Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-01 Дніпро – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь (окремими ділянками), Дніпропетровська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Current average repair of the public road of state importance T-04-01 Dnipro - Vasylkivka - Pokrovske - Huliaipole - Pologi - Melitopol (separate sections), Dnipropetrovsk region (45230000-8 Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways; leveling of surfaces)
Очікувана вартість
3 492 204 809,00 UAH
UA-2020-12-29-003478-c b2ea56ee0f314ca6a0e4a3d96e58645f
Відкриті торги з публікацією англійською мовою    Прекваліфікація (період оскарження)    Наявні скарги без рішення
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Свізінська Ганна Анатоліївна

380567445263
svyzynskaia@sad.gov.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Tender notice
Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовників

Purchasing Body
Найменування: Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
Код ЄДРПОУ: 25843931
Місцезнаходження: 49600, Україна , Дніпропетровська область обл., Дніпро, Воскресенська, 24
Контактна особа: Свізінська Ганна Анатоліївна
380567445263,
svyzynskaia@sad.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Official name: Motor Road Service in Dnipropetrovsk Oblast
National ID: 25843931
Contact point: Svizinska Hanna Anatolyevna
380567445263,
svyzynskaia@sad.gov.ua

Інформація про процедуру

Milestones
Дата оприлюднення: 29 грудня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 09 березня 2021 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 15 березня 2021 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 19 березня 2021 17:00
Початок аукціону: 20 квітня 2021 13:18
Очікувана вартість: 3 492 204 809,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 17 461 024,04 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %
Publication date: 29 грудня 2020 14:12
Enquiries until: 09 березня 2021 00:00
Complaints submission until: до 15 березня 2021 00:00
Time limit for receipt of tenders: 19 березня 2021 17:00

Information

Estimated total value: 3 492 204 809 UAH including VAT
Minimal lowering step: 17 461 024 UAH
Minimal lowering step, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь


Scope of the procurement
Усі документи тендерної пропозиції, що підготовлені безпосередньо Учасником повинні бути складені українською мовою. Допускається наявність у складі тендерної пропозиції Учасника та не потребують перекладу українською мовою документи на російській мові, складені Учасником в минулих періодах, або надані сторонніми підприємствами, організаціями чи установами, зокрема, але не виключно: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо.
Також, виняток складають стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування; інформація коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).
У разі неможливості подання учасниками документів до складу тендерної пропозиції українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою. При цьому документи, які складені іноземною мовою беспосередньо учасником - довідкі, гарантійні листи, листи у довільній формі або інше, обовязково надаються з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача.
Щодо подання учасниками до складу тендерної пропозиції офіційних документів, які складені іноземною мовою:
Для підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів учасника, з метою використання їх на території України, документи повинні бути легалізовані у встановленому порядку або засвідчені спеціальним штампом «Apostille» (апостиль), якщо країна, в якій цей учасник зареєстрований, підписала відповідну конвенцію, крім випадку, якщо існують угоди між двома або декількома державами, які відміняють або спрощують зазначену процедуру або звільняють сам документ від легалізації.
Документи легалізуються учасниками торгів –іноземними суб’єктами господарювання наступним чином:
а) за спрощеною процедурою проставлення Апостиля (Apostille) відповідно до статей 3 та 4 Гаазької Конвенції від 05.10.1961 року
або
б) за процедурою консульської легалізації відповідно до Віденської Конвенції «Про консульські зносини» 1963 року
або
в) завірений(-і) нотаріально відповідно до глави 11 Закону України «Про нотаріат» (в разі, якщо документ не потребує легалізації згідно з міжнародною угодою (конвенцією тощо) між Україною та країною-учасника торгів ) та в такому випадку надається лист-роз‘яснення, складений в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою (за наявності), з посиланням на відповідну міжнародну угоду (конвенцію тощо) між Україною та країною-учасника торгів, згідно з якою документ не потребує легалізації.
Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі електронної банківської гарантії (далі - банківська гарантія) з накладеним електронно-цифровим підписом/кваліфікованого електронного підпису гаранту (далі-Банк-гарант) відповідно до вимог діючого законодавства.
Електронна гарантія обов’язково повинна містити посилання на реквізити закупівлі, її назву та номер на веб-порталі Уповноваженого органу.
Електронна гарантія надається у складі тендерної пропозиції у форматі, що дає можливість перевірити електронний цифровий підпис/кваліфікований електронний підпис Банку-гаранта за допомогою ресурсу офіційного веб-сайту Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України. У разі відсутності або не підтвердження ЕЦП/КЕП банківської гарантії, подана учасником тендерна пропозиція відхиляється Замовником.
Банківська гарантія надана банком-резидентом України має бути оформлена відповідно до вимог постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах».
Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням ЕЦП/КЕП гаранта (у випадку, якщо підписантом не є голова правління).
Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає 1,0 % очікуваної вартості закупівлі, а саме 34 922 048,00 грн. (тридцять чотири мільйони дев’ятсот двадцять дві тисячі сорок вісім гривень 00 коп.)
Строк дії забезпечення тендерної пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 120 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, яка вказана в оголошенні на веб-порталі Уповноваженого органу. Гарантія має набувати чинності з дня її надання.
У разі, якщо Учасник бере участь в одному тендері Замовника, проте за певними лотами, то на кожен лот він надає окрему гарантвю.
Гарантія має передбачати лише можливість сплати всієї суми, на яку вона видана (часткові сплати-заборонені).
В тексті гарантії обов’язково повинно бути зазначено:
- Зобов’язання Банку-гаранта сплатити Замовнику гарантійну суму єдиним платежем протягом 5-ти банківських днів з дня отримання вимог Замовника без подання будь-яких інших документів або виконання будь-яких інших умов;
- Умови гарантії не можуть бути змінені і вона не може бути припинена Банком-гарантом, в тому числі згідно із заявою Учасника, без згоди та погодження з Замовником, після її передавання / надсилання Замовнику.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності грошового покриття, надається довідка з банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії відповідної гарантії та виписка з Банку по рахунку покриття, яка підтверджує зачислення грошового покриття на рахунок покриття , видані Банком- гарантом, завірені печаткою Банка-гаранта та підписом уповноваженої особи від Банку-гаранта.
Грошове покриття прередбачає списання (перерахування) грошових коштів із поточного рахунку Учасника (Принципала) на рахунок покриття за банківською гарантією. Забороняється надання гарантій, на умовах перерахування грошових коштів на депозитний рахунок. Грошове покриття не може виступати забезпеченням за будь-якими іншими фінансовими зобов’язаннями.
Тендерна пропозиція, у складі якої буде банківська гарантія, що не відповідає умовам тендерної документації, буде відхилена Замовником.
Реквізити Замовника для оформлення банківської гарантії:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
код ЄДРПОУ:25843931
ПАТ КБ «Приватбанк» р/р UA773052990000026009050020830
Забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції в разі:
1) закінчення строку дії тендерної пропозиції та забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації;
2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем процедури закупівлі;
3) відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання;
4) закінчення тендеру в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції.
Забезпечення тендерної пропозиції не повертається в разі:
1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними;
2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;
3) ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону;
4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.
За зверненням учасника, яким було надано забезпечення тендерної пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав повернення забезпечення тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути
All documents of the tender offer prepared directly by the Bidder must be drawn up in the Ukrainian language. Documents drawn up by the Bidder in previous periods or provided by third parties, organizations or institutions, including, but not limited to: appointment orders, minutes of meetings, contracts, invoices, acts, extracts, letters, technical specifications, certificates, quality passports, etc.Exceptions are also standard characteristics, requirements, abbreviations and terminology related to the goods, works or services to be procured, provided for in existing international or national standards, norms and regulations, set out in the language of their generally accepted application; information when the use of letters and symbols of the Ukrainian language leads to their distortion (in particular, but not exclusively, Internet addresses, e-mail addresses, trademarks (marks for goods and services), generally accepted international terms).If it is impossible for bidders to submit documents to the tender proposal in Ukrainian, they may be submitted in a foreign language. In this case, documents drawn up in a foreign language directly by the participant - certificates, letters of guarantee, letters in any form or other, must be provided with a translation into Ukrainian with a notarized signature of the translator.Regarding the submission of official documents prepared in a foreign language by the participants to the tender proposal: To confirm the authenticity of the original official documents of the participant, in order to use them in Ukraine, the documents must be legalized in the prescribed manner or certified with a special stamp "Apostille", if the country in which the participant is registered has signed the relevant convention, unless if there are agreements between two or more states that cancel or simplify this procedure or exempt the document itself from legalization.The documents are legalized by bidders - foreign entities as follows: a) under the simplified procedure for affixing an Apostille in accordance with Articles 3 and 4 of the Hague Convention of 05.10.1961 or b) under the consular legalization procedure in accordance with the 1963 Vienna Convention on Consular Relations or c) notarized in accordance with Chapter 11 of the Law of Ukraine between Ukraine and the country-bidder) and in this case a letter is provided. clarification, drawn up in any form, signed by the authorized person of the bidder and stamped (if any), with reference to the relevant international agreement (convention, etc.) between Ukraine and the bidder country, according to which the document does not require legalization. The texts must be authentic, the defining text is in UkrainianThe tender offer must be accompanied by a document confirming the provision by the Bidder of the tender offer security, which must be provided in the form of an electronic bank guarantee (hereinafter - the bank guarantee) with an electronic digital signature / qualified electronic signature of the guarantor (hereinafter - the Guarantor Bank). in accordance with the requirements of current legislation. The electronic guarantee must contain a link to the details of the purchase, its name and number on the web portal of the Authorized Body. The electronic guarantee is provided as part of the tender offer in a format that allows verifying the electronic digital signature / qualified electronic signature of the Guarantor Bank using the resource of the official website of the Central Certification Authority of the Ministry of Justice of Ukraine. In case of absence or non-confirmation of EDS / CEP of the bank guarantee, the tender offer submitted by the bidder is rejected by the Customer. The bank guarantee provided by a resident bank of Ukraine must be issued in accordance with the requirements of the NBU Board Resolution of 15.12.2004 № 639 "On approval of the regulations on the procedure for banks to carry out guarantee operations in national and foreign currencies". The authority of the person signing the bank guarantee must be confirmed by the relevant document with the imposition of EDS / CEP of the guarantor (if the signatory is not the chairman of the board). Current average repair of public highway T-04-13 Tsarychanka - Magdalinivka - Gubinykha (separate sections), Dnipropetrovsk region (45230000-8 Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways; surfaces) The amount of security for the tender offer is 1.0% of the expected purchase price, namely UAH 34,922,048.00. (thirty-four million nine hundred twenty-two thousand forty-eight hryvnias 00 kopecks.)The term of the tender offer security (guarantee period) is not less than 120 calendar days from the date of the deadline for submission of tender offers, which is specified in the announcement on the web portal of the Authorized Body. The guarantee must take effect from the date of its provision. If the Bidder participates in one tender of the Customer, but for certain lots, it provides a separate guarantee for each lot. The guarantee should provide only for the possibility of payment of the full amount for which it is issued (partial payments are prohibited). The text of the guarantee must state: - Obligation of the Guarantor Bank to pay the guarantee amount to the Customer in a single payment within 5 banking days from the date of receipt of the Customer's claims without submitting any other documents or fulfilling any other conditions; - The terms of the guarantee cannot be changed and it cannot be terminated by the Guarantor Bank, including according to the application of the Participant, without the consent and consent of the Customer, after its transfer / sending to the Customer. The bank guarantee must be issued with full cash coverage for the entire term of such guarantee. To confirm the availability of cash coverage, a certificate from the bank on the availability of full cash coverage for the entire term of the guarantee and a statement from the Bank on the coverage account, confirming the crediting of cash coverage to the coverage account issued by the Guarantor Bank, certified by the guarantor Bank authorized person from the Guarantor Bank. Cash coverage provides for the write-off (transfer) of funds from the current account of the Participant (Principal) to the coverage account under a bank guarantee. It is prohibited to provide guarantees on the terms of transfer of funds to the deposit account. Cash coverage cannot be collateral for any other financial obligations. The tender offer, which will include a bank guarantee that does not meet the conditions of the tender documentation, will be rejected by the Customer. Details of the Customer for registration of a bank guarantee: Service of highways in the Dnepropetrovsk area USREOU code: 25843931 PJSC CB "Privatbank" r / r UA773052990000026009050020830 The tender security shall be returned to the bidder within five banking days from the date of occurrence of the grounds for the return of the tender security in the case of: 1) expiration of the tender offer and security of the tender offer specified in the tender documentation; 2) concluding a procurement contract with the bidder who became the winner of the procurement procedure; 3) withdrawal of the tender offer before the expiration of its submission; 4) termination of the tender in case of non-conclusion of the procurement contract with any of the participants who submitted tender proposals. Security of the tender offer is not returned in case: 1) withdrawal of the tender offer by the bidder after the expiration of the term of its submission, but before the expiration of the term during which the tender offers are considered valid; 2) non-signing of the procurement contract by the bidder who became the winner of the tender; 3) failure of the winner to provide the procurement procedure within the period specified in part six of Article 17 of the Law, documents confirming the absence of the grounds established by Article 17 of the Law; 4) failure of the winner of the procurement procedure to provide security for the implementation of the procurement contract after receiving notification of the intention to enter into a procurement contract, if the provision of such security is provided by the tender documentation. Upon the request of the bidder who has been provided with the tender security, the customer shall notify the institution that issued the guarantee to such bidder of the grounds for return of the tender security within five days from the date of one of the grounds for return of tender security.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-01 Дніпро – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь (окремими ділянками), Дніпропетровська область
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 00000, Україна, Дніпропетровська область, автомобільна дорога загального користування державного значення Т-04-01 Дніпро – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь (окремими ділянками), -----
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Current average repair of the public road of state importance T-04-01 Dnipro - Vasylkivka - Pokrovske - Huliaipole - Pologi - Melitopol (separate sections), Dnipropetrovsk region
CPV: 45230000-8
Період постачання: по 31 грудня 2021

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Оплата послуг проводиться в межах виділеного фінансування за фактично надані послуги згідно Ф № КБ-2в та Ф № КБ-3 шляхом поетапної оплати Замовником протягом 30 календарних днів при надходженні коштів з державного бюджету, кредитних коштів та інших джерел фінансування на рахунок Замовника. Пiсляоплата 30 Календарні 71
Надання послуг Можливе здійснення попередньої оплати (аванс) у відповідності до Постанови КМУ від 04.12.2019 року №1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти». Попередня оплата здійснюється за рішенням головного розпорядника коштів у розмірі до 30% від річної вартості договору на строк не більше трьох місяців. Використаний аванс погашається на підставі актів виконаних робіт по формі КБ-2, підписаних уповноваженими представниками Сторін. По закінченні зазначеного терміну невикористані суми авансу повертаються Замовнику з нарахуванням річної відсоткової плати на рівні облікової ставки НБУ із застосуванням коефіцієнту 1,2. Аванс 90 Календарні 29

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі:

Підстави для відмови в участі

1. Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Стаття 17, частина 1, пункт 5
Стаття 17, частина 1, пункт 6
Учасник фізична особа підтверджує, що
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Вимоги до документу: фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за криминальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку;
Учасник юридична особа підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Вимоги до документу: службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку
2. Вчинення економічних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Стаття 17, частина 1, пункт 4
Стаття 6, частина 2, пункт 4
Стаття 50, пункт 1
Учасник підтверджує, що
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
3. Вчинення корупційних правопорушень
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Стаття 17, частина 1, пункт 2
Стаття 17, частина 1, пункт 3
Учасник підтверджує, що
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
4. Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Стаття 17, частина 1, пункт 12
Учасник підтверджує, що
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Вимоги до документу: - службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми;
5. Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Стаття 17, частина 1, пункт 13
Учасник підтверджує, що
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Вимоги до документу: - учасник процедури закупівлі не має заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів);
Учасник підтверджує, що
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Вимоги до документу: у разі наявності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Вимоги до документу: у разі наявності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Вимоги до документу: у разі наявності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Вимоги до документу: у разі наявності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Згідно додатку 1 до тендерної документації
Вимоги до документу: у разі наявності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
6. Порушення справ про банкрутство
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Стаття 17, частина 1, пункт 8
Учасник підтверджує, що
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
7. Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Стаття 17, частина 1, пункт 7
Замовник підтверджує, що
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
8. Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
Підтверджує: закупівельник
Відноситься до: учасника
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Стаття 17, частина 1, пункт 1
Замовник підтверджує, що
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
9. Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
Підтверджує: учасник
Відноситься до: учасника
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Стаття 17, частина 1, пункт 9
Стаття 9, частина 2, пункт 9
Стаття 17, частина 1, пункт 10
Стаття 17, частина 1, пункт 11
Закон України "Про санкції"
Учасник підтверджує, що
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Згідно додатку 5 до тендерної документації
Вимоги до документу: Інформаційна довідка із зазначенням відповідно до чинного законодавства України підстав згідно з якими відсутня в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником (Примітка: надається тільки у разі відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником, та тільки Учасником – юридичною особою, яка є резидентом України);
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Згідно додатку 5 до тендерної документації
Вимоги до документу: Інформаційна довідка із зазначенням відповідно до чинного законодавства України підстав згідно з якими відсутня в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником (Примітка: надається тільки у разі відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником, та тільки Учасником – юридичною особою, яка є резидентом України);
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Форма підтвердження: документ
Назва документу: Згідно додатку 5 до тендерної документації
Вимоги до документу: Інформаційна довідка із зазначенням відповідно до чинного законодавства України підстав згідно з якими відсутня в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником (Примітка: надається тільки у разі відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - резидента України, яка є Учасником, та тільки Учасником – юридичною особою, яка є резидентом України);

Вимоги до тендерної пропозиції:

Вимоги до тендерної пропозиції

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
Підтверджує: учасник
Відноситься до: закупівлі
Учасник підтверджує, що
Мова тендерної пропозиції українська

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Щодо дозвільних документів
Дата подання: 12 січня 2021 10:50
Дата відповіді: 12 січня 2021 11:39
Шановний замовник! Постановою Кабінету Міністрів України № 219 від 13.03.2020 р. «Про оптимізацію органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду» скасовано Постанову Кабінету Міністрів України від 30 березня 2016 р. № 256 «Деякі питання ліцензування будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками». У зв’язку із скасування Постанови КМУ від 30 березня 2016 р. № 256 «Деякі питання ліцензування будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками» втратив чинність перелік видів робіт із провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками, які підлягають ліцензуванню. Відповідно до п. 9 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» ліцензуванню підлягає будівництво об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, за переліком видів робіт, що визначається Кабінетом Міністрів України, - з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності». Відповідно до ч. 1 ст. 37-1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» господарська діяльність з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними наслідками (СС3), підлягає ліцензуванню за переліком видів робіт, що визначається Кабінетом Міністрів України, відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. Отже, з урахуванням вищевикладеного, можна дійти висновку, що у зв’язку із скасуванням Постанови КМУ від 30 березня 2016 р. № 256 «Деякі питання ліцензування будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками», якою був затверджений перелік видів робіт із провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками, які підлягають ліцензуванню, відсутня законодавча вимога щодо наявності ліцензії на здійснення господарської діяльність з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними наслідками (СС3) у зв’язку з відсутністю переліку видів робіт підлягаючих ліцензуванню, що визначаються Кабінетом Міністрів України, відповідно до п. 9 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та ч. 1 ст. 37-1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Враховуючи вищевикладене, прошу надати відповідь, чи необхідна наявність/отримання ліцензії нерезиденту на здійснення господарської діяльність з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними наслідками (СС3) для участі у тендері на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-01 Дніпро – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь (окремими ділянками), Дніпропетровська область та на подальше підписання договору і на виконання робіт з вказаного напрямку?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний Учасник!
Замовник діє в рамках законодавства України. Просимо уважно ознайомитись з тендерною документацією.
Згідно розділу 3 пункту 1 тендерної документації:
«Учасник нерезидент повинен надати документи з урахуванням особливостей законодавства його країни походження (далі – аналоги документів).
Аналоги документів повинні містити примітку (лист-пояснення) на заміну яких документів вони надані Учасником нерезидентом.
Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, у складі тендерної пропозиції не може бути підставою для її відхилення замовником У разі відсутності аналогів зазначених документів, Учасник нерезидент повинен надати довідку в довільній формі з поясненням щодо їх відсутності.»

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2020-12-29-003478-c.b1
Статус:
Скасовано
Скаржник: ТОВ М-БУД ГРУП, Код ЄДРПОУ:41278559
СКАРГА ДО ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
ТОВ «М-Буд Груп» планує прийняти участь у закупівлі під № UA-2020-12-29-003478-c, яка проводиться Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області на закупівлю послуг з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-01 Дніпро – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь (окремими ділянками), Дніпропетровська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь). Згідно ч.4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» «тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників». Вважаємо, що Тендерна документація у даній зукупівлі не відповідає вимогам ч. 4 ст. 22 Закону, оскільки містить у собі декілька дискримінаційних вимог, які порушують права нашого підприємства.
Розгорнути Згорнути
Документи
Причина: Скарга скасована суб'єктом оскарження
Номер скарги: UA-2020-12-29-003478-c.b2
Статус:
Порушення усунуто
Скаржник: ТОВ М-БУД ГРУП, Код ЄДРПОУ:41278559
Дата подання: 27 січня 2021 21:41
СКАРГА ДО ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
ТОВ «М-Буд Груп» планує прийняти участь у закупівлі під № UA-2020-12-29-003478-c, яка проводиться Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області на закупівлю послуг з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-01 Дніпро – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь (окремими ділянками), Дніпропетровська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь). Згідно ч.4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» «тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників». Вважаємо, що Тендерна документація у даній зукупівлі не відповідає вимогам ч. 4 ст. 22 Закону, оскільки містить у собі декілька дискримінаційних вимог, які порушують права нашого підприємства.
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволено
Прийнято до розгляду: 01 лютого 2021 12:01
рішення від 29.01.2021 №1608+лист Замовнику.pdf
Дата публікації: 01 лютого 2021 12:01
рішення від 09.02.2021 №2255.pdf
Дата публікації: 12 лютого 2021 18:52
Коментар замовника щодо усунення порушення: Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області отримано рішення від Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель №2255-р/пк-пз від 09.02.2021р. щодо усунення порушень шляхом внесення змін в тендерну документацію по закупівлі: : Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-01 Дніпро – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь (окремими ділянками), Дніпропетровська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) ( UA-2020-12-29-003478-c) ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА): 1. Внести зміни до тендерної документації згідно рішення №2255-р/пк-пз від 09.02.2021р щодо усунення порушень шляхом внесення змін в тендерну документацію по закупівлі: : Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-01 Дніпро – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь (окремими ділянками), Дніпропетровська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) ( UA-2020-12-29-003478-c) керуючись ст.18 Закону України «Про публічні закупівлі».
Дата виконання рішення замовником: 15 лютого 2021 14:55
Номер скарги: UA-2020-12-29-003478-c.a3
Статус:
Порушення усунуто
Скаржник: ТОВ М-БУД ГРУП, Код ЄДРПОУ:41278559
Дата подання: 18 лютого 2021 19:28
СКАРГА ДО ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
ТОВ «М-Буд Груп» планує прийняти участь у закупівлі під № UA-2020-12-29-003478-c, яка проводиться Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області на закупівлю послуг з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-01 Дніпро – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь (окремими ділянками), Дніпропетровська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь). Під час підготовки до подання пропозиції наше підприємство виявило декілька дискримінаційних вимог, та подало скаргу до Орану оскарження.
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволено
Прийнято до розгляду: 23 лютого 2021 13:34
рішення від 22.02.2021 № 3152 + лист Замовнику.pdf
Дата публікації: 23 лютого 2021 13:34
рішення від 03.03.2021 № 4081.pdf
Дата публікації: 09 березня 2021 20:14
Коментар замовника щодо усунення порушення: Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області отримано рішення від Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель №4081-р/пк-пз від 03.03.2021р. щодо усунення порушень шляхом внесення змін в тендерну документацію по закупівлі: : Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-01 Дніпро – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь (окремими ділянками), Дніпропетровська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) ( UA-2020-12-29-003478-c) ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА): 1. Внести зміни до тендерної документації згідно рішення №4081-р/пк-пз від 03.03.2021р щодо усунення порушень шляхом внесення змін в тендерну документацію по закупівлі: : Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-01 Дніпро – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь (окремими ділянками), Дніпропетровська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) ( UA-2020-12-29-003478-c) керуючись ст.18 Закону України «Про публічні закупівлі».
Дата виконання рішення замовником: 11 березня 2021 14:55
Номер скарги: UA-2020-12-29-003478-c.b4
Статус:
Прийнято до розгляду
Скаржник: FERMAK INSAAT TAAHHUT ANONIM SIRKETI, Код ЄДРПОУ:3850058446
Дата подання: 14 квітня 2021 18:44
Скарга на рішення Замовника
Скарга на рішення Замовника
Документи
Рішення органу оскарження: Очікується
Прийнято до розгляду: 19 квітня 2021 12:38
рішення від 16.04.2021№8140+лист замовнику.pdf
Дата публікації: 19 квітня 2021 12:37

Документи подані скаржником

27 січня 2021 19:46
СКАРГА.pdf
27 січня 2021 19:46
СКАРГА.docx

Документи подані скаржником

27 січня 2021 21:40
СКАРГА.pdf
27 січня 2021 21:40
СКАРГА.docx

Документи подані замовником

15 лютого 2021 14:54
Протокол-5 АМКУ.pdf

Документи подані скаржником

18 лютого 2021 19:24
Скарга-2 Т-04-01 М-Буд .pdf
18 лютого 2021 19:24
Скарга-2 Т-04-01 М-Буд .docx

Документи подані замовником

11 березня 2021 14:53
Протокол-7 АМКУ.pdf

Документи подані скаржником

14 квітня 2021 18:39
UA-2020-12-29-003478-c-qualifications.pdf
14 квітня 2021 23:56
Скарга (Днепр11).pdf

Документи Органу Оскарження

Протокол розгляду тендерних пропозицій

Переглянути / друкувати протокол розгляду тендерних пропозицій з інформацією про підстави відхилення PDFHTML
Дата публікації : 09 квітня 2021
UA-2020-12-29-003478-cb2ea56ee0f314ca6a0e4a3d96e58645f
Найменування: Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
Код ЄДРПОУ: 25843931
Місцезнаходження: 49600, Україна, Дніпропетровська область обл., Дніпро, Воскресенська, 24
Учасник Відповідність критеріям Документи Рішення Додатково
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОСТДОРСТРОЙ" Відповіді учасника Документи
Допущено до аукціону
Документи
до 02 квітня 2021 11:48
ТОВ "Автомагістраль-Південь" Відповіді учасника Документи
Допущено до аукціону
Документи
до 02 квітня 2021 11:46
FERMAK INSAAT TAAHHUT ANONIM SIRKETI Відповіді учасника Документи
Відхилено
Документи
до 08 квітня 2021 13:40

Вимога про усунення невідповідностей

Замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника в процедурі відкритих торгів (UA-2020-12-29-003478-c) виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією. 1) перелік виявлених невідповідностей: В процесі розгляду ТОВ " Ростдорстрой" виявлені наступні недоліки та невідповідності щодо кваліфікаційної відповідності вимогам згідно ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі»: -Не вистачає влаштування вирівнюючого шару та/або шару основи з СФОВ з додаванням щебенево-піщаної суміші обробленої комплексним вяжучім та/або шару основи із щебенево-піщаної суміші обробленої цементом,( наданий об'єм 860 588,8 м2 замість 1 046 980). - Не вистачає влаштування горизонтальної дорожньої розмітки пластиком холодного нанесення ,( наданий 241,888 км замість 266,834). - Невірно надана інформація про досвід виконання аналогічного договору згідно актів виконаних робіт. посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: Згідно додатку 2.7 тендерної документації: Учасник в складі тендерної пропозиції повинен подати інформаційну довідку про наявність досвіду виконання аналогічного договору . Довідка має містити інформацію не менш ніж про один вказаний аналогічний* договір із зазначенням контрагента (замовника**) за договором, та його реквізитів, дати укладення та номеру договору, предмета договору, місцезнаходження об’єкта, категорію автомобільної дороги (у разі якщо роботи виконувались на території України), укладеного протягом 2016(2018)*- 2020 р.р. та інші дані згідно Таблиці. Для підтвердження інформації, що зазначена у довідці, Учасник надає наступні документи: - копiю(ї) аналогічного(их)* договору(ів) з усіма додатками та невід’ємними частинами до договору; - акт(-ти) приймання виконаних будівельних робіт (форми КБ-2в або іншій формі згідно умов договору на виконання робіт/послуг) та довiдка (-ки) про вapтicть виконаних будівельних робiт та витрати (форми КБ-3 або іншій формі згідно умов договору на виконання робіт/послуг); Учасник має надати документальне підтвердження досвіду виконання робіт/надання послуг одним договором або сумарно в обсязі 100% від об’ємів основних видів робіт не менше ніж: Влаштування вирівнюючого шару та/або шару основи з СФОВ з додаванням щебенево-піщаної суміші обробленої комплексним вяжучім та/або шару основи із щебенево-піщаної суміші обробленої цементом-м2 1046980 Влаштування горизонтальної дорожньої розмітки пластиком холодного нанесення км 266,834 На підтвердження вищезазначеної інформації учасник повинен долучити шляхом завантаження до тендерної пропозиції такі документи: Учасник повинен долучити щляхом завантаження на електронний майданчик підтвердження досвіду влаштування горизонтальної дорожньої розмітки пластиком холодного нанесення, влаштування вирівнюючого шару та/або шару основи з СФОВ з додаванням щебенево-піщаної суміші обробленої комплексним вяжучім та/або шару основи із щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та оновити інформація про досвід виконання аналогічного договору згідно актів виконаних робіт 2) перелік виявлених невідповідностей: В процесі розгляду ТОВ " Ростдорстрой" виявлені наступні недоліки та невідповідності щодо кваліфікаційної відповідності вимогам згідно ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі»: долучена лабораторія РН-014/2021 від 10.03.2021р. ТОВ «Ескадор» не відповідна системам керування вимірювання вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: Учасник повинен мати власну чи залучену випробувальну(ні) дорожню(ні) лабораторію(ї) для проведення вхідного та операційного контролю (далі – вимірювальна лабораторія), яка спроможна виконувати контроль якості будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, які необхідні для надання послуг, що є предметом закупівлі. Для документального підтвердження наявності вимірювальної(-их) лабораторії(-й) Учасник повинен надати: - довідку в довільній формі про наявність вимірювальної(-их) лабораторії(-й) у учасника із переліком спроможності виконання вищезазначених послуг; - копія чинного договору з усіма додатками та невід’ємними частинами до договору про залучення сторонньої(-іх) вимірювальної(-их) лабораторії(-й) Учасником (надається щодо залученої(их) лабораторії(й)); - гарантійний лист Учасника або власника (у разі залучення) про те, що під час надання послуг вимірювальна(-і) лабораторія(-ї), буде виконувати контроль якості будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, які необхідні для надання послуг, що є предметом закупівлі; - документ (-ти) про відповідність лабораторії вимогам чинного законодавства України (свідоцтво, рішення тощо про атестацію (сертифікацію) тощо або копію свідоцтва про відповідність системи керування вимірюваннями вимогам ДСТУ ISO 10012:2005) з додатком, де вказано галузь атестації (сертифікації) тощо, що видане компетентним органом та дійсне (чинне) на дату його подання Учасником. На підтвердження вищезазначеної інформації учасник повинен долучити шляхом завантаження до тендерної пропозиції такі документи: документ (-ти) про відповідність лабораторії вимогам чинного законодавства України (свідоцтво, рішення тощо про атестацію (сертифікацію) тощо або копію свідоцтва про відповідність системи керування вимірюваннями вимогам ДСТУ ISO 10012:2005) з додатком, де вказано галузь атестації (сертифікації) тощо, що видане компетентним органом та дійсне (чинне) на дату його подання Учасником або пояснювальну довідку щодо наданої лабораторії. посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: -в інформаційній довідці про працівників задвоєн дорожній робітник Бондаренко Віталій Валентинович (долучена два рази трудова книжка на одного ж самого працівника та дворазово вказан в інформаційній довідці) та дорожній робітник Гнатенко Олександр Вікторович(долучена два рази трудова книжка на одного ж самого працівника працівника та дворазово вказан в інформаційній довідці) .Оскільки задвоєні два дорожніх робітника,учасник ТОВ «Ростдорстрой» долучив 116 дорожніх робітників замість 118 -на майстра Білаша Сергія Юрійовича долучена трудова книжка не в повному обсязі на виконавця робіт Мірошниченко Віктора Сергійовича долучена скан копія диплома в нечитаємому стані На підтвердження вищезазначеної інформації учасник повинен долучити шляхом завантаження до тендерної пропозиції такі документи: На підтвердження інформації щодо наявності у Учасника працівників, яка міститься в довідці, йому необхідно у складі тендерної пропозиції, надати копії трудових книжок та копії наказів про призначення на посаду, наказів про сумісництво або копії цивільно-правових угод з особами, що будуть задіяні Учасником під час виконання договору, або інших документів, які підтверджують наявність правовідносин Учасника з відповідними працівниками, зазначеними у Довідці. Додатково на інженерно - технічних працівників (інженери, виконроби, майстри, геодезисти та ін.), перерахованих в довідці, Учасник повинен надати скан-копії дипломів про закінчення учбових закладів. Для інженерно-технічних працівників обов’язкова наявність вищої або неповної вищої освіти з кваліфікацією «будівельник», «інженер-будівельник» тощо за спеціальністю пов’язаною з будівництвом, експлуатаційним утримання і ремонтом автомобільних доріг, мостів і аеродромів, це може бути «Автомобільні дороги» тощо. Загальний стаж роботи у дорожньому господарстві має становити не менше 2-х років. До переліку обов’язкових ключових посад інженерно-технічних працівників відносяться: головний інженер або інша особа, яка здійснює технічне керівництво діяльністю будівельної організації (не менше 1 особи); - начальник дільниці або інша особа, яка виконує його функції (не менше 5 осіб); - виконавець робіт або інша особа, яка виконує його функції (не менше 10 осіб); - інженер з якості або інша особа, яка контролює якість ремонтно-будівельних робіт (не менше 3 осіб); - геодезист або інша особа, яка виконує комплекс геодезичних робіт (не менше 1 особи); - лаборант або інша особа, яка виконує функції лабораторного контролю (не менше 1 особи); - майстер ( не менше 5 осіб). - оператори машин та механізмів (оператори машин/машиністи/,водії) – у кількості, достатній для керування машинами і механізмами, зазначеними в довідці щодо наявності обладнання та матеріально-технічної бази (транспортних засобів, основних будівельних (дорожніх) машин (але у будь-якому разі, кількість відповідних працівників має дорівнювати (повинна бути не меншою) кількості машин і механізмів, зазначених в довідці щодо наявності обладнання та матеріально-технічної бази ), механізмів, обладнання та устаткування тощо; - дорожні робітники ( не менше 118 осіб.) ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА): 1. Оприлюднити в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей з урахуванням вимог частини 16 статті 29 Закону

Документи

19 березня 2021 17:01
Звіт з ЄДР (зареєстровано)
09 квітня 2021 17:20
Протокол-11-Т-04-01.pdf

Публічні документи

01 квітня 2021 22:53
Електронний підпис
01 квітня 2021 22:52
Електронний підпис
01 квітня 2021 22:52
Електронний підпис
01 квітня 2021 22:47
Пояснення.PDF
01 квітня 2021 22:22
Договір Лабораторія.pdf
01 квітня 2021 22:20
Олійник В.Д..PDF
01 квітня 2021 22:20
Копії дипломів 2.pdf
01 квітня 2021 22:20
Ковальчук Я.Л..PDF
01 квітня 2021 22:20
Білаш С.Ю..PDF
01 квітня 2021 22:14
КБ 8П_20.PDF
01 квітня 2021 22:14
КБ 160.1-03 ч.7.pdf
01 квітня 2021 22:14
КБ 160.1-03 ч.6.pdf
01 квітня 2021 22:13
КБ 160.1-03 ч.5.pdf
01 квітня 2021 22:13
КБ 160.1-03 ч.4.PDF
01 квітня 2021 22:13
КБ 160.1-03 ч.3.PDF
01 квітня 2021 22:13
КБ 160.1-03 ч.2.PDF
01 квітня 2021 22:13
КБ 160.1-03 ч.1.PDF
01 квітня 2021 22:13
Договір №160.1-03.pdf
01 квітня 2021 22:13
Договір 8П_20.PDF
01 квітня 2021 22:13
Відгук від САД Черкаси.pdf
01 квітня 2021 22:13
Відгук від САД Одеса.PDF
19 березня 2021 09:44
Електронний підпис
19 березня 2021 09:35
Довідка за ст.17.PDF
19 березня 2021 09:35
Шовкопляс О.А..pdf
19 березня 2021 09:35
Тимошенко.PDF
19 березня 2021 09:35
Сташко.PDF
19 березня 2021 09:35
Пономар.PDF
19 березня 2021 09:35
Половнюк.PDF
19 березня 2021 09:35
Нагорняк О.К..pdf
19 березня 2021 09:35
Конакі К.М..PDF
19 березня 2021 09:35
Залевський.PDF
19 березня 2021 09:35
Дуброва.PDF
19 березня 2021 09:35
Донець.PDF
19 березня 2021 09:35
Долженко.PDF
19 березня 2021 09:35
Грісенко В.І..PDF
19 березня 2021 09:35
Гнатенко О.В..PDF
19 березня 2021 09:35
Гелетей І.В..PDF
19 березня 2021 09:35
Бондаренко В.В..PDF
19 березня 2021 09:35
Бездітний В.В..PDF
19 березня 2021 09:35
Ніколаєв.PDF
19 березня 2021 09:35
Пшенко.PDF
19 березня 2021 09:35
Данилов.PDF
19 березня 2021 09:35
Гакун.PDF
19 березня 2021 09:35
Воропай.PDF
19 березня 2021 09:35
Волошин Г.Е..PDF
19 березня 2021 09:35
Власов.PDF
19 березня 2021 09:35
Верстна.PDF
19 березня 2021 09:35
Бутков та Алферов.PDF
19 березня 2021 09:35
Боднар.PDF
19 березня 2021 09:35
Біленко.PDF
19 березня 2021 09:35
Белоконь.PDF
19 березня 2021 09:35
Бевз.PDF
19 березня 2021 09:35
Бахменко.PDF
19 березня 2021 09:35
Басістий.PDF
19 березня 2021 09:35
Баранюк.PDF
19 березня 2021 09:35
Баланчук.pdf
19 березня 2021 09:35
Бабич Л.О..PDF
19 березня 2021 09:35
Бабич А.В..PDF
19 березня 2021 09:35
Янович.PDF
19 березня 2021 09:35
Шундрін.PDF
19 березня 2021 09:35
Швець РВ.PDF
19 березня 2021 09:35
Швець ВМ.PDF
19 березня 2021 09:35
Шведов С.А.pdf
19 березня 2021 09:35
Тихоненко.PDF
19 березня 2021 09:35
Тимофеев.PDF
19 березня 2021 09:35
Танцюра.PDF
19 березня 2021 09:35
Сулима.PDF
19 березня 2021 09:35
Сіріціану.PDF
19 березня 2021 09:35
Сизьоненко.PDF
19 березня 2021 09:35
Поліщук В.А.pdf
19 березня 2021 09:35
Печінка.PDF
19 березня 2021 09:35
Переклад Швець ВМ.PDF
19 березня 2021 09:35
Переклад Тихоненко.PDF
19 березня 2021 09:35
Переклад Люльченко.PDF
19 березня 2021 09:35
Переклад Кілор.PDF
19 березня 2021 09:35
Переклад Кириленко.PDF
19 березня 2021 09:35
Переклад Зібровський.PDF
19 березня 2021 09:35
Переклад Бортневський.PDF
19 березня 2021 09:35
Павляк.PDF
19 березня 2021 09:35
Назаренко В.І.PDF
19 березня 2021 09:35
Мордик.PDF
19 березня 2021 09:35
Молозін.PDF
19 березня 2021 09:35
Максачук.PDF
19 березня 2021 09:35
Люльченко.PDF
19 березня 2021 09:35
Кушнір О.В..pdf
19 березня 2021 09:35
Кушміровський П.В.PDF
19 березня 2021 09:35
Кузьменко Д.О..pdf
19 березня 2021 09:35
Крупа В.А..pdf
19 березня 2021 09:35
Кратовський С.Т..pdf
19 березня 2021 09:35
Костюк О.О..pdf
19 березня 2021 09:35
Колесник.PDF
19 березня 2021 09:35
Кілор.PDF
19 березня 2021 09:35
Кириленко.PDF
19 березня 2021 09:35
Кадацький.PDF
19 березня 2021 09:35
Зінчук.PDF
19 березня 2021 09:35
Зібровський.PDF
19 березня 2021 09:35
Евдокимов.PDF
19 березня 2021 09:35
Дудьєв.PDF
19 березня 2021 09:35
Діброва.PDF
19 березня 2021 09:35
Джус М.Ю..PDF
19 березня 2021 09:35
Демішкан М.В..PDF
19 березня 2021 09:35
Данільченко С.В..PDF
19 березня 2021 09:35
Данильченко О.В..PDF
19 березня 2021 09:35
Гриценко.PDF
19 березня 2021 09:35
Григоренко.PDF
19 березня 2021 09:35
Горгулов.PDF
19 березня 2021 09:35
Горбенко трудова книжка.PDF
19 березня 2021 09:35
Гнатенко.PDF
19 березня 2021 09:35
Глухенький.PDF
19 березня 2021 09:35
Гиренко.PDF
19 березня 2021 09:35
Гиба.PDF
19 березня 2021 09:35
Геращенко.PDF
19 березня 2021 09:35
Воронкін.PDF
19 березня 2021 09:35
Волошин.PDF
19 березня 2021 09:35
Вельчев Іван Іванович.pdf
19 березня 2021 09:35
Бут М.С..pdf
19 березня 2021 09:35
Букин.PDF
19 березня 2021 09:35
Бузіка Г.Г..pdf
19 березня 2021 09:35
Бровко А.І..pdf
19 березня 2021 09:35
Бранець.PDF
19 березня 2021 09:35
Бортневський.PDF
19 березня 2021 09:35
Бондаренко С.А..pdf
19 березня 2021 09:35
Бойко Юрій Анатолійович.pdf
19 березня 2021 09:35
Божко С.Ю..pdf
19 березня 2021 09:35
Блажко.PDF
19 березня 2021 09:35
Белов В.В..pdf
19 березня 2021 09:35
Безпалий О.С.PDF
19 березня 2021 09:35
Беженар О.О..pdf
19 березня 2021 09:35
Бабенко С.В..pdf
19 березня 2021 09:35
Артемьев.PDF
19 березня 2021 09:35
Андріянов С.В..PDF
19 березня 2021 09:35
Ангелов.PDF
19 березня 2021 09:35
Адам Гліб Федорович.pdf
19 березня 2021 09:35
Терещенко.PDF
19 березня 2021 09:35
Соловей.PDF
19 березня 2021 09:35
Петрочук.PDF
19 березня 2021 09:35
Переклад Маренич.PDF
19 березня 2021 09:35
Переклад Лапшин.PDF
19 березня 2021 09:35
Переклад Гасратов.PDF
19 березня 2021 09:35
Переклад Гайдай.PDF
19 березня 2021 09:35
Переклад Андрюшин.PDF
19 березня 2021 09:35
Маренич.PDF
19 березня 2021 09:35
Лапшин.PDF
19 березня 2021 09:35
Іванов.PDF
19 березня 2021 09:35
Дідур.PDF
19 березня 2021 09:35
Горохов.PDF
19 березня 2021 09:35
Горкуша.PDF
19 березня 2021 09:35
Гончар.PDF
19 березня 2021 09:35
Гасратов.PDF
19 березня 2021 09:35
Гайдай.PDF
19 березня 2021 09:35
Бузиян.PDF
19 березня 2021 09:35
Білаш С.Ю..pdf
19 березня 2021 09:35
Андрюшин.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ №6 дог 108-17.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ №5 дог 108-17.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ №4 дог 108-17.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ №3 дог 108-17.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ №2 дог 108-17.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ №1 дог 108-17.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ дог 35-Б.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 9 дог №18-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 9 дог 20-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 80П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 8 дог №18-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 8 дог 20-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 8 дог 19-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 76П (повний).PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 7 дог №18-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 7 дог 20-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 7 дог 19-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 68К ч.4.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 68К ч.3.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 68К ч.2.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 68К ч.1.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 6 дог №18-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 6 дог 20-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 6 дог 19-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 55-Б ч.9.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 55-Б ч.8.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 55-Б ч.7.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 55-Б ч.6.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 55-Б ч.5.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 55-Б ч.4.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 55-Б ч.3.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 55-Б ч.2.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 55-Б ч.11.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 55-Б ч.10.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 55-Б ч.1.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 5 дог №18-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 5 дог 20-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 5 дог 19-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 42Б ч.4.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 42Б ч.3.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 42Б ч.2.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 42Б ч.2-1.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 42Б ч.1.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 4-2020 ч.9.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 4-2020 ч.8.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 4-2020 ч.7.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 4-2020 ч.6.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 4-2020 ч.5.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 4-2020 ч.4.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 4-2020 ч.3.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 4-2020 ч.2.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 4-2020 ч.12.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 4-2020 ч.11.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 4-2020 ч.10.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 4-2020 ч.1.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 4 дог №18-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 4 дог 20-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 4 дог 19-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 3 дог №18-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 3 дог 20-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 3 дог 19-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 2 дог №18-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 2 дог 20-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 2 дог 19-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 172.19 ч.6.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 172.19 ч.5.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 172.19 ч.4.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 172.19 ч.3.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 172.19 ч.2.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 172.19 ч.1.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 139.20 ч.5(20-25).pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 139.20 ч.4(15-20).pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 139.20 ч.3(10-15).pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 139.20 ч.2(5-10).pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 139.20 ч.1(0-5).pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 121.19 ч.7.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 121.19 ч.6.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 121.19 ч.5.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 121.19 ч.4.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 121.19 ч.3.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 121.19 ч.2.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 121.19 ч.1.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 12 дог №18-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 11 дог №18-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 101.19 ч.4.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 101.19 ч.3.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 101.19 ч.2.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 101.19 ч.1.pdf
19 березня 2021 09:35
КБ 10 дог №18-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 10 дог 20-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 1 дог №18-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 1 дог 20-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
КБ 1 дог 19-18П.PDF
19 березня 2021 09:35
Договір №55-Б ч.3.pdf
19 березня 2021 09:35
Договір №55-Б ч.2.PDF
19 березня 2021 09:35
Договір №55-Б ч.1.pdf
19 березня 2021 09:35
Договір №20-18П.pdf
19 березня 2021 09:35
Договір №19-18П.pdf
19 березня 2021 09:35
Договір №18-18П.pdf
19 березня 2021 09:35
Договір №121-19.pdf
19 березня 2021 09:35
Договір №108-17.pdf
19 березня 2021 09:35
Договір №101-19.pdf
19 березня 2021 09:35
Договір №100-06-19.pdf
19 березня 2021 09:35
Договір 45Б.pdf
19 березня 2021 09:35
Договір 35-Б.PDF
19 березня 2021 09:35
Договір 172.19.pdf
19 березня 2021 09:35
Договір 139_20.PDF
19 березня 2021 09:35
Дог.№42Б.pdf
19 березня 2021 09:35
Дог.№4-2020 ч.3.PDF
19 березня 2021 09:35
Дог.№4-2020 ч.2.PDF
19 березня 2021 09:35
Дог.№4-2020 ч.1.PDF
19 березня 2021 09:35
Дог.№ 68К.pdf
19 березня 2021 09:35
Дог. №80П.PDF
19 березня 2021 09:35
Дог. №76П.PDF
19 березня 2021 09:35
Акти КБ дог 45Б - ч.2.pdf
19 березня 2021 09:35
Акти КБ дог 45Б - ч.1.pdf
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч9.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч8.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч7.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч6.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч5.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч4.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч3.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч20.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч2.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч19.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч18.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч17.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч16.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч15.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч14.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч13.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч12.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч11.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч10.PDF
19 березня 2021 09:35
100-06-19КБ ч1.PDF
19 березня 2021 09:35
S0100113_Ф1._Баланс626058.pdf
19 березня 2021 09:35
ЦПУ.PDF
19 березня 2021 09:35
Фін.звіт 2021.pdf
19 березня 2021 09:35
Транспортна схема.PDF
19 березня 2021 09:35
Статут.PDF
19 березня 2021 09:35
Скан витягу ПДВ.pdf
19 березня 2021 09:35
Сертифікат ISO 9001.PDF
19 березня 2021 09:35
Сертифікат ISO 14001.PDF
19 березня 2021 09:35
Рішення від Засновників.PDF
19 березня 2021 09:35
РДС накази ІТР.pdf
19 березня 2021 09:35
Проект договору.PDF
19 березня 2021 09:35
Паспорт Директора.pdf
19 березня 2021 09:35
Опис.pdf
19 березня 2021 09:35
Ліцензія.pdf
19 березня 2021 09:35
Лист про Глізницю АТЛ.pdf
19 березня 2021 09:35
Копії тех.паспортів 2.pdf
19 березня 2021 09:35
Копії тех. паспортів.PDF
19 березня 2021 09:35
Копії дипломів 2.pdf
19 березня 2021 09:35
Копії дипломів 1.pdf
19 березня 2021 09:35
Код доступу та опис.pdf
19 березня 2021 09:35
Код доступу до Статуту.PDF
19 березня 2021 09:35
ІСО2.pdf
19 березня 2021 09:35
ІСО1.pdf
19 березня 2021 09:35
ІСО.pdf
19 березня 2021 09:35
ІСО ще.pdf
19 березня 2021 09:35
Документи на АБЗ.pdf
19 березня 2021 09:35
Договір ТрансЛайнГруп.pdf
19 березня 2021 09:35
Договір оренди Сварог.pdf
19 березня 2021 09:35
Договір Лабораторія.pdf
19 березня 2021 09:35
Довідка про працівників.PDF
19 березня 2021 09:35
Довідка про обладнання.PDF
19 березня 2021 09:35
Довідка про лабораторію.PDF
19 березня 2021 09:35
Довідка про довкілля.PDF
19 березня 2021 09:35
Довідка про аналогічні.PDF
19 березня 2021 09:35
Довідка про АБЗ.PDF
19 березня 2021 09:35
Гарантійний лист.PDF
19 березня 2021 09:35
Гарантійний лист 2.PDF
19 березня 2021 09:35
гар 175.rar
19 березня 2021 09:35
гар 175 н.р.rar
19 березня 2021 09:35
Відомості про Учасника.PDF
19 березня 2021 09:35
Відгук САД Одеса.PDF
19 березня 2021 09:35
Відгук від САД Полтава.pdf
19 березня 2021 09:35
Відгук від САД Миколаїв.pdf
19 березня 2021 09:35
Відгук від САД Луганск.PDF
19 березня 2021 09:35
Відгук від САД Вінниця.pdf
19 березня 2021 09:35
Витяг зі статуту.PDF
19 березня 2021 09:35
виписка.pdf
19 березня 2021 09:35
Баланс.PDF

Вимога про усунення невідповідностей

Замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника в процедурі відкритих торгів (UA-2020-12-29-003478-c) виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією. 1) перелік виявлених невідповідностей: В процесі розгляду ТОВ " Автомагістраль-Південь" виявлені наступні недоліки та невідповідності щодо кваліфікаційної відповідності вимогам згідно ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі»: Невідповідність інформації в довідці про аналогічні договори (надана інформація не відповідає дійсності не вистачає 38 км влаштування горизонтальної дорожньої розмітки пластиком холодного нанесення ). посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: Згідно додатку 2.7 тендерної документації: Учасник в складі тендерної пропозиції повинен подати інформаційну довідку про наявність досвіду виконання аналогічного договору . Довідка має містити інформацію не менш ніж про один вказаний аналогічний* договір із зазначенням контрагента (замовника**) за договором, та його реквізитів, дати укладення та номеру договору, предмета договору, місцезнаходження об’єкта, категорію автомобільної дороги (у разі якщо роботи виконувались на території України), укладеного протягом 2016(2018)*- 2020 р.р. та інші дані згідно Таблиці. Для підтвердження інформації, що зазначена у довідці, Учасник надає наступні документи: - копiю(ї) аналогічного(их)* договору(ів) з усіма додатками та невід’ємними частинами до договору; - акт(-ти) приймання виконаних будівельних робіт (форми КБ-2в або іншій формі згідно умов договору на виконання робіт/послуг) та довiдка (-ки) про вapтicть виконаних будівельних робiт та витрати (форми КБ-3 або іншій формі згідно умов договору на виконання робіт/послуг); Учасник має надати документальне підтвердження досвіду виконання робіт/надання послуг одним договором або сумарно в обсязі 100% від об’ємів основних видів робіт не менше ніж: Влаштування горизонтальної дорожньої розмітки пластиком холодного нанесення км 266,834 На підтвердження вищезазначеної інформації учасник повинен долучити шляхом завантаження до тендерної пропозиції такі документи: Учасник повинен долучити щляхом завантаження на електронний майданчик підтвердження досвіду влаштування горизонтальної дорожньої розмітки пластиком холодного нанесення ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА): 1. Оприлюднити в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей з урахуванням вимог частини 16 статті 29 Закону

Документи

19 березня 2021 17:02
Звіт з ЄДР (зареєстровано)
09 квітня 2021 17:19
Протокол-11-Т-04-01.pdf

Публічні документи

01 квітня 2021 19:52
Електронний підпис
01 квітня 2021 19:49
2.3.3. № ПС-A-9 від 30.07.2020.pdf
01 квітня 2021 19:49
2.3.2. № ПС-А-7 від 08.07.2020.pdf
01 квітня 2021 19:49
2.3.1. Т16-МЛП-19 від 20.05.2019.pdf
19 березня 2021 14:53
Електронний підпис
19 березня 2021 14:52
Guarantee_21-68GR0026-2.7z
19 березня 2021 13:48
Електронний підпис
19 березня 2021 13:47
7. Банківська гарантія.rar
19 березня 2021 13:47
4. Проект договору.pdf
19 березня 2021 13:47
2.3.4. № ПС-А-10 від 31.08.2020.pdf
19 березня 2021 13:47
2.3.3. № ПС-А-7 від 08.07.2020.pdf
19 березня 2021 13:47
2.3.2. № ПС-А-8 від 13.07.2020.pdf
19 березня 2021 13:47
2.3.1. № Т16-МЛП-19 від 20.05.2019.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.15.8. Дорожні робітники.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.15.7. Дорожні робітники.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.15.6. Дорожні робітники.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.15.5. Дорожні робітники.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.15.4. Дорожні робітники.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.15.3. Дорожні робітники.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.15.2. Дорожні робітники.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.15.1. Дорожні робітники.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.14. Машиністи фрези.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.12. Машиністи ДТМ.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.11. Машиністи ММ та ДБМ.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.10. Машиністи котка.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.4. Машиністи крана.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.3. Трактористи.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.2. Водії.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.1.3. ІТР.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.1.2. ІТР.pdf
19 березня 2021 13:47
2.2.1.1. ІТР.pdf

Вимога про усунення невідповідностей

Замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника в процедурі відкритих торгів (UA-2020-12-29-003478-c) виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією 1) перелік виявлених невідповідностей: В процесі розгляду FERMAK INSAAT TAAHHUT ANONIM SIRKETI виявлені наступні недоліки та невідповідності щодо кваліфікаційної відповідності вимогам згідно ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі»: Учасник не надав документальне підтвердження досвіду виконання робіт/надання послуг одним договором або сумарно в обсязі 100% від об’ємів основних видів робіт не менше ніж: № п/п Найменування виду робіт Одинці виміру Кількість 1. Фрезерування асфальтобетонного покриття м2 1000350 2. Влаштування вирівнюючого шару та/або шару основи з СФОВ з додаванням щебенево-піщаної суміші обробленої комплексним вяжучім та/або шару основи із щебенево-піщаної суміші обробленої цементом м2 1046980 3. Улаштування вирівнюючого шару та/або нижнього та/або середнього шару покриття дорожнього одягу із асфальтобетонної суміші асфальтоукладальником м2 1059160 4. Влаштування верхнього шару покриття із щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші асфальтоукладальником м2 1046750 5. Влаштування горизонтальної дорожньої розмітки пластиком холодного нанесення км 266,834 2) посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: Згідно додатку 2.7. до тендерної документації-Учасник має надати документальне підтвердження досвіду виконання робіт/надання послуг одним договором або сумарно в обсязі 100% від об’ємів основних видів робіт не менше ніж: № п/п Найменування виду робіт Одинці виміру Кількість 1 Фрезерування асфальтобетонного покриття м2 1000350 2 Влаштування вирівнюючого шару та/або шару основи з СФОВ з додаванням щебенево-піщаної суміші обробленої комплексним вяжучім та/або шару основи із щебенево-піщаної суміші обробленої цементом м2 1046980 3 Улаштування вирівнюючого шару та/або нижнього та/або середнього шару покриття дорожнього одягу із асфальтобетонної суміші асфальтоукладальником м2 1059160 4 Влаштування верхнього шару покриття із щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші асфальтоукладальником м2 1046750 5 Влаштування горизонтальної дорожньої розмітки пластиком холодного нанесення км 266,834 примітка: Учасник нерезидент повинен надати документи з урахуванням особливостей законодавства його країни походження (далі – аналоги документів). Аналоги документів повинні містити примітку на заміну яких документів вони надані Учасником нерезидентом.У разі відсутності аналогів зазначених документів, Учасник нерезидент повинен надати довідку в довільній формі з поясненням щодо їх відсутності. 3) На підтвердження вищезазначеної інформації учасник повинен долучити шляхом завантаження до тендерної пропозиції такі документи: Учасник має надати документальне підтвердження досвіду виконання робіт/надання послуг одним договором або сумарно в обсязі 100% від об’ємів основних видів робіт не менше ніж: № п/п Найменування виду робіт Одинці виміру Кількість 1. Фрезерування асфальтобетонного покриття м2 1000350 2. Влаштування вирівнюючого шару та/або шару основи з СФОВ з додаванням щебенево-піщаної суміші обробленої комплексним вяжучім та/або шару основи із щебенево-піщаної суміші обробленої цементом м2 1046980 3. Улаштування вирівнюючого шару та/або нижнього та/або середнього шару покриття дорожнього одягу із асфальтобетонної суміші асфальтоукладальником м2 1059160 4. Влаштування верхнього шару покриття із щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші асфальтоукладальником м2 1046750 5. Влаштування горизонтальної дорожньої розмітки пластиком холодного нанесення км 266,834 примітка: Учасник нерезидент повинен надати документи з урахуванням особливостей законодавства його країни походження (далі – аналоги документів). Аналоги документів повинні містити примітку на заміну яких документів вони надані Учасником нерезидентом.У разі відсутності аналогів зазначених документів, Учасник нерезидент повинен надати довідку в довільній формі з поясненням щодо їх відсутності. ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА): 1. Оприлюднити в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей з урахуванням вимог частини 16 статті 29 Закону

Документи

09 квітня 2021 17:20
Протокол-11-Т-04-01.pdf

Публічні документи

08 квітня 2021 13:39
Категорії пояснення.pdf
08 квітня 2021 13:39
Договір 2.pdf
08 квітня 2021 13:33
Електронний підпис
08 квітня 2021 13:31
Договір 1.pdf
08 квітня 2021 13:30
Досвід.pdf
19 березня 2021 16:04
Електронний підпис
19 березня 2021 15:06
Електронний підпис
19 березня 2021 14:50
Довідка судимість.pdf
19 березня 2021 14:50
Довідка заборгованість.pdf
19 березня 2021 14:50
ТК Яременко - дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Фіник - дор.роб.pdf
19 березня 2021 14:50
ТК Філіпіді Р.П. маш. УАБ.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Унгурян - дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Ульянов - дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Ткаченко - маш.котка.pdf
19 березня 2021 14:50
ТК Татосян У.Д. - дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Татосян А.У - дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Сухопаренко - дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Старанов О.В. перевод.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Сандрачук А.В. дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Саакян Г.С. - дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Саакян В.А. - дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Рубенян - дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Рибакін В.В. дор.роб.pdf
19 березня 2021 14:50
ТК Петросян - маш.котка.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Папіровник -водій.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Мноян - дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Микитіна - виконроб.pdf
19 березня 2021 14:50
ТК Мазур Г.І. - майстер.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Литвинчук - маш. фрези.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Лаврик-машиніст УАБ.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Краснощок - дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Коваль - дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Іовчев П.П. дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Жемчужніков - дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Єфімчук - дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Джоган - дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Гурін М.В. - виконроб.pdf
19 березня 2021 14:50
ТК Важницький - водій.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Бондарчук - маш.фрези.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Барда - маш.котка.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Артюшенко - водій.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Андреєв З І. - водій.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Андреєв В.З. - водій.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Амірян - водій.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Аветісян Г.Н. - дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Аветісян В.Н.- дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
ТК Аветісян А.Н. - дор.роб.PDF
19 березня 2021 14:50
8.5 Ліцензія Банку.pdf
19 березня 2021 14:50
8.4 Довіреність Мороз.pdf
19 березня 2021 14:50
8.4 Витяг з наказу Мороз.pdf
19 березня 2021 14:50
8.3 Виписка.pdf
19 березня 2021 14:50
8.1 Банківська гарантія.zip
19 березня 2021 14:50
2.6.2 Дипломи.pdf
19 березня 2021 14:50
2.4 Транспортна схема.pdf
19 березня 2021 14:50
2.2. Наявність бази.PDF
19 березня 2021 14:50
2.1 Наявність техніки.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОСТДОРСТРОЙ"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Підтверджую

Довідка за ст.17.PDF

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Вчинення корупційних правопорушень

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Підтверджую

Довідка за ст.17.PDF

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Підтверджую

Довідка за ст.17.PDF

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Підтверджую

Довідка за ст.17.PDF

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Підтверджую

Довідка за ст.17.PDF

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Підтверджую

Довідка за ст.17.PDF

ТОВ "Автомагістраль-Південь"

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Вчинення корупційних правопорушень

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую

FERMAK INSAAT TAAHHUT ANONIM SIRKETI

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Підтверджую

Вчинення корупційних правопорушень

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Підтверджую

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Підтверджую

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Порушення справ про банкрутство

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Підтверджую

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Мова тендерної пропозиції українська

Підтверджую