Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Закупівля послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного фільму) під робочою назвою «Татунчик» (надалі – Фільм), що включає в себе розробку (написання) сценарію та передбачає частковий технологічний цикл виробництва Фільму (код ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги)
Очікувана вартість
4 028 244,00 UAH
UA-2021-11-05-014790-b 2e6cbbafb80e4cb2baf2d535e1e83d10
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Полівчук Володимир Володимирович

380631492871 v.polivchuk@uatv.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Код ЄДРПОУ: 40235671
Місцезнаходження: 01001, Україна , м. Київ обл., м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
Контактна особа: Полівчук Володимир Володимирович
380631492871
v.polivchuk@uatv.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Укладення договору з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу
Обґрунтування
Враховуючи п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі укладення договору про закупівлю, якщо предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання та у разі укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу.
Тендерному комітету надійшла заявка № 763 від 26.10.21 на закупівлю від начальника творчо-виробничого відділу Малихіна Є.П. стосовно закупівлі послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного фільму) під робочою назвою «Татунчик» (надалі – Фільм), що включає в себе розробку (написання) сценарію та передбачає частковий технологічний цикл виробництва Фільму (код ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги).
Відповідно до інформації зазначеної в заявці, одне із стратегічних завдань ДП «МПІУ» - нести ідею об’єднання України через контент власного виробництва. Оскільки основа сітки каналів ДП «МПІУ» станом на І півріччя 2021 року - це закупний розважальний контент та інформаційні програми власного виробництва, є гостра нестача розважальних телепроєктів, фільмів та серіалів. Ці програми повинні не тільки розважати аудиторію, а й виховувати почуття національної гідності, гордості за рідний край, за Україну, за співвітчизників.
Реалізація вищезазначених розважальних програм, фільмів та серіалів має на меті створити конкурентоспроможний телевізійний продукт з урахуванням потреб цільової аудиторії телеканалів ДП «МПІУ», що сприятиме задоволенню інформаційних, культурних та освітніх потреб і виконанню поставленої мети.
Відповідно до службової записки заступника генерального директора з питань планування ефіру від 14.07.2021р. № 269, у зв’язку з виробничою необхідністю, з метою збільшення обсягів власного виробництва розважального контенту, на Підприємстві виникла необхідність створення на 2021-2022 роки не менше 200 епізодів розважальних телепроєктів, 10 повнометражних фільмів та не менше 244 епізодів серіалів.
ДП «МПІУ» докладає всіх можливих зусиль для збільшення обсягів виробництва власного розважального контенту.
Для організації створення вищезазначених розважальних телепроєктів, фільмів та серіалів, виявлена недостатня кількість виробничого персоналу, а саме: сценарист, оператор-постановник, режисер-постановник, кастинг директор та інші (службові записки №270 від 14.07.2021р. та №271 від 15.07.2021р.)
Також, було проаналізовано питання матеріально-технічної бази телевізійного журналістського комплексу ДП «МПІУ». Існуюче обладнання не зможе задовільнити виробничі потреби під час виробництва розважальних телепроєктів, фільмів та серіалів. Вся матеріально-технічна база телевізійного журналістського комплексу ДП «МПІУ» використовується для виробництва інших проєктів, а саме: «Новини України», «Офіційна розмова», «Неофіційна розмова», «Право на право» та інші (службові записки №272 від 15.07.21р., №273 від 15.07.21р. та №274 від 15.07.2021р.).
19.07.2021р. ДП «МПІУ», відповідно до Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ», затвердженого наказом ДП «МПІУ» від 16.07.2021р. № 80, був оголошений мистецький конкурс з відбору проєктів по виробництву (створенню) аудіовізуальних творів (телевізійних фільмів, серіалів, телепроєктів), що включає в себе: сценарій та виробництво телевізійних фільмів, серіалів, телепроєктів. Напрями конкурсного відбору: телевізійний фільм (ігровий), телевізійний фільм (неігровий), телевізійний серіал (ігровий), телевізійний серіал (неігровий), фільм для дитячої аудиторії, телепроєкт.
За результатами проведеного мистецького конкурсу з відбору проєктів по виробництву (створенню) аудіовізуальних творів (телевізійних фільмів, серіалів, телепроєктів), що включає в себе: сценарій та виробництво телевізійних фільмів, серіалів, телепроєктів, який відбувся 04.10.2021р., переможцем визнано ТОВ «Директорія кіно» з проєктом «Татунчик» - комедії, хронометражем 90 хвилин. (Протокол №19 від 04.10.2021р. засідання Конкурсної комісії з питань організації та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ»).
В ході презентації учасником була надана інформація щодо проєкту.
Конкурсна комісія дійшла висновку, що актуальність проєкту беззаперечна. Цікава історія про сімейні стосунки та сучасний світ з його новими стандартами та забаганками через комедійний жанр. Комедія – популярний жанр, який може охопити максимальну кількість аудиторії. Гумор виважений та не вульгарний, хоча тема доволі гостра. Вічний конфлікт дітей та батьків подається через гумористичні ситуації. Проєкт надихає подивитись на буденні проблеми під іншим кутом зору, що буде цікаво глядачу до якої б вікової категорії він не належав. Тема актуальна. Гумор легкий, зрозумілий і близький аудиторії. Реалізація цього проєкту дозволить об’єднати спільною ідеєю близьких по духу людей, а об’єднання – основна мета наших телеканалів. Проєкт дозволяє популяризувати українську культуру, звичаї та показує з найкращих сторін людяність українців.
Комісією було донесено до учасника конкурсу ТОВ «Директорія кіно», що послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору, телевізійного фільму «Татунчик» включають в себе: розробку сценарію та виробництво фільму, яке передбачає частковий технологічний цикл, а саме: ДП «МПІУ» самостійно завершує технологічний цикл створення проєкту, що включає виготовлення пакету графіки (із врахуванням айдентики мовлення ДП «МПІУ»: анонсна графіка, шапка та фінальні заставки, відбивки, плашки, титри, графічне оформлення серій, фінальна адаптація звуку серій, кольорокорекція з урахуванням технічних вимог ДП «МПІУ» до телепередач) тощо.
В ході переговорів ТОВ «Директорія кіно» ознайомило з маркетинговою стратегією ігрового повнометражного фільму «Татунчик».
Також, була надана інформація про раніше отриману державну фінансову підтримку та перелік творчого складу знімальної групи.
Разом з тим, було повідомлено, що в 2021 році ТОВ «Директорія кіно» підтвердило готовність надати послуги з часткового виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного фільму) під робочою назвою «Татунчик» перших трьох етапів виробництва згідно кошторису витрат.
ТОВ «Директорія кіно» надало орієнтовний кошторис витрат на виробництво, а саме: 4 028 244 (чотири мільйони двадцять вісім тисяч двісті сорок чотири) гривні 00 копійок, у тому числі ПДВ 20% - 671 374 (шістсот сімдесят одна тисяча триста сімдесят чотири) гривні 00 копійок.
Таким чином, враховуючи вищевикладене та у відповідності до абз. 2, 3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» є підстави для проведення переговорної процедури та прийняття рішення про намір укласти договір з ТОВ «Директорія кіно» та прийняти відповідне рішення.

ВИРІШИЛИ:
- провести переговорну процедуру на закупівлю послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного фільму) під робочою назвою «Татунчик» (надалі – Фільм), що включає в себе розробку (написання) сценарію та передбачає частковий технологічний цикл виробництва Фільму (код ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги).
- прийняти рішення про намір укласти договір з ТОВ «Директорія кіно» (відповідно до абз.2,3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»);
- погодити остаточну ціну закупівлі – 4 028 244 (чотири мільйони двадцять вісім тисяч двісті сорок чотири) гривні 00 копійок, у тому числі ПДВ 20% - 671 374 (шістсот сімдесят одна тисяча триста сімдесят чотири) гривні 00 копійок;
- визначити строк надання послуг по 31 грудня 2021 року

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 05 листопада 2021 16:31
Оскарження наміру укласти договір: 16 листопада 2021 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:92110000-5: Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Закупівля послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного фільму) під робочою назвою «Татунчик» (надалі – Фільм), що включає в себе розробку (написання) сценарію та передбачає частковий технологічний цикл виробництва Фільму (код ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 04073, Україна, м. Київ, м. Київ, провулок Куренівський 19/5
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2021
ДК 021:2015: 92110000-5 — Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Розрахунок за надані Послуги за Договором здійснюється Замовником з розрахункового рахунку, що відкритий в органах Державної казначейської служби України, в безготівковій формі на поточний банківський рахунок Виконавця, зазначений у цьому Договорі, протягом 10 (десяти ) банківських днів з дня підписання Сторонами кожного Акту наданих послуг, а у випадках, передбачених п. 3.1.8 Договору, протягом 10 (десяти ) банківських днів з дня прийняття відповідних Послуг в порядку, визначеному п. 3.1.8 Договору. Пiсляоплата 10 Банківські 100

Тендерна документація

05 листопада 2021 16:25
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю «Директорія кіно»
#38090944
Переможець 4 028 244,00
UAH з ПДВ
05 листопада 2021 16:31

Документи

05 листопада 2021 16:31
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 05 листопада 2021 16:31

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Директорія кіно»
#38090944
4 028 244,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

05 листопада 2021 16:31
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
12 січня 2022 17:18
Електронний підпис укладений
16 листопада 2021 18:25
Підписаний договір (317_1611_21).pdf укладений
16 листопада 2021 18:23

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2021
Сума оплати за договором: 4 028 244,00
UAH (в тому числі ПДВ 671 374,00 UAH)