Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Реконструкція об`єктів житлово-комунального господарства: влаштування пандусів до житлового будинку за адресою: вул. Ковпака, 17 п. 2 м. Суми
Очікувана вартість
177 293,80 UAH
UA-2020-10-13-004751-a 45b2fcbfadec4d6a8397829520ac8e19
Спрощена/Допорогова закупівля    Спрощена    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Чугай Наталя Миколаївна

380542700595 dim@smr.gov.ua

Знайшли порушення?

Зверніться до Держаудитслужби

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради
Код ЄДРПОУ: 24013674
Місцезнаходження: 40004, Україна , Сумська обл., Суми, вул. Горького, 21
Контактна особа: Чугай Наталя Миколаївна
380542700595
dim@smr.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 13 жовтня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 20 жовтня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 23 жовтня 2020 00:00
Очікувана вартість: 177 293,80 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 886,47 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


ОГОЛОШЕННЯ
про проведення спрощеної закупівлі.
• Інформація про замовника торгів: Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради, (24013674), 40004, м. Суми, вул. Горького,21, І категорія;
• Назва предмету закупівлі: Реконструкція об`єктів житлово-комунального господарства: влаштування пандусів до житлового будинку за адресою: вул. Ковпака, 17 п. 2 м. Суми.
• Класифікатор та його відповідний код: ДК021-2015: 45454000-4: Реконструкція.
• Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: детально викладена в Додатку 2.
• Обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг: житловий будинок за адресою: вул. Ковпака, 17 п. 2 м. Суми.
• Строк виконання робіт (надання послуг): до 18.12.2020 р.
Умови оплати: Розрахунки проводяться шляхом оплати Замовником після підписання Сторонами "Довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрат" по формі №КБ-3 та «Акту приймання виконаних будівельних робіт» форма №КБ-2в протягом 5 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетних коштів на свій реєстраційний рахунок від департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради на підставі Бюджетного кодексу України.
Замовник здійснює по мірі надходження коштів з міського бюджету проміжні платежі Підряднику за виконані роботи на підставі «Довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрат» по формі №КБ-3 та «Акту приймання виконаних будівельних робіт» по формі №КБ-2в, у межах відповідних бюджетних призначень на 2020 рік, передбачених графіком фінансування (Додаток №__).
Проміжні платежі за виконані роботи здійснюються в межах 95 відсотків договірної ціни.
Кінцева оплата за виконані роботи з Підрядником здійснюються протягом 30-ти робочих днів після закінчення Підрядником всіх передбачених договором робіт, але за умови наявності коштів у міському бюджеті.
• Очікувана вартість предмету закупівлі: 177 293,80 грн. (з ПДВ).
• Період уточненя інформації про закупівлю: по 20.10.2020 р. до 00-00 год. за Київським часом.
• Кінцевий строк подання пропозицій: 23.10.2020 р. до 00-00 год. за Київським часом.
• Перелік критеріїв та методіка оцінки пропозицій: Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури - є ціна (питома вага критерію – 100%) (з врахуванням податку на додану вартість (з ПДВ) - якщо учасник є платником податку на додану вартість; без врахування податку на додану вартість (без ПДВ) - якщо учасник не є платником податку на додану вартість).
Розкриття пропозицій відбувається у порядку, передбаченому абзацами першим і другим частини першої статті 28 Закону. Замовник розглядає на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі пропозицію учасника, яка за результатами електронного аукціону (у разі його проведення) визначена найбільш економічно вигідною. У разі відхилення найбільш економічно вигідної пропозиції відповідно до частини тринадцятої цієї статті замовник розглядає наступну пропозицію учасника, який за результатами оцінки надав наступну найбільш економічно вигідну пропозицію. Наступна найбільш економічно вигідна пропозиція визначається електронною системою закупівель автоматично. Замовник відхиляє пропозицію в разі, якщо: 1) пропозиція учасника не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі; 2) учасник не надав забезпечення пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником;3) учасник, який визначений переможцем спрощеної закупівлі, відмовився від укладення договору про закупівлю;4) якщо учасник протягом одного року до дати оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі відмовився від підписання договору про закупівлю (у тому числі через неукладення договору з боку учасника) більше двох разів із замовником, який проводить таку спрощену закупівлю.
• Розмір та умови надання забезпечення пропозицій учасників (не більше 0,5% на роботи, не більше 3% на послуги): не вимагається.
• Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю: не вимагається.
• Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону (в межах 0,5-3%): 886 грн. 47 коп. (0,5%).
• Інша інформація:
• Вимоги до учасників та спосіб їх підтвердження: Всі, визначені цією документацією документи пропозиції, завантажуються в електронну систему закупівель у вигляді скан-копій придатних для машинозчитування (файли з розширенням «..pdf.», «..jpeg.», тощо), зміст та вигляд яких повинен відповідати оригіналам відповідних документів, згідно яких виготовляються такі скан-копії. Документи, що складаються учасником, повинні бути оформлені належним чином у відповідності до вимог чинного законодавства в частині дотримання письмової форми документу, складеного суб’єктом господарювання, в тому числі за власноручним підписом учасника/уповноваженої особи учасника.
• Документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів пропозиції та договору:
- протокол загальних зборів щодо обрання керівника юридичної особи або рішення чи розпорядження власника чи уповноваженої власником особи (відповідно до процедури обрання, яка визначена статутом чи іншими установчими документами), завірену підписом уповноваженої особи та печаткою Учасника,
- наказ про призначення (вступ) на посаду (у разі, якщо наказ на призначення не ведеться - документ на підставі якого діє особа) у випадку підписання пропозиції безпосередньо керівником учасника,
- копія статуту або іншого установчого документу (для юридичної особи);
- довіреність, якщо повноваження особи визначені довіреністю, при цьому учасник повинен надати документ про призначення (наказ, тощо) на особу, яка надала таку довіреність,
- копія паспорту (для фізичних осіб);
• Учасник у Гарантійному листі щодо виконання зобов’язань гарантує застосування заходів стосовно захисту довкілля під час виконання робіт.
• Договірна ціна пропозиції та підтверджуючі розрахункі за статтями витрат у відповідності до Державних стандартів України, яка повинна бути розрахована відповідно до Додатку 2 за правилами визначення динамічної договірної ціни згідно ДСТУ Б Д.1.1-1:2013:
 Локальні кошториси;
 Підсумкова відомість ресурсів;
 Розрахунок загально - виробничих витрат;
 Розрахунок коштів на покриття адміністративних витрат будівельних організацій;
 Розрахунок прибутку (в межах усереднених показників, рекомендованих Держбудом за погодженням з Мінекономіки).
Ціна пропозиції, за яку учасник згоден виконати замовлення, розраховується виходячи з обсягів робіт на підставі нормативної потреби в трудових і матеріально-технічних ресурсах, необхідних для здійснення проектних рішень та поточних цін на них.
• Погоджений учасником проект договору про закупівлю (згідно Додатку № 1 до цієї документації);
• Довідка в довільній формі щодо наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виконання робіт.
Для підтвердження кваліфікації та досвіду працівників мають бути надані наступні документи на кожну особу зазначену в довідці:
- для штатних працівників - копії наказів про призначення на посаду або копії трудових книжок;
- для працівників залучених по цивільно-правовим угодам (або іншим договорам) – копії відповідних документів.
Копії відповідних посвідчень:
- копії дипломів для інженерних професій та керівного складу;
- свідоцтва про присвоєння кваліфікаційного рівня з робітничих професій, відповідно до технологічної спрямованості предмету закупівлі;
• З метою своєчасного виконання робіт та уникнення випадків недобросовісної конкуренції, учасники у складі своєї пропозиції повинні надати інформаційну довідку, складену в довільній формі, щодо можливості місцезнаходження машин та механізмів, в межах м. Суми на час виконання послуг із зазначенням адреси та підтверджуючі документи (договори оренди, свідоцтва про право власності або інші документи).
• Документи, що підтверджують наявність досвіду Учасника у виконанні аналогічного договору:
- копія (ї) договору (ів) зазначеного(-них) в гарантійному листі;
- позитивний лист – відгук замовника про належне виконання учасником аналогічного договору;
- копії довідок про вартість виконаних робіт (форма КБ-3);
- копії актів виконаних робіт (форма КБ-2).

Додатки до документації:
Додаток № 1 – Проект договору на виконання робіт.
Додаток №2 - Інформація про технічні,якісні та інші характеристики предмета закупівлі.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Реконструкція об`єктів житлово-комунального господарства: влаштування пандусів до житлового будинку за адресою: вул. Ковпака, 17 п. 2 м. Суми
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 18 грудня 2020
ДК 021:2015: 45454000-4 — Реконструкція

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Пiсляоплата 30 Робочі 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

13 жовтня 2020 15:25
Електронний цифровий підпис
13 жовтня 2020 15:24
Додаток №2.docx
13 жовтня 2020 15:24
Оголошення.doc
13 жовтня 2020 15:24
Додаток №1 Проект договору.docx

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 23 жовтня 2020 00:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП Кумеда Руслана Петрівна 146 958,00
UAH з ПДВ
146 958,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

22 жовтня 2020 17:09
sign.p7s
22 жовтня 2020 17:08
проект договору (2).pdf
22 жовтня 2020 17:08
повноваження2.jpg
22 жовтня 2020 17:08
повноваження.jpg
22 жовтня 2020 17:08
персонал.pdf
22 жовтня 2020 17:08
кошторис3.pdf
22 жовтня 2020 17:08
кошторис2.pdf
22 жовтня 2020 17:08
кошторис1.pdf
22 жовтня 2020 17:08
установчі.pdf
22 жовтня 2020 17:08
досвід_ відгук.pdf
22 жовтня 2020 17:08
досвід довідка.jpg
22 жовтня 2020 17:08
дог.аренда склад.pdf
22 жовтня 2020 17:08
довкілля.jpg
22 жовтня 2020 17:08
база.jpg

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП Кумеда Руслана Петрівна
#2993215045
Переможець 146 958,00
UAH з ПДВ
23 жовтня 2020 12:13

Документи

23 жовтня 2020 12:13
sign.p7s
23 жовтня 2020 12:12
Протокол №592_0001.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 23 жовтня 2020 12:13

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП Кумеда Руслана Петрівна
#2993215045
146 958,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

23 жовтня 2020 12:13
sign.p7s
23 жовтня 2020 12:12
Протокол №592_0001.pdf

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
05 листопада 2020 15:49
Договір №784-к_0001.pdf укладений
05 листопада 2020 15:49

Актуальні тендери

До пошуку