Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Цукор
Очікувана вартість
108 000,00 UAH
UA-2021-02-23-002773-b 605091b3ecd241aabc1ef50097897875
Спрощена/Допорогова закупівля    Спрощена    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Самусєва Людмила Миколаївна

380631954490
380505891440
lyudmilasamuseva1009@gmail.com

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради"
Код ЄДРПОУ: 02004841
Місцезнаходження: 20708, Україна , Черкаська обл., Сміла, Павлова, 46
Контактна особа: Самусєва Людмила Миколаївна
380631954490, 380505891440
lyudmilasamuseva1009@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 23 лютого 2021
Звернення за роз’ясненнями: до 01 березня 2021 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 04 березня 2021 00:00
Очікувана вартість: 108 000,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 540,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:15830000-5: Цукор і супутня продукція


Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі:
Пакування
цукор-пісок: чисті нові тканинні мішки
I категорії
Сировина
цукровий буряк
Колір
білий (очищений)
Вид цукру відповідно до сфери застосування
Харчове
Форма випуску
цукровий пісок фасований
Вологість
менше 0,1%
Розчинність
Повна, розчин прозорий
Маса нетто
50 кг
Оцінка якості
ДСТУ 4623-2006
Інші вимоги та застереження
• Цукор сірого кольору не допускається
• Не вогкий
• Не липкий на дотик
• Фасування (тара) має бути однорідне
• Маса нетто упаковок кожної відвантажується окремої партії цукру повинна бути однаковою
Розмір фракції (для цукру-піску)
Дрібні кристали
Смак і запах
Солодкий, без сторонніх присмаків і запахів
Вміст сахарози, %, не менш
99,90
Кількість
4500 кг
1. На момент поставки термін придатності до споживання товару повинен складати 80% до загального терміну придатності до споживання.
2. Постачання товару здійснюється партіями відповідно до заявки замовника, в робочі дні.
3. Постачання товару повинно здійснюватися на автотранспортному засобі, що призначений та обладнаний для перевезення харчових продуктів та пройшов санітарну обробку.
4. Кожна партія товару супроводжується документами, що підтверджують якість. Учасник у складі документів пропозиції надає сертифікат якості або інший документ, що посвідчує якість товару.
5. Постачальник забезпечує суворе дотримання правил прийому товару та правил санітарно-гігієнічних вимог, забезпечує наявність наявність сертифікату якості або іншого документу, який підтверджує якість товару.
6. Неякісний товар підлягає обов’язковій заміні, але всі витрати, пов’язані із заміною товару, несе постачальник.
Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначення питомої ваги критеріїв:
Оцінка пропозицій проводиться електронною системою закупівель автоматично на основі критеріїв і методики оцінки зазначених замовником у оголошенні та шляхом застосування електронного аукціону. Дата та час проведення електронного аукціону визначається електронною системою автоматично.
Єдиним критерієм оцінки є ціна (100%).
До початку проведення електронного аукціону в електронній системі закупівель автоматично розкривається інформація про ціну та перелік усіх цін пропозицій, розташованих у порядку від найнижчої до найвищої ціни без зазначення найменувань та інформації про учасників.
Після оцінки пропозицій замовник розглядає на відповідність вимогам оголошення про проведення спрощеної закупівлі пропозицію, яка визначена найбільш економічно вигідною.
Розмір та умови надання забезпечення пропозицій учасників:
Забезпечення пропозиції надається учасником у формі електронної банківської гарантії, що має містити ствердження про виконання зобов’язань щодо сплати відповідних коштів Замовнику у разі невиконання учасником умов, передбачених у частині третій статті 25 Закону.
Гарантія має бути безумовною (повинна свідчити про безумовний обов'язок банку сплатити на користь замовника суму забезпечення пропозиції при виникненні обставин, вказаних у оголошенні) та не може бути відкликана протягом строку її дії.
Форма та зміст банківської гарантії повинні відповідати вимогам Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, затвердженого Постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639. При посиланні на оголошення про проведення спрощеної закупівлі, має бути указано предмет закупівлі та ідентифікатор закупівлі.
При поданні пропозиції учасником забезпечення пропозиції надається у електронному вигляді з накладенням кваліфікованого електронного підпису Гаранта.
У випадку, якщо підписантом є не Голова правління, то повноваження особи яка підписує банківську гарантію повинні бути підтвердженні сканованою копією відповідного документа Гаранта (доручення, тощо) з накладенням кваліфікованого електронного підпису) Гаранта.
Розмір забезпечення пропозиції: 3240 грн (три тисячі двісті сорок гривень 00 копійок).
Строк дії забезпечення пропозиції: 90 днів із дати кінцевого строку подання пропозицій.
1Реквізити бенефіціара – назва, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, банківські реквізити – Комунальне некомерційне підприємство «Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради» код ЄДРПОУ 02004841, 20708, Черкаська область, м. Сміла, вул. Павлова, 46, р/р UA853052990000026003031602336, в АТ КБ «Приватбанк», МФО 305299 (адреса відділення: 20700, Черкаська область, м. Сміла, бульвар О.Бобринського, 9).
Усі витрати, пов’язані з наданням забезпечення пропозиції, здійснюються за рахунок учасника.
Забезпечення пропозиції повертається учаснику в разі:
1) закінчення строку дії пропозиції та забезпечення пропозиції, зазначеного в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі;
2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем спрощеної закупівлі;
3) відкликання пропозиції до закінчення строку її подання;
4) закінчення спрощеної закупівлі в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали пропозиції.
За зверненням учасника, яким було надано забезпечення пропозицій, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав визначених частиною четвертою статті 25 Закону.
Забезпечення пропозиції не повертається у разі:
1) відкликання пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого пропозиції вважаються дійсними;
2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем спрощеної закупівлі;
4) ненадання переможцем спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено оголошенням про проведення спрощеної закупівлі.
Кошти, що надійшли як забезпечення пропозиції, якщо вони не повертаються учаснику у випадках, визначених Законом, підлягають перерахуванню до відповідного бюджету, а в разі здійснення закупівлі замовниками не за бюджетні кошти – перераховуються на рахунок замовника.
Розмір та умови надання забезчення виконання договору:
Переможець спрощеної закупівлі вносить забезпечення виконання договору про закупівлю не пізніше дати укладання договору про закупівлю в розмірі 5% від вартості договору, про закупівлю протягом двох банківських днів після отримання листа від Замовника про необхідність внесення такого забезпечення та дати укладення договору.
Забезпечення виконання договору про закупівлю вноситься переможцем спрощеної закупівлі у вигляді коштів грошової застави. До розрахунку суми грошової застави в якості вартості договору про закупівлю приймається ціна пропозиції переможця спрощеної закупівлі за результатами проведення електронного аукціону (у разі його проведення).
Реквізити для перерахування забезпечення виконання договору:
Комунальне некомерційне підприємство «Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради» код ЄДРПОУ 02004841, 20708, Черкаська область, м. Сміла, вул. Павлова, 46, р/р UA853052990000026003031602336, в АТ КБ «Приватбанк», МФО 305299 (адреса відділення: 20700, Черкаська область, м. Сміла, бульвар О. Бобринського, 9), призначення платежу: забезпечення виконання договору, цукор.
Відносини між переможцем та замовником з приводу забезпечення виконання зобов’язання, оформлюються у формі та за змістом, що передбачені Цивільним кодексом України.
Замовник відхиляє пропозицію, якщо переможець спрощеної закупівлі не надав забезпечення виконання договору про закупівлю.
Замовник набуває права на безумовне стягнення коштів грошової застави в повному розмірі, внесеної переможцем у випадку одноразового порушення переможцем, з яким укладено договір про закупівлю, обов’язків згідно такого договору, а саме в частині порушення строків здійснення поставки, порушення показників якості поставлених товарів, що визначені оголошення про проведення спрощеної закупівлі, часткової або повної відмови переможцем від постачання товару згідно договору про закупівлю, або тимчасового припинення постачання товару, що сталось з вини переможця.
Замовник повертає забезпечення виконання договору про закупівлю:
1) після виконання переможцем спрощеної закупівлі договору про закупівлю;
2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним;
3) у випадках, передбачених статтею 43 Закону;
4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п'яти банківських днів з дня настання зазначених обставин.
Кошти, що надішли як забезпечення виконання договору про закупівлю, якщо вони не повертаються учаснику у випадках, визначених Законом, підлягають перерахуванню до відповідного бюджету, а в разі здійснення закупівлі замовниками не за бюджетні кошти — перераховуються на рахунок таких замовників.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
4500 кілограми
Цукор
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 20708, Україна, Черкаська область, Сміла, Павлова, 46, склад
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2021
ДК 021:2015: 15830000-5 — Цукор і супутня продукція

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Розрахунки проводяться шляхом оплати товару Покупцем протягом 30 календарних днів на підставі наданої Постачальником накладної, що засвідчує передачу-приймання товару. Пiсляоплата 30 Календарні 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
23 лютого 2021 11:31
Електронний підпис
23 лютого 2021 11:30
Додаток 2 Характеристики.docx
23 лютого 2021 11:30
Додаток 1 Вимоги до учасників.docx
23 лютого 2021 11:30
Оголошення.docx
23 лютого 2021 11:30
Додаток 3 Проект договору.docx

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 04 березня 2021 00:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП "БІЛОСТОЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ" 108 000,00
UAH з ПДВ
108 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

03 березня 2021 16:19
Електронний підпис
03 березня 2021 16:18
Техпаспорт і права Саша.pdf
03 березня 2021 16:18
СКАНПАСПОРТ КОД САША.pdf
03 березня 2021 16:18
Санпаспорт водій і експ..pdf
03 березня 2021 16:18
САНКНИЖКА Б.О.С..pdf
03 березня 2021 16:18
Потужність Б.О.С.pdf
03 березня 2021 16:18
Ду№2 дог 52.pdf
03 березня 2021 16:18
Договора Психлік..pdf
03 березня 2021 16:18
Договір №52.pdf
03 березня 2021 16:18
Дог.оренди приміщення.pdf
03 березня 2021 16:18
ДОГ.дезінф.і довідка.pdf
03 березня 2021 16:18
Відгуки цукор.pdf
03 березня 2021 16:18
Відгук освіта.pdf
03 березня 2021 16:18
Витяг з ЄДР.pdf
03 березня 2021 16:18
Виписка і витяг ОС.pdf
03 березня 2021 16:18
Білостоцький О. (8).pdf
03 березня 2021 16:18
529-21.zip
03 березня 2021 16:18
25.01.2020 Андрушки (1).pdf
03 березня 2021 16:18
03.11.20Панда (1).pdf
03 березня 2021 16:18
ЦП цукор Б.О.С..pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ФОП "БІЛОСТОЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП "БІЛОСТОЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ"
#3474505796
Переможець 108 000,00
UAH з ПДВ
04 березня 2021 12:24

Документи

04 березня 2021 12:23
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 04 березня 2021 12:24

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП "БІЛОСТОЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ"
#3474505796
108 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

04 березня 2021 12:23
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
09 березня 2021 10:28
Договір 2230-2.pdf укладений
09 березня 2021 10:27