Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-04 Знам'янка – Луганськ – Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпро, Донецьк) на ділянці км 216+384 - км 279+693 (окремими ділянками)(45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Current average repair of the public road of state importance M-04 Znamyanka - Luhansk - Izvaryne (on the city of Volgograd through the city of Dnipro, Donetsk) on the section km 216 + 384 - km 279 + 693 (separate sections)(45230000-8 Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways; leveling of surfaces)
Очікувана вартість
6 204 627 215,00 UAH
UA-2021-02-03-006186-c 68d07f39006e496fada2326eef6d1cc6
Відкриті торги з публікацією англійською мовою    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Свізінська Ганна Анатоліївна

380567445263
svyzynskaia@sad.gov.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Tender notice
Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Purchasing Body
Найменування: Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
Код ЄДРПОУ: 25843931
Місцезнаходження: 49600, Україна , Дніпропетровська область обл., Дніпро, Воскресенська, 24
Контактна особа: Свізінська Ганна Анатоліївна
380567445263,
svyzynskaia@sad.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Official name: Motor Road Service in Dnipropetrovsk Oblast
National ID: 25843931
Contact point: Svizinska Hanna Anatolyevna
380567445263,
svyzynskaia@sad.gov.ua

Інформація про процедуру

Milestones
Дата оприлюднення: 03 лютого 2021
Звернення за роз’ясненнями: до 23 березня 2021 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 29 березня 2021 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 02 квітня 2021 17:00
Початок аукціону: 11 травня 2021 13:37
Очікувана вартість: 6 204 627 215,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 31 023 136,07 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Мова тендерної пропозиції українська
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 31023136 UAH
Publication date: 03 лютого 2021 16:58
Enquiries until: 23 березня 2021 00:00
Complaints submission until: до 29 березня 2021 00:00
Time limit for receipt of tenders: 02 квітня 2021 17:00

Information

Estimated total value: 6 204 627 215 UAH including VAT
Minimal lowering step: 31 023 136 UAH
Minimal lowering step, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь


Scope of the procurement
Усі документи тендерної пропозиції, що підготовлені безпосередньо Учасником повинні бути складені українською мовою. Допускається наявність у складі тендерної пропозиції Учасника та не потребують перекладу українською мовою документи на російській мові, складені Учасником в минулих періодах, або надані сторонніми підприємствами, організаціями чи установами, зокрема, але не виключно: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо.
Також, виняток складають стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування; інформація коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).
У разі неможливості подання учасниками документів до складу тендерної пропозиції українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою. При цьому документи, які складені іноземною мовою беспосередньо учасником - довідкі, гарантійні листи, листи у довільній формі або інше, обовязково надаються з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача.
Щодо подання учасниками до складу тендерної пропозиції офіційних документів, які складені іноземною мовою:
Для підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів учасника, з метою використання їх на території України, документи повинні бути легалізовані у встановленому порядку або засвідчені спеціальним штампом «Apostille» (апостиль), якщо країна, в якій цей учасник зареєстрований, підписала відповідну конвенцію, крім випадку, якщо існують угоди між двома або декількома державами, які відміняють або спрощують зазначену процедуру або звільняють сам документ від легалізації.
Документи легалізуються учасниками торгів –іноземними суб’єктами господарювання наступним чином:
а) за спрощеною процедурою проставлення Апостиля (Apostille) відповідно до статей 3 та 4 Гаазької Конвенції від 05.10.1961 року
або
б) за процедурою консульської легалізації відповідно до Віденської Конвенції «Про консульські зносини» 1963 року
або
в) завірений(-і) нотаріально відповідно до глави 11 Закону України «Про нотаріат» (в разі, якщо документ не потребує легалізації згідно з міжнародною угодою (конвенцією тощо) між Україною та країною-учасника торгів ) та в такому випадку надається лист-роз‘яснення, складений в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою (за наявності), з посиланням на відповідну міжнародну угоду (конвенцію тощо) між Україною та країною-учасника торгів, згідно з якою документ не потребує легалізації.
Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі електронної банківської гарантії (далі - банківська гарантія) з накладеним електронно-цифровим підписом/кваліфікованого електронного підпису гаранту (далі-Банк-гарант) відповідно до вимог діючого законодавства.
Електронна гарантія обов’язково повинна містити посилання на реквізити закупівлі, її назву та номер на веб-порталі Уповноваженого органу.
Електронна гарантія надається у складі тендерної пропозиції у форматі, що дає можливість перевірити електронний цифровий підпис/кваліфікований електронний підпис Банку-гаранта за допомогою ресурсу офіційного веб-сайту Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України. У разі відсутності або не підтвердження ЕЦП/КЕП банківської гарантії, подана учасником тендерна пропозиція відхиляється Замовником.
Банківська гарантія надана банком-резидентом України має бути оформлена відповідно до вимог постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах».
Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням ЕЦП/КЕП гаранта (у випадку, якщо підписантом не є голова правління).
Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає 0,5 % очікуваної вартості закупівлі, а саме 31 023 136,00 грн. (тридцять один мільйон двадцять три тисячі сто тридцять шість гривень 00 коп.)
Строк дії забезпечення тендерної пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 120 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, яка вказана в оголошенні на веб-порталі Уповноваженого органу. Гарантія має набувати чинності з дня її надання.
У разі, якщо Учасник бере участь в одному тендері Замовника, проте за певними лотами, то на кожен лот він надає окрему гарантвю.
Гарантія має передбачати лише можливість сплати всієї суми, на яку вона видана (часткові сплати-заборонені).
В тексті гарантії обов’язково повинно бути зазначено:
- Зобов’язання Банку-гаранта сплатити Замовнику гарантійну суму єдиним платежем протягом 5-ти банківських днів з дня отримання вимог Замовника без подання будь-яких інших документів або виконання будь-яких інших умов;
- Умови гарантії не можуть бути змінені і вона не може бути припинена Банком-гарантом, в тому числі згідно із заявою Учасника, без згоди та погодження з Замовником, після її передавання / надсилання Замовнику.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності грошового покриття, надається довідка з банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії відповідної гарантії та виписка з Банку по рахунку покриття, яка підтверджує зачислення грошового покриття на рахунок покриття , видані Банком- гарантом, завірені печаткою Банка-гаранта та підписом уповноваженої особи від Банку-гаранта.
Грошове покриття прередбачає списання (перерахування) грошових коштів із поточного рахунку Учасника (Принципала) на рахунок покриття за банківською гарантією. Забороняється надання гарантій, на умовах перерахування грошових коштів на депозитний рахунок. Грошове покриття не може виступати забезпеченням за будь-якими іншими фінансовими зобов’язаннями.
Банківська гарантія з повним грошовим покриттям повинна бути надана одним із системно важливих банків, перелік яких затверджується НБУ. Перелік цих банків є загальнодоступним та публікується на сайті НБУ.
Тендерна пропозиція, у складі якої буде банківська гарантія, що не відповідає умовам тендерної документації, буде відхилена Замовником.
Реквізити Замовника для оформлення банківської гарантії:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
код ЄДРПОУ:25843931
ПАТ КБ «Приватбанк» р/р UA773052990000026009050020830
Забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції в разі:
1) закінчення строку дії тендерної пропозиції та забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації;
2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем процедури закупівлі;
3) відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання;
4) закінчення тендеру в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції.
Забезпечення тендерної пропозиції не повертається в разі:
1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними;
2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;
3) ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону;
4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.
За зверненням учасника, яким було надано забезпечення тендерної пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав повернення забезпечення тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути
All documents of the tender offer prepared directly by the Bidder must be drawn up in the Ukrainian language. Documents drawn up by the Bidder in previous periods or provided by third parties, organizations or institutions, including, but not limited to: appointment orders, minutes of meetings, contracts, invoices, acts, extracts, letters, technical specifications, certificates, quality passports, etc.Exceptions are also standard characteristics, requirements, abbreviations and terminology related to the goods, works or services to be procured, provided for in existing international or national standards, norms and regulations, set out in the language of their generally accepted application; information when the use of letters and symbols of the Ukrainian language leads to their distortion (in particular, but not exclusively, Internet addresses, e-mail addresses, trademarks (marks for goods and services), generally accepted international terms).If it is impossible for bidders to submit documents to the tender proposal in Ukrainian, they may be submitted in a foreign language. In this case, documents drawn up in a foreign language directly by the participant - certificates, letters of guarantee, letters in any form or other, must be provided with a translation into Ukrainian with a notarized signature of the translator.Regarding the submission of official documents prepared in a foreign language by the participants to the tender proposal: To confirm the authenticity of the original official documents of the participant, in order to use them in Ukraine, the documents must be legalized in the prescribed manner or certified with a special stamp "Apostille", if the country in which the participant is registered has signed the relevant convention, unless if there are agreements between two or more states that cancel or simplify this procedure or exempt the document itself from legalization.The documents are legalized by bidders - foreign entities as follows: a) under the simplified procedure for affixing an Apostille in accordance with Articles 3 and 4 of the Hague Convention of 05.10.1961 or b) under the consular legalization procedure in accordance with the 1963 Vienna Convention on Consular Relations or c) notarized in accordance with Chapter 11 of the Law of Ukraine between Ukraine and the country-bidder) and in this case a letter is provided. clarification, drawn up in any form, signed by the authorized person of the bidder and stamped (if any), with reference to the relevant international agreement (convention, etc.) between Ukraine and the bidder country, according to which the document does not require legalization. The texts must be authentic, the defining text is in Ukrainian. The tender offer must be accompanied by a document confirming the provision by the Bidder of the tender offer security, which must be provided in the form of an electronic bank guarantee (hereinafter - the bank guarantee) with an electronic digital signature / qualified electronic signature of the guarantor (hereinafter - the Guarantor Bank). in accordance with the requirements of current legislation. The electronic guarantee must contain a link to the details of the purchase, its name and number on the web portal of the Authorized Body. The electronic guarantee is provided as part of the tender offer in a format that allows verifying the electronic digital signature / qualified electronic signature of the Guarantor Bank using the resource of the official website of the Central Certification Authority of the Ministry of Justice of Ukraine. In case of absence or non-confirmation of EDS / CEP of the bank guarantee, the tender offer submitted by the bidder is rejected by the Customer. The bank guarantee provided by a resident bank of Ukraine must be issued in accordance with the requirements of the NBU Board Resolution of 15.12.2004 № 639 ""On approval of the regulations on the procedure for banks to carry out operations under guarantees in national and foreign currencies."
The authority of the person signing the bank guarantee must be confirmed by the relevant document with the imposition of EDS / CEP of the guarantor (if the signatory is not the chairman of the board).
The amount of security for the tender offer is 0.5% of the expected purchase price, namely UAH 31,023,136.00. (thirty-one million twenty-three thousand one hundred thirty-six hryvnias 00 kopecks.)
The term of the tender offer security (guarantee period) is not less than 120 calendar days from the date of the deadline for submission of tender offers, which is specified in the announcement on the web portal of the Authorized Body. The guarantee must take effect from the date of its provision.
If the Bidder participates in one tender of the Customer, but for certain lots, it provides a separate guarantee for each lot.
The guarantee should provide only for the possibility of payment of the full amount for which it is issued (partial payments are prohibited).
The text of the guarantee must state:
- Obligation of the Guarantor Bank to pay the guarantee amount to the Customer in a single payment within 5 banking days from the date of receipt of the Customer's claims without submitting any other documents or fulfilling any other conditions;
- The terms of the guarantee cannot be changed and it cannot be terminated by the Guarantor Bank, including according to the application of the Participant, without the consent and consent of the Customer, after its transfer / sending to the Customer.The bank guarantee must be issued with full cash coverage for the entire term of such guarantee. To confirm the availability of cash coverage, a certificate from the bank on the availability of full cash coverage for the entire term of the guarantee and a statement from the Bank on the coverage account, confirming the crediting of cash coverage to the coverage account, issued by the Guarantor Bank, certified authorized person from the Guarantor Bank.
Cash coverage provides for the write-off (transfer) of funds from the current account of the Participant (Principal) to the coverage account under a bank guarantee. It is prohibited to provide guarantees on the terms of transfer of funds to the deposit account. Cash coverage cannot be collateral for any other financial obligations.
A bank guarantee with full cash coverage must be provided by one of the systemically important banks, the list of which is approved by the NBU. The list of these banks is publicly available and published on the NBU website.
The tender offer, which will include a bank guarantee that does not meet the conditions of the tender documentation, will be rejected by the Customer.
Details of the Customer for registration of a bank guarantee:
Service of highways in the Dnepropetrovsk area
USREOU code: 25843931
PJSC CB "Privatbank" r / r UA773052990000026009050020830
The tender security shall be returned to the bidder within five banking days from the date of occurrence of the grounds for the return of the tender security in the case of:
1) expiration of the tender offer and security of the tender offer specified in the tender documentation;
2) concluding a procurement contract with the bidder who became the winner of the procurement procedure;
3) withdrawal of the tender offer before the deadline for its submission;
4) termination of the tender in case of non-conclusion of the procurement contract with any of the participants who submitted tender proposals.
Security of the tender offer is not returned in case:
1) withdrawal of the tender offer by the bidder after the expiration of the term of its submission, but before the expiration of the term during which the tender offers are considered valid;
2) non-signing of the procurement contract by the bidder who became the winner of the tender;
3) failure of the winner to provide the procurement procedure within the period specified in part six of Article 17 of the Law, documents confirming the absence of the grounds established by Article 17 of the Law;
4) failure of the winner of the procurement procedure to provide security for the implementation of the procurement contract after receiving notification of the intention to enter into a procurement contract, if the provision of such security is provided by the tender documentation.
Upon the request of the bidder who has been provided with the tender security, the customer shall notify the institution that issued such a guarantee to the bidder of the grounds for returning the tender security within five days from the date of one of the grounds for returning the tender security.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-04 Знам'янка – Луганськ – Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпро, Донецьк) на ділянці км 216+384 - км 279+693 (окремими ділянками)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 00000, Україна, Дніпропетровська область, автомобільна дорога загального користування державного значення М-04 Знам'янка – Луганськ – Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпро, Донецьк) на ділянці км 216+384 - км 279+693 (окремими ділянками), -----
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Current average repair of the public road of state importance M-04 Znamyanka - Luhansk - Izvaryne (on the city of Volgograd through the city of Dnipro, Donetsk) on the section km 216 + 384 - km 279 + 693 (separate sections)
CPV: 45230000-8
Період постачання: по 30 листопада 2022

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Оплата послуг проводиться в межах виділеного фінансування за фактично надані послуги згідно Ф № КБ-2в та Ф № КБ-3 шляхом поетапної оплати Замовником протягом 30 календарних днів у разі надходження відповідних коштів на рахунок Замовника Пiсляоплата 30 Календарні 71
Надання послуг Можливе здійснення попередньої оплати (аванс) у відповідності до Постанови КМУ від 04.12.2019 року №1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти». Попередня оплата здійснюється за рішенням головного розпорядника коштів у розмірі до 30% від річної вартості договору на строк не більше трьох місяців. Використаний аванс погашається на підставі актів виконаних робіт по формі КБ-2, підписаних уповноваженими представниками Сторін. По закінченні зазначеного терміну невикористані суми авансу повертаються Замовнику з нарахуванням річної відсоткової плати на рівні облікової ставки НБУ із застосуванням коефіцієнту 1,2. Аванс 90 Календарні 29

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі:

Підстави для відмови в участі

1. Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Стаття 17, частина 1, пункт 5
Стаття 17, частина 1, пункт 6
Учасник фізична особа підтверджує, що
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку
Учасник юридична особа підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку
2. Вчинення економічних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Стаття 17, частина 1, пункт 4
Стаття 6, частина 2, пункт 4
Стаття 50, пункт 1
Учасник підтверджує, що
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
3. Вчинення корупційних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Стаття 17, частина 1, пункт 2
Стаття 17, частина 1, пункт 3
Учасник підтверджує, що
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
4. Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Стаття 17, частина 1, пункт 12
Учасник підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: - службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми;
5. Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Стаття 17, частина 1, пункт 13
Учасник підтверджує, що
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: - учасник процедури закупівлі не має заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів);
Учасник підтверджує, що
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: у разі наявності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: у разі наявності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: у разі наявності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: у разі наявності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Опис: у разі наявності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
6. Порушення справ про банкрутство
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Стаття 17, частина 1, пункт 8
Учасник підтверджує, що
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
7. Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Стаття 17, частина 1, пункт 7
Замовник підтверджує, що
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
8. Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Стаття 17, частина 1, пункт 1
Замовник підтверджує, що
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
9. Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Стаття 17, частина 1, пункт 9
Стаття 9, частина 2, пункт 9
Стаття 17, частина 1, пункт 10
Стаття 17, частина 1, пункт 11
Закон України "Про санкції"
Учасник підтверджує, що
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 5 до тендерної документації
Опис: Інформаційна довідка із зазначенням відповідно до чинного законодавства України підстав згідно з якими відсутня в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником (Примітка: надається тільки у разі відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником, та тільки Учасником – юридичною особою, яка є резидентом України);
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 5 до тендерної документації
Опис: Інформаційна довідка із зазначенням відповідно до чинного законодавства України підстав згідно з якими відсутня в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником (Примітка: надається тільки у разі відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником, та тільки Учасником – юридичною особою, яка є резидентом України);
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Форма підтвердження: заява
Заголовок: Згідно додатку 5 до тендерної документації
Опис: Інформаційна довідка із зазначенням відповідно до чинного законодавства України підстав згідно з якими відсутня в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником (Примітка: надається тільки у разі відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником, та тільки Учасником – юридичною особою, яка є резидентом України);

Вимоги до тендерної пропозиції:

Вимоги до тендерної пропозиції

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
Підтверджує: учасник
Відноситься до: закупівлі
Учасник підтверджує, що
Мова тендерної пропозиції українська

25 березня 2021 15:20
Електронний підпис
04 березня 2021 17:29
Електронний підпис
04 березня 2021 11:27
Електронний підпис
04 березня 2021 10:07
Електронний підпис
25 лютого 2021 14:23
Електронний підпис
03 лютого 2021 17:12
Електронний підпис
25 березня 2021 13:23
Перелік змін від 25.03.2021.doc
04 березня 2021 17:28
Перелік змін від 04.03.2021.doc
04 березня 2021 11:25
Перелік змін від 04.03.2021.doc
04 березня 2021 09:55
Перелік змін від 04.03.2021.doc
25 березня 2021 13:23
ТД М-04 216+384 279+693 остаточний –зі змінами від 25.03.21.docx
04 березня 2021 17:28
ТД М-04 216+384 279+693 остаточний –зі змінами від 04.03.21.docx
04 березня 2021 11:25
ТД М-04 216+384 279+693 остаточний –зі змінами від 04.03.21.docx
04 березня 2021 09:55
ТД М-04 216+384 279+693 остаточний –зі змінами від 04.03.21.docx
25 лютого 2021 14:21
Перелік змін від 25.02.2021.doc
25 лютого 2021 14:21
ТД М-04 216+384 279+693 остаточний –зі змінами від 25.02.21.docx
03 лютого 2021 17:08
Проект договору.docx
03 лютого 2021 17:08
ТД М-04 216+384 279+693 остаточний.docx

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Інформація про мову, якою повинно бути складена ТП
Дата подання: 24 лютого 2021 12:06
Дата відповіді: 25 лютого 2021 08:03
Шановний Замовнику! В порядку ст. 24 ЗУ «Про публічні закупівлі» просимо надати роз’яснення встановлених у п.7 Розділу 1 вимог до оформлення вітчизняними учасниками торгів копій документів тендерної пропозиції, складених іноземною мовою. А саме - просимо вказати яким чином мають бути оформлені учасником торгів-резидентом України копії наступних документів, оригінали яких складені англійською мовою на території іноземної держави: - копія договору (контракту) про виконання будівельних робіт на території іншої держави, укладеного між учасником та замовником-нерезидентом; - сертифікати (акти) про прийняття виконаних будівельних робіт, підписані учасником та замовником-нерезидентом; - лист-відгук від замовника – нерезидента про виконання договору. Заздалегідь вдячні за співпрацю.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний учасник! Згідно вимоги тендерної документації,а саме:розділу 1. Загальні положення п.7 Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції:
Усі документи тендерної пропозиції, що підготовлені безпосередньо Учасником повинні бути складені українською мовою. Допускається наявність у складі тендерної пропозиції Учасника та не потребують перекладу українською мовою документи на російській мові, складені Учасником в минулих періодах, або надані сторонніми підприємствами, організаціями чи установами, зокрема, але не виключно: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо.
Також, виняток складають стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування; інформація коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).
У разі неможливості подання учасниками документів до складу тендерної пропозиції українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою. При цьому документи, які складені іноземною мовою беспосередньо учасником - довідкі, гарантійні листи, листи у довільній формі або інше, обовязково надаються з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача.
Щодо подання учасниками до складу тендерної пропозиції офіційних документів, які складені іноземною мовою:
Для підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів учасника, з метою використання їх на території України, документи повинні бути легалізовані у встановленому порядку або засвідчені спеціальним штампом «Apostille» (апостиль), якщо країна, в якій цей учасник зареєстрований, підписала відповідну конвенцію, крім випадку, якщо існують угоди між двома або декількома державами, які відміняють або спрощують зазначену процедуру або звільняють сам документ від легалізації.
Документи легалізуються учасниками торгів –іноземними суб’єктами господарювання наступним чином:
а) за спрощеною процедурою проставлення Апостиля (Apostille) відповідно до статей 3 та 4 Гаазької Конвенції від 05.10.1961 року
або
б) за процедурою консульської легалізації відповідно до Віденської Конвенції «Про консульські зносини» 1963 року
або
в) завірений(-і) нотаріально відповідно до глави 11 Закону України «Про нотаріат» (в разі, якщо документ не потребує легалізації згідно з міжнародною угодою (конвенцією тощо) між Україною та країною-учасника торгів ) та в такому випадку надається лист-роз‘яснення, складений в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою (за наявності), з посиланням на відповідну міжнародну угоду (конвенцію тощо) між Україною та країною-учасника торгів, згідно з якою документ не потребує легалізації.
Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2021-02-03-006186-c.a1
Статус:
Порушення усунуто
Скаржник: ТОВ ГРАНІТ-001, Код ЄДРПОУ:42751872
Дата подання: 05 березня 2021 19:00
Скарга на дискримінаційні вимоги Документації
Скарга на дискримінаційні вимоги Документації
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволено
Прийнято до розгляду: 11 березня 2021 22:08
рішення від 19.03.2021 № 5499.pdf
Дата публікації: 24 березня 2021 20:28
Коментар замовника щодо усунення порушення: Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області отримано рішення від Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 5499-р/пк-пз від 19.03.2021р. щодо усунення порушень шляхом внесення змін в тендерну документацію по закупівлі: Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-04 Знам'янка – Луганськ – Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпро, Донецьк) на ділянці км 216+384 - км 279+693 (окремими ділянками)(45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) (UA-2021-02-03-006186-c) ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА): 1. Внести зміни до тендерної документації згідно рішення № 5499-р/пк-пз від 19.03.2021р. щодо усунення порушень шляхом внесення змін в тендерну документацію по закупівлі: Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-04 Знам'янка – Луганськ – Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпро, Донецьк) на ділянці км 216+384 - км 279+693 (окремими ділянками)(45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) (UA-2021-02-03-006186-c) керуючись ст.18 Закону України «Про публічні закупівлі».
Дата виконання рішення замовником: 25 березня 2021 13:39
Номер скарги: UA-2021-02-03-006186-c.c2
Статус:
Скасовано
Скаржник: FERMAK INSAAT TAAHHUT ANONIM SIRKETI, Код ЄДРПОУ:3850058446
Скарга на рішення Замовника
Скарга на рішення Замовника
Причина: Скарга скасована суб'єктом оскарження
Номер скарги: UA-2021-02-03-006186-c.a3
Статус:
Скасовано
Скаржник: FERMAK INSAAT TAAHHUT ANONIM SIRKETI, Код ЄДРПОУ:3850058446
Скарга на рішення Замовника
Скарга на рішення Замовника
Документи
Причина: Скарга скасована суб'єктом оскарження
Номер скарги: UA-2021-02-03-006186-c.b4
Статус:
Скасовано
Скаржник: FERMAK INSAAT TAAHHUT ANONIM SIRKETI, Код ЄДРПОУ:3850058446
Скарга на рішення Замовника
Скарга на рішення Замовника
Документи
Причина: Скарга скасована суб'єктом оскарження
Номер скарги: UA-2021-02-03-006186-c.a5
Статус:
Розгляд припинено
Скаржник: FERMAK INSAAT TAAHHUT ANONIM SIRKETI, Код ЄДРПОУ:3850058446
Дата подання: 19 квітня 2021 11:34
Скарга на рішення Замовника
Скарга на рішення Замовника
Документи
Рішення органу оскарження: Скарга не відповідає вимогам частин 2-5 та 9 статті 18 Закону про публічні закупівлі
Прийнято до розгляду: 22 квітня 2021 10:19
рішення від 21.04.021 №8582+лист замовнику.pdf
Дата публікації: 22 квітня 2021 10:16
рішення від 30.04.2021 №9605.pdf
Дата публікації: 07 травня 2021 20:08

Документи подані скаржником

18 квітня 2021 20:09
UA-2021-02-03-006186-c-qualifications.pdf

Документи подані скаржником

18 квітня 2021 23:48
UA-2021-02-03-006186-c-qualifications.pdf

Протокол розгляду тендерних пропозицій

Переглянути / друкувати протокол розгляду тендерних пропозицій з інформацією про підстави відхилення PDFHTML
Дата публікації : 14 квітня 2021
UA-2021-02-03-006186-c68d07f39006e496fada2326eef6d1cc6
Найменування: Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
Код ЄДРПОУ: 25843931
Місцезнаходження: 49600, Україна, Дніпропетровська область обл., Дніпро, Воскресенська, 24
Учасник Відповідність критеріям Документи Рішення Додатково
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОСТДОРСТРОЙ" Відповіді учасника Документи
Допущено до аукціону
Документи
Вимога про усунення невідповідностей
до 13 квітня 2021 17:45
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ" Відповіді учасника Документи
Допущено до аукціону
Документи
Вимога про усунення невідповідностей
до 13 квітня 2021 17:17
ТОВ "Автомагістраль-Південь" Відповіді учасника Документи
Допущено до аукціону
Документи
Вимога про усунення невідповідностей
до 13 квітня 2021 16:08
FERMAK INSAAT TAAHHUT ANONIM SIRKETI Відповіді учасника Документи
Відхилено
Документи

Вимога про усунення невідповідностей

Замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника в процедурі відкритих торгів (UA-2021-02-03-006186-c) виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією. 1) перелік виявлених невідповідностей: В процесі розгляду ТОВ "Ростдорстрой" виявлені наступні недоліки та невідповідності щодо кваліфікаційної відповідності вимогам згідно ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі»: - Відсутній відгук до наданого Учасником аналогічного договору № 61-Б від 06.08.2020р. «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг) на ділянці км 179+57 – км 188+570, Миколаївська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній та зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)». - В інформації про досвід виконання аналогічних договорів за предметом закупівлі Учасник зазначив договір № 78К від 25.10.2019 р. Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-33 Вінниця-Турбів-Гайсин-Балта-Велика Михайлівка-/М-16/ на ділянці км 245+000 – км 253+000 (45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг)», ціна договору -204 470 000,00 грн, сума виконання договору 200 262 694,60 грн., відсоток виконання договору 97,94 % проте у відгуку наданого Замовником стосовно даного договору зазначена сума виконання договору 199 599 740,00 грн та процент виконання договору 97,6%; - В інформації про досвід виконання аналогічних договорів за предметом закупівлі Учасник зазначив договір № 100-06-19 від 20.06.19 «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-42 Лубни-Миргород-Опішня-/Н-12/(окремими ділянками), Полтавська область (ДК 021:2015:45233000-9. Будівництво45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг)», проте у відгуку наданого Замовником стосовно даного договору зазначена дата підписання договору 16 липня 2019. - В інформації про досвід виконання аналогічних договорів за предметом закупівлі Учасник зазначив влаштування вирівнюючого шару та/або шару основи з СФОВ з додаванням щебенево-піщаної суміші обробленої комплексним в’яжучим та/або шару основи із щебенево-піщаної суміші обробленої цементом. Для підтвердження інформації, що зазначена у довідці, Учасник надав акт(-ти) приймання виконаних будівельних робіт (форми КБ-2в) в недостатньому обсязі. - У договорі оренди 03/02-20О/2 від 03.02.2020 між ТОВ «ФІРМА «ТАРГЕТ» та ТОВ «ІНКОТРЕЙДБУД» строк дії договору повинен бути чинним протягом всього строку надання послуг, що є предметом закупівлі. посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: Згідно додатку 2.7 тендерної документації: Учасник в складі тендерної пропозиції повинен подати інформаційну довідку про наявність досвіду виконання аналогічного договору . Для підтвердження інформації, що зазначена у довідці, Учасник надає наступні документи: Для підтвердження інформації, що зазначена у довідці, Учасник надає наступні документи: - копiю(ї) аналогічного(их)* договору(ів) з усіма додатками та невід’ємними частинами до договору; - акт(-ти) приймання виконаних будівельних робіт (форми КБ-2в або іншій формі згідно умов договору на виконання робіт/послуг) та довiдка (-ки) про вapтicть виконаних будівельних робiт та витрати (форми КБ-3 або іншій формі згідно умов договору на виконання робіт/послуг); - копію(ї) позитивного(их) відгуку(ів) замовника**(ів) (за наданим(-и) аналогічним(-и)* договором(-ами), у якому(-их) обов’язково має бути зазначено: дату його видачi (не раніше ніж 60 днів з дати публікації оголошення про закупівлю), вихiдний номер, посилання на номер, дату та предмет укладеного договору, категорію автомобільної дороги (у разі якщо роботи виконувались на території України), ціна договору, сума виконання договору, % виконання договору від загальної ціни договору, а також iнформацiю про якiсть виконаних робiт, дотримання термінів виконання, щодо відсутності з боку замовника** претензій або судових позовів щодо невиконання або неналежного виконання умов договору. Такий договір має бути виконаний не менше ніж на 50% від загальної ціни договору. У разі, якщо учасник надає аналогічний договір, який виконувався поза межами України, учасником зазначається еквівалент відповідності щодо категорійності доріг за складністю виконання робіт, природою, методологією та обсягами. В такому випадку учасник додатково надає лист-пояснення щодо еквіваленту відповідності категорійності доріг, аналогічних видів робіт, їх обсягів та у разі необхідності іншої інформації, яка вимагає пояснень щодо аналогічності договору. Учасник має надати документальне підтвердження досвіду виконання робіт/надання послуг одним договором або сумарно в обсязі 100% від об’ємів основних видів робіт не менше ніж: № п/п Найменування виду робіт Одинці виміру Кількість 1. Фрезерування асфальтобетонного покриття м2 1813802 2. Влаштування вирівнюючого шару та/або шару основи з СФОВ з додаванням щебенево-піщаної суміші обробленої комплексним в’яжучим та/або шару основи із щебенево-піщаної суміші обробленої цементом м2 1161770 3. Улаштування вирівнюючого шару та/або нижнього та/або середнього шару покриття дорожнього одягу із асфальтобетонної суміші асфальтоукладальником м2 1442948 4. Влаштування верхнього шару покриття із щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші асфальтоукладальником м2 1442948 5. Влаштування горизонтальної дорожньої розмітки км 471 6. Монтаж бар’єрного огородження м.п. 47806 Згідно додатку 2.3 тендерної документації «В підтвердження наявності в Учасника орендованого(их) (оренда, лізинг тощо) асфальтобетонного(их) заводу(ів), що буде(уть) залучений(і) при наданні послуг на об’єкті згідно предмету закупівлі, Учасник в складі тендерної пропозиції надає: - копію(ї) договору(ів) оренди (лізингу) (для договору (ів) оренди: договір(и) оренди має бути чинним протягом всього строку надання послуг;». На підтвердження вищезазначеної інформації учасник повинен долучити шляхом завантаження до тендерної пропозиції такі документи: Учасник повинен долучити щляхом завантаження на електронний майданчик усі додатки з невід’ємними частинами до договору,а саме : - відгук до наданого Учасником аналогічного договору № 61-Б від 06.08.2020р -надати виправлений відгук наданого Замовником стосовно договору№ 100-06-19 від 20.06.19 (зазначена дата підписання договору 16 липня 2019.) -надати виправлений відгук до договору № 78К від 25.10.2019 р., - підтвердити досвід влаштування вирівнюючого шару та/або шару основи з СФОВ з додаванням щебенево-піщаної суміші обробленої комплексним в’яжучим та/або шару основи із щебенево-піщаної суміші обробленої цементом одним договором або сумарно в обсязі 100% від об’ємів основних видів робіт не менше ніж 1161770 м2 -у договорі оренди 03/02-20О/2 від 03.02.2020 між ТОВ «ФІРМА «ТАРГЕТ» та ТОВ «ІНКОТРЕЙДБУД» строк дії договору повинен бути чинним протягом всього строку надання послуг, що є предметом закупівлі. ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА): 1. Оприлюднити в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей з урахуванням вимог частини 16 статті 29 Закону

Документи

14 квітня 2021 16:24
Протокол-11 216-279.pdf

Публічні документи

13 квітня 2021 15:56
Електронний підпис
13 квітня 2021 15:49
ІSО 2021.rar
13 квітня 2021 15:49
ISO 45001.PDF
13 квітня 2021 15:49
Відгук САД Одеса.pdf
13 квітня 2021 15:49
відгук Кропивницький.PDF
13 квітня 2021 15:48
Формы Р-66 №4.pdf
13 квітня 2021 15:48
Формы Р-66 №1 - №2.pdf
13 квітня 2021 15:48
Формы Р-66 № 19 - № 20.pdf
13 квітня 2021 15:48
Формы Р-66 № 16 - №18.pdf
13 квітня 2021 15:48
Форма Р-66 №9.pdf
13 квітня 2021 15:47
Форма Р-66 №8.pdf
13 квітня 2021 15:47
Форма Р-66 №6-7.pdf
13 квітня 2021 15:47
Форма Р-66 №5.pdf
13 квітня 2021 15:47
Форма Р-66 №3.pdf
13 квітня 2021 15:47
Форма Р-66 №14 - №15.pdf
13 квітня 2021 15:47
Форма Р-66 №11 - №13.pdf
13 квітня 2021 15:47
Форма Р-66 №10.pdf
13 квітня 2021 15:46
Форма Р-66 № 21 - № 24.pdf
13 квітня 2021 15:46
КБ №6 дог 108-17.PDF
13 квітня 2021 15:46
КБ №5 дог 108-17.PDF
13 квітня 2021 15:46
КБ №4 дог 108-17.PDF
13 квітня 2021 15:46
КБ №3 дог 108-17.PDF
13 квітня 2021 15:46
КБ №2 дог 108-17.PDF
13 квітня 2021 15:46
КБ №1 дог 108-17.PDF
13 квітня 2021 15:45
КБ № 100-12-17 ч.5.pdf
13 квітня 2021 15:45
КБ № 100-12-17 ч.4.pdf
13 квітня 2021 15:45
КБ № 100-12-17 ч.3 (1).pdf
13 квітня 2021 15:45
КБ № 100-12-17 ч.2 (1).PDF
13 квітня 2021 15:45
КБ № 100-12-17 ч.1 (1).pdf
13 квітня 2021 15:45
КБ дог 35-Б.PDF
13 квітня 2021 15:45
КБ 9 дог №18-18П.PDF
13 квітня 2021 15:45
КБ 9 дог 20-18П.PDF
13 квітня 2021 15:44
КБ 87.1-02.PDF
13 квітня 2021 15:44
КБ 80П.PDF
13 квітня 2021 15:44
КБ 8 дог №18-18П.PDF
13 квітня 2021 15:44
КБ 8 дог 20-18П.PDF
13 квітня 2021 15:44
КБ 8 дог 19-18П.PDF
13 квітня 2021 15:44
КБ 78К ч.6.PDF
13 квітня 2021 15:44
КБ 78К ч.5.PDF
13 квітня 2021 15:44
КБ 78К ч.4.PDF
13 квітня 2021 15:44
КБ 78К ч.3.PDF
13 квітня 2021 15:43
КБ 78К ч.2.PDF
13 квітня 2021 15:43
КБ 78К ч.1.PDF
13 квітня 2021 15:43
КБ 76П (повний).PDF
13 квітня 2021 15:43
КБ 7 дог №18-18П.PDF
13 квітня 2021 15:43
КБ 7 дог 20-18П.PDF
13 квітня 2021 15:43
КБ 7 дог 19-18П.PDF
13 квітня 2021 15:42
КБ 68К ч.4.PDF
13 квітня 2021 15:42
КБ 68К ч.3.PDF
13 квітня 2021 15:42
КБ 68К ч.2.pdf
13 квітня 2021 15:42
КБ 68К ч.1.pdf
13 квітня 2021 15:42
КБ 61-Б.PDF
13 квітня 2021 15:42
КБ 6 дог №18-18П.PDF
13 квітня 2021 15:42
КБ 6 дог 20-18П.PDF
13 квітня 2021 15:42
КБ 6 дог 19-18П.PDF
13 квітня 2021 15:41
КБ 55-Б ч.9.PDF
13 квітня 2021 15:41
КБ 55-Б ч.8.PDF
13 квітня 2021 15:41
КБ 55-Б ч.7.PDF
13 квітня 2021 15:41
КБ 55-Б ч.6.PDF
13 квітня 2021 15:41
КБ 55-Б ч.5.PDF
13 квітня 2021 15:41
КБ 55-Б ч.4.PDF
13 квітня 2021 15:41
КБ 55-Б ч.3.PDF
13 квітня 2021 15:40
КБ 55-Б ч.2.PDF
13 квітня 2021 15:40
КБ 55-Б ч.11.PDF
13 квітня 2021 15:40
КБ 55-Б ч.10.PDF
13 квітня 2021 15:40
КБ 55-Б ч.1.pdf
13 квітня 2021 15:40
КБ 5 дог №18-18П.PDF
13 квітня 2021 15:40
КБ 5 дог 20-18П.PDF
13 квітня 2021 15:40
КБ 5 дог 19-18П.PDF
13 квітня 2021 15:39
КБ 42Б ч.4.PDF
13 квітня 2021 15:39
КБ 42Б ч.3.PDF
13 квітня 2021 15:39
КБ 42Б ч.2.pdf
13 квітня 2021 15:39
КБ 42Б ч.2-1.PDF
13 квітня 2021 15:39
КБ 42Б ч.1.pdf
13 квітня 2021 15:39
КБ 4-2020 ч.9.pdf
13 квітня 2021 15:39
КБ 4-2020 ч.8.pdf
13 квітня 2021 15:38
КБ 4-2020 ч.7.pdf
13 квітня 2021 15:38
КБ 4-2020 ч.6.pdf
13 квітня 2021 15:38
КБ 4-2020 ч.5.pdf
13 квітня 2021 15:38
КБ 4-2020 ч.4.pdf
13 квітня 2021 15:38
КБ 4-2020 ч.3.pdf
13 квітня 2021 15:38
КБ 4-2020 ч.2.pdf
13 квітня 2021 15:38
КБ 4-2020 ч.12.pdf
13 квітня 2021 15:37
КБ 4-2020 ч.11.pdf
13 квітня 2021 15:37
КБ 4-2020 ч.10.pdf
13 квітня 2021 15:37
КБ 4-2020 ч.1.pdf
13 квітня 2021 15:37
КБ 4 дог №18-18П.PDF
13 квітня 2021 15:37
КБ 4 дог 20-18П.PDF
13 квітня 2021 15:37
КБ 4 дог 19-18П.PDF
13 квітня 2021 15:37
КБ 3 дог №18-18П.PDF
13 квітня 2021 15:37
КБ 3 дог 20-18П.PDF
13 квітня 2021 15:36
КБ 3 дог 19-18П.PDF
13 квітня 2021 15:36
КБ 2 дог №18-18П.PDF
13 квітня 2021 15:36
КБ 2 дог 20-18П.PDF
13 квітня 2021 15:36
КБ 2 дог 19-18П.PDF
13 квітня 2021 15:36
КБ 172.19 ч.6.pdf
13 квітня 2021 15:36
КБ 172.19 ч.5.pdf
13 квітня 2021 15:36
КБ 172.19 ч.4.pdf
13 квітня 2021 15:36
КБ 172.19 ч.3.pdf
13 квітня 2021 15:35
КБ 172.19 ч.2.pdf
13 квітня 2021 15:35
КБ 172.19 ч.1.pdf
13 квітня 2021 15:35
КБ 160.1-03 ч.7.pdf
13 квітня 2021 15:35
КБ 160.1-03 ч.6.pdf
13 квітня 2021 15:35
КБ 160.1-03 ч.5.pdf
13 квітня 2021 15:35
КБ 160.1-03 ч.4.PDF
13 квітня 2021 15:35
КБ 160.1-03 ч.3.PDF
13 квітня 2021 15:35
КБ 160.1-03 ч.2.PDF
13 квітня 2021 15:34
КБ 160.1-03 ч.1.PDF
13 квітня 2021 15:34
КБ 139.20 ч.5(20-25).pdf
13 квітня 2021 15:34
КБ 139.20 ч.4(15-20).pdf
13 квітня 2021 15:34
КБ 139.20 ч.3(10-15).pdf
13 квітня 2021 15:34
КБ 139.20 ч.2(5-10).pdf
13 квітня 2021 15:34
КБ 139.20 ч.1(0-5).pdf
13 квітня 2021 15:34
КБ 130 20-П ч.3.PDF
13 квітня 2021 15:34
КБ 130 20-П ч.2.PDF
13 квітня 2021 15:33
КБ 130 20-П ч.1.PDF
13 квітня 2021 15:33
КБ 129 20-П ч.3.PDF
13 квітня 2021 15:33
КБ 129 20-П ч.2.PDF
13 квітня 2021 15:33
КБ 129 20-П ч.1.PDF
13 квітня 2021 15:33
КБ 121.19 ч.7.pdf
13 квітня 2021 15:33
КБ 121.19 ч.6.pdf
13 квітня 2021 15:33
КБ 121.19 ч.5.pdf
13 квітня 2021 15:33
КБ 121.19 ч.4.pdf
13 квітня 2021 15:32
КБ 121.19 ч.3.pdf
13 квітня 2021 15:32
КБ 121.19 ч.2.pdf
13 квітня 2021 15:32
КБ 121.19 ч.1.PDF
13 квітня 2021 15:32
КБ 12 дог №18-18П.PDF
13 квітня 2021 15:32
КБ 11 дог №18-18П.PDF
13 квітня 2021 15:32
КБ 101.19 ч.4.pdf
13 квітня 2021 15:32
КБ 101.19 ч.3.pdf
13 квітня 2021 15:32
КБ 101.19 ч.2.pdf
13 квітня 2021 15:32
КБ 101.19 ч.1.pdf
13 квітня 2021 15:31
КБ 10 дог №18-18П.PDF
13 квітня 2021 15:31
КБ 10 дог 20-18П.PDF
13 квітня 2021 15:31
КБ 1 дог №18-18П.PDF
13 квітня 2021 15:31
КБ 1 дог 20-18П.PDF
13 квітня 2021 15:31
КБ 1 дог 19-18П.PDF
13 квітня 2021 15:31
Договір №55-Б ч.3.pdf
13 квітня 2021 15:31
Договір №55-Б ч.2.PDF
13 квітня 2021 15:31
Договір №55-Б ч.1.pdf
13 квітня 2021 15:31
Договір №20-2020.PDF
13 квітня 2021 15:30
Договір №20-18П.pdf
13 квітня 2021 15:30
Договір №19-18П.pdf
13 квітня 2021 15:30
Договір №18-18П.pdf
13 квітня 2021 15:30
Договір №160.1-03.pdf
13 квітня 2021 15:30
Договір №130 20-П.pdf
13 квітня 2021 15:30
Договір №129 20-П.pdf
13 квітня 2021 15:30
Договір №121-19.pdf
13 квітня 2021 15:29
Договір №108-17.pdf
13 квітня 2021 15:29
Договір №101-19.pdf
13 квітня 2021 15:29
Договір №100-12-17 (3).pdf
13 квітня 2021 15:29
Договір №100-06-19.pdf
13 квітня 2021 15:29
Договір 61-Б.PDF
13 квітня 2021 15:29
Договір 45Б.pdf
13 квітня 2021 15:29
Договір 35-Б.PDF
13 квітня 2021 15:29
Договір 172.19.pdf
13 квітня 2021 15:29
Договір 139_20.PDF
13 квітня 2021 15:28
Дог.№42Б.pdf
13 квітня 2021 15:28
Дог.№4-2020 ч.3.PDF
13 квітня 2021 15:28
Дог.№4-2020 ч.2.PDF
13 квітня 2021 15:28
Дог.№4-2020 ч.1.PDF
13 квітня 2021 15:28
Дог.№ 68К.pdf
13 квітня 2021 15:28
Дог. №87.1-02 від 29.04.2020.pdf
13 квітня 2021 15:28
Дог. №80П.PDF
13 квітня 2021 15:28
Дог. №76П.PDF
13 квітня 2021 15:28
Дог. № 78К.pdf
13 квітня 2021 15:27
Дог. 84П-18.pdf
13 квітня 2021 15:27
Акти КБ дог. 84П-18.pdf
13 квітня 2021 15:27
Акти КБ дог 45Б - ч.2.pdf
13 квітня 2021 15:27
Акти КБ дог 45Б - ч.1.pdf
13 квітня 2021 15:27
100-06-19КБ ч9.PDF
13 квітня 2021 15:27
100-06-19КБ ч8.PDF
13 квітня 2021 15:27
100-06-19КБ ч7.PDF
13 квітня 2021 15:27
100-06-19КБ ч6.PDF
13 квітня 2021 15:27
100-06-19КБ ч5.PDF
13 квітня 2021 15:26
100-06-19КБ ч4.PDF
13 квітня 2021 15:26
100-06-19КБ ч3.PDF
13 квітня 2021 15:26
100-06-19КБ ч20.PDF
13 квітня 2021 15:26
100-06-19КБ ч2.PDF
13 квітня 2021 15:26
100-06-19КБ ч19.PDF
13 квітня 2021 15:26
100-06-19КБ ч18.PDF
13 квітня 2021 15:26
100-06-19КБ ч17.PDF
13 квітня 2021 15:26
100-06-19КБ ч16.PDF
13 квітня 2021 15:25
100-06-19КБ ч15.PDF
13 квітня 2021 15:25
100-06-19КБ ч14.PDF
13 квітня 2021 15:25
100-06-19КБ ч13.PDF
13 квітня 2021 15:25
100-06-19КБ ч12.PDF
13 квітня 2021 15:25
100-06-19КБ ч11.PDF
13 квітня 2021 15:25
100-06-19КБ ч10.PDF
13 квітня 2021 15:25
100-06-19КБ ч1.PDF
02 квітня 2021 13:03
Електронний підпис
02 квітня 2021 13:02
Електронний підпис
02 квітня 2021 11:33
Електронний підпис
02 квітня 2021 11:33
Електронний підпис
02 квітня 2021 10:45
Довідка за ст.17.PDF
02 квітня 2021 10:45
S0100113_Ф1._Баланс626058.pdf
02 квітня 2021 10:45
ЦПУ.PDF
02 квітня 2021 10:45
ЦПУ 2.PDF
02 квітня 2021 10:45
Фін.звіт 2020.pdf
02 квітня 2021 10:45
Транспортна схема.PDF
02 квітня 2021 10:45
Статут.PDF
02 квітня 2021 10:45
Скан витягу ПДВ.pdf
02 квітня 2021 10:45
Сертифікат ISO 9001.PDF
02 квітня 2021 10:45
Сертифікат ISO 14001.PDF
02 квітня 2021 10:45
РДС накази ІТР.pdf
02 квітня 2021 10:45
Проект договору.PDF
02 квітня 2021 10:45
Про дохід.PDF
02 квітня 2021 10:45
Паспорт Директора.pdf
02 квітня 2021 10:45
Опис.pdf
02 квітня 2021 10:45
ліцензія.zip
02 квітня 2021 10:45
Ліцензія.pdf
02 квітня 2021 10:45
Лист про Глізницю АТЛ.pdf
02 квітня 2021 10:45
Копії тех.паспортів 3.pdf
02 квітня 2021 10:45
Копії тех.паспортів 2.pdf
02 квітня 2021 10:45
Копії тех. паспортів.PDF
02 квітня 2021 10:45
Копії дипломів 2.pdf
02 квітня 2021 10:45
Копії дипломів 1.pdf
02 квітня 2021 10:45
Код доступу та опис.pdf
02 квітня 2021 10:45
Код доступу до Статуту.PDF
02 квітня 2021 10:45
ІСО2.pdf
02 квітня 2021 10:45
ІСО1.pdf
02 квітня 2021 10:45
ІСО.pdf
02 квітня 2021 10:45
ІСО ще.pdf
02 квітня 2021 10:45
Документи на АБЗ.pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір ТрансЛайнГруп.pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір оренди Сварог.pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір Лабораторія.pdf
02 квітня 2021 10:45
Довідка про довкілля.PDF
02 квітня 2021 10:45
Довідка про АБЗ.PDF
02 квітня 2021 10:45
Гарантійний лист.PDF
02 квітня 2021 10:45
Гарантійний лист 2.PDF
02 квітня 2021 10:45
Відгук від САД Черкаси.pdf
02 квітня 2021 10:45
Відгук від САД Одеса.PDF
02 квітня 2021 10:45
Відгук від САД Вінниця.pdf
02 квітня 2021 10:45
Витяг зі статуту.PDF
02 квітня 2021 10:45
виписка.pdf
02 квітня 2021 10:45
Банківська гарантія.rar
02 квітня 2021 10:45
Баланс.PDF
02 квітня 2021 10:45
2-5357320271185316941.pdf
02 квітня 2021 10:45
016-001-10067 БТ-2021 гар.9845.pdf
02 квітня 2021 10:45
Янович.PDF
02 квітня 2021 10:45
Шундрін.PDF
02 квітня 2021 10:45
Шовкопляс О.А..pdf
02 квітня 2021 10:45
Швець РВ.PDF
02 квітня 2021 10:45
Швець ВМ.PDF
02 квітня 2021 10:45
Шведов С.А.pdf
02 квітня 2021 10:45
Тихоненко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Тимошенко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Тимофеев.PDF
02 квітня 2021 10:45
Танцюра.PDF
02 квітня 2021 10:45
Сулима.PDF
02 квітня 2021 10:45
Сташко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Сіріціану.PDF
02 квітня 2021 10:45
Сизьоненко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Пшенко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Пономар.PDF
02 квітня 2021 10:45
Половнюк.PDF
02 квітня 2021 10:45
Поліщук В.А.pdf
02 квітня 2021 10:45
Печінка.PDF
02 квітня 2021 10:45
Переклад Швець ВМ.PDF
02 квітня 2021 10:45
Переклад Тихоненко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Переклад Люльченко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Переклад Кілор.PDF
02 квітня 2021 10:45
Переклад Кириленко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Переклад Зібровський.PDF
02 квітня 2021 10:45
Переклад Бортневський.PDF
02 квітня 2021 10:45
Павляк.PDF
02 квітня 2021 10:45
Олійник В.Д..PDF
02 квітня 2021 10:45
Ніколаєв.PDF
02 квітня 2021 10:45
Назаренко В.І.PDF
02 квітня 2021 10:45
Нагорняк О.К..pdf
02 квітня 2021 10:45
Мордик.PDF
02 квітня 2021 10:45
Молозін.PDF
02 квітня 2021 10:45
Максачук.PDF
02 квітня 2021 10:45
Люльченко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Кушнір О.В..pdf
02 квітня 2021 10:45
Кушміровський П.В.PDF
02 квітня 2021 10:45
Кузьменко Д.О..pdf
02 квітня 2021 10:45
Крупа В.А..pdf
02 квітня 2021 10:45
Кратовський С.Т..pdf
02 квітня 2021 10:45
Костюк О.О..pdf
02 квітня 2021 10:45
Конакі К.М..PDF
02 квітня 2021 10:45
Колесник.PDF
02 квітня 2021 10:45
Ковальчук Я.Л..PDF
02 квітня 2021 10:45
Кілор.PDF
02 квітня 2021 10:45
Кириленко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Кадацький.PDF
02 квітня 2021 10:45
Зінчук.PDF
02 квітня 2021 10:45
Зібровський.PDF
02 квітня 2021 10:45
Залевський.PDF
02 квітня 2021 10:45
Евдокимов.PDF
02 квітня 2021 10:45
Дудьєв.PDF
02 квітня 2021 10:45
Дуброва.PDF
02 квітня 2021 10:45
Донець.PDF
02 квітня 2021 10:45
Долженко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Діброва.PDF
02 квітня 2021 10:45
Джус М.Ю..PDF
02 квітня 2021 10:45
Демішкан М.В..PDF
02 квітня 2021 10:45
Данільченко С.В..PDF
02 квітня 2021 10:45
Данильченко О.В..PDF
02 квітня 2021 10:45
Данилов.PDF
02 квітня 2021 10:45
Грісенко В.І..PDF
02 квітня 2021 10:45
Гриценко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Григоренко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Горгулов.PDF
02 квітня 2021 10:45
Гнатенко О.В..PDF
02 квітня 2021 10:45
Глухенький.PDF
02 квітня 2021 10:45
Гиренко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Гиба.PDF
02 квітня 2021 10:45
Геращенко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Гелетей І.В..PDF
02 квітня 2021 10:45
Гакун.PDF
02 квітня 2021 10:45
Воропай.PDF
02 квітня 2021 10:45
Воронкін.PDF
02 квітня 2021 10:45
Волошин.PDF
02 квітня 2021 10:45
Волошин Г.Е..PDF
02 квітня 2021 10:45
Власов.PDF
02 квітня 2021 10:45
Верстна.PDF
02 квітня 2021 10:45
Вельчев Іван Іванович.pdf
02 квітня 2021 10:45
Бутков та Алферов.PDF
02 квітня 2021 10:45
Бут М.С..pdf
02 квітня 2021 10:45
Букин.PDF
02 квітня 2021 10:45
Бузіка Г.Г..pdf
02 квітня 2021 10:45
Бровко А.І..pdf
02 квітня 2021 10:45
Бранець.PDF
02 квітня 2021 10:45
Бортневський.PDF
02 квітня 2021 10:45
Бондаренко С.А..pdf
02 квітня 2021 10:45
Божко С.Ю..pdf
02 квітня 2021 10:45
Боднар.PDF
02 квітня 2021 10:45
Блажко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Біленко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Белоконь.PDF
02 квітня 2021 10:45
Белов В.В..pdf
02 квітня 2021 10:45
Безпалий О.С.PDF
02 квітня 2021 10:45
Бездітний В.В..PDF
02 квітня 2021 10:45
Беженар О.О..pdf
02 квітня 2021 10:45
Бевз.PDF
02 квітня 2021 10:45
Бахменко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Басістий.PDF
02 квітня 2021 10:45
Баранюк.PDF
02 квітня 2021 10:45
Баланчук.pdf
02 квітня 2021 10:45
Бабич Л.О..PDF
02 квітня 2021 10:45
Бабич А.В..PDF
02 квітня 2021 10:45
Бабенко С.В..pdf
02 квітня 2021 10:45
Артемьев.PDF
02 квітня 2021 10:45
Андріянов С.В..PDF
02 квітня 2021 10:45
Ангелов.PDF
02 квітня 2021 10:45
Адам Гліб Федорович.pdf
02 квітня 2021 10:45
Терещенко.PDF
02 квітня 2021 10:45
Соловей.PDF
02 квітня 2021 10:45
Петрочук.PDF
02 квітня 2021 10:45
Переклад Маренич.PDF
02 квітня 2021 10:45
Переклад Лапшин.PDF
02 квітня 2021 10:45
Переклад Гасратов.PDF
02 квітня 2021 10:45
Переклад Гайдай.PDF
02 квітня 2021 10:45
Переклад Андрюшин.PDF
02 квітня 2021 10:45
Маренич.PDF
02 квітня 2021 10:45
Лапшин.PDF
02 квітня 2021 10:45
Іванов.PDF
02 квітня 2021 10:45
Дідур.PDF
02 квітня 2021 10:45
Горохов.PDF
02 квітня 2021 10:45
Горкуша.PDF
02 квітня 2021 10:45
Гончар.PDF
02 квітня 2021 10:45
Гасратов.PDF
02 квітня 2021 10:45
Гайдай.PDF
02 квітня 2021 10:45
Бузиян.PDF
02 квітня 2021 10:45
Білаш С.Ю..PDF
02 квітня 2021 10:45
Андрюшин.PDF
02 квітня 2021 10:45
ліцензія банк.pdf
02 квітня 2021 10:45
Зміни до гарантії.rar
02 квітня 2021 10:45
Довіреність Братаєва.rar
02 квітня 2021 10:45
016-001-13673 БТ-2021.pdf.p7s.p7s
02 квітня 2021 10:45
016-001-13673 БТ-2021.pdf
02 квітня 2021 10:45
Формы Р-66 №4.pdf
02 квітня 2021 10:45
Формы Р-66 №1 - №2.pdf
02 квітня 2021 10:45
Формы Р-66 № 19 - № 20.pdf
02 квітня 2021 10:45
Формы Р-66 № 16 - №18.pdf
02 квітня 2021 10:45
Форма Р-66 №9.pdf
02 квітня 2021 10:45
Форма Р-66 №8.pdf
02 квітня 2021 10:45
Форма Р-66 №6-7.pdf
02 квітня 2021 10:45
Форма Р-66 №5.pdf
02 квітня 2021 10:45
Форма Р-66 №3.pdf
02 квітня 2021 10:45
Форма Р-66 №14 - №15.pdf
02 квітня 2021 10:45
Форма Р-66 №11 - №13.pdf
02 квітня 2021 10:45
Форма Р-66 №10.pdf
02 квітня 2021 10:45
Форма Р-66 № 21 - № 24.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ №6 дог 108-17.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ №5 дог 108-17.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ №4 дог 108-17.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ №3 дог 108-17.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ №2 дог 108-17.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ №1 дог 108-17.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ № 100-12-17 ч.5.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ № 100-12-17 ч.4.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ № 100-12-17 ч.3 (1).pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ № 100-12-17 ч.2 (1).PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ № 100-12-17 ч.1 (1).pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ дог 35-Б.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 9 дог №18-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 9 дог 20-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 87.1-02.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 80П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 8 дог №18-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 8 дог 20-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 8 дог 19-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 78К ч.6.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 78К ч.5.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 78К ч.4.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 78К ч.3.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 78К ч.2.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 78К ч.1.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 76П (повний).PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 7 дог №18-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 7 дог 20-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 7 дог 19-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 68К ч.4.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 68К ч.3.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 68К ч.2.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 68К ч.1.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 61-Б.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 6 дог №18-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 6 дог 20-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 6 дог 19-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 55-Б ч.9.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 55-Б ч.8.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 55-Б ч.7.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 55-Б ч.6.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 55-Б ч.5.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 55-Б ч.4.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 55-Б ч.3.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 55-Б ч.2.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 55-Б ч.11.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 55-Б ч.10.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 55-Б ч.1.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 5 дог №18-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 5 дог 20-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 5 дог 19-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 42Б ч.4.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 42Б ч.3.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 42Б ч.2.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 42Б ч.2-1.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 42Б ч.1.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 4-2020 ч.9.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 4-2020 ч.8.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 4-2020 ч.7.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 4-2020 ч.6.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 4-2020 ч.5.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 4-2020 ч.4.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 4-2020 ч.3.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 4-2020 ч.2.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 4-2020 ч.12.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 4-2020 ч.11.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 4-2020 ч.10.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 4-2020 ч.1.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 4 дог №18-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 4 дог 20-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 4 дог 19-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 3 дог №18-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 3 дог 20-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 3 дог 19-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 2 дог №18-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 2 дог 20-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 2 дог 19-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 172.19 ч.6.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 172.19 ч.5.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 172.19 ч.4.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 172.19 ч.3.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 172.19 ч.2.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 172.19 ч.1.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 160.1-03 ч.7.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 160.1-03 ч.6.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 160.1-03 ч.5.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 160.1-03 ч.4.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 160.1-03 ч.3.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 160.1-03 ч.2.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 160.1-03 ч.1.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 139.20 ч.5(20-25).pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 139.20 ч.4(15-20).pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 139.20 ч.3(10-15).pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 139.20 ч.2(5-10).pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 139.20 ч.1(0-5).pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 130 20-П ч.3.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 130 20-П ч.2.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 130 20-П ч.1.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 129 20-П ч.3.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 129 20-П ч.2.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 129 20-П ч.1.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 121.19 ч.7.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 121.19 ч.6.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 121.19 ч.5.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 121.19 ч.4.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 121.19 ч.3.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 121.19 ч.2.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 121.19 ч.1.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 12 дог №18-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 11 дог №18-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 101.19 ч.4.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 101.19 ч.3.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 101.19 ч.2.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 101.19 ч.1.pdf
02 квітня 2021 10:45
КБ 10 дог №18-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 10 дог 20-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 1 дог №18-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 1 дог 20-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
КБ 1 дог 19-18П.PDF
02 квітня 2021 10:45
Договір №55-Б ч.3.pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір №55-Б ч.2.PDF
02 квітня 2021 10:45
Договір №55-Б ч.1.pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір №20-2020.PDF
02 квітня 2021 10:45
Договір №20-18П.pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір №19-18П.pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір №18-18П.pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір №160.1-03.pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір №130 20-П.pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір №129 20-П.pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір №121-19.pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір №108-17.pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір №101-19.pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір №100-12-17 (3).pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір №100-06-19.pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір 61-Б.PDF
02 квітня 2021 10:45
Договір 45Б.pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір 35-Б.PDF
02 квітня 2021 10:45
Договір 172.19.pdf
02 квітня 2021 10:45
Договір 139_20.PDF
02 квітня 2021 10:45
Дог.№42Б.pdf
02 квітня 2021 10:45
Дог.№4-2020 ч.3.PDF
02 квітня 2021 10:45
Дог.№4-2020 ч.2.PDF
02 квітня 2021 10:45
Дог.№4-2020 ч.1.PDF
02 квітня 2021 10:45
Дог.№ 68К.pdf
02 квітня 2021 10:45
Дог. №87.1-02 від 29.04.2020.pdf
02 квітня 2021 10:45
Дог. №80П.PDF
02 квітня 2021 10:45
Дог. №76П.PDF
02 квітня 2021 10:45
Дог. № 78К.pdf
02 квітня 2021 10:45
Дог. 84П-18.pdf
02 квітня 2021 10:45
Акти КБ дог. 84П-18.pdf
02 квітня 2021 10:45
Акти КБ дог 45Б - ч.2.pdf
02 квітня 2021 10:45
Акти КБ дог 45Б - ч.1.pdf
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч9.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч8.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч7.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч6.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч5.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч4.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч3.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч20.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч2.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч19.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч18.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч17.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч16.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч15.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч14.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч13.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч12.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч11.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч10.PDF
02 квітня 2021 10:45
100-06-19КБ ч1.PDF

Вимога про усунення невідповідностей

Замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника в процедурі відкритих торгів (UA-2021-02-03-006186-c) виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією. 1) перелік виявлених невідповідностей: В процесі розгляду ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ" виявлені наступні недоліки та невідповідності щодо кваліфікаційної відповідності вимогам згідно ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі»: - в інформаційній довідці про перелік матеріально-технічної бази учасник не вказав офісне приміщення -Відсутній додаток №1 до додаткової угоди №4 від 04.12.20 до дог. 99-07/20 -у відгуку який надан Службою автомобільних доріг у Львівській області до договору №51-06/18від 26.06.2018р. зазначений невірний обсяг виконаних робіт відповідно до наданої інформації про аналогічні договори. посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: Згідно додатку 2.2 до тендерної документації :Учасник в складі тендерної пропозиції повинен подати інформаційну довідку про наявність матеріально - технічної бази виробничої бази, офісного приміщення, тощо) В підтвердження інформації викладеної в довідці Учасник надає: - посвідчена(і) відповідно до умов тендерної документації копію(ї) документу(ів), який(і) підтверджує(ють) право власності Учасника на об’єкт(и), перелічені Учасником в графі 2 Таблиці або посвідчена(і) відповідно до умов тендерної документації копію(ї) договору(ів) дійсного(их) та чинного(их), протягом всього строку* виконання договору про закупівлю: оренди, суборенди та ін. (**договори має(ють) бути укладений(і) на строк, що дорівнює або перевищує строк виконання договору про закупівлю, або містити умови про можливість його пролонгації, у разі якщо його строк менше строку договору про закупівлю, на строк виконання послуг; акт(и) приймання-передачі (або інший(і) документ(и), який(і) підтверджує(ють) факт передачі) Учаснику такого(их) об’єкту(ів) до договору(ів) (у разі, коли вимогами чинного законодавства України та/або умовами зазначених договору(ів) передбачено їх складання. Згідно додатку 2.7 тендерної документації: Учасник в складі тендерної пропозиції повинен подати інформаційну довідку про наявність досвіду виконання аналогічного договору . Для підтвердження інформації, що зазначена у довідці, Учасник надає наступні документи: - копiю(ї) аналогічного(их)* договору(ів) з усіма додатками та невід’ємними частинами до договору; копію(ї) позитивного(их) відгуку(ів) замовника**(ів) (за наданим(-и) аналогічним(-и)* договором(-ами), у якому(-их) обов’язково має бути зазначено: дату його видачi (не раніше ніж 60 днів з дати публікації оголошення про закупівлю), вихiдний номер, посилання на номер, дату та предмет укладеного договору, категорію автомобільної дороги (у разі якщо роботи виконувались на території України), ціна договору, сума виконання договору, % виконання договору від загальної ціни договору, а також iнформацiю про якiсть виконаних робiт, дотримання термінів виконання, щодо відсутності з боку замовника** претензій або судових позовів щодо невиконання або неналежного виконання умов договору. На підтвердження вищезазначеної інформації учасник повинен долучити шляхом завантаження до тендерної пропозиції такі документи: Учасник повинен долучити щляхом завантаження на електронний майданчик усі додатки з невід’ємними частинами до договору,а саме : -надати оновлену довідку про наявність матеріально - технічної бази з вказанням офісного приміщення та копію документу який підтверджує право власності або копію(ї) договору(ів) дійсного(их) та чинного(их), протягом всього строку* виконання договору про закупівлю: оренди, суборенди та ін. (**договори має(ють) бути укладений(і) на строк, що дорівнює або перевищує строк виконання договору про закупівлю, або містити умови про можливість його пролонгації, у разі якщо його строк менше строку договору про закупівлю, на строк виконання послуг; акт(и) приймання-передачі (або інший(і) документ(и), який(і) підтверджує(ють) факт передачі) Учаснику такого(их) об’єкту(ів) до договору(ів) (у разі, коли вимогами чинного законодавства України та/або умовами зазначених договору(ів) передбачено їх складання. -додаток №1 до додаткової угоди №4 від 04.12.20 до дог. 99-07/20. - виправлений відгук який надан Службою автомобільних доріг у Львівській області до договору №51-06/18від 26.06.2018р. ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА): 1. Оприлюднити в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей з урахуванням вимог частини 16 статті 29 Закону

Документи

14 квітня 2021 16:20
Протокол-11 216-279.pdf

Публічні документи

13 квітня 2021 14:41
Електронний підпис
13 квітня 2021 14:41
Електронний підпис
13 квітня 2021 14:40
2. ДУ 4 до 99-07-20.pdf
13 квітня 2021 14:40
3. Відгук вих.1591.pdf
02 квітня 2021 14:42
Електронний підпис
02 квітня 2021 14:42
Електронний підпис
02 квітня 2021 14:40
2.7.13 ВІДГУКИ.pdf
02 квітня 2021 13:33
Електронний підпис
02 квітня 2021 13:32
Електронний підпис
02 квітня 2021 13:28
ліцензія.zip
02 квітня 2021 13:28
Довідка та виписка.7z
02 квітня 2021 13:28
2.7.9.1. Договір № 3-2020.pdf
02 квітня 2021 13:28
2.7.8.1 Договір №2-2020.pdf
02 квітня 2021 13:28
2.7.10.2 Договір 69-07_18 ч.2.pdf
02 квітня 2021 13:28
2.7.1.2 Н-31 акти.pdf
02 квітня 2021 13:28
2.7.11.2 Договір 51-06_18_ch1 (2).pdf
02 квітня 2021 13:28
2.4 Транспортна схема.pdf
02 квітня 2021 13:28
4 Сертифікат ISO.pdf
02 квітня 2021 13:28
Довідка продовження.7z
02 квітня 2021 13:28
7 ВИТЯГ з реєстру ПДВ.pdf
02 квітня 2021 13:28
2.7.1.3 Н-31_акти.pdf
02 квітня 2021 13:28
2.7.3.2 Акти №1-14.pdf
02 квітня 2021 13:28
2.7.11.1 Договір 51-06_18_ch1 (1).pdf
02 квітня 2021 13:28
2.7.7.3 Акти 7,8.pdf
02 квітня 2021 13:28
2.7.10.1 Договір 69-07_18 ч.1.pdf
02 квітня 2021 13:28
2.7.1.1_Договір Н-31.pdf
02 квітня 2021 13:28
2.7.12.1Договір 99-07_20.pdf
02 квітня 2021 13:19
2.6.138 КАПУСТИНСЬКИЙ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.139 ПОПОВ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.24 СЕРТКАЯ ІСА.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.69 АРЕНДАЧ РОМАН.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.107 Петрик РУСЛАН.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.73 ВОЗНЯК РУСЛАН.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.6 Полат Керем.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.5 Мортас Бертан.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.25 СОЛМАЗ ЕРХАН.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.49 ГЬОЧЕР АЛІ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.101 Бухай Р.А. трудова.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.93 Чорний М.І..pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.55 АТАК ДОГАН.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.30 ЧІГДЕМ ДЖАНЕР.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.44 КАЛЕНДЕР ХАСАН.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.82 МАДИНЯК.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.77 ДУБОВИК.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.84 ПРИСТАШ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.106 Кульмамедов.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.88 СЛОВЕНСЬКИЙ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.127 Бессонов Е.Г.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.80 КУРАШ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.3 ВОЗНИЙ М.М.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.26 ЧАКИР ФУАТ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.43 ДЕМІРКАПУ ФЕРХАТ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.66 АРЕНДАЧ ВАСИЛЬ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.46 ЕКІНДЖІ ЗЕКІ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.129 Бородін О.М_.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.13 ДОБОНІ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.35 КЬОКСАЛ ІБРАХІМ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.22 ОЗКАН ТУФАН.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.65 Андрусяк В.В..PDF
02 квітня 2021 13:17
2.6.91 Отрошко С.Ю. труд..pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.74 ВОЛЯНСЬКИЙ ІВАН.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.123 Шевчук Р.В. труд.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.104 Карась трудова.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.38 СОЙОЗ ІСМАЇЛ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.115 Дем'янюк В.О. труд..pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.11 Арпа Озген Ата.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.18 Куртаран Седат.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.111 Яресько.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.67 АРЕНДАЧ ІГОР.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.113 Брисюк О.О. труд..pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.56 ФИРАТ СУПХІ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.98 Бобер Ю.В. труд..pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.29 САГЛАМ ЕФРАІМ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.54 БЕКТАШ САЛМАН.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.17 КОШЛАЧЕНКО.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.45 САТИЛМИШ СЕРДАЛ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.37 КАРАДЖА ДЖЕЛІЛ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.14 ОЛЬХОВИК.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.140 ШИНКАРЬОВ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.39 ДЕМІРЕР АЙДИН.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.114 Воробчук А.Г.труд.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.134 Алфімов.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.53 КУЛУ МАХМУТ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.155 Озйер Халіл.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.40 ТАРИНЧ ХАСАН.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.75 ВОРОНА ДМИТРО.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.137 СТЕЦЕНКО.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.97 Копиця ВІКТОР.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.32 ЗЕЛЙУРТ ФАТІХ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.4 Кьоксал Фатіх.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.52 АККИР АЛІ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.133 Юсупов.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.36 ФІДАН ХАКАН.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.116 Зубков В.В. труд..pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.130 Макаров А.О.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.23 ГЮНДОГДУ СИТКИ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.31 МУТЛУ ТАЙЛАН.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.94 Чучман Р.Б..PDF
02 квітня 2021 13:17
2.6.2 МАКАР О.Р.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.21 МАКАР.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.103. Сіроштан трудова.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.136 РОМАНІВ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.68 АРЕНДАЧ РОСТИСЛАВ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.27 КЬОКСАЛ МЕХМЕТ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.41 ГЮДАЙ ОМЕР.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.81 ЛЯШКО.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.83 МАКОГІН.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.135 Колєсніков.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.124 Фесенко.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.154 Гусейнов А.М.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.118 Манчур І.І. труд.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.20 ХАРЧЕНКО.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.34 ГЮНДОГАН МАХМУТ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.1 БІРОЛ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.47 ІРАТЧИ ДЖЕВАТ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.50 ГЮНДОГДУ КЕРІМ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.108 Копиця ДМИТРО.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.61 ЕРГЮН ГАРІП.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.110 Хімінчук.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.121 Свирида С.С. труд..pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.51 ЧЕТІН ІБРАГІМ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.102 Терещенко трудова.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.10 Чиж трудова.PDF
02 квітня 2021 13:17
2.6.120 Рожук І.В. труд..pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.9 Чам Мустафа.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.117 Лісков Д.В. труд.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.60 ГАРЯГДИЄВ РАХМАН.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.19 Вовченко.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.7 Кая Ібрахім.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.132 МАХМУДОВ М.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.85САВКА СТЕПАН.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.159 Кутіщев.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.128 Білик І.Г.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.131 Махмудов Ш.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.16 ГОРБАНЬ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.33 ТАШКИН ОККЕШ.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.48 АКБАШ ХЮСЕЙН.pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.86 Голяк Б.В. труд..pdf
02 квітня 2021 13:17
2.6.28 УНЛЮ ГЕНЧЕЛЬ.pdf

Вимога про усунення невідповідностей

Замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника в процедурі відкритих торгів (UA-2021-02-03-006186-c) виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією. 1) перелік виявлених невідповідностей: В процесі розгляду ТОВ " Автомагістраль-Південь" виявлені наступні недоліки та невідповідності щодо кваліфікаційної відповідності вимогам згідно ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі»: к аналогічному договору ПС-А-10 від 31.08.2020р. не долучена додаткова угода №9 в додатках до ду 6 дог. Б-А-14 від 24.04.2020р. не зазначена дата в додатках до ду 7 дог. Б-А-14 від 24.04.2020р. не зазначена дата відсутня ду 8 до дог.Б-А-14 від 24.04.2020 посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: Згідно додатку 2.7 тендерної документації: Учасник в складі тендерної пропозиції повинен подати інформаційну довідку про наявність досвіду виконання аналогічного договору . Для підтвердження інформації, що зазначена у довідці, Учасник надає наступні документи: - копiю(ї) аналогічного(их)* договору(ів) з усіма додатками та невід’ємними частинами до договору; На підтвердження вищезазначеної інформації учасник повинен долучити шляхом завантаження до тендерної пропозиції такі документи: Учасник повинен долучити щляхом завантаження на електронний майданчик усі додатки з невід’ємними частинами до договору,а саме :ДУ-9 до договору ПС-А-10 від 31.08.2020р.,ДУ-8 до договору Б-А-14 від 24.04.2020р.,та зазначити дату в додатках до ДУ 6 та 7 до договору Б-А-14 від 24.04.2020р. ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА): 1. Оприлюднити в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей з урахуванням вимог частини 16 статті 29 Закону

Документи

14 квітня 2021 16:20
Протокол-11 216-279.pdf

Публічні документи

24 травня 2021 17:34
Електронний підпис
24 травня 2021 17:33
В26749999.7z
19 травня 2021 12:41
Електронний підпис
19 травня 2021 12:40
public_doc.p7s
19 травня 2021 12:40
public_doc.pdf
18 травня 2021 10:21
Електронний підпис
18 травня 2021 10:20
Довідки за ст. 17 Закону.pdf
12 квітня 2021 21:45
Електронний підпис
02 квітня 2021 14:53
Електронний підпис
02 квітня 2021 14:53
Електронний підпис
02 квітня 2021 13:53
Електронний підпис
02 квітня 2021 13:53
Електронний підпис
02 квітня 2021 13:47
7. Банківська гарантія.7z
02 квітня 2021 13:47
4. Проект договору.pdf
02 квітня 2021 13:47
2.3.2. № ПС-А-7 від 08.07.2020.pdf
02 квітня 2021 13:47
2.4. Фінансова звітність.7z
02 квітня 2021 13:47
2.3.8. № 39-04-19 від 22.04.2019.pdf
02 квітня 2021 13:47
2.3.7. № Б-А-1 від 04.09.2017.pdf
02 квітня 2021 13:47
2.3.6. № Б-A-14 від 24.04.2020.pdf
02 квітня 2021 13:47
2.3.5. № 43-05-18 від 30.05.2018.pdf
02 квітня 2021 13:47
2.3.4. № 405-19 від 15.05.2019.pdf
02 квітня 2021 13:47
2.3.3. № ПС-А-10 від 31.08.2020.pdf
02 квітня 2021 13:47
2.2.13. Машиністи фрези.pdf
02 квітня 2021 13:47
2.2.12. Машиністи ДТМ.pdf
02 квітня 2021 13:47
2.2.10. Машиністи котка.pdf
02 квітня 2021 13:47
2.2.4. Машиністи крана.pdf
02 квітня 2021 13:47
2.2.3. Трактористи.pdf
02 квітня 2021 13:47
2.2.2. Водії.pdf
02 квітня 2021 13:47
2.2.1.2. ІТР.pdf
02 квітня 2021 13:47
2.2.1.1. ІТР.pdf

Документи

14 квітня 2021 16:25
Протокол-11 216-279.pdf

Публічні документи

02 квітня 2021 16:55
Електронний підпис
02 квітня 2021 16:53
2.4 Транспортна схема.pdf
02 квітня 2021 16:53
2.1 Наявність техніки.pdf
02 квітня 2021 16:43
Банківська гарантія .zip
02 квітня 2021 16:34
9.1 Інші до