Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Закупівля за ДК 021:2015 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійної програми) під робочою назвою "Україна з першого погляду" («УКРАИНА С ПЕРВОГО ВЗГЛЯДА»), що включає в себе: розробку сценарних планів та виробництво програми, що передбачає частковий технологічний цикл.
Очікувана вартість
33 900 000,00 UAH
UA-2021-09-16-005953-c 92f5ee2841d840e0ba851233327b064b
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Полівчук Володимир Володимирович

380631492871 v.polivchuk@uatv.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Код ЄДРПОУ: 40235671
Місцезнаходження: 01001, Україна , м. Київ обл., м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
Контактна особа: Полівчук Володимир Володимирович
380631492871
v.polivchuk@uatv.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва
Обґрунтування
Слухали голову тендерного комітету В. Настеку, який повідомив про необхідність розгляду питання та організації проведення переговорної процедури на закупівлю за ДК 021:2015 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійної програми) під робочою назвою "Україна з першого погляду" («УКРАИНА С ПЕРВОГО ВЗГЛЯДА»), що включає в себе: розробку сценарних планів та виробництво програми, що передбачає частковий технологічний цикл.
Враховуючи п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі укладення договору про закупівлю, якщо предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання та у разі укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу.
09.07.2021р. ДП «МПІУ», відповідно до Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ», затвердженого наказом ДП «МПІУ» від 15.03.2021р. № 28/1, був оголошений мистецький конкурс з виробництва (створення) аудіовізуальних творів (телевізійних програм), що включає в себе: розробку ідеї, написання синопсису, сценарних планів та виробництво реаліті-шоу, яке об’єднувало б мешканців різних регіонів України, несло ідею об’єднання українців як єдиної нації, мотивувало дізнаватися про міста, села та їх мешканців.
Реалізація даного мистецького проєкту має на меті створити конкурентоспроможний телевізійний продукт з урахуванням потреб цільової аудиторії телеканалів ДП «МПІУ», що сприятиме задоволенню інформаційних, культурних та освітніх потреб.
Відповідно до поданої заявки та заслухавши начальника творчо-виробничого відділу, який повідомив, що за результатами проведеного мистецького конкурсу з виробництва (створення) аудіовізуальних творів (телевізійних програм), що включає в себе: розробку ідеї, написання синопсису, сценарних планів та виробництво реаліті-шоу, яке об’єднувало б мешканців різних регіонів України, несло ідею об’єднання українців як єдиної нації, мотивувало дізнаватися про міста, села та їх мешканців, який відбувся 26.07.2021р., переможцем визнано ТОВ ТВК «ПІЛОТ ПРОДАКШН» з проєктом "Україна з першого погляду" («УКРАИНА С ПЕРВОГО ВЗГЛЯДА») - розважальна програма, реаліті з елементами краєзнавства та нарису, орієнтовним хронометражем 45 хвилин (±5 хвилин), орієнтовна кількість серій – 100, мова: російська/українська, цільова аудиторія – «ЗА» (Протокол №11 від 26.07.2021р. засідання Конкурсної комісії з питань організації та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ»).
В ході переговорів з ТОВ ТВК «ПІЛОТ ПРОДАКШН» була надана вичерпна інформація щодо проєкту. Це тревел-шоу, в якому іноземці, вперше ступили на українську землю, подорожують по різних регіонах, пробують страви України на смак і порівнюють зі своєю країною. Кожні 3-4 програми - учасник іноземець змінюється на представника іншої країни. В полі зору не тільки обласні центри, а й віддалені куточки, зі своїми культурними традиціями, особливостями кухні. Роль української ведучої - мінімально втручатися і максимально фіксувати все, що відбувається. Маршрут туру побудований таким чином, що і для української ведучої в більшості випадків рідна країна так само відкривається з іншого боку. Пошук героїв відбувається через соціальні мережі. Вибір регіону для подорожі - можливе створення своєрідної рулетки з секторами-регіонами України або жереба – лотереї. Форматним елементом програми може бути приготоване гостем країни блюдо своєї національної кухні чи приготування ним української страви самостійно.
Завдання проєкту – показати Україну, її природну красу, унікальні історичні пам'ятки, її неймовірне гастрономічне різноманіття всьому світу очима туриста - іноземця, з метою популяризувати країну як туристичну мекку.
ТОВ ТВК «ПІЛОТ ПРОДАКШН» надало копію Договору №С-010721/2 від 01.07.2021р. про передання (відчуження) виключних майнових авторських прав на сценарні розробки передачі під робочою назвою «УКРАИНА С ПЕРВОГО ВЗГЛЯДА» («Україна з першого погляду») та всі їхні окремі елементи.
Автор ідеї/формату програми «УКРАИНА С ПЕРВОГО ВЗГЛЯДА» - Кошіль О.М., з травня 2021 року очолює телевізійну виробничу компанію «Студія Пілот», має досвід роботи головним редактором («Новий канал»), є креативним продюсером (телеканал «ТЕТ»), креативним продюсером серіального виробництва (телеканал «ICTV»), креативним продюсером департаменту кіносеріального виробництва (телеканал «УКРАЇНА»). Фільмографія: тележурнали «Секретний фронт», «Сашина справа», «Друге життя Анни»; розважальні шоу «Лав-Лав-Кар», «Дім на радість всім», «Шопінг-монстри»; тележурнали «Розкішне життя», «Анатомія слави»; Документальний серіал «Слідство ведуть екстрасенси» та інше.
Оператор-постановник Андрій Урбанський є академіком Української Телевізійної Академії, членом журі конкурсу «Телетріумф». Має великий досвід роботи оператором-постановником, а саме: ток-шоу «Холостяк. Як вийти заміж», «Детектор брехні», «Сюрприз, сюрприз»; гумористичний серіал «Коли ми вдома. Нова історія. Нова історія 2», гумористичне шоу «Шоу Братьев Шумахеров», український відбір «Eurovision Song Contest 2016» та інше.
Режисер-постановник Олександра Якуніна-Картвелішвілі (псевдонім – Олександра Якуніна) працює у сфері телебачення близько 13 років, має досвід роботи керівником проєктів та головним режисером на телеканалах «1+1» та «СТБ». Фільмографія: реаліті-шоу «Щаслива за 7 днів», «Фермер шукає дружину», «Я соромлюся свого тіла», «Врятуйте нашу сім’ю»; ранкове шоу «Сніданок с 1+1», «Сніданок. Вихідний», національна щорічна премія «Гордість Країни»; екстрім-шоу «Володар Темряви» та інше.
Також, під час презентації проєкту, ТОВ ТВК «ПІЛОТ ПРОДАКШН» надало довідку щодо наявної технічно-виробничої бази, необхідної для якісного виробництва (створення) реаліті-шоу «УКРАИНА С ПЕРВОГО ВЗГЛЯДА» та довідку щодо досвіду у виробництві телевізійного контенту. Компанія працює на ринку понад 20 років. Обсяг виробленого оригінального праймового контенту на кінець 2020 року становив 3650 епізодів. Спеціалізація компанії – виробництво серіалів і розважальних програм на основі оригінальних та придбаних форматів, а також адаптація (дублювання/озвучування) українською та російською мовами іноземного програмного продукту. Проєкти компанії неодноразово отримували телевізійну премію «Телетріумф».
ТОВ ТВК «ПІЛОТ ПРОДАКШН» надало довідку щодо кадрового забезпечення. Це команда досвідчених професіоналів. Загалом в компанії в даний час працює понад 60 співробітників, а для виробництва проєкту компанія планує залучити ще понад 50 співробітників для виробництва подібних проєктів. Компанія залучає до співпраці найкращих ведучих. В компанії працює виконавчий продюсер, що гарантує злагоджене та вчасне виробництво проєктів. Власна інженерно-технічна служба забезпечує повний цикл виробництва проєктів будь-якого рівня складності.
ТОВ ТВК «ПІЛОТ ПРОДАКШН» має незмінний колектив юристів та фінансистів, які забезпечують належний документообіг та бухгалтерський облік з повним дотриманням вимог законодавства.
В результаті презентації проєкту та наданих матеріалів, комісія дійшла висновку, що актуальність проєкту беззаперечна - українці часто живуть за інформаційними стінами і бачать життя крізь призму соціальних мереж та новин, де створюється лише ілюзія оточення однодумцями. Він поєднує в собі цікаві факти, їх обговорення та протилежний погляд на них. Демонструє красу України, гастрономічне різнобарв’я, історії людей. Програма направлена на об’єднання людей, незалежно від їх походження, сімейних та національних традицій та світосприйняття. Проєкт наглядно демонструє, що український народ має багату та оригінальну культуру, надбану численними поколіннями.
Реалізація проєкту дозволить розширити глядацьку аудиторію. Проєкт демонструє взаємини між людьми, духовну цінність кожної окремої людини. Ідея проєкту робить акцент на мир і діалог, на те, що об’єднує, що є основним посилом, який наші телеканали намагаються донести до глядача.
На підставі проведеного конкурсу тендерним комітетом було направлено до ТОВ ТВК «ПІЛОТ ПРОДАКШН» лист запрошення на проведення переговорної процедури на закупівлю послуг за ДК 021:2015 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги
(Послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійної програми) під робочою назвою "Україна з першого погляду" («УКРАИНА С ПЕРВОГО ВЗГЛЯДА»), що включає в себе: розробку сценарних планів та виробництво програми, що передбачає частковий технологічний цикл.
Додатково під час проведених переговорів, учасник ТОВ ТВК "Пілот Продакшн" надав пропозицію на послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійної програми) під робочою назвою "Україна з першого погляду" («УКРАИНА С ПЕРВОГО ВЗГЛЯДА»), що включає в себе: розробку сценарних планів та виробництво програми, що передбачає частковий технологічний цикл.
Таким чином, враховуючи вищевикладене та у відповідності до абз. 2, 3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» є підстави для проведення переговорної процедури та прийняття рішення про намір укласти договір з ТОВ ТВК «ПІЛОТ ПРОДАКШН» та прийняти відповідне рішення.
ВИРІШИЛИ:
- провести переговорну процедуру на закупівлю послуг за ДК 021:2015 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійної програми) під робочою назвою "Україна з першого погляду" («УКРАИНА С ПЕРВОГО ВЗГЛЯДА»), що включає в себе: розробку сценарних планів та виробництво програми, що передбачає частковий технологічний цикл.
- прийняти рішення про намір укласти договір з ТОВ ТВК «ПІЛОТ ПРОДАКШН» (відповідно до абз.2,3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»);
- погодити остаточну ціну закупівлі – 33 900 000 грн. 00 коп. (тридцять три мільйони дев’ятсот тисяч гривень 00 копійок), з урахуванням ПДВ;
- визначити строк надання послуг по 31 грудня 2021 року.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 16 вересня 2021 17:49
Оскарження наміру укласти договір: 27 вересня 2021 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:92110000-5: Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Закупівля за ДК 021:2015 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійної програми) під робочою назвою "Україна з першого погляду" («УКРАИНА С ПЕРВОГО ВЗГЛЯДА»), що включає в себе: розробку сценарних планів та виробництво програми, що передбачає частковий технологічний цикл.
Розгорнути Згорнути
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2021
ДК 021:2015: 92110000-5 — Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Розрахунок за надані Послуги за Договором здійснюється Замовником з розрахункового рахунку, що відкритий в органах Державної казначейської служби України, в безготівковій формі на поточний банківський рахунок Виконавця, зазначений у цьому Договорі, протягом 10 (десяти ) банківських днів з дня підписання Сторонами Актів наданих послуг Пiсляоплата 13 Банківські 100

Тендерна документація

16 вересня 2021 17:45
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю ТЕЛЕВІЗІЙНА ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "ПІЛОТ ПРОДАКШН"
#31629078
Переможець 33 900 000,00
UAH з ПДВ
16 вересня 2021 17:49

Документи

16 вересня 2021 17:49
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 16 вересня 2021 17:49

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю ТЕЛЕВІЗІЙНА ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "ПІЛОТ ПРОДАКШН"
#31629078
33 900 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

16 вересня 2021 17:49
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
12 січня 2022 14:43
Електронний підпис укладений
07 жовтня 2021 11:37
Підписаний договір №277_0710_21.pdf укладений
07 жовтня 2021 11:36

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2021
Сума оплати за договором: 33 900 000,00
UAH (в тому числі ПДВ 5 650 000,00 UAH)