Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Очікувана вартість
49 990,00 UAH
UA-2021-01-11-001301-a 9dc9f1501d3c4e45abc9e1a8c8e9879f
Спрощена/Допорогова закупівля    Завершена
Електронний цифровий підпис не накладено

Контакти

Анна Юрченко

+380675493905 09876an@gmail.com

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Комунальне підприємтсво ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ПО ОХОРОНІ, УТРИМАННЮ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕМЕЛЬ ВОДНОГО ФОНДУ М. КИЄВА «ПЛЕСО»
Код ЄДРПОУ: 23505151
Вебсайт: http://pleso.com.ua
Місцезнаходження: 04119, Україна , Київська обл., м.Київ, вул. Сім'ї Хохлових, 15, корпус А, офіс 3
Контактна особа: Анна Юрченко
+380675493905
09876an@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 11 січня 2021
Звернення за роз’ясненнями: до 15 січня 2021 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 20 січня 2021 00:00
Початок аукціону: 20 січня 2021 13:02
Очікувана вартість: 49 990,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 499,90 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне


Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами та доповненнями
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
106 найменувань
Канцелярські товари
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 7
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2021
ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 10 Банківські 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
11 січня 2021 13:22
Оголошення канц.pdf

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Документация
Дата подання: 12 січня 2021 15:08
Дата відповіді: 12 січня 2021 16:00
Добрый день! В тендерной документации Заказчика отсутствует проект договора, просим дополнить тендерную документацию. Заранее спасибо!
Відповідь: Комунальне підприємства Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо» уважно розглянуло Ваше запитання та за результатом розгляду повідомляє наступне. Закон України «Про публічні закупівлі» (зі змінами та доповненнями) (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади, за умови, що вартість предмету закупівлі що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених цим Законом, та можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору. Таким чином, застосування електронної системи закупівель є правом, а не обов’язком замовника. У разі проведення відбору постачальника товару, надавача послуг через електронну систему закупівель Замовниками застосовується Інструкція про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", затверджена наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 19.03.2019 № 10 (зі змінами внесеними: Наказом ДП "Прозорро" № 11 від 20.03.2019 та Наказом ДП "Прозорро" № 18 від 17.04.2020) (далі – Інструкція). Нормами Інструкції не передбачено обов'язку замовника щодо оприлюднення проекту договору.
Кількість
Дата подання: 14 січня 2021 17:18
Дата відповіді: 14 січня 2021 19:59
В графі товар міститься кількість в упаковці, а в графі кількість мистится шт. Наприклад поз 19 ВМ4005 ДІРКОПРОБИВАЧ з лін.( 15л) ВМ4005 уп.12шт - 6 шт ( продаеться по штучно) поз 17 4152 K-i-N ГРИФЕЛЬ д/мех.олівця (0,5) "НВ" KOH-i-NOOR - 5 шт (продається в упаковці 10 шт) И так по усім позиціям. Прошу уточнити де рахується упаковкою, а де по штучно
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Комунальне підприємства Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо» уважно розглянуло Ваше запитання та за результатом розгляду повідомляє наступне. Оголошення для проведення закупівлі містить усю необхідну інформацію для підготовки пропозиції учасника. Товар рахується так, як зазначено в пункті "кількість".

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-01-11-001301-a.b1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ПП "САМТЕКС ДИСТРИБУЦІЯ", Код ЄДРПОУ:38402792
Дата подання: 12 січня 2021 10:16
Порушеня законодавства
Вимога щодо виконання норм Закону України «Про публічні закупівлі»

В Законі України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), визначено вимоги до про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, зокрема:
П.2. стаття 22
3) інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону;
4) інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам (у разі потреби);
Стаття 23.
3. Технічні специфікації можуть бути у формі переліку експлуатаційних або функціональних вимог, у тому числі екологічних характеристик, за умови, що такі вимоги є достатньо точними, щоб предмет закупівлі однозначно розумівся замовником і учасниками.
У разі якщо вичерпний опис характеристик скласти неможливо, технічні специфікації можуть містити посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами. До кожного посилання повинен додаватися вираз "або еквівалент".
4. Технічні специфікації не повинні містити посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим та містити вираз "або еквівалент".
5. Замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації. У разі встановлення екологічних чи інших характеристик товару, роботи чи послуги замовник повинен в тендерній документації зазначити, які маркування, протоколи випробувань або сертифікати можуть підтвердити відповідність предмета закупівлі таким характеристикам.
Враховуючи викладене, просимо внести зміни до документації спрощеної закупівлі у відповідності до законодавства. Зокрема, якщо Ви визначаєте конкретну марку товару надайте обґрунтування, яким чином інша марка може впивати на процес виконання покладених завдань, або додайте вираз еквівалент.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
12 січня 2021 13:57
Комунальне підприємства Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо» уважно розглянуло Вашу вимогу про усунення порушення та за результатом розгляду повідомляє наступне.
Закон України «Про публічні закупівлі» (зі змінами та доповненнями) (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади, за умови, що вартість предмету закупівлі що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.
Під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених цим Законом, та можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору. Таким чином, застосування електронної системи закупівель є правом, а не обов’язком замовника.
У разі проведення відбору постачальника товару, надавача послуг через електронну систему закупівель Замовниками застосовується Інструкція про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", затверджена наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 19.03.2019 № 10 (зі змінами внесеними: Наказом ДП "Прозорро" № 11 від 20.03.2019 та Наказом ДП "Прозорро" № 18 від 17.04.2020) (далі – Інструкція).
Відповідно до частини 2 розділу ІІ Інструкції, під час оголошення закупівлі в ЕСЗ розміщується інформація про:
1) найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб,фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія;
2) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності);
3) інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі;
4) кількість та місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг;
5) строк поставки товарів, виконання робіт,надання послуг;
6) умови оплати;
7) очікувана вартість предмета закупівлі;
8) період уточнення інформації про закупівлю(не менше трьох робочих днів);
9) кінцевий строк подання пропозицій (строк для подання пропозицій не може бути менше ніж два робочі дні);
10) перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв;
11) розмір та умови надання забезпечення пропозицій учасників (якщо замовник вимагає його надати);
12) розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати);
13) розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону в межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків або в грошових одиницях очікуваної вартості закупівлі.
На виконання вишезазначеного, замовником було оприлюднено усю інформацію що передбачена умовами Інструкції.
Слід зазначити про те, що Інструкція не містить вимоги щодо обов’язку замовника зазначати поряд з маркою товару виразу «або еквівалент».
Таким чином, враховуючи виконання замовником усіх вимог щодо проведення допорогової закупівлі, Ваша вимога про усунення порушення до процедури безпідставна, необґрунтована та підлягає відхиленню.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 20 січня 2021 13:29

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПП "ОФІСПАРТНЕР" 49 539,15
UAH з ПДВ
46 490,00
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "фірма Реверс" 49 983,00
UAH з ПДВ
46 500,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП Ричік Єгор Михайлович 49 275,60
UAH з ПДВ
47 382,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

19 січня 2021 17:27
sign.p7s
19 січня 2021 17:22
св во пдв.jpg.p7s
19 січня 2021 17:22
право підпису.pdf.p7s
19 січня 2021 17:22
Нові реквізити.pdf.p7s
19 січня 2021 17:22
Наказ 001.jpg.p7s
19 січня 2021 17:22
Лист згода.pdf.p7s
19 січня 2021 17:22
Захист довк1.pdf.p7s
19 січня 2021 17:22
гар.лисьт.pdf.p7s
19 січня 2021 17:22
Виписка.jpg.p7s
19 січня 2021 17:22
Виписка 2.jpg.p7s
19 січня 2021 17:22
Банк.jpg.p7s
19 січня 2021 17:22
Додаток.pdf.p7s
19 січня 2021 17:22
Договір проект.pdf.p7s

Публічні документи

18 січня 2021 16:08
декларація 1.jpeg
18 січня 2021 16:08
цінова пропозиція 2.jpeg
18 січня 2021 16:08
Опис 3.jpeg
18 січня 2021 16:08
Опис 2.jpeg
18 січня 2021 16:08
Опис с1.jpeg
18 січня 2021 16:08
декларація 3.jpeg
18 січня 2021 16:08
декларація 2.jpeg
18 січня 2021 16:08
лист.jpeg
18 січня 2021 16:08
Наказ.jpeg
18 січня 2021 16:08
цінова пропозиція 3.jpeg
18 січня 2021 16:08
цінова пропозиція 1+.jpeg

Публічні документи

19 січня 2021 23:31
Документи закупівлі.pdf
19 січня 2021 23:31
4006 гумки KIN.pdf
19 січня 2021 23:31
3824 Коректори.pdf

Відповіді учасника на умови учаті у закупівлі

ПП "ОФІСПАРТНЕР"

Товариство з обмеженою відповідальністю "фірма Реверс"

ФОП Ричік Єгор Михайлович

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП "ОФІСПАРТНЕР"
#42741953
Відхилено 46 490,00
UAH з ПДВ
20 січня 2021 14:34
Товариство з обмеженою відповідальністю "фірма Реверс"
#16482900
Переможець 46 500,00
UAH з ПДВ
20 січня 2021 14:46

Документи

Документи

20 січня 2021 14:46
акцепт Реверс.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 20 січня 2021 14:46

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "фірма Реверс"
#16482900
46 500,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

20 січня 2021 14:46
акцепт Реверс.pdf

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Договір 835 25.01.2021001.pdf укладений
26 січня 2021 12:16

Актуальні тендери

До пошуку