Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

«Послуги технічного радника для підготовки проекту державно-приватного партнерства «Будівництво підземного багаторівневого майданчика для паркування на пл. Є. Петрушевича» у м. Львові» (ДК 021:2015: 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок)
Очікувана вартість
371 000,00 UAH
UA-2021-04-23-000377-b 35dea0f7641748338c893bde781334a1
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Забарило Олег Володимирович

380322546031 tender-dep@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Департамент економічного розвитку Львівської міської ради
Код ЄДРПОУ: 34814859
Місцезнаходження: 79008, Україна , Львівська обл., Львів, пл.Ринок,1
Контактна особа: Забарило Олег Володимирович
380322546031
tender-dep@ukr.net
Категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 23 квітня 2021 09:10
Звернення за роз’ясненнями: до 09 травня 2021 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 15 травня 2021 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 19 травня 2021 11:00
Початок аукціону: 20 травня 2021 13:46
Очікувана вартість: 371 000,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 855,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Мова тендерної пропозиції українська

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:73220000-0: Консультаційні послуги у сфері розробок


Замовник: Департамент економічного розвитку Львівської міської ради (79008, Україна, Львівська обл.,м. Львів, пл.Ринок, 1). Відповідно до п.1 ч.4 ст.2 категорія замовника «органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті (органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад) на основі даних Єдиного державного реє стру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань - організаційно-правова форма - орган місцевого самоврядування.

Кількість та обсяг визначені Замовником у Додатку №2 до тендерної документації.

Строк надання послуг – до повного надання послуг (підписання Договору ДПП), але не довше 90 тижнів від набрання чинності Договору, укладеного за результатами закупівлі.
Строк дії Договору, укладеного за результатами закупівлі – з моменту його підписання Сторонами до 31.12.2022р.
Умови Договору, укладеного за результатами закупівлі, застосовуються до відносин між Сторонами, які виникли з дати його укладання та підписання та діють до повного виконання Сторонами договірних зобов’язань.

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції:
- Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником для участі у цій процедурі закупівлі, викладаються українською мовою.*
*Примітка
Ця вимога не стосується оригіналів або належним чином засвідчених копій оригіналів документів виданих органами державної влади, підприємствами / установами / організаціями іноземних держав. Разом з такими документами обов’язково подається їх переклад українською мовою. Переклад (або справжність підпису перекладача) мають бути засвідчені нотаріально або легалізовані у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
** Ця вимога не стосується документів тендерної пропозиції, які безпосередньо не створювалися для участі у цій закупівлі та/або ті, що видані учаснику іншими підприємствами, установами, організаціями, якщо ті чи інші документи в оригіналі складені російською мовою (до прикладу, трудова книжка, наказ про прийняття на роботу, сертифікат тощо).
***Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, найменування торговельної марки, знаків для товарів та послуг, загальноприйняті міжнародні терміни викладаються мовою їх загально прийнятого застосування та перекладу на українську мову не потребують.

Оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до абзацу першого пункту першого частини 1 статті 10 Закону.

Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування).
- Тендерна пропозиція, подана учасником, оцінюється замовником за приведеною ціною, яка розраховується автоматично системою електронних закупівель на момент подання пропозиції учасником за математичною формулою:
РР = Р/ (1 + (F1 + F2 + … Fn) / PV),
де РР — приведена ціна;
Р — ціна;
F1 … Fn — питома вага інших критеріїв оцінки, запропонованих учасником;
PV — питома вага критерію «ціна».

Критеріями оцінки є:

Питома вага критерію «Ціна» становить 70%.
– «Ціна» (вказується для платників ПДВ – «з ПДВ», а для не платників – «без ПДВ»)

Питома вага критерію «Якість надання послуг» становить 30%.
– Якість надання послуг: кількість договорів, укладених протягом 2017-2021 рр. (договірні зобов’язання по якому (-их) виконані повністю), з виготовлення та/або розроблення проектної документації (проектно-кошторисної документації) на нове будівництво підземних паркінгів та/або інших підземних об’єктів/споруд, та/або об’єктів нерухомості, що містять в своєму складі підземні об’єкти/споруди, не нижче класу наслідків СС2.

Оцінка за зазначеним критерієм проводиться шляхом надання вищої оцінки Учаснику, що підтвердив досвід у виконанні більшої кількості договорів, укладених протягом 2017-2021 рр. (договірні зобов’язання по якому (-их) виконані повністю), з виготовлення та/або розроблення проектної документації (проектно-кошторисної документації) на нове будівництво підземних паркінгів та/або інших підземних об’єктів/споруд, та/або об’єктів нерухомості, що містять в своєму складі підземні об’єкти/споруди, не нижче класу наслідків СС2.

Відповідно до пункту 22 Порядку залучення радників для підготовки проекту, що здійснюється на умовах концесії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.10.2020 № 950, (далі – Порядок), враховуючи Технічну специфікацію до Договору про закупівлю (Додаток 1), оплата Послуг здійснюється шляхом виплати Замовником Раднику частини Винагороди у фіксованому розмірі, що буде передбачена у договорі про закупівлю, за результатами проведення цієї закупівлі, за умови виконання у повному обсязі Радником умов договору про закупівлю, та змінної частини Винагороди, що виплачується Приватним партнером Раднику за умови укладення Договору ДПП за Проектом. Розмір змінної частини Винагороди становить 0,3 (три десятих) відсотка обсягу інвестицій Приватного партнера (з врахуванням ПДВ), який буде визначено у Договорі ДПП. Оплата змінної частини Винагороди: 1. Виплачується Раднику лише у випадку успішного залучення Приватного партнера та підписання із ним Договору ДПП. 2. Виплачується у повному обсязі Приватним партнером після укладення Договору ДПП, в якому буде визначений порядок та строк виплати змінної частини Винагороди Приватним партнером.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
«Послуги технічного радника для підготовки проекту державно-приватного партнерства «Будівництво підземного багаторівневого майданчика для паркування на пл. Є. Петрушевича» у м. Львові» (ДК 021:2015: 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 79008, Україна, Львівська область, Львів, пл. Ринок, 1
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2022
ДК 021:2015: 73220000-0 — Консультаційні послуги у сфері розробок

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Етап 1 «Початок» (Розробка Плану надання послуг для Проекту ДПП). Оплата частини вартості Послуг у фіксованому розмірі проводиться за кожний з етапів (поетапна оплата) у відповідності до кошторису та календарного плану надання послуг, викладених у додатках до договору про закупівлю, у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі рахунків та актів прийому-передачі наданих послуг. Пiсляоплата 15 Календарні 15
Надання послуг Етап 2 «Розробка Дослідної документації» (Розробка Дослідної документації). Оплата частини вартості Послуг у фіксованому розмірі проводиться за кожний з етапів (поетапна оплата) у відповідності до кошторису та календарного плану надання послуг, викладених у додатках до договору про закупівлю, у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі рахунків та актів прийому-передачі наданих послуг. Пiсляоплата 15 Календарні 60
Надання послуг Етап 3 «Підготовка до Транзакції ДПП» (Підготовка технічної частини Конкурсної документації та надання відповідних консультацій Замовнику, робота з потенційними інвесторами). Оплата частини вартості Послуг у фіксованому розмірі проводиться за кожний з етапів (поетапна оплата) у відповідності до кошторису та календарного плану надання послуг, викладених у додатках до договору про закупівлю, у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі рахунків та актів прийому-передачі наданих послуг. Пiсляоплата 15 Календарні 15
Надання послуг Етап 4 «Реалізація Транзакції ДПП» (Консультування під час проведення Конкурсу з визначення приватного партнера у питаннях, що стосуються технічної частини Проекту та Пропозицій поданих учасниками даного конкурсу). Оплата частини вартості Послуг у фіксованому розмірі проводиться за кожний з етапів (поетапна оплата) у відповідності до кошторису та календарного плану надання послуг, викладених у додатках до договору про закупівлю, у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі рахунків та актів прийому-передачі наданих послуг. Пiсляоплата 15 Календарні 10

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 70%
«Якість надання послуг». Детальніше у Оголошенні та/або у Додатку №5 до тендерної документації.: 30%
4 та більше: 30%
3 договори: 20%
2 договори: 10%
0-1 договір: 0%

Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі:

Підстави для відмови в участі

1. Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Стаття 17, частина 1, пункт 5
Стаття 17, частина 1, пункт 6
Учасник фізична особа підтверджує, що
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Пункт 5 ч. 1 ст. 17 Закону
Вимоги до документу: На підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно з п.5 ч.1 ст. 17 Закону, учасник подає інформацію в довільній формі за підписом уповноваженої особи Учасника (лише для фізичних осіб)
Учасник юридична особа підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Пункт 6 ч. 1 ст. 17 Закону
Вимоги до документу: На підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно з п.6 ч.1 ст. 17 Закону, учасник подає інформацію в довільній формі за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції
2. Вчинення економічних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Стаття 17, частина 1, пункт 4
Стаття 6, частина 2, пункт 4
Стаття 50, пункт 1
Учасник підтверджує, що
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
3. Вчинення корупційних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Стаття 17, частина 1, пункт 2
Стаття 17, частина 1, пункт 3
Учасник підтверджує, що
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
4. Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Стаття 17, частина 1, пункт 12
Учасник підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Пункт 12 ч.1 ст.17 Закону
Вимоги до документу: На підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно п.12 ч.1 ст. 17 Закону, учасник подає інформацію в довільній формі за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції
5. Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Стаття 17, частина 1, пункт 13
Учасник підтверджує, що
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Пункт 13 ч.1 ст.17 Закону
Вимоги до документу: На підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно п.13 ч.1 ст. 17 Закону, учасник подає інформацію в довільній формі за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) або про здійснення заходів щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації Учасника
Учасник підтверджує, що
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Сума існуючої заборгованості
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Характер існуючої заборгованості
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Причина виникнення існуючої заборгованості
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
6. Порушення справ про банкрутство
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Стаття 17, частина 1, пункт 8
Учасник підтверджує, що
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
7. Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Стаття 17, частина 1, пункт 7
Замовник підтверджує, що
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
8. Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Стаття 17, частина 1, пункт 1
Замовник підтверджує, що
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
9. Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Стаття 17, частина 1, пункт 9
Стаття 9, частина 2, пункт 9
Стаття 17, частина 1, пункт 10
Стаття 17, частина 1, пункт 11
Закон України "Про санкції"
Учасник підтверджує, що
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
1. Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Стаття 17, частина 1, пункт 5
Стаття 17, частина 1, пункт 6
Учасник фізична особа підтверджує, що
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Пункт 5 ч. 1 ст. 17 Закону
Вимоги до документу: На підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно з п.5 ч.1 ст. 17 Закону, учасник подає інформацію в довільній формі за підписом уповноваженої особи Учасника (лише для фізичних осіб)
Учасник юридична особа підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Пункт 6 ч. 1 ст. 17 Закону
Вимоги до документу: На підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно з п.6 ч.1 ст. 17 Закону, учасник подає інформацію в довільній формі за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції
2. Вчинення економічних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Стаття 17, частина 1, пункт 4
Стаття 6, частина 2, пункт 4
Стаття 50, пункт 1
Учасник підтверджує, що
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
3. Вчинення корупційних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Стаття 17, частина 1, пункт 2
Стаття 17, частина 1, пункт 3
Учасник підтверджує, що
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
4. Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Стаття 17, частина 1, пункт 12
Учасник підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Пункт 12 ч.1 ст.17 Закону
Вимоги до документу: На підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно п.12 ч.1 ст. 17 Закону, учасник подає інформацію в довільній формі за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції
5. Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Стаття 17, частина 1, пункт 13
Учасник підтверджує, що
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Пункт 13 ч.1 ст.17 Закону
Вимоги до документу: На підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно п.13 ч.1 ст. 17 Закону, учасник подає інформацію в довільній формі за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) або про здійснення заходів щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації Учасника
Учасник підтверджує, що
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
6. Порушення справ про банкрутство
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Стаття 17, частина 1, пункт 8
Учасник підтверджує, що
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
7. Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Стаття 17, частина 1, пункт 7
Замовник підтверджує, що
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
8. Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Стаття 17, частина 1, пункт 1
Замовник підтверджує, що
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
9. Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Стаття 17, частина 1, пункт 9
Стаття 9, частина 2, пункт 9
Стаття 17, частина 1, пункт 10
Стаття 17, частина 1, пункт 11
Закон України "Про санкції"
Учасник підтверджує, що
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 09:11

Вимоги до тендерної пропозиції:

Вимоги до тендерної пропозиції

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
Підтверджує: учасник
Відноситься до: закупівлі
Учасник підтверджує, що
Мова тендерної пропозиції українська

11 травня 2021 13:33
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
23 квітня 2021 09:29
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
11 травня 2021 13:30
Опис змін до ТД.doc
11 травня 2021 13:29
Додаток 2 Технічна специфікація без змін.docx
11 травня 2021 13:29
Додаток 4 Проект договору із змінами.docx
11 травня 2021 13:28
Тендерна документація із змінами.doc
23 квітня 2021 09:13
Додаток 2 Технічна специфікація.docx
23 квітня 2021 09:13
Додаток 4 Проект договору.docx
23 квітня 2021 09:12
Тендерна документація.doc

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 20 травня 2021 14:13

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Коефіціент Приведена ціна Відповідність критеріям Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "АБМК" 288 000,00
UAH з ПДВ
288 000,00
UAH з ПДВ
1 288 000 Відповіді учасника Документи
ТОВ "ІНСТИТУТ ПРОЕКТУВАННЯ "КОМФОРТБУД" 371 000,00
UAH з ПДВ
371 000,00
UAH з ПДВ
1.1428571429 324 625 Відповіді учасника Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЖІС УКРАЇНА" 371 000,00
UAH з ПДВ
371 000,00
UAH з ПДВ
1.1428571429 324 625 Відповіді учасника Документи

Публічні документи

19 травня 2021 09:33
Електронний підпис
19 травня 2021 09:32
Електронний підпис
18 травня 2021 20:36
Цінова пропозиція.pdf

Конфіденційні документи

18 травня 2021 20:36
Частина 1. п.3. Наявність досвіду виконання аналогічних за предметом закупівлі договорів.pdf

Обґрунтування конфіденційності

Умови договору з іншою компанією

Публічні документи

08 червня 2021 13:05
Електронний підпис
08 червня 2021 13:05
VIDSUTNIST_PIDSTAV_ST.17.pdf.zip
08 червня 2021 13:05
RISHENNIA.pdf.zip
08 червня 2021 13:05
PROTOKOL_KERIVNYK.pdf.zip
08 червня 2021 13:05
PROTOKOL ZBORIV UCHASNYKIV.pdf.zip
08 червня 2021 13:05
NAKAZ_KERIVNYK.pdf.zip
08 червня 2021 13:04
LYSN_LITSENZIA.pdf.zip
08 червня 2021 13:04
DOVIDKA_PODATKOVA.pdf.zip
08 червня 2021 13:04
Dovidka_21125592190680426106.pdf.zip
01 червня 2021 10:24
Електронний підпис
01 червня 2021 10:23
PROTOKOL.pdf.zip
01 червня 2021 10:15
Електронний підпис
01 червня 2021 10:14
DOVIDKA_KOLOMIETS.pdf
01 червня 2021 10:14
DOVIDKA_KOLOMIETS.pdf.zip
01 червня 2021 09:59
Електронний підпис
01 червня 2021 09:58
DOVIDKA_KOLOMIETS.pdf.zip
01 червня 2021 09:58
PROTOKOL.pdf.zip
01 червня 2021 09:58
RISHENNIA.pdf.zip
01 червня 2021 00:11
Електронний підпис
01 червня 2021 00:10
TRUDOVA_NAKAZ_KOLOMIETS.PDF.zip
01 червня 2021 00:10
RISHENNIA_TA_PROTOKOL.pdf.zip
01 червня 2021 00:10
BALANSOVA_DOVIDKA.pdf.zip
19 травня 2021 09:43
Електронний підпис
19 травня 2021 09:39
VIDSUTNIST_PIDSTAV_ST.17.pdf.zip
19 травня 2021 09:39
VIDOMOSTI_PRO_UCHASNYKA.PDF.zip
19 травня 2021 09:39
TSPD.PDF.zip
19 травня 2021 09:39
TRYDOVI.PDF.zip
19 травня 2021 09:39
SERTYFIKATY.PDF.zip
19 травня 2021 09:39
POVNOVAZHENNIA.pdf.zip
19 травня 2021 09:39
POGODZHENNIA_Z_PROEKTOM_DOGOVORU.pdf.zip
19 травня 2021 09:39
OPYS_STATYT.pdf.zip
19 травня 2021 09:39
IPKB_STATUT_2019.05.20.pdf.zip
19 травня 2021 09:39
HARANTIINYI_LYST.PDF.zip
19 травня 2021 09:39
DOVIDKA_SUBPIDRYADNYKY.pdf.zip
19 травня 2021 09:39
DOVIDKA_PRATSIVNYKY.pdf.zip
19 травня 2021 09:39
DOVIDKA_MTZ.pdf.zip
19 травня 2021 09:39
DOVIDKA_DOSVID.PDF.zip
19 травня 2021 09:39
DOSTOVIRNA_INFORMATSIA.PDF.zip
19 травня 2021 09:39
DOGOVORY_ANALOGY.PDF.zip
19 травня 2021 09:39
BALANSOVA_DOVIDKA.pdf.zip
19 травня 2021 09:39
VIDSUTNIST_PIDSTAV_ST.17.pdf.zip
19 травня 2021 09:39
VIDSUTNIST_PIDSTAV_ST.17.pdf.zip
19 травня 2021 09:39
VIDSUTNIST_PIDSTAV_ST.17.pdf.zip

Публічні документи

19 травня 2021 10:22
Електронний підпис
19 травня 2021 10:18
Субпідрядник.pdf
19 травня 2021 10:18
Проект договору.pdf
19 травня 2021 10:18
Довідка правочин.pdf
19 травня 2021 10:18
Гарантійний лист.pdf
19 травня 2021 10:18
Довідка ч.1ст.17.pdf
19 травня 2021 10:18
Довідка МТБ.pdf
19 травня 2021 10:18
Гарантійний лист ТЗ.pdf
19 травня 2021 10:18
Персонал.pdf
19 травня 2021 10:18
Досвід.pdf
19 травня 2021 10:18
Довідка_санкції.pdf
19 травня 2021 10:18
Довідка ч.2ст.17.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

Товариство з обмеженою відповідальністю "АБМК"

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Вчинення корупційних правопорушень

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

ТОВ "ІНСТИТУТ ПРОЕКТУВАННЯ "КОМФОРТБУД"

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

VIDSUTNIST_PIDSTAV_ST.17.pdf.zip

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Вчинення корупційних правопорушень

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

VIDSUTNIST_PIDSTAV_ST.17.pdf.zip

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

VIDSUTNIST_PIDSTAV_ST.17.pdf.zip

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЖІС УКРАЇНА"

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

Довідка ч.1ст.17.pdf

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Вчинення корупційних правопорушень

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

Довідка ч.1ст.17.pdf

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

Довідка ч.1ст.17.pdf

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
Товариство з обмеженою відповідальністю "АБМК"
#34711683
Відхилено 288 000,00
UAH з ПДВ
27 травня 2021 14:32
ТОВ "ІНСТИТУТ ПРОЕКТУВАННЯ "КОМФОРТБУД"
#34259862
Переможець 371 000,00
UAH з ПДВ
01 червня 2021 14:33
Вимога про усунення невідповідностей
до 01 червня 2021 10:46

Документи

27 травня 2021 14:30
Електронний підпис
27 травня 2021 14:29
Протокол 4ВТ.2.pdf

Вимога про усунення невідповідностей

ПОВІДОМЛЕННЯ З ВИМОГОЮ ПРО УСУНЕННЯ НЕВІДПОВІДНОСТЕЙ на закупівлю «Послуги технічного радника для підготовки проекту державно-приватного партнерства «Будівництво підземного багаторівневого майданчика для паркування на пл. Є. Петрушевича» у м. Львові» (ДК 021:2015: 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок) (UA-2021-04-23-000377-b) Під час розгляду тендерної пропозиції учасника ТОВ «ІНСТИТУТ ПРОЕКТУВАННЯ «КОМФОРТБУД» (код 34259862) виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, а саме: Частина 1 повідомлення: 1.1. Перелік виявлених невідповідностей: Учасником на виконання п.1.1. частини 1 додатку №1 тендерної документації надано довідку про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, які є необхідними для виконання робіт за предметом закупівлі Вих.№50 від 17.05.2021, зокрема у даній довідці надано інформацію про наявність обладнання, устаткування (п.1 довідки), матеріально-технічної бази (п.2 довідки) та про наявність програмного забезпечення (п.3 довідки), а також у довідці зазначено наявну кількості (шт., од. тощо) вищезазначеного обладнання, устаткування, матеріально-технічної бази та програмного забезпечення. На виконання п.1.2. частини 1 додатку №1 тендерної документації учасником в якості документального підтвердження зазначеної інформації у довідці Вих.№50 від 17.05.2021 надано балансову довідку Вих.№52 від 17.05.2021 за підписом керівника та головного бухгалтера, у якій підтверджено наявність у учасника вказаного у довідці Вих.№50 від 17.05.2021 обладнання, устаткування, матеріально-технічної бази та програмного забезпечення. Однак, подана учасником балансова довідка Вих.№52 від 17.05.2021 не підтверджує вказану у довідці Вих.№50 від 17.05.2021 кількість (шт., од. тощо) зазначеного обладнання, устаткування, матеріально-технічної бази та програмного забезпечення. А саме не підтверджено наявність наступного у кількості: Витяг із довідки Вих.№50 від 17.05.2021: «п.1 Обладнання, устаткування: 1.2. Сервер (НP ProLiant DL 360s, 2008) у кількості – 2; 1.3. Сервер (HP ProLiant, 2008) у кількості – 2; 1.4. Комп’ютери на базі процесорів Pentium іЗ, і5, і7 (оперативна пам’ять 8-16 Gb, відеокарти NVIDIA 1-2 Gb), дозволяють працювати в 3D (Samsung 2012-2014) у кількості – 75; 1.9. Принтер лазерний (ч/б, формату А4) 24 р. (HP LaserJet P2015, 2006) у кількості – 5; 1.10. Принтер лазерний (ч/б, формату А4) (HP LaserJet P2015dh. 2008) у кількості – 5; 1.12. БФП (формату АЗ) (Konica Minolta Bizhub, 2006) у кількості – 3; 1.13. Станція графічна (xw4600, 2007) у кількості – 12; 1.16. Телефон (Panasonic KX- TS2365RUB, 2006) у кількості – 16; 1.17. Телефон (Panasonic KX- TS2360RUP, 2006) у кількості - 23 ; 1.18. Телефон (LG GS-472H, 2006) у кількості 21. п.2 Матеріально- технічна база (офісні, виробничі, складські приміщення, тощо): 2.1. Меблі, інвентар (столи, стільці, тумбочки, шафи тощо), компл. у кількості – 80. п.3 Програмне забезпечення: 3.4 Autodesk Architectural Desktop (ADT), що містить 3D AutoCAD (2006) у кількості – 5; 3.5. ArchiC AD 10 (2006) у кількості – 10; 3.6. Програмний комплекс для розрахунку кошторисів на проектно-вишукувальні роботи «АС-4ПИР» (2006) у кількості – 2. 1.2. Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: Витяг з частини 1 додатку №1 тендерної документації: «1. Учасники в складі тендерної пропозиції документально підтверджують наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, які є необхідними для надання послуг за предметом закупівлі, наступними інформацією та документами: 1.1. Довідка за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції, що містить інформацію про наступне: - найменування*; - тип/марка/модель (за наявності); - к-сть, шт; - правовий статус набуття **. * Учасники обов’язково включають у довідку спеціальне ліцензоване програмне забезпечення для проєктування об’єктів, що буде використовуватися при наданні послуг. ** Якщо учасник є власником, зазначається – «власний», в інших випадках зазначається – «право користування». 1.2. В якості документального підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, Учасник в складі тендерної пропозиції подає наступні документи: - скан-копію(ї) інвентарної(их) картки(ок) або іншого документу, що підтверджує(ють) право власності (обліку) на кожну одиницю відображену учасником в довідці. На обладнання, матеріально-технічну базу та технологій, які відображені у Довідці як такі, що перебувають в користуванні, учасник надає: - сканкопію(ї) договору(ів) (з усіма додатками, зазначеними в договорі, як невід'ємні, та додатковими угодами/договорами за наявності таких), що підтверджує(ють) право користування (оренди/суборенди, лізингу/сублізингу, надання послуг чи інших правочинів, передбачених чинним законодавством України). Такий(і) договір(ори) має(ють) бути укладений(і) на строк, що дорівнює або перевищує строк виконання договору про закупівлю, або містити умови про можливість пролонгації строку його(їх) дії на строк виконання робіт; - сканкопію(ї) акту(ів) приймання-передачі або іншого(их) документу(ів), який(і) підтверджує(ють) факт отримання учасником обладнання, матеріально-технічної бази та технологій відповідно до наданого(их) договору(ів) (у разі, коли вимогами чинного законодавства України та/або умовами зазначеного(их) договору(ів) передбачено їх складання).» Керуючись даною вимогою тендерної документації, учасником на виконання п.1.2. не надано достатнього документального підтвердження вказаної у довідці Вих.№50 від 17.05.2021 кількості обладнання, устаткування, матеріально-технічної бази та програмного забезпечення, оскільки тендерною документацією вимагалось подання документального підтвердження на кожну одиницю відображену учасником в довідці. 1.3. Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей: На виконання п.1.2. частини 1 додатку №1 тендерної документації Учасник повинен надати документальне підтвердження вказаної у довідці Вих.№50 від 17.05.2021 кількості обладнання, устаткування, матеріально-технічної бази та програмного забезпечення у відповідності до переліку, що наведений у п.1.1. цього повідомлення, оскільки тендерною документацією вимагалось подання документального підтвердження на кожну одиницю відображену учасником в довідці, шляхом надання документів, що вказані у п.1.2. Або на виконання п.1.1. частини 1 додатку №1 тендерної документації надати виправлену довідку Вих.№50 від 17.05.2021, що буде відображати наявну кількість обладнання, устаткування, матеріально-технічної бази та програмного забезпечення відповідно до поданої учасником балансової довідки Вих.№52 від 17.05.2021. Частина 2 повідомлення: 2.1. Перелік виявлених невідповідностей: Учасником на виконання п.2.1. частини 1 додатку №1 тендерної документації подано довідку №55 від 17.05.2021 про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід на виконання робіт за предметом закупівлі, зокрема у даній довідці надано інформацію про наявність двох архітекторів (Мацигін Юрій Ярославович та Симоненко Світлана Олександрівна), шістьох інженер – проектувальників (Коломієць Андрій Михайлович, Куч Галина Борисівна, Хршановський Микола Борисович, Лозенко Ніна Сергіївна), у тому числі один інженер-проектувальник з організації будівництва та виконання робіт (Баїк Володимир Васильович) та один інженер – кошторисник (Стадник Руслан Андрійович), а також про наявність одного спеціаліста з систем протипожежного захисту (Галайтатий Павло Григорович). На виконання абзацу першого п.2.2. частини 1 додатку №1 тендерної документації учасником в якості документального підтвердження наявності працівників зазначених у довідці №55 від 17.05.2021 надано документи, що підтверджують працевлаштування окремих працівників. Однак, учасником не подано відповідних документів на вказаного у довідці №55 від 17.05.2021 працівника, а саме на працівника Коломійця Андрія Михайловича. 2.2. Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: Витяг з частини 1 додатку №1 тендерної документації: «2. Учасники в складі тендерної пропозиції документально підтверджують наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід наступними інформацією та документами: 2.1. Довідка за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції, що містить інформацію про наступне: - прізвище, ім`я, по батькові працівників; - посада*; - сертифікат**, номер та дата видачі *; - штатний /цивільно-правова угода. *Учасники обов’язково включають у Довідку працівників, які є необхідними для надання послуг за предметом закупівлі відповідно до Технічної специфікації (Додаток № 2 до тендерної документації), сертифікованих** на виконання відповідних послуг/робіт щодо об'єктів класу наслідків (відповідальності), не нижче СС2, зокрема не менше 5 (п’ятьох) осіб - інженер-проектувальників, у тому числі 1 (одна) особа - інженер-проектувальник в частині кошторисної документації. 2.2. В якості документального підтвердження наявності працівників зазначених у Довідці, учасник надає: - скан-копії трудових книжок та/або наказів про призначення на посаду та/або наказів про сумісництво (за наявності таких) або цивільно-правових угод з особами, що будуть задіяні учасником під час виконання договору, або інших документів, які підтверджують наявність правовідносин учасника з відповідними працівниками, зазначеними у Довідці; - скан-копії кваліфікаційних сертифікатів відповідальних виконавців окремих видів послуг/робіт, пов’язаних із створенням об’єкта архітектури, чинних на період подання тендерних пропозицій, на кожного інженера-проектувальника, який відображений учасником в Довідці.» Керуючись даною вимогою тендерної документації, учасником на виконання абзацу першого п.2.2. не надано достатнього документального підтвердження наявності працівників зазначених у довідці №55 від 17.05.2021 а саме не надано документів, що підтверджують працевлаштування окремого працівника - Коломійця Андрія Михайловича. 2.3. Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей: На виконання абзацу першого п.2.2. частини 1 додатку №1 тендерної документації Учасник повинен надати документальне підтвердження наявності працівника Коломійця Андрія Михайловича, що зазначений у довідці №55 від 17.05.2021, шляхом подання документів, що передбачені у абзаці першому п.2.2, а саме надати скан-копії трудової книжки та/або наказу про призначення на посаду та/або наказу про сумісництво (за наявності такого) або цивільно-правової угоди, або інших документів, які підтверджують наявність правовідносин учасника з відповідним працівником, зазначеним у Довідці, а саме Коломійцем Андрієм Михайловичем. Частина 3 повідомлення: 3.1. Перелік виявлених невідповідностей: Учасником не виконано вимогу замовника, що передбачена у примітці для юридичних осіб до п. 1 частини 3 додатку №3 тендерної документації та відноситься до документів що підтверджують повноваження службової (посадової) особи учасника представляти його інтереси під час проведення процедури за предметом закупівлі, підписувати тендерну пропозицію (документи тендерної пропозиції) за предметом закупівлі, а також що підтверджують правомочність службової (посадової) особи/осіб учасника на укладання та підписання договору про закупівлю. 3.2. Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: Витяг з частини 3 додатку №1 тендерної документації: «*Для учасників, що мають форму власності товариство з обмеженою або додатковою відповідальністю, надати скановане рішення загальних зборів учасників про надання згоди на вчинення правочину, якщо вартість майна, робіт або послуг, що є предметом такого правочину (предметом закупівлі), перевищує 50 відсотків вартості чистих активів товариства відповідно до останньої затвердженої фінансової звітності. Якщо вартість майна, робіт або послуг, що є предметом такого правочину (предметом закупівлі) не перевищує 50 відсотків вартості чистих активів товариства відповідно до останньої затвердженої фінансової звітності – надати лист довільної форми, у якому це зазначається (на виконання вимоги ч.2 ст. 44 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»).» Керуючись даною вимогою тендерної документації, учасником на виконання вимоги, що передбачена у примітці для юридичних осіб до п. 1 частини 3 додатку №3 тендерної документації не подано сканованого рішення загальних зборів учасників про надання згоди на вчинення правочину, якщо вартість майна, робіт або послуг, що є предметом такого правочину (предметом закупівлі), перевищує 50 відсотків вартості чистих активів товариства відповідно до останньої затвердженої фінансової звітності або якщо вартість майна, робіт або послуг, що є предметом такого правочину (предметом закупівлі) не перевищує 50 відсотків вартості чистих активів товариства відповідно до останньої затвердженої фінансової звітності – не надано лист довільної форми, у якому це зазначається (на виконання вимоги ч.2 ст. 44 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»). 3.3. Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей: На виконання вимоги, що передбачена у примітці для юридичних осіб до п. 1 частини 3 додатку №3 тендерної документації Учасник повинен надати скановане рішення загальних зборів учасників про надання згоди на вчинення правочину, якщо вартість майна, робіт або послуг, що є предметом такого правочину (предметом закупівлі), перевищує 50 відсотків вартості чистих активів товариства відповідно до останньої затвердженої фінансової звітності. Якщо вартість майна, робіт або послуг, що є предметом такого правочину (предметом закупівлі) не перевищує 50 відсотків вартості чистих активів товариства відповідно до останньої затвердженої фінансової звітності – надати лист довільної форми, у якому це зазначається (на виконання вимоги ч.2 ст. 44 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»).

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 01 червня 2021 14:33

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ІНСТИТУТ ПРОЕКТУВАННЯ "КОМФОРТБУД"
#34259862
371 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис зміни до договору
03 січня 2024 10:45
Електронний підпис зміни до договору
03 січня 2024 10:44
№3 тех..PDF зміни до договору
03 січня 2024 10:40
Електронний підпис зміни до договору
28 грудня 2022 16:22
Додаткова угода №2.PDF зміни до договору
28 грудня 2022 16:21
Електронний підпис зміни до договору
30 грудня 2021 17:38
Додаткова угода №1.pdf зміни до договору
30 грудня 2021 17:35
Електронний підпис укладений
18 червня 2021 11:41
Договір.pdf укладений
18 червня 2021 11:39

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
30 грудня 2021
Дата публікації змін до договору:
30 грудня 2021
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Дана додаткова угода №1 опубліковується з метою уточнення інформації щодо бюджетного фінансування та виконання умов договору. Термін дії договору - не змінний - до 31.12.2022 року. Керуючись положеннями Цивільного та Господарського кодексу України, беручи до уваги норми ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» та п.4.1., 4.4. та 4.8. Договору про надання послуг технічного радника №06/2021 від 18 червня 2021 року (надалі – Договір), з метою приведення умов договору у відповідність до етапів надання послуг та продовження виконання умов договору у наступному році, згідно термінів, передбачених у п.3.1., 10.1. та Додатку № 3 до Договору про надання послуг технічного радника №06/2021 від 18 червня 2021 року, виникла необхідність внесення наступних змін до Договору. 1. Викласти п. 4.1. Договору у новій редакції: «4.1. Ціна цього Договору становить 371 000,00 грн. (триста сімдесят одна тисяча грн. 00 коп.), в тому числі ПДВ - 61 833,33 грн., з них: - у 2021 році – 122 430,00 грн. (сто двадцять дві тисячі чотириста тридцять грн. 00 коп.) - у 2022 році – 248 570,00 грн. (двісті сорок вісім тисяч п’ятсот сімдесят грн. 00 коп.) Фінансові (бюджетні) зобов’язання Замовника за договором щодо оплати вартості наданих послуг у 2022 році виникають лише при наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань.» 2. Викласти Додаток №3 до Договору у новій редакції (додаток до цієї Додаткової угоди)
Номер договору про закупівлю: 06/2021
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
28 грудня 2022
Дата публікації змін до договору:
28 грудня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Дана додаткова угода №2 опубліковується з метою уточнення інформації щодо бюджетного фінансування та виконання умов договору. Термін дії договору - до 31.12.2023 року.
Номер договору про закупівлю: 06/2021
Договір:
Номер додаткової угоди: 2
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
29 грудня 2023
Дата публікації змін до договору:
03 січня 2024
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Дана додаткова угода №3 опубліковується з метою уточнення інформації щодо бюджетного фінансування та виконання умов договору. Термін дії договору - до 31.12.2024 року.
Номер договору про закупівлю: 06/2021
Договір:
Номер додаткової угоди: 3
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML