Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Послуги з модифікації прикладного програмного забезпеченя Єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості
Очікувана вартість
7 469 670,00 UAH
UA-2021-05-19-003301-a 2a2b5af3c2964ea596675c2e18482675
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Кікіна Тетяна Андріївна

0442352484 kikina.tetyana@es.dcz.gov.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державний центр зайнятості
Код ЄДРПОУ: 03491079
Місцезнаходження: 01601, Україна , Київська обл., М.КИЇВ, вул. Еспланадна, 8/10
Контактна особа: Кікіна Тетяна Андріївна
0442352484
kikina.tetyana@es.dcz.gov.ua
Категорія: Орган соціального страхування

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Необхідність захисту прав інтелектуальної власності
Обґрунтування
Відповідно до статті 23 Закону України «Про зайнятість населення» у Державній службі зайнятості функціонує Єдина інформаційно-аналітична система, як спосіб інформаційної підтримки реалізації державної політики у сфері зайнятості населення (далі – ЄІАС ДСЗ). ЄІАС ДСЗ, окрім постійної технічної підтримки та супроводження, потребує модифікації для підтримки надання послуг в межах змін законодавства України у соціальній сфері та для удосконалення процесів, пов’язаних з реформуванням системи соціальних послуг.
З 2009 року ЄІАС ДСЗ функціонує на базі платформи конструювання централізованих багатокомпонентних інформаційно-аналітичних систем нового покоління «Megapolis.Net». На сьогоднішній день виключні майнові права на комп’ютерну програму «Програмна платформа конструювання централізованих багатокомпонентних інформаційно-аналітичних систем нового покоління «Megapolis.Net»» належать ТОВ «Айкюжн ІТ».
ЄІАС ДСЗ надає ефективні інструменти контролю за організацією та інформаційною підтримкою управлінських рішень щодо надання послуг безробітним, обліку персоналу і документообігу служби зайнятості.
ЄІАС ДСЗ впроваджена у всіх центрах зайнятості України: у Державному центрі зайнятості, у 25 регіональних центрах зайнятості, у понад 500 міських, районних, міськрайонних центрах зайнятості, філіях регіональних центрів зайнятості, у Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
До ЄІАС ДСЗ включається інформація щодо обслуговування громадян, роботодавців, суб’єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, та органів державної влади. В ЄІАС ДСЗ забезпечується електронний міжвідомчий взаємообмін даними з Пенсійним Фондом України, Державною фіскальною службою України, Міністерством соціальної політики України, Міністерством фінансів України, що дозволяє здійснити верифікацію та уникнути розбіжностей даних при призначенні матеріального забезпечення, скоротити термін обробки масивів документів.
За результатами аналізу діючих процесів інформаційної підтримки ЄІАС ДСЗ, враховуючи зміни в законодавстві щодо обслуговування шукачів роботи і безробітних, та з метою підтримки оновлених процесів надання послуг громадянам і роботодавцям, пов’язаних з реформуванням системи соціальних послуг, існує необхідність проведення модифікації ЄІАС ДСЗ за наступними напрямками:
1. Актуалізації і оптимізації алгоритмів формування статистичної і аналітичної звітності, друку форм звітів і шаблонів.
2. Взаємодії ЄІАС ДСЗ з вебсайтом ДСЗ в частині інтеграції даних з електронними кабінетами шукачів роботи і роботодавців, сервісом «Електронна черга».
3. Доповнення універсальних фільтрів ЄІАС ДСЗ атрибутами і колонками.
4. Оптимізації роботи функцій ЄІАС ДСЗ у зв’язку зі змінами державних довідників та класифікаторів, довідників і реєстрів системи.
5. Підтримки і удосконалення процесів міжвідомчого обміну ЄІАС ДСЗ з ПФУ, Мінсоцполітики, МФУ та іншими установами.
6. Підтримки функціональності ЄІАС ДСЗ у зв’язку зі змінами законодавства, технології обслуговування клієнтів, в тому числі удосконалення реєстрів, інтерфейсних форм тощо.
7. Удосконалення контролів, пам’яток, алгоритмів автоматизації процесів обслуговування клієнтів.
8. Інтеграції ЄІАС ДСЗ з порталом «Дія» в частині інформатизації послуг ДСЗ для громадян і роботодавців.
9. Удосконалення автоматизації процесів діловодства і контролю виконавчої дисципліни; удосконалення правил роботи з документами із застосуванням КЕП.
Виходячи з вказаних вище завдань та з огляду на те, що на даний момент ЄІАС ДСЗ функціонує на базі платформи конструювання централізованих багатокомпонентних інформаційно-аналітичних систем нового покоління «Megapolis.Net», існує необхідність внесення змін вихідних кодів базового програмного забезпечення до програмного коду вказаної платформи.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Айкюжн ІТ», на підставі відповідних договорів, для потреб Державної служби зайнятості надавало послуги, пов’язані з програмним забезпеченням щодо створення та впровадження ЄІАС ДСЗ.
Зважаючи на важливість для держави інформації, накопиченої в базі даних ЄІАС, та масштаби і об’єм виконаних попередніх робіт, заміна надавача послуг може призвести до ускладнення та сповільнення процесу розробки програмного забезпечення.
Застосування переговорної процедури зумовлено тим, що право на розповсюдження, супроводження, використання, здійснення доопрацювань та модифікацію програмного коду комп’ютерної програми «Програмна платформа конструювання централізованих багатокомпонентних інформаційно-аналітичних систем нового покоління «Megapolis.Net»», яка є ядром зазначеної ЄІАС ДСЗ, належить ТОВ «Айкюжн ІТ».
Додається перелік документів, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:
1) свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір «Комп’ютерна програма «Програмна платформа конструювання централізованих багатокомпонентних інформаційно-аналітичних систем нового покоління «Megapolis.Net»» від 01.06.2009 № 28991;
2) авторський договір про передачу (відчуження) виключних майнових прав автора на комп’ютерні програми від 30.12.2009 № 2009/12/30-ап;
3) договір про постачання програмної продукції (з передачею (відчуженням) виключних майнових прав автора на комп’ютерні програми) від 07.12.2015 № 2015/12/07-ап;
4) висновок експерта за результатами проведення комплексного дослідження інженерно-технічного та у сфері інтелектуальної власності від 09.02.2021 № 013/21.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 19 травня 2021 17:10
Оскарження наміру укласти договір: 30 травня 2021 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:72260000-5: Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Послуги з модифікації прикладного програмного забезпеченя Єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2021
ДК 021:2015: 72260000-5 — Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг протягом 10 (десяти) робочих днів з дати підписання Акту здачі-примайння послуг, з урахуванням фінансових можливостей замовника Пiсляоплата 10 Робочі 100

Тендерна документація

19 травня 2021 17:05
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF

Інформація про моніторинг

 • UA-M-2021-12-16-000006 ● 25af3787fdd3413d80aabe28504f9f23
 • Статус: порушення не виявлені
 • Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:

  1. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
 • Етапи закупівельного процесу:

  1. Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  2. Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)

Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі

Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 16 грудня 2021
Дата публікації рішення про проведення моніторингу: 16 грудня 2021 13:16
Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі:

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
16.12.2021 № 719
Чернігів
Про початок моніторингу
процедур закупівель

Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року № 18 (зі змінами),

НАКАЗУЮ:

1. Почати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.

Начальник Управління
Північного офісу Держаудитслужби
в Чернігівській області Ірина БІЛАЗЕРСЬКА

Витяг з додатку
до наказу Північного офісу Держаудитслужби
від 16.12.2021 № 719
Перелік процедур закупівель

№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу процедури закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
10. UA-2021-05-19-003301-a 19.05.2021 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Запит замовнику на пояснення

Дата: 2021-12-21 15:56:18

Запит про надання пояснень

У межах проведення моніторингу переговорної процедури закупівлі послуг з модифікації прикладного програмного забезпечення Єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості, за ДК 021:2015: 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням, очікуваною вартістю 7 469 670,00 грн (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2021-05-19-003301-a), та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів).
Відповідно до повідомлення про намір укласти договір (за результатами переговорної процедури закупівлі), у якості обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі зазначено:
1) свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір «Комп’ютерна програма «Програмна платформа конструювання централізованих багатокомпонентних інформаційно-аналітичних систем нового покоління «Megapolis.Net»» від 01.06.2009 № 28991;
2) авторський договір про передачу (відчуження) виключних майнових прав автора на комп’ютерні програми від 30.12.2009 № 2009/12/30-ап;
3) договір про постачання програмної продукції (з передачею (відчуженням) виключних майнових прав автора на комп’ютерні програми) від 07.12.2015 № 2015/12/07-ап;
4) висновок експерта за результатами проведення комплексного дослідження інженерно-технічного та у сфері інтелектуальної власності від 09.02.2021 № 013/21.
З метою підтвердження правомірності застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (необхідність захисту прав інтелектуальної власності) просимо надати вище перелічені документи через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.

Відповідь замовника на пояснення

Дата: 2021-12-23 10:59:06

Відповідь на запит

На запит від 21.12.2021 року щодо надання документів в межах проведення моніторингу процедури закупівлі послуг за кодом CPV за ДК 021:2015: 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуги з модифікації прикладного програмного забезпечення Єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості) ( ID: UA-2021-05-19-003301-a) надаємо наступні документи:
1) свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір «Комп’ютерна програма «Програмна платформа конструювання централізованих багатокомпонентних інформаційно-аналітичних систем нового покоління «Megapolis.Net»» від 01.06.2009 № 28991;
2) авторський договір про передачу (відчуження) виключних майнових прав автора на комп’ютерні програми від 30.12.2009 № 2009/12/30-ап;
3) договір про постачання програмної продукції (з передачею (відчуженням) виключних майнових прав автора на комп’ютерні програми) від 07.12.2015 № 2015/12/07-ап;
4) висновок експерта за результатами проведення комплексного дослідження інженерно-технічного та у сфері інтелектуальної власності від 09.02.2021 № 013/21.


Висновок про результати моніторингу закупівлі

Друкувати висновок про результати моніторингу процедури закупівлі PDFHTML
Дата публікації: 29 грудня 2021
Кінцевий строк оскарження: 05 січня 2022

Порушення не виявлено

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "Айкюжн ІТ"
#40026988
Переможець 7 469 670,00
UAH з ПДВ
19 травня 2021 17:10

Документи

19 травня 2021 17:10
Електронний підпис
19 травня 2021 17:07
Протокол.doc

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 19 травня 2021 17:10

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Айкюжн ІТ"
#40026988
7 469 670,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

19 травня 2021 17:10
Електронний підпис
19 травня 2021 17:07
Протокол.doc

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
30 грудня 2021 11:49
Електронний підпис зміни до договору
04 листопада 2021 11:03
Додаткова угода №1.pdf зміни до договору
04 листопада 2021 11:02
Електронний підпис укладений
31 травня 2021 16:14
Договір на модифікацію 2021.pdf укладений
31 травня 2021 16:04

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
03 листопада 2021
Дата публікації змін до договору:
04 листопада 2021
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
 • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Зменшення обсягів закупівлі
Номер договору про закупівлю: 38/142
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 31 травня 2021 — 31 грудня 2021
Сума оплати за договором: 7 340 170,00
UAH (в тому числі ПДВ 1 223 361,67 UAH)