Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі (Спеціалізований санітарний транспорт (Тип С 4х4))
Очікувана вартість
107 800 000,00 UAH
UA-2021-08-20-011229-a 12847cc47f6e47df99db06358348345c
Спрощена закупівля    Спрощена    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Дар'я Пахомова

+380632318243 d.pakhomova@medzakupivli.com

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Код ЄДРПОУ: 42574629
Вебсайт: https://medzakupivli.com/uk/
Місцезнаходження: 01601, Україна , м. Київ обл., м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
Контактна особа: Дар'я Пахомова
+380632318243
d.pakhomova@medzakupivli.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 20 серпня 2021 19:22
Звернення за роз’ясненнями: до 30 серпня 2021 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 03 вересня 2021 10:00
Початок аукціону: 07 вересня 2021 13:34
Очікувана вартість: 107 800 000,00 UAH без ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 539 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:34110000-1: Легкові автомобілі


На період дії встановленого Кабінетом Міністрів України карантину, відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", закупівля товарів (крім лікарських засобів, вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів, розхідних матеріалів для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 та медичних виробів для вакцинації від COVID-19, медичного обладнання для закладів охорони здоров’я, що надають допомогу пацієнтам, хворим на COVID-19, систем постачання медичних газів) та послуг, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), здійснюється в порядку, встановленому Законом України "Про публічні закупівлі" для спрощених закупівель. НК 024:2019 - 35988 Автомобільна швидка допомога
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
49 штуки
Спеціалізований санітарний транспорт (Тип С 4х4)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 15 грудня 2021
ДК 021:2015: 34114121-3 — Автомобілі швидкої допомоги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Iнша подія Оплата за партію поставленого Товару за цим Договором здійснюється протягом 30 (тридцяти) банківських днів з моменту підписання відповідної видаткової накладної та/або Акту приймання Товару за місцем призначення, визначеним відповідно до п. 2.3. Договору, за умов відсутності будь-яких зауважень до Товару з боку ЗАМОВНИКА. ЗАМОВНИКОМ може проводитись попередня оплата з урахуванням положень бюджетного законодавства та нормативно-правових актів, що регулюють питання здійснення попередньої оплати. Пiсляоплата 30 Банківські 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Роз'яснення тендерної документиції!
Дата подання: 25 серпня 2021 12:06
Дата відповіді: 25 серпня 2021 15:24
Добрий день. В додатку № 1 до тендерної документації визначено наступне: «На етапі розгляду пропозицій Замовник розглядає інформацію для підтвердження відповідності запропонованого Товару та усіх його складових заданим технічним характеристикам (у разі наявності в Учасника відповідних відомостей на момент подання такої пропозиції), а саме: каталог та/або буклет та/або копія інструкції із застосування та/або копія технічного паспорту та/або інший документ (або витяг з документа), тощо. У випадку відсутності зазначених документів на момент подання пропозиції – Учасник в складі пропозиції надає гарантійний лист із зобов’язанням надати такі документи не пізніше, ніж за десять календарних днів до дати запланованої поставки Товару». Чи вірно ми розуміємо, що в таблиці відповідності ми маємо вказати відповідність вимогам МТВ (Фраза «Відповідає» або аналогічна) та надати гарантійний лист, що не пізніше, ніж за десять календарних днів до дати запланованої поставки Товару нами будуть надані документи, які підтверджують відповідність (каталог та/або буклет та/або копія інструкції із застосування та/або копія технічного паспорту та/або інший документ (або витяг з документа), тощо)?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Добрий день! У випадку відсутності в Учасника на момент подання пропозиції документа, який містить підтвердження відповідності запропонованого товару заданим МТВ (каталогу, буклету, інструкції із застосування, технічного паспорту, іншого технічного документу до конкретного медичного виробу, який планується до постачання в складі АШМД) – Учасник в складі пропозиції надає гарантійний лист із зобов’язанням надати такі документи не пізніше, ніж за десять календарних днів до дати запланованої поставки Товару.
При цьому в таблиці відповідності рекомендується вказувати назву виробника та модель пропонованого обладнання/виробу, його характеристики, фразу, якою підтверджується його відповідність вимогам замовника ("Відповідає", "Наявна", тощо) А ТАКОЖ зазначати, що на підтвердження відповідності вимогам даного конкретного пункту документації закупівлі – в складі пропозиції надано гарантійний лист Учасника.
Звертаємо увагу, що в складі пропозиції, відповідно до п. 4.3 медико-технічних вимог, Учасник також має надати скан-копію оригіналу гарантійного листа виробника медичного обладнання (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника/імпортера/дистриб'ютора, офіційно уповноваженого на це виробником медичного обладнання, що підтверджує можливість постачання Учасником медичного обладнання, яке є невід’ємною частиною Товару, в необхідній кількості, якості та в потрібні терміни, визначені замовником відповідно до Медико-технічних вимог документації закупівлі.
Роз'яснення тендерної документації!
Дата подання: 25 серпня 2021 16:54
Дата відповіді: 25 серпня 2021 17:46
Добрий день. З огляду на вашу попередню відповідь, просимо пояснити, чи потрібно надавати скан-копію оригіналу гарантійного листа виробника медичного обладнання (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника/імпортера/дистриб'ютора, офіційно уповноваженого на це виробником медичного обладнання, що підтверджує можливість постачання Учасником медичного обладнання, яке є невід’ємною частиною Товару, в необхідній кількості, якості та в потрібні терміни, визначені замовником відповідно до Медико-технічних вимог документації закупівлі, на наступне обладнання, сказане в таблиці 2 «Медична частина»: 1. п. 2.1. – Кисневий балон (+ редуктор) 2. п.2.2. – Портативний кисневий балон (+ редуктор) 3. п. 10.1 – Інструмент для розрізання ременів крісла 4. п. 10.2. – Прожектор 5. п. 10.3. – Попереджувальний трикутник/попереджувальні лампи 6. п. 10.4. – Вогнегасник 7. п. 11.1 – Система внутрішньої комунікації між водієм та медичним салоном 8. п. 11.2. – Автомобільний відео-реєстратор 9. п. 11.3. – Система супутникової навігації GPS
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня. У відповідь на ваше питання інформуємо, що кисневі балони можуть бути як медичним обладнанням, так і не відноситись до медичного обладнання. Якщо кисневий балон є виробом медичного призначення, на нього має бути наданий гарантійний лист виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника/імпортера/дистриб'ютора, офіційно уповноваженого на це виробником медичного обладнання.
Якщо виріб не є виробом медичного призначення, але є частиною медичного виробу (АШМД), рекомендуємо надати гарантійний лист від виробника АШМД, що підтверджує можливість постачання Учасником немедичного обладнання, яке є невід’ємною частиною медичного обладнання (АШМД), у необхідній кількості, якості та в потрібні терміни, визначені замовником відповідно до Медико-технічних вимог.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-08-20-011229-a.a1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ "ВІДІ ЮНІКОМЕРС", Код ЄДРПОУ:31778059
Дата подання: 28 серпня 2021 16:47
Строк поставки та передплата
Строк поставки та передплата
Рішення замовника: Вимога не задоволена
30 серпня 2021 08:46
Добрий день! Інформуємо, що наразі закупівлі за бюджетні кошти здійснюються на щорічній основі, що зумовлене встановленням бюджетних повноважень (які дають право на взяття бюджетних зобов’язань) на відповідний бюджетний період (календарний рік). Наприкінці ж бюджетного періоду усі бюджетні призначення втрачають чинність, а, отже, здійснення будь-яких платежів в наступних бюджетних періодах до встановлення відповідних бюджетних призначень на ці періоди є неможливим.
Звертаємо увагу, що дана закупівля здійснюється за бюджетною програмою КПКВК 2301220 «Розвиток системи екстреної медичної допомоги та модернізація і оновлення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я».
Розуміючи імовірність виникнення ситуацій з обґрунтованими змінами строків поставки продукції, зокрема через тривалі строки виробництва великої кількості продукції, глобальні збої ланцюгів поставок тощо, та необхідності у зв’язку з цим перенесення бюджетних призначень на наступний бюджетний період, проектом Договору передбачена можливість зміни строків поставки, зокрема, у разі здійснення попередньої оплати, умови якої передбачено в розділі 3 проєкту Договору.
Попередня оплата здійснюється Замовником за умови дотримання Постачальником вимог, визначених п.п. 3.3, 3.4.2 проекту Договору, та за взаємною згодою Сторін. Взаємна згода Сторін фіксується шляхом підписання Додаткової угоди до Договору, у разі, коли Сторони досягли згоди про розмір та строк попередньої оплати, а також виходячи із необхідності, що обґрунтовується, зокрема, реальним станом поставки товару, помісячним розподілом бюджетних асигнувань, циклом виробництва тощо.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 №1070 передоплата може здійснюватись на строк не більше 12 місяців.

Документи подані скаржником

28 серпня 2021 16:47
Лист-звернення.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 07 вересня 2021 14:16

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром» 78 400 000,00
UAH
78 400 000,00
UAH
Документи
ТОВ "ВІДІ ЮНІКОМЕРС" 94 423 000,00
UAH
86 975 000,00
UAH
Документи
ТОВ "КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН" 101 920 000,00
UAH
87 024 000,00
UAH
Документи
ТОВ "Спец-Ком-Сервіс" 92 512 000,00
UAH
92 512 000,00
UAH
Документи
ТОВ "ЕКВІПМЕД" 102 900 000,00
UAH
97 902 000,00
UAH
Документи

Публічні документи

02 вересня 2021 20:36
Електронний підпис
02 вересня 2021 20:28
9.4. Балони та редуктор.pdf
02 вересня 2021 20:28
7. Технічна частина_.pdf
02 вересня 2021 20:28
1.1. Брошюра MonoCarry.pdf
02 вересня 2021 20:28
9.5. Завод Донмед.pdf
02 вересня 2021 20:28
Dovidka_21228447030650355316.pdf.p7s
02 вересня 2021 20:28
2.3 Аспіратор тест 10G.pdf
02 вересня 2021 20:28
5.3 Спінальна дошка.pdf
02 вересня 2021 20:28
6.2 Ларингоскоп.pdf
02 вересня 2021 20:28
2.3. Брошюра Аспіратор ASU-1.pdf
02 вересня 2021 20:28
5.5 Вакуумний матрац.pdf
02 вересня 2021 20:28
6. Довідка з МВС.pdf
02 вересня 2021 20:28
3.6 Апарат ШВЛ Т5.pdf
02 вересня 2021 20:28
3.3 Глюкометр.pdf
02 вересня 2021 20:28
3.1. Брошюра LD-71.pdf
02 вересня 2021 20:28
7.2 Термометр LD_300.pdf
02 вересня 2021 20:28
1.2 Тест Платформа 10G.pdf
02 вересня 2021 20:28
public_doc.p7s
02 вересня 2021 20:28
5. Довідка з податкової.pdf
02 вересня 2021 20:28
3.5 Небулайзер LD-210C 2.pdf
02 вересня 2021 20:28
9.6 Портативний балон 400.pdf
02 вересня 2021 20:28
8.1 Комплект пологовий.pdf
02 вересня 2021 20:28
9.7. Редуктор.pdf
02 вересня 2021 20:28
5.4 Набір різних шин.pdf
02 вересня 2021 20:28
3.7 Капнограф СА10М.pdf
02 вересня 2021 20:28
6.1 Мішки АМБУ.pdf
02 вересня 2021 20:28
9.5. Балон.pdf
02 вересня 2021 20:28
7.1 Стетофонендоскоп.pdf

Публічні документи

02 вересня 2021 17:11
Електронний підпис
02 вересня 2021 13:38
Електронний підпис
02 вересня 2021 13:32
3.8 Едан комплектація.pdf.zip
02 вересня 2021 13:32
3.8 Едан комплектація.pdf
02 вересня 2021 09:24
Електронний підпис
02 вересня 2021 09:21
1.2 Stem.pdf.zip
02 вересня 2021 09:21
5.4 Germa.pdf (1).zip
02 вересня 2021 09:21
3.1_ 3.3_ 9.1_ 9.2 Теспро.pdf
02 вересня 2021 09:21
13. Довідка з податкової.rar
02 вересня 2021 09:21
3.8 Едан.pdf (1).zip
02 вересня 2021 09:21
5.4 Germa.pdf
02 вересня 2021 09:21
4.4 Паспорт СХП-01 укр 4л.pdf
02 вересня 2021 09:21
3.6 Ambul_T5_Manual_Eng1.pdf.docx_.pdf (1).zip
02 вересня 2021 09:21
2.2. Пожтехніка балон.pdf
02 вересня 2021 09:21
1. Аналогічні договори..pdf
02 вересня 2021 09:21
5.6_ 5.7 Ferno Washington.pdf
02 вересня 2021 09:21
8.1 Релакс.pdf (2).zip
02 вересня 2021 09:21
6.2_ 7.3 Kawe.pdf
02 вересня 2021 09:21
5.6_ 5.7 Ferno Washington.pdf (1).zip
02 вересня 2021 09:21
1.3.Ferno_ Chair S-242.pdf
02 вересня 2021 09:21
3.4_ 3.5_ Біомед (частина 1).pdf
02 вересня 2021 09:21
2.3 Ambul.pdf.zip
02 вересня 2021 09:21
3.8 Едан.pdf
02 вересня 2021 09:21
2.3 Ambul.pdf
02 вересня 2021 09:21
7.2 Термометр Волес.pdf (2).zip
02 вересня 2021 09:21
Паспорт VW Crafter C 4x4.pdf.zip
02 вересня 2021 09:21
6.2_ 7.3 Kawe.pdf (1).zip
02 вересня 2021 09:21
2.2. Пожтехніка балон.pdf.zip
02 вересня 2021 09:21
1.3.Ferno_ Chair S-242.pdf.zip
02 вересня 2021 09:21
1.2 Stem.pdf
02 вересня 2021 09:21
8.1 Релакс.pdf
02 вересня 2021 09:21
3.1_ 3.3_ 9.1_ 9.2 Теспро.pdf.zip
02 вересня 2021 09:21
Паспорт VW Crafter C 4x4.pdf
02 вересня 2021 09:21
7.2 Термометр Волес.pdf
02 вересня 2021 09:21
3.6 Ambul_T5_Manual_Eng1.pdf.docx_.pdf

Публічні документи

02 вересня 2021 18:20
Електронний підпис
02 вересня 2021 18:19
3_6 Брошура ІВЛ Oxivent Life.pdf.p7s
02 вересня 2021 18:19
СТАТТЯ 17.pdf.p7s
02 вересня 2021 18:19
Видаткові Тип В.pdf.p7s
02 вересня 2021 18:19
Договір + всі ДУ ТИП В.pdf.p7s
02 вересня 2021 18:19
Видаткові Тип С.pdf.p7s
02 вересня 2021 18:19
Договір + всі ДУ ТИП С.pdf.p7s
02 вересня 2021 18:19
ТЕХНІЧНА ЧАСТИНА 29.pdf.p7s
02 вересня 2021 18:06
Електронний підпис
02 вересня 2021 18:05
ТЕХНІЧНА ЧАСТИНА 29.pdf
02 вересня 2021 18:05
Договір + всі ДУ ТИП С.pdf
02 вересня 2021 18:05
3_6 Брошура ІВЛ Oxivent Life.pdf
02 вересня 2021 18:05
Договір + всі ДУ ТИП В.pdf
02 вересня 2021 18:05
Видаткові Тип С.pdf
02 вересня 2021 18:05
4_4 Термосумка інстр Delta T.pdf
02 вересня 2021 18:05
Видаткові Тип В.pdf
02 вересня 2021 18:05
КВАЛІФІКАЦІЙНА ЧАСТИНА.pdf
02 вересня 2021 18:05
СТАТТЯ 17.pdf

Публічні документи

02 вересня 2021 17:54
Електронний підпис
02 вересня 2021 17:52
48_п.п. 1.2 Stem.pdf
02 вересня 2021 17:52
57_п.п. 4.1. Проджетти.pdf
02 вересня 2021 17:52
80_Довідка ДПІ.pdf
02 вересня 2021 17:52
31_п.п. 4.4 Паспорт СХП-01.pdf
02 вересня 2021 17:52
11_Volkswagen Crafter буклет.pdf
02 вересня 2021 17:52
06_Довідка про Санкції.pdf
02 вересня 2021 17:52
12_Crafter Технічні дані.pdf
02 вересня 2021 17:52
03_Рішення учасника.pdf
02 вересня 2021 17:52
40_п.п. 7.2 Термометр_LD_301.pdf
02 вересня 2021 17:52
21_П 2.3 Тест 10G_BOSCAROL.pdf
02 вересня 2021 17:52
54_п.п. 3.5 Авторизація honsun.pdf
02 вересня 2021 17:52
79_Довідка МВС.pdf
02 вересня 2021 17:52
61_п.п 8.1 Авторизація.pdf
02 вересня 2021 17:52
22_3.1., 7.1 Брошюра LD-71.pdf
02 вересня 2021 17:52
60_п.п. 5.4 EGO Zlin.pdf
02 вересня 2021 17:52
72_Сертифікат типу КТЗ.pdf
02 вересня 2021 17:52
24_3.3 Глюкометри Файнтест.pdf
02 вересня 2021 17:52
14_п.п 1.1 cert_TUV_Compact_12g.pdf
02 вересня 2021 17:52
53_п.п. 3.3 Глюкометер.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»

ТОВ "ВІДІ ЮНІКОМЕРС"

ТОВ "КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН"

ТОВ "Спец-Ком-Сервіс"

ТОВ "ЕКВІПМЕД"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
#38183310
Переможець 78 400 000,00
UAH
13 вересня 2021 16:36

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 13 вересня 2021 16:36

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
#38183310
78 400 000,00
UAH
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
27 січня 2023 17:07
ДУ 8 09_254-09_2021.pdf укладений
27 січня 2023 16:25
Електронний підпис зміни до договору
26 жовтня 2022 20:24
ДУ 7 09_254-09_2021.pdf зміни до договору
26 жовтня 2022 20:22
Електронний підпис зміни до договору
24 серпня 2022 11:34
ДУ 6 09_254-09_2021.pdf зміни до договору
24 серпня 2022 11:32
Електронний підпис зміни до договору
01 липня 2022 19:28
ДУ 5 09_254-09_2021.pdf зміни до договору
01 липня 2022 19:24
Електронний підпис зміни до договору
28 квітня 2022 13:59
ДУ 4 09_254-09_2021.pdf зміни до договору
28 квітня 2022 11:23
Електронний підпис зміни до договору
01 березня 2022 14:53
ДУ 3 09_254-09_2021.pdf зміни до договору
01 березня 2022 13:37
Електронний підпис зміни до договору
15 лютого 2022 17:02
ДУ 2 09_254-09_2021.pdf зміни до договору
15 лютого 2022 16:40
Електронний підпис зміни до договору
25 жовтня 2021 13:51
ДУ 1 до 09_254-09_2021.pdf зміни до договору
25 жовтня 2021 13:50
Електронний підпис укладений
29 вересня 2021 15:56
Договір 09_254-09_2021.pdf укладений
29 вересня 2021 15:55

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
22 жовтня 2021
Дата публікації змін до договору:
25 жовтня 2021
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Внесення змін в п.11.1 Договору
Номер договору про закупівлю: 09|254-09|2021
Договір:
Номер додаткової угоди: №1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
11 лютого 2022
Дата публікації змін до договору:
15 лютого 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): продовження строку дії договору про закупівлю
Номер договору про закупівлю: 09|254-09|2021
Договір:
Номер додаткової угоди: 2
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
28 лютого 2022
Дата публікації змін до договору:
01 березня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): продовження строку дії договору про закупівлю
Номер договору про закупівлю: 09|254-09|2021
Договір:
Номер додаткової угоди: 3
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
25 квітня 2022
Дата публікації змін до договору:
28 квітня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): продовження строку дії договору про закупівлю
Номер договору про закупівлю: 09|254-09|2021
Договір:
Номер додаткової угоди: 4
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
28 червня 2022
Дата публікації змін до договору:
01 липня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Сторони дійшли згоди про продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару.
Номер договору про закупівлю: 09|254-09|2021
Договір:
Номер додаткової угоди: 5
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
23 серпня 2022
Дата публікації змін до договору:
24 серпня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Сторони дійшли згоди про продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару
Номер договору про закупівлю: 09|254-09|2021
Договір:
Номер додаткової угоди: 6
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
21 жовтня 2022
Дата публікації змін до договору:
26 жовтня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Сторони дійшли згоди про продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару.
Номер договору про закупівлю: 09|254-09|2021
Договір:
Номер додаткової угоди: 7
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 28 вересня 2021 — 24 січня 2023
Сума оплати за договором: 0
Причини розірвання договору: Відповідно до ст. 631 ЦКУ, п. 15.7 Договору про закупівлю, з урахуванням листа Постачальника щодо неможливості поставки товару враховуючи форс-мажорні обставини, які склалися у зв'язку з військовою агресією з боку росії, Сторони дійшли згоди припинити дію Договору з 24.01.2023 р.