Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Виконання робіт за робочим проєктом «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації в будівлі Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю «БлагоДар» за адресою: Київська область, м. Славутич, Чернігівський квартал, 13» (ДК 021:2015: 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт)
Очікувана вартість
362 875,20 UAH
UA-2021-01-18-002194-b 2e3ecb8a59da4de29443c7472413bec7
Спрощена/Допорогова закупівля    Пропозиції розглянуті
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Легка Аліна Юріївна

+380951294722 Legka.A@slav.gov.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Управління інфраструктури та капітального будівництва Славутицької міської ради
Код ЄДРПОУ: 40204093
Місцезнаходження: 07101, Україна , Київська обл., Славутич, Центральна площа, 7.
Контактна особа: Легка Аліна Юріївна
+380951294722
Legka.A@slav.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 18 січня 2021
Звернення за роз’ясненнями: до 22 січня 2021 15:31
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 01 лютого 2021 15:31
Початок аукціону: 02 лютого 2021 12:29
Очікувана вартість: 362 875,20 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 3 628,75 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Виконання робіт за робочим проєктом «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації в будівлі Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю «БлагоДар» за адресою: Київська область, м. Славутич, Чернігівський квартал, 13» (ДК 021:2015: 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт)
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роб
Виконання робіт за робочим проєктом «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації в будівлі Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю «БлагоДар» за адресою: Київська область, м. Славутич, Чернігівський квартал, 13» (ДК 021:2015: 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 07101, Україна, Київська область, м. Славутич, Чернігівський квартал, 13
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 21 лютого 2021
ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Розрахунки за виконані роботи здійснюються в межах договірної ціни на підставі узгоджених сторонами обсягів виконаних робіт, оформлених Актами виконаних підрядних робіт (форма №КБ-2В), довідок вартості виконаних підрядних робіт (форма №КБ-3), затверджених наказом Мінрегіонбудом. Аванс 50 Робочі 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Огляд
Дата подання: 18 січня 2021 16:22
Дата відповіді: 19 січня 2021 15:07
В оголошенні вказано що учаснки надають в складі пропозиції довідку про ознайомлення з об'єктом підписану представником Замовника. Дана вимога є незаконною та дискримінаційною. Замовник порушує право учасника на конфіденційність інформації, також дана вимога несе у собі корупційні ризики, адже для участі у тендері необхідно отримати довідку завірену підписом представника Замовника. Зазначена вимога порушує право Учасників та наступні принципи закупівель – максимальна економія та ефективність, запобігання корупційним діям та добросовісна конкуренція серед учасників. Адже після огляду об’єкту інформація про те, які учасники будуть брати участь у закупівлі стає неконфіденційною. Встановлення Замовником дискримінаційної вимоги щодо надання довідки огляду об’єкту є необгрунтованою та такою, що суперечить вимогам Закону. Адже за таких умов, з підстав, незалежних від суб’єкта господарювання, Замовник може не підписати довідку огляду, а також не узгодити з Учасником дату та час виїзду на об’єкт, що в подальшому може стати з незалежних від Учасника торгів підстав причиною відхилення такої Пропозиції, що є дискримінаційним по відношенню до суб’єктів господарювання. Ця вимога направлена саме на те, щоб Виконавці понесли максимум збитків. Адже з ще не отриманих прибутків сплачувати витрати на відрядження, пальне та амортизацію транспорту тільки для подачі пропозиції на тендер є некоректним. Просимо врахувати, що договір буде укладено тільки з одним Учасником, якого визнають переможцем - а поїздки повинні здійснити всі! Чи не бажаєте перенести обов'язкові відвідання об'єктів до вимог для переможця - після визнання переможцем та до укладення договору? Також додатково повідомляємо, що вимога тендерної документації щодо обов’язкового обстеження об’єкту з підписанням у Замовника довідки (акту) огляду, була визнана як дискримінаційна рішеннями Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель: 1. Рішення від 13.12.2019 №18550 2. Рішення від 13.05.2020 № 9264 3. Рішення від 29.05.2020 № 10669 З огляду на вищевикладене, просимо внести зміни до Тендерної документації.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Встановлена вимога дає можливість потенційним Учасникам оглянути об’єкт та ознайомитися з проєктною документацією для максимально якісного результату та ефективності даної закупівлі та для того, щоб вірно обчислити свою цінову пропозицію.
Додатково повідомляємо, що відповідно до п.1.1 ДСТУ-Н Б В.1.2-18:2016 «Настанова щодо обстеження будівель і споруд для визначення та оцінки їх технічного стану» встановлені стандартні вимоги до обстеження будинків, будівель, споруд, лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури для визначення та оцінки їх технічного стану з урахуванням положень «Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва», затвердженого Кабінетом Міністрів України на виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Згідно з п. 6.4 вищезазначеного ДСТУ підготовка до проведення обстеження є одним із етапів виконання обстеження об’єкта. Підготовка до проведення обстеження включає ознайомлення з об’єктом і прилеглою територією та забудовою.
Отже, вимога щодо попереднього огляду об’єкта є нормативно визначеним обов’язком для здійснення обстеження будівель і споруд, а також дозволяє Учаснику на місці оглянути можливості підключення до існуючих мереж і визначитись з порядком застосування наявної у Учасника матеріально-технічної бази і техніки, та відповідно мати можливість максимально точно скласти свою цінову пропозицію і не допустити в подальшому її безпідставного корегування, що безумовно відповідає принципу максимальної економії та ефективності, закріпленому у ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі».
Таким чином дана вимога не порушує права Учасників так як і вітчизняні, і іноземні Учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у даній процедурі закупівлі на рівних умовах.
Дана закупівля є спрощеною закупівлею та принципи здійснення закупівель дотримані відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі».
Ми гарантуємо відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівлі, добросовісну конкуренцію серед учасників, недискримінацію учасників, об’єктивну та неупереджену оцінку цінових пропозицій, запобігання корупційним діям і зловживанням. Адже ми зацікавленні в найякіснішому капітальному ремонті закладу соціальної сфери міста Славутича.
Замовник чекає всіх зацікавлених Учасників даної закупівлі з понеділка по п’ятницю з 09.00 – 16.00 перерва 12.00-13.00.
Ліцензія
Дата подання: 18 січня 2021 16:30
Дата відповіді: 19 січня 2021 14:48
Доброго дня! Прохання надати роз'яснення щодо пункту 4 Документації , а саме: В переліку робіт повинні бути зазначені види робіт, які підлягають ліцензуванню а саме: будівельні та монтажні роботи. Ці два абзаци означають що Замовнику послуг необхідно і достатньо надати ліцензію ДСНС з відповідними роботами для виконання робіт за предметом закупівлі, у відповідності до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення затверджених ПКМУ від 23.11.2016 №852 Деякі питання ліцензування господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня! Згідно вимог Документації для виконання робіт з капітального ремонту системи пожежної сигналізації в будівлі Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю «БлагоДар» за адресою: Київська область, м. Славутич, Чернігівський квартал, 13 надати чинну ліцензію ДСНС, що зареєстрована в ліцензійному реєстрі господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення.
забезпечення виконання договору про закупівлю
Дата подання: 20 січня 2021 16:35
Дата відповіді: 21 січня 2021 09:10
Доброго дня! Питання щодо пункту 8 тендерної документації, а саме: Забезпечення виконання договору про закупівлю Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю: 3% від вартості договору. Вид забезпечення виконання договору про закупівлю: банківська гарантія. Строк дії банківської гарантії для забезпечення виконання договору - до дати повного виконання робіт. Учасник повинен надати гарантійний лист. Питання: на етапі подачі пропозиції Учасник надає гарантійний лист, в якому зобов'язується виконати забезпечення договору у розмірі 3%, а у випадку виграшу, надає забезпечення виконання договору у вигляді банківської гарантії згідно актуальної ціни після аукціону. Вірно?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня!
Так, вірно.
Інженер
Дата подання: 21 січня 2021 10:35
Дата відповіді: 22 січня 2021 09:42
Добрий день.Вимога ТД:Учасник повинен надати завірені належним чином копії свідоцтв (або посвідчень) працівників відповідної кваліфікації (електромонтерів та інженерів), що є дійсними на кінцеву дату подання пропозицій та протокол (витяг з протоколу) перевірки знань з питань охорони праці під час виконання робіт з інструментом та пристроями відповідно до НПАОП 0.00-1.71-13. Відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення Постанова КМ України №852, Учасник повинен мати таких виконавців робіт: електромонтера та налагоджувальника, а також керівника робіт. Ліцензійними умовами не передбачена наявність інженера. Просимо видалити дану вимогу з ТД, як дискримінаційну.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня! Дякую Вам за запитання.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 року № 852 "Деякі питання ліцензування господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення" керівник робіт з монтажу, підтримання експлуатаційної придатності (технічного обслуговування) систем пожежогасіння (водяних, пінних, газових, порошкових, аерозольних) повинен мати вищу освіту за однією із спеціальностей у галузях знань “Архітектура та будівництво”, “Цивільна безпека” (за спеціальностями “Цивільна безпека”, “Пожежна безпека”), “Автоматизація та приладобудування”, “Електроніка та телекомунікації”, “Електрична інженерія”.
Враховуючи вищенаведене Замовник жодним чином не порушив Ваші права та не обмежив коло Учасників.
Лист-відгук
Дата подання: 21 січня 2021 10:44
Дата відповіді: 22 січня 2021 11:34
Добрий день. Вимога ТД:Учасник подає сканований оригінал або належним чином завірену копію договору, який вказано у довідці відповідно до пункту 3 цієї документації та сканований оригінал листа-відгука від контрагента, який вказано у довідці відповідно до пункту 3 цієї документації, підписаний керівником контрагента та адресований замовнику, у якому має бути зазначено дату його видачі, вихідний номер, посилання на номер та дату укладання договору, сума заключного договору та сума виконаних робіт, а також інформацію про якість виконаних робіт і відсутність претензій з боку контрагента. Окрім того відгук повинен містити інформацію про достатність обладнання та матеріально-технічної бази учасника та наявність необхідної кількості працівників відповідної кваліфікації під час виконання робіт, дотримання учасником умов договору в частині відповідності виконаних робіт вимогам проєктно-кошторисної документації, будівельним нормам, технічним умовам, державним стандартам і правилам, дотримання строків виконання робіт, а також інформацію про відсутність обґрунтованих претензій, позовів щодо порушення учасником умов договору в частині відповідності виконаних робіт вимогам проєктно-кошторисної документації, будівельним нормам, технічним умовам, державним стандартам і правилам. Дана вимога є дискримінаційною, тому що Коли Замовник надає відгук, він не може знати якому замовнику у майбутньому будуть надаватись послуги, таким чином відгук не може бути адресований майбутньому Замовнику. Крім того, жоден замовник по 100 разів не Зобов'язаний надавати нам відгук саме з таким текстом, який вимагає Замовник іншої закупівлі, а саме: "відгук повинен містити інформацію про достатність обладнання та матеріально-технічної бази учасника та наявність необхідної кількості працівників відповідної кваліфікації під час виконання робіт". Дану інформацію Учасник підтверджує самостійно відповідно до ст.16, а саме: наявність працівників та обладнання підтверджується документально в складі пропозиції(трудові книжки. накладні на обладнання). Просимо видалити дану дискримінаційну вимогу.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня! Дякую Вам за запитання.
Відповідно до роз’яснення, опублікованого на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (запит 111/2017) Закон України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Ураховуючи вимоги пункту 29 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону. Частиною другою статті 16 Закону передбачено, що замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, зокрема наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. При цьому Закон не містить визначення терміну «аналогічний договір». Перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеному кваліфікаційному критерію, визначається замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини третьої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону.
Ураховуючи викладене, Замовник в документації самостійно встановлює вимогу щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору, виходячи зі специфіки предмета закупівлі.
Розгорнути всі запитання: 5 Згорнути запитання

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-01-18-002194-b.a1
Статус:
Не задоволена
Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕЛІТПОЖСЕРВІС", Код ЄДРПОУ:40220120
Дата подання: 10 лютого 2021 09:23
Вимога щодо неправомірної дискваліфікації
Вимога
щодо неправомірної дискваліфікації ТОВ «ЕЛІТПОЖСЕРВІС»

Відповідно до інформації розміщеної в системі електронних закупівель , Замовником - Управління інфраструктури та капітального будівництва Славутицької міської ради було проведено закупівлю (UA-2021-01-18-002194-b) за предметом: Виконання робіт за робочим проєктом «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації в будівлі Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю «БлагоДар» за адресою: Київська область, м. Славутич, Чернігівський квартал, 13» (ДК 021:2015: 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт).
Згідно Протоколу № 20 від 08.02.2021р., Замовник визначив, що пропозиція ТОВ "ЕЛІТПОЖСЕРВІС" (далі – Учасник) не відповідає вимогам Замовника, зокрема:
1.1. Відповідно до п.п. 2 п. 4 Документації спрощеної закупівлі на підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід Учасник подає: довідку, яка має містити інформацію про ПІБ, посаду, кваліфікацію, досвід роботи в цілому (років), та досвід роботи на аналогічний посаді (років) щодо керівника(ів), а також працівників робочих професій які будуть залучені до виконання робіт. Для підтвердження факту даної інформації Учасник в складі своєї пропозиції повинен надати належним чином завірені копії трудових книжок (сторінка із даними працівника, та сторінка із зазначенням працевлаштування в Учасника закупівлі), або копії наказів, або копії трудових угод, або копії цивільно-правових договорів, або інших. Перевіряючи документи надані Учасником не виявлено підтверджуючого документу на працівника визначеного п.1 довідки про наявність працівників відповідної кваліфікації від 27.01.2021 №3/2701.
1.2. Відповідно до ч. 8 п. 6 Документації спрощеної закупівлі електронні скан-копії документів пропозиції, якої готуються безпосередньо учасником, викладаються ним на бланку (у разі наявності) та повинні відповідати вимогам до оформлювання документів ДСТУ 4163-2003. Згідно п. 5.27 ДСТУ 4163- 2003 відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів "Згідно з оригіналом", назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії і проставляють нижче реквізиту 23. Учасником не виконано вимогу, оскільки на копіях документів відсутні дати засвідчення таких копій.
Відхилення за пунктом 1.1. не є правомірною підставою, оскільки Директор Кирильченко Вячеслав Юрійович підписав всі документи тендерної пропозиції власноручним підписом, наклав електронний цифровий підпис на пропозицію, та надав лист-згоду на обробку персональних даних.
Також, звертаємо вашу увагу на те, що Замовником була встановлена вимога саме щодо керівника(ів), а також працівників робочих професій які будуть залучені до виконання робіт які мають необхідні знання та досвід! На кожну особу, яка буде виконувати роботи на Вашому об’єкті ми надали всі необхідні документи і навіть більше, ніж Ви вимагали.
Шановна Аліна Юріївна, хочемо нагадати Вам, що під час періоду кваліфікації пропозиції ТОВ «ЕЛІТПОЖСЕРВІС», ми неодноразово звертались до Вас у телефонному режимі та запитували «можливо є необхідність надати додатково документи для підтвердження відповідності вимог Замовника? Або завантажити на майданчик документи?», на що пані Аліна відповіла «нічого не треба, все добре, рішення побачите в протоколі».
Тобто, Ви, Аліна Юріївна, навмисно не дали змоги надати документи, пояснюючи, що «все добре».
Далі пункт 1.2. щодо відсутності дати засвідчення копій документів. Звертаємо Вашу увагу, що у складі тендерної пропозиції надана велика кількість копій документів, зокрема файли «видаткові накладні», про що свідчить можливість надавати послуги якісними малеріалами.
Рекомендуємо Замовнику ознайомитися із п.5 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», де Замовникам забороняється вимагати від учасників засвідчувати документи (матеріали та інформацію), що подаються у складі тендерної пропозиції, печаткою та підписом уповноваженої особи, якщо такі документи (матеріали та інформація) надані у формі електронного документа через електронну систему закупівель із накладанням кваліфікованого електронного підпису.
Також, відповідно до ДСТУ 4163-2003. Згідно п. 5.27 ДСТУ 4163- 2003 за розділом 1 пункт 4.11 інформуємо Вас, що поширюється на організаційно-розпорядчі документи, постанови, розпорядження, рішення, протоколи, акти, листи і тд. та не поширюються на процеси створення та обігу електронних організаційно-правових документів.
Також, згідно статті 6 Розділу 3 Закону України Про електронні документи та електронний документообіг від 07.11.2018р № 851-|V електронний підпис завершує створення електронного документу.
І ще, якщо вже Ви вимагаєте оформлювати документи за тим самим ДСТУ 4163- 2003 за розділом 1 пункт 4.11, звертаємо Вашу увагу, що жоден із учасників не оформив всі документи належним чином.
Через це ви відмінете закупівлю?
І головне питання: Що для вас, як для Замовника є важливішим? Дати на копіях документів чи економія бюджетних коштів?
Разом із тим викликає значне занепокоєння те, що зазначена процедура була економічно необґрунтованою та ймовірно не було проведено об’єктивний аналіз цін на зазначені послуги, або навмисно було завищено ціну закупівлі, що може бути ознакою вчинення дій пов’язаних із розтратою бюджетних коштів. У сукупністю із аналізом тендерних вимог складається враження, що вони ймовірно були підібрані під конкретну компанію.
Відтак, просимо прийняти до уваги, що у 2020 році тотожні роботи на закупівлю UA-2020-07-24-006415-b проводились з аналогічним бюджетом 375 200,00 грн. 2 компанії були готові виконати роботи в бюджеті менше 266 000 грн. Однак Замовник Управління інфраструктури та капітального будівництва Славутицької міської ради разом з уповноваженою особою Легкою Аліною Юріївною відхилили дві найбільш економічно вигідні пропозиції, а підтвердив пропозицію ТОВ "Пожежне спостереження - Чернігів".
У 2021 році маючи честь приймати участь у опублікованій закупівлі UA-2021-01-18-002194-b, наперед передбачаємо упереджене ставлення зі сторони пані Легкої Аліни Юріївни та прогнозуємо вчинення дій які суперечать принципам моралі і державницькій позиції. Зазначений висновок ми робимо із 2х причин аналізу «на пальцях».
Відповідно до статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі”, Замовник під час здійснення допорогових закупівель, повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, визначених у статті 3 Закону.
Дії Замовника щодо дискваліфікації тендерної пропозиції Учасника, пропозиція якого відповідає вимогам тендерної документації, прямо суперечать одному з основних принципів здійснення публічних закупівель – об’єктивної та неупередженої оцінки пропозицій, а також дискредитують систему електронних закупівель в цілому. Виходячи з вищевикладеного, ВИМАГАЄМО: 1. Скасувати рішення щодо дискваліфікації Учасника ТОВ "ЕЛІТПОЖСЕРВІС", зазначене у № 20 від 08.02.2021р. та у подальшому діяти виключно у рамках діючого законодавства. 2. Розглянути це звернення та надати відповідь у строки, встановлені Порядком про здійснення допорогових закупівель.
Своїми діями Легка А.Ю. ймовірно вчинила дії, що можуть призвести до розтрати Державного майна.
Також, Легка А.Ю. визначила несуттєві помилки – грубим порушенням, чим порушила головні принципи здійснення публічних закупівель (п.1 стаття 5):
1) добросовісна конкуренція серед учасників;
2) максимальна економія, ефективність та пропорційність;
3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
6) запобігання корупційним діям і зловживанням.
Тому, наполегливо, просимо скасувати Протокол № 20 від 08.02.2021р щодо прийняття рішення уповноваженою особою про відхилення пропозиції ТОВ "ЕЛІТПОЖСЕРВІС".
У випадку подальшого ігнорування Замовником чинного законодавства України, ТОВ "ЕЛІТПОЖСЕРВІС" звернеться до Антимонопольного комітету України, Служби безпеки України, Держаудитслужби, Національного антикорупційного бюро України, Національної поліції України з повідомленням про здійснення злочину передбаченого статтями: ст. 191, ст. 210, ст. 364, ст. 365 ч.2, ст. 369 ч.2 Кримінального кодексу України.
Разом із тим, повідомляємо, що готові надати у встановленому порядку додатково документи, чи відкоригувати несуттєві недоліки.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
12 лютого 2021 13:28
Документація для проведення спрощеної закупівлі на виконання робіт за робочим проєктом «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації в будівлі Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю «БлагоДар» за адресою: Київська область, м. Славутич, Чернігівський квартал, 13» (ДК 021:2015: 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт) №UA-2021-01-18-002194-b, (далі за текстом – Документація) розроблена та затверджена рішенням уповноваженої особи від 18.01.2021 №06.
Законом не встановлено чітких вимог до документації спрощеної закупівлі у зв’язку з чим Замовник сам вирішує, які документи вимагати для підтвердження Учасником своїх кваліфікаційних критеріїв з метою якісного виконання робіт надання послуг чи придбання товару. Документація розробляється з урахуванням певних вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (в чинній редакції) та інших нормативно-правових актів чинних на території України.
Замовник в Документації встановив кваліфікаційні критерії та способи їх підтвердження Учасниками з урахуванням специфіки виконання робіт та об’єкту з метою укладання договору з Учасником - Підрядною організацією, яка має досвідчених та кваліфікованих працівників та має достатню кількість обладнання та матеріально-технічну базу. При виконанні капітального ремонту дотримувалися будівельних норм, технічних умов, державних стандартів та правил.
Розглянувши вимогу № UA-2021-01-18-002194-b.a1 надаємо наступні роз’яснення:
1. Щодо підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід Учасник повинен був надати довідку, яка має містити інформацію про ПІБ, посаду, кваліфікацію, досвід роботи в цілому (років), та досвід роботи на аналогічний посаді (років) щодо керівника(ів), а також працівників робочих професій які будуть залучені до виконання робіт.
Для підтвердження факту даної інформації Учасник в складі своєї пропозиції повинен надати належним чином завірені копії трудових книжок (сторінка із даними працівника, та сторінка із зазначенням працевлаштування в Учасника закупівлі), або копії наказів, або копії трудових угод, або копії цивільно-правових договорів, або інших документів, які підтверджують факт працевлаштування, згідно із чинним законодавством України.
Учасник ТОВ «ЕЛІТПОЖСЕРВІС» (далі за текстом – Учасник) відповідно до вимог Документації в своїй пропозиції надав довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації від 27.01.2021 №3/2701 де вказав відповідний перелік посадових осіб.
Відповідно до трудового законодавства України Замовником та з метою уникнення дискримінаційних вимог в Документації прописані способи підтвердження факту працевлаштування осіб, а саме Учасниками надаються: належним чином завірені копії трудових книжок (сторінка із даними працівника, та сторінка із зазначенням працевлаштування в Учасника закупівлі), або копії наказів, або копії трудових угод, або копії цивільно-правових договорів, або інших документів, які підтверджують факт працевлаштування, згідно із чинним законодавством України.
За посадою зазначеною в п. 1 Довідки в наданій пропозиції відсутні будь-які документи, що підтверджують факт працевлаштування у зв’язку з чим Замовник обґрунтовано дійшов висновку про підставу у відмові Учаснику в частині відсутності підтвердження факту працевлаштування.
2. Керуючись частиною 7 статті 14 Закону у період уточнення інформації учасники спрощеної закупівлі мають право звернутися до замовника через електронну систему закупівель за роз’ясненням щодо інформації, зазначеної в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, щодо вимог до предмета закупівлі та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення спрощеної закупівлі.
Замовник протягом одного робочого дня з дня їх оприлюднення зобов’язаний надати роз’яснення на звернення учасників спрощеної закупівлі, які оприлюднюються в електронній системі закупівель, та/або внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, та/або вимог до предмета закупівлі.
Виходячи з вказаного Замовник з Учасника спрощеної закупівлі здійснює зв'язок виключно через електронну систему закупівель.
Зазначимо, що електронна система закупівель - інформаційно-телекомунікаційна система, яка має комплексну систему захисту інформації з підтвердженою відповідністю згідно із Законом України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", що забезпечує проведення закупівель, створення, розміщення, оприлюднення, обмін інформацією і документами в електронному вигляді, до складу якої входять веб-портал Уповноваженого органу, авторизовані електронні майданчики, між якими забезпечено автоматичний обмін інформацією та документами;
3. Відповідно до Документації усі документи, які учасник отримує від інших осіб/юридичних осіб приватного чи публічного права (підприємств/ установ/ організацій) та належним чином завірені копії документів повинні бути видані не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення даної закупівлі (за виключенням ліцензій, дозволів, сертифікатів, паспортів та документів, що підтверджують повноваження на підпис документів пропозиції та договору). Враховуючи пункт 5.27 ДСТУ 4163-2003 відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів "Згідно з оригіналом", назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії і проставляють нижче реквізиту 23.
4. Повідомляємо, що Замовник є юридичною особою, державного управління загального характеру, працівники є посадовими особами органу місцевого самоврядування (в тому числі й уповноважена особа Аліна Легка), які в своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Мінрегіонбуду, постановами Верховної Ради України, Указами Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, іншими законодавчими і нормативно-правовими актами, Регламентом міської ради, Регламентом виконавчого комітету Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області, Кодексом етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади, документами системи управління якості, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови.
Замовник не зобов’язаний обґрунтовувати Учаснику очікувану вартість предмета закупівлі, оскільки очікувана вартість - розрахункова вартість предмета закупівлі на конкретних умовах поставки із зазначенням інформації про включення/невключення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків і зборів. Очікувана вартість закупівлі робіт з будівництва, капітального ремонту та реконструкції визначається з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва", прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293, а також Галузевих виробничих норм ГБН Г.1-218-182:2011 "Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт", затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23.08.2011 № 301, відповідно до розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації.
Керується постановою Кабінету Міністрів України від від 11 травня 2011 р. № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» експертизу проводять експертні організації незалежно від форми власності, що відповідають визначеним Мінрегіоном критеріям і відомості про які внесені Мінрегіоном до Реєстру будівельної діяльності після його запровадження згідно із законодавством, який під час дії експериментального проекту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва ведеться з використанням першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
Мінрегіон оприлюднює перелік експертних організацій, що здійснюють експертизу проектної документації на будівництво об’єктів, відомості про які внесені до Реєстру будівельної діяльності, на порталі електронної системи у вільному безоплатному доступі та підтримує його в актуальному стані на підставі інформації, яка подається експертними організаціями. У разі встановлення невідповідності експертної організації визначеним критеріям відомості про таку організацію виключаються Мінрегіоном з Реєстру будівельної діяльності та із зазначеного переліку на порталі електронної системи.
Враховуючи відсутність підприємства Учасника в реєстрі, який оприлюднює Мінрегіон, ви не можете робити висновки щодо очікуваної вартості предмета закупівлі.
5. Відповідно до статті 16 Закону Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. Згідно до частини 11 статті 14 Закону Замовник розглядає на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі пропозицію учасника, яка за результатами електронного аукціону (у разі його проведення) визначена найбільш економічно вигідною.
Всім Учасникам спрощеної закупівлі були надані рівні права на отримання інформації та строки на підготовку своїх цінових пропозицій. Документація була оприлюднена з усією інформацією та додатками.
Інформуємо, при подальшому тиску зі сторони Учасника на уповноважену особу нами будуть вчинені дії згідно чинного законодавства України.
Номер вимоги: UA-2021-01-18-002194-b.b2
Статус:
Не задоволена
Учасник: ФОП МЕЛЬНИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ, Код ЄДРПОУ:2981105119
Дата подання: 15 лютого 2021 15:51
Скарга (ВИМОГА) про незаконне рішення Замовника
Неправомірне (незаконне) рішення Замовника процедури спрощеної закупівлі (допорогові закупівлі), щодо відхилення тендерної пропозиції наданої Учасником ФО-П Мельниченко О.В.
Прохання переглянути тендерну пропозицію, згідно вимог Скарга та Скасувати незаконне рішення Замовника Управління інфраструктури та капітального будівництва Славутицької міської ради, в особі представника замовника уповноваженої особи Легкої Аліни Юріївної, протокол №22 від 12 лютого 2021 року.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
16 лютого 2021 11:11
Документація для проведення спрощеної закупівлі на виконання робіт за робочим проєктом «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації в будівлі Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю «БлагоДар» за адресою: Київська область, м. Славутич, Чернігівський квартал, 13» (ДК 021:2015: 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт) №UA-2021-01-18-002194-b, (далі за текстом – Документація) розроблена та затверджена рішенням уповноваженої особи від 18.01.2021 №06.
Законом не встановлено чітких вимог до документації спрощеної закупівлі у зв’язку з чим Замовник сам вирішує, які документи вимагати для підтвердження Учасником своїх кваліфікаційних критеріїв з метою якісного виконання робіт надання послуг чи придбання товару. Документація розробляється з урахуванням певних вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (в чинній редакції) та інших нормативно-правових актів чинних на території України.
Замовник в Документації встановив кваліфікаційні критерії та способи їх підтвердження Учасниками з урахуванням специфіки виконання робіт та об’єкту з метою укладання договору з Учасником - Підрядною організацією, яка має досвідчених та кваліфікованих працівників та має достатню кількість обладнання та матеріально-технічну базу. При виконанні капітального ремонту дотримувалися будівельних норм, технічних умов, державних стандартів та правил.
Розглянувши вимогу №UA-2021-01-18-002194-b.b2, надаємо наступні роз’яснення:
Щодо підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід Учасник повинен був надати довідку, яка має містити інформацію про ПІБ, посаду, кваліфікацію, досвід роботи в цілому (років), та досвід роботи на аналогічний посаді (років) щодо керівника(ів), а також працівників робочих професій які будуть залучені до виконання робіт.
Для підтвердження факту даної інформації Учасник в складі своєї пропозиції повинен надати належним чином завірені копії трудових книжок (сторінка із даними працівника, та сторінка із зазначенням працевлаштування в Учасника закупівлі), або копії наказів, або копії трудових угод, або копії цивільно-правових договорів, або інших документів, які підтверджують факт працевлаштування, згідно із чинним законодавством України.
Учасник ФОП МЕЛЬНИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ (далі за текстом – Учасник) відповідно до вимог Документації в своїй пропозиції надав довідку за підписом учасника про наявність сертифікованих фахівців/працівників для надання послуг, відповідно предмету закупівлі, які мають необхідні знання та досвіт для надання послуг, встановленою формою відповідної кваліфікації від 27.01.2021 №2 де вказав відповідний перелік посадових осіб.
Відповідно до трудового законодавства України Замовником та з метою уникнення дискримінаційних вимог в Документації прописані способи підтвердження факту працевлаштування осіб, а саме Учасниками надаються: належним чином завірені копії трудових книжок (сторінка із даними працівника, та сторінка із зазначенням працевлаштування в Учасника закупівлі), або копії наказів, або копії трудових угод, або копії цивільно-правових договорів, або інших документів, які підтверджують факт працевлаштування, згідно із чинним законодавством України.
За посадою зазначеною в п. 1 Довідки в наданій пропозиції відсутні будь-які документи, що підтверджують факт працевлаштування у зв’язку з чим Замовник обґрунтовано дійшов висновку про підставу у відмові Учаснику в частині відсутності підтвердження факту працевлаштування.
Відповідно до Документації усі документи, які учасник отримує від інших осіб/юридичних осіб приватного чи публічного права (підприємств/ установ/ організацій) та належним чином завірені копії документів повинні бути видані не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення даної закупівлі (за виключенням ліцензій, дозволів, сертифікатів, паспортів та документів, що підтверджують повноваження на підпис документів пропозиції та договору). Електронні скан-копії документів пропозиції, якої готуються безпосередньо учасником, викладаються ним на бланку (у разі наявності) та повинні відповідати вимогам до оформлювання документів ДСТУ 4163-2003. Згідно п. 5.27 ДСТУ 4163-2003 відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів "Згідно з оригіналом", назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії і проставляють нижче реквізиту 23. Учасником не виконано вимогу, оскільки на переважно більшості копіях документів відсутнє засвідчення.
Також в складі пропозиції відсутній гарантійний лист щодо забезпечення виконання договору про закупівлю.
Повідомляємо, що Замовник є юридичною особою, державного управління загального характеру, працівники є посадовими особами органу місцевого самоврядування (в тому числі й уповноважена особа Аліна Легка), які в своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Мінрегіонбуду, постановами Верховної Ради України, Указами Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, іншими законодавчими і нормативно-правовими актами, Регламентом міської ради, Регламентом виконавчого комітету Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області, Кодексом етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади, документами системи управління якості, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови.
Відповідно до статті 16 Закону Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. Згідно частини 11 статті 14 Закону Замовник розглядає на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі пропозицію учасника, яка за результатами електронного аукціону (у разі його проведення) визначена найбільш економічно вигідною.
Всім Учасникам спрощеної закупівлі були надані рівні права на отримання інформації та строки на підготовку своїх цінових пропозицій. Документація була оприлюднена з усією інформацією та додатками.
Номер вимоги: UA-2021-01-18-002194-b.c3
Статус:
Не задоволена
Учасник: ПП Юлком-Сервіс, Код ЄДРПОУ:34856197
Дата подання: 22 лютого 2021 10:41
Безвідповідальність
Детально у вкладенні
Рішення замовника: Вимога не задоволена
23 лютого 2021 08:47
Документація для проведення спрощеної закупівлі на виконання робіт за робочим проєктом «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації в будівлі Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю «БлагоДар» за адресою: Київська область, м. Славутич, Чернігівський квартал, 13» (ДК 021:2015: 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт) №UA-2021-01-18-002194-b, (далі за текстом – Документація) розроблена та затверджена рішенням уповноваженої особи від 18.01.2021 №06.
Законом не встановлено чітких вимог до документації спрощеної закупівлі у зв’язку з чим Замовник сам вирішує, які документи вимагати для підтвердження Учасником своїх кваліфікаційних критеріїв з метою якісного виконання робіт надання послуг чи придбання товару. Документація розробляється з урахуванням певних вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (в чинній редакції) та інших нормативно-правових актів чинних на території України.
Замовник в Документації встановив кваліфікаційні критерії та способи їх підтвердження Учасниками з урахуванням специфіки виконання робіт та об’єкту з метою укладання договору з Учасником - Підрядною організацією, яка має досвідчених та кваліфікованих працівників та має достатню кількість обладнання та матеріально-технічну базу. При виконанні капітального ремонту дотримувалися будівельних норм, технічних умов, державних стандартів та правил.
Розглянувши вимогу №UA-2021-01-18-002194-b.c3, надаємо наступні роз’яснення:
Щодо підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід Учасник повинен був надати довідку, яка має містити інформацію про ПІБ, посаду, кваліфікацію, досвід роботи в цілому (років), та досвід роботи на аналогічний посаді (років) щодо керівника(ів), а також працівників робочих професій які будуть залучені до виконання робіт.
Для підтвердження факту даної інформації Учасник в складі своєї пропозиції повинен надати належним чином завірені копії трудових книжок (сторінка із даними працівника, та сторінка із зазначенням працевлаштування в Учасника закупівлі), або копії наказів, або копії трудових угод, або копії цивільно-правових договорів, або інших документів, які підтверджують факт працевлаштування, згідно із чинним законодавством України.
Учасник ПП Юлком-Сервіс (далі за текстом – Учасник) відповідно до вимог Документації в своїй пропозиції надав довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід від 30.01.2021 без номеру де вказав відповідний перелік посадових осіб.
Відповідно до трудового законодавства України Замовником та з метою уникнення дискримінаційних вимог в Документації прописані способи підтвердження факту працевлаштування осіб, а саме Учасниками надаються: належним чином завірені копії трудових книжок (сторінка із даними працівника, та сторінка із зазначенням працевлаштування в Учасника закупівлі), або копії наказів, або копії трудових угод, або копії цивільно-правових договорів, або інших документів, які підтверджують факт працевлаштування, згідно із чинним законодавством України.
За посадою зазначеною в п. 6 Довідки в наданій пропозиції відсутні будь-які документи, що підтверджують факт працевлаштування у зв’язку з чим Замовник обґрунтовано дійшов висновку про підставу у відмові Учаснику в частині відсутності підтвердження факту працевлаштування.
Відповідно до Документації усі документи, які учасник отримує від інших осіб/юридичних осіб приватного чи публічного права (підприємств/ установ/ організацій) та належним чином завірені копії документів повинні бути видані не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення даної закупівлі (за виключенням ліцензій, дозволів, сертифікатів, паспортів та документів, що підтверджують повноваження на підпис документів пропозиції та договору). Електронні скан-копії документів пропозиції, якої готуються безпосередньо учасником, викладаються ним на бланку (у разі наявності) та повинні відповідати вимогам до оформлювання документів ДСТУ 4163-2003. Згідно п. 5.27 ДСТУ 4163-2003 відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів "Згідно з оригіналом", назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії і проставляють нижче реквізиту 23. Учасником не виконано вимогу, оскільки на всіх копіях документів відсутні назва посади та дата засвідчення. Також відповідно до п. 4.4 ДСТУ 4163-2003 Документи, що їх складають в організації, повинні мати такі обов'язкові реквізити: назва організації (07), назва виду документа (10) (не зазначають на листах), дата (11), реєстраційний індекс документа (12), заголовок до тексту документа (19), текст документа (21), підпис (23). В довідках Учасника відсутні вихідні номера.
Абзацом 2 Примітки вказано «Цінова пропозиція повинна містити вихідний номер та дату складання документу» в ціновій пропозиції поданої Учасником відсутній вихідний номер.
В складі пропозиції не надано копій свідоцтв на (або посвідчень) працівників відповідної кваліфікації (інженерів), що є дійсними на кінцеву дату подання пропозицій.
Також в складі пропозиції Учасника відсутній протокол (витяг з протоколу) перевірки знань з питань охорони праці під час виконання робіт з інструментом та пристроями відповідно до НПАОП 0.00-1.71-13.
Повідомляємо, що Замовник є юридичною особою, державного управління загального характеру, працівники є посадовими особами органу місцевого самоврядування (в тому числі й уповноважена особа Аліна Легка), які в своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Мінрегіонбуду, постановами Верховної Ради України, Указами Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, іншими законодавчими і нормативно-правовими актами, Регламентом міської ради, Регламентом виконавчого комітету Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області, Кодексом етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади, документами системи управління якості, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови.
Всім Учасникам спрощеної закупівлі були надані рівні права на отримання інформації та строки на підготовку своїх цінових пропозицій. Документація була оприлюднена з усією інформацією та додатками.
Відповідно до статті 16 Закону Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. Згідно частини 11 статті 14 Закону Замовник розглядає на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі пропозицію учасника, яка за результатами електронного аукціону (у разі його проведення) визначена найбільш економічно вигідною.
Керуючись пунктом 1 частиною 13 статті 14 Закону Замовник відхиляє пропозицію в разі, якщо: пропозиція учасника не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі.

Документи подані скаржником

Документи

12 лютого 2021 13:28
Протокол

Документи

16 лютого 2021 11:11
Протокол

Документи подані скаржником

22 лютого 2021 10:41
Вимога

Документи

23 лютого 2021 08:47
Протокол

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 02 лютого 2021 13:02

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕЛІТПОЖСЕРВІС" 263 005,98
UAH з ПДВ
263 005,98
UAH з ПДВ
Документи
ФОП МЕЛЬНИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ 299 912,55
UAH з ПДВ
299 912,55
UAH з ПДВ
Документи
ПП Юлком-Сервіс 311 812,94
UAH з ПДВ
311 812,94
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Пожежне спостереження - Чернігів" 360 555,12
UAH з ПДВ
360 555,12
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

28 січня 2021 14:25
sign.p7s
28 січня 2021 14:14
34. Статут з описом.pdf
28 січня 2021 14:13
20. листи згоди.pdf
28 січня 2021 14:13
16. ЛІЦЕНЗІЯ ДСНС.pdf
28 січня 2021 14:13
25. ЛІЦЕНЗІЯ АВК.pdf
28 січня 2021 14:13
29. Проєкт договору.pdf
28 січня 2021 14:13
8. тех.паспорт авто.pdf
28 січня 2021 14:13
23. Сертифікати ISO.pdf
28 січня 2021 14:13
21. акт огляду.pdf
28 січня 2021 14:13
1. Цінова пропозиція.pdf
28 січня 2021 14:13
РЕЄСТР документів.pdf

Публічні документи

01 лютого 2021 12:25
sign.p7s
01 лютого 2021 12:06
sign.p7s
01 лютого 2021 12:05
Dovidka_МВС 14.12.2020р..pdf

Публічні документи

01 лютого 2021 13:35
sign.p7s
01 лютого 2021 13:34
Цінова пропозиція.pdf
01 лютого 2021 13:34
Статут.PDF
01 лютого 2021 13:34
Серт. ISO 9001-2015.PDF
01 лютого 2021 13:34
Проєкт договору.pdf
01 лютого 2021 13:34
Ліцензія АВК 2021.pdf
01 лютого 2021 13:34
Лист обробка даних.pdf
01 лютого 2021 13:34
Кошторис.rar
01 лютого 2021 13:34
Довідка про огляд.pdf
01 лютого 2021 13:34
Довідка ДПС.pdf
01 лютого 2021 13:34
Довiдка про ліцензію.pdf
01 лютого 2021 13:34
Декларація завірена.pdf
01 лютого 2021 13:34
Аналог. дог. Хмільник.rar
01 лютого 2021 13:34
Аналог. дог. Тернівка.rar
01 лютого 2021 13:34
Аналог. дог. Стрижавка.rar
01 лютого 2021 13:34
Аналог. дог. ВОПЛ.rar

Публічні документи

30 січня 2021 12:34
sign.p7s
30 січня 2021 12:33
Угода Альфа банк.pdf
30 січня 2021 12:33
Технічне завдання.pdf
30 січня 2021 12:33
Статут оригінал.PDF
30 січня 2021 12:33
Статистика оригінал.PDF
30 січня 2021 12:33
Сертификат-3 07.12.2020.jpg
30 січня 2021 12:33
Сертификат-2 07.12.2020.jpg
30 січня 2021 12:33
Сертификат-1 07.12.2020.jpg
30 січня 2021 12:33
Пояснювальна.jpg
30 січня 2021 12:33
Посвідчення.PDF
30 січня 2021 12:33
Посвідчення 0007.PDF
30 січня 2021 12:33
Посвідчення 0006.PDF
30 січня 2021 12:33
Посвідчення 0005.PDF
30 січня 2021 12:33
Посвідчення 0004.PDF
30 січня 2021 12:33
Посвідчення 0003.PDF
30 січня 2021 12:33
Посвідчення 0002.PDF
30 січня 2021 12:33
Посвідчення0001.PDF
30 січня 2021 12:33
Наказ МЧС 741-19.12.2018 (1).pdf
30 січня 2021 12:33
Лист розяснення.pdf
30 січня 2021 12:33
Лист погодження.pdf
30 січня 2021 12:33
Лист відгук УТБ.pdf
30 січня 2021 12:33
Зведений 2 стр.jpg
30 січня 2021 12:33
Зведений 1 стр.jpg
30 січня 2021 12:33
Договорная 2стр.jpg
30 січня 2021 12:33
Договорная 1стр.jpg
30 січня 2021 12:33
Договір підряду 2.pdf
30 січня 2021 12:33
Договір підряду 1.pdf
30 січня 2021 12:33
Довідка рахунок.PDF
30 січня 2021 12:33
Довідка про учасника.pdf
30 січня 2021 12:33
Довідка працівники.pdf
30 січня 2021 12:33
Довідка довкілля.pdf
30 січня 2021 12:33
Гарантійний лист.pdf
30 січня 2021 12:33
Відомість 3стр.jpg
30 січня 2021 12:33
Відомість 2стр.jpg
30 січня 2021 12:33
Відомість 1стр.jpg
30 січня 2021 12:33
Витяг ПДВ оригінал.PDF
30 січня 2021 12:33
Витяг ЄДР.pdf
30 січня 2021 12:33
Цінова пропозиція.PDF

Відповіді учасника на умови учаті у закупівлі

Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕЛІТПОЖСЕРВІС"

ФОП МЕЛЬНИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ

ПП Юлком-Сервіс

ТОВ "Пожежне спостереження - Чернігів"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕЛІТПОЖСЕРВІС"
#40220120
Відхилено 263 005,98
UAH з ПДВ
08 лютого 2021 15:49
ФОП МЕЛЬНИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
#2981105119
Відхилено 299 912,55
UAH з ПДВ
12 лютого 2021 15:51
ПП Юлком-Сервіс
#34856197
Відхилено 311 812,94
UAH з ПДВ
18 лютого 2021 13:36
ТОВ "Пожежне спостереження - Чернігів"
#31188789
Відхилено 360 555,12
UAH з ПДВ
25 лютого 2021 16:29

Документи

08 лютого 2021 15:47
sign.p7s
08 лютого 2021 15:44
Протокол

Документи

12 лютого 2021 15:51
sign.p7s
12 лютого 2021 15:50
Рішення

Документи

18 лютого 2021 13:35
sign.p7s
18 лютого 2021 13:33
Протокол

Документи

25 лютого 2021 16:29
sign.p7s
25 лютого 2021 16:28
Протокол

Актуальні тендери

До пошуку