Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Реконструкцiя вхідної групи (улаштування засобів безперешкодного доступу до об'єктiв громадського призначення) стоматологічної поліклініки КП "Верхньоднiпровська ЦРЛ" ВРР" по вул.Гагарiна,16 в м. Верхньоднiпровську Днiпропетровської областi (Код за ДК 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
Очікувана вартість
104 380,80 UAH
UA-2021-01-08-000280-b 484263e6e9204737a58bf83a4995cee3
Спрощена/Допорогова закупівля    Спрощена    Торги не відбулися
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Інна Волкова

+380565832119 verhcrl@gmail.com

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"
Код ЄДРПОУ: 01987913
Місцезнаходження: 51600, Україна , Дніпропетровська обл., м. Верхньодніпровськ, вул. Гагарина, буд. 16
Контактна особа: Інна Волкова
+380565832119
verhcrl@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 08 січня 2021
Звернення за роз’ясненнями: до 14 січня 2021 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 22 січня 2021 00:00
Початок аукціону: 22 січня 2021 12:25
Очікувана вартість: 104 380,80 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 521,90 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Усі документи, що стосуються спрощеної закупівлі викладаються українською мовою.
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Реконструкцiя вхідної групи (улаштування засобів безперешкодного доступу до об'єктiв громадського призначення) стоматологічної поліклініки КП "Верхньоднiпровська ЦРЛ" ВРР" по вул.Гагарiна,16 в м. Верхньоднiпровську Днiпропетровської областi
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул. Гагаріна, буд. 16
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 20 березня 2021
ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Пiсляоплата 10 Робочі 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

1 - персональні дані працівників, 2 - погодні умови
Дата подання: 13 січня 2021 11:38
Дата відповіді: 13 січня 2021 13:09
1. В додатку № 5 до Оголошення про проведення закупівлі в переліку документів для переможця, що надаються для укладання договору про закупівлю, пунктом 6 зазначений список працівників із копіями паспортів. Ці дані є персональними та конфіденційними. Згідно ст. 11 Закону України «Про інформацію» не допускається збирання, вберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди. ПП «УКС-ПРОЕКТ» не може гарантувати або вимагати згоду усіх працівників на надання копій паспортів. Тож, вважаємо, що дана вимога є незаконною і дискримінаційною, та просимо виключити її з переліку документів. 2. В Оголошенні про проведення закупівлі та в Проекті договору строк виконання робіт – до 20 березня 2021 р., але ніде не зазначено про можливість відтермінування цього строку при умові, якщо погодні умови не дозволять виконати цю роботу згідно технології виконання робіт.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: По-першому питанню: Згідно вимог чинного трудового законодавства та Закону України «Про захист персональних даних», при працевлаштуванні працівник надає свої персональні дані (паспорт, індентифікаційний код, дипломи, тощо) а також надає згоду на обробку та використання цих даних роботодавцем.Окільки термін для виконання робіт по об'єкту "Реконструкцiя вхідної групи (улаштування засобів безперешкодного доступу до об'єктiв громадського призначення) стоматологічної поліклініки КП "Верхньоднiпровська ЦРЛ" ВРР" по вул.Гагарiна,16 в м. Верхньоднiпровську Днiпропетровської областi" є стислим, Замовник встановлює такий кваліфікаційний критерій, як наявність в учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід і будуть залучені для виконання умов договору про закупівлю. Для підтвердження вказаної кваліфікаційної вимоги учасник повинен надати довідку,яка повинна містити відомості щодо працівників, які будуть залучені учасником до виконання умов договору, із зазначенням: їх прізвища, імені, по батькові та посади (або професії); інформації про взаємовідносини з учасником (штатний працівник учасника (за основним місцем роботи) та/або працівник, що працює в учасника за сумісництвом тощо).
В складі документів для переможця, що надаються для укладання договору про закупівлю учасник має надати аналогічну довідку із зазначенням списку працівників із копіями 1, 2 сторінки та сторінка з останнім місцем проживання паспортів та перелік транспортних засобів із зазначенням реєстраційного номеру, які будуть залучатись до виконання Робіт за Договором.
По-другому питанню: п.4 ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-01-08-000280-b.b1
Статус:
Вирішена
Учасник: ПП УКС-ПРОЕКТ, Код ЄДРПОУ:33820133
Дата подання: 26 січня 2021 16:02
Оскарження рішення
Приватне підприємство «УКС-ПРОЕКТ» не погоджується з рішенням уповноваженої особи КП «Верхньодніпровська ЦМЛ» ВМР» в наступному:
В Оголошенні про проведення спрощеної закупівлі в додатку 5 «Перелік документів (інформації), які учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції» пунктом 3 вказано: «Копії аналогічних договорів (не менше 1-го договору) та документів (документа) та листів-відгуків від замовника по відповідним договорам». Вимога поставлена не зовсім коректно, так як Замовником навіть не вказано, які саме «документи» необхідно надати додатково.
Підприємство намагалось якнайкраще розкрити суть робіт по аналогічному договору, тому надало всі акти виконаних робіт, аби Замовник зміг сам ретельно переглянути склад робіт. Це і є головна ціль вимоги надання аналогічного договору – перевірити, чи є в практиці Підрядної організації досвід виконання саме тих робіт, які замовник висвітлює в Оголошенні.
Також зауважимо, що взагалі-то договори, які заключала Підрядна організація з іншими контрагентами, можна вважати конфіденційною інформацією. Тож, як відомо, альтернативою надання договору є лист-відгук. До даного договору був доданий лист-відгук, з якого видно, що Замовник залишився задоволений виконаною роботою, і що де-факто всі документи були в повному обсязі згідно діючого законодавства України.
Так, ми згодні з допущеними технічними помилками (відсутність додаткової угоди на продовження дії договору (не на зміни в умовах договору, не на зміни в сумі договору, не на зміни у виконанні робіт) та помилково надані попередні варіанти КБ-2в, КБ-3), але не згодні, що вони є приводом недостовірності наданого аналогічного договору, так як об’єкт добудований, введений в експлуатацію і на це представлений позитивний лист-відгук.
Також зауважимо, що відповідно до частини 11 статті 14, на яку Ви посилаєтесь в Протоколі, Замовник розглядає на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі пропозицію учасника, яка за результатами електронного аукціону (у разі його проведення) визначена найбільш економічно вигідною. Окрім найнижчої цінової пропозиції, перевага ПП «УКС-ПРОЕКТ» ще в тому, що підприємство знаходиться в одному населеному пункті з Об’єктом закупівлі, що дозволить більш швидше та більш економічно вигідніше виконати будівельні роботи.
Отже, вважаємо дискваліфікацію незаконною та такою, що призводить до дискримінації учасників, що є порушенням закону України «Про публічні закупівлі» (частина 5 статті 14).
Слід відмітити, що відповідно до частини 20 статті 14 закону України «Про публічні закупівлі» з метою захисту наших прав та інтересів, ми можемо звернутись до органу, що здійснює контроль над Вами, або до суду, так як вважаємо, що дискваліфікація призначена з несуттєвих причин.
Хочеться нагадати, що до кожної процедури закупівлі учасники пишуть відгуки, які оприлюднюються на платформі DoZorro, є відкритими для всіх учасників системи Prozorro і служать для перевірки репутації Замовників учасниками та Державною аудиторською службою України.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
27 січня 2021 15:41
На етапі кваліфікації учасника - ПП УКС-ПРОЕКТ, який подав свою пропозицію для участі у спрощеній процедурі закупівлі робіт з Реконструкцiї вхідної групи (улаштування засобів безперешкодного доступу до об'єктiв громадського призначення) стоматологічної поліклініки КП "Верхньоднiпровська ЦРЛ" ВРР" по вул.Гагарiна,16 в м. Верхньоднiпровську Днiпропетровської областi (Код за ДК 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи), номер закупівлі в електронній системі закупівель UA-2021-01-08-000280-b, було об’єктивно та неупереджено перевірено всю прикріплену Учасником документацію, та документацію згідно ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі».
За результатами даного розгляду встановлено, що документація учасника - ПП УКС-ПРОЕКТ, яка була подана для участі у закупівлі містить невідповідності умовам, визначеним Замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі. Так, пунктом 3 Додатку № 5 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі встановлена вимога надати копії аналогічних договорів (не менше 1- го договору) та документів (документа) та листів-відгуків від замовника по відповідним договорам. Учасник у складі своєї пропозиції надав аналогічний договір підряду № 08/04.20-Б від 10.04.2020 року укладеного з Виконавчим комітетом Божедарівської сільської ради на виконання робіт з капітального ремонту адміністративної будівлі Божедарівської сільської ради. Термін згідно графіка виконання робіт по об’єкту становив квітень-жовтень 2020 року. Для підтвердження виконання робіт за договором № 08/04.20-Б від 10.04.2020 року у складі своєї пропозиції Учасник надав Акти приймання виконаних будівельних робіт за квітень, червень, серпень 2020 року,що завірені підписами та печатками сторін, а Акт приймання виконаних будівельних робіт за листопад 2020 року без підпису та печатки представника замовника. Окрім того, із наданого Учасником аналогічного договору № 08/04.20-Б від 10.04.2020 року та додатків до нього вбачається, що термін для виконання робіт складає шість місяців згідно календарного графіку виконання робіт (п.2.2 Договору, Додаток № 1 до Договору), а відтак становить квітень-жовтень 2020 року. Осатаній Акт приймання виконаних будівельних робіт датований листопадом 2020 року та свідчить про продовження строків для виконання робіт за договором. Так, згідно п.2.5 Договору визначені підстави для продовження термінів для виконання робіт та визначений порядок внесення змін до договору – підписання додаткових угод. Таким чином, аналогічний договір наданий Учасником неповністю, оскільки, згідно чинного законодавства України додатки до договору, в тому числі додаткові угоди, становлять його невід’ємну частину.
Встановлена Замовником вимога щодо надання копій аналогічних договорів, була прописана в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі з метою визначення:
1. Чи має Учасник спрощеної закупівлі досвід виконання аналогічних робіт, при цьому «аналогічними договорами», як видно з абзацу 2 пункту 3 Додатку № 5 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі, визначені роботи з капітального будівництва, реконструкції, капітального ремонту.
2. Чи дотримується учасник встановлених строків при виконанні аналогічних договорів.
3. Як часто до аналогічного договору вносяться зміни та які наявні для цього підстави.


4. Та чи виконаний, врешті аналогічний договір, про що свідчать Акти приймання будівельних робіт.
Перелічені вище пункти - є суттєвими при визначенні переможця спрощеної закупівлі, оскільки терміни для виконання робіт з реконструкції вхідної групи (улаштування засобів безперешкодного доступу до об'єктів громадського призначення) стоматологічної поліклініки КП "Верхньодніпровська ЦРЛ" ВРР" є стислими (до 20.03.2021 року). З огляду на це, Замовнику вкрай важливо були впевненому, що підрядник з яким буде укладено договір, буде сумлінно дотримуватися істотних умов договору, зокрема, в частині термінів для виконання робіт.
Надані Вами документи для підтвердження досвіду виконання аналогічного договору, через наявні грубі помилки, такі як: відсутність додаткової угоди до договору про продовження терміну для виконання робіт та відсутність підпису та печатки замовника на Акті приймання будівельних робіт, порушують вимоги статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» та пункт 1 частини 13 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» та не дають змоги Замовнику визначити Вас переможцем спрощеної процедури закупівлі робіт з Реконструкцiї вхідної групи (улаштування засобів безперешкодного доступу до об'єктiв громадського призначення) стоматологічної поліклініки КП "Верхньоднiпровська ЦРЛ" ВРР" по вул.Гагарiна,16 в м. Верхньоднiпровську Днiпропетровської областi (Код за ДК 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи), номер закупівлі в електронній системі закупівель UA-2021-01-08-000280-b, адже, наступні Учасники закупівлі, в разі визначення Вас переможцем, могли б розцінити такі дії Замовника як дискримінацію.
Позитивний лист-відгук № 96/02-12 від 20.01.2021 року від Замовника за аналогічним договором, який був наданий Вами для підтвердження виконання аналогічного договору, містить невідповідність підпису Замовника на листі та на Актах приймання будівельних робіт, хоча підписант за договором та листом один і той самий – Голова Божедарівської сільської ради Володимир Дерко. Даний факт свідчить про те, що лист- відгук замість Голови Божедарівської сільської ради Володимира Дерко підписала інша посадова особа. Тому Замовник не врахував даний лист – відгук, як підтвердження виконання аналогічного договору.
Щодо некоректності при встановлені вимоги надати аналогічний договір та документів, листа-відгука від замовника по відповідному договору, то згідно частини 7 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» у період уточнення інформації учасники спрощеної закупівлі мають право звернутися до замовника через електронну систему закупівель за роз’ясненням щодо інформації, зазначеної в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, щодо вимог до предмета закупівлі та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення спрощеної закупівлі. Так, згідно інформації, що розміщена на веб-порталі Уповноваженого органу, Ви звертались до Замовника 13.01.2021 року о 11:38 год., проте Ваше питання не стосувалося встановленої Замовником вимоги надати копії аналогічного договору та інших документів. Про що можна зробити висновок, що дана вимога при підготовці та поданні пропозиції, була для Вас зрозумілою.

Документи подані скаржником

26 січня 2021 16:02
Оскарження

Документи

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 22 січня 2021 12:52

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПП УКС-ПРОЕКТ 96 598,00
UAH з ПДВ
88 979,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП Шевелєв Андрій Вікторович 99 691,68
UAH з ПДВ
88 980,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "ТКАЧЕНКО ІЛЛЯ ДМИТРОВИЧ" 98 789,00
UAH з ПДВ
98 789,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

21 січня 2021 15:12
sign.p7s
21 січня 2021 15:11
Сертификат пол.pdf
21 січня 2021 15:11
Висновок СЕС Ceresit.pdf
21 січня 2021 15:11
Витяг единий податок.pdf
21 січня 2021 15:11
Довідка статут.pdf
21 січня 2021 15:11
Робота без печатки.pdf
21 січня 2021 15:11
гипсокартон.pdf
21 січня 2021 15:11
Серт. комплект для ГК.pdf
21 січня 2021 15:11
дозвіл та ліцензія.pdf
21 січня 2021 15:11
довкілля.pdf
21 січня 2021 15:11
лист - аналогічний.pdf
21 січня 2021 15:11
аналогічні договора.pdf
21 січня 2021 15:11
ТЗ.pdf
21 січня 2021 15:11
перс данні.pdf
21 січня 2021 15:11
МТБ.pdf
21 січня 2021 15:11
проект договору.pdf
21 січня 2021 15:11
довкілля 2.pdf
21 січня 2021 15:11
кошторис.pdf
21 січня 2021 15:11
кал графік.pdf
21 січня 2021 15:11
Цінова.pdf
21 січня 2021 15:11
розрах зп.pdf
21 січня 2021 15:11
працівники.pdf

Відповіді учасника на умови учаті у закупівлі

ПП УКС-ПРОЕКТ

ФОП Шевелєв Андрій Вікторович

ФОП "ТКАЧЕНКО ІЛЛЯ ДМИТРОВИЧ"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП УКС-ПРОЕКТ
#33820133
Відхилено 88 979,00
UAH з ПДВ
26 січня 2021 12:53
ФОП Шевелєв Андрій Вікторович
#2864223416
Відхилено 88 980,00
UAH з ПДВ
26 січня 2021 13:14
ФОП "ТКАЧЕНКО ІЛЛЯ ДМИТРОВИЧ"
#3400115134
Відхилено 98 789,00
UAH з ПДВ
26 січня 2021 13:28

Документи

26 січня 2021 12:53
sign.p7s

Документи

26 січня 2021 13:14
sign.p7s

Документи

26 січня 2021 13:28
sign.p7s

Інформація про відміну

Торги відмінено
Причина відміни
відсутність пропозицій

Актуальні тендери

До пошуку