Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

«Послуги юридичного радника для підготовки проекту державно-приватного партнерства «Будівництво підземного багаторівневого майданчика для паркування на пл. Є. Петрушевича» у м. Львові» (ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва)
Очікувана вартість
375 000,00 UAH
UA-2021-04-23-000172-b 484ba77f0c6b4bfd9919f0fd1c8c3d1f
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Забарило Олег Володимирович

380322546031 tender-dep@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Департамент економічного розвитку Львівської міської ради
Код ЄДРПОУ: 34814859
Місцезнаходження: 79008, Україна , Львівська обл., Львів, пл.Ринок,1
Контактна особа: Забарило Олег Володимирович
380322546031
tender-dep@ukr.net
Категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 23 квітня 2021 08:37
Звернення за роз’ясненнями: до 15 травня 2021 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 21 травня 2021 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 25 травня 2021 11:00
Початок аукціону: 26 травня 2021 13:58
Очікувана вартість: 375 000,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 875,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Мова тендерної пропозиції українська

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:79110000-8: Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва


Замовник: Департамент економічного розвитку Львівської міської ради (79008, Україна, Львівська обл.,м. Львів, пл.Ринок, 1). Відповідно до п.1 ч.4 ст.2 категорія замовника «органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті (органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад) на основі даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань - організаційно-правова форма - орган місцевого самоврядування.

Кількість та обсяг визначені Замовником у Додатку №2 до тендерної документації.

Строк надання послуг – до повного надання послуг (підписання Договору ДПП), але не довше 90 тижнів від набрання чинності Договору, укладеного за результатами закупівлі.
Строк дії Договору, укладеного за результатами закупівлі – з моменту його підписання Сторонами до 31.12.2022р.
Умови Договору, укладеного за результатами закупівлі, застосовуються до відносин між Сторонами, які виникли з дати його укладання та підписання та діють до повного виконання Сторонами договірних зобов’язань.

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції:
- Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником для участі у цій процедурі закупівлі, викладаються українською мовою.*
*Примітка
Ця вимога не стосується оригіналів або належним чином засвідчених копій оригіналів документів виданих органами державної влади, підприємствами / установами / організаціями іноземних держав. Разом з такими документами обов’язково подається їх переклад українською мовою. Переклад (або справжність підпису перекладача) мають бути засвідчені нотаріально або легалізовані у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
** Ця вимога не стосується документів тендерної пропозиції, які безпосередньо не створювалися для участі у цій закупівлі та/або ті, що видані учаснику іншими підприємствами, установами, організаціями, якщо ті чи інші документи в оригіналі складені російською мовою (до прикладу, трудова книжка, наказ про прийняття на роботу, сертифікат тощо).
***Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, найменування торговельної марки, знаків для товарів та послуг, загальноприйняті міжнародні терміни викладаються мовою їх загально прийнятого застосування та перекладу на українську мову не потребують.

Оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до абзацу першого пункту першого частини 1 статті 10 Закону.

Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування).
- Тендерна пропозиція, подана учасником, оцінюється замовником за приведеною ціною, яка розраховується автоматично системою електронних закупівель на момент подання пропозиції учасником за математичною формулою:
РР = Р/ (1 + (F1 + F2 + … Fn) / PV),
де РР — приведена ціна;
Р — ціна;
F1 … Fn — питома вага інших критеріїв оцінки, запропонованих учасником;
PV — питома вага критерію «ціна».

Критеріями оцінки є:
Питома вага критерію «Ціна» становить 70%.
«Ціна» (вказується для платників ПДВ – «з ПДВ», а для не платників – «без ПДВ»)

Питома вага критерію «Якість надання послуг» становить 30%.
«Якість надання послуг: кількість проектів, у яких працівники Учасника та/або працівники субпідрядників/співвиконавців, яких має намір залучити Учасник, брали участь у виконанні завдань, подібних тим, що містяться у технічній специфікації до предмета закупівлі (в т.ч. надання послуг з підготовки проектів в Україні або в інших країнах світу, що забезпечило укладення договорів у рамках державно-приватного партнерства, зокрема концесійних договорів; участь у розробленні техніко-економічного обґрунтування (та/або його частин) здійснення державно-приватного партнерства, зокрема у формі концесії, на підставі яких за результатами аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства було складено висновок про доцільність прийняття рішення про здійснення державно-приватного партнерства щодо об’єктів комунальної власності та майна, що належить Автономній Республіці Крим, або щодо яких у випадках, передбачених законодавством України, Мінекономіки було погоджено висновок про доцільність прийняття рішення про здійснення державно-приватного партнерства, або на підставі аналогічних документів компетентним органом іноземної держави прийнято аналогічне рішення про здійснення державно-приватного партнерства або концесії згідно із законодавством такої іноземної держави; у розробленні конкурсної документації щодо проекту (в тому числі проекту договору), на підставі якої було прийнято рішення про проведення конкурсу з визначення приватного партнера або концесійного конкурсу в Україні, або інше аналогічне рішення компетентного органу іноземної держави згідно із законодавством такої іноземної держави)»

Оцінка за зазначеним критерієм проводиться шляхом надання вищої оцінки Учаснику, що підтвердив досвід у підготовці більшої кількості проектів, у яких працівники Учасника та/або працівники субпідрядників/співвиконавців, яких має намір залучити Учасник, брали участь у виконанні завдань, подібних тим, що містяться у технічній специфікації до предмета закупівлі (в т.ч., що наведено вище)

Відповідно до пункту 22 Порядку залучення радників для підготовки проекту, що здійснюється на умовах концесії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.10.2020 № 950, (далі – Порядок), враховуючи Технічну специфікацію до Договору про закупівлю (Додаток 1), оплата Послуг здійснюється шляхом виплати Замовником Раднику частини Винагороди у фіксованому розмірі, що буде передбачена у договорі про закупівлю, за результатами проведення цієї закупівлі, за умови виконання у повному обсязі Радником умов договору про закупівлю, та змінної частини Винагороди, що виплачується Приватним партнером Раднику за умови укладення Договору ДПП за Проектом ДПП. Розмір змінної частини Винагороди становить 0,3 (три десятих) відсотка обсягу інвестицій Приватного партнера (з врахуванням ПДВ), який буде визначено у Договорі ДПП. Оплата змінної частини Винагороди: 1. Виплачується Раднику лише у випадку успішного залучення Приватного партнера та підписання із ним Договору ДПП. 2. Виплачується у повному обсязі Приватним партнером після укладення Договору ДПП, в якому буде визначений порядок та строк виплати змінної частини Винагороди Приватним партнером.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
«Послуги юридичного радника для підготовки проекту державно-приватного партнерства «Будівництво підземного багаторівневого майданчика для паркування на пл. Є. Петрушевича» у м. Львові» (ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 79008, Україна, Львівська область, Львів, пл.Ринок, 1
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2022
ДК 021:2015: 79110000-8 — Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Етап 1 «Початок» (Розробка Плану надання послуг для Проекту ДПП). Оплата частини вартості Послуг у фіксованому розмірі проводиться за кожний з етапів (поетапна оплата) у відповідності до кошторису та календарного плану надання послуг, викладених у додатках до договору про закупівлю, у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі рахунків та актів прийому-передачі наданих послуг. Пiсляоплата 15 Календарні 15
Надання послуг Етап 2 «Розробка Дослідної документації» (Розробка Дослідної документації). Оплата частини вартості Послуг у фіксованому розмірі проводиться за кожний з етапів (поетапна оплата) у відповідності до кошторису та календарного плану надання послуг, викладених у додатках до договору про закупівлю, у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі рахунків та актів прийому-передачі наданих послуг. Пiсляоплата 15 Календарні 15
Надання послуг Етап 3 «Підготовка до Транзакції ДПП» (Підготовка Конкурсної документації, проведення презентацій Проекту ДПП потенційним інвесторам, робота з потенційними інвесторами). Оплата частини вартості Послуг у фіксованому розмірі проводиться за кожний з етапів (поетапна оплата) у відповідності до кошторису та календарного плану надання послуг, викладених у додатках до договору про закупівлю, у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі рахунків та актів прийому-передачі наданих послуг. Пiсляоплата 15 Календарні 50
Надання послуг Етап 4 «Реалізація Транзакції ДПП» (Консультування під час проведення Конкурсу з визначення приватного партнера, консультування Замовника під час проведення переговорів з переможцем Конкурсу з визначення приватного партнера щодо укладення Договору ДПП). Оплата частини вартості Послуг у фіксованому розмірі проводиться за кожний з етапів (поетапна оплата) у відповідності до кошторису та календарного плану надання послуг, викладених у додатках до договору про закупівлю, у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі рахунків та актів прийому-передачі наданих послуг. Пiсляоплата 15 Календарні 20

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 70%
«Якість надання послуг». Детальніше у Оголошенні та/або Додатку №5 до тендерної документації.: 30%
4 та більше: 30%
3 проекти: 20%
2 проекти: 10%
0-1 проект: 0%

Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі:

Підстави для відмови в участі

1. Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Стаття 17, частина 1, пункт 5
Стаття 17, частина 1, пункт 6
Учасник фізична особа підтверджує, що
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Пункт 5 ч. 1 ст. 17 Закону
Вимоги до документу: На підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно з п.5 ч.1 ст. 17 Закону, учасник подає інформацію в довільній формі за підписом уповноваженої особи Учасника (лише для фізичних осіб)
Учасник юридична особа підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Пункт 6 ч. 1 ст. 17 Закону
Вимоги до документу: На підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно з п.6 ч.1 ст. 17 Закону, учасник подає інформацію в довільній формі за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції
2. Вчинення економічних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Стаття 17, частина 1, пункт 4
Стаття 6, частина 2, пункт 4
Стаття 50, пункт 1
Учасник підтверджує, що
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
3. Вчинення корупційних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Стаття 17, частина 1, пункт 2
Стаття 17, частина 1, пункт 3
Учасник підтверджує, що
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
4. Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Стаття 17, частина 1, пункт 12
Учасник підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Пункт 12 ч.1 ст.17 Закону
Вимоги до документу: На підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно п.12 ч.1 ст. 17 Закону, учасник подає інформацію в довільній формі за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції
5. Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Стаття 17, частина 1, пункт 13
Учасник підтверджує, що
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Пункт 13 ч.1 ст.17 Закону
Вимоги до документу: На підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно п.13 ч.1 ст. 17 Закону, учасник подає інформацію в довільній формі за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) або про здійснення заходів щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації Учасника
Учасник підтверджує, що
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Сума існуючої заборгованості
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Характер існуючої заборгованості
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Причина виникнення існуючої заборгованості
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
6. Порушення справ про банкрутство
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Стаття 17, частина 1, пункт 8
Учасник підтверджує, що
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
7. Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Стаття 17, частина 1, пункт 7
Замовник підтверджує, що
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
8. Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Стаття 17, частина 1, пункт 1
Замовник підтверджує, що
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
9. Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Стаття 17, частина 1, пункт 9
Стаття 9, частина 2, пункт 9
Стаття 17, частина 1, пункт 10
Стаття 17, частина 1, пункт 11
Закон України "Про санкції"
Учасник підтверджує, що
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
1. Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Стаття 17, частина 1, пункт 5
Стаття 17, частина 1, пункт 6
Учасник фізична особа підтверджує, що
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Пункт 5 ч. 1 ст. 17 Закону
Вимоги до документу: На підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно з п.5 ч.1 ст. 17 Закону, учасник подає інформацію в довільній формі за підписом уповноваженої особи Учасника (лише для фізичних осіб)
Учасник юридична особа підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Пункт 6 ч. 1 ст. 17 Закону
Вимоги до документу: На підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно з п.6 ч.1 ст. 17 Закону, учасник подає інформацію в довільній формі за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції
2. Вчинення економічних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Стаття 17, частина 1, пункт 4
Стаття 6, частина 2, пункт 4
Стаття 50, пункт 1
Учасник підтверджує, що
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
3. Вчинення корупційних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Стаття 17, частина 1, пункт 2
Стаття 17, частина 1, пункт 3
Учасник підтверджує, що
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
4. Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Стаття 17, частина 1, пункт 12
Учасник підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Пункт 12 ч.1 ст.17 Закону
Вимоги до документу: На підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно п.12 ч.1 ст. 17 Закону, учасник подає інформацію в довільній формі за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції
5. Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Стаття 17, частина 1, пункт 13
Учасник підтверджує, що
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Пункт 13 ч.1 ст.17 Закону
Вимоги до документу: На підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно п.13 ч.1 ст. 17 Закону, учасник подає інформацію в довільній формі за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) або про здійснення заходів щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації Учасника
Учасник підтверджує, що
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
6. Порушення справ про банкрутство
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Стаття 17, частина 1, пункт 8
Учасник підтверджує, що
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
7. Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Стаття 17, частина 1, пункт 7
Замовник підтверджує, що
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
8. Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Стаття 17, частина 1, пункт 1
Замовник підтверджує, що
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
9. Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Стаття 17, частина 1, пункт 9
Стаття 9, частина 2, пункт 9
Стаття 17, частина 1, пункт 10
Стаття 17, частина 1, пункт 11
Закон України "Про санкції"
Учасник підтверджує, що
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Статус вимоги:
Активна
Дата створення вимоги: 23 квітня 2021 08:42

Вимоги до тендерної пропозиції:

Вимоги до тендерної пропозиції

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
Підтверджує: учасник
Відноситься до: закупівлі
Учасник підтверджує, що
Мова тендерної пропозиції українська

07 травня 2021 11:12
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
23 квітня 2021 09:20
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
07 травня 2021 11:11
Опис змін до ТД.doc
07 травня 2021 11:10
Додаток 4 Проект договору із змінами.docx
07 травня 2021 11:10
Додаток 2 Технічна специфікація без змін.docx
07 травня 2021 11:10
Тендерна документація із змінами.doc
23 квітня 2021 08:43
Додаток 2 Технічна специфікація.docx
23 квітня 2021 08:43
Додаток 4 Проект договору.docx
23 квітня 2021 08:43
Тендерна документація.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Уточнення до пп. 1.1 п. 1 Додатку 1 до Тендерної документації (щодо залучення працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід)
Дата подання: 14 травня 2021 15:25
Дата відповіді: 17 травня 2021 10:23
Доброго дня! В Додатку 1 до Тендерної документації встановлено перелік кваліфікаційних вимог до учасників закупівлі, серед яких - наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід та будуть залучені до Проекту ДПП (пп. 1.1 п. 1 Додатку 1). Так, Замовником визначено, що учасник повинен залучити до виконання договору (1) щонайменше 2 працівників, які мають не менше 5 років досвіду у сфері юриспруденції, (2) щонайменше 2 працівників, які мають досвід надання консультаційних послуг із супроводу проектів ДПП або концесії, (3) щонайменше 1 працівника, який має досвід надання консультаційних послуг з пошуку та/або дослідження зацікавленості потенційних інвесторів та/або організації та/або проведення конкурсу з визначення приватного партнера. При цьому, з умов Тендерної документації разом з додатками до неї не зрозуміло, чи замовник вимагає від учасників залучення в сукупності не менше 5 різних працівників, з яких не менше 2 повинні мати 5-річний досвід роботи у сфері юриспруденції, не менше 2 - досвід із супроводу проектів ДПП та щонайменше 1 - досвід, пов'язаний з пошуком інвесторів, чи Замовником допускається можливість, що декілька залучених до виконання договору працівників можуть відповідати усім вказаним вище вимогам одночасно, а отже сукупна кількість залучених працівників може бути меншою, ніж 5. З огляду на це, просимо Вас надати уточнення щодо того, чи допускається залучення до виконання договору та супроводу Проекту ДПП працівників, загальна кількість яких менша 5, за умови, що такі працівники відповідають усім або декільком вимогам, встановленим Замовником у Додатку 1?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: У відповідь на Ваше запитання повідомляємо, що п.1 частини 1 додатку №1 до тендерної документації передбачає подання Учасником у складі тендерної пропозиції інформації та документів щодо документального підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід та будуть залучені до Проекту ДПП.
У підпункті 1.1. п.1 ч. 1 додатку №1 передбачено подання довідки за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції, що містить інформацію про наявність необхідної кількості працівників із відповідною кваліфікацією (детальніше у тендерній документації).
На виконання даного підпункту замовником допускається можливість залучення декількох працівників, що будуть залучені до Проекту ДПП, та відповідають усім вимогам, вказаних у ТД, одночасно, а отже сукупна кількість залучених працівників може бути меншою ніж 5, однак не може бути меншою ніж 2.
Як приклад:
Працівник №1 має:
1) не менше п’яти років досвіду у сфері юриспруденції;
2) досвід надання консультаційних послуг з підготовки та/або супроводу проектів державно-приватного партнерства, або концесії, як форми здійснення державно-приватного партнерства (в тому числі з підготовки техніко-економічного обґрунтування або його частин, конкурсної документації та проектів відповідних договорів) в Україні або в інших країнах світу.
Працівник №2 має:
1) не менше п’яти років досвіду у сфері юриспруденції;
2) досвід надання консультаційних послуг з підготовки та/або супроводу проектів державно-приватного партнерства, або концесії, як форми здійснення державно-приватного партнерства (в тому числі з підготовки техніко-економічного обґрунтування або його частин, конкурсної документації та проектів відповідних договорів) в Україні або в інших країнах світу;
3) досвід надання консультаційних послуг з пошуку та/або дослідження зацікавленості потенційних інвесторів та/або організації та/або проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства або концесії, як форми здійснення державно-приватного партнерства.
Водночас на виконання даного пункту передбачається можливість залучення і більшої кількості працівників.
Додатково повідомляємо, що також необхідно звернути увагу на підпункт 1.2. п.1 ч. 1 додатку №1, відповідно до якого вимагається в якості документального підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, подання учасником скан-копії резюме (Curriculum Vitae) працівників, інформація по яких відображена в Довідці (п.1.1.), які повинні бути завірені особистим підписом кожного працівника.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 26 травня 2021 14:25

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Коефіціент Приведена ціна Відповідність критеріям Документи
ТОВ КПМГ-Україна 298 500,00
UAH з ПДВ
298 500,00
UAH з ПДВ
1.4285714286 208 950 Відповіді учасника Документи
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАЧИНСЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ" 333 333,00
UAH з ПДВ
333 333,00
UAH з ПДВ
1.1428571429 291 666.37 Відповіді учасника Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЖІС УКРАЇНА" 375 000,00
UAH з ПДВ
375 000,00
UAH з ПДВ
1 375 000 Відповіді учасника Документи

Публічні документи

07 червня 2021 12:03
Електронний підпис
07 червня 2021 12:00
Довідка про несудимість
24 травня 2021 22:06
Електронний підпис
24 травня 2021 19:49
05 Інші документи.zip

Публічні документи

29 липня 2021 16:14
Електронний підпис
17 липня 2021 13:34
Електронний підпис
17 липня 2021 13:29
Електронний підпис
17 липня 2021 13:28
Електронний підпис
17 липня 2021 13:28
Повідомлення.pdf.p7s
17 липня 2021 13:28
Повідомлення.pdf
17 липня 2021 13:23
Електронний підпис
25 травня 2021 10:48
Електронний підпис
25 травня 2021 10:48
Електронний підпис
25 травня 2021 10:47
Довідка_ працівники.pdf
25 травня 2021 10:47
Наказ_ І.Найда.pdf.p7s
25 травня 2021 10:47
Наказ_ І.Найда.pdf
25 травня 2021 10:47
Відгук_Фонд.pdf.p7s
25 травня 2021 10:47
Відгук_Фонд.pdf
25 травня 2021 10:47
відгук_Мевіз-Плюс.PDF.p7s
25 травня 2021 10:47
відгук_Мевіз-Плюс.PDF
25 травня 2021 10:47
Статут, витяг, наказ.pdf.p7s
25 травня 2021 10:47
Статут, витяг, наказ.pdf
25 травня 2021 10:47
Резюме_Тодорюк.pdf.p7s
25 травня 2021 10:47
Резюме_Тодорюк.pdf
25 травня 2021 10:47
Резюме_Попілевич.pdf.p7s
25 травня 2021 10:47
Резюме_Попілевич.pdf
25 травня 2021 10:47
Резюме_Кавчук.pdf.p7s
25 травня 2021 10:47
Резюме_Кавчук.pdf
25 травня 2021 10:47
Наказ_Попілевич.pdf.p7s
25 травня 2021 10:47
Наказ_Попілевич.pdf
25 травня 2021 10:47
Договір_Горбогори.pdf.p7s
25 травня 2021 10:47
Договір_Горбогори.pdf
25 травня 2021 10:47
Довідки.pdf.p7s
25 травня 2021 10:47
Довідки.pdf

Публічні документи

25 травня 2021 10:15
Електронний підпис
25 травня 2021 10:13
Довідка ч.1ст.17.pdf
25 травня 2021 10:13
Досвід.pdf
25 травня 2021 10:13
Довідка незалучення.pdf
25 травня 2021 10:13
Довідка МТБ.pdf
25 травня 2021 10:13
Гарантійний лист ТЗ.pdf
25 травня 2021 10:13
Довідка_санкції.pdf
25 травня 2021 10:13
Довідка ч.2ст.17.pdf
25 травня 2021 10:13
Довідка правочин.pdf
25 травня 2021 10:13
Гарантійний лист.pdf
25 травня 2021 10:13
Персонал.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ КПМГ-Україна

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Вчинення корупційних правопорушень

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАЧИНСЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ"

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

Довідки.pdf

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Вчинення корупційних правопорушень

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

Довідки.pdf

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

Довідки.pdf

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЖІС УКРАЇНА"

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

Довідка ч.1ст.17.pdf

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Вчинення корупційних правопорушень

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

Довідка ч.1ст.17.pdf

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

Довідка ч.1ст.17.pdf

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
ТОВ КПМГ-Україна
#21534148
Рішення скасоване 298 500,00
UAH з ПДВ
23 червня 2021 13:44
ТОВ КПМГ-Україна
#21534148
Відхилено 298 500,00
UAH з ПДВ
23 червня 2021 13:49
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАЧИНСЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ"
#40225473
Переможець 333 333,00
UAH з ПДВ
20 липня 2021 16:47
Вимога про усунення невідповідностей
до 17 липня 2021 15:31

Документи

23 червня 2021 13:46
Електронний підпис
23 червня 2021 13:45
Протокол ЗВТ.4.pdf

Вимога про усунення невідповідностей

ПОВІДОМЛЕННЯ З ВИМОГОЮ ПРО УСУНЕННЯ НЕВІДПОВІДНОСТЕЙ на закупівлю «Послуги юридичного радника для підготовки проекту державно-приватного партнерства «Будівництво підземного багаторівневого майданчика для паркування на пл. Є. Петрушевича» у м. Львові» (ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва) (UA-2021-04-23-000172-b) Під час розгляду тендерної пропозиції учасника АО «БАЧИНСЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ» (код 40225473) виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, а саме: Частина 1 повідомлення: 1.1. Перелік виявлених невідповідностей: Учасником на виконання п.2.1. частини 1 додатку №1 тендерної документації надано довідку від 24.05.2021, що містить інформацію про досвід виконання аналогічних договорів. У довідці вказано інформацію про виконання двох договорів, один з яких договір №01/07-03/2019 про надання юридичних послуг від 07 березня 2019 року укладений із ТзОВ «Медичний центр МЕВІЗ» (код ЄДРПОУ 41293142) (місцезнаходження: 46001, Тернопільська обл. м. Тернопіль, вул. Б. Хмельницького, буд. 23). Предметом даного договору є послуги з комплексного юридичного супроводу проекту ДПП у формі співпраці Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні з ТзОВ «Медичний центр МЕВІЗ» у сфері організації забезпечення медичних діагностичних послуг на сучасному комп’ютерному томографі та МРТ. Учасником на виконання п.2.2. частини 1 додатку №1 тендерної документації подається скан-копія договору №01/07-03/2019 про надання юридичних послуг від 07 березня 2019 року, однак вказаний договір укладений із ТзОВ «МЕВІЗ-ПЛЮС» (код ЄДРПОУ 42753859) (місцезнаходження: 46001, Тернопільська обл., м. Тернопіль, вул. Б. Хмельницького, буд. 23). Водночас, предмет договору так само передбачає комплексний юридичний супровід проекту ДПП у формі співпраці Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні з ТзОВ «МЕВІЗ-ПЛЮС» Відповідно до відомостей згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань це різні юридичні особи. Водночас, учасником у складі тендерної пропозиції наявний лист – відгук щодо виконання вищевказаного договору наданий ТзОВ «МЕВІЗ-ПЛЮС» (код ЄДРПОУ 42753859). 1.2. Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: Витяг з частини 1 додатку №1 тендерної документації: «2.2. В якості документального підтвердження наявності досвіду виконання аналогічного (аналогічних) договору (-ів), Учасник в складі тендерної пропозиції подає наступні документи: • скан-копія (-ї) аналогічного (-их) договору (-ів) про надання консультаційних послуг при реалізації проектів державно-приватного партнерства в Україні або в інших країнах світу, інформація по якому (-их) відображена в Довідці. У разі неможливості надання повної(-их) копії(-й) договору(-ів), зазначених у довідці, зокрема через вимоги конфіденційності, копія(-ї) такого(-их) договору(-ів) надається(-ються) в обсязі, який дає можливість визначити щонайменше предмет договору та обсяг консультаційних послуг, які надавались за договором(-ами); • скан-копію (-ї) листа (-ів) - відгуку (-ів) від замовника (-ів) за наданим (-и) аналогічним (-и) договором (-ами), у якому (-их) обов’язково має бути зазначено реквізити договору (номер та дата укладання), інформація про часткове та/або повне виконання аналогічного договору, а також про якiсть наданих послуг та дотримання термінів виконання.» Керуючись даною вимогою тендерної документації, учасником на виконання п.2.1. подано відомості що не співставляються із наданим документальним підтвердження у відповідності до п.2.2. 1.3. Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей: На виконання п.2.1. частини 1 додатку №1 тендерної документації надати виправлену довідку від 24.05.2021, що містить інформацію про досвід виконання аналогічних договорів, що буде відображати достовірну та співставлену інформацію відповідно до поданого учасником аналогічного договору №01/07-03/2019 про надання юридичних послуг від 07 березня 2019 року на виконання п.2.2. частини 1 додатку №1 тендерної документації. Або на виконання п.2.2. частини 1 додатку №1 тендерної документації Учасник повинен надати скан-копію аналогічного договору, укладеного із вказаним у наявній довідці від 24.05.2021, що містить інформацію про досвід виконання аналогічних договорів, замовником укладений із ТзОВ «Медичний центр МЕВІЗ» (код ЄДРПОУ 41293142) та скан-копію листа - відгуку від замовника за наданим аналогічним договором, у якому обов’язково має бути зазначено реквізити договору (номер та дата укладання), інформація про часткове та/або повне виконання аналогічного договору, а також про якiсть наданих послуг та дотримання термінів виконання. Частина 2 повідомлення: 2.1. Перелік виявлених невідповідностей: Учасником на виконання п.2.2. частини 1 додатку №1 тендерної документації у відповідності до інформації вказаної учасником на виконання п.2.1. тендерної документації подано скан-копії двох договорів. 1. Договір по проекту «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротyристичного кластера «ГорбоГори»», підписаний із Обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (державна організація/установа; засновник – Львівська обласна державна адміністрація). Невідповідності: в копії договору, та в довідці на підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів відсутня інформація про механізм реалізації проекту, зокрема на засадах ДПП або шляхом приватизації об'єкта державної власності. Також, стороною даного договору виступає державна організація (установа), яка не підпадає під визначення органу державної влади або місцевого самоврядування у вимогах тендерної документації щодо аналогічного договору «Аналогічним за предметом закупівлі договором слід розуміти договір з надання консультаційних послуг з підготовки та/або супроводу проектів державно-приватного партнерства, для органів державної влади або місцевого самоврядування». Відтак, даний договір не відповідає переліченим вимогам під якими Замовник розуміє виконання аналогічного договору. 2. Договір щодо надання послуг з комплексного юридичного супроводу проекту ДПП у формі співпраці Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні з ТзОВ «МЕВІЗ-ПЛЮС» (код ЄДРПОУ 42753859) у сфері організації забезпечення медичних діагностичних послуг на сучасному комп’ютерному томографі та МРТ, підписаний із ТзОВ «МЕВІЗ-ПЛЮС» (код ЄДРПОУ 42753859) (тобто – приватним партнером). Невідповідності: із копії договору зрозуміло, що це договір про надання консультаційних послуг учасником для компанії, яка виступає особою, що відповідно до Закону України «Про державно-приватне партнерство» може бути приватним партнером та готувати пропозицію про здійснення державно-приватного партнерства. Враховуючи наведене учасником надано договір що мав би відповідати наступним вимогам тендерної документації: «Аналогічним за предметом закупівлі договором слід розуміти договір з надання консультаційних послуг з підготовки та/або супроводу проектів державно-приватного партнерства, для органів державної влади або місцевого самоврядування або консультаційних послуг з підготовки Пропозицій про здійснення ДПП для компаній, які виступають приватними партнерами в проектах ДПП (за умови офіційного подання таких Пропозицій для розгляду органами державної влади чи місцевого самоврядування)». Однак, згідно умов поданого договору не випливає, що одним із його результатів є офіційне подання Пропозицій для розгляду органами державної влади чи місцевого самоврядування. 2.2. Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: Витяг з частини 1 додатку №1 тендерної документації: «2. Учасники в складі тендерної пропозиції документально підтверджують наявність досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (-ів) наступними інформацією та документами: 2.1. Довідка за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції, що містить інформацію про виконання щонайменше одного аналогічного договору, а саме: - найменування та місцезнаходження замовника (-ів); - предмет договору (-ів); - контактну інформацію замовника (-ів); - номер та дату укладення договору (-ів); - строк виконання зобов’язань за договором (-ами). 2.2. В якості документального підтвердження наявності досвіду виконання аналогічного (аналогічних) договору (-ів), Учасник в складі тендерної пропозиції подає наступні документи: • скан-копія (-ї) аналогічного (-их) договору (-ів) про надання консультаційних послуг при реалізації проектів державно-приватного партнерства в Україні або в інших країнах світу, інформація по якому (-их) відображена в Довідці. У разі неможливості надання повної(-их) копії(-й) договору(-ів), зазначених у довідці, зокрема через вимоги конфіденційності, копія(-ї) такого(-их) договору(-ів) надається(-ються) в обсязі, який дає можливість визначити щонайменше предмет договору та обсяг консультаційних послуг, які надавались за договором(-ами); • скан-копію (-ї) листа (-ів) - відгуку (-ів) від замовника (-ів) за наданим (-и) аналогічним (-и) договором (-ами), у якому (-их) обов’язково має бути зазначено реквізити договору (номер та дата укладання), інформація про часткове та/або повне виконання аналогічного договору, а також про якiсть наданих послуг та дотримання термінів виконання. *Під аналогічним за предметом закупівлі договором слід розуміти договір (договірні зобов’язання по якому виконані частково та/або повністю): - з надання консультаційних послуг з підготовки та/або супроводу проектів державно-приватного партнерства, для органів державної влади або місцевого самоврядування або консультаційних послуг з підготовки Пропозицій про здійснення ДПП для компаній, які виступають приватними партнерами в проектах ДПП (за умови офіційного подання таких Пропозицій для розгляду органами державної влади чи місцевого самоврядування) та/або - з розробки техніко-економічного обґрунтування (або його частин) щонайменше одного проекту державно-приватного партнерства та/або - з розробки конкурсної документації для проведення конкурсу у рамках щонайменше одного проекту державно-приватного партнерства та/або - з надання послуг радника з підготовки до приватизації та продажу об’єктів державної власності на підставі договору, укладеного після набрання чинності постанови КМУ від 10 травня 2018 р. № 392 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 878», з Фондом державного майна України (регіональним відділенням), відповідно до Порядку залучення радників у процесі приватизації об’єктів державної власності (Постанова Кабінету Міністрів України №878 від 30 листопада 2016 р. із змінами.)» 2.3. Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей: Враховуючи, що учасником подано Договір по проекту «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротyристичного кластера «ГорбоГори»», підписаний із Обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (державна організація/установа; засновник – Львівська обласна державна адміністрація), що не відповідає переліченим вимогам під якими Замовник розуміє виконання аналогічного договору. А також Договір щодо надання послуг з комплексного юридичного супроводу проекту ДПП у формі співпраці Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні з ТзОВ «МЕВІЗ-ПЛЮС» (код ЄДРПОУ 42753859) у сфері організації забезпечення медичних діагностичних послуг на сучасному комп’ютерному томографі та МРТ, підписаний із ТзОВ «МЕВІЗ-ПЛЮС» (код ЄДРПОУ 42753859) (тобто – приватним партнером), що має зауваження щодо не повного виконання умов документації у частині розуміння аналогічного договору, а саме згідно умов поданого договору не випливає, що одним із його результатів є офіційне подання пропозиції для розгляду органами державної влади чи місцевого самоврядування, учасник повинен виправити дані невідповідності шляхом: Щодо Договору по проекту «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротyристичного кластера «ГорбоГори»», підписаний із Обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (державна організація/установа; засновник – Львівська обласна державна адміністрація) - учаснику потрібно підтвердити дотримання умов щодо аналогічного договору, вказавши якій саме умові тендерної документації він відповідає та надати підтвердження його відповідності. Щодо Договору щодо надання послуг з комплексного юридичного супроводу проекту ДПП у формі співпраці Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні з ТзОВ «МЕВІЗ-ПЛЮС» (код ЄДРПОУ 42753859) у сфері організації забезпечення медичних діагностичних послуг на сучасному комп’ютерному томографі та МРТ, підписаний із ТзОВ «МЕВІЗ-ПЛЮС» (код ЄДРПОУ 42753859) (тобто – приватним партнером) – учаснику потрібно підтвердити дотримання умови щодо аналогічного договору про факт офіційного подання пропозиції про здійснення ДПП для розгляду органами державної влади чи місцевого самоврядування, в ході надання консультаційних послуг з підготовки пропозицій для компаній, які виступають приватними партнерами в проектах ДПП. Або на виконання п.2. частини 1 додатку №1 тендерної документації Учасник в складі тендерної пропозиції надати оновлену довідку за підписом керівника або особи уповноваженої учасником на підписання тендерної пропозиції, що містить інформацію про виконання щонайменше одного аналогічного договору, з інформацією про найменування та місцезнаходження замовника (-ів); предмет договору (-ів); контактну інформацію замовника (-ів); номер та дату укладення договору (-ів); строк виконання зобов’язань за договором (-ами). На підтвердження інформації вказаної у довідці учасник повинен подати скан-копію (-ї) аналогічного (-их) договору (-ів) про надання консультаційних послуг при реалізації проектів державно-приватного партнерства в Україні або в інших країнах світу, інформація по якому (-их) відображена в Довідці. У разі неможливості надання повної(-их) копії(-й) договору(-ів), зазначених у довідці, зокрема через вимоги конфіденційності, копія(-ї) такого(-их) договору(-ів) надається(-ються) в обсязі, який дає можливість визначити щонайменше предмет договору та обсяг консультаційних послуг, які надавались за договором(-ами); та скан-копію (-ї) листа (-ів) - відгуку (-ів) від замовника (-ів) за наданим (-и) аналогічним (-и) договором (-ами), у якому (-их) обов’язково має бути зазначено реквізити договору (номер та дата укладання), інформація про часткове та/або повне виконання аналогічного договору, а також про якiсть наданих послуг та дотримання термінів виконання. Звертаємо увагу, що під аналогічним за предметом закупівлі договором слід розуміти договір (договірні зобов’язання по якому виконані частково та/або повністю): - з надання консультаційних послуг з підготовки та/або супроводу проектів державно-приватного партнерства, для органів державної влади або місцевого самоврядування або консультаційних послуг з підготовки Пропозицій про здійснення ДПП для компаній, які виступають приватними партнерами в проектах ДПП (за умови офіційного подання таких Пропозицій для розгляду органами державної влади чи місцевого самоврядування) та/або - з розробки техніко-економічного обґрунтування (або його частин) щонайменше одного проекту державно-приватного партнерства та/або - з розробки конкурсної документації для проведення конкурсу у рамках щонайменше одного проекту державно-приватного партнерства та/або - з надання послуг радника з підготовки до приватизації та продажу об’єктів державної власності на підставі договору, укладеного після набрання чинності постанови КМУ від 10 травня 2018 р. № 392 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 878», з Фондом державного майна України (регіональним відділенням), відповідно до Порядку залучення радників у процесі приватизації об’єктів державної власності (Постанова Кабінету Міністрів України №878 від 30 листопада 2016 р. із змінами)

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 20 липня 2021 16:47

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАЧИНСЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ"
#40225473
333 333,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис зміни до договору
03 січня 2024 11:21
№3 юр..PDF зміни до договору
03 січня 2024 11:20
Електронний підпис зміни до договору
28 грудня 2022 16:17
Додаткова угода №2.PDF зміни до договору
28 грудня 2022 16:16
Електронний підпис зміни до договору
30 грудня 2021 17:42
Додаткова угода №1.pdf зміни до договору
30 грудня 2021 17:42
Електронний підпис укладений
06 серпня 2021 12:08
договір юридичного радника.pdf укладений
06 серпня 2021 11:49

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
30 грудня 2021
Дата публікації змін до договору:
30 грудня 2021
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Дана додаткова угода №1 опубліковується з метою уточнення інформації щодо бюджетного фінансування та виконання умов договору. Термін дії договору - не змінний - до 31.12.2022 року. Керуючись положеннями Цивільного та Господарського кодексу України, беручи до уваги норми ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» та п.4.1., 4.4. та 4.8. Договору про надання послуг юридичного радника №08/2021 від 06 серпня 2021 року (надалі – Договір), з метою приведення умов договору у відповідність до етапів надання послуг та продовження виконання умов договору у наступному році, згідно термінів, передбачених у п.3.1., 10.1. та Додатку № 3 до Договору про надання послуг юридичного радника №08/2021 від 06 серпня 2021 року, виникла необхідність внесення наступних змін до Договору. 1. Викласти п. 4.1. Договору у новій редакції: «4.1. Ціна цього Договору становить 333 333,00 грн. (триста тридцять три тисячі триста тридцять три грн. 00 коп.) без ПДВ, з них: - у 2021 році – 49 999,95 грн. (сорок десять тисяч дев’ятсот дев’яносто дев’ять грн. 95 коп.) - у 2022 році – 283 333,05 грн. (двісті вісімдесят три тисячі триста тридцять три грн. 05 коп.) Фінансові (бюджетні) зобов’язання Замовника за договором щодо оплати вартості наданих послуг у 2022 році виникають лише при наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань.» 2. Викласти Додаток №3 до Договору у новій редакції (додаток до цієї Додаткової угоди)
Номер договору про закупівлю: 08/2021
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
28 грудня 2022
Дата публікації змін до договору:
28 грудня 2022
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Дана додаткова угода №2 опубліковується з метою уточнення інформації щодо бюджетного фінансування та виконання умов договору. Термін дії договору - до 31.12.2023 року.
Номер договору про закупівлю: 08/2021
Договір:
Номер додаткової угоди: 2
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
29 грудня 2023
Дата публікації змін до договору:
03 січня 2024
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Дана додаткова угода №3 опубліковується з метою уточнення інформації щодо бюджетного фінансування та виконання умов договору. Термін дії договору - до 31.12.2024 року.
Номер договору про закупівлю: 08/2021
Договір:
Номер додаткової угоди: 3
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML