Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Закупівля за ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного проєкту) під робочою назвою " Ранок Вдома"("Утро Дома"), що включає в себе розробку (написання) сценаріїв/сценарних планів та передбачає частковий технологічний цикл виробництва)
Очікувана вартість
13 622 400,00 UAH
UA-2021-11-17-006467-c 744f5793550445579270c09d4d2f0062
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Полівчук Володимир Володимирович

380631492871 v.polivchuk@uatv.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Код ЄДРПОУ: 40235671
Місцезнаходження: 01001, Україна , м. Київ обл., м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
Контактна особа: Полівчук Володимир Володимирович
380631492871
v.polivchuk@uatv.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Укладення договору з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу
Обґрунтування
Враховуючи п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі укладення договору про закупівлю, якщо предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання та у разі укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу.
Тендерному комітету надійшла заявка № 824 від 19.11.21 на закупівлю від начальника творчо-виробничого відділу Малихіна Є.П. стосовно закупівлі (послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного проєкту) під робочою назвою "Ранок Вдома"("Утро Дома"), що включає в себе розробку (написання) сценаріїв/сценарних планів та передбачає частковий технологічний цикл виробництва).
Відповідно до інформації зазначеної в заявці, одне із стратегічних завдань ДП «МПІУ» - нести ідею об’єднання України через контент власного виробництва. ДП «МПІУ» піклується про якість контенту, що виходить на власних телеканалах з ефірним логотипом «ДОМ» та «UA», урізноманітнює сітку, закуповує різножанровий контент. Проте «обличчя» каналу – це перш за все продукти, виготовлені власними силами. Згідно із соціологічними дослідженнями, проведеними компанією «Рейтинг», у цільової аудиторії є великий запит на розважальний та освітній контент. Це стосується будь-якого українського телеканалу, у тому числі телеканалів з ефірним логотипом «ДОМ» та «UA».
Реалізація вищезазначених розважальних програм має на меті створити конкурентоспроможний телевізійний продукт з урахуванням потреб цільової аудиторії телеканалів ДП «МПІУ», що сприятиме задоволенню інформаційних, культурних та освітніх потреб і виконанню поставленої мети.


Відповідно до службової записки заступника генерального директора з питань планування ефіру від 29.09.2021р. № 405, станом на ІІ півріччя 2021 року у ДП «МПІУ» є гостра нестача вищевказаного контенту, оскільки такі проєкти вимагають значного бюджету, знань, наявність висококваліфікованого персоналу і найголовніше – часу.
Тому, у зв’язку з виробничою та програмною необхідністю, з метою збільшення обсягів власного виробництва якісного, освітнього, розважального контенту, виникла необхідність у розробці та створенні щоденних та щотижневих телепрограм різноманітних жанрів, хронометражем від 30 хвилин до 3 годин (прямого ефіру та у запису).
ДП «МПІУ» докладає всіх можливих зусиль для збільшення обсягів виробництва власного розважального контенту.
Для організації створення вищезазначених щоденних та щотижневих телепрограм різноманітних жанрів, виявлена недостатня кількість виробничого персоналу. Матеріально-технічна база телевізійного журналістського комплексу ДП «МПІУ» використовується для виробництва інших проєктів, а саме: «Новини України», «Офіційна розмова», «Неофіційна розмова», «Насправді», «Право на право» та інші. (службова записка начальника творчо-виробничого відділу №406 від 29.09.2021р.).
12.10.2021р. ДП «МПІУ», відповідно до Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ», затвердженого наказом ДП «МПІУ» від 07.10.2021р. № 105 та Статуту ДП «МПІУ», був оголошений мистецький конкурс з відбору проєктів по виробництву (створенню) аудіовізуальних творів (телевізійних телепрограм різноманітних жанрів, хронометражем від 30 хвилин до 3 годин), що включає в себе: концепцію, розробку сценаріїв/сценарних планів та виробництво програми, що передбачає частковий технологічний цикл виробництва.
За результатами проведеного мистецького конкурсу з відбору проєктів по виробництву (створенню) аудіовізуальних творів (телевізійних телепрограм різноманітних жанрів, хронометражем від 30 хвилин до 3 годин), що включає в себе: концепцію, розробку сценаріїв/сценарних планів та виробництво програми, що передбачає частковий технологічний цикл виробництва, який відбувся 01.11.2021р., переможцем визнано ТОВ «ОВЕРКАТ СТУДІО» з проєктом «Ранок Вдома» - розважального, інформаційного, пізнавального ранкового шоу, тривалістю 88 випуски по 180 хвилин/випуск. (Протокол №28 від 01.11.2021р. засідання Конкурсної комісії з питань організації та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ»).
В ході презентації учасником була надана інформація щодо проєкту. В ході презентації учасником була надана інформація щодо проєкту. Жанр: розважальний, інформаційний. Ранкова розважальна програма з динамічним, позитивним та інформативним контентом. Це синтез традиційного телевізійного студійного шоу і класичного ситкому. Програму формують рубрики, що складаються з коротких тематичних сюжетів. Глядачі мають нагоду побачити різні рубрики, серед яких: життя міста (туристична та пізнавальна рубрика про життя у столицях різних країн світу), ЖЗЛ (про життя та випробування, долі відомих людей), спорт (актуальна інформація про спортивні події в Україні і світі, інтерв'ю зі спортсменами-переможцями), туризм (корисна інформація для мандрівок по Україні та закордоном), освіта (актуальні зміни, тенденції у шкільній та вищій освіті), зіркові новини, мода, сучасні технології, дизайн, огляд цікавих новин з усього світу, огляд кінопрем’єр та серіалів та інше.
Кожен ефір ведучі спілкуються з цікавими та видатними гостями, зірками світового рівня. Тема розмови - нові досягнення та відкриття українцями для українців та усього світу. Обговорення нагальних проблем та рішень, культурні події та інше. Присутня кулінарна рубрика, в якій ведучі разом з шеф-кухарем готують різні рецепти, та навчають українців експериментувати з традиційним набором продуктів для сніданку.
Шоу “Ранок Вдома” також займається освітнім вихованням глядачів. В рамках телепрограми будуть корисні уроки для всіх рівнів та розвитку англійської, української та інших мов. Крім того, експериментальна студія з лайфхаками, де ведучий рубрики особисто перевіряє деякі твердження та дослідження. Студія з порадами від психолога, де спеціаліст розбирає важливі питання та проблеми в сімейному житті, у суспільстві, з підлітками та інше. Все це відбувається в легкому, розважальному форматі, в рамках якого ведучі, автори рубрик, гості говорять про те, що цікаво всім.
Учасник конкурсу вказав на широкий досвід роботи в проєктах із створення аудіовізуального продукту. Основні напрямки роботи – це комплексне створення відео та фото-контенту. Творчий доробок керівництва складають виготовлення відеоматеріалів різної складності, плідна робота з представниками шоу - бізнесу, повний комплекс організації знімального процесу. 2010 рік: успішна співпраця з найбільшою у Східній Європі вертикально інтегрованою групою компаній у сфері кіно- і телепродакшн FILM.UA. Відзняті кліпи для гурту «Валентин Стрикало», «Нерви», «Тоні Тунайт». 2011 – 2014 роки: співпраця з Юрієм Бардашем та компанією «КРУЖЕВА», щодо створення контенту для популярного гурту «НЕРВИ». 2014 – 2021 роки: початок роботи з дизайн-студією TWID. Відзняті промо ролики для компаній «Борислав», «HARD», «LAN», «3NRG». 2016 – 2018 роки: промо - матеріали для весільної агенції ЮНОНА. Відео кліп для гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ (12 000 000 переглядів). 2018 рік: співробітництво з компанією “Містери плей”, щодо створення відео контенту. Відзняті кліпи та концерти популярних гуртів «DVOE», «ЛУНА», «Марракеш». 2019 рік: співпраця з авіакомпанією Windrose - Windrose Ukraine зі зйомок документального фільму. 2020 рік: співпраця з футбольним клубом «МАЕСТРО» (зірки українського шоу бізнесу), щодо створення відео контенту. 2021 рік: виготовлення аудіовізуальних творів для DIFFA.
ТОВ «ОВЕРКАТ СТУДІО» підтвердило, що має готовність до організації знімального процесу, яка забезпечена не лише високим творчим потенціалом керівництва, а й договірними відносинами з операторами, режисерами, сценаристами, які гарантують рівень кадрового та матеріально - технічного забезпечення, необхідного для виконання проєкту «Ранок Вдома»
В результаті презентації проєкту та наданих матеріалів, комісія дійшла висновку, що проєкт цікавий. Необхідна програма для нашого телеканалу. Глядачі будуть у захваті від кулінарних та творчих рубрик даного проєкту. Гарна концепція. Значне оновлення існуючої програми. Більше рубрик, різноманітніші сюжети. Є матеріал для дитячої аудиторії (не тільки мультфільми, а й сюжети). Дана концепція програми максимально відкриває всі цінності, які важливі для українського глядача. Ідея є найбільш потенційною з призми виконання продюсерсько-режисерської концепції. Актуальна, сучасна та оперативна подача цікавої інформації. Прекрасний заряд бадьорості та енергії на весь день для глядачів телеканалу.
Комісією було донесено до учасника конкурсу ТОВ «ОВЕРКАТ СТУДІО», що послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору, розважального, інформаційного, пізнавального ранкового шоу «Ранок Вдома» включають в себе: розробку сценаріїв/сценарних планів та виробництво циклу документальних фільмів, яке передбачає частковий технологічний цикл, а саме: ДП «МПІУ» самостійно завершує технологічний цикл створення проєкту, що включає виготовлення пакету графіки (із врахуванням айдентики мовлення ДП «МПІУ»: анонсна графіка, шапка та фінальні заставки, відбивки, плашки, титри, фінальна адаптація звуку випусків) тощо.
Учасником конкурсу було повідомлено, що в 2021 році вони готові надати послуги з часткового виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного проєкту) під робочою назвою «Ранок Вдома» перших двох етапів виробництва згідно кошторису витрат у кількості 88 сценаріїв та відеоматеріалів на 88 випусків.
ТОВ «ОВЕРКАТ СТУДІО» повідомило, що в 2021 році вони готові надати послуги з часткового виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного серіалу) під робочою назвою «Морська Академія» перших двох етапів виробництва, що згідно кошторису витрат складає 13 622 400,00 грн. (тринадцять мільйонів шістсот двадцять дві тисячі чотириста гривень 00 копійок), з урахуванням ПДВ.
Таким чином, враховуючи вищевикладене та у відповідності до абз. 2, 3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» є підстави для проведення переговорної процедури та прийняття рішення про намір укласти договір з ТОВ «ОВЕРКАТ СТУДІО» та прийняти відповідне рішення.

ВИРІШИЛИ:
- провести переговорну процедуру на закупівлю послуг за ДК 021:2015:92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного проєкту) під робочою назвою "Ранок Вдома"("Утро Дома"), що включає в себе розробку (написання) сценаріїв/сценарних планів та передбачає частковий технологічний цикл виробництва);
- прийняти рішення про намір укласти договір з ТОВ «ОВЕРКАТ СТУДІО» (відповідно до абз.2,3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»);
- погодити остаточну ціну закупівлі – 13 622 400 (тринадцять мільйонів шістсот двадцять дві тисячі чотириста) гривень 00 копійок, з урахуванням ПДВ;
- визначити строк надання послуг по 31 грудня 2021 року.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 17 листопада 2021 17:31
Оскарження наміру укласти договір: 28 листопада 2021 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:92110000-5: Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Закупівля за ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного проєкту) під робочою назвою " Ранок Вдома"("Утро Дома"), що включає в себе розробку (написання) сценаріїв/сценарних планів та передбачає частковий технологічний цикл виробництва)
Розгорнути Згорнути
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 04073, Україна, м. Київ, м. Київ, провулок Куренівський 19/5
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2021
ДК 021:2015: 92110000-5 — Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Розрахунок за надані Послуги за Договором здійснюється Замовником з розрахункового рахунку, що відкритий в органах Державної казначейської служби України, в безготівковій формі на поточний банківський рахунок Виконавця, зазначений у цьому Договорі, протягом 10 (десяти ) банківських днів з дня підписання Сторонами Актів наданих послуг Пiсляоплата 10 Банківські 100

Тендерна документація

17 листопада 2021 17:24
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю «ОВЕРКАТ СТУДІО»
#44615478
Переможець 13 622 400,00
UAH з ПДВ
17 листопада 2021 17:31

Документи

17 листопада 2021 17:30
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 17 листопада 2021 17:31

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «ОВЕРКАТ СТУДІО»
#44615478
13 622 400,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

17 листопада 2021 17:30
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
13 січня 2022 09:52
Електронний підпис укладений
13 січня 2022 09:49
Електронний підпис укладений
30 листопада 2021 11:37
Договір_ТОВ ОВЕРКАТ СТУДІО.pdf укладений
30 листопада 2021 11:36

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2021
Сума оплати за договором: 13 622 400,00
UAH (в тому числі ПДВ 2 270 400,00 UAH)