Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Закупівля за ДК 021:2015:92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (послуги з написання сценарію з метою подальшого виготовлення Замовником аудіовізуального твору (телевізійного серіалу) під робочою назвою «СІЧ»)
Очікувана вартість
672 000,00 UAH
UA-2021-10-28-002492-c 88f4f45a70324bee8c5d97816a00dc74
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Полівчук Володимир Володимирович

380631492871 v.polivchuk@uatv.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Код ЄДРПОУ: 40235671
Місцезнаходження: 01001, Україна , м. Київ обл., м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
Контактна особа: Полівчук Володимир Володимирович
380631492871
v.polivchuk@uatv.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Укладення договору з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу
Обґрунтування
Слухали: В. Настеку, який повідомив про необхідність розгляду питання та організації проведення переговорної процедури на закупівлю за кодом ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів послуги з написання сценарію з метою подальшого виготовлення Замовником аудіовізуального твору (телевізійного серіалу) під робочою назвою «СІЧ»).
Враховуючи п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі укладення договору про закупівлю, якщо предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання та у разі укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу.
Тендерному комітету надійшла заявка № 719 від 08.10.21 на закупівлю від начальника творчо-виробничого відділу Малихіна Є.П. стосовно закупівлі послуги з написання сценарію з метою подальшого виготовлення Замовником аудіовізуального твору (телевізійного серіалу) під робочою назвою «СІЧ»).
Відповідно до інформації зазначеної в заявці, одне із стратегічних завдань ДП «МПІУ» - нести ідею об’єднання України через контент власного виробництва. Оскільки основа сітки каналів ДП «МПІУ» станом на І півріччя 2021 року - це закупний розважальний контент та інформаційні програми власного виробництва, є гостра нестача розважальних телепроєктів, фільмів та серіалів. Ці програми повинні не тільки розважати аудиторію, а й виховувати почуття національної гідності, гордості за рідний край, за Україну, за співвітчизників.
Реалізація вищезазначених розважальних програм, фільмів та серіалів має на меті створити конкурентоспроможний телевізійний продукт з урахуванням потреб цільової аудиторії телеканалів ДП «МПІУ», що сприятиме задоволенню інформаційних, культурних та освітніх потреб і виконанню поставленої мети.
Тому, у зв’язку з виробничою необхідністю, з метою збільшення обсягів власного виробництва розважального контенту, виникла необхідність у створенні протягом 2021-2022 років не менше 200 епізодів розважальних телепроєктів, 10 повнометражних фільмів та не менше 244 епізодів серіалів (службова записка заступника генерального директора з питань планування ефіру від 14.07.2021р. № 269).
ДП «МПІУ» докладає всіх можливих зусиль для збільшення обсягів виробництва власного розважального контенту.
Для організації створення вищезазначених розважальних телепроєктів, фільмів та серіалів, виявлена недостатня кількість виробничого персоналу, а саме: сценарист; оператор-постановник; режисер-постановник, кастинг-директор та інші, про що було повідомлено керівництво Підприємства (службові записки № 270 від 14.07.2021р. та №271 від 15.07.2021р.).
19.07.2021р. ДП «МПІУ», відповідно до Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ», затвердженого наказом ДП «МПІУ» від 16.07.2021р. № 80, був оголошений мистецький конкурс з відбору проєктів сценаріїв фільмів, серіалів, телепроєктів за напрямами: телевізійний фільм (ігровий), телевізійний фільм (неігровий), телевізійний серіал (ігровий), телевізійний серіал (неігровий), фільм для дитячої аудиторії, телепроєкт.
За результатами проведеного мистецького конкурсу з відбору проєктів сценаріїв фільмів, серіалів, телепроєктів, який відбувся 04.10.2021р., переможцем визнано ПП «Метеор» з проєктом «Січ» - телевізійного серіалу, історичної драми, пригоди, тривалістю 8 серій по 45 хвилин/1серія; автори ідеї та сценарію – Войцешек Я.О., Візір Х.А., Шершакова Н.Ю. (Протокол №18 від 04.10.2021р. засідання Конкурсної комісії з питань організації та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ»).
В ході презентації учасником була надана інформація щодо проєкту. Жанр: історична драма, пригоди. Формат: горизонтальний. Референси: «Британія», «Вікінги», «Останнє Королівство».
Автори сценарію мають великий досвід. Войцешек Я.О. є сценаристом таких проєктів: повнометражний художній фільм «Сторожева застава», повнометражний художній фільм «Пульс», повнометражний анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня», повнометражний анімаційний фільм «Викрадена принцеса», короткометражний анімаційний фільм «Голодний дух» та інші. Має нагороди: фестиваль «Молодіжний кіномир» - кращий фільм 2009 року; фестиваль «КіТи» - кращій фільм 2013 року.
Шершакова Н.Ю є сценаристом таких проєктів: серіал «Моя улюблена Страшко», короткометражний студентський фільм «Льоля», короткометражний студентський фільм «Засоромлені», короткометражний студентський фільм «Допит».
Візір Х.А. сценаристом таких проєктів: серіал «Моя улюблена Страшко», короткометражний фільм «Письменник», короткометражний фільм «Обличчя протесту», короткометражний фільм «Свобода», короткометражний фільм «Письменник», короткометражний фільм «Відчудження».
Також, Приватне підприємство «МЕТЕОР» мало досвід отримання державної підтримки, а саме:
2018 рік – грант від Українського культурного фонду на реалізацію проекту «Зручні люди» (аудіовізуальне мистецтво, написання сценарію та зйомки серії соціальних роликів).
2021 рік – грант від Українського культурного фонду на реалізацію проекту «Laboraverum» (аудіовізуальне мистецтво, написання сценарію та зйомки чотирьох випусків телепередачі).
Приватне підприємство «МЕТЕОР» надало копію попереднього Договору про створення твору за замовленням та передачу майнових прав на твір з ФОП Войцешеком Я.О., Шершаковою Н.Ю. та Візір Х.А.
В ході переговорів була надана цінова пропозиція з очікуваною вартістю написання сценарію, а саме: 672 000,00 (шістсот сімдесят дві тисячі) гривень 00 коп. з ПДВ.
В результаті презентації проєкту та наданих матеріалів, комісія дійшла висновку, що проєкт надзвичайно цікавий. Історична драма виконуватиме основні стратегічні цілі ДП «МПІУ» - об’єднання нації крізь призму історії. Пригодницький характер викличе глядацький інтерес. Формат – історична драма – доволі цікавий. На українському ТБ-ринку нестача якісних історичних драм. Реалізація проєкту дозволить глядачу дізнатись цікаві факти та знов відкрити свою історію, що є вкрай важливим для нашої глядацької аудиторії. Важливість ідеї проєкту полягає в тому, що вона робить акцент не на протистояння, а на мир та діалог, на те, що нас об’єднує, що дає нам надію, на наші спільні мрії. Надзвичайно важливий проєкт – демонстрація історії України через людські долі. Напрямок на об’єднання нації, а не на поділ. Виховання у нового покоління захоплення саме Україною та її героями.
Зважаючи на це, на підставі проведеного конкурсу та поданої заявки від ініціюючого підрозділу на проведення закупівлі, було запропоновано тендерному комітету ДП «МПІУ» провести переговорну процедуру на закупівлю за кодом ДК 021:2015:92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (послуги з написання сценарію з метою подальшого виготовлення Замовником аудіовізуального твору (телевізійного серіалу) під робочою назвою «СІЧ»).
Таким чином, враховуючи вищевикладене та у відповідності до абз. 2,3 п.2 ч. 2. ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» є підстави для проведення переговорної процедури та прийняття рішення про намір укласти договір з Приватним підприємством «МЕТЕОР» та прийняти відповідне рішення.

ВИРІШИЛИ:
- провести переговорну процедуру на закупівлю за кодом ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (послуги з написання сценарію з метою подальшого виготовлення Замовником аудіовізуального твору (телевізійного серіалу) під робочою назвою «СІЧ»);
- прийняти рішення про намір укласти договір з Приватним підприємством «МЕТЕОР» (відповідно до абз.2,3 п.2 ч. 2. ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі»);
- погодити остаточну ціну закупівлі – 672 000,00 (шістсот сімдесят дві тисячі) гривень 00 коп. з ПДВ.
- визначити строк надання послуг по 20 грудня 2021 року.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 28 жовтня 2021 12:48
Оскарження наміру укласти договір: 08 листопада 2021 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:92310000-7: Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Закупівля за ДК 021:2015:92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (послуги з написання сценарію з метою подальшого виготовлення Замовником аудіовізуального твору (телевізійного серіалу) під робочою назвою «СІЧ»)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 04073, Україна, м. Київ, м. Київ, провулок Куренівський 19/5
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 20 грудня 2021
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Розрахунок за надані Послуги за Договором здійснюється Замовником з розрахункового рахунку, що відкритий в органах Державної казначейської служби України, в безготівковій формі на поточний банківський рахунок Виконавця, зазначений у цьому Договорі, протягом 10 (десяти ) банківських днів з дня підписання Сторонами Актів наданих послуг, за умови наявності фінансування та в межах відповідних бюджетних призначень, але не пізніше 31.12.2021 року Пiсляоплата 10 Банківські 100

Тендерна документація

28 жовтня 2021 12:41
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Приватне підприємство «МЕТЕОР»
#30219983
Переможець 672 000,00
UAH з ПДВ
28 жовтня 2021 12:48

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 28 жовтня 2021 12:48

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Приватне підприємство «МЕТЕОР»
#30219983
672 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
12 січня 2022 16:01
Електронний підпис укладений
10 листопада 2021 11:43
Підписаний договір (ПП МЕТЕОР).pdf укладений
10 листопада 2021 11:42

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2021
Сума оплати за договором: 672 000,00
UAH (в тому числі ПДВ 112 000,00 UAH)