Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Т-04-29 Станція Верхньодніпровськ – Верхівцеве - Божедарівка на ділянках км 0+000 – км 14+491, км 18+491 – км 37+636, Дніпропетровська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Overhaul of the highway of state importance T-04-29 Station Verkhnodniprovsk - Verkhivtseve - Bozhedarivka on the sections km 0 + 000 - km 14 + 491, km 18 + 491 - km 37 + 636, Dnipropetrovsk region (45230000-8 Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways; leveling of surfaces)
Очікувана вартість
864 830 469,00 UAH
UA-2021-02-19-004526-b c1eac37051684166aff4512db2eda79e
Відкриті торги з публікацією англійською мовою    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Свізінська Ганна Анатоліївна

380567445263
svyzynskaia@sad.gov.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Tender notice
Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Purchasing Body
Найменування: Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
Код ЄДРПОУ: 25843931
Місцезнаходження: 49600, Україна , Дніпропетровська область обл., Дніпро, Воскресенська, 24
Контактна особа: Свізінська Ганна Анатоліївна
380567445263,
svyzynskaia@sad.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Official name: Motor Road Service in Dnipropetrovsk Oblast
National ID: 25843931
Contact point: Svizinska Hanna Anatolyevna
380567445263,
svyzynskaia@sad.gov.ua

Інформація про процедуру

Milestones
Дата оприлюднення: 19 лютого 2021 11:21
Звернення за роз’ясненнями: до 13 березня 2021 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 19 березня 2021 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 23 березня 2021 17:00
Початок аукціону: 05 травня 2021 12:21
Очікувана вартість: 864 830 469,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 4 324 152,34 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Мова тендерної пропозиції українська
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 4324152 UAH
Publication date: 19 лютого 2021 11:21
Enquiries until: 13 березня 2021 00:00
Complaints submission until: до 19 березня 2021 00:00
Time limit for receipt of tenders: 23 березня 2021 17:00

Information

Estimated total value: 864 830 469 UAH including VAT
Minimal lowering step: 4 324 152 UAH
Minimal lowering step, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Scope of the procurement
Усі документи тендерної пропозиції, що підготовлені безпосередньо Учасником повинні бути складені українською мовою. Допускається наявність у складі тендерної пропозиції Учасника та не потребують перекладу українською мовою документи на російській мові, складені Учасником в минулих періодах, або надані сторонніми підприємствами, організаціями чи установами, зокрема, але не виключно: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо.
Також, виняток складають стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування; інформація коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).
У разі неможливості подання учасниками документів до складу тендерної пропозиції українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою. При цьому документи, які складені іноземною мовою беспосередньо учасником - довідкі, гарантійні листи, листи у довільній формі або інше, обовязково надаються з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача.
Щодо подання учасниками до складу тендерної пропозиції офіційних документів, які складені іноземною мовою:
Для підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів учасника, з метою використання їх на території України, документи повинні бути легалізовані у встановленому порядку або засвідчені спеціальним штампом «Apostille» (апостиль), якщо країна, в якій цей учасник зареєстрований, підписала відповідну конвенцію, крім випадку, якщо існують угоди між двома або декількома державами, які відміняють або спрощують зазначену процедуру або звільняють сам документ від легалізації.
Документи легалізуються учасниками торгів –іноземними суб’єктами господарювання наступним чином:
а) за спрощеною процедурою проставлення Апостиля (Apostille) відповідно до статей 3 та 4 Гаазької Конвенції від 05.10.1961 року
або
б) за процедурою консульської легалізації відповідно до Віденської Конвенції «Про консульські зносини» 1963 року
або
в) завірений(-і) нотаріально відповідно до глави 11 Закону України «Про нотаріат» (в разі, якщо документ не потребує легалізації згідно з міжнародною угодою (конвенцією тощо) між Україною та країною-учасника торгів ) та в такому випадку надається лист-роз‘яснення, складений в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою (за наявності), з посиланням на відповідну міжнародну угоду (конвенцію тощо) між Україною та країною-учасника торгів, згідно з якою документ не потребує легалізації.
Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі електронної банківської гарантії (далі - банківська гарантія) з накладеним електронно-цифровим підписом/кваліфікованого електронного підпису гаранту (далі-Банк-гарант) відповідно до вимог діючого законодавства.
Електронна гарантія обов’язково повинна містити посилання на реквізити закупівлі, її назву та номер на веб-порталі Уповноваженого органу.
Електронна гарантія надається у складі тендерної пропозиції у форматі, що дає можливість перевірити електронний цифровий підпис/кваліфікований електронний підпис Банку-гаранта за допомогою ресурсу офіційного веб-сайту Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України. У разі відсутності або не підтвердження ЕЦП/КЕП банківської гарантії, подана учасником тендерна пропозиція відхиляється Замовником.
Банківська гарантія надана банком-резидентом України має бути оформлена відповідно до вимог постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах».
Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням ЕЦП/КЕП гаранта (у випадку, якщо підписантом не є голова правління).
Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає 0,5 % очікуваної вартості закупівлі, а саме 4 324 152,00 грн. (чотири мільйони триста двадцять чотири тисячі сто п’ятдесят дві гривні 00 коп.)
Строк дії забезпечення тендерної пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 120 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, яка вказана в оголошенні на веб-порталі Уповноваженого органу. Гарантія має набувати чинності з дня її надання.
У разі, якщо Учасник бере участь в одному тендері Замовника, проте за певними лотами, то на кожен лот він надає окрему гарантію.
Гарантія має передбачати лише можливість сплати всієї суми, на яку вона видана (часткові сплати-заборонені).
В тексті гарантії обов’язково повинно бути зазначено:
- Зобов’язання Банку-гаранта сплатити Замовнику гарантійну суму єдиним платежем протягом 5-ти банківських днів з дня отримання вимог Замовника без подання будь-яких інших документів або виконання будь-яких інших умов;
- Умови гарантії не можуть бути змінені і вона не може бути припинена Банком-гарантом, в тому числі згідно із заявою Учасника, без згоди та погодження з Замовником, після її передавання / надсилання Замовнику.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності грошового покриття, надається довідка з банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії відповідної гарантії та виписка з Банку по рахунку покриття, яка підтверджує зачислення грошового покриття на рахунок покриття , видані Банком- гарантом, завірені печаткою Банка-гаранта та підписом уповноваженої особи від Банку-гаранта.
Грошове покриття прередбачає списання (перерахування) грошових коштів із поточного рахунку Учасника (Принципала) на рахунок покриття за банківською гарантією. Забороняється надання гарантій, на умовах перерахування грошових коштів на депозитний рахунок. Грошове покриття не може виступати забезпеченням за будь-якими іншими фінансовими зобов’язаннями.
Банківська гарантія з повним грошовим покриттям повинна бути надана одним із системно важливих банків, перелік яких затверджується НБУ. Перелік цих банків є загальнодоступним та публікується на сайті НБУ.
Тендерна пропозиція, у складі якої буде банківська гарантія, що не відповідає умовам тендерної документації, буде відхилена Замовником.
Реквізити Замовника для оформлення банківської гарантії:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
код ЄДРПОУ:25843931
АТ КБ «Приватбанк» р/р UA773052990000026009050020830
Забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції в разі:
1) закінчення строку дії тендерної пропозиції та забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації;
2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем процедури закупівлі;
3) відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання;
4) закінчення тендеру в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції.
Забезпечення тендерної пропозиції не повертається в разі:
1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними;
2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;
3) ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону;
4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.
За зверненням учасника, яким було надано забезпечення тендерної пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав повернення забезпечення тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути
All documents of the tender offer prepared directly by the Bidder must be drawn up in the Ukrainian language. Documents drawn up by the Bidder in previous periods or provided by third parties, organizations or institutions, including, but not limited to: appointment orders, minutes of meetings, contracts, invoices, acts, extracts, letters, technical specifications, certificates, quality passports, etc.Exceptions are also standard characteristics, requirements, abbreviations and terminology related to the goods, works or services to be procured, provided for in existing international or national standards, norms and regulations, set out in the language of their generally accepted application; information when the use of letters and symbols of the Ukrainian language leads to their distortion (in particular, but not exclusively, Internet addresses, e-mail addresses, trademarks (marks for goods and services), generally accepted international terms).If it is impossible for bidders to submit documents to the tender proposal in Ukrainian, they may be submitted in a foreign language. In this case, documents drawn up in a foreign language directly by the participant - certificates, letters of guarantee, letters in any form or other, must be provided with a translation into Ukrainian with a notarized signature of the translator.Regarding the submission of official documents prepared in a foreign language by the participants to the tender proposal: To confirm the authenticity of the original official documents of the participant, in order to use them in Ukraine, the documents must be legalized in the prescribed manner or certified with a special stamp "Apostille", if the country in which the participant is registered has signed the relevant convention, unless if there are agreements between two or more states that cancel or simplify this procedure or exempt the document itself from legalization.The documents are legalized by bidders - foreign entities as follows: a) under the simplified procedure for affixing an Apostille in accordance with Articles 3 and 4 of the Hague Convention of 05.10.1961 or b) under the consular legalization procedure in accordance with the 1963 Vienna Convention on Consular Relations or c) notarized in accordance with Chapter 11 of the Law of Ukraine between Ukraine and the country-bidder) and in this case a letter is provided. clarification, drawn up in any form, signed by the authorized person of the bidder and stamped (if any), with reference to the relevant international agreement (convention, etc.) between Ukraine and the bidder country, according to which the document does not require legalization. The texts must be authentic, the defining text is in Ukrainian.The tender offer must be accompanied by a document confirming the provision by the Bidder of the tender offer security, which must be provided in the form of an electronic bank guarantee (hereinafter - the bank guarantee) with an electronic digital signature / qualified electronic signature of the guarantor (hereinafter - the Guarantor Bank). in accordance with the requirements of current legislation.
The electronic guarantee must contain a link to the details of the purchase, its name and number on the web portal of the Authorized Body.
The electronic guarantee is provided as part of the tender offer in a format that allows verifying the electronic digital signature / qualified electronic signature of the Guarantor Bank using the resource of the official website of the Central Certifying Authority of the Ministry of Justice of Ukraine. In case of absence or non-confirmation of EDS / CEP of the bank guarantee, the tender offer submitted by the bidder is rejected by the Customer.
The bank guarantee provided by a resident bank of Ukraine must be issued in accordance with the requirements of the NBU Board Resolution of 15.12.2004 № 639 "On approval of the regulations on the procedure for banks to carry out guarantee operations in national and foreign currencies".
The authority of the person signing the bank guarantee must be confirmed by the relevant document with the imposition of EDS / CEP of the guarantor (if the signatory is not the chairman of the board).
The amount of security for the tender offer is 0.5% of the expected purchase price, namely UAH 4,324,152.00. (four million three hundred twenty-four thousand one hundred fifty-two hryvnias 00 kopecks.)
The term of the tender offer security (guarantee period) is not less than 120 calendar days from the date of the deadline for submission of tender offers, which is specified in the announcement on the web portal of the Authorized Body. The guarantee must take effect from the date of its provision.
If the Bidder participates in one tender of the Customer, but for certain lots, it provides a separate guarantee for each lot.
The guarantee should provide only for the possibility of payment of the full amount for which it is issued (partial payments are prohibited).
The text of the guarantee must state:
- Obligation of the Guarantor Bank to pay the guarantee amount to the Customer in a single payment within 5 banking days from the date of receipt of the Customer's claims without submitting any other documents or fulfilling any other conditions;
- The terms of the guarantee cannot be changed and it cannot be terminated by the Guarantor Bank, including according to the application of the Participant, without the consent and consent of the Customer, after its transfer / sending to the Customer.
The bank guarantee must be issued with full cash coverage for the entire term of such guarantee. To confirm the availability of cash coverage, a certificate from the bank on the availability of full cash coverage for the entire term of the guarantee and a statement from the Bank on the coverage account, confirming the crediting of cash coverage to the coverage account issued by the Guarantor Bank, certified by the guarantor Bank authorized person from the Guarantor Bank.
Cash coverage provides for the write-off (transfer) of funds from the current account of the Participant (Principal) to the coverage account under a bank guarantee. It is prohibited to provide guarantees on the terms of transfer of funds to the deposit account. Cash coverage cannot be collateral for any other financial obligations.
A bank guarantee with full cash coverage must be provided by one of the systemically important banks, the list of which is approved by the NBU. The list of these banks is publicly available and published on the NBU website.
The tender offer, which will include a bank guarantee that does not meet the conditions of the tender documentation, will be rejected by the Customer.
Details of the Customer for registration of a bank guarantee:
Service of highways in the Dnepropetrovsk area
USREOU code: 25843931
JSC CB "Privatbank" r / r UA773052990000026009050020830
The tender security shall be returned to the bidder within five banking days from the date of occurrence of the grounds for the return of the tender security in the case of:
1) expiration of the tender offer and security of the tender offer specified in the tender documentation;
2) concluding a procurement contract with the bidder who became the winner of the procurement procedure;
3) withdrawal of the tender offer before the expiration of its submission;
4) termination of the tender in case of non-conclusion of the procurement contract with any of the participants who submitted tender proposals.
Security of the tender offer is not returned in case:
1) withdrawal of the tender offer by the bidder after the expiration of the term of its submission, but before the expiration of the term during which the tender offers are considered valid;
2) non-signing of the procurement contract by the bidder who became the winner of the tender;
3) failure of the winner to provide the procurement procedure within the period specified in part six of Article 17 of the Law, documents confirming the absence of the grounds established by Article 17 of the Law;
4) failure of the winner of the procurement procedure to provide security for the performance of the procurement contract after receiving notification of the intention to enter into a procurement contract, if the provision of such security is provided by the tender documentation.
Upon the request of the bidder who has been provided with the tender security, the customer shall notify the institution that issued such a guarantee to the bidder of the grounds for returning the tender security within five days from the date of one of the grounds for returning the tender security.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Т-04-29 Станція Верхньодніпровськ – Верхівцеве - Божедарівка на ділянках км 0+000 – км 14+491, км 18+491 – км 37+636, Дніпропетровська область
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 00000, Україна, Дніпропетровська область, автомобільна дорога загального користування державного значення Т-04-29 Станція Верхньодніпровськ – Верхівцеве - Божедарівка на ділянках км 0+000 – км 14+491, км 18+491 – км 37+636, -----
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Overhaul of the highway of state importance T-04-29 Station Verkhnodniprovsk - Verkhivtseve - Bozhedarivka on the sections km 0 + 000 - km 14 + 491, km 18 + 491 - km 37 + 636, Dnipropetrovsk region
CPV: 45230000-8
Період постачання: по 31 грудня 2022

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Оплата робіт проводиться в межах виділеного фінансування по фактично виконаних обсягах робіт згідно Ф № КБ-2в та ф № КБ-3 шляхом поетапної оплати протягом 30 календарних днів у разі надходження відповідних коштів на рахунок Замовника Пiсляоплата 30 Календарні 71
Виконання робіт Можливе здійснення попередньої оплати (аванс) відповідно до Постанови КМУ від 27 грудня 2001 р. №1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва» та Постанови КМУ від 04.12.2019 року №1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти». Попередня оплата здійснюється за рішенням головного розпорядника коштів на строк не більше трьох місяців в межах поточного бюджетного періоду у розмірі до 30% від річної вартості. Підрядник зобов'язується використати одержаний аванс на придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів. Використаний аванс погашається на підставі Актів приймання виконаних будівельних робіт, по формі КБ-2в, підписаних уповноваженими представниками Сторін. По закінченню зазначеного терміну непогашені суми авансу повертаються Замовнику з подальшим перерахуванням до відповідного бюджету, з нарахуванням річної відсоткової плати на рівні облікової ставки НБУ із застосуванням коефіцієнту 1,2. Аванс 90 Календарні 29

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі:

Підстави для відмови в участі

1. Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Стаття 17, частина 1, пункт 5
Стаття 17, частина 1, пункт 6
Учасник фізична особа підтверджує, що
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: - фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку;
Учасник юридична особа підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку
2. Вчинення економічних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Стаття 17, частина 1, пункт 4
Стаття 6, частина 2, пункт 4
Стаття 50, пункт 1
Учасник підтверджує, що
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
3. Вчинення корупційних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Стаття 17, частина 1, пункт 2
Стаття 17, частина 1, пункт 3
Учасник підтверджує, що
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
4. Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Стаття 17, частина 1, пункт 12
Учасник підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: - службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми;
5. Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Стаття 17, частина 1, пункт 13
Учасник підтверджує, що
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: - учасник процедури закупівлі не має заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів);
Учасник підтверджує, що
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: у разі наявності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: у разі наявності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: у разі наявності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: у разі наявності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: у разі наявності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
6. Порушення справ про банкрутство
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Стаття 17, частина 1, пункт 8
Учасник підтверджує, що
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
7. Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Стаття 17, частина 1, пункт 7
Замовник підтверджує, що
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
8. Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Стаття 17, частина 1, пункт 1
Замовник підтверджує, що
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
9. Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Стаття 17, частина 1, пункт 9
Стаття 9, частина 2, пункт 9
Стаття 17, частина 1, пункт 10
Стаття 17, частина 1, пункт 11
Закон України "Про санкції"
Учасник підтверджує, що
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 5 до тендерної документації
Опис: Документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції та підписання договору за результатами закупівлі (виписка з протоколу засновників, наказ про призначення, довіреність, доручення або ін. документ). Інформаційна довідка із зазначенням відповідно до чинного законодавства України підстав згідно з якими відсутня в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником (Примітка: надається тільки у разі відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником, та тільки Учасником – юридичною особою, яка є резидентом України);
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 5 до тендерної документації
Опис: Документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції та підписання договору за результатами закупівлі (виписка з протоколу засновників, наказ про призначення, довіреність, доручення або ін. документ). Інформаційна довідка із зазначенням відповідно до чинного законодавства України підстав згідно з якими відсутня в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником (Примітка: надається тільки у разі відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником, та тільки Учасником – юридичною особою, яка є резидентом України);
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 5 до тендерної документації
Опис: Документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції та підписання договору за результатами закупівлі (виписка з протоколу засновників, наказ про призначення, довіреність, доручення або ін. документ). Інформаційна довідка із зазначенням відповідно до чинного законодавства України підстав згідно з якими відсутня в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником (Примітка: надається тільки у разі відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником, та тільки Учасником – юридичною особою, яка є резидентом України);

Вимоги до тендерної пропозиції:

Вимоги до тендерної пропозиції

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
Підтверджує: учасник
Відноситься до: закупівлі
Учасник підтверджує, що
Мова тендерної пропозиції українська

04 березня 2021 11:32
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
04 березня 2021 11:30
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
03 березня 2021 11:00
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
25 лютого 2021 14:19
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
19 лютого 2021 11:30
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
04 березня 2021 11:29
Перелік змін від 04.03.2021.doc
04 березня 2021 11:29
ТД Т-04-29 капітальний ремонт – зі змінами від 04.03.21.docx
03 березня 2021 10:59
Перелік змін від 03.03.2021.doc
03 березня 2021 10:59
ТД Т-04-29 капітальний ремонт – зі змінами від 03.03.21.docx
25 лютого 2021 14:18
Перелік змін від 25.02.2021.doc
25 лютого 2021 14:18
ТД Т-04-29 капітальний ремонт – зі змінами від 25.02.21.docx
19 лютого 2021 11:29
Проект договору КР Т-04-29.docx
19 лютого 2021 11:29
ТД Т-04-29 капітальний ремонт.docx

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2021-02-19-004526-b.b1
Статус:
Розгляд припинено
Скаржник: КОНСОРЦІУМ "ДОРЛІДЕР", Код ЄДРПОУ:43978883
Дата подання: 06 квітня 2021 19:11
Скарга на рішення Замовника
Скарга на рішення Замовника
Документи
Рішення органу оскарження: Скарга не відповідає вимогам частин 2-5 та 9 статті 18 Закону про публічні закупівлі
Прийнято до розгляду: 09 квітня 2021 10:06

Документи подані скаржником

06 квітня 2021 19:08
Погодження М14 297-302.jpg
06 квітня 2021 19:08
Погодження Т-15-13.jpg
06 квітня 2021 22:50
Погодження М14.PDF
06 квітня 2021 22:50
Погодження Т1513 .PDF
06 квітня 2021 23:52
скарга.pdf
14 квітня 2021 16:41
рішення від 10.03.2021 _4573.pdf
14 квітня 2021 16:41
Рішення від 12.03.2021 _ 4859.pdf
14 квітня 2021 16:41
рішення від 12.03.2021 _ 4861.pdf
14 квітня 2021 16:43
рішення від 16.03.2021 _ 5170.pdf
14 квітня 2021 17:32
Додаткові пояснення.PDF
14 квітня 2021 17:38
рішення від 16.03.2021 _5172.pdf
26 квітня 2021 10:24
Заперечення.pdf
26 квітня 2021 22:35
105-Б від 22.09.2020.pdf
26 квітня 2021 22:35
Договір _3-РДС20.pdf

Документи подані замовником

09 квітня 2021 11:25
Клопотання.pdf
16 квітня 2021 09:27
Додатки до скарги Т-04-29.pdf

Протокол розгляду тендерних пропозицій

Переглянути / друкувати протокол розгляду тендерних пропозицій з інформацією про підстави відхилення PDFHTML
Дата публікації : 01 квітня 2021
UA-2021-02-19-004526-bc1eac37051684166aff4512db2eda79e
Найменування: Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
Код ЄДРПОУ: 25843931
Місцезнаходження: 49600, Україна, Дніпропетровська область обл., Дніпро, Воскресенська, 24
Учасник Відповідність критеріям Документи Рішення Додатково
ТОВ "Автомагістраль-Південь" Відповіді учасника Документи
Допущено до аукціону
Документи
Вимога про усунення невідповідностей
до 01 квітня 2021 17:58
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОСТДОРСТРОЙ" Відповіді учасника Документи
Відхилено
Документи
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ" Відповіді учасника Документи
Допущено до аукціону
Документи
Вимога про усунення невідповідностей
до 01 квітня 2021 17:57
КОНСОРЦІУМ "ЗА МАЙБУТНЄ" Відповіді учасника Документи
Відхилено
Документи

Вимога про усунення невідповідностей

Замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника в процедурі відкритих торгів (UA-2021-02-19-004526-b) виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією. 1) перелік виявлених невідповідностей: В процесі розгляду ТОВ " Автомагістраль-Південь" виявлені наступні недоліки та невідповідності щодо кваліфікаційної відповідності вимогам згідно ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі»: 1.- В інформації про наявність техніки (транспортних засобів, основних будівельних(дорожніх) машин, механізмів, обладнання та устаткування тощо) вих.№0319/2.1.1-Т0429 від 19 березня 2021р. НЕ зазначено асфальтоукладальники. Але ж надані свідоцтва про реєстрацію машин на два асфальтоукладача VOGELE SUPER 1800-3 Серія ЕЕ № 020710 2016 р.в. та Серія ЕЕ № 033130 2016 р.в, власника ТОВ «Автомагістраль-Південь». посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: Згідно додатку 2.1 тендерної документації: Учасник в складі тендерної пропозиції повинен подати довідку у повній відповідності із формою Таблиці щодо наявності техніки (транспортних засобів, основних будівельних (дорожніх) машин, механізмів, обладнання та устаткування тощо): ІНФОРМАЦІЯ про наявність техніки (транспортних засобів, основних будівельних (дорожніх) машин, механізмів, обладнання та устаткування тощо). На підтвердження вищезазначеної інформації учасник повинен долучити шляхом завантаження до тендерної пропозиції такі документи: Згідно додатку 2.1 до тендерної документації Учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати оновлену інформацію про наявність техніки (транспортних засобів, основних будівельних(дорожніх) машин, механізмів, обладнання та устаткування тощо) ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА): 1. Оприлюднити в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей з урахуванням вимог частини 16 статті 29 Закону

Документи

23 березня 2021 17:04
Звіт з ЄДР (зареєстровано)
01 квітня 2021 17:58
Протокол-8 розгляд.pdf

Публічні документи

31 березня 2021 21:54
Електронний підпис
23 березня 2021 12:12
Електронний підпис
23 березня 2021 12:12
Електронний підпис
23 березня 2021 12:09
7. Банківська гарантія.rar
23 березня 2021 12:09
4. Проект договору.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.15.2. Дорожні робітники.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.15.1. Дорожні робітники.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.14. Трактористи.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.12. Машиністи ДТМ.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.11. Машиністи фрези.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.10. Машиністи ММ та ДБМ.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.9. Машиністи котка.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.3. Машиністи крана.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.2. Водії.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.1. ІТР.pdf

Документи

23 березня 2021 17:04
Звіт з ЄДР (зареєстровано)
01 квітня 2021 17:59
Протокол-8 розгляд.pdf

Публічні документи

23 березня 2021 13:50
Електронний підпис
23 березня 2021 12:59
Довідка за ст.17.PDF
23 березня 2021 12:59
Шундрін.PDF
23 березня 2021 12:59
Швець РВ.PDF
23 березня 2021 12:59
Швець ВМ.PDF
23 березня 2021 12:59
Шведов С.А.pdf
23 березня 2021 12:59
Тихоненко.PDF
23 березня 2021 12:59
Тимофеев.PDF
23 березня 2021 12:59
Терещенко.PDF
23 березня 2021 12:59
Танцюра.PDF
23 березня 2021 12:59
Сулима.PDF
23 березня 2021 12:59
Соловей.PDF
23 березня 2021 12:59
Сіріціану.PDF
23 березня 2021 12:59
Сизьоненко.PDF
23 березня 2021 12:59
Поліщук В.А.pdf
23 березня 2021 12:59
Печінка.PDF
23 березня 2021 12:59
Петрочук.PDF
23 березня 2021 12:59
Переклад Маренич.PDF
23 березня 2021 12:59
Переклад Лапшин.PDF
23 березня 2021 12:59
Переклад Гасратов.PDF
23 березня 2021 12:59
Переклад Гайдай.PDF
23 березня 2021 12:59
Переклад Андрюшин.PDF
23 березня 2021 12:59
Павляк.PDF
23 березня 2021 12:59
Назаренко В.І.PDF
23 березня 2021 12:59
Мордик.PDF
23 березня 2021 12:59
Маренич.PDF
23 березня 2021 12:59
Максачук.PDF
23 березня 2021 12:59
Люльченко.PDF
23 березня 2021 12:59
Лапшин.PDF
23 березня 2021 12:59
Кушнір О.В..pdf
23 березня 2021 12:59
Кушміровський П.В.PDF
23 березня 2021 12:59
Кузьменко Д.О..pdf
23 березня 2021 12:59
Крупа В.А..pdf
23 березня 2021 12:59
Кратовський С.Т..pdf
23 березня 2021 12:59
Костюк О.О..pdf
23 березня 2021 12:59
Колесник.PDF
23 березня 2021 12:59
Кілор.PDF
23 березня 2021 12:59
Кириленко.PDF
23 березня 2021 12:59
Кадацький.PDF
23 березня 2021 12:59
Іванов.PDF
23 березня 2021 12:59
Зінчук.PDF
23 березня 2021 12:59
Зібровський.PDF
23 березня 2021 12:59
Евдокимов.PDF
23 березня 2021 12:59
Дудьєв.PDF
23 березня 2021 12:59
Дідур.PDF
23 березня 2021 12:59
Діброва.PDF
23 березня 2021 12:59
Гриценко.PDF
23 березня 2021 12:59
Горкуша.PDF
23 березня 2021 12:59
Гончар.PDF
23 березня 2021 12:59
Гасратов.PDF
23 березня 2021 12:59
Гайдай.PDF
23 березня 2021 12:59
Бут М.С..pdf
23 березня 2021 12:59
Букин.PDF
23 березня 2021 12:59
Бузіка Г.Г..pdf
23 березня 2021 12:59
Бровко А.І..pdf
23 березня 2021 12:59
Бортневський.PDF
23 березня 2021 12:59
Бондаренко С.А..pdf
23 березня 2021 12:59
Божко С.Ю..pdf
23 березня 2021 12:59
Блажко.PDF
23 березня 2021 12:59
Белов В.В..pdf
23 березня 2021 12:59
Безпалий О.С.PDF
23 березня 2021 12:59
Беженар О.О..pdf
23 березня 2021 12:59
Бабенко С.В..pdf
23 березня 2021 12:59
Артемьев.PDF
23 березня 2021 12:59
Андрюшин.PDF
23 березня 2021 12:59
Андріянов С.В..PDF
23 березня 2021 12:59
Ангелов.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 9 дог №18-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 9 дог 20-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 8 дог №18-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 8 дог 20-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 8 дог 19-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 7 дог №18-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 7 дог 20-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 7 дог 19-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 6 дог №18-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 6 дог 20-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 6 дог 19-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 5 дог №18-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 5 дог 20-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 5 дог 19-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 4 дог №18-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 4 дог 20-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 4 дог 19-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 3 дог №18-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 3 дог 20-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 3 дог 19-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 2 дог №18-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 2 дог 20-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 2 дог 19-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 12 дог №18-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 11 дог №18-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 10 дог №18-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 10 дог 20-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 1 дог №18-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 1 дог 20-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
КБ 1 дог 19-18П.PDF
23 березня 2021 12:59
Договір №20-18П.pdf
23 березня 2021 12:59
Договір №19-18П.pdf
23 березня 2021 12:59
Договір №18-18П.pdf
23 березня 2021 12:59
Копії тех.паспортів 2.pdf
23 березня 2021 12:59
Витяг зі статуту.PDF
23 березня 2021 12:59
S0100113_Ф1._Баланс626058.pdf
23 березня 2021 12:59
Щодо формальних помилок.PDF
23 березня 2021 12:59
ЦПУ.PDF
23 березня 2021 12:59
Форма 4-ОПП.pdf
23 березня 2021 12:59
Фін.звіт 2020.pdf
23 березня 2021 12:59
Транспортна схема.PDF
23 березня 2021 12:59
Статут.PDF
23 березня 2021 12:59
Скан витягу ПДВ.pdf
23 березня 2021 12:59
Сертифікат ISO 9001.PDF
23 березня 2021 12:59
Сертифікат ISO 45001.PDF
23 березня 2021 12:59
Сертифікат ISO 14001.PDF
23 березня 2021 12:59
Рішення від Засновників.PDF
23 березня 2021 12:59
Проект договору.PDF
23 березня 2021 12:59
Опис.pdf
23 березня 2021 12:59
ліцензія.zip
23 березня 2021 12:59
Ліцензія.pdf
23 березня 2021 12:59
ліцензія банк.pdf
23 березня 2021 12:59
Копії тех. паспортів.PDF
23 березня 2021 12:59
Копії тех. паспортів ч.2.pdf
23 березня 2021 12:59
Копії наказів ТОВ РДС 2.pdf
23 березня 2021 12:59
Копії наказів ТОВ РДС 1.pdf
23 березня 2021 12:59
Копії дипломів ЦПУ (3).PDF
23 березня 2021 12:59
Копії дипломів ЦПУ (2).PDF
23 березня 2021 12:59
Копії дипломів ЦПУ (1).PDF
23 березня 2021 12:59
Копії дипломів ТОВ РДС 2.pdf
23 березня 2021 12:59
Копії дипломів ТОВ РДС 1.pdf
23 березня 2021 12:59
Код доступу та опис.pdf
23 березня 2021 12:59
Код доступу до Статуту.PDF
23 березня 2021 12:59
ІСО2.pdf
23 березня 2021 12:59
ІСО1.pdf
23 березня 2021 12:59
ІСО.pdf
23 березня 2021 12:59
ІСО ще.pdf
23 березня 2021 12:59
Інвентарка на піскостум.PDF
23 березня 2021 12:59
Договір ТрансЛайнГруп.pdf
23 березня 2021 12:59
Договір оренди Сварог.pdf
23 березня 2021 12:59
Договір Лабораторія.pdf
23 березня 2021 12:59
Договір з РСВ ПАК.PDF
23 березня 2021 12:59
Довіреність Братаєва.rar
23 березня 2021 12:59
Довідка про фін.PDF
23 березня 2021 12:59
Довідка про працівників.PDF
23 березня 2021 12:59
Довідка про обладнання.PDF
23 березня 2021 12:59
Довідка про мат-тех базу.PDF
23 березня 2021 12:59
Довідка про лабораторію.PDF
23 березня 2021 12:59
Довідка про довкілля.PDF
23 березня 2021 12:59
Довідка про аналогічні.PDF
23 березня 2021 12:59
Довідка про АБЗ.PDF
23 березня 2021 12:59
Гарантійний лист.PDF
23 березня 2021 12:59
Відомості про Учасника.PDF
23 березня 2021 12:59
Відгук САД Вінниця.PDF
23 березня 2021 12:59
виписка.pdf
23 березня 2021 12:59
виписка UA693282090000029324400002492.pdf
23 березня 2021 12:59
Банківська гарантія.rar
23 березня 2021 12:59
Баланс.PDF
23 березня 2021 12:59
Атестат АБЗ (Бутенки).pdf
23 березня 2021 12:59
016-001-11943 БТ-2021.pdf.p7s.p7s
23 березня 2021 12:59
016-001-11943 БТ-2021.pdf

Вимога про усунення невідповідностей

Замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника в процедурі відкритих торгів (UA-2021-02-19-004526-b) виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією. 1) перелік виявлених невідповідностей: В процесі розгляду ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ" виявлені наступні недоліки та невідповідності щодо кваліфікаційної відповідності вимогам згідно ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі»: 1.-В інформації про виконання аналогічного договору в обсягах виконаних робіт зазначені дані, які не співпадають із даними згідно наданих актів приймання виконаних робіт до аналогічних договорів посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: Згідно додатку 2.7 до тендерної документації Учасник в складі тендерної пропозиції повинен Учасник в складі тендерної пропозиції повинен подати інформаційну довідку про наявність досвіду виконання аналогічного договору Довідка має містити інформацію не менш ніж про один вказаний аналогічний* договір із зазначенням контрагента (замовника**) за договором, та його реквізитів, дати укладення та номеру договору, предмета договору, місцезнаходження об’єкта, категорію автомобільної дороги (у разі якщо роботи виконувались на території України), укладеного протягом 2016(2018)*- 2020 р.р. та інші дані згідно Таблиці. - копiю(ї) аналогічного(их)* договору(ів) з усіма додатками та невід’ємними частинами до договору; - акт(-ти) приймання виконаних будівельних робіт (форми КБ-2в або іншій формі згідно умов договору на виконання робіт/послуг) та довiдка (-ки) про вapтicть виконаних будівельних робiт та витрати (форми КБ-3 або іншій формі згідно умов договору на виконання робіт/послуг); На підтвердження вищезазначеної інформації учасник повинен долучити шляхом завантаження до тендерної пропозиції такі документи: Згідно додатку 2.7 до тендерної документації Учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати оновлену інформацію про досвід виконання аналогічного договору (вих. №13 від 19.03.2021 р.) перелік виявлених невідповідностей: 2)-учасник долучив до тендерної пропозиції транспорту схему яка по розрахункам спеціалістами Служби автомобільних доріг не відповідає дійсності, тобто в схемі учасник не зазначив усі точки маршруту посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: Згідно додатку 2.4 до тендерної документації Учасник розраховує відстань транспортування (перевезення) асфальтобетонної суміші відповідно до вимог ДБН В.2.3-4-2015 “Автомобільні дороги. Частина І. Проектування. Частина II. Будівництво” зі змінами, які набрали чинності із 01.09.2019 року, у тому числі п. 20.8.2 ДБН, із місця відпуску асфальтобетонної суміші (фактичного знаходження АБЗ на момент подання тендерної пропозиції) до об’єкту надання послуг. В підтвердження дотримання Учасником даних вимог щодо часу транспортування асфальтобетонної суміші та/або ЩМАС Учасник надає транспортну схему за формою наведеною в таблиці ДОДАТКУ 2.4. На підтвердження вищезазначеної інформації учасник повинен долучити шляхом завантаження до тендерної пропозиції такі документи: Згідно додатку 2.4 до тендерної документації Учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати оновлену транспортну схему з вказанням усього маршруту із місця відпуску асфальтобетонної суміші (фактичного знаходження АБЗ на момент подання тендерної пропозиції) до об’єкту надання послуг. ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА): 1. Оприлюднити в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей з урахуванням вимог частини 16 статті 29 Закону

Документи

23 березня 2021 17:05
Звіт з ЄДР (зареєстровано)
01 квітня 2021 17:59
Протокол-8 розгляд.pdf

Публічні документи

20 травня 2021 09:15
Електронний підпис
14 травня 2021 10:58
Електронний підпис
14 травня 2021 10:55
Документи переможця.pdf
01 квітня 2021 10:34
Електронний підпис
23 березня 2021 14:30
Електронний підпис
23 березня 2021 14:30
Електронний підпис
23 березня 2021 14:29
Банківська гарантія.rar
23 березня 2021 14:29
4. Проект договору.pdf

Документи

23 березня 2021 17:05
Звіт з ЄДР (зареєстровано)
01 квітня 2021 17:58
Протокол-8 розгляд.pdf

Публічні документи

23 березня 2021 16:45
Електронний підпис
23 березня 2021 16:40
Виписка.pdf.p7s.p7s.zip
23 березня 2021 16:40
35-Г_21-МТБ.zip
23 березня 2021 16:21
Електронний підпис
23 березня 2021 15:58
Лист заборгованість.pdf
23 березня 2021 15:58
ТК Яременко - дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Шикарюк-дор.роб.pdf
23 березня 2021 15:58
ТК Чернушко-дор.роб.pdf
23 березня 2021 15:58
ТК ЧАлабов-дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Фіник - дор.роб.pdf
23 березня 2021 15:58
ТК Філіпіді Р.П. маш. УАБ.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Феденко - водій.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Унгурян - дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Ульянов - дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Ткаченко - маш.котка.pdf
23 березня 2021 15:58
ТК Татосян У.Д. - дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Татосян А.У - дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Сухопаренко-дор.роб.pdf
23 березня 2021 15:58
ТК Сухопаренко - дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Старанов О.В. перевод.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Силоч-дор.роб.pdf
23 березня 2021 15:58
ТК Селецький - водій.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Сандрачук А.В. дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Саакян Г.С. - дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Саакян В.А. - дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Рубенян - дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Рибакін В.В. дор.роб.pdf
23 березня 2021 15:58
ТК Потійко - майстер.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Петросян - маш.котка.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Папіровник -водій.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Нікітін-тракторист.pdf
23 березня 2021 15:58
ТК Мноян - дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Микитіна - виконроб.pdf
23 березня 2021 15:58
ТК Маленко-дор.роб.pdf
23 березня 2021 15:58
ТК Мазур Г.І. - майстер.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Литвинчук - маш. фрези.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Лаврик-машиніст УАБ.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Круппа-тракторист.pdf
23 березня 2021 15:58
ТК Краснощок - дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Кочерга-маш.копра.pdf
23 березня 2021 15:58
ТК Колівашко-дор.роб.pdf
23 березня 2021 15:58
ТК Коваль - дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Карлюга А.О. - водій.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Іовчев П.П. дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Жемчужніков - дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Єфімчук - дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Дядя І.А. - водій.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Дядя (переклад).pdf
23 березня 2021 15:58
ТК Драгульський - водій.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Гурін М.В. - виконроб.pdf
23 березня 2021 15:58
ТК Важницький - водій.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Буламез - водій.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Борисенко А.В. водій.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Бондарчук - маш.фрези.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Бойченко-маш.фрези.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Барда - маш.котка.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Артюшенко - водій.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Андреєв В.З. - водій.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Амірян - водій.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Аветісян Г.Н. - дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Аветісян В.Н.- дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
ТК Аветісян А.Н. - дор.роб.PDF
23 березня 2021 15:58
2.6.2 Дипломи.pdf
23 березня 2021 15:58
2.4 Транспортна схема.pdf
23 березня 2021 15:58
2.2. Наявність бази.pdf
23 березня 2021 15:58
2.1 Наявність техніки.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ "Автомагістраль-Південь"

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

Згідно додатку 1 до тендерної документації

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію, директор ТОВ «Автомагiстраль-Пiвдень», не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку.

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Вчинення корупційних правопорушень

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

Згідно додатку 1 до тендерної документації

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, директора ТОВ «Автомагiстраль-Пiвдень», якого уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми.

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

Згідно додатку 1 до тендерної документації

Учасник процедури закупівлі ТОВ «Автомагiстраль-Пiвдень» не має заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів)

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

Згідно додатку 5 до тендерної документації

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань наявна інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Згідно додатку 5 до тендерної документації

Учасник процедури закупівлі, ТОВ «Автомагiстраль-Пiвдень», не є особою, до якої застосовано санкцію у виді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України «Про санкції».

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОСТДОРСТРОЙ"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

Довідка за ст.17

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Вчинення корупційних правопорушень

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

Довідка за ст.17

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

Довідка за ст.17

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

Довідка за ст.17

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Підтверджую

Довідка за ст.17.PDF

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Довідка за ст.17

ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ"

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

Згідно додатку 1 до тендерної документації

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку.

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Вчинення корупційних правопорушень

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

Згідно додатку 1 до тендерної документації

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми.

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

Згідно додатку 1 до тендерної документації

учасник процедури закупівлі ТОВ "БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ" не має заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів).

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

Згідно додатку 5 до тендерної документації

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань наявна інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань". Кінцевим бенефіціарним власником (контролером) Товариства з обмеженою відповідальністю «БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ» є Літнарович Дмитро Вікторович, право голосу - 100%, тип бенефіціарного володіння – пряме.

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Згідно додатку 5 до тендерної документації

Товариство з обмеженою відповідальністю «БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ» підтверджує, що не перебуває під дією спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів, передбачених Законом України «Про санкції», чи спеціальних санкцій за порушення законодавства про зовнішньоекономічну діяльність , а також будь-яких інших обставин та заходів нормативного, адміністративного чи іншого характеру, що перешкоджають укладенню та /або виконанню договору про закупівлю.

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

КОНСОРЦІУМ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

Згідно додатку 1 до тендерної документації

Посадова особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку;

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Вчинення корупційних правопорушень

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

Згідно додатку 1 до тендерної документації

Посадова особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми;

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

Згідно додатку 1 до тендерної документації

Учасник процедури закупівлі не має заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів);

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

Згідно додатку 5 до тендерної документації

Надаємо у складі тендерної пропозиції документи, що підтверджують повноваження посадової особи учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції та підписання договору за результатами закупівлі, а також Інформаційну довідку про наявність в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником;

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Згідно додатку 5 до тендерної документації

Надаємо у складі тендерної пропозиції Гарантійний лист стосовно підтвердження того, що Учасник не перебуває під дією спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів, передбачених Законом України «Про санкції», чи спеціальних санкцій за порушення законодавства про зовнішньоекономічну діяльність, а також будь-яких інших обставин та заходів нормативного, адміністративного чи іншого характеру, що перешкоджають укладенню та /або виконанню договору про закупівлю.

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 05 травня 2021 12:42

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Відповідність критеріям Документи
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ" 778 000 000,00
UAH з ПДВ
769 300 000,00
UAH з ПДВ
Відповіді учасника Документи
ТОВ "Автомагістраль-Південь" 819 999 000,00
UAH з ПДВ
770 000 000,00
UAH з ПДВ
Відповіді учасника Документи

Публічні документи

20 травня 2021 09:15
Електронний підпис
14 травня 2021 10:58
Електронний підпис
14 травня 2021 10:55
Документи переможця.pdf
01 квітня 2021 10:34
Електронний підпис
23 березня 2021 14:30
Електронний підпис
23 березня 2021 14:30
Електронний підпис
23 березня 2021 14:29
Банківська гарантія.rar
23 березня 2021 14:29
4. Проект договору.pdf

Публічні документи

31 березня 2021 21:54
Електронний підпис
23 березня 2021 12:12
Електронний підпис
23 березня 2021 12:12
Електронний підпис
23 березня 2021 12:09
7. Банківська гарантія.rar
23 березня 2021 12:09
4. Проект договору.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.15.2. Дорожні робітники.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.15.1. Дорожні робітники.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.14. Трактористи.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.12. Машиністи ДТМ.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.11. Машиністи фрези.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.10. Машиністи ММ та ДБМ.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.9. Машиністи котка.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.3. Машиністи крана.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.2. Водії.pdf
23 березня 2021 12:09
2.2.1. ІТР.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ"

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

Згідно додатку 1 до тендерної документації

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку.

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Вчинення корупційних правопорушень

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

Згідно додатку 1 до тендерної документації

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми.

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

Згідно додатку 1 до тендерної документації

учасник процедури закупівлі ТОВ "БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ" не має заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів).

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

Згідно додатку 5 до тендерної документації

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань наявна інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань". Кінцевим бенефіціарним власником (контролером) Товариства з обмеженою відповідальністю «БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ» є Літнарович Дмитро Вікторович, право голосу - 100%, тип бенефіціарного володіння – пряме.

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Згідно додатку 5 до тендерної документації

Товариство з обмеженою відповідальністю «БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ» підтверджує, що не перебуває під дією спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів, передбачених Законом України «Про санкції», чи спеціальних санкцій за порушення законодавства про зовнішньоекономічну діяльність , а також будь-яких інших обставин та заходів нормативного, адміністративного чи іншого характеру, що перешкоджають укладенню та /або виконанню договору про закупівлю.

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

ТОВ "Автомагістраль-Південь"

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

Згідно додатку 1 до тендерної документації

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію, директор ТОВ «Автомагiстраль-Пiвдень», не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку.

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Вчинення корупційних правопорушень

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

Згідно додатку 1 до тендерної документації

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, директора ТОВ «Автомагiстраль-Пiвдень», якого уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми.

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

Згідно додатку 1 до тендерної документації

Учасник процедури закупівлі ТОВ «Автомагiстраль-Пiвдень» не має заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів)

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

Згідно додатку 5 до тендерної документації

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань наявна інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Згідно додатку 5 до тендерної документації

Учасник процедури закупівлі, ТОВ «Автомагiстраль-Пiвдень», не є особою, до якої застосовано санкцію у виді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України «Про санкції».

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ"
#40130383
Переможець 769 300 000,00
UAH з ПДВ
05 травня 2021 16:55

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 05 травня 2021 16:55

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ"
#40130383
769 300 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
12 січня 2022 14:19
Електронний підпис зміни до договору
30 грудня 2021 13:03
ДУ 10 КР-Т-04-29.pdf зміни до договору
30 грудня 2021 13:01
Електронний підпис зміни до договору
26 травня 2021 10:40
ДУ 1 КР-Т-04-29.pdf зміни до договору
26 травня 2021 10:39
Електронний підпис укладений
21 травня 2021 14:41
КР-Т-04-29.pdf укладений
21 травня 2021 14:39

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
24 травня 2021
Дата публікації змін до договору:
26 травня 2021
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Зміна ціни в бік зменшення без зміни обсягу послуг
Номер договору про закупівлю: КР-Т-04-29
Договір:
Номер додаткової угоди: ДУ 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
29 грудня 2021
Дата публікації змін до договору:
30 грудня 2021
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Узгоджене зменшення ціни , зміна строку дії договору
Номер договору про закупівлю: КР-Т-04-29
Договір:
Номер додаткової угоди: ДУ 10
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 21 травня 2021 — 31 грудня 2021
Сума оплати за договором: 598 603 561,08
UAH (в тому числі ПДВ 99 767 260,18 UAH)