Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Закупівля за ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного серіалу) під робочою назвою «Теща повертається вранці», що включає в себе: розробку сценаріїв та передбачає частковий технологічний цикл виробництва
Очікувана вартість
6 483 051,60 UAH
UA-2021-11-05-012138-b 21259acecf854879a14b4d16f79c4504
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Полівчук Володимир Володимирович

380631492871 v.polivchuk@uatv.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Код ЄДРПОУ: 40235671
Місцезнаходження: 01001, Україна , м. Київ обл., м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
Контактна особа: Полівчук Володимир Володимирович
380631492871
v.polivchuk@uatv.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Укладення договору з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу
Обґрунтування
Враховуючи п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі укладення договору про закупівлю, якщо предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання та у разі укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу.
Тендерному комітету надійшла заявка № 765 від 26.10.21 на закупівлю від начальника творчо-виробничого відділу Малихіна Є.П. стосовно закупівлі послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного серіалу) під робочою назвою «Теща повертається вранці», що включає в себе: розробку сценаріїв та передбачає частковий технологічний цикл виробництва.
Відповідно до інформації зазначеної в заявці, одне із стратегічних завдань ДП «МПІУ» - нести ідею об’єднання України через контент власного виробництва. Оскільки основа сітки каналів ДП «МПІУ» станом на І півріччя 2021 року - це закупний розважальний контент та інформаційні програми власного виробництва, є гостра нестача розважальних телепроєктів, фільмів та серіалів. Ці програми повинні не тільки розважати аудиторію, а й виховувати почуття національної гідності, гордості за рідний край, за Україну, за співвітчизників.
Реалізація вищезазначених розважальних програм, фільмів та серіалів має на меті створити конкурентоспроможний телевізійний продукт з урахуванням потреб цільової аудиторії телеканалів ДП «МПІУ», що сприятиме задоволенню інформаційних, культурних та освітніх потреб і виконанню поставленої мети.
Відповідно до службової записки заступника генерального директора з питань планування ефіру від 14.07.2021р. № 269, у зв’язку з виробничою необхідністю, з метою збільшення обсягів власного виробництва розважального контенту, на Підприємстві виникла необхідність створення на 2021-2022 роки не менше 200 епізодів розважальних телепроєктів, 10 повнометражних фільмів та не менше 244 епізодів серіалів.
ДП «МПІУ» докладає всіх можливих зусиль для збільшення обсягів виробництва власного розважального контенту.
Для організації створення вищезазначених розважальних телепроєктів, фільмів та серіалів, виявлена недостатня кількість виробничого персоналу, а саме: сценарист, оператор-постановник, режисер-постановник, кастинг директор та інші (службові записки №270 від 14.07.2021р. та №271 від 15.07.2021р.).
Також, було проаналізовано питання матеріально-технічної бази телевізійного журналістського комплексу ДП «МПІУ». Існуюче обладнання не зможе задовільнити виробничі потреби під час виробництва розважальних телепроєктів, фільмів та серіалів. Матеріально-технічна база телевізійного журналістського комплексу ДП «МПІУ» використовується для виробництва інших проєктів, а саме: «Новини України», «Офіційна розмова», «Неофіційна розмова», «Право на право» та інші (службові записки №272 від 15.07.21р., №273 від 15.07.21р. та №274 від 15.07.2021р.).
19.07.2021р. ДП «МПІУ», відповідно до Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ», затвердженого наказом ДП «МПІУ» від 16.07.2021р. № 80, був оголошений мистецький конкурс з відбору проєктів по виробництву (створенню) аудіовізуальних творів (телевізійних фільмів, серіалів, телепроєктів), що включає в себе: сценарій та виробництво телевізійних фільмів, серіалів, телепроєктів. Напрями конкурсного відбору: телевізійний фільм (ігровий), телевізійний фільм (неігровий), телевізійний серіал (ігровий), телевізійний серіал (неігровий), фільм для дитячої аудиторії, телепроєкт.
За результатами проведеного мистецького конкурсу з відбору проєктів по виробництву (створенню) аудіовізуальних творів (телевізійних фільмів, серіалів, телепроєктів), що включає в себе: сценарій та виробництво телевізійних фільмів, серіалів, телепроєктів, який відбувся 04.10.2021р., переможцем визнано ТОВ «МАЕСТРО МЕДІА ПРОДАКШН» з проєктом «Теща повертається вранці» - телевізійного серіалу, драмеді, тривалістю 4 серії, хронометражем 45 хвилин/серія. Автор ідеї та сценарію - Тетяна Малахова; продюсер - Сергій Шевчук; режисер – Денис Тарасов. (Протокол №19 від 04.10.2021р. засідання Конкурсної комісії з питань організації та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ»).
В ході презентації учасником була надана інформація щодо проєкту.
Конкурсна комісія дійшла висновку, що проєкт становить інтерес. Беззаперечна актуальність теми – проблема батьків і дітей, різних поколінь. Задовольняє основні вимоги глядачів телеканалу – невимушена комедія, розважальний контент. Оригінальний підхід до довічної проблеми, новий погляд. Формат гумору, життєвих ситуацій робить оригінальною кожну окрему історію. Цей телесеріал має всі шанси сподобатись глядачу. Оригінальна ідея, не схожа на ринку ні з чим. Задіяні різні покоління, що привабить максимум аудиторії. Легкість подачі складних життєвих ситуацій, що відповідає політиці телеканалу – єдність нації, оптимізм, перспектива позитивного майбутнього для всіх та надії на краще. Важливість даного проєкту підкреслюється цікавими сценарними прийомами, що показують відносини між поколіннями. Бюджетна складова є прийнятною для даного жанру.
Конкурсною комісією було донесено до учасника конкурсу ТОВ «МАЕСТРО МЕДІА ПРОДАКШН», що послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору, телевізійного серіалу «Теща повертається вранці» включають в себе: розробку сценаріїв та виробництво серіалу, яке передбачає частковий технологічний цикл, а саме: ДП «МПІУ» самостійно завершує технологічний цикл створення проєкту, що включає виготовлення пакету графіки (із врахуванням айдентики мовлення ДП «МПІУ»: анонсна графіка, шапка та фінальні заставки, відбивки, плашки, титри, графічне оформлення серій, фінальна адаптація звуку серій, кольорокорекція з урахуванням технічних вимог ДП «МПІУ» до телепередач) тощо.
В ході переговорів ТОВ «МАЕСТРО МЕДІА ПРОДАКШН» підтвердив, що має колектив досвідчених фахівців та була надана довідка про працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виробництва (створення) аудіовізуальних творів. Багаторічна діяльність кожного окремого працівника підприємства у сфері виробництва кінопродукції, робить можливим втілення будь-якого проєкту. Також, була надана інформація про наявність обладнання та матеріально-технічної бази для виробництва (створення) аудіовізуальних творів.
Разом з тим, ТОВ «МАЕСТРО МЕДІА ПРОДАКШН» була надана інформація щодо виконання аналогічного договору.
ТОВ «МАЕСТРО МЕДІА ПРОДАКШН» надало орієнтовний кошторис витрат на виробництво, а саме: 6 483 051 (шість мільйонів чотириста вісімдесят три тисячі п’ятдесят одна) гривня 60 копійок, у тому числі ПДВ 20% - 1 080 508 (один мільйон вісімдесят тисяч п’ятсот вісім) гривень 60 копійок.
Таким чином, враховуючи вищевикладене та у відповідності до абз. 2, 3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» є підстави для проведення переговорної процедури та прийняття рішення про намір укласти договір з ТОВ «МАЕСТРО МЕДІА ПРОДАКШН» та прийняти відповідне рішення.
ВИРІШИЛИ:
- провести переговорну процедуру на закупівлю послуг за ДК 021:2015:92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного серіалу) під робочою назвою «Теща повертається вранці», що включає в себе: розробку сценаріїв та передбачає частковий технологічний цикл виробництва).
- прийняти рішення про намір укласти договір з ТОВ МАЕСТРО МЕДІА ПРОДАКШН (відповідно до абз.2,3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»);
- погодити остаточну ціну закупівлі – 6 483 051 (шість мільйонів чотириста вісімдесят три тисячі п’ятдесят одна) гривня 60 копійок, у тому числі ПДВ 20% - 1 080 508 (один мільйон вісімдесят тисяч п’ятсот вісім) гривень 60 копійок;
- визначити строк надання послуг по 31 грудня 2021 року.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 05 листопада 2021 15:07
Оскарження наміру укласти договір: 16 листопада 2021 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:92110000-5: Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Закупівля за ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного серіалу) під робочою назвою «Теща повертається вранці», що включає в себе: розробку сценаріїв та передбачає частковий технологічний цикл виробництва
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 04073, Україна, м. Київ, м. Київ, провулок Куренівський 19/5
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2021
ДК 021:2015: 92110000-5 — Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Розрахунок за надані Послуги за Договором здійснюється Замовником з розрахункового рахунку, що відкритий в органах Державної казначейської служби України, в безготівковій формі на поточний банківський рахунок Виконавця, зазначений у цьому Договорі, протягом 10 (десяти ) банківських днів з дня підписання Сторонами Актів наданих послуг Пiсляоплата 10 Банківські 100

Тендерна документація

05 листопада 2021 14:59
Електронний підпис

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАЕСТРО МЕДІА ПРОДАКШН"
#43403185
Переможець 6 483 051,60
UAH з ПДВ
05 листопада 2021 15:07

Документи

05 листопада 2021 15:07
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 05 листопада 2021 15:07

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАЕСТРО МЕДІА ПРОДАКШН"
#43403185
6 483 051,60
UAH з ПДВ
Документи

Документи

05 листопада 2021 15:07
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
12 січня 2022 17:05
Електронний підпис укладений
16 листопада 2021 18:15
Підписаний договір (314_1611_21).pdf укладений
16 листопада 2021 18:09

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2021
Сума оплати за договором: 6 483 051,60
UAH (в тому числі ПДВ 1 080 508,60 UAH)