Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

IN13-0026 ВО Кабель 24х9/125 універсальний, з гелем, LSZH , Гильза защиты сварного соединения Fujikura FP-3M (длина 60 мм.) , Пігтейл SС 9/125 1,5м LSZH , IN51-0001 ВО муфта тупиковая c 1 кассетой и 24 гильзами (максимально 4 кассеты, 48 зварювань) , IN14-0008 Пігтейл SС 50/125 1,0м LSZH , Кабель ОКТБг-М(1,5)П-12Е1-0,40Ф3,5/0,30Н19-12 , ВО бокс 8 порта SC сімплекс/LC дуплекс, 16 волокон, під зварювання, без адаптерів, P/N:IN45-0007 , Адаптер прохідний SC сімплекс 9/125, 50/125 и 62,5/125 мкм. (IN43-0004), P/N:IN43-0004, SC-28SM-J-050 Патч-корд SC-SC simplex 9/125 50,0м LSZH, P/N:SC-28SM-J-050
Очікувана вартість
30 994,61 UAH
UA-2020-10-20-003231-b 76cf43e5b0ef4d9a9822e1bb30c795a1
Закупівля без використання електронної системи    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Задолинна Тетяна Петрівна

+380487123153 tetyana.zadolynna@onmedu.edu.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Дата оприлюднення: 20 жовтня 2020
Друкувати звіт про договір про закупівлю PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Одеський національний медичний університет
Код ЄДРПОУ: 02010801
Місцезнаходження: 65082, Україна , Одеська обл., Одеса, Валіховський провулок, 2
Контактна особа: Задолинна Тетяна Петрівна
+380487123153
tetyana.zadolynna@onmedu.edu.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:32560000-6: Оптоволоконні матеріали


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
150 м
IN13-0026 ВО Кабель 24х9/125 універсальний, з гелем, LSZH
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул.Пастера,11, м.Одеса, Одеська область, 65023, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 32562200-2 — Оптичні телекомунікаційні кабелі
148 шт
Гильза защиты сварного соединения Fujikura FP-3M (длина 60 мм.)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул.Пастера,11, м.Одеса, Одеська область, 65023, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 32561000-3 — Оптоволоконні з’єднувачі
96 шт
Пігтейл SС 9/125 1,5м LSZH
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул.Пастера,11, м.Одеса, Одеська область, 65023, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 32561000-3 — Оптоволоконні з’єднувачі
2 шт
IN51-0001 ВО муфта тупиковая c 1 кассетой и 24 гильзами (максимально 4 кассеты, 48 зварювань)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул.Пастера,11, м.Одеса, Одеська область, 65023, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 32561000-3 — Оптоволоконні з’єднувачі
4 шт
IN14-0008 Пігтейл SС 50/125 1,0м LSZH
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул.Пастера,11, м.Одеса, Одеська область, 65023, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 32561000-3 — Оптоволоконні з’єднувачі
150 м
Кабель ОКТБг-М(1,5)П-12Е1-0,40Ф3,5/0,30Н19-12
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул.Пастера,11, м.Одеса, Одеська область, 65023, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 32562200-2 — Оптичні телекомунікаційні кабелі
2 шт
ВО бокс 8 порта SC сімплекс/LC дуплекс, 16 волокон, під зварювання, без адаптерів, P/N:IN45-0007
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул.Пастера,11, м.Одеса, Одеська область, 65023, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 32561000-3 — Оптоволоконні з’єднувачі
4 шт
Адаптер прохідний SC сімплекс 9/125, 50/125 и 62,5/125 мкм. (IN43-0004), P/N:IN43-0004
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул.Пастера,11, м.Одеса, Одеська область, 65023, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 32561000-3 — Оптоволоконні з’єднувачі
4 шт
SC-28SM-J-050 Патч-корд SC-SC simplex 9/125 50,0м LSZH, P/N:SC-28SM-J-050
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул.Пастера,11, м.Одеса, Одеська область, 65023, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 32561000-3 — Оптоволоконні з’єднувачі

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 10 Робочі 100

Тендерна документація

20 жовтня 2020 16:59
Електронний підпис

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП "ЛанТек"
#30692374
Переможець 30 994,61
UAH з ПДВ
20 жовтня 2020 17:32

Документи

20 жовтня 2020 17:25
Електронний підпис
20 жовтня 2020 17:07
рішення

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
20 жовтня 2020 17:42
договір укладений
20 жовтня 2020 17:36