Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» в Дніпропетровській області, Дніпровському районі (послуги інженера-консультанта та технічного нагляду)
Очікувана вартість
92 519 363,93 UAH
UA-2021-03-19-004580-a 3773eef727be402a9feecdc135b5041f
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Роман Субчак

+380442570231 tender.fininpro@gmail.com

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Фінансування інфраструктурних проектів"
Код ЄДРПОУ: 37264503
Вебсайт: https://www.fininpro.com
Місцезнаходження: 03118, Україна , м. Київ обл., м. Київ, вул. Хотівська, буд. 4-А
Контактна особа: Роман Субчак
+380442570231
tender.fininpro@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 19 березня 2021 19:41
Звернення за роз’ясненнями: до 25 березня 2021 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 31 березня 2021 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 04 квітня 2021 21:00
Початок аукціону: 05 квітня 2021 13:42
Очікувана вартість: 92 519 363,93 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 462 596,82 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Мова тендерної пропозиції українська
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 462596.81 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Вид забезпечення тендерної пропозиції – безумовна та безвідклична банківська гарантія (електронний документ з електронно-цифровим підписом, який є доступним для перегляду та перевірки без необхідності використання окремого програмного продукту) із грошовим покриттям.
Банківська гарантія повинна бути оформлена відповідно до вимог постанови правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639 "Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах", обов’язково містити реквізити щодо назви закупівлі та її номеру на веб-порталі Уповноваженого органу.
Розмір забезпечення тендерної пропозиції – 462 596,81 грн.
Реквізити для оформлення банківської гарантії:
ДП «Фінінпро»;
03118, Україна, м. Київ,
вул. Хотівська, буд. 4 (літера А)
код ЄДРПОУ 37264503;
UA433204780000026008924865035
в АТ “Укргазбанк”, м. Київ
код банку 320478
УВАГА! Розмір забезпечення тендерної пропозиції повинен становити суму РІВНУ 462 596,81 грн. Якщо в гарантії буде вказано не точну цифру та/або формулювання, наприклад: «будь-яку суму, але не більше 462 596,81 грн.», тощо, пропозицію учасника, що подав таку банківську гарантію буде відхилено Замовником.
Разом з банківською гарантією надаються:
- документи, які підтверджують повноваження особи, яка підписує банківську гарантію,
- копія ліцензії, виданої банку,
- довідка з банку, що підтверджує наявність грошового покриття по наданій гарантії. У випадку, якщо зміст банківської гарантії містить посилання на договір про отримання гарантії (надання гарантії тощо) Учасник повинен надати такий договір.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності повного грошового покриття на весь строк дії гарантії надається довідка з Банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії відповідної гарантії та виписка з Банку по рахунку покриття (окремий документ), яка підтверджує зарахування грошового покриття на рахунок покриття, видані Банком-гарантом, завірені печаткою Банку-гаранта та підписом уповноваженої особи такого Банку-гаранта із наданням підтвердження повноважень такої Уповноваженої особи від Банку-гаранта.
Грошове покриття передбачає списання (перерахування) грошових коштів із поточного рахунку Учасника на рахунок покриття за банківською гарантією. Забороняється надання гарантій, на умовах перерахування грошових коштів на депозитний рахунок. Грошове покриття не може виступати забезпеченням за будь-якими іншими фінансовими зобов’язаннями.
Строк дії забезпечення тендерної пропозиції – не менше, ніж 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Забезпечення тендерної пропозиції повинне бути чинним впродовж дії тендерної пропозиції.
Усі витрати, пов'язані з поданням забезпечення тендерної пропозиції, здійснюються за рахунок коштів Учасника, не компенсуються Замовником, в тому числі і при відміні торгів або визнанні торгів такими, що не відбулися.
Серед переліку документів, подання яких Гаранту покладається на Бенефіціара для підтвердження своєї вимоги про сплату гарантійного забезпечення, не має бути документів, отримання (надання) яких залежить від волі інших осіб, а не виключно від Бенефіціара.
Застереження щодо випадків, у разі якщо забезпечення тендерної пропозиції не повертається учаснику викладені у п.3 інструкції з підготовки тендерної пропозиції.
Тендерна пропозиція, що не супроводжуються забезпеченням тендерної пропозиції, відхиляється замовником.
Тендерна пропозиція, у складі якої буде банківська гарантія, що не відповідає умовам тендерної документації, буде відхилена Замовником.
Текст банківської гарантії не може містити умов про зменшення відповідальності гаранта в будь якому випадку (окрім випадку прострочення подання вимоги).
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» в Дніпропетровській області, Дніпровському районі (послуги інженера-консультанта та технічного нагляду)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 21 грудня 2023
ДК 021:2015: 71520000-9 — Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Iнша подія Оплата Робіт здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок Виконавця, на підставі оформлених належним чином документів, підписаних уповноваженими представниками Сторін, після отримання Замовником бюджетних призначень на підставі ст. ст. 48, 49 Бюджетного кодексу України, впродовж 10 (десяти) банківських днів з моменту їх підписання. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за виконані Роботи здійснюється впродовж 10 (десяти) банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування предмету даного Договору на свій рахунок. За умови наявності відповідного бюджетного призначення Пiсляоплата 10 Банківські 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі:

Підстави для відмови в участі

1. Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Стаття 17, частина 1, пункт 5
Стаття 17, частина 1, пункт 6
Учасник фізична особа підтверджує, що
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
Учасник юридична особа підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
2. Вчинення економічних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Стаття 17, частина 1, пункт 4
Стаття 6, частина 2, пункт 4
Стаття 50, пункт 1
Учасник підтверджує, що
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
3. Вчинення корупційних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Стаття 17, частина 1, пункт 2
Стаття 17, частина 1, пункт 3
Учасник підтверджує, що
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
4. Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Стаття 17, частина 1, пункт 12
Учасник підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
5. Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Стаття 17, частина 1, пункт 13
Учасник підтверджує, що
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
Учасник підтверджує, що
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Сума існуючої заборгованості
Статус вимоги:
Активна
Характер існуючої заборгованості
Статус вимоги:
Активна
Причина виникнення існуючої заборгованості
Статус вимоги:
Активна
Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Статус вимоги:
Активна
6. Порушення справ про банкрутство
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Стаття 17, частина 1, пункт 8
Учасник підтверджує, що
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
7. Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Стаття 17, частина 1, пункт 7
Замовник підтверджує, що
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
8. Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Стаття 17, частина 1, пункт 1
Замовник підтверджує, що
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
9. Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Стаття 17, частина 1, пункт 9
Стаття 9, частина 2, пункт 9
Стаття 17, частина 1, пункт 10
Стаття 17, частина 1, пункт 11
Закон України "Про санкції"
Учасник підтверджує, що
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
1. Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Стаття 17, частина 1, пункт 5
Стаття 17, частина 1, пункт 6
Учасник фізична особа підтверджує, що
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
Учасник юридична особа підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
2. Вчинення економічних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Стаття 17, частина 1, пункт 4
Стаття 6, частина 2, пункт 4
Стаття 50, пункт 1
Учасник підтверджує, що
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
3. Вчинення корупційних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Стаття 17, частина 1, пункт 2
Стаття 17, частина 1, пункт 3
Учасник підтверджує, що
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
4. Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Стаття 17, частина 1, пункт 12
Учасник підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
5. Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Стаття 17, частина 1, пункт 13
Учасник підтверджує, що
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
Учасник підтверджує, що
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Статус вимоги:
Активна
6. Порушення справ про банкрутство
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Стаття 17, частина 1, пункт 8
Учасник підтверджує, що
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
7. Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Стаття 17, частина 1, пункт 7
Замовник підтверджує, що
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
8. Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Стаття 17, частина 1, пункт 1
Замовник підтверджує, що
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
9. Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Стаття 17, частина 1, пункт 9
Стаття 9, частина 2, пункт 9
Стаття 17, частина 1, пункт 10
Стаття 17, частина 1, пункт 11
Закон України "Про санкції"
Учасник підтверджує, що
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Статус вимоги:
Активна
Форма підтвердження: заява

Вимоги до тендерної пропозиції:

Вимоги до тендерної пропозиції

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
Підтверджує: учасник
Відноситься до: закупівлі
Учасник підтверджує, що
Мова тендерної пропозиції українська

26 березня 2021 14:45
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
26 березня 2021 14:39
зміни до ТД.docx
26 березня 2021 14:39
Тендерна документація (зі змінами).docx
26 березня 2021 14:45
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
19 березня 2021 19:43
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
26 березня 2021 14:39
зміни до ТД.docx
26 березня 2021 14:39
Тендерна документація (зі змінами).docx
19 березня 2021 19:41
Тендерна документація.docx

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-03-19-004580-a.b1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ Укрбудпостачсервіс, Код ЄДРПОУ:36790788
Дата подання: 22 березня 2021 10:34
Усунення можливих корупційних умов ТД
Професійна атестація інженерів з технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури здійснюється відповідно до ст. 17 Закону України «Про архітектурну діяльність» та Порядку проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 року №554.
Наказом Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.06.2001 року № 93, затверджено Положення про Атестаційну архітектурно-будівельну комісію, яким визначено завдання та функції, права і обов’язки, а також порядок роботи.
Відповідно до підпункту 5.1.4 зазначеного Положення, Атестаційною комісією установлюється перелік робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, спроможність виконання яких визначається кваліфікаційним сертифікатом. Рішенням Атестаційної комісії був затверджений відповідний перелік видів робіт (послуг) в залежності від напряму професійної атестації.
Для інженерів з технічного нагляду переліком передбачено два види робіт (послуг), які відображаються у кваліфікаційних сертифікатах, зокрема: технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд та технічний нагляд за будівництвом автомобільних доріг.
Тендерною документацією (Додаток 3 пункт 3) визначено поняття Аналогічний договір, де допускається Замовником підтвердження досвіду роботи учасником у вигляді досвіду виконання контракту за Автомобільними дорогами, які жодним чином не можуть буди віднесені до об'єкту будівництва, що є предметом закупівлі, тому що відповідно до Державного класифікатора будівель і споруд ДК 018-2000 об'єкт будівництва разом з усіма його складовими НЕ ПІДПАТАЮТЬ під напрямок автомобільні дороги.
Вимагаємо від Замовника у відповідності до Закону "Про публічні закупівлі" внести відповідні зміни до Тендерної документації і усунути можливі корупційні умови у вигляді підтвердження досвіду роботи учасником контракту по Автомобільним дорогам будь-якого значення.
Підтвердженням є ряд рішень Верховного суду України:
- Верховний суд України у Постанові від 13.05.2020 р. розглядав справу № 826/7832/18, де ВР зазначає головне, що Замовник зобов’язаний виходити зі специфіки предмета закупівлі, а не за власним бажанням встановлювати будь-які умови підтвердження досвіду роботи учасника тендерною документацією.
- Постанові Верховного суда України від 30.09.2020 р. у справі № 826/114/18
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
25 березня 2021 17:21
Шановний учаснику! Відповідно до частини 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник встановлює один або декілька кваліфікаційних критеріїв, зокрема наявність в учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
Відповідно до статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» у тендерній документації зазначається один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 цього Закону.
Таким чином, кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, зазначаються в тендерній документації. Тобто, Законом надано повноваження замовнику самостійно визначити перелік документів, які мають надаватись учасниками для підтвердження їх кваліфікації. Відповідно до цієї норми, замовник у тендерній документації визначив вичерпний перелік документів та вимоги до них, які мають бути надані учасником. При цьому, Замовником було враховано специфіку закупівлі.
Предметом даної закупівлі є Будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» в Дніпропетровській області, Дніпровському районі (послуги інженера-консультанта та технічного нагляду). Враховуючи, що склад робіт який планується до виконання з підрядним договором є співставний з роботами, які виконуються на будівництвах/ремонтах автомобільних доріг, вважаємо за доцільне можливість застосування договорів з надання послуг з інженерного консультування (супроводження) та/або послуг з технічного нагляду на об’єктах транспортної інфраструктури (аеродромах та/або аеропортах та/або дорогах державного значення) який(і) за класом наслідків належить(ать) до значних наслідків (СС3), у якості аналогічних.
Враховуючи вищевикладене, тендерна документація не містить жодних дискримінаційних чи корупційних вимог та є такою, що складена у повній відповідності до вимог чинного законодавства
Номер вимоги: UA-2021-03-19-004580-a.a2
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ Укрбудпостачсервіс, Код ЄДРПОУ:36790788
Дата подання: 22 березня 2021 11:14
Усунення дискримінаційних умов в ТД шляхом збільшення обов'язків учасника
Шановний Замовник. Вами було об’явлено закупівлю за кодом ДК 021:2015: 71520000-9, що відповідно до опису розділу має назву «Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт».
Даний код ДК регламентує надання послуг технічного нагляду, що відповідно до законодавства України має чітко визначенні права та обов’язки, у тому числі які визначенні в Законі України «Про архітектурну діяльність», Постанові КМУ №903 від 11 липня 2007 року і т.д.
В свою чергу Замовником було самостійно без будь-яких нормативно-правових підстав додано права та обов’язки Інженера-консультанта, який є окремою самостійною професією. Збільшення функцій та обов’язків в один лот закупівлі є дискримінацією всіх учасників, які займаються виключно технічним наглядом за відповідними об’єктами будівництва та ЗНАЧНО звужує коло потенційних учасників даної закупівлі і тим самим слугує завищенням загальної вартості послуг предмета закупівлі через відсутність значної конкуренції.
Так, встановлення надмірних вимог може призводити до порушення основних принципів здійснення закупівель, визначених статтею 5 Закону, таких як добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, об'єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій.
Вимагаємо усунути дискримінаційні та корупційні умови в тендерній документації та виключити функції та обов’язки, який відносяться не до функцій та обов’язків Інженера технічного нагляду.
На підтвердження актуальності даної вимоги є значна кількість рішень АМКУ щодо штучного додавання фукцій і обов’язків, що не притаманно предмету закупівлі, а саме:
- Звіт НАЗК «Типові корупційні ризики у публічних закупівлях» пункт 2 (додається);
- Рішення АМКУ від 26.09.2018 № 9941
- Рішення від 04.10.2018 № 10218 (Замовник не довів необхідність встановлення наведеної вище умови Документації у зазначеній вище редакції. Враховуючи вищенаведене, Замовник повинен усунути наведені вище невідповідності шляхом внесення змін до Документації.)
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
25 березня 2021 17:23
Шановний учаснику! Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку. Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» у тендерній документації зазначаються такі відомості як інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідні технічні специфікації (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Замовником у Додатку № 5 до тендерної документації викладено технічне завдання, в якому описані обсяги та види робіт, що закуповуються. Згідно п.4 Постанови Кабінету міністрів України від 17.03.2021р. № 224 «Про внесення змін до Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві» Замовник може залучати до управління проєктом, організаційного і консультаційного супроводження комплексу робіт, пов’язаних із створенням об’єкта будівництва, виконання інших функцій, визначених договором про надання інженерно-консультаційних послуг, інженера-консультанта із зазначенням у договорі підряду його повноважень та зобов’язання підрядника щодо надання інженеру-консультанту доступу до будівельного майданчика.
Враховуючи вищевикладене, тендерна документація не містить жодних дискримінаційних умов та є такою, що складена у повній відповідності до вимог чинного законодавства, зокрема у відповідності до вимог статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі».
Номер вимоги: UA-2021-03-19-004580-a.c3
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ Укрбудпостачсервіс, Код ЄДРПОУ:36790788
Дата подання: 22 березня 2021 11:26
Дискримінаційні умови щодо випробувальної лабораторії
Згідно ТД та вимоги Замовника зазначеної в Додатку 3 п. 1, що повинен надати учасник в складі комерційної пропозиції, яка має наступний зміст: " документ (-и) про відповідність лабораторії вимогам чинного законодавства України (свідоцтво, рішення тощо про атестацію (сертифікацію) або копію свідоцтва про відповідність системи керування вимірюваннями вимогам ДСТУ ISO 10012:2005) з додатком, де вказано галузь атестації (сертифікації), яке видане компетентним органом та дійсне (чинне) на дату його подання Учасником."
Звертаємо увагу Замовника на наступне:
1) Після введення в дію Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" стаття 7, яка передбачає регламентацію на законодавчому рівні повноважень центральних органів виконавчої влади на проведення вимірювань... , на сьогоднішній день не врегулюьовані за законодавчому рівні ці питання. Тому отримання свідоцтва про відповідність системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 в Україні є ДОБРОВІЛЬНИМ.
2) В самому тексті ДСТУ ISO 10012:2005 п. 1 зазначено текст такого змісту: "Цей стандарт не призначено використовувати як необхідну умову демонстрування відповідності вимогам ISO 9001, ISO 14001 чи будь-якого іншого стандарту....".
Зважаючи на зміст пункту 1 та 2 даної вимоги просимо Замовника внести зміни в ТД про виключення дискримінаційної вимоги щодо наявності у лабораторії Свідоцтва про підтвердження ДСТУ ISO 10012:2005, яка обмежує участь лабораторій підтверджені іншими стандартами дійсними на території України.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
25 березня 2021 17:25
Шановний учаснику! Відповідно до частини 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник встановлює один або декілька кваліфікаційних критеріїв.
Відповідно до статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» у тендерній документації зазначається один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 цього Закону.
Таким чином, встановлені кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, зазначаються в тендерній документації. Тобто, Законом надано повноваження замовнику самостійно визначити перелік документів, які мають надаватись учасниками для підтвердження їх кваліфікації. Відповідно до цієї норми, замовник у тендерній документації визначив вичерпний перелік документів та вимоги до них, які мають бути надані учасником. При цьому, замовником було враховано специфіку даної закупівлі.
Відповідно до пункту 1 Додатку № 3 до тендерної документації: Учасник повинен зазначити про наявність власної чи залученої випробувальної лабораторії (далі – вимірювальна лабораторія), яка спроможна виконувати контроль якості будівельних матеріалів, виробів і конструкцій (в тому числі бетону).
Для документального підтвердження наявності вимірювальної(-их) лабораторії (-й) Учасник повинен надати:
- довідку в довільній формі про наявність вимірювальної(-их) лабораторії(-й) у Учасника із переліком спроможності виконання вищезазначених Робіт;
- копію чинного договору з усіма додатками, які вказані у договорі, про залучення сторонньої(-іх) вимірювальної(-их) лабораторії(-й) Учасником (надається щодо залученої(их) лабораторії(й));
- документ (-и) про відповідність лабораторії вимогам чинного законодавства України (свідоцтво, рішення тощо про атестацію (сертифікацію) або копію свідоцтва про відповідність системи керування вимірюваннями вимогам ДСТУ ISO 10012:2005) з додатком, де вказано галузь атестації (сертифікації), яке видане компетентним органом та дійсне (чинне) на дату його подання Учасником.
Тобто, Учасник має надати документ (-и) про відповідність лабораторії вимогам чинного законодавства України, а саме свідоцтво про атестацію (сертифікацію) та/або рішення про атестацію (сертифікацію) та/або копію свідоцтва про відповідність системи керування вимірюваннями вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 з додатком, де вказано галузь атестації (сертифікації), яке видане компетентним органом та дійсне (чинне) на дату його подання Учасником.
Враховуючи вищевикладене, тендерна документація не містить жодних дискримінаційних умов та є такою, що складена у повній відповідності до вимог чинного законодавства, зокрема у відповідності до вимог статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі».
Номер вимоги: UA-2021-03-19-004580-a.c4
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ Укрбудпостачсервіс, Код ЄДРПОУ:36790788
Дата подання: 22 березня 2021 12:11
Усунення корупційної складової щодо формування вартості предмета закупівлі
Наша вимога стосується загальної вартості предмета закупівлі - 92`519`363, 93 грн

Вважаємо, що дана загальна вартість послуг є штучно завищеною Замовником, у зв'язку з тим, що на момент оголошення даної закупівлі Замовником вже встановлена загальна вартість будівельно-монтажних робіт по об'єкту будівництва за результатом аукціону https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-09-15-000585-a, що складає 3 949 980 000 грн з ПДВ.

У зв’язку з тим, що Замовник можливо буде посилатися на проєктно-кошторисну документацію в якій на виключно Технічний нагляд може бути передбачено до 1,5% від підсумку відповідних глав зведеного кошторисного розрахунку виконаного згідно ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 ми зазначаємо і звертаємо увагу Замовника на наступне:

Одним із принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом України «Про публічні закупівлі», є максимальна економія і ефективність. Запорукою ефективного та успішного проведення процедур закупівель є їх оптимальне планування. Важливий етап планування закупівель — визначення очікуваної вартості предмета закупівлі. Так, заниження очікуваної вартості закупівлі може призводити до відсутності інтересу до закупівлі з боку учасників ринку і, як наслідок, неуспішності такої закупівлі. Встановлення ж очікуваної вартості завищеного розміру може нівелювати принцип максимальної економії.

Відповідно до вже визначеної вартості БМР Замовником максимальна вартість послуг нагляду за будівництвом може становити близько 59 249 700,00 гривень з ПДВ.

Вимагаємо від Замовника внесення відповідних змін відповідно до законодавства України і принципів максимальної та одночасно ефективної економії бюджетних коштів. Максимальна вартість даного тендеру може становити близько 59 249 700,00 гривень з ПДВ.

Нагадуємо, що у разі відмови Замовника усунути явно виражену корупційну складову, що стосується завищення вартості предмета закупівлі близько на 33 269 663,93 гривень бюджетних коштів, ми маємо право звернутися з офіційним листом до:

- до самого замовника та органу, до сфери управління якого він належить з обґрунтуваннями завищеної ціни;

- до Державної аудиторської служби, яка відповідно до покладених на неї завдань здійснює контроль за цільовим та ефективним використанням і збереженням державних та комунальних фінансових ресурсів, сприяє їх законному та ефективному використанню та досягненню економії;

- до Департаменту захисту економіки Національної поліції України, основним завданням якого, відповідно до власного Положення є виявлення, запобігання та припинення злочинів у сфері економіки. На виконання зазначеного вище на Департамент покладено функцію вживати заходів щодо захисту бюджетних коштів від злочинних посягань, забезпечення правомірності застосування процедур закупівлі товарів, робіт і послуг, цільове використання бюджетних коштів, а також забезпечення відшкодування завданих злочинами збитків.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
25 березня 2021 17:26
Шановний учаснику! Очікувана вартість закупівлі сформована на підставі проєктної документації на об’єкт будівництва. Відповідно до умов проєкту договору, а саме п.3.5. «Акти приймання-передачі виконаних робіт оформлюються пропорційно сумам виконання договору підряду». Виходячи з цього, відсутній ризик неефективного витрачання бюджетних коштів.
Додатково необхідно зазначити, що тендерна документація не містить жодних умов, що мають прив’язку до очікуваної вартості закупівлі, у зв’язку з чим розмір очікуваної вартості не може бути підставою для будь-якої дискримінації учасників.
Враховуючи вищевикладене, тендерна документація не містить жодних дискримінаційних умов та є такою, що складена у повній відповідності до вимог чинного законодавства, зокрема у відповідності до вимог статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі»
Номер вимоги: UA-2021-03-19-004580-a.a5
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ Укрбудпостачсервіс, Код ЄДРПОУ:36790788
Дата подання: 22 березня 2021 17:45
Усунення порушення при складані Тендерної документації
Шановний Замовник!! Наш консорціум має на меті взяти участь в даному тендері, тому ми звернули увагу на досить значну невідповідність в Тендерній документації, а саме:
Відповідно до ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 пункт 5.8.13 та з урахуванням Зміни №2 від 16.04.2018р. має відповідний текст пункту: «До глави 10 «Утримання служби замовника» (графи 6 та 7) включаються кошти на утримання служби замовника (включаючи кошти на здійснення технічного нагляду) в розмірі, який, як правило, складає до 2,5 % від підсумку глав 1 –9, графа 7. Якщо замовник будівництва залучає спеціалістів технічного нагляду з покладанням на них окремих функцій замовника будівництва, що обумовлюється договором, до глави 10 «Утримання служби замовника» (графи 6 та 7) окремими рядками включаються кошти на утримання служби замовника (як правило, в розмірі до 1,0%) та на здійснення технічного нагляду (як правило, в розмірі до 1,5%). Додатково можуть включатися кошти на надання послуг інженера-консультанта (як правило, в розмірі до 3%) у разі його залучення. Розмір вищезазначених коштів приймається за відповідними розрахунками. По об'єктах будівництва, спорудження яких здійснюється із залученням іно-земних кредитів, наданих під державні гарантії, на стадії складання інвесторської кошторисної документації кошти на покриття витрат з надання послуг інженером-консультантом визначаються за обґрунтовуючими розрахунками в межах ліміту коштів, обчислених з використанням указаного показника, якщо інше не передбачено міжнародними договорами. Витрачання коштів здійснюється на підставі обґрунтовуючих розрахунків виходячи з трудовитрат спеціалістів на виконання ними своїх функцій та вартості одного людино-дня, погодженого із замовником».
У зв’язку зі змістом вищезазначеного пункту ДСТУ випливає, що планові кошти на Технічний нагляд та на Інженера-консультанта повинні чітко визначені в Зведеному кошторисному розрахунку з зазначенням необхідних коштів, що повинні були передбачені Замовником ще на стадії створення Вихідних даних на проектування.
- У випадку передбачень витрат на технічний нагляд та на інженера-консультанта в Зведеному кошторисному розрахунку виникає питання до Замовника: На якій законній підставі Замовник об’єднав дві окремі позиції в один лот даної тендерної закупівлі?
- У випадку відсутності витрат на Інженера-консультанта, окремою позицією в Зведеному кошторисному розрахунку, яка є обов’язковою відповідно до ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Зміна №2 виникає питання до Замовника: На якій законній підставі Замовник за кошти технічного нагляду, що передбачені Зведеним кошторисним розрахунком додає додаткові обов’язки і зобов’язання учасникам даної тендерної закупівлі шляхом навантаження функціями Інженера-консультанта ?
Незалежно від інформації зазначеної в Зведеному кошторисному розрахунку відповідного об’єкта будівництва даної тендерної закупівлі все одно буде порушення Закону України «Про публічні закупівлі» або ДСТУ Д.1.1-1:2013, тому вимагаємо від Замовника привести тендерну документацію у відповідність до нормативно-правових актів України.
Не погодження Замовника з вищезазначеними чіткими порушеннями в тендерній документації і відхилення даної скарги, найімовірніше призведе до моніторингу Державної аудиторської служби і анулюванням даної тендерної закупівлі Замовником після її висновку.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
25 березня 2021 17:27
Шановний учаснику! Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку. Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» у тендерній документації зазначаються такі відомості як інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Замовником у Додатку № 5 до тендерної документації викладено технічне завдання, в якому описані обсяги та види робіт, що закуповуються.
Очікувана вартість закупівлі сформована на підставі проєктної документації на об’єкт будівництва.
Враховуючи вищевикладене, тендерна документація не містить жодних дискримінаційних умов та є такою, що складена у повній відповідності до вимог чинного законодавства, зокрема у відповідності до вимог статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі»
Номер вимоги: UA-2021-03-19-004580-a.a6
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ Укрбудпостачсервіс, Код ЄДРПОУ:36790788
Дата подання: 24 березня 2021 09:03
Вимога щодо розширення коло потенційних учасників
Шановний Замовник.
Вимагаємо звузити коло необхідних кваліфікаційних фахівців, що вимагаються тендерною документацією. Вимагається Замовником:
- сертифікований* інженер-консультант (провідний) - не менше 2 осіб які працюють в штаті учасника;
- сертифікований* інженер-консультант (першої або другої категорії) - не менше 2 осіб;
- сертифікований інженер з технічного нагляду, який має право виконувати технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд щодо об’єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) СС3 - не менше 3 осіб які працюють в штаті учасника;
- інженер з якості - сертифікований інженер з технічного нагляду, який має право виконувати технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд щодо об’єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) СС2 або вище - не менше 3 осіб;
- сертифікований інженер-геодезист - не менше 3 осіб;
- сертифікований інженер - проектувальник на інженерно-будівельне проектування у частині кошторисної документації - не менше 1 особи;
- сертифіковані інженери-проєктувальники, які виконують проєктні роботи за напрямом інженерно-будівельне проєктування в частині забезпечення механічного опору та стійкості - не менше 1 особи з кваліфікаційним сертифікатом СС3 по даному напрямку;
- сертифікований інженер-проєктувальник, який виконує проєктні роботи за напрямом інженерно-будівельне проєктування в частині забезпечення життя і здоров’я людини, захисту навколишнього середовища - не менше 1 особи;
- сертифікований інженер-проєктувальник, який виконує проєктні роботи за напрямом інженерно-будівельне проєктування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму - не менше 1 особи;
- сертифікований інженер-проєктувальник, який виконує проєктні роботи за напрямом інженерно-будівельне проєктування у частині виконання інженерних вишукувань – не менше 1 особи;
- сертифікований інженер з охорони праці* - не менше 1 особи.
- Учасник повинен підтвердити наявність відповідного(их) сертифікованого(их) виконавця(ів) робіт, що має(ють) право виконувати роботи з обстеження (експерт(и) з технічного обстеження будівель і споруд) шляхом надання у складі пропозиції скан-копії чинного кваліфікаційного(их) сертифікату(ів).

- Обов’язкова наявність у Учасника сертифікованого* фахівця з неруйнівного контролю (метод контролю UT – ультразвуковий), що має право здійснювати контроль перед введенням та у процесі експлуатації, включно із виробництвом - не менше 1 особи.

- Обов’язкова наявність у Учасника сертифікованого** фахівця з неруйнівного контролю (метод контролю VT – візуальний), що має право здійснювати контроль перед введенням та у процесі експлуатації, включно із виробництвом - не менше 1 особи.

- Обов’язкова наявність у Учасника сертифікованого*** інженера з охорони праці у сфері будівництва, що має право претендувати на виконання функцій координатора з питань охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках - не менше 1 особи.
Загальна кількість фахівців не менше 23 осіб, що мають кваліфікаційні сертифікати переважно за обєктами будівництва СС3 та повинні бути оформлені в штаті Учасника.
На сьогодні ЖОДНОЇ єдиної української компанії, що має профільний досвід виконання аналогічних договорів в аеропортах/аеродромах, зі штатом 23 особи і досить довго знаходиться на ринку інжинірингових послуг ВІДСУТНЯ взагалі.

Підтвердити вищезазначене можна на офіційному сайті https://dabi.gov.ua/ та за даними систем публічних закупівель Prozorro https://prozorro.gov.ua/ і т.д.
На нашу думку це неймовірно звужує коло учасників, а відповідно і конкурентоспроможність. Компанії, які були створені, для прикладу, у 2018-2020 році навіть теоретично не мали змоги отримати досвід з виконання аналогічних договорів в редакції Замовника, оскільки не було достатньо оголошено таких процедур закупівлі, де предметом є технічний нагляд за будівництвом або послуги інженера-консультанта на відповідних об’єктах. А натомість мають позитивний досвід надання послуг на території аеропортів/аеродромів, які є виконані в повному обсязі і здані в експлуатацію.
Ми, як Інжинірингова компанія, яка налічує значну кількість сертифікованих інженерів з технічного нагляду досвід, яких більше 10 років у різних видах будівництва, у тому числі на територіях аеропортів/аеродромів можемо в повному обсязі забезпечити Вам ефективний результат із надання послуг по технічному нагляді відповідного об’єкту будівництва.
Відповідно до ч.1 ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі» один із принципів здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників є добросовісна конкуренція серед учасників та максимальна економія, ефективність та пропорційність.
Щоб не порушувати вищезазначений Закон України та досягти максимальної ефективності за найкращу отриману тендерну ціну потрібно розділити послуги інженера технічного нагляду та інженера-консультанта в окремі тендерні закупівлі. Оскільки вимоги тендерної документації звужують достатньо велике коло учасників, які могли б взяти участь у відкритих торгах.
Вимагаємо розглянути дане звернення та прийняти раціональне і оптимальне рішення по цільовому використанню бюджетних коштів скасувати дану тендерну закупівлю з подальшим опублікуванням двох окремих тендерних закупівель: послуги інженера технічного нагляду та послуги інженера-консультанта.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
25 березня 2021 17:29
Шановний учаснику! Відповідно до частини 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник встановлює один або декілька кваліфікаційних критеріїв, зокрема наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
Відповідно до статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» у тендерній документації зазначається один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 цього Закону.
Таким чином, встановлені кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, зазначаються в тендерній документації. Тобто, Законом надано повноваження замовнику самостійно визначити перелік документів, які мають надаватись учасниками для підтвердження їх кваліфікації. Відповідно до цієї норми, замовник у тендерній документації визначив вичерпний перелік документів та вимоги до них, які мають бути надані учасником.
Дана закупівля передбачає надання великого обсягу робіт і надати такі послуги може організація, яка має належну кількість кваліфікованих працівників.
Вимогами тендерної документації передбачено перелік мінімально необхідних працівників для виконання робіт за предметом закупівлі, які працюють в штаті учасника:
- сертифікований* інженер-консультант (провідний) - не менше 2 осіб;
- сертифікований інженер з технічного нагляду, який має право виконувати технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд щодо об’єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) СС3 - не менше 3 осіб.
Всі інші працівники можуть бути залучені по цивільно-правовим угодам (або іншим договорам включаючи договори з фізичними особами).
Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку.
Крім того повідомляємо, що всі роботи передбачені технічним завданням (послуги інженера-консультанта та технічного нагляду) на закупівлю відносяться до ДК 021:2015: 71520000-9 — Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт, відповідно до якого і оголошена закупівля.
Враховуючи вищевикладене, тендерна документація не містить жодних дискримінаційних умов та є такою, що складена у повній відповідності до вимог чинного законодавства, зокрема у відповідності до вимог статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі»
Номер вимоги: UA-2021-03-19-004580-a.b7
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЖІС УКРАЇНА", Код ЄДРПОУ:22916873
Дата подання: 24 березня 2021 16:07
Вимога щодо усунення дискримінаційних вимог
Шановний Замовник, у додатку №3 тендерної документації п.2 Вами вказана вимога щодо наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, серед яких зазначили необхідність:
- сертифікований* інженер-консультант (провідний) - не менше 2 осіб які працюють в штаті учасника;
- сертифікований інженер з технічного нагляду, який має право виконувати технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд щодо об’єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) СС3 - не менше 3 осіб які працюють в штаті учасника;
Ми вважаємо вимогу щодо наявності персоналу у штаті учасника дискримінаціною і такою, що обмежує коло потенційних учасників. Відповідно до КЗпП, ЦКУ працівник може працювати або за трудовим, або за цивільно-правовим договором. До підстав винекнення трудових чи цивільних відносин між підприємством і людиною для виконання певних робіт чи надання послуг у вигляді: укладання трудового договору, украденням контракту, і цивільно-правового договору між підприємством і фізичною особою/ фізичною особою-підприємцем.
Оскільки у Законі України "Про публічні закупівлі" не встановленні специфічні вимоги до критерій персоналу, а також не було надано об'єктивних причин залучення вищезазначених спеціалістів тільки у формі штатних працівників, вимагаємо змінити вимогу на:
- сертифікований* інженер-консультант (провідний) - не менше 2 осіб;
- сертифікований інженер з технічного нагляду, який має право виконувати технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд щодо об’єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) СС3 - не менше 3 осіб;
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
25 березня 2021 17:30
Шановний учаснику! Відповідно до частини 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник встановлює один або декілька кваліфікаційних критеріїв, зокрема наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
Відповідно до статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» у тендерній документації зазначається один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 цього Закону.
Таким чином, встановлені кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, зазначаються в тендерній документації. Тобто, Законом надано повноваження замовнику самостійно визначити перелік документів, які мають надаватись учасниками для підтвердження їх кваліфікації. Відповідно до цієї норми, замовник у тендерній документації визначив вичерпний перелік документів та вимоги до них, які мають бути надані учасником.
Проєктною документацією «Будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» в Дніпропетровській області, Дніпровському районі» передбачено директивний термін будівництва – три роки, що зумовлює необхідність виконання будівельних робіт у три зміни, та вимагає наявність у потенційних виконавців послуг інженера-консультанта та технічного нагляду за будівництвом кваліфікованого персоналу на умовах повної зайнятості. Саме це і послужило причиною встановлення Замовником вимог щодо наявності основних фахівців у штаті Учасника.
Законодавством визначено наступний термін, пов'язаний з діяльністю інженера-консультанта - керівник будівництва (інженер-консультант у будівництві) — фізична особа з кваліфікаційним рівнем, підтвердженим третьою стороною, або юридична особа (інжинірингова компанія, яка має у своєму складі фахівців з кваліфікаційним рівнем, підтвердженим третьою стороною), яка в межах повноважень, делегованих замовником, здійснює керівництво реалізацією проекту, надає замовнику консультації щодо вибору оптимальних шляхів його реалізації, приймає від його імені відповідні рішення або виконує інші функції.
Вимога щодо сертифікованого інженера-консультанта (провідний) - не менше 2 осіб у штаті учасника – визначена Замовником для забезпечення присутності мінімум одного керівника будівництва, яким є інженер-консультант, на Об’єкті будівництва та можливості його заміни у разі відсутності (хвороба, відпустка тощо) фахівцем аналогічної кваліфікації, який бере участь у реалізації проєкту від його початку. Дана вимога визначена Замовником для підтвердження можливості виконання обсягу робіт з надання послуг інженера-консультанта наведеного у Додатку 5 до тендерної документації.
Вимога щодо сертифікованого інженера з технічного нагляду, який має право виконувати технічний нагляд за будівництвом будівель і споруд щодо об’єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) СС3 - не менше 3 осіб які працюють в штаті учасника – визначена Замовником для забезпечення постійної (позмінної) присутності мінімум одного інженера з технічного нагляду відповідної кваліфікації на Об’єкті будівництва. Дана вимога визначена Замовником з метою дотримання п.2 Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єкта архітектури, затвердженого Постановою КМУ № 903 від 11 липня 2007 року.
Враховуючи вищевикладене, тендерна документація не містить жодних дискримінаційних умов та є такою, що складена у повній відповідності до вимог чинного законодавства, зокрема у відповідності до вимог статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі»

Інформація про моніторинг

 • UA-M-2021-04-08-000081 ● 6af8ba6dca3741ba92e15273ef70ffdb
 • Статус: завершено ● Дата: 27 липня 2021
 • Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:

  1. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
 • Етапи закупівельного процесу:

  1. Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  2. Розкриття тендерних пропозиції, їх розгляд та оцінка
  3. Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)

Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі

Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 07 квітня 2021
Дата публікації рішення про проведення моніторингу: 08 квітня 2021 11:19
Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі:

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З


07.04.2021 № 97

КиївПро початок
моніторингу процедур закупівель


Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,

НАКАЗУЮ:

1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.


Заступник Голови Олександр ШКУРОПАТ

Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України
«Про початок моніторингу процедур
закупівель»Витяг з переліку
процедур закупівель

№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
8 UA-2021-03-19-004580-a 19.03.2021 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель


Директор Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель Сергій ЧЕРНЕГА

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Запит замовнику на пояснення

Дата: 2021-04-13 08:56:09

Про надання пояснень

У межах проведення моніторингу процедури закупівлі робіт з будівництва аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» в Дніпропетровській області, Дніпровському районі (послуги інженера-консультанта та технічного нагляду) (ДК 021:2015: 71520000-9 — Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт) (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2021-03-19-004580-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснення (інформації та документів), яким чином та на підставі яких документів вами здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат та визначено його очікувану вартість.
Також надати посилання на сторінку власного веб-сайту або офіційного
веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.

Відповідь замовника на пояснення

Дата: 2021-04-14 11:32:38

Про надання пояснень

Державне підприємство «Фінансування інфраструктурних проектів» у відповідь на запит ДЕРЖАВНОЇ АУДИТОРСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ від 13.04.2021 року у межах проведення моніторингу процедури закупівлі «Будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» в Дніпропетровській області, Дніпровському районі (послуги інженера-консультанта та технічного нагляду)» надає пояснення:
Відповідно до статті 11 Закону України «Про архітектурну діяльність» під час будівництва об'єкта архітектури здійснюється авторський та технічний нагляд. Обов’язок щодо здійснення технічного нагляду може бути покладений замовником на спеціалізовану організацію чи спеціаліста з технічного нагляду або на інженера-консультанта, з визначенням у договорі підряду їхніх повноважень.
Постановою КМУ від 11 липня 2007 р. № 903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єкта архітектури» затверджено порядок здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкта архітектури, яким встановлено перелік функцій, осіб які здійснюють технічний нагляд.
Наказом Мінрегіону від 13.04.2020 № 89 «Про затвердження примірних форм договорів про здійснення технічного нагляду та про надання інженерно-консультаційних послуг у будівництві» затверджено примірну форму договору про здійснення технічного нагляду у будівництві та примірну форму договору про надання інженерно-консультаційних послуг у будівництві. Дані форми містять перелік послуг (функцій), що надаються інженером-консультантом. Перелік базових послуг, які надаються інженером-консультантом (суб’єктом господарювання) у разі його залучення клієнтом розміщено у Збірнику офіційних документів і роз’яснень «ЦІНОУТВОРЕННЯ У БУДІВНИЦТВІ» (НВФ «ІНПРОЕКТ», м. Київ, випуск № 12, грудень 2017 р).
Відповідно до зміни № 2 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», а саме п.5.8.13 «До глави 10 «Утримання служби замовника» (графи 6 та 7) включаються кошти на утримання служби замовника (включаючи кошти на здійснення технічного нагляду) в розмірі, який, як правило, складає до 2,5 % від підсумку глав 1 – 9, графа 7. Якщо замовник будівництва залучає спеціалістів технічного нагляду з покладанням на них окремих функцій замовника будівництва, що обумовлюється договором, до глави 10 «Утримання служби замовника» (графи 6 та 7) окремими рядками включаються кошти на утримання служби замовника (як правило, в розмірі до 1,0%) та на здійснення технічного нагляду (як правило, в розмірі до 1,5%). Додатково можуть включатися кошти на надання послуг інженера-консультанта (як правило, в розмірі до 3%) у разі його залучення. Розмір вищезазначених коштів приймається за відповідними розрахунками. По об'єктах будівництва, спорудження яких здійснюється із залученням іноземних кредитів, наданих під державні гарантії, на стадії складання інвесторської кошторисної документації кошти на покриття витрат з надання послуг інженером-консультантом визначаються за обґрунтовуючими розрахунками в межах ліміту коштів, обчислених з використанням указано-го показника, якщо інше не передбачено міжнародними договорами. Витрачання коштів здійснюється на підставі обґрунтовуючих розрахунків виходячи з трудовитрат спеціалістів на виконання ними своїх функцій та вартості одного людино-дня, погодженого із замовником».
Також в додатку К (обов’язковий) «Примірна номенклатура Зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва» до даного ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 доповнено строками:
45. Кошти на утримання служби Замовника
46. Кошти на здійснення технічного нагляду
47. Кошти на надання послуг інженера-консультанта (у разі його залучення)
Очікувана вартість закупівлі сформована на підставі проєктної документації на об’єкт будівництва.
Для цілей реалізації проєкту «Будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» в Дніпропетровській області, Дніпровському районі» Замовником отримано Позитивний експертний звіт №00-0792-20/ПБ від 29.12.2020р., виданий ДП «Укрдержбудекспертиза». В складі проєктної документації, яка отримала позитивний експертний звіт є Зведені кошторисні розрахунки по 4х чергах будівництва, в яких визначено наступне:
Черга будівництва Витрати на службу Замовника із витратами на технічний нагляд, тис.грн. Витрати на послуги інженера-консультанта, тис.грн. Витрати за підсумками глав 1-9, тис.грн.
1 22222,375 8850,963 1 295 248,59
2 35391,866 14095,978 1 780 288,34
3 13991,866 5572,829 953 791,45
4 10699,662 4261,575 514 617,65
Разом, тис.грн. без ПДВ 82305,769 32781,345 4 543 946,03

Очікувана вартість даного тендеру складає 92 519,36393 тис.грн. з ПДВ або 77 099,46994 тис.грн. без ПДВ. Тобто Замовником визначена очікувана вартість яка складається з 32 781,345 тис.грн. без ПДВ на послуги інженера-консультанта та 44 318,12494 тис.грн. без ПДВ на здійснення технічного нагляду. Решту суми по статті «Утримання служби Замовника (включаючи витрати на технічний нагляд)» Замовник залишає за собою. Також додатково зазначаємо, що відсоток від глав 1-9 Зведеного кошторисного розрахунку по статті «Здійснення технічного нагляду» складає 0,98%, а по статті «Здійснення послуг інженера-консультанта» складає 0,72%, що не перевищує допустимі показники відповідно до зміни № 2 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва».
Суми, які закладені в Зведений кошторисний розрахунок є лімітом на використання коштів по даних статтях, які Замовник не перевищує. При цьому, відповідно до умов проєкту договору, а саме п.3.5. «Акти приймання-передачі виконаних робіт оформлюються пропорційно сумам виконання договору підряду…», тобто сплата послуг технічного нагляду та інженера-консультанта буде здійснюватися виключно за фактично надані послуги.
Крім того повідомляємо, що всі роботи передбачені технічним завданням (послуги інженера-консультанта та технічного нагляду) на закупівлю відносяться до ДК 021:2015: 71520000-9 — Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт, відповідно до якого і оголошена закупівля.
Таким чином, на підставі Закону України «Про архітектурну діяльність», Постанови КМУ від 11 липня 2007 р. № 903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єкта архітектури», Наказу Мінрегіону від 13.04.2020 № 89 «Про затвердження примірних форм договорів про здійснення технічного нагляду та про надання інженерно-консультаційних послуг у будівництві», ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», позитивного експертного звіту № 00-0792-20/ПБ від 29.12.2020р. (виданий ДП «Укрдержбудекспертиза») було здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.
Посилання на сторінку власного веб-сайту https://fininpro.com/fininpro_img/PDF/%D0%91%D1%83%D0%B4%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE%20%D0%B0%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%BC%D1%83.pdf»


Висновок про результати моніторингу закупівлі

Друкувати висновок про результати моніторингу процедури закупівлі PDFHTML
Дата публікації: 22 квітня 2021
Кінцевий строк оскарження: 28 квітня 2021

Порушення не виявлено

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 05 квітня 2021 14:15

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Відповідність критеріям Документи
ТОВ ІНТЕЛЕКТ КОНСАЛТ ГРУП 69 990 000,00
UAH з ПДВ
69 990 000,00
UAH з ПДВ
Відповіді учасника Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЖІС УКРАЇНА" 79 999 999,00
UAH з ПДВ
79 500 000,00
UAH з ПДВ
Відповіді учасника Документи
ФОП КУДРЯШОВ ЄВГЕН МИХАЙЛОВИЧ 92 000 000,00
UAH з ПДВ
79 900 000,00
UAH з ПДВ
Відповіді учасника Документи
ТОВ ІНЖИНІРИНГБУД ЛТД 90 100 000,00
UAH з ПДВ
90 100 000,00
UAH з ПДВ
Відповіді учасника Документи

Публічні документи

15 квітня 2021 14:59
Електронний підпис
15 квітня 2021 14:54
стаття 17 загальна
15 квітня 2021 14:54
відповідність а1 ч2 ст17
15 квітня 2021 14:54
відповідність п12 ч1 ст17
03 квітня 2021 16:10
Електронний підпис
03 квітня 2021 10:18
2 1 приміщення.pdf
02 квітня 2021 19:19
Електронний підпис
02 квітня 2021 19:15
2 1 приміщення.pdf
02 квітня 2021 19:15
10 лист гарантія.pdf
02 квітня 2021 19:15
9 субпідрядник.pdf
02 квітня 2021 19:15
8 додаток 7.pdf
02 квітня 2021 19:15
7 забезпечення.zip
02 квітня 2021 19:15
6 технічне завдання.pdf
02 квітня 2021 19:15
5 стаття 17.pdf
02 квітня 2021 19:15
4 аналогічні договори.pdf
02 квітня 2021 19:15
3 працівники.pdf
02 квітня 2021 19:15
2 4 лабораторія.pdf
02 квітня 2021 19:15
2 3 обладнання.pdf
02 квітня 2021 19:15
1 гарантійний лист.pdf

Публічні документи

03 квітня 2021 17:15
Електронний підпис
03 квітня 2021 17:07
Довідка_санкції.pdf
03 квітня 2021 17:04
Довідка ч.2ст.17.pdf
03 квітня 2021 17:04
МТБ.pdf
03 квітня 2021 17:04
Гарантійний лист.pdf
03 квітня 2021 17:04
ПРОЄКТ ДОГОВОРУ.pdf
03 квітня 2021 17:04
ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ.pdf
03 квітня 2021 17:04
Персонал.pdf
03 квітня 2021 17:04
Субпідрядник довідка.pdf
03 квітня 2021 17:04
Досвід.pdf
03 квітня 2021 17:04
Довідка ч.1ст.17.pdf
03 квітня 2021 17:04
Лабораторія.pdf
03 квітня 2021 17:04
Банківська гарантія.zip

Публічні документи

04 квітня 2021 16:37
Електронний підпис
04 квітня 2021 16:36
Технічне завдання.pdf
04 квітня 2021 16:36
Проект договору.pdf
04 квітня 2021 16:36
Накладна Ноутбук ASUS.pdf
04 квітня 2021 16:36
Наказ на інженера.pdf
04 квітня 2021 16:36
Наказ на директора.pdf
04 квітня 2021 16:36
Кудряшов Сертификат.pdf
04 квітня 2021 16:36
Кудряшов Свідоцтво 2020.pdf
04 квітня 2021 16:36
Копія паспорту.pdf
04 квітня 2021 16:36
Копія ІПН.pdf
04 квітня 2021 16:36
Згода Кудряшов.pdf
04 квітня 2021 16:36
Документи AutoCad.pdf
04 квітня 2021 16:36
Договір АВК-5, ліцензія.pdf
04 квітня 2021 16:36
Довідка про Ст.17..pdf
04 квітня 2021 16:36
Гарантійний лист.pdf
04 квітня 2021 16:36
Виписка з ЄДР.pdf
04 квітня 2021 16:36
Банківська гарантія.zip

Публічні документи

01 квітня 2021 21:22
15. Звітність.zip
01 квітня 2021 21:22
14. Досвід.zip
01 квітня 2021 21:22
13. Працівники.zip
01 квітня 2021 21:22
12. МТБ.zip
01 квітня 2021 21:22
11 описи.pdf
01 квітня 2021 21:22
10 протоколи учасників.pdf
01 квітня 2021 21:22
9 витяг ПДВ.pdf
01 квітня 2021 21:22
8 Статут.pdf
01 квітня 2021 21:22
7 Накази на директора.pdf
01 квітня 2021 21:22
6. Довідка про учасника.pdf
01 квітня 2021 21:22
5. Технічне завдання.pdf
01 квітня 2021 21:22
4 довідка стаття 17.pdf
01 квітня 2021 21:22
3. ГАРАНТІЙНИЙ ЛИСТ.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ ІНТЕЛЕКТ КОНСАЛТ ГРУП

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

Учасник не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Підтверджую

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЖІС УКРАЇНА"

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

Довідка ч.1ст.17

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Довідка ч.1ст.17

Вчинення корупційних правопорушень

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Довідка ч.1ст.17

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Довідка ч.1ст.17

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

Довідка ч.1ст.17

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

Довідка ч.1ст.17

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Довідка ч.1ст.17

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

Довідка ч.1ст.17

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Підтверджую

Довідка ч.1ст.17

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Довідка_санкції

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

ФОП КУДРЯШОВ ЄВГЕН МИХАЙЛОВИЧ

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, ФОП Кудряшов Є.М. не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Суб'єкт господарювання ФОП Кудряшов Є.М. протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, Кудряшова Євгена Михайловича не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Відомості про ФОП Кудряшов Є.М. яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, Кудряшова Євгена Михайловича, який є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

ФОП Кудряшов Є.М. не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Учасник процедури закупівлі ФОП Кудряшов Є.М. не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Підтверджую

ФОП Кудряшво Є.М. не має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом), оскільки це не передбачено чинним законодавством України для учасників фізичних осіб-підприємців.

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Учасник процедури закупівлі ФОП Кудряшов Є.М. не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

ТОВ ІНЖИНІРИНГБУД ЛТД

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Підтверджую

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ ІНТЕЛЕКТ КОНСАЛТ ГРУП
#36589234
Переможець 69 990 000,00
UAH з ПДВ
06 квітня 2021 12:31

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 06 квітня 2021 12:31

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ ІНТЕЛЕКТ КОНСАЛТ ГРУП
#36589234
69 990 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис зміни до договору
14 грудня 2023 15:36
ДУ-5 до ДН-30-05-21.pdf зміни до договору
14 грудня 2023 15:33
Електронний підпис зміни до договору
28 грудня 2021 14:44
ДУ-3 до ДН-30-05-21.pdf зміни до договору
28 грудня 2021 14:43
Електронний підпис зміни до договору
30 листопада 2021 16:43
ДУ-2 до ДН-30-05-21.pdf зміни до договору
30 листопада 2021 16:43
Електронний підпис зміни до договору
06 жовтня 2021 08:19
ДУ-1 до ДН-30-05-21.pdf зміни до договору
06 жовтня 2021 08:19
Електронний підпис укладений
13 травня 2021 17:23
Протокол №36 від 26.04.pdf укладений
13 травня 2021 17:22
ДН-30-05-21.pdf укладений
13 травня 2021 17:22

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
05 жовтня 2021
Дата публікації змін до договору:
06 жовтня 2021
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
 • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Зміна додатку 1, 6 та доповнення додатком 6.1 та 6.2
Номер договору про закупівлю: ДН-30/05-21
Договір:
Номер додаткової угоди: Додаткова угода №1 до Договору №ДН-30//058/21 від 13.05.2020
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
30 листопада 2021
Дата публікації змін до договору:
30 листопада 2021
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
 • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер договору про закупівлю: ДН-30/05-21
Договір:
Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 2 до Договору №ДН-30/05-21 від 13.05.2021
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
28 грудня 2021
Дата публікації змін до договору:
28 грудня 2021
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
 • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер договору про закупівлю: ДН-30/05-21
Договір:
Номер додаткової угоди: Додаткова угода №3 до Договору №ДН-30/05-21 від 13.05.2021
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
14 грудня 2023
Дата публікації змін до договору:
14 грудня 2023
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
 • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер договору про закупівлю: ДН-30/05-21
Договір:
Номер додаткової угоди: ДУ-5 до ДН-30-05-21.pdf
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML