Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-117 в с. Соколова Балка Новосанжарського району Полтавської області
Очікувана вартість
66 373,00 UAH
UA-2021-02-22-007131-b f22ef0c7ed434b9ebcdde10a3cb80c64
Спрощена/Допорогова закупівля    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Сютрик Аліна Михайлівна

+380995278205 vukonkom_sr@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Виконавчий комітет Нехворощанської сільської ради
Код ЄДРПОУ: 04382613
Місцезнаходження: 39354, Україна , Полтавська обл., село Нехвороща Новосанжарського району, вулиця Миру, 3
Контактна особа: Сютрик Аліна Михайлівна
+380995278205
vukonkom_sr@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 22 лютого 2021
Звернення за роз’ясненнями: до 26 лютого 2021 16:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 09 березня 2021 00:00
Початок аукціону: 10 березня 2021 15:53
Очікувана вартість: 66 373,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 331,87 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роб
Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-117 в с. Соколова Балка Новосанжарського району Полтавської області
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 39352, Україна, Полтавська область, с. Соколова Балка, КТП-117
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2021
ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Пiсляоплата 5 Банківські 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

кабель СИП
Дата подання: 26 лютого 2021 10:37
Дата відповіді: 26 лютого 2021 15:53
Згідно технічного завдання предмету закупівлі: «Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 45310000-3 – Електромонтажні роботи - Реконструкція (Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-117 в с. Соколова Балка Новосанжарського району Полтавської області), в розділі 2 Земляні роботи вказано прокладка в землі Самонесучого ізольованого проводу, марка СІП переріз 2x16 мм2, згідно технічних характеристик даного проводу він передбачений для прокладання повітряних ліній електропостачання 0,4 кВ. і не передбачений для прокладання в землі. Згідно пункту 2.4.13 Правила улаштування електроустановок (ПУЕ) та у відповідності до таблиці 2.4 мінімально допустимий переріз жили Самонесучого ізольованого проводу, марка СіП за умови механічної міцності на магістралі ПЛІ має складати не менше як 25 мм2. Таким чином просимо надати роз’яснення та внести відповідні зміни в технічне завдання.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: В проектній документації вказана прокладка СІП_а в двухслойній ТРУБІ KOROFLEX. Оскільки дана труба застосовується для захисту кабеля маючи температурну стійкість -45- +60 також мають механічну стійкість більше 450 N/20 см., і завдяки з'єднувальним муфтам і кольцам які ідуть в комплекті забеспечують рівень захисту ІР67. Дана труба дає можливість прокладання СІПа під землею. Також варто врахувати що даний кабель не прокладається під дорогами, під орними землями та не пересікається з комунікаціями. Даний кабель зі спеціалізованою трубою прокладається в землі паралельно (під) лінією. Оскільки дану лінію освітлення пересікає високовольтна лінія 30 кв яка має охоронну зону. Тому роботи які можуть нести навантаження на грунт , або їх зміщення виключаються. Тому в даній ситуації можливе застосування СІПа з даним допоміжним захистом. Не застосовуючи броньований кабель.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-02-22-007131-b.b2
Статус:
Відхилено
Учасник: ТОВ "ДОМАШНІ СИСТЕМИ", Код ЄДРПОУ:39156686
Дата подання: 17 березня 2021 23:51
Скарга щодо неправомірної дискваліфікації ТОВ "ДОМАШНІ СИСТЕМИ"
СКАРГА

Оскарження рішення Замовника щодо дискваліфікації ТОВ«ДОМАШНІ СИСТЕМИ»


Протоколом щодо прийняття рішення уповноваженою особою №54 від 15 березня 2021 року (далі за текстом - протокол) Виконавчого комітету Нехворощанської сільської ради (далі за текстом - Замовник) було відхилено тендерну пропозицію ТОВ «ДОМАШНІ СИСТЕМИ» (ЄДРПОУ: 39156686) щодо закупівлі за ідентифікатором UA-P-2021-02-22-007564-b (Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-117 в с. Соколова Балка Новосанжарського району Полтавської області).
На вище зазначені обставини повідомляємо, що дане рішення є необгрунтованим та таким, що прийнято з порушеннями законодавстава України виходячи з наступного:
Підставою для відхилення, відповідно до протоколу, послужило подання прожектора (за думкою замовника) замість світлодіодного світильника.
Повідомляємо, що Правилами улаштування електроустановок, Правилами технічної експлуатації електроустановок споживачів, Правилами безпечної експлуатації електроустановок споживачів та іншими нормативними актами та стандартами України не встановлено визначення термінів «світильник» та «прожектор».
Звернувшись до міжнарожнодних стандартів було встановлено, що відповідно до термінології міжнародної організації із стандартизації у сфері електричних, електронних і суміжних технологій Міжнародної електротехнічної комісії (International Electrotechnical Commission, IEC), стандарти якої розробляються спільно з Міжнародною організацією із стандартизації (ISO), світильник – це прилад для розподілу, фільтрації і перетворення світла від лампи або ламп, що включають необхідні компоненти для їхнього захисту, кріплення і постачання електроенергією.
Варто зауважити, що прожектор також є приладом для розподілу, фільтрації і перетворення світла від лампи. Отже, поняття «світильник» та «прожектор» є суміжними та взаємозамінними, тобто прожектор також являється світильником.
На виконання вимог пункту 14.2.1.12 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі, учаснику необхідно було надати замовнику зразок ліхтаря. На виконання даної вимоги було ТОВ «ДОМАШНІ СИСТЕМИ» 03 березня 2021 року було надано (предоставлено) до Виконавчого комітету Нехворощанської сільської ради Консольний світильник Feron SP2911 30W 6400К 230V IP65 (в назві приладу не фігурує слово «прожектор»). Переконатися щодо точного найменування приладу можна на офіційному сайті виробника за посиланням: https://feron.ua/sadovo-parkovye-svetilniki/svetodiodnie-konsolnie-svetilniki/konsolnyy-svetilnik-feron-sp2911-30w-32547/ , або звернувшись до виробника з консультацією за додатковими роз’ясненнями.

Також, варто зауважити, що в документації, яка супроводжує передачу світильника від постачальника до ТОВ «ДОМАШНІ СИСТЕМИ» (видаткова накладна та рахунок на оплату) зазначено саме «світильник», а не «прожектор» (видаткова накладна та рахунок на оплату додаються в додатках).
Отже, всі вище перелічені аргументи беззаперечно свідчать про те, що представлений (наданий) замовнику прилад є світильником, а не прожектором. Докази та підстави вважати протележне відсутні, а твердження цього є спотворенням понять.
Враховуючи зазначене, та беручи до уваги мету Закону України «Про публічні закупівлі», якою є забезпечення ефективного та прозорого здійсненя закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції, Замовнику під час проведення процедури закупівлі, у тому числі розгляду та оцінки тендерних пропозицій, необхідно дотримуватись принципів здійснення закупівель, не призводячи своїми діями до штучного та/або формального обмеження кола учасників для подальшого визначення переможця торгів.

У відповідності до положень статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі мають здійснюватися за такими принципами:
• добросовісна конкуренція;
• максимальна економія та ефективність;
• відкритість та прозорість на усіх стадіях закупівель;
• недискримінація учасників;
• об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій;
• запобігання корупційним діям і зловживанням.
Водночас, описані вище обставини прямо вказують на наявність під час розгляду тендерних пропозицій явної упередженості необ’єктивності, що грубо порушує права інших учасників, які мають намір стати переможщем даної процедури закупівлі.
Враховуючи вище наведені обставини, слід вважати, що рішення Замовника щодо дискваліфікації є неправомірним та необгрунтованим.
З огляду на вищевказане, на необгрунтованість та безпідставність дій Замовника, керуючись положеннями статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» та з метою недопущення порушення законодавства України, -

ПРОСИМО:
1. Прийняти цю Скаргу до розгляду
2. Скасувати рішення Замовника (Протоколом щодо прийняття рішення уповноваженою особою №54 від 15 березня 2021 року) про дискваліфікацію ТОВ «ДОМАШНІ СИСТЕМИ».
3. Прийняти більш зважене та обгрунтоване рішення, яке не суперечитиме вимогам законодавства України.


В РЕЗУЛЬТАТІ НЕГАТИВНОГО РОЗГЛЯДУ ДАНОЇ СКАРГИ, ТОВ«ДОМАШНІ СИСТЕМИ» БУДЕ ВИМУШЕНЕ ЗВЕРТАТИСЬ ДО АДМІНІСТРАНИВНОЇ КОЛЕГІЇ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ СКАРГ ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ З МЕТОЮ ІНІЦІЮВАННЯ АНТИКОНКУРЕНТНОГО РОЗСЛІДУВАННЯ, А ТАКОЖ БУДЕ ІНІЦІЙОВАНО ВИМОГУ ДО ДЕРЖАВНОЇ АУДИТОРСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЩОДО НАЯВНОСТІ ОЗНАК ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ.


Додатки:
1. Видаткова накладна № 37 від 03 березня 2021 року – 1 примірник на 1 аркуші;
2. Рахунок на оплату по замовленню № 53 від 03 березня 2021 року – 1 примірник на 1 аркуші.
Директор
ТОВ “Домашні системи” О.В. Ларіонов
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
18 березня 2021 11:58
Шановний учаснику, згідно Закону України «Про публічні закупівлі», Ви маєте право ініціювати вимогу до Державної аудиторської служби України. Наразі ми вважаємо це безпідставним рішенням. По-перше: Ваша скарга надійшла в пізній час, коли фактичної можливості надати відповідь не було, На даний час період оскарження кваліфікації учасників закінчений. По-друге: попередньо було долучено протокол відхилення Вашої пропозиції, де чітко вказано причину відхилення, а саме невідповідність пропозиції (в технічній частині вказано прожектор) нашим вимогам- світлодіодні світильники. Без сумніву обидва прилади - світильник і прожектор - відносяться до класу світлові прилади. Основна відмінність прожектора і світильника - в характері світло розподілення. Прожектор світить концентрованим вузьконаправленим променем, тому його використовують для акцентного освітлення. Світильники ж, навпаки, висвітлюють близько розташовані об'єкти і мають більш широкий світловий потік, що повністю відповідає нашим вимогам. Дякуємо за участь в даній закупівлі.
Номер вимоги: UA-2021-02-22-007131-b.c1
Статус:
Відхилено
Учасник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СВЕТМОНТАЖПРОЕКТ", Код ЄДРПОУ:38019196
Дата подання: 16 березня 2021 13:13
Стосовно кваліфікації переможця
Відповідно до «Оголошення про проведення спрощеної закупівлі», розділ 14 «Інша інформаці», пункт 14.2 «Вимоги до учасника», переможець закупівлі (ФОП Солтус Євгеній Олександрович) не надав документи зазначені в підпункті 14.2.1.8. Копію дозволу/декларації Учасника закупівлі на право виконання робіт підвищеної небезпеки, що виданий відповідним уповноваженим державним органом (на виконання даного виду робіт). Зазначені документи повинні бути дійсними на час виконання робіт. ФОП Солтус Євгеній Олександрович надав лише довідку по ліцензуванню, яка не відноситься до підпункту 14.2.1.8. Надану довідку можна віднести до розділу 14.8 «Строк укладання договору про закупівлю. Проект договору про закупівлю» до «Оголошення про проведення спрощеної закупівлі», підпункт 2) копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом.
Враховуючи це ФОП Солтус Євгеній Олександрович не може бути переможцем даної спрощеної закупівлі, так як є невідповідності в подані пропозиції учасником.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
17 березня 2021 21:08
У відповідь на скаргу повідомляємо, що роботи по об’єкту (Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-117 в с. Соколова Балка Новосанжарського району Полтавської області)» згідно розрахунку до робочого проекту відноситься до класу наслідків СС1. Тому наявність довідки про ліцензування в ТОВ «Солтус Євгеній Олександрович» вважаємо достатньою і не є причиною для відхилення пропозиції.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Документи подані скаржником

17 березня 2021 23:51
Додаток 2 - Рахунок

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 10 березня 2021 16:20

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СВЕТМОНТАЖПРОЕКТ" 61 196,00
UAH з ПДВ
60 864,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ДОМАШНІ СИСТЕМИ" 62 500,82
UAH з ПДВ
61 195,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "СОЛТУС ЄВГЕНІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ" 64 923,40
UAH з ПДВ
64 923,40
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

05 березня 2021 12:46
Електронний підпис
05 березня 2021 12:45
право підпису.pdf
05 березня 2021 12:44
договірна ціна.pdf
05 березня 2021 12:44
Ліцензія.pdf
05 березня 2021 12:44
Аналогічні договори.pdf
05 березня 2021 12:44
Проект договору.pdf
05 березня 2021 12:44
Розрахунки.pdf
05 березня 2021 12:44
Довідка про не відмову.pdf
05 березня 2021 12:44
Санкції.pdf
05 березня 2021 12:44
Пояснювальна записка.pdf
05 березня 2021 12:44
Світильник.pdf
05 березня 2021 12:44
Працівники.pdf
05 березня 2021 12:44
Захист довкілля.pdf
05 березня 2021 12:44
Локальний кошторис.pdf
05 березня 2021 12:44
Акт обстеження об'єкту.pdf

Публічні документи

08 березня 2021 19:26
Електронний підпис
08 березня 2021 19:24
01 - Загальна інформація.rar
08 березня 2021 11:29
Електронний підпис
04 березня 2021 10:37
Електронний підпис

Публічні документи

05 березня 2021 17:04
Електронний підпис
05 березня 2021 17:04
17. витяг ЄП 2020.pdf
05 березня 2021 17:04
24. Згода з тех завданням.pdf
05 березня 2021 17:04
21. Зразок світильника.pdf
05 березня 2021 17:04
20. Гарантія.pdf
05 березня 2021 17:04
19. Актт огляду об'єкту.pdf
05 березня 2021 17:04
14. Паспорт Road Led 30W.pdf
05 березня 2021 17:04
12. Лист подяка.jpg
05 березня 2021 17:04
10. Про аналог дог.pdf
05 березня 2021 17:04
9. Проект договору.pdf
05 березня 2021 17:04
8. Про дозвіл.pdf
05 березня 2021 17:04
7. Трудові +наказ.pdf
05 березня 2021 17:04
5. Довідка МТБ.pdf
05 березня 2021 17:04
2. ВИТЯГ з ЄДРПОУ СОЛТУС.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ПП"СВЕТМОНТАЖПРОЕКТ"

ТОВ "ДОМАШНІ СИСТЕМИ"

ФОП "СОЛТУС ЄВГЕНІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СВЕТМОНТАЖПРОЕКТ"
#38019196
Відхилено 60 864,00
UAH з ПДВ
12 березня 2021 13:09
ТОВ "ДОМАШНІ СИСТЕМИ"
#39156686
Відхилено 61 195,00
UAH з ПДВ
15 березня 2021 08:29
ФОП "СОЛТУС ЄВГЕНІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
#2796815411
Переможець 64 923,40
UAH з ПДВ
15 березня 2021 16:07

Документи

12 березня 2021 13:09
Протокол

Документи

15 березня 2021 08:29
Протокол

Документи

15 березня 2021 16:05
Електронний підпис
15 березня 2021 16:01
Протокол

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 15 березня 2021 16:07

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП "СОЛТУС ЄВГЕНІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
#2796815411
64 923,40
UAH з ПДВ
Документи

Документи

15 березня 2021 16:05
Електронний підпис
15 березня 2021 16:01
Протокол

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
26 березня 2021 09:42
договір укладений
26 березня 2021 09:36