Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів 92312000-1 Мистецькі послуги (Мистецький проєкт «ПАРАД КУЛЬТУР»).
Очікувана вартість
2 500 000,00 UAH
UA-2020-11-30-004535-c 8d5d7c59ccd6419288ac574dc917e712
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Степічева Леся Володимирівна

380442797290 lvs04@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Код ЄДРПОУ: 02231933
Місцезнаходження: 01024, Україна , Київська обл., Київ, бульвар Тараса Шевченка,3
Контактна особа: Степічева Леся Володимирівна
380442797290
lvs04@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Необхідність захисту прав інтелектуальної власності
Обґрунтування
Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:
Відповідно до рішення «Про затвердження Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019 – 2021 роки» від 18.12.2018 № 457/6508, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.12.2019 № 2289 «Про затвердження Плану роботи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на 2020 рік», Календарного плану державних, міських свят, культурно-мистецьких та релігійних заходів Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на 2020 рік (зі змінами), з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами та доповненнями), розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міською державної адміністрації) від 27.11.2020 № 1860 «Про організаційні заходи, пов'язані з святкуванням у місті Києві Нового 2021 року та Різдва Христового», Департамент культури планує провести закупівлю послуг: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів. 92312000-1 Мистецькі послуги. Мистецький проєкт «ПАРАД КУЛЬТУР».
Так, розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міською державної адміністрації) від 27.11.2020 № 1860 «Про організаційні заходи, пов'язані з святкуванням у місті Києві Нового 2021 року та Різдва Христового», визначено перелік місць розміщення світлових- та арт-інсталяцій новорічної і різдвяної тематики у рамках реалізації мистецького проєкту «ПАРАД КУЛЬТУР» та доручено Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечення розміщення світлових та арт-інсталяцій новорічної і різдвяної тематики в місцях, визначених у додатку до розпорядження, та фінансування в межах загального обсягу асигнувань, передбачених у бюджеті міста Києва на 2020 рік на відповідні цілі.
При проведенні даної закупівлі послуг існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності. Учасником переговорної процедури закупівлі було обрано ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЛОБАЛ-ДЕКОР», так як, саме цій організації передано Свідоцтво на знак для товарів і послуг «ПАРАД КУЛЬТУР» № 186391, зареєстроване в Державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг та опубліковане 26.05.2014 у бюлетені № 10.
Правова охорона знаку для товарів і послуг обумовлена необхідністю можливої недобросовісної конкуренції і захисту від підробок. Відповідно до частини четвертої статті 16 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг», використання знаку (торгівельної марки) визначається застосуванням його підчас пропонування та надання будь якої послуги, для якої знак зареєстровано. Обсяг правової охорони торговельної марки визначається наведеними у свідоцтві її зображенням та переліком товарів і послуг. Так, відповідно до бібліографічних даних свідоцтва на знак для товарів і послуг № 186391, даний знак належить до Кл. 41 Міжнародної класифікації товарів і послуг для реєстрації знаків, а саме можуть використовуватись для облаштовування дозвілля, наймання (прокату) видовищних декорацій тощо.
Надання державою захисту монополії на виключні права інтелектуальної власності стимулює різноманітну діяльність, ділову активність, надає володільцям таких прав певні переваги на деякий час, зокрема захищаючи їх права від незаконних посягань у формі недобросовісної конкуренції. Монополія на об'єкти права інтелектуальної власності, що захищені законом від конкуренції, віднесена до тимчасової монополії на ринку. Ці питання врегульовані насамперед частиною четвертою Цивільного кодексу України, що містить спеціальні положення про охорону результатів інтелектуальної власності. Виникнення монополії в результаті володіння виключними правами та отримання на неї господарським суб'єктом правового захисту пов'язано з тим, що ці права мають абсолютний характер.
Згідно з частиною першою статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. Відповідно до частини третьої статті 631 Цивільного кодексу України сторони можуть встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення.
Водночас переговорна процедура закупівлі застосовується замовником, як виняток у разі наявності умов, визначених пунктами 2, 4, 5 частини другої статті 40 Закону, які передбачають укладання договору про закупівлю товарів, робіт або послуг, що можуть бути надані (поставлені/виконані) тільки певним суб’єктом. Тому, сторони можуть встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення у зазначених випадках. Тобто мова йде про ті випадки, коли Замовник не мав альтернативного постачальника.
Зважаючи на вищевикладене, враховуючи роз’яснення Департаменту сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо застосування частини третьої статті 631 Цивільного кодексу України та відповідно до пункту другого частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», враховуючи норми Цивільного кодексу України та норми Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг», тендерним комітетом Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) було прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівлі з ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЛОБАЛ-ДЕКОР», в межах видатків затверджених бюджетом міста Києва.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 30 листопада 2020 16:51
Оскарження наміру укласти договір: 11 грудня 2020 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:92310000-7: Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Мистецький проєкт «ПАРАД КУЛЬТУР».
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 01001, Україна, м. Київ, м. Київ, Софійська площа, Контрактова площа, Арка Дружби народів (Центральний парк культури і відпочинку м. Києва, Володимирський узвіз, 2), Пішохідно-велосипедний міст, Парк «Володимирська гірка», Алея художників, Андріївський узвіз.
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів
1 послуга
Мистецький проєкт «ПАРАД КУЛЬТУР».
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 01001, Україна, м. Київ, м. Київ, Софійська площа, Контрактова площа, Арка Дружби народів (Центральний парк культури і відпочинку м. Києва, Володимирський узвіз, 2), Пішохідно-велосипедний міст, Парк «Володимирська гірка», Алея художників, Андріївський узвіз.
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 92312000-1 — Мистецькі послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Розрахунки проводяться шляхом оплати Замовником наданих послуг після підписання акту наданих послуг. Перерахування коштів Виконавцю здійснюється протягом 10 банківських днів з дати отримання Замовником відповідного бюджетного фінансування на свій розрахунковий за умови наявності акту наданих послуг, виконавчого кошторису та відповідних бюджетних асигнувань. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за надані послуги здійснюється протягом 10 банківських днів з дати отримання Замовником відповідного бюджетного фінансування на свій розрахунковий рахунок Пiсляоплата 10 Банківські 100

Тендерна документація

30 листопада 2020 16:37
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
30 листопада 2020 16:30
Запрошення до участі у переговорній процедурі.pdf
30 листопада 2020 16:29
Проект договору.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю «ГЛОБАЛ-ДЕКОР»
#41008870
Переможець 2 500 000,00
UAH
30 листопада 2020 16:51

Документи

30 листопада 2020 16:50
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 30 листопада 2020 16:51

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «ГЛОБАЛ-ДЕКОР»
#41008870
2 500 000,00
UAH
Документи

Документи

30 листопада 2020 16:50
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
29 грудня 2020 10:59
Електронний підпис укладений
17 грудня 2020 16:28
Кошторис до договору 18 від 17.12.2020.pdf укладений
17 грудня 2020 16:25
Договір 18 від 17.12.2020.pdf укладений
17 грудня 2020 16:25

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2020
Сума оплати за договором: 2 500 000,00
UAH