Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Капітальний ремонт харчового блоку Іршанського закладу дошкільної освіти «Білочка» Іршанської селищної ради по вул. Гулія 11/1 смт. Іршанськ Хорошівського району Житомирської області
Очікувана вартість
1 150 000,00 UAH
UA-2021-01-18-005084-a d9f58c084e3e499eaf57ec6c3229b40e
Спрощена/Допорогова закупівля    Спрощена    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Столяр Інна

+380982723305 s_inna2502@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВІДДІЛ ОСВІТИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТА СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОЇ СФЕРИ ІРШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Код ЄДРПОУ: 43197409
Місцезнаходження: 12110, Україна , Житомирська обл., Хорошівський р-н, смт. Іршанськ, вул. Гулія, буд. 7
Контактна особа: Столяр Інна
+380982723305
s_inna2502@ukr.net
Категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 18 січня 2021
Звернення за роз’ясненнями: до 23 січня 2021 18:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 29 січня 2021 18:00
Початок аукціону: 01 лютого 2021 15:31
Очікувана вартість: 1 150 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 5 750,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Капітальний ремонт харчового блоку Іршанського закладу дошкільної освіти «Білочка» Іршанської селищної ради по вул. Гулія 11/1 смт. Іршанськ Хорошівського району Житомирської області
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 12110, Україна, Житомирська область, смт. Іршанськ, вул. Гулія 11/1
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 травня 2021
ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Замовник здійснює платежі за виконані роботи на підставі підписаних актів приймання виконаних будівельних робіт (ПФ № КБ-2в), інших актів та довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (ПФ № КБ-3) протягом десяти календарних днів після надходження коштів з бюджету на реєстраційний рахунок Замовника Пiсляоплата 10 Календарні 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Уточнення кошторисних розрахунків
Дата подання: 20 січня 2021 10:17
Дата відповіді: 20 січня 2021 17:24
Шановний Замовнику! Чи включати до зведеного кошторисного розрахунку вартості наступні витрати: 1) на здійснення експертизи кошторисної документації? 2) на здійснення технічного нагляду? 3) на здійснення авторського нагляду?
Відповідь: Добрий день. Висловлюємо Вам свою повагу та повідомляємо, що до кошторисного розрахунку не потрібно включати кошти на здійснення експертизи кошторисної документації, кошти на здійснення технічного нагляду та кошти на здійснення авторського нагляду.
Уточнення технічних вимог
Дата подання: 22 січня 2021 09:56
Дата відповіді: 22 січня 2021 11:54
Шановний Замовнику! Пунктом 31 Дефектного акту на загальнобудівельні роботи передбачено "Демонтаж свiтильникiв для люмiнесцентних ламп" в кількості 26 шт. Наступний п.32 передбачає монтаж світильників в кількості 26 шт. Враховуючи відсутність окремо виведених матеріалів постає питання: технічним завданням передбачається монтаж нових 26 світильників чи старих - раніше демонтованих? Дякуємо за відповідь.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Добрий день.
У 2020 році були проведені роботи із заміни електромережі закладу. Дані роботи передбачали повну заміну світильників на сучасні.
Відповідно, для проведення робіт із облаштування штукатурки та фарбування стелі, буде необхідно демонтувати існуючі лампи, а по завершенні провести їх монтаж.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-01-18-005084-a.a1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ Будівельна компанія Патріот-груп, Код ЄДРПОУ:42673571
Дата подання: 10 лютого 2021 19:49
ВИМОГА(СКАРГА) про скасування рішення
Уповноваженій особі
І.В. Столяр

ВИМОГА (СКАРГА)
про скасування рішення

Ознайомившись з протоколом уповноваженої особи №14 від 08.02.2021 (далі протокол) щодо розгляду пропозиції та прийняття рішення про відхилення пропозиції, товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія Патріот-груп", як учасник торгів на закупівлю: "Капітальний ремонт будівлі харчового блоку Іршанського закладу дошкільної освіти "Білочка" Іршанської селищної ради по вул. Гулія, 11/1 смт Іршанськ Хорошківського району Житомирської області", вважає дане рішення повністю незаконним, упередженим й таким, що порушує права та інтереси учасника, з огляду на наступне.

В Україні визнається і діє принцип верховенства права (стаття 8 Конституції України).
Як зазначено у рішенні Конституційного Суду України від 02.11.2004 № 15-рп/2004, верховенство права - це панування права в суспільстві. Верховенство права вимагає від держави його втілення у правотворчу та правозастосовну діяльність, зокрема у закони, які за своїм змістом мають бути проникнуті передусім ідеями соціальної справедливості, свободи, рівності тощо. Одним з проявів верховенства права є те, що право не обмежується лише законодавством як однією з його форм.
Справедливість як одна з основних засад права, є вирішальною у визначенні його, як регулятора суспільних відносин та є одним із загальнолюдських вимірів права.

Відповідно до ч. 1 ст. 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" (далі Закон), закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об`єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням.
Згідно ст. 5 Закону закупівлі здійснюються за такими принципами:
1) добросовісна конкуренція серед учасників;
2) максимальна економія, ефективність та пропорційність;
3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
6) запобігання корупційним діям і зловживанням.
Переможець спрощеної закупівлі - учасник, пропозиція якого відповідає всім умовам, що визначені в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, вимогам до предмета закупівлі і визнана найбільш економічно вигідною та якому замовник повідомив про намір укласти договір про закупівлю.
За приписами ст. 16 Закону, замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Визначені замовником кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям, зазначаються в тендерній документації та вимагаються під час проведення переговорів з учасником.
Згідно з п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону, тендерна документація - документація щодо умов проведення публічних закупівель, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу на веб-порталі Уповноваженого органу та авторизованих електронних майданчиках. Тендерна документація не є об`єктом авторського права та/або суміжних прав.
Відповідно до ч. 1, п. 1, п. 2, ч. 2 ст. 22 Закону, тендерна документація безоплатно оприлюднюється замовником на веб-порталі Уповноваженого органу для загального доступу. Тендерна документація повинна містити: інструкцію з підготовки тендерних пропозицій; один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством.
Ч. 1 ст. 28 Закону передбачено, що оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону.
Згідно зі ст. 30 Закону, у разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до норм частини четвертої статті 10 Закону, проводиться оцінка лише тих тендерних пропозицій, що не були відхилені згідно з цим Законом.
За результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції замовник визначає переможця та приймає рішення про намір укласти договір згідно з ЗУ "Про публічні закупівлі".
Додатково звертаємо увагу, що згідно Постанови КМ України №668 від 01.08.2005 "Про затвердження Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві" (далі Постанова), договірна ціна - визначена на основі кошторису, узгоджена сторонами і обумовлена у договорі підряду ціна (вартість) робіт.
Приблизна (динамічна) договірна ціна - договірна ціна, визначена на основі кошторису, що підлягає коригуванню з урахуванням уточнення обсягів робіт, цін на ресурси та інших підстав, визначених умовами договору підряду.
Крім того п. 21 Постанови визначено, що договірна ціна у договорі підряду визначається на основі кошторису як приблизна або тверда. Договірна ціна вважається твердою, якщо інше не встановлено договором.
У разі укладення договору підряду за результатами торгів (тендеру) вид договірної ціни та вимоги до кошторису визначаються у тендерній документації замовника. Договірна ціна у цьому випадку повинна відповідати ціні, зазначеній у тендерній пропозиції підрядника, визнаного переможцем торгів (тендеру). Якщо договір підряду укладається за результатами переговорів сторін, рішення щодо застосування приблизної або твердої договірної ціни, порядку погодження кошторису та проведення розрахунків приймаються за домовленістю сторін.
У разі коли роботи (будівництво об'єкта) фінансуються із залученням державних коштів, договірна ціна визначається відповідно до вимог нормативних документів у сфері ціноутворення у будівництві.

Відповідно до ч. 1 ст. 30 ЗУ "Про публічні закупівлі" замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо:
1) учасник: не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону; не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником;
2) переможець: відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю; не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;
3) наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 цього Закону;
4) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.

Так, уповноваженою особою, як підстава для відхилення пропозиції ТОВ "Будівельна компанія Патріот-груп", визначено, що у складі п.4 Додатку 2 до оголошення вид договірної ціни "тверда", що нібито не відповідає умовам оголошення.

Однак даний факт суперечить дійсності, оскільки ТОВ "Будівельна компанія Патріот-груп" в Додатку 2 до оголошення "Технічне завдання" договірна ціна зазначена як "ДИНАМІЧНА".


Крім того, відповідно до ч.16 ст. 29 Закону України "Про публічні закупівлі", якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.

На адресу ТОВ "Будівельна компанія Патріот-груп" будь-яких вимог від замовника про усунення невідповідностей не надходило.

Крім того, Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду в постанові від 14 листопада 2018 року по справі № 14 листопада 2018 року зазначав, що з урахуванням вимог оголошення для проведення закупівлі через систему електронних закупівель, критерієм якої є ціна, допущення несуттєвих помилок у тендерній документації не тягне за собою безумовне відхилення пропозицій третьої особи відповідно до положень Закону України "Про публічні закупівлі", а прийняття Замовником рішення про визначення переможцем торгів учасника, тендерна пропозиція якого була найбільш економічно вигідною, свідчить про дотримання основних принципів здійснення закупівель, встановлених зазначеним Законом.

Враховуючи викладене, керуючись Закону України «Про публічні закупівлі», -

ПРОСИМО:
1. ВИМОГУ (СКАРГУ) про скасування рішення задовольнити;
2. Скасувати протокол уповноваженої особи №14 від 08.02.2021;
3. Визнати переможцем торгів на закупівлю: "Капітальний ремонт будівлі харчового блоку Іршанського закладу дошкільної освіти "Білочка" Іршанської селищної ради по вул. Гулія, 11/1 смт Іршанськ Хорошківського району Житомирської області" товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія Патріот-груп".

Додаток: Додаток 2 до оголошення "Технічне завдання".


Директор
ТОВ «Будівельна компанія Патріот-груп» С.М. Мельниченко
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
12 лютого 2021 16:29
Доброго дня, у відповідь на Вашу вимогу повідомляємо наступне. Органом місцевого самоврядування відділ освіти, охорони здоров'я та соціально-культурної сфери Іршанської селищної ради (далі - Замовник) проводиться спрощена закупівля «Капітальний ремонт харчового блоку Іршанського закладу дошкільної освіти «Білочка» Іршанської селищної ради по вул. Гулія 11/1 смт. Іршанськ Хорошівського району Житомирської області». При проведенні даної закупівлі Замовник керується Законом України «Про публічні закупівлі», зокрема статтею 14. Відповідно до вимог Додатку 2 до Оголошення, Замовником визначено вид договірної ціни - динамічна. Також згідно п.2 Додатку 2 до Оголошення Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі пропозицій документи, які підтверджують відповідність пропозицій учасників технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмету закупівлі, встановлених замовником (згідно із Додатком № 2).
З цією метою, Учасники, до кінцевого строку подання пропозицій, надають, відповідно до своєї початкової ціни, виконані згідно вимог Додатку №2 наступні документи:
• договірну ціну;
У складі тендерної пропозиції ТОВ Будівельна компанія Патріот-груп надано договірну ціну (файл «Договірна ціна з розрахунками 1.pdf»). Однак всупереч умовам Оголошення (зокрема Додатку 2), Учасником у договірній ціні зазначено вид договірної ціни - тверда, що не відповідає умовам Оголошення.

Відповідно до вимог п. 1 ч. 13 ст. 14 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє пропозицію в разі якщо пропозиція учасника не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі.
Окрім того, повідомляємо, що оскільки Замовником проводиться спрощена процедура закупівлі, Ваша пропозиція відхилена із застосуванням норм визначених саме статтею 14 Закону, адже порядок проведення спрощених закупівель регламентовано тільки даною статтею. Також зазначаємо, що норма визначена ч.16 ст. 29 Закону України "Про публічні закупівлі" застосовується лише виключно до процедур «відкритих торгів», та може стосуватися виключно невідповідностей в інформації та/або документах:
1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону;
2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю.

А тому рішення щодо відхилення пропозиції ТОВ Будівельна компанія Патріот-груп є правомірним та не підлягає скасуванню.

Повідомляємо, що Замовником, усі процедури закупівель проводяться згідно Закону України «Про публічні закупівлі», а рішення приймаються керуючись принципами здійснення закупівель, встановленими ст. 5 Закону.
Номер вимоги: UA-2021-01-18-005084-a.a2
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ Будівельна компанія Патріот-груп, Код ЄДРПОУ:42673571
Дата подання: 10 лютого 2021 20:05
Додаток 2
Додаток 2 до ВИМОГИ (СКАРГИ) про скасування рішення
Рішення замовника: Вимога не задоволена
12 лютого 2021 16:29
Доброго дня, у відповідь на Вашу вимогу повідомляємо наступне. Органом місцевого самоврядування відділ освіти, охорони здоров'я та соціально-культурної сфери Іршанської селищної ради (далі - Замовник) проводиться спрощена закупівля «Капітальний ремонт харчового блоку Іршанського закладу дошкільної освіти «Білочка» Іршанської селищної ради по вул. Гулія 11/1 смт. Іршанськ Хорошівського району Житомирської області». При проведенні даної закупівлі Замовник керується Законом України «Про публічні закупівлі», зокрема статтею 14. Відповідно до вимог Додатку 2 до Оголошення, Замовником визначено вид договірної ціни - динамічна. Також згідно п.2 Додатку 2 до Оголошення Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі пропозицій документи, які підтверджують відповідність пропозицій учасників технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмету закупівлі, встановлених замовником (згідно із Додатком № 2).
З цією метою, Учасники, до кінцевого строку подання пропозицій, надають, відповідно до своєї початкової ціни, виконані згідно вимог Додатку №2 наступні документи:
• договірну ціну;
У складі тендерної пропозиції ТОВ Будівельна компанія Патріот-груп надано договірну ціну (файл «Договірна ціна з розрахунками 1.pdf»). Однак всупереч умовам Оголошення (зокрема Додатку 2), Учасником у договірній ціні зазначено вид договірної ціни - тверда, що не відповідає умовам Оголошення.

Відповідно до вимог п. 1 ч. 13 ст. 14 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє пропозицію в разі якщо пропозиція учасника не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі.
Окрім того, повідомляємо, що оскільки Замовником проводиться спрощена процедура закупівлі, Ваша пропозиція відхилена із застосуванням норм визначених саме статтею 14 Закону, адже порядок проведення спрощених закупівель регламентовано тільки даною статтею. Також зазначаємо, що норма визначена ч.16 ст. 29 Закону України "Про публічні закупівлі" застосовується лише виключно до процедур «відкритих торгів», та може стосуватися виключно невідповідностей в інформації та/або документах:
1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону;
2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю.

А тому рішення щодо відхилення пропозиції ТОВ Будівельна компанія Патріот-груп є правомірним та не підлягає скасуванню.

Повідомляємо, що Замовником, усі процедури закупівель проводяться згідно Закону України «Про публічні закупівлі», а рішення приймаються керуючись принципами здійснення закупівель, встановленими ст. 5 Закону.

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

10 лютого 2021 20:05
Додаток 2

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 01 лютого 2021 17:35

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Будівельна компанія Патріот-груп 849 447,60
UAH з ПДВ
689 120,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП "КОМПАНІЯ РОС" 982 121,00
UAH з ПДВ
689 121,00
UAH з ПДВ
Документи
Приватне мале підприємство-фірма "Спецрембуд" 949 767,60
UAH з ПДВ
689 750,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП БЕРЕЗНИЦЬКИЙ МАКСИМ СЕРГІЙОВИЧ 990 001,00
UAH з ПДВ
723 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ Тріумф-СП 992 185,87
UAH з ПДВ
739 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАСИМО" 1 065 136,80
UAH з ПДВ
798 500,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "ОСІПЧУК ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ" 1 025 736,00
UAH з ПДВ
800 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "БЦ ЕЛЕКТРОСЕРВІС" 993 395,63
UAH з ПДВ
933 250,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "ШИМЧУК СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ" 998 292,00
UAH з ПДВ
940 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "ПАШИНСЬКА ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА" 1 050 285,00
UAH з ПДВ
950 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВІ БУДОВИ" 1 099 903,68
UAH з ПДВ
989 999,99
UAH з ПДВ
Документи
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "БУДІВЕЛЬНИК" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "В.А.П" 1 079 436,00
UAH з ПДВ
1 040 825,00
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "СПЕЦІАЛЬНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ СЕРВІС" 1 081 322,60
UAH з ПДВ
1 065 130,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ТЕТЕРІВ-БУДПРОЕКТ" 1 127 048,40
UAH з ПДВ
1 079 435,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "БУДХАУСЕЛІТ" 1 093 277,12
UAH з ПДВ
1 093 277,12
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ЦЕНТР КОМПЛЕКТ" 1 109 865,60
UAH з ПДВ
1 109 865,60
UAH з ПДВ
Документи
ПП Приватне підприємство будівельно-монтажна фірма "Майстер" 1 114 986,00
UAH з ПДВ
1 114 986,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ АртХаус 1 120 476,06
UAH з ПДВ
1 120 476,06
UAH з ПДВ
Документи
ПП ЕПТ 1 143 065,44
UAH з ПДВ
1 143 065,44
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

29 січня 2021 15:24
sign.p7s
29 січня 2021 12:59
sign.p7s
29 січня 2021 12:58
Реєстр документів.pdf
29 січня 2021 12:58
Копія Статуту.pdf
29 січня 2021 12:58
Цінова пропозиція.pdf

Публічні документи

29 січня 2021 15:51
sign.p7s
29 січня 2021 14:40
sign.p7s
29 січня 2021 12:22
sign.p7s
29 січня 2021 12:21
Витяг 29.01.2021.pdf
29 січня 2021 12:21
Охорона праці.pdf
29 січня 2021 12:21
Проєкт договору.pdf
29 січня 2021 12:21
02 Технічне завдання.pdf
29 січня 2021 12:21
Пропозиція.pdf

Публічні документи

29 січня 2021 17:00
sign.p7s
29 січня 2021 16:37
пропозиція.PDF
29 січня 2021 16:37
Договірна ціна.PDF
29 січня 2021 16:32
88 (1).imd
29 січня 2021 11:56
Договір.PDF
29 січня 2021 11:56
Лист-пояснення.pdf
29 січня 2021 11:56
Виписка ЄДР СРБ.PDF
29 січня 2021 11:55
Технічне завдання.PDF
29 січня 2021 11:55
Статут.pdf
29 січня 2021 11:55
Свідоцтво ПДВ.pdf
29 січня 2021 11:55
Рішення Спецрембуд.pdf
29 січня 2021 11:55
Дефектні акти.PDF
29 січня 2021 11:55
Витяг з ЄДР.PDF
29 січня 2021 11:55
відгук соборна.pdf

Публічні документи

29 січня 2021 17:56
sign.p7s
29 січня 2021 17:55
цінова пропозиція.pdf
29 січня 2021 17:55
Графік.pdf
29 січня 2021 17:55
Статут ТОВ Тріумф-СП.pdf
29 січня 2021 17:55
Проект договору.pdf
29 січня 2021 17:55
Опис.pdf
29 січня 2021 17:55
копії сертифікатів.pdf
29 січня 2021 17:55
дозвіл.pdf
29 січня 2021 17:55
Дозвіл і ліцензія.pdf
29 січня 2021 17:55
Відгук договір _42.pdf
29 січня 2021 17:55
Виписка з ЄДРПОУ.pdf
29 січня 2021 17:55
Аналог. договір _116.pdf

Публічні документи

29 січня 2021 13:09
sign.p7s
29 січня 2021 12:49
18.Техн. паспорт тура.PDF
29 січня 2021 12:49
16.Техпаспорт МАЗ.PDF
29 січня 2021 12:49
15 Паспорт завірени.PDF
29 січня 2021 12:49
13Договір _16.PDF
29 січня 2021 12:49
12.Сертифікати Пікож.PDF
29 січня 2021 12:49
11.Відгук Личанка.PDF
29 січня 2021 12:49
8 Опис з код доступу.PDF
29 січня 2021 12:49
7.Витяг ПДВ.PDF
29 січня 2021 12:49
6.Виписка ЭДР 23.06.20.PDF
29 січня 2021 12:49
5.наказ.pdf
29 січня 2021 12:49
4.КВ сертифікат пікож.PDF
29 січня 2021 12:49
3.Рiшення.pdf
29 січня 2021 12:49
2.Статут.PDF
29 січня 2021 12:49
1.Лiцензiя.pdf
29 січня 2021 12:49
28Кошт договор ціна.PDF
29 січня 2021 12:49
26Невик зобов.PDF
29 січня 2021 12:49
25Несут помилки.PDF
29 січня 2021 12:49
24Згода 90 днів.PDF
29 січня 2021 12:49
23Дотрим технолог.PDF
29 січня 2021 12:49
22Згода ту тд.PDF
29 січня 2021 12:49
21Поясн витрат.PDF
29 січня 2021 12:49
20Охорон праці.PDF
29 січня 2021 12:49
19Гарант термін 10р.PDF
29 січня 2021 12:49
18Гарант цін.PDF
29 січня 2021 12:49
17Код доступу.PDF
29 січня 2021 12:49
16Відпов док до ТЗ.PDF
29 січня 2021 12:49
15Екологія.PDF
29 січня 2021 12:49
14Додат 2 ТЗ.PDF
29 січня 2021 12:49
13Вчас виконаня.PDF
29 січня 2021 12:49
12Гарант не обтяж.PDF
29 січня 2021 12:49
11Проєкт договору.PDF
29 січня 2021 12:49
10згода з проєкт дог.PDF
29 січня 2021 12:49
9Спроможн монтаж.PDF
29 січня 2021 12:49
8Санкції.PDF
29 січня 2021 12:49
7Персон дані.PDF
29 січня 2021 12:49
6Відомості Дод6.PDF
29 січня 2021 12:49
5Уповноваж.PDF
29 січня 2021 12:49
4Довідка наяв дсвіду.PDF
29 січня 2021 12:49
2Довідка наяв бази.PDF
29 січня 2021 12:49
1Пропозиція.PDF

Публічні документи

29 січня 2021 17:23
sign.p7s
29 січня 2021 17:22
06 Проект договору.pdf
29 січня 2021 17:22
01 Пропозиція.pdf

Публічні документи

29 січня 2021 13:51
sign.p7s
29 січня 2021 13:49
Статут.pdf
29 січня 2021 13:49
Витяг платника ПДВ.pdf
29 січня 2021 13:49
Витяг ЄДР на 16.11.20.pdf
29 січня 2021 13:49
Виписка ЄДР.pdf
29 січня 2021 13:49
Довідка код доступу.pdf
29 січня 2021 13:49
Довідка МТБ.pdf
29 січня 2021 13:49
Довідка працівники.pdf
29 січня 2021 13:49
Пропозиція.pdf

Публічні документи

28 січня 2021 18:42
sign.p7s
28 січня 2021 18:41
РЕЄСТР.pdf

Публічні документи

29 січня 2021 16:15
sign.p7s
29 січня 2021 16:14
Проект договору.pdf
29 січня 2021 16:14
Технiчне завдання.pdf
29 січня 2021 15:19
ПФ КБ 3.pdf
29 січня 2021 15:07
sign.p7s
29 січня 2021 14:56
Копия Паспорт.pdf
29 січня 2021 14:56
Розрахунки.pdf
29 січня 2021 12:13
sign.p7s
29 січня 2021 11:57
Копия Довідка ІПН.pdf
29 січня 2021 11:57
Копия Довідка ЕГРПОУ.pdf
29 січня 2021 11:57
Копия Паспорт.jpg
29 січня 2021 11:57
Витяг з ЄДРПОУ.pdf
29 січня 2021 11:57
Пропозиція.pdf
29 січня 2021 11:57
Кошторис.pdf
29 січня 2021 11:57
Лист відгук.pdf
29 січня 2021 11:57
Договірна ціна.pdf
29 січня 2021 11:57
IMG_0014.pdf
29 січня 2021 11:57
IMG_0015.pdf
29 січня 2021 11:57
Довідка про довкілля.pdf

Публічні документи

29 січня 2021 10:24
sign.p7s
29 січня 2021 10:22
640_ДЦ_СВР.pdf
29 січня 2021 10:22
640_ДЦ_ОС_2-1.pdf
29 січня 2021 10:22
640_ДЦ_ОПРЛС_2-1-3.pdf
29 січня 2021 10:22
640_ДЦ_ОПРЛС_2-1-2.pdf
29 січня 2021 10:22
640_ДЦ_ОПРЛС_2-1-1.pdf
29 січня 2021 10:22
640_ДЦ_ЛС1_2-1-3.pdf
29 січня 2021 10:22
640_ДЦ_ЛС1_2-1-2.pdf
29 січня 2021 10:22
640_ДЦ_ЛС1_2-1-1.pdf
29 січня 2021 10:22
640_ДЦ_ИВРЛС_2-1-3.pdf
29 січня 2021 10:22
640_ДЦ_ИВРЛС_2-1-2.pdf
29 січня 2021 10:22
640_ДЦ_ИВРЛС_2-1-1.pdf
29 січня 2021 10:22
640_ДЦ_ДЦ.pdf
29 січня 2021 10:22
640_ДЦ_ДФ_2-1-3.pdf
29 січня 2021 10:22
640_ДЦ_ДФ_2-1-2.pdf
29 січня 2021 10:22
640_ДЦ_ДФ_2-1-1.pdf
29 січня 2021 10:22
640.imd
29 січня 2021 10:21
24 Ст. 17.pdf
29 січня 2021 10:21
19 Декларація.pdf
29 січня 2021 10:21
18.1 Ліцензія.pdf
29 січня 2021 10:21
17. Лист гарантія ціни.pdf
29 січня 2021 10:21
10 довідка субпідряд.pdf
29 січня 2021 10:21
9.2 Проект договору.pdf
29 січня 2021 10:21
8.1 статут нові будови.pdf
29 січня 2021 10:21
7 Витяг ПДВ.PDF
29 січня 2021 10:18
5.1 Аналог. Ксаверівка.pdf
29 січня 2021 10:17
4.2 Накази + ЦПУ.pdf
29 січня 2021 10:17
4.1 Довідка ІТП.pdf
29 січня 2021 10:17
2 Технічне завдання.pdf

Публічні документи

29 січня 2021 15:35
sign.p7s
29 січня 2021 13:35
sign.p7s
29 січня 2021 13:34
Ліцензії та дозволи.pdf
29 січня 2021 13:34
Витяг з ЄДР.pdf
29 січня 2021 13:34
Листи.pdf
29 січня 2021 13:34
Пропозиція.pdf
29 січня 2021 13:34
Довідка обладнання.pdf
29 січня 2021 13:34
Витяг_EП.pdf
29 січня 2021 13:34
Довідка досвід.pdf

Публічні документи

29 січня 2021 15:27
sign.p7s
29 січня 2021 15:26
Установчі документи.rar
29 січня 2021 15:26
Сертифікат інженера.rar
29 січня 2021 15:26
Модельний статут.pdf
29 січня 2021 15:26
Довідка обладнання.pdf
29 січня 2021 15:25
Відгук договір 99 КДЦ.pdf
29 січня 2021 15:25
Відгук договір 82 КДЦ.pdf
29 січня 2021 15:25
Договірна ціна.pdf
29 січня 2021 15:25
228.imd.p7s
29 січня 2021 15:25
228.imd
29 січня 2021 15:25
Цінова пропозиція.pdf

Публічні документи

29 січня 2021 15:56
sign.p7s
29 січня 2021 15:55
Білочка 2ч.rar
29 січня 2021 15:55
Білочка 1ч.rar

Публічні документи

29 січня 2021 15:31
sign.p7s
29 січня 2021 15:27
Статут.pdf
29 січня 2021 15:27
Пропозиція.pdf
29 січня 2021 15:27
наказ бухгалтер.pdf
29 січня 2021 15:27
кошториси.zip
29 січня 2021 15:27
договірна ціна.rar
29 січня 2021 15:27
договір транспорт.pdf
29 січня 2021 15:27
довідка МТБ.pdf
29 січня 2021 15:27
диплом Матиль (1).pdf
29 січня 2021 15:27
Диплом Кухарчук.pdf
29 січня 2021 15:27
Диплом Волков.pdf
29 січня 2021 15:27
Диплом Барилюк С.pdf
29 січня 2021 15:27
Відгук договір.pdf
29 січня 2021 15:27
ISO.pdf
29 січня 2021 15:27
41_Харчблок Иршанск.bsdu

Публічні документи

29 січня 2021 17:25
sign.p7s
29 січня 2021 17:25
sign.p7s
29 січня 2021 17:25
ТЗ.PDF
29 січня 2021 17:25
Пропозицыя.PDF
29 січня 2021 17:25
кб3 Хаж.pdf
29 січня 2021 17:25
ДЦ Иршанск4.PDF
29 січня 2021 17:25
ДЦ Иршанск3.PDF
29 січня 2021 17:25
ДЦ Иршанск2.PDF
29 січня 2021 17:25
ДЦ Иршанск.PDF
29 січня 2021 17:25
Договир1.PDF
29 січня 2021 17:25
Довыдка договори.PDF
29 січня 2021 17:25
Довидки3.PDF
29 січня 2021 17:25
Довидки2.PDF
29 січня 2021 17:25
Довидки.PDF
29 січня 2021 17:25
Выдгук.PDF
29 січня 2021 17:25
12. Виписка.pdf
29 січня 2021 17:25
10. Наказ Сушицький.pdf

Публічні документи

29 січня 2021 14:06
sign.p7s
29 січня 2021 14:04
стаття17.pdf
29 січня 2021 14:04
Проект договора.pdf
29 січня 2021 14:04
Витяг Майстер (2).pdf
29 січня 2021 14:04
Відгук 2.pdf
29 січня 2021 14:04
Відгук Альфа банк.pdf
29 січня 2021 14:04
Досвід3.pdf
29 січня 2021 14:04
Досвід1.pdf
29 січня 2021 14:04
Досвід 2.pdf
29 січня 2021 14:04
Довідка про досвід.pdf
29 січня 2021 14:04
Довідка працівника.pdf
29 січня 2021 14:04
Довідка обладнання.pdf
29 січня 2021 14:04
379.imd
29 січня 2021 14:04
Дозвола ліцензії.pdf
29 січня 2021 14:04
договірна ціна.pdf
29 січня 2021 14:04
Пропозиція.pdf

Публічні документи

28 січня 2021 13:34
sign.p7s
28 січня 2021 13:32
Форма Пропозиція.pdf
28 січня 2021 13:32
Статут АртХаус 2019.pdf
28 січня 2021 13:32
Працівники.pdf
28 січня 2021 13:32
Ліцензія оригінал.pdf
28 січня 2021 13:32
Календарний графік.pdf
28 січня 2021 13:32
Дозвіл.pdf
28 січня 2021 13:32
Договірна ціна.pdf
28 січня 2021 13:32
Довідки_ листи.pdf
28 січня 2021 13:32
Відгук Миропіль ср.pdf
28 січня 2021 13:32
Відгук Департамент.pdf
28 січня 2021 13:32
Аналогічний договір.pdf

Відповіді учасника на умови учаті у закупівлі

ТОВ Будівельна компанія Патріот-груп

ПП "КОМПАНІЯ РОС"

Приватне мале підприємство-фірма "Спецрембуд"

ФОП БЕРЕЗНИЦЬКИЙ МАКСИМ СЕРГІЙОВИЧ

ТОВ Тріумф-СП

ТОВ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАСИМО"

ФОП "ОСІПЧУК ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"

ТОВ "БЦ ЕЛЕКТРОСЕРВІС"

ФОП "ШИМЧУК СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ"

ФОП "ПАШИНСЬКА ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА"

ТОВ "НОВІ БУДОВИ"

ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "БУДІВЕЛЬНИК" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "В.А.П"

ТОВ "СПЕЦІАЛЬНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ СЕРВІС"

ТОВ "ТЕТЕРІВ-БУДПРОЕКТ"

ТОВ "БУДХАУСЕЛІТ"

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ЦЕНТР КОМПЛЕКТ"

ПП Приватне підприємство будівельно-монтажна фірма "Майстер"

ТОВ АртХаус

ПП ЕПТ

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Будівельна компанія Патріот-груп
#42673571
Рішення скасоване 689 120,00
UAH з ПДВ
08 лютого 2021 13:57
ТОВ Будівельна компанія Патріот-груп
#42673571
Відхилено 689 120,00
UAH з ПДВ
08 лютого 2021 13:58
ПП "КОМПАНІЯ РОС"
#36104970
Переможець 689 121,00
UAH з ПДВ
12 лютого 2021 14:23

Документи

08 лютого 2021 13:56
sign.p7s
08 лютого 2021 13:55
протокол 14.pdf

Документи

08 лютого 2021 13:58
sign.p7s
08 лютого 2021 13:58
протокол 14.pdf

Документи

12 лютого 2021 14:23
sign.p7s
12 лютого 2021 14:18
протокол №15.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 12 лютого 2021 14:23

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ПП "КОМПАНІЯ РОС"
#36104970
689 121,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

12 лютого 2021 14:23
sign.p7s
12 лютого 2021 14:18
протокол №15.pdf

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
02 березня 2021 16:00
дод.№3.pdf укладений
02 березня 2021 15:57
дод.№2.pdf укладений
02 березня 2021 15:57
дод.№1.pdf укладений
02 березня 2021 15:57
дог118.pdf укладений
02 березня 2021 15:57

Актуальні тендери

До пошуку