Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Будівництво прикордонного мостового переходу через річку Дністер на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль – Косеуць (з розробкою проектної документації)
Construction of a border bridge over the Dniester River on the Ukrainian-Moldovan state border near the settlements of Yampil - Koseuts (with development of project documentation)
Очікувана вартість
3 460 000 000,00 UAH
UA-2021-04-30-001829-a 26fec40a64d74400a98e5efc6c9628ee
Відкриті торги з публікацією англійською мовою    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Стрембіцький Віталій

+380432671305 tendersadvin@gmail.com

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Tender notice
Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Purchasing Body
Найменування: СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Код ЄДРПОУ: 25845655
Місцезнаходження: 21036, Україна , Вінницька область обл., Вінниця, ВУЛИЦЯ ЄРМАКА, будинок 2 А
Контактна особа: Стрембіцький Віталій
+380432671305
tendersadvin@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Official name: Motor Roads Service in Vinnytsia Oblast
National ID: 25845655
Contact point: Strembitskyi Vitalii
+380432671305
tendersadvin@gmail.com

Інформація про процедуру

Milestones
Дата оприлюднення: 30 квітня 2021 14:03
Звернення за роз’ясненнями: до 29 травня 2021 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 04 червня 2021 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 08 червня 2021 15:00
Початок аукціону: 01 липня 2021 15:43
Очікувана вартість: 3 460 000 000,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 17 300 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Мова тендерної пропозиції українська
Вид та умови надання забезпечення пропозицій учасників: Тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання Учасником процедури закупівлі забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі електронної банківської гарантії (далі - банківська гарантія) з накладеним електронно-цифровим підписом/кваліфікованого електронного підпису гаранту (далі-банк-гарант) відповідно до вимог діючого законодавства. Електронна гарантія обов’язково повинна містити посилання на реквізити закупівлі, тендерну документацію в останній редакції, її назву та номер на веб-порталі Уповноваженого органу. Електронна гарантія надається у складі тендерної пропозиції у форматі, що дає можливість перевірити електронний цифровий підпис/кваліфікований електронний підпис банку-гаранта за допомогою ресурсу офіційного веб-сайту Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України. У разі відсутності або не підтвердження ЕЦП/КЕП банківської гарантії, подана учасником процедури закупівлі тендерна пропозиція відхиляється Замовником. Банківська гарантія надана банком-резидентом України має бути оформлена відповідно до вимог постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах» та наказу № 2628 від 14.12.2020 Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням ЕЦП/КЕП гаранта (у випадку, якщо підписантом не є голова правління). Банківська гарантія надана банком-нерезидентом та долучена Учасником процедури закупівлі до своєї тендерної пропозиції, має бути оформлена відповідно до уніфікованих правил, які регулюють використання відповідного інструмента та офіційно видані Міжнародною Торгівельною Палатою (Uniform Rulesfor Demand Guarantees, ICC Publication 758 — URDG758 або International Standby Practices, ICC Publication 590 — ISP98). Банківська гарантія, надана банком-нерезидентом, повинна бути авізована через авізуючий банк, що є резидентом України. Учасник процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції подає документ, що підтверджує авізування банківської гарантії, наданої банком-нерезидентом, проведене авізуючим банком-резидентом в електронній формі, з обов’язковим накладанням ЕЦП авізуючого банку. Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає 0,5% очікуваної вартості закупівлі. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 120 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, яка вказана в оголошенні на веб-порталі Уповноваженого органу. Гарантія має набувати чинності з дня її надання.
Розмір надання забезпечення пропозицій учасників: 17300000 UAH
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю: Вид надання забезпечення виконання договору про закупівлю: банківська гарантія. Учасник-переможець не пізніше дати укладання договору про закупівлю, супровідним листом на адресу Замовника надає оригінал банківської гарантії. Сума банківської гарантії становить 1% від вартості договору. Надана як забезпечення виконання договору банківська гарантія повинна свідчити про обов’язок банку-гаранта у разі порушення принципалом (учасником-переможцем) свого зобов’язання, забезпеченого гарантією, сплатити кошти бенефіціару (замовнику) за першою його вимогою без подання будь-яких інших документів. Крім того, банківська гарантія повинна бути безвідкличною. Гарантія вступає в силу (дата) з моменту її видачі, але у будь якому випадку до моменту укладення договору про закупівлю. Строк дії банківської гарантії повинен перевищувати строк дії договору про закупівлю не менше ніж на 30 календарних днів Банківська гарантія повинна бути виданою банком, який має відповідну ліцензію на здійснення банківських послуг та не перебуває в стадії ліквідації. Банківська гарантія повинна містити ствердження, що для забезпечення належного виконання своїх зобов’язань за зазначеним договором закупівлі Принципал повинен надати на користь Бенефіціара банківську гарантію. Враховуючи вищезазначене, ми, (повна назва банку) (в подальшому - «Гарант»), місцезнаходження якого: __________________, цим беремо на себе безумовні та безвідкличні зобов’язання сплатити протягом п'яти робочих днів з дати отримання першої письмової вимого бенефіціара без подання будь-яких інших документів, повну суму цієї Гарантії, що складає (сума цифрами та письмово), у разі невиконання (неналежного виконання) Принципалом умов Договору про закупівлю. Гарантія втрачає чинність повністю і автоматично, якщо Ваша письмова вимога платежу не буде в нашому розпорядженні за вищевказаною адресою до кінця цього дня незалежно від того, чи повернений нам оригінал цієї гарантії. У випадку надання у складі тендерної пропозиції банківської гарантії з формулюванням типу «будь-якої суми до…» або «суми, що не перевищує…», тощо замість конкретної суми - така пропозиція буде відхилена, як така, що не відповідає вимогам тендерної документації.
Publication date: 30 квітня 2021 14:03
Enquiries until: 29 травня 2021 00:00
Complaints submission until: до 04 червня 2021 00:00
Time limit for receipt of tenders: 08 червня 2021 15:00

Information

Estimated total value: 3 460 000 000 UAH including VAT
Minimal lowering step: 17 300 000 UAH
Minimal lowering step, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Scope of the procurement
Згідно з документацією. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиці – українська. Юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів. Джерело фінансування - державний бюджет України.
Розгорнути Згорнути
Згідно з документацією. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиці – українська. Юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів. Джерело фінансування - державний бюджет України.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роб.
Будівництво прикордонного мостового переходу через річку Дністер на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль – Косеуць (з розробкою проектної документації)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 0, Україна, 2, Відповідно до документації, 4
ДК 021:2015: 45221000-2 — Будівництво мостів і тунелів, шахт і метрополітенів

Construction of a border bridge over the Dniester River on the Ukrainian-Moldovan state border near the settlements of Yampil - Koseuts (with development of project documentation)
CPV: 45221000-2
Період постачання: по 31 грудня 2022

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Відповідно проекту договору. Замовник залишає за собою право на проведення щомісячної оплати за надання послуг (виконання робіт) Виконавцю в розмірі, що становить 80 % (відсотків) від суми, зазначеної в прийнятих актах виконаних робіт протягом 25 банківських днів. Попередня оплата може здійснюватись у межах 30% від вартості річного обсягу робіт. Пiсляоплата 25 Банківські 80
Виконання робіт Відповідно проекту договору. Остаточний розрахунок 20% - по завершенню надання усіх послуг (виконання усіх робіт) на об’єкті протягом 25 банківських днів Пiсляоплата 25 Банківські 20

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі:

Підстави для відмови в участі

1. Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Стаття 17, частина 1, пункт 6
Стаття 17, частина 1, пункт 5
Учасник юридична особа підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: документ
Учасник фізична особа підтверджує, що
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: документ
2. Вчинення економічних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Стаття 50, пункт 1
Стаття 6, частина 2, пункт 4
Стаття 17, частина 1, пункт 4
Учасник підтверджує, що
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: заява
3. Вчинення корупційних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Стаття 17, частина 1, пункт 3
Стаття 17, частина 1, пункт 2
Учасник підтверджує, що
Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: заява
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: документ
4. Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Стаття 17, частина 1, пункт 12
Учасник підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: документ
5. Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Стаття 17, частина 1, пункт 13
Учасник підтверджує, що
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: документ
Учасник підтверджує, що
Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Причина виникнення існуючої заборгованості
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Характер існуючої заборгованості
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Сума існуючої заборгованості
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: документ
6. Порушення справ про банкрутство
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Стаття 17, частина 1, пункт 8
Учасник підтверджує, що
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: заява
7. Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Стаття 17, частина 1, пункт 7
Замовник підтверджує, що
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: заява
8. Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Стаття 17, частина 1, пункт 1
Замовник підтверджує, що
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: заява
9. Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Закон України "Про санкції"
Стаття 17, частина 1, пункт 11
Стаття 17, частина 1, пункт 10
Стаття 9, частина 2, пункт 9
Стаття 17, частина 1, пункт 9
Учасник підтверджує, що
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: заява
Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: документ
Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: заява
1. Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Стаття 17, частина 1, пункт 6
Стаття 17, частина 1, пункт 5
Учасник юридична особа підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: документ
Учасник фізична особа підтверджує, що
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: документ
2. Вчинення економічних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Стаття 50, пункт 1
Стаття 6, частина 2, пункт 4
Стаття 17, частина 1, пункт 4
Учасник підтверджує, що
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: заява
3. Вчинення корупційних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Стаття 17, частина 1, пункт 3
Стаття 17, частина 1, пункт 2
Учасник підтверджує, що
Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: заява
Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: заява
4. Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Стаття 17, частина 1, пункт 12
Учасник підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: документ
5. Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Стаття 17, частина 1, пункт 13
Учасник підтверджує, що
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: документ
Учасник підтверджує, що
Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
6. Порушення справ про банкрутство
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Стаття 17, частина 1, пункт 8
Учасник підтверджує, що
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: заява
7. Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Стаття 17, частина 1, пункт 7
Замовник підтверджує, що
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: заява
8. Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Стаття 17, частина 1, пункт 1
Замовник підтверджує, що
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: заява
9. Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Закон України "Про санкції"
Стаття 17, частина 1, пункт 11
Стаття 17, частина 1, пункт 10
Стаття 9, частина 2, пункт 9
Стаття 17, частина 1, пункт 9
Учасник підтверджує, що
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: заява
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: заява
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 30 квітня 2021 14:00
Форма підтвердження: заява

Вимоги до тендерної пропозиції:

Вимоги до тендерної пропозиції

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
Підтверджує: учасник
Відноситься до: закупівлі
Учасник підтверджує, що
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання Учасником процедури закупівлі забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі електронної банківської гарантії (далі - банківська гарантія) з накладеним електронно-цифровим підписом/кваліфікованого електронного підпису гаранту (далі-банк-гарант) відповідно до вимог діючого законодавства. Електронна гарантія обов’язково повинна містити посилання на реквізити закупівлі, тендерну документацію в останній редакції, її назву та номер на веб-порталі Уповноваженого органу. Електронна гарантія надається у складі тендерної пропозиції у форматі, що дає можливість перевірити електронний цифровий підпис/кваліфікований електронний підпис банку-гаранта за допомогою ресурсу офіційного веб-сайту Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України. У разі відсутності або не підтвердження ЕЦП/КЕП банківської гарантії, подана учасником процедури закупівлі тендерна пропозиція відхиляється Замовником. Банківська гарантія надана банком-резидентом України має бути оформлена відповідно до вимог постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах» та наказу № 2628 від 14.12.2020 Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням ЕЦП/КЕП гаранта (у випадку, якщо підписантом не є голова правління). Банківська гарантія надана банком-нерезидентом та долучена Учасником процедури закупівлі до своєї тендерної пропозиції, має бути оформлена відповідно до уніфікованих правил, які регулюють використання відповідного інструмента та офіційно видані Міжнародною Торгівельною Палатою (Uniform Rulesfor Demand Guarantees, ICC Publication 758 — URDG758 або International Standby Practices, ICC Publication 590 — ISP98). Банківська гарантія, надана банком-нерезидентом, повинна бути авізована через авізуючий банк, що є резидентом України. Учасник процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції подає документ, що підтверджує авізування банківської гарантії, наданої банком-нерезидентом, проведене авізуючим банком-резидентом в електронній формі, з обов’язковим накладанням ЕЦП авізуючого банку. Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає 0,5% очікуваної вартості закупівлі. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 120 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, яка вказана в оголошенні на веб-порталі Уповноваженого органу. Гарантія має набувати чинності з дня її надання.

Сума забезпечення: 17300000 UAH
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
Підтверджує: учасник
Відноситься до: закупівлі
Учасник підтверджує, що
Мова тендерної пропозиції українська

Умови укладання договору про закупівлю:

Умови укладання договору про закупівлю

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору
Підтверджує: переможець
Відноситься до: закупівлі
Учасник підтверджує, що
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю
Вид надання забезпечення виконання договору про закупівлю: банківська гарантія. Учасник-переможець не пізніше дати укладання договору про закупівлю, супровідним листом на адресу Замовника надає оригінал банківської гарантії. Сума банківської гарантії становить 1% від вартості договору. Надана як забезпечення виконання договору банківська гарантія повинна свідчити про обов’язок банку-гаранта у разі порушення принципалом (учасником-переможцем) свого зобов’язання, забезпеченого гарантією, сплатити кошти бенефіціару (замовнику) за першою його вимогою без подання будь-яких інших документів. Крім того, банківська гарантія повинна бути безвідкличною. Гарантія вступає в силу (дата) з моменту її видачі, але у будь якому випадку до моменту укладення договору про закупівлю. Строк дії банківської гарантії повинен перевищувати строк дії договору про закупівлю не менше ніж на 30 календарних днів Банківська гарантія повинна бути виданою банком, який має відповідну ліцензію на здійснення банківських послуг та не перебуває в стадії ліквідації. Банківська гарантія повинна містити ствердження, що для забезпечення належного виконання своїх зобов’язань за зазначеним договором закупівлі Принципал повинен надати на користь Бенефіціара банківську гарантію. Враховуючи вищезазначене, ми, (повна назва банку) (в подальшому - «Гарант»), місцезнаходження якого: __________________, цим беремо на себе безумовні та безвідкличні зобов’язання сплатити протягом п'яти робочих днів з дати отримання першої письмової вимого бенефіціара без подання будь-яких інших документів, повну суму цієї Гарантії, що складає (сума цифрами та письмово), у разі невиконання (неналежного виконання) Принципалом умов Договору про закупівлю. Гарантія втрачає чинність повністю і автоматично, якщо Ваша письмова вимога платежу не буде в нашому розпорядженні за вищевказаною адресою до кінця цього дня незалежно від того, чи повернений нам оригінал цієї гарантії. У випадку надання у складі тендерної пропозиції банківської гарантії з формулюванням типу «будь-якої суми до…» або «суми, що не перевищує…», тощо замість конкретної суми - така пропозиція буде відхилена, як така, що не відповідає вимогам тендерної документації.
Форма підтвердження: документ

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Щодо надання матеріалів ТЕО по споруді
Дата подання: 30 квітня 2021 16:44
Дата відповіді: 07 травня 2021 12:40
Для оцінки обсягу будівельних та проектних робіт, розрахунку їх вартості для формування тендерної пропозиції просимо надати інформацію про наявність у Замовника Техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) об'єкту, яке має позитивний висновок експертизи та узгоджене з Державою Молдова. Просимо надати матеріали ТЕО у складі тендерної документації.
Відповідь: Тендерна документація містить інформацію, яка необхідна для формування тендерної пропозиції.
Кваліфікаційні критерії до учасників ПЗ
Дата подання: 12 травня 2021 18:43
Дата відповіді: 17 травня 2021 13:23
В п.5 Розділу ІІІ Тендерної документації на «Будівництво прикордонного мостового переходу через річку Дністер на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль – Косеуць (з розробкою проектної документації)» у вимогах щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору одним з основних видів послуг під п. 4 є Влаштування основи дорожнього одягу із органо-мінеральної суміші у кількості 132 235,80 м2. Згідно Зведеної відомості обсягів робіт представленої Замовником під даний вид робіт підходить «ЩПС-20, укріплена комплексним в’яжучим, марка матеріалу МК 20 згідно з ДСТУ-Н Б В.2.3-39:2016 товщиною 0,15 м, ширина укладання 4,50 м». Але його загальна кількість складає 27 040,4 м2, що набагато менше ніж 132 235,80 м2. Доводимо до відома Замовника, що в ДСТУ-Н Б В.2.3-39:2016 відомості про ЩПС-20 укріплену комплексним в’яжучим і матеріал МК-20 відсутні. Просимо привести ці пункти зведеної відомості робіт у відповідність до нормативної документації. Якщо Замовника цікавить досвід роботи Підрядника з органо-мінеральними сумішами, то просимо пояснити, що мається на увазі під поняттям органо-мінеральна суміш. Чи це є органо-мінеральний матеріал із відфрезерованого матеріалу, виготовлений за методом холодного ресайклінгу з використанням мінерального в’яжучого, або органічного в’яжучого, або комплексного в’яжучого? Або це суміш, отримана змішуванням взятих у відповідних співвідношеннях вологих (чи зволожених) мінеральних складових, органічного в'яжучого (бітуму дорожнього чи сировини для виробництва нафтових дорожніх в'язких бітумів), активатора та модифікуючої (адгезійної) добавки або без неї? Або це суміш, отримана змішуванням взятих у відповідних співвідношеннях щебеню, або гравію, або ЩПС та модифікованого (немодифікованого) в’яжучого? Або це суміш, отримана змішуванням взятих у відповідних співвідношеннях ЩПС та мінерального в’яжучого? Або щось інше? А, якщо Замовника цікавить досвід роботи Підрядника тільки з ЩПС обробленої цементом, то просимо змінити назву на ЩПС, оброблену цементом, а також привести кількість необхідних робіт у відповідність до Зведеної відомості обсягів робіт. Також є питання до вимог щодо наявності техніки (транспортних засобів, основних будівельних (дорожніх) машин, механізмів, обладнання та устаткування тощо). У переліку та кількості техніки та обладнання, необхідних для виконання робіт у п.п. 13, 14, є крани вантажопідйомністю до 10 т, та до 25 т. Просимо Замовника змінити формулювання «вантажопідйомність крана до ХХ тон» на вантажопідйомність від ХХ тон. Адже, згідно з існуючим формулюванням, маючи підйомний кран з вантажопідйомністю 7 тон, він може бути застосований як до п. 13 (з вантажопідйомністю до 10 тон), так і до п. 14 (з вантажопідйомністю до 25 тон). У переліку та кількості техніки та обладнання, необхідних для виконання робіт у п. 20, є установка ударно-канатного буріння. У той же час, у зведеній відомості робіт у розділі Штучні споруди є пункт «Буріння свердловин під буронабивні палі 1500 мм (Бурова BG-40)». Просимо Замовника змінити формулювання «Установка ударно-канатного буріння» на «Бурова установка типу BG 40 або аналог», так як установка ударно-канатного використовує застарілі технології буріння.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідні зміни внесено в Тендерну документацію.
Кваліфікаційний критерій "Наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю"
Дата подання: 16 травня 2021 20:19
Дата відповіді: 19 травня 2021 16:26
Шановний Замовнику, просимо Вас роз'яснити, яким чином буде здійснюватися оцінка Учасників щодо відповідності кваліфікаційному критерію "Наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю". 1. При розрахунку суми річного доходу Учасника процедури закупівлі, що відображена у Звіті про фінансові результати Учасника процедури закупівлі (форма №2) станом на кінець звітного періоду за останній передбачений цією документацією для такого Учасника процедури закупівлі звітний період, необхідно враховувати тільки Чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) (код рядка 2000) або суму наступних рядків: - Чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг)(код рядка 2000) - Інші операційні доходи (код рядка 2120) - Дохід від участі в капіталі (код рядка 2200) - Інші фінансові доходи (код рядка 2220) - Інші доходи (код рядка 2240)? 2. При порівнянні суми річного доходу Учасника процедури закупівлі, відображена у Звіті про фінансові результати Учасника процедури закупівлі (форма №2) станом на кінець звітного періоду за останній передбачений цією документацією для такого Учасника процедури закупівлі звітний період, та очікуваної вартості цієї процедури закупівлі необхідно враховувати суму очікуваної вартості у розмірі 3 460 000 000,00 грн.( в тому числі ПДВ) чи суму без ПДВ - 2 883 333 333,33 грн.? Дякуємо за відповідь!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: 1. Сума річного доходу з усіх перерахованих рядків.
2. З ПДВ.
Що до термінів подачі пропозицій.
Дата подання: 19 травня 2021 16:19
Дата відповіді: 24 травня 2021 09:00
Вельмишановний замовник! Ми є іноземна компанія та розглядаємо можливість участі у даному тендері, для якого маємо усі необхідні рефференції, наявність персоналу та техніки, а також необхідні фінансові показники. На жаль, через занадто короткий час, що лишився для підготовки нашої тендерної пропозиції, ми не зможемо підготувати її якісно та вчасно, так як потрібен час на переклади та легалізацію наших документів, а також у зв’язку з обмеженнями, пов’язаними з локдауном у нашій країні. У зв’язку з цим, просимо продовжити термін подачі пропозиції на 20-30 днів, що дасть нам, а також іншим учасникам більш якісно підготувати тендерні документи, та створити прозору конкурентну боротьбу у даному тендері. Маємо сподівання на Ваше розуміння і завчасно дякуємо за Вашу відкритість до співпраці з потенційними учасниками тендеру.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: В зв'язку з необхідністю якнайшвидше розпочати роботи, замовник не може задовільнити ваше прохання!
Дискримінаційність умов
Дата подання: 20 травня 2021 11:06
Дата відповіді: 24 травня 2021 09:06
Розділ ІІІ Тендерної документації, пункт 5. Замовник відповідно до ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» встановив кваліфікаційні критерії, відповідно до яких вимагається наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій. Серед переліку та кількості техніки та обладнання, необхідного для виконання робіт/надання послуг вказана «бурова установка типу BG-40 або аналог». Це зазначено вже в зміненій Тендерній документації (затвердженої рішенням тендерного комітету, протокол № 44-з1 від 17 травня 2021 року), арк. 11. При цьому у Тендерній документації, затвердженій рішенням тендерного комітету, протокол № 44-з від 30 квітня 2021 року, в такому ж переліку техніки було зазначено «установка бурова ударно-канатного буріння» (арк.11). Зазначення моделі (типу) бурової установки, а саме типу BG-40 є дискримінаційною вимогою, що є прямим порушенням частини 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі». Просимо привести Тендерну документацію у відповідності до вимог чинного Закону України «Про публічні закупівлі» та повернути до переліку техніки та обладнання назву «установка бурова ударно-канатного буріння».
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Тендерною документацією передбачено вимога, щодо наявності в Учасника бурової установки типу BG-40 або аналог. Одже, допускаєть можливість наявності аналогічної установки, при використанні якої буде досягнуто потрібного результату!
Метод виконання робіт
Дата подання: 20 травня 2021 17:31
Дата відповіді: 24 травня 2021 09:27
В Додатку № 4 «Зведена відомість обсягів робіт» зазначено «Спорудження прогонової будови від опори №14 до опори №21 методом поздовжнього насування». В той же час, окрім метода поздовжнього насування існують інші, більш ефективні та менш витратні стосовно матеріалів методи спорудження прогонових будов. Відповідно до статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», одним із принципів здійснення публічних закупівель є максимальна економія, ефективність та пропорційність. Також не допускається дискримінація учасників та рівне до них ставлення. З огляду на вищевказане, прошу повідомити, чи буде порушення умов Тендерної документації та процедури закупівлі запропоноване учасником у складі тендерної пропозиції застосування іншого, відмінного від метода поздовжнього насування, методу спорудження прогонової будови від опори №14 до опори №21?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Метод повздовжнього насування при спорудженні прогонової будівлі є одним з економічно вигідних методів. Відомість обсягів робіт передбачає спорудженні прогонової будівлі саме методом повздовжнього насування.
Розгорнути всі запитання: 6 Згорнути запитання

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2021-04-30-001829-a.b1
Статус:
Відмовлено в задоволенні
Скаржник: ТОВ "НАВІГАТОРСПЕЦБУД", Код ЄДРПОУ:34412917
Дата подання: 03 червня 2021 16:48
Скарга на умови тендерної документації
Деталі у файлі з текстом скарги
Документи
Рішення Органу оскарження: Відмовлено в задоволенні
Прийнято до розгляду: 08 червня 2021 14:09
рішення від 16.06.2021 № 13626.pdf
Дата публікації: 22 червня 2021 19:28

Документи подані скаржником


Документи подані замовником

Протокол розгляду тендерних пропозицій

Переглянути / друкувати протокол розгляду тендерних пропозицій з інформацією про підстави відхилення PDFHTML
Дата публікації : 24 червня 2021
UA-2021-04-30-001829-a26fec40a64d74400a98e5efc6c9628ee
Найменування: СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Код ЄДРПОУ: 25845655
Місцезнаходження: 21036, Україна, Вінницька область обл., Вінниця, ВУЛИЦЯ ЄРМАКА, будинок 2 А
Учасник Відповідність критеріям Документи Рішення
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «АВТОСТРАДА» Відповіді учасника Документи
Допущено до аукціону
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОСТДОРСТРОЙ" Відповіді учасника Документи
Допущено до аукціону
Документи

Документи

Публічні документи

12 липня 2021 20:22
Електронний підпис
12 липня 2021 20:22
Електронний підпис
09 липня 2021 16:17
Електронний підпис
09 липня 2021 16:17
Електронний підпис
09 липня 2021 16:14
Довідки Ст_17.pdf
07 червня 2021 19:57
Електронний підпис
07 червня 2021 19:56
Електронний підпис
07 червня 2021 19:52
15 Довідка ст. 17.pdf
07 червня 2021 19:51
39.6 Акти км 109-120 6.rar
07 червня 2021 19:51
77.6 ТК 6.rar
07 червня 2021 19:51
2 Сертифікат 9001.pdf
07 червня 2021 19:51
57.1 Механізатори1.rar
07 червня 2021 19:51
77.5 ТК 5.rar
07 червня 2021 19:51
36. 1км 399+395-3 дог.коп.rar
07 червня 2021 19:51
39.7 Відгук км 109-120.pdf
07 червня 2021 19:51
48 крани Боднюк.rar
07 червня 2021 19:51
36.2 км 399+395-1.rar
07 червня 2021 19:51
45 автогрейдер CAT.rar
07 червня 2021 19:51
39.4 Акти км 109-120 4.rar
07 червня 2021 19:51
56.3 Дорожні3.rar
07 червня 2021 19:51
9 Проект договору.pdf
07 червня 2021 19:51
77.4 ТК 4.rar
07 червня 2021 19:51
62 Документи АБЗ.rar
07 червня 2021 19:51
57.9 Механізатори9.rar
07 червня 2021 19:51
56.7 Дорожні7.rar
07 червня 2021 19:51
44 Есфіра розмітка.rar
07 червня 2021 19:51
39.3 Акти км 109-120 3.rar
07 червня 2021 19:51
57.4 Механізатори4.rar
07 червня 2021 19:51
38 км 460-465 акти+догов.+ДУ.rar
07 червня 2021 19:51
77.10 ТК 10.rar
07 червня 2021 19:51
57.5 Механізатори5.rar
07 червня 2021 19:51
57.3 Механізатори3.rar
07 червня 2021 19:51
41.2 дозвільні.rar
07 червня 2021 19:51
57.2 Механізатори2.rar
07 червня 2021 19:51
39.5 Акти км 109-120 5.rar
07 червня 2021 19:51
56.2 Дорожні2.rar
07 червня 2021 19:51
39.1 Акти км 109-120 1.rar
07 червня 2021 19:51
47 Козаріз поливомийки.rar
07 червня 2021 19:51
30 Довідка про МТБ.pdf
07 червня 2021 19:51
54 ІТР.rar
07 червня 2021 19:51
36.4 Відгук км 399.pdf
07 червня 2021 19:51
38.1 Відгук км 460-465.pdf
07 червня 2021 19:51
52 Накази1.rar
07 червня 2021 19:51
39.2 Акти км 109-120 2.rar
07 червня 2021 19:51
56.5 Дорожні5.rar
07 червня 2021 19:51
77.12 ТК 12.rar
07 червня 2021 19:51
56.1 Дорожні1.rar
07 червня 2021 19:51
63 транспортна схема.pdf
07 червня 2021 19:51
37.1 км 455-460-2.rar
07 червня 2021 19:51
57.7 Механізатори7.rar
07 червня 2021 19:51
56.4 Дорожні4.rar
07 червня 2021 19:51
77.16 ТК 16.rar
07 червня 2021 19:51
3. Ліцензія.pdf
07 червня 2021 19:51
77.15 ТК 15.rar
07 червня 2021 19:51
37.3 Відгук км 455-460.pdf
07 червня 2021 19:51
77.11 ТК 11.rar
07 червня 2021 19:51
77.9 ТК 9.rar
07 червня 2021 19:51
37.2 км 455-460-1.rar
07 червня 2021 19:51
53 Накази2.rar
07 червня 2021 19:51
77.13 ТК 13.rar
07 червня 2021 19:51
57.6 Механізатори6.rar
07 червня 2021 19:51
36.3 км 399+395-2.rar
07 червня 2021 19:51
57.8 Механізатори8.rar
07 червня 2021 19:51
77.8 ТК 8.rar
07 червня 2021 19:51
58.2 Спеціаліст з ОП.rar
07 червня 2021 19:51
77.1 ТК 1.rar
07 червня 2021 19:51
77.7 ТК 7.rar
07 червня 2021 19:51
7 Технічне завдання.pdf
07 червня 2021 19:51
56.6 Дорожні6.rar
07 червня 2021 19:51
77.14 ТК 14.rar
07 червня 2021 19:51
57.11 Механізатори11.rar
07 червня 2021 19:51
77.2 ТК 2.rar
07 червня 2021 19:51
57.10 Механізатори10.rar
07 червня 2021 19:51
55 Дипломи.rar
07 червня 2021 19:51
77.3 ТК 3.rar
07 червня 2021 19:51
42 власна техніка.rar
07 червня 2021 19:51
20. Довідка строк дії ТП.pdf

Конфіденційні документи

07 червня 2021 19:51
!!! Генеральний договір № 19.20 від 16.03.2020 ЗАКРИТИЙ.pdf

Обґрунтування конфіденційності

Окремі положення даного договору обґрунтовано визначені нашим підприємством конфіденційними (комерційна таємниця), тобто такими, які не підлягають розголошенню.

Документи

Публічні документи

08 червня 2021 14:36
Електронний підпис
08 червня 2021 14:36
Електронний підпис
08 червня 2021 11:40
Електронний підпис
08 червня 2021 11:40
Електронний підпис
08 червня 2021 11:39
лист ЄДБК.pdf
08 червня 2021 10:45
Електронний підпис
08 червня 2021 10:45
Електронний підпис
08 червня 2021 10:44
Лист Міст Інжінірінг.pdf
08 червня 2021 10:44
Декларація Міст.pdf
08 червня 2021 10:24
Електронний підпис
08 червня 2021 10:24
Електронний підпис
08 червня 2021 10:24
Електронний підпис
08 червня 2021 10:24
Електронний підпис
08 червня 2021 10:19
ст. 17.PDF
08 червня 2021 10:19
Лист від Альтков.pdf
08 червня 2021 10:19
Шундрін.PDF
08 червня 2021 10:19
Швець РВ.PDF
08 червня 2021 10:19
Шведов С.А.pdf
08 червня 2021 10:19
Терещенко.PDF
08 червня 2021 10:19
Танцюра.PDF
08 червня 2021 10:19
Сулима.PDF
08 червня 2021 10:19
Сіріціану.PDF
08 червня 2021 10:19
Сизьоненко.PDF
08 червня 2021 10:19
Рудич С..PDF
08 червня 2021 10:19
Ралець В.В..PDF
08 червня 2021 10:19
Радов О. П..PDF
08 червня 2021 10:19
Почапський А.PDF
08 червня 2021 10:19
Попович В.В..PDF
08 червня 2021 10:19
Поліщук В.А.pdf
08 червня 2021 10:19
Погурський Г.І..PDF
08 червня 2021 10:19
Плешка В.І..PDF
08 червня 2021 10:19
Печінка.PDF
08 червня 2021 10:19
Петрочук.PDF
08 червня 2021 10:19
Павляк.PDF
08 червня 2021 10:19
Остапенко.PDF
08 червня 2021 10:19
Назаренко В.І.PDF
08 червня 2021 10:19
Мордик.PDF
08 червня 2021 10:19
Маренич.PDF
08 червня 2021 10:19
Маренич ВВ.PDF
08 червня 2021 10:19
Максачук.PDF
08 червня 2021 10:19
Люльченко.PDF
08 червня 2021 10:19
Лупу І.П..PDF
08 червня 2021 10:19
Лапшин.PDF
08 червня 2021 10:19
Кушнір О.В..pdf
08 червня 2021 10:19
Кушміровський П.В.PDF
08 червня 2021 10:19
Куліков М.Р..PDF
08 червня 2021 10:19
Кузьменко Д.О..pdf
08 червня 2021 10:19
Крупа В.А..pdf
08 червня 2021 10:19
Костюк О.О..pdf
08 червня 2021 10:19
Коломойченко С.М..PDF
08 червня 2021 10:19
Колесник.PDF
08 червня 2021 10:19
Коваленков.PDF
08 червня 2021 10:19
Каракитиця І.М..PDF
08 червня 2021 10:19
Кадацький.PDF
08 червня 2021 10:19
Іванов.PDF
08 червня 2021 10:19
Зінчук.PDF
08 червня 2021 10:19
Залива Д.М..PDF
08 червня 2021 10:19
Завадський В.Д..PDF
08 червня 2021 10:19
Желудков С.І..PDF
08 червня 2021 10:19
Жебженяк В.Ф.PDF
08 червня 2021 10:19
Дудьєв.PDF
08 червня 2021 10:19
Друмов М.А..PDF
08 червня 2021 10:19
Долгов П.І..PDF
08 червня 2021 10:19
Додон О.В..PDF
08 червня 2021 10:19
Додинский.PDF
08 червня 2021 10:19
Дімоглов Д.І..PDF
08 червня 2021 10:19
Діброва.PDF
08 червня 2021 10:19
Дзюбенок.PDF
08 червня 2021 10:19
Джуринський.PDF
08 червня 2021 10:19
Гончар.PDF
08 червня 2021 10:19
Голембівький.PDF
08 червня 2021 10:19
Годулян А.Л..PDF
08 червня 2021 10:19
Ганчев П.І..PDF
08 червня 2021 10:19
Ганчев В.Д..PDF
08 червня 2021 10:19
Гавловський С.Б..PDF
08 червня 2021 10:19
Волков.PDF
08 червня 2021 10:19
Власов О.О..PDF
08 червня 2021 10:19
Вітковський І.Х..PDF
08 червня 2021 10:19
Височанський.PDF
08 червня 2021 10:19
Ващило.PDF
08 червня 2021 10:19
Бут М.С..pdf
08 червня 2021 10:19
Бурбела А.В..PDF
08 червня 2021 10:19
Бузіка Г.Г..pdf
08 червня 2021 10:19
Бровко А.І..pdf
08 червня 2021 10:19
Брагуца.PDF
08 червня 2021 10:19
Бошков В.М..PDF
08 червня 2021 10:19
Бородін.PDF
08 червня 2021 10:19
Бондаренко С.А..pdf
08 червня 2021 10:19
Большов Р.Ю..PDF
08 червня 2021 10:19
Болокан І.PDF
08 червня 2021 10:19
Бойко В.В..PDF
08 червня 2021 10:19
Божко С.Ю..pdf
08 червня 2021 10:19
Блажко.PDF
08 червня 2021 10:19
Блажан І.П..PDF
08 червня 2021 10:19
Бєлінський.PDF
08 червня 2021 10:19
Бессарабов Ю.Б..pdf
08 червня 2021 10:19
Белов В.В..pdf
08 червня 2021 10:19
Безпалий О.С.PDF
08 червня 2021 10:19
Беженар О.О..pdf
08 червня 2021 10:19
Балакчі А.І..PDF
08 червня 2021 10:19
Балабан М.І..PDF
08 червня 2021 10:19
Бабійчук П.Д..PDF
08 червня 2021 10:19
Бабійчук Д.П..PDF
08 червня 2021 10:19
Бабенко С.В..pdf
08 червня 2021 10:19
Ангелов.PDF
08 червня 2021 10:19
Авромогло.PDF
08 червня 2021 10:19
Протокол 4-2020.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 9 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 80П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 8 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 78К ч.4.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 78К ч.3.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 78К ч.2.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 78К ч.1.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 76П (повний).PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 7 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 6 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.9.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.8.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.7.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.6.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.5.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.4.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.3.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.2.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.11.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.10.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.1.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 5 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 42Б ч.4.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 42Б ч.3.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 42Б ч.2.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 42Б ч.2-1.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 42Б ч.1.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.9.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.8.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.7.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.6.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.5.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.4.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.3.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.2.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.12.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.11.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.10.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.1.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 3 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 2 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 12 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 11 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 10 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 1 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
Договір №55-Б ч.3.pdf
08 червня 2021 10:19
Договір №55-Б ч.2.PDF
08 червня 2021 10:19
Договір №55-Б ч.1.pdf
08 червня 2021 10:19
Договір №18-18П.pdf
08 червня 2021 10:19
Дог.№42Б.pdf
08 червня 2021 10:19
Дог.№4-2020 ч.3.PDF
08 червня 2021 10:19
Дог.№4-2020 ч.2.PDF
08 червня 2021 10:19
Дог.№4-2020 ч.1.PDF
08 червня 2021 10:19
Дог. №80П.PDF
08 червня 2021 10:19
Дог. №76П.PDF
08 червня 2021 10:19
Відгук САД Одеса.pdf
08 червня 2021 10:19
Відгук САД Миколаїв.PDF
08 червня 2021 10:19
Відгук САД Луганськ.PDF
08 червня 2021 10:19
Відгук від САД Вінниця.pdf
08 червня 2021 10:19
ISO.rar
08 червня 2021 10:19
ЦПД.pdf
08 червня 2021 10:19
Форма 4-ОПП.pdf
08 червня 2021 10:19
Фін.звіт 2020.pdf
08 червня 2021 10:19
Транспортна схема.pdf
08 червня 2021 10:19
Тех завдання.PDF
08 червня 2021 10:19
Статут.PDF
08 червня 2021 10:19
ст 17 коротка.PDF
08 червня 2021 10:19
Скан витягу ПДВ.pdf
08 червня 2021 10:19
Сертифікат Лапшин.pdf
08 червня 2021 10:19
Рішення замовників.PDF
08 червня 2021 10:19
Опис.pdf
08 червня 2021 10:19
ліцензія.zip
08 червня 2021 10:19
Ліцензія.pdf
08 червня 2021 10:19
Лист-пояснення.PDF
08 червня 2021 10:19
Лист від ТФ Ескадор.PDF
08 червня 2021 10:19
Лист від РСВ ПАК.PDF
08 червня 2021 10:19
Лист від Рента Лізинг.PDF
08 червня 2021 10:19
Лист від Ескадор.PDF
08 червня 2021 10:19
Копіх тех паспортів.PDF
08 червня 2021 10:19
Копії дипломів.pdf
08 червня 2021 10:19
Інші довідки.PDF
08 червня 2021 10:19
Інвентарна картка АБЗ.pdf
08 червня 2021 10:19
Заява 15-20-17.pdf.p7s.p7s
08 червня 2021 10:19
Дозвіл на викиди.PDF
08 червня 2021 10:19
Дозвіл на крани ЄДСК.pdf
08 червня 2021 10:19
Дозвіл Акваспецстрой.pdf
08 червня 2021 10:19
Договір ТрансЛайнГруп.pdf
08 червня 2021 10:19
Договір позички АБЗ.pdf
08 червня 2021 10:19
Договір оренди Сварог.pdf
08 червня 2021 10:19
Договір на Атестацію.pdf
08 червня 2021 10:19
Договір Лабораторія.pdf
08 червня 2021 10:19
Договір з РСВ ПАК.PDF
08 червня 2021 10:19
Довідка про АБЗ.pdf
08 червня 2021 10:19
Гарантійний лист ДС 1852.pdf
08 червня 2021 10:19
Атестат на АБЗ.pdf
08 червня 2021 10:19
Атестат акредитації ISO.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «АВТОСТРАДА»

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Підтверджую

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

15 Довідка ст. 17.pdf

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

15 Довідка ст. 17.pdf

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

15 Довідка ст. 17.pdf

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

15 Довідка ст. 17.pdf

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Підтверджую

15 Довідка ст. 17.pdf

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОСТДОРСТРОЙ"

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

ст. 17.PDF

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Довідка за ст. 17

Вчинення корупційних правопорушень

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Довідка за ст. 17

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

ст. 17.PDF

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

ст. 17.PDF

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

ст. 17.PDF

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Довідка за ст.17

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

Довідка за ст. 17

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Підтверджую

ст. 17.PDF

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Довідка за ст. 17

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Підтверджую

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Підтверджую

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 01 липня 2021 16:04

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Відповідність критеріям Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «АВТОСТРАДА» 3 403 700 000,00
UAH з ПДВ
3 386 400 000,00
UAH з ПДВ
Відповіді учасника Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОСТДОРСТРОЙ" 3 416 625 200,00
UAH з ПДВ
3 395 000 000,00
UAH з ПДВ
Відповіді учасника Документи

Публічні документи

12 липня 2021 20:22
Електронний підпис
12 липня 2021 20:22
Електронний підпис
09 липня 2021 16:17
Електронний підпис
09 липня 2021 16:17
Електронний підпис
09 липня 2021 16:14
Довідки Ст_17.pdf
07 червня 2021 19:57
Електронний підпис
07 червня 2021 19:56
Електронний підпис
07 червня 2021 19:52
15 Довідка ст. 17.pdf
07 червня 2021 19:51
39.6 Акти км 109-120 6.rar
07 червня 2021 19:51
77.6 ТК 6.rar
07 червня 2021 19:51
2 Сертифікат 9001.pdf
07 червня 2021 19:51
57.1 Механізатори1.rar
07 червня 2021 19:51
77.5 ТК 5.rar
07 червня 2021 19:51
36. 1км 399+395-3 дог.коп.rar
07 червня 2021 19:51
39.7 Відгук км 109-120.pdf
07 червня 2021 19:51
48 крани Боднюк.rar
07 червня 2021 19:51
36.2 км 399+395-1.rar
07 червня 2021 19:51
45 автогрейдер CAT.rar
07 червня 2021 19:51
39.4 Акти км 109-120 4.rar
07 червня 2021 19:51
56.3 Дорожні3.rar
07 червня 2021 19:51
9 Проект договору.pdf
07 червня 2021 19:51
77.4 ТК 4.rar
07 червня 2021 19:51
62 Документи АБЗ.rar
07 червня 2021 19:51
57.9 Механізатори9.rar
07 червня 2021 19:51
56.7 Дорожні7.rar
07 червня 2021 19:51
44 Есфіра розмітка.rar
07 червня 2021 19:51
39.3 Акти км 109-120 3.rar
07 червня 2021 19:51
57.4 Механізатори4.rar
07 червня 2021 19:51
38 км 460-465 акти+догов.+ДУ.rar
07 червня 2021 19:51
77.10 ТК 10.rar
07 червня 2021 19:51
57.5 Механізатори5.rar
07 червня 2021 19:51
57.3 Механізатори3.rar
07 червня 2021 19:51
41.2 дозвільні.rar
07 червня 2021 19:51
57.2 Механізатори2.rar
07 червня 2021 19:51
39.5 Акти км 109-120 5.rar
07 червня 2021 19:51
56.2 Дорожні2.rar
07 червня 2021 19:51
39.1 Акти км 109-120 1.rar
07 червня 2021 19:51
47 Козаріз поливомийки.rar
07 червня 2021 19:51
30 Довідка про МТБ.pdf
07 червня 2021 19:51
54 ІТР.rar
07 червня 2021 19:51
36.4 Відгук км 399.pdf
07 червня 2021 19:51
38.1 Відгук км 460-465.pdf
07 червня 2021 19:51
52 Накази1.rar
07 червня 2021 19:51
39.2 Акти км 109-120 2.rar
07 червня 2021 19:51
56.5 Дорожні5.rar
07 червня 2021 19:51
77.12 ТК 12.rar
07 червня 2021 19:51
56.1 Дорожні1.rar
07 червня 2021 19:51
63 транспортна схема.pdf
07 червня 2021 19:51
37.1 км 455-460-2.rar
07 червня 2021 19:51
57.7 Механізатори7.rar
07 червня 2021 19:51
56.4 Дорожні4.rar
07 червня 2021 19:51
77.16 ТК 16.rar
07 червня 2021 19:51
3. Ліцензія.pdf
07 червня 2021 19:51
77.15 ТК 15.rar
07 червня 2021 19:51
37.3 Відгук км 455-460.pdf
07 червня 2021 19:51
77.11 ТК 11.rar
07 червня 2021 19:51
77.9 ТК 9.rar
07 червня 2021 19:51
37.2 км 455-460-1.rar
07 червня 2021 19:51
53 Накази2.rar
07 червня 2021 19:51
77.13 ТК 13.rar
07 червня 2021 19:51
57.6 Механізатори6.rar
07 червня 2021 19:51
36.3 км 399+395-2.rar
07 червня 2021 19:51
57.8 Механізатори8.rar
07 червня 2021 19:51
77.8 ТК 8.rar
07 червня 2021 19:51
58.2 Спеціаліст з ОП.rar
07 червня 2021 19:51
77.1 ТК 1.rar
07 червня 2021 19:51
77.7 ТК 7.rar
07 червня 2021 19:51
7 Технічне завдання.pdf
07 червня 2021 19:51
56.6 Дорожні6.rar
07 червня 2021 19:51
77.14 ТК 14.rar
07 червня 2021 19:51
57.11 Механізатори11.rar
07 червня 2021 19:51
77.2 ТК 2.rar
07 червня 2021 19:51
57.10 Механізатори10.rar
07 червня 2021 19:51
55 Дипломи.rar
07 червня 2021 19:51
77.3 ТК 3.rar
07 червня 2021 19:51
42 власна техніка.rar
07 червня 2021 19:51
20. Довідка строк дії ТП.pdf

Конфіденційні документи

07 червня 2021 19:51
!!! Генеральний договір № 19.20 від 16.03.2020 ЗАКРИТИЙ.pdf

Обґрунтування конфіденційності

Окремі положення даного договору обґрунтовано визначені нашим підприємством конфіденційними (комерційна таємниця), тобто такими, які не підлягають розголошенню.

Публічні документи

08 червня 2021 14:36
Електронний підпис
08 червня 2021 14:36
Електронний підпис
08 червня 2021 11:40
Електронний підпис
08 червня 2021 11:40
Електронний підпис
08 червня 2021 11:39
лист ЄДБК.pdf
08 червня 2021 10:45
Електронний підпис
08 червня 2021 10:45
Електронний підпис
08 червня 2021 10:44
Лист Міст Інжінірінг.pdf
08 червня 2021 10:44
Декларація Міст.pdf
08 червня 2021 10:24
Електронний підпис
08 червня 2021 10:24
Електронний підпис
08 червня 2021 10:24
Електронний підпис
08 червня 2021 10:24
Електронний підпис
08 червня 2021 10:19
ст. 17.PDF
08 червня 2021 10:19
Лист від Альтков.pdf
08 червня 2021 10:19
Шундрін.PDF
08 червня 2021 10:19
Швець РВ.PDF
08 червня 2021 10:19
Шведов С.А.pdf
08 червня 2021 10:19
Терещенко.PDF
08 червня 2021 10:19
Танцюра.PDF
08 червня 2021 10:19
Сулима.PDF
08 червня 2021 10:19
Сіріціану.PDF
08 червня 2021 10:19
Сизьоненко.PDF
08 червня 2021 10:19
Рудич С..PDF
08 червня 2021 10:19
Ралець В.В..PDF
08 червня 2021 10:19
Радов О. П..PDF
08 червня 2021 10:19
Почапський А.PDF
08 червня 2021 10:19
Попович В.В..PDF
08 червня 2021 10:19
Поліщук В.А.pdf
08 червня 2021 10:19
Погурський Г.І..PDF
08 червня 2021 10:19
Плешка В.І..PDF
08 червня 2021 10:19
Печінка.PDF
08 червня 2021 10:19
Петрочук.PDF
08 червня 2021 10:19
Павляк.PDF
08 червня 2021 10:19
Остапенко.PDF
08 червня 2021 10:19
Назаренко В.І.PDF
08 червня 2021 10:19
Мордик.PDF
08 червня 2021 10:19
Маренич.PDF
08 червня 2021 10:19
Маренич ВВ.PDF
08 червня 2021 10:19
Максачук.PDF
08 червня 2021 10:19
Люльченко.PDF
08 червня 2021 10:19
Лупу І.П..PDF
08 червня 2021 10:19
Лапшин.PDF
08 червня 2021 10:19
Кушнір О.В..pdf
08 червня 2021 10:19
Кушміровський П.В.PDF
08 червня 2021 10:19
Куліков М.Р..PDF
08 червня 2021 10:19
Кузьменко Д.О..pdf
08 червня 2021 10:19
Крупа В.А..pdf
08 червня 2021 10:19
Костюк О.О..pdf
08 червня 2021 10:19
Коломойченко С.М..PDF
08 червня 2021 10:19
Колесник.PDF
08 червня 2021 10:19
Коваленков.PDF
08 червня 2021 10:19
Каракитиця І.М..PDF
08 червня 2021 10:19
Кадацький.PDF
08 червня 2021 10:19
Іванов.PDF
08 червня 2021 10:19
Зінчук.PDF
08 червня 2021 10:19
Залива Д.М..PDF
08 червня 2021 10:19
Завадський В.Д..PDF
08 червня 2021 10:19
Желудков С.І..PDF
08 червня 2021 10:19
Жебженяк В.Ф.PDF
08 червня 2021 10:19
Дудьєв.PDF
08 червня 2021 10:19
Друмов М.А..PDF
08 червня 2021 10:19
Долгов П.І..PDF
08 червня 2021 10:19
Додон О.В..PDF
08 червня 2021 10:19
Додинский.PDF
08 червня 2021 10:19
Дімоглов Д.І..PDF
08 червня 2021 10:19
Діброва.PDF
08 червня 2021 10:19
Дзюбенок.PDF
08 червня 2021 10:19
Джуринський.PDF
08 червня 2021 10:19
Гончар.PDF
08 червня 2021 10:19
Голембівький.PDF
08 червня 2021 10:19
Годулян А.Л..PDF
08 червня 2021 10:19
Ганчев П.І..PDF
08 червня 2021 10:19
Ганчев В.Д..PDF
08 червня 2021 10:19
Гавловський С.Б..PDF
08 червня 2021 10:19
Волков.PDF
08 червня 2021 10:19
Власов О.О..PDF
08 червня 2021 10:19
Вітковський І.Х..PDF
08 червня 2021 10:19
Височанський.PDF
08 червня 2021 10:19
Ващило.PDF
08 червня 2021 10:19
Бут М.С..pdf
08 червня 2021 10:19
Бурбела А.В..PDF
08 червня 2021 10:19
Бузіка Г.Г..pdf
08 червня 2021 10:19
Бровко А.І..pdf
08 червня 2021 10:19
Брагуца.PDF
08 червня 2021 10:19
Бошков В.М..PDF
08 червня 2021 10:19
Бородін.PDF
08 червня 2021 10:19
Бондаренко С.А..pdf
08 червня 2021 10:19
Большов Р.Ю..PDF
08 червня 2021 10:19
Болокан І.PDF
08 червня 2021 10:19
Бойко В.В..PDF
08 червня 2021 10:19
Божко С.Ю..pdf
08 червня 2021 10:19
Блажко.PDF
08 червня 2021 10:19
Блажан І.П..PDF
08 червня 2021 10:19
Бєлінський.PDF
08 червня 2021 10:19
Бессарабов Ю.Б..pdf
08 червня 2021 10:19
Белов В.В..pdf
08 червня 2021 10:19
Безпалий О.С.PDF
08 червня 2021 10:19
Беженар О.О..pdf
08 червня 2021 10:19
Балакчі А.І..PDF
08 червня 2021 10:19
Балабан М.І..PDF
08 червня 2021 10:19
Бабійчук П.Д..PDF
08 червня 2021 10:19
Бабійчук Д.П..PDF
08 червня 2021 10:19
Бабенко С.В..pdf
08 червня 2021 10:19
Ангелов.PDF
08 червня 2021 10:19
Авромогло.PDF
08 червня 2021 10:19
Протокол 4-2020.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 9 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 80П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 8 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 78К ч.4.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 78К ч.3.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 78К ч.2.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 78К ч.1.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 76П (повний).PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 7 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 6 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.9.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.8.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.7.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.6.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.5.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.4.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.3.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.2.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.11.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.10.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 55-Б ч.1.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 5 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 42Б ч.4.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 42Б ч.3.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 42Б ч.2.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 42Б ч.2-1.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 42Б ч.1.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.9.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.8.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.7.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.6.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.5.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.4.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.3.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.2.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.12.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.11.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.10.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4-2020 ч.1.pdf
08 червня 2021 10:19
КБ 4 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 3 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 2 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 12 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 11 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 10 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
КБ 1 дог №18-18П.PDF
08 червня 2021 10:19
Договір №55-Б ч.3.pdf
08 червня 2021 10:19
Договір №55-Б ч.2.PDF
08 червня 2021 10:19
Договір №55-Б ч.1.pdf
08 червня 2021 10:19
Договір №18-18П.pdf
08 червня 2021 10:19
Дог.№42Б.pdf
08 червня 2021 10:19
Дог.№4-2020 ч.3.PDF
08 червня 2021 10:19
Дог.№4-2020 ч.2.PDF
08 червня 2021 10:19
Дог.№4-2020 ч.1.PDF
08 червня 2021 10:19
Дог. №80П.PDF
08 червня 2021 10:19
Дог. №76П.PDF
08 червня 2021 10:19
Відгук САД Одеса.pdf
08 червня 2021 10:19
Відгук САД Миколаїв.PDF
08 червня 2021 10:19
Відгук САД Луганськ.PDF
08 червня 2021 10:19
Відгук від САД Вінниця.pdf
08 червня 2021 10:19
ISO.rar
08 червня 2021 10:19
ЦПД.pdf
08 червня 2021 10:19
Форма 4-ОПП.pdf
08 червня 2021 10:19
Фін.звіт 2020.pdf
08 червня 2021 10:19
Транспортна схема.pdf
08 червня 2021 10:19
Тех завдання.PDF
08 червня 2021 10:19
Статут.PDF
08 червня 2021 10:19
ст 17 коротка.PDF
08 червня 2021 10:19
Скан витягу ПДВ.pdf
08 червня 2021 10:19
Сертифікат Лапшин.pdf
08 червня 2021 10:19
Рішення замовників.PDF
08 червня 2021 10:19
Опис.pdf
08 червня 2021 10:19
ліцензія.zip
08 червня 2021 10:19
Ліцензія.pdf
08 червня 2021 10:19
Лист-пояснення.PDF
08 червня 2021 10:19
Лист від ТФ Ескадор.PDF
08 червня 2021 10:19
Лист від РСВ ПАК.PDF
08 червня 2021 10:19
Лист від Рента Лізинг.PDF
08 червня 2021 10:19
Лист від Ескадор.PDF
08 червня 2021 10:19
Копіх тех паспортів.PDF
08 червня 2021 10:19
Копії дипломів.pdf
08 червня 2021 10:19
Інші довідки.PDF
08 червня 2021 10:19
Інвентарна картка АБЗ.pdf
08 червня 2021 10:19
Заява 15-20-17.pdf.p7s.p7s
08 червня 2021 10:19
Дозвіл на викиди.PDF
08 червня 2021 10:19
Дозвіл на крани ЄДСК.pdf
08 червня 2021 10:19
Дозвіл Акваспецстрой.pdf
08 червня 2021 10:19
Договір ТрансЛайнГруп.pdf
08 червня 2021 10:19
Договір позички АБЗ.pdf
08 червня 2021 10:19
Договір оренди Сварог.pdf
08 червня 2021 10:19
Договір на Атестацію.pdf
08 червня 2021 10:19
Договір Лабораторія.pdf
08 червня 2021 10:19
Договір з РСВ ПАК.PDF
08 червня 2021 10:19
Довідка про АБЗ.pdf
08 червня 2021 10:19
Гарантійний лист ДС 1852.pdf
08 червня 2021 10:19
Атестат на АБЗ.pdf
08 червня 2021 10:19
Атестат акредитації ISO.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «АВТОСТРАДА»

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Підтверджую

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

15 Довідка ст. 17.pdf

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

15 Довідка ст. 17.pdf

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

15 Довідка ст. 17.pdf

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

15 Довідка ст. 17.pdf

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Підтверджую

15 Довідка ст. 17.pdf

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОСТДОРСТРОЙ"

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

ст. 17.PDF

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Довідка за ст. 17

Вчинення корупційних правопорушень

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Довідка за ст. 17

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

ст. 17.PDF

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую