Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Закупівля послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного проекту) під робочою назвою "Центральні вулиці"("Центральные улицы") за кодом ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги)
Очікувана вартість
3 610 492,50 UAH
UA-2021-11-10-002629-a 440a97e8cba84dee922a71a86a6747e1
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Полівчук Володимир Володимирович

380631492871 v.polivchuk@uatv.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Код ЄДРПОУ: 40235671
Місцезнаходження: 01001, Україна , м. Київ обл., м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
Контактна особа: Полівчук Володимир Володимирович
380631492871
v.polivchuk@uatv.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Укладення договору з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу
Обґрунтування
Враховуючи п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі укладення договору про закупівлю, якщо предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання та у разі укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу.
Тендерному комітету надійшла заявка № 754 від 25.10.21 на закупівлю від начальника творчо-виробничого відділу Малихіна Є.П. стосовно закупівлі послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного проекту) під робочою назвою "Центральні вулиці"("Центральные улицы") за кодом ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги).
Відповідно до інформації зазначеної в заявці, одне із стратегічних завдань ДП «МПІУ» - нести ідею об’єднання України через контент власного виробництва. Оскільки основа сітки каналів ДП «МПІУ» станом на І півріччя 2021 року - це закупний розважальний контент та інформаційні програми власного виробництва, є гостра нестача розважальних телепроєктів, фільмів та серіалів. Ці програми повинні не тільки розважати аудиторію, а й виховувати почуття національної гідності, гордості за рідний край, за Україну, за співвітчизників.
Реалізація вищезазначених розважальних програм, фільмів та серіалів має на меті створити конкурентоспроможний телевізійний продукт з урахуванням потреб цільової аудиторії телеканалів ДП «МПІУ», що сприятиме задоволенню інформаційних, культурних та освітніх потреб і виконанню поставленої мети.
Відповідно до службової записки заступника генерального директора з питань планування ефіру від 31.08.2021р. № 343, згідно із соціологічними дослідженнями, проведеними компанією «Рейтинг», у цільової аудиторії є великий запит на розважальний, неполітизований, освітній контент. Це стосується будь-якого українського телеканалу, у тому числі телеканалів ДОМ та UA ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України». Багаторічні теледослідження та вимірювання, що проводились як компанією GFK, так і Nielson на українському телеринку, показують, що найбільший глядацький інтерес викликають продукти власного (українського) виробництва. У ДП «МПІУ» є гостра нестача такого контенту, оскільки станом на І півріччя 2021 року ні бюджет, ні виробничі потужності не давали змогу виробляти достатню кількість програм, серіалів або фільмів достатньої якості та конкурентоспроможності.
Тому, у зв’язку з виробничою та програмною необхідністю, з метою збільшення обсягів власного виробництва якісного, освітнього розважального контенту, є необхідність у розробці та створенні на 2021-2022 роки не менше 100 епізодів розважальних телепроєктів, не менше 100 епізодів великих студійних телепроєктів, 5 повнометражних фільмів та не менше 250 епізодів серіалів.
ДП «МПІУ» докладає всіх можливих зусиль для збільшення обсягів виробництва власного розважального контенту.
Для організації створення вищезазначених розважальних телепроєктів, фільмів та серіалів, виявлена недостатня кількість виробничого персоналу. Матеріально-технічна база телевізійного журналістського комплексу ДП «МПІУ» використовується для виробництва інших проєктів, а саме: «Новини України», «Офіційна розмова», «Неофіційна розмова», «Насправді», «Право на право» та інші. (службова записка начальника творчо-виробничого відділу №348 від 02.09.2021р.).
За результатами проведеного мистецького конкурсу з відбору проєктів по виробництву (створенню) аудіовізуальних творів (телевізійних фільмів, серіалів, телепроєктів), що включає в себе: сценарій та виробництво телевізійних фільмів, серіалів, телепроєктів, який відбувся 08.10.2021р., переможцем визнано ТОВ «Банк Ідей» з проєктом «Центральні вулиці» - телевізійної програми, інфотейнменту, тривалістю 25 серій, хронометражем 20-25 хвилин/серія. (Протокол №24 від 08.10.2021р. засідання Конкурсної комісії з питань організації та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ»).
В ході презентації учасником була надана інформація щодо проєкту.
Конкурсна комісія дійшла висновку, що проєкт становить інтерес. Історії центральних вулиць різних міст та містечок завжди об’єднує аудиторію. В проєкті є не лише історична, пізнавальна ціль, але й спроба об’єднати всіх через знайомі вулиці. В легкій невимушеній формі розкриває історію усіх великих міст України. Демонструє розвиток сучасної України. Проєкт формує позитивний настрій щодо власних міст серед населення, об’єднує людей з різних куточків України. Реалізація проєкту дозволить глядачу дізнатися про цікаві факти та знов відкрити свою історію, що є вкрай важливим для нашої глядацької аудиторії.
Комісією було донесено до учасника конкурсу ТОВ «Банк Ідей», що послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору, телевізійного проєкту «Центральні вулиці» включають в себе: розробку сценаріїв та виробництво програми, яке передбачає частковий технологічний цикл, а саме: ДП «МПІУ» самостійно завершує технологічний цикл створення проєкту, що включає виготовлення пакету графіки (із врахуванням айдентики мовлення ДП «МПІУ»: анонсна графіка, шапка та фінальні заставки, відбивки, плашки, титри, графічне оформлення серій, фінальна адаптація звуку серій, кольорокорекція з урахуванням технічних вимог ДП «МПІУ» до телепередач) тощо.
В ході переговорів ТОВ «Банк Ідей» проінформувало, що компанія складається з професіоналів, які більш ніж 15 років відточували свою майстерність в царині кіно. Компанія дуже динамічно розвивається і намагається виробляти лише актуальний аудіо-візуальний продукт. Є досвід роботи з державними та іноземними грантовими Фондами. Так, за підтримки Державного агентства України з питань кіно був знятий документальний фільм «Рутенія. Повернення коду нації», створено 20 серій телевізійної програми, що присвячена реформі декомунізації в країні. Наразі ТОВ «Банк ідей» працює над сценарієм історичного серіалу, девелопмент якого підтримано USAID та дитячої казки за підтримки Українського Культурного Фонду.
Учасник конкурсу повідомив, що творча та адміністративна команди проєкту на 100% будуть складатися з фізичних осіб-підприємців.
ТОВ «Банк Ідей» повідомило, що техніка, яка буде використовуватися при виробництві програми «Центральні вулиці», буде відповідати всім технічним вимогам, які буде ставити замовник до аудіо-візуальних матеріалів та надало інформаційну довідку про техніку.
Учасником конкурсу було повідомлено, що в 2021 році вони готові надати послуги з часткового виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного проєкту) під робочою назвою «Центральні вулиці» перших двох етапів виробництва згідно кошторису витрат
ТОВ «Банк Ідей» надало орієнтовний кошторис витрат на виробництво на суму 3 610 492 (три мільйони шістсот десять тисяч чотириста дев’яносто дві) гривні 50 копійок, у тому числі ПДВ 20% - 601 748 (шістсот одна тисяча сімсот сорок вісім) гривень 75 копійок
Таким чином, враховуючи вищевикладене та у відповідності до абз. 2, 3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» є підстави для проведення переговорної процедури та прийняття рішення про намір укласти договір з ТОВ «Банк Ідей» та прийняти відповідне рішення.
ВИРІШИЛИ:
- провести переговорну процедуру на закупівлю послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного проекту) під робочою назвою "Центральні вулиці"("Центральные улицы") за кодом ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги).
- прийняти рішення про намір укласти договір з ТОВ «Банк Ідей» (відповідно до абз.2,3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»);
- погодити остаточну ціну закупівлі – 3 610 492 (три мільйони шістсот десять тисяч чотириста дев’яносто дві) гривні 50 копійок, у тому числі ПДВ 20% - 601 748 (шістсот одна тисяча сімсот сорок вісім) гривень 75 копійок;
- визначити строк надання послуг по 31 грудня 2021 року.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 10 листопада 2021 10:57
Оскарження наміру укласти договір: 21 листопада 2021 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:92110000-5: Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Закупівля послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного проекту) під робочою назвою "Центральні вулиці"("Центральные улицы") за кодом ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 04073, Україна, м. Київ, м. Київ, провулок Куренівський 19/5
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2021
ДК 021:2015: 92110000-5 — Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Розрахунок за надані Послуги за Договором здійснюється Замовником з розрахункового рахунку, що відкритий в органах Державної казначейської служби України, в безготівковій формі на поточний банківський рахунок Виконавця, зазначений у цьому Договорі, протягом 10 (десяти ) банківських днів з дня підписання Сторонами Актів наданих послуг Пiсляоплата 10 Банківські 100

Тендерна документація

10 листопада 2021 10:21
Електронний підпис

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ «БАНК ІДЕЙ»
#42954222
Переможець 3 610 492,50
UAH з ПДВ
10 листопада 2021 10:57

Документи

10 листопада 2021 10:56
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 10 листопада 2021 10:57

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ «БАНК ІДЕЙ»
#42954222
3 610 492,50
UAH з ПДВ
Документи

Документи

10 листопада 2021 10:56
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
12 січня 2022 17:47
Електронний підпис укладений
22 листопада 2021 11:53
Підписаний договір №340_2211_21.pdf укладений
22 листопада 2021 11:52

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2021
Сума оплати за договором: 3 610 492,50
UAH (в тому числі ПДВ 601 748,75 UAH)