Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Реконструкція металевого фермового прогону мосту через р. Сула на км 170+867 автомобільної дороги державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь, Полтавська область (додатковий договір до договору про закупівлю робіт від 10.08.2018 № 62-01-18)
Очікувана вартість
21 626 565,56 UAH
UA-2021-12-02-011342-c 03e419b4468a46a09629ed3192b8d582
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Вишегородський Ігор Юрійович

380532615824 tender@polsad.gov.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Служба автомобільних доріг у Полтавській області
Код ЄДРПОУ: 25898491
Місцезнаходження: 36039, Україна , Полтавська обл., Полтава, вул. Вячеслава Чорновола, буд. 22-а
Контактна особа: Вишегородський Ігор Юрійович
380532615824
tender@polsad.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Відсутність конкуренції з технічних причин
Обґрунтування
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» за результатами закупівлі за процедурою відкриті торги (ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-04-000812-b), укладений договір підряду від 10.08.2018 №62-01-18 з підрядником товариством з обмеженою відповідальністю «Мостобудівельне підприємство «МОСТОСТРОЙ», на підставі якого у порядку, визначеному Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» та постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» від 13.04.2011 № 466, Державною архітектурно-будівельною інспекцією України замовнику та генеральному підряднику (підряднику) товариством з обмеженою відповідальністю «Мостобудівельне підприємство «МОСТОСТРОЙ» наданий Дозвіл на виконання підготовчих та будівельних робіт від 17.08.2020 № ІУ013200817777 з реконструкції за об’єктом закупівлі «Реконструкція металевого фермового прогону мосту через р. Сула на км 170+867 автомобільної дороги державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь, Полтавська область».
Відповідно Цивільного і Господарського кодексів України та умов Договору Підрядник зобов’язаний виконати роботи відповідно до проектної документації, здати об’єкт в експлуатацію з гарантійним терміном експлуатації відповідно до статті 884 ЦКУ (не менше ніж 10 років), який починається з дати видачі сертифікату органом державного архітектурно-будівельного контролю, у порядку встановленому постановою Кабінету Міністрів України «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів» від 13.04.2011 № 461, а замовник прийняти об’єкт та оплатити такі роботи.
Статтею 878 Цивільного кодексу України та умовами первинного Договору замовнику надано право вносити зміни до проектно-кошторисної документації, в тому числі під час їх виконання за умови, що додаткові роботи, викликані такими змінами не змінюють характеру робіт, визначених договором. При цьому за умови, що додаткові роботи не перевищують 10% вартості визначеної у кошторисі ціни – такі зміни не підлягають узгодженню із підрядником, а у разі, якщо їх вартість перевищує 10% визначеної у кошторисі ціни такі зміни допускаються лише за згодою підрядника.
Відповідно до статті 323 Господарського кодексу України договори підряду на капітальне будівництво укладаються і виконуються на загальних умовах укладання та виконання договорів підряду в капітальному будівництві, затверджених в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Загальними умовами укладання та виконання договорів підряду в капітальному будівництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2005 № 668 (пункт 117) передбачено, що внесення змін у договір підряду допускається тільки за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором підряду або законом, а у разі відсутності такої згоди заінтересована сторона має право звернутися до суду. Внесення змін у договір підряду оформлюється додатковою угодою (додатковим договором), про що робиться застереження у договорі підряду.
Замовник з метою забезпечення вимог щодо охорони довкілля в суміжній з будівельним майданчиком зоні розміщення об’єктів природно-заповідного фонду та поліпшення техніко-експлуатаційних характеристик предмету договору підряду за згодою підрядника під час виконання договору вносив зміни до проектно-кошторисної документації, ураховуючи, що додаткові роботи, викликані такими змінами не змінюють характеру робіт, визначених основним договором.
У зв’язку з цим виникла об’єктивна і нагальна необхідність виконання додаткових будівельних робіт, не передбачених первинною проектною документацією «Реконструкція металевого фермового прогону мосту через р. Сула на км 170+867 автомобільної дороги державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь, Полтавська область» і первинним договором підряду від 10.08.2018 №62-01-18. під час проведення будівельних робіт на майданчику будівництва, який надано підряднику товариством з обмеженою відповідальністю «Мостобудівельне підприємство «МОСТОСТРОЙ» за основним договором, і проведення яких не змінює характеру будівельних робіт, але має відмінності від урахованих у кошторисі (договірній ціні) підрядної організації за укладеним раніше первинним договором підряду.
Таким чином, з метою забезпечення безперервності і технологічної можливості продовження будівельних робіт для завершення їх в повному обсязі за основним договором з улаштування всіх конструктивних елементів транспортної споруди та подальшого введення об’єкту будівництва в експлуатацію в цілому, виникає необхідність внесення змін у договір підряду, що відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» оформлюється додатковим договором (угодою).
Обґрунтованість та доцільність зазначених вище змін та додаткових обсягів робіт, які повинен виконати підрядник, розмір їх кошторисної (очікуваної вартості), відповідність прийнятих технічних рішень і технологій вимогам до міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва, його експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, у тому числі з питань створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, охорони праці, екології, пожежної безпеки, кошторисної частини відображено в експертному звіті спеціалізованої експертної організації ДП «Укрдержбудекспертиза» від 07.04.2020 №28-0173-19 щодо скоригованої проектної документації, складеного у порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».
Також під час проведення попередніх ринкових консультацій за запитом замовника отримано експертний консультативний висновок генеральної проектної організації – ТОВ «Інститут комплексного проектування об’єктів будівництва» - автора проекту, який забезпечує авторський нагляд за будівництвом об’єкту відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» у порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів від 11.07.2007 № 903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єкта архітектури», від 25.11.2021 № 221, та зазначає, що додаткові роботи з влаштування спеціальних допоміжних споруд для насування і монтажу ферми прогонової будови та мостового полотна, передбачені чинними будівельними нормами та робочою документацією скоригованого проекту. Вони технологічно і організаційно пов’язані з роботами, що передбачені проектною документацією по об’єкту «Реконструкція металевого фермового прогону мосту через р. Сула на км 170+867 автомобільної дороги державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь, Полтавська область». Ураховуючи зазначене, а також з метою дотримання заходів з охорони довкілля, забезпечення сумісності матеріалів та дотримання технологічних регламентів і правил виконання робіт, гарантійні і договірні зобов’язання на весь об’єкт будівництва, виконання зазначених додаткових робіт силами і засобами підрядника, який здійснює основні обсяги робіт, оскільки вони є невід’ємним елементом єдиного неперервного технологічного процесу, є технічно обґрунтованим.
Враховуючи зазначене, наявні документально обґрунтовані замовником підстави для застосування замовником переговорної процедури закупівлі, що визначені аб.4 п.2 ч.2 ст.40 Закону, якщо роботи можуть бути виконані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка документально підтверджена замовником експертними та технічними висновками ДП «Укрдержбудекспертиза» від 07.04.2020 №28-0173-19 та автора проекту - ТОВ «Інститут комплексного проектування об’єктів будівництва» від 25.11.2021 № 221 та нормативними актами діючого цивільного, господарського та містобудівного законодавства України та виданими на їх підставі іншими документами, зокрема персоніфікованими документами дозвільного характеру.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 02 грудня 2021 15:19
Оскарження наміру укласти договір: 13 грудня 2021 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Реконструкція металевого фермового прогону мосту через р. Сула на км 170+867 автомобільної дороги державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь, Полтавська область (додатковий договір до договору про закупівлю робіт від 10.08.2018 № 62-01-18)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 36039, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Вячеслава Чорновола, буд. 22-а (за місцем розташування об’єкту реконструкції)
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2022
ДК 021:2015: 45221000-2 — Будівництво мостів і тунелів, шахт і метрополітенів

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Розрахунки проводяться Замовником за фактично виконані роботи за рахунок бюджетних коштів у порядку, встановленому бюджетним законодавством та вимогами казначейського обслуговування бюджету за видатками в міру надходження зазначених коштів фінансування на казначейський рахунок Замовника та на підставі рахунку-фактури Підрядника з доданими до нього наступними документами: акт приймання виконаних будівельних робіт (примірна форма № КБ-2в); довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (примірна форма № КБ-3), підписаної уповноваженими представниками обох сторін Пiсляоплата 30 Календарні 70
Iнша подія Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 р. № 1070 «Деякі питання про здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (із змінами) Аванс 90 Календарні 30

Тендерна документація

02 грудня 2021 15:06
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
02 грудня 2021 15:06
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
02 грудня 2021 15:02
Експертний звіт 28-0173-19 від 07.04.20 Додаток.pdf
02 грудня 2021 15:02
Висновок проектної організації .pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "Мостобудівельне Підприємство "Мостострой"
#31317397
Переможець 21 626 565,56
UAH з ПДВ
02 грудня 2021 15:19

Документи

02 грудня 2021 15:18
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 02 грудня 2021 15:19

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Мостобудівельне Підприємство "Мостострой"
#31317397
21 626 565,56
UAH з ПДВ
Документи

Документи

02 грудня 2021 15:18
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
15 грудня 2023 14:53
№ 62-02-21 д.у.07.pdf укладений
15 грудня 2023 14:52
Електронний підпис зміни до договору
14 липня 2022 15:30
№ 62-02-21 д.у.01.pdf зміни до договору
14 липня 2022 15:29
Електронний підпис укладений
17 грудня 2021 11:04
№ 62-02-21 (з додатками).pdf укладений
17 грудня 2021 11:04

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
14 липня 2022
Дата публікації змін до договору:
14 липня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Керуючись пунктом 4 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» «продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов'язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг уразі виникнення документально підтверджених об'єктивних обставин, шо спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю» та з урахуванням надзвичайних, невідворотних та об'єктивних обставин для Замовника, що підтверджені листом Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1, а саме військовою агресією Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану із 05 години 30 хвилин 24.02.2022 відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ, які унеможливлюють виконання зобов'язань згідно Договору.
Номер договору про закупівлю: № 62-02-21
Договір:
Номер додаткової угоди: № 01
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2023
Сума оплати за договором: 21 626 565,56
UAH (в тому числі ПДВ 3 604 427,59 UAH)