Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Комплекс послуг з розробки обґрунтування необхідності спеціального водокористування та отримання дозволу на спеціальне водокористування за об’єктом «Будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту Дніпропетровськ»
Очікувана вартість
95 800,00 UAH
UA-2020-09-29-000584-a 582da0c023984bcbacf1078b94cebd47
Спрощена/Допорогова закупівля    Спрощена    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Тарас Фрич

+380639599528 tfrych@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Державне підприємство "Фінансування інфраструктурних проектів"
Код ЄДРПОУ: 37264503
Місцезнаходження: 03118, Україна , м. Київ обл., м. Київ, вул. Хотівська, буд. 4-А
Контактна особа: Тарас Фрич
+380639599528
tfrych@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 29 вересня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 05 жовтня 2020 09:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 13 жовтня 2020 09:00
Початок аукціону: 15 жовтня 2020 12:09
Очікувана вартість: 95 800,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 479,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:90490000-8: Послуги з інспектування каналізаційних колекторів і консультаційні послуги з питань очищення стічних вод


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Комплекс послуг з розробки обґрунтування необхідності спеціального водокористування та отримання дозволу на спеціальне водокористування за об’єктом «Будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту Дніпропетровськ»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 21 грудня 2020
ДК 021:2015: 90490000-8 — Послуги з інспектування каналізаційних колекторів і консультаційні послуги з питань очищення стічних вод

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Iнша подія Умови оплати – на підставі належним чином оформленого рахунку Виконавця та підписаного Сторонами відповідного Акту приймання-передачі наданих послуг, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця, протягом 10 (десяти) робочих днів з дати отримання Замовником розрахункових документів, після отримання Замовником бюджетних призначень на підставі ст. ст. 48, 49 Бюджетного кодексу України Пiсляоплата 10 Робочі 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
29 вересня 2020 09:15
Електронний підпис
29 вересня 2020 09:14
Проект договору.doc
29 вересня 2020 09:14
Водокористування оголошення.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Тендерна документація
Дата подання: 30 вересня 2020 11:07
Дата відповіді: 01 жовтня 2020 17:21
Прошу повідомити наступне: 1) проектну документацію вже розроблено в полному обсязі 2) проектна документація вже в полному обсязі пройшла передбачені законодавством експертизи 3) висновки експертиз позитивні чи негативні 4) яке підприємство (підприємства) виконують будівельно-монтажні роботи по будівництву аеропорту 5) з мереж якого підприємства монтажно-будівельні підприємства отримують (будуть отримувати) воду в ході будівництва аеропорту 6. хімічні аналізи складу та властивостей стічних вод є в наявності. Також звертаю Вашу увагу на те, що 1) в теперешній час законодавством України не передбачено будь якого погодження та затвердження проектів ГДС. Нормативи ГДС підписуються розробником та водокористувачем і в такому вигляді додаються до пакету документів на отримання дозволу на спецводокористування. Але додатком 2 до тендерної документації передбачено "Погодження та затвердження проекту ГДС нормованих речовин із скидами стічних вод об’єкту в контролюючих організаціях". 2) Договором передбачено виконання послуг за 80 (вісімдесят) календарних днів, що вкрай замало для такої роботи та ще і без передплати, треба мінімум 120 днів. Заздалегідь вдячний.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний учаснику! Ознайомитися з проєктною документацією Ви можете за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/15N7PadaLEkkA85cQAAcZHDsWX7BFKxgd?usp=sharing або після надсилання запиту на електронну адресу tender.fininpro@gmail.com
Згідно з нижченаведеними пунктами Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 15.12.1994 № 116 «Про затвердження Інструкції про порядок розробки та затвердження гранично допустимих скидів (ГДС) речовин у водні об'єкти із зворотними водами», ДП «ФІНІНПРО» вважає за доцільне погодити та затвердити проект ГДС нормованих речовин із скидами стічних вод об’єкту.
Відповідно до п.2.2 Величини ГДС речовин розробляються і затверджуються для діючих і тих, що проектуються, підприємств-водокористувачів, які мають (будуть мати) організовані скиди зворотних вод з господарської ланки круговороту води у природні ланки (річкові, озерні, морські), тобто у водні об'єкти.
Відповідно до п. 2.29. Розгляд документів (проектів ГДС, ТПС речовин і планів заходів щодо досягнення ГДС) і узгодження проектів ГДС речовин органами санітарного нагляду необхідні лише у випадках, коли скид зворотних вод здійснюється в межах населеного пункту або на ділянках водних об'єктів, що використовуються як джерела господарсько-питного водопостачання і для рекреаційних потреб, а самі зворотні води містять у собі органічні або токсичні забруднюючі речовини. Відповідно до п. 2.30. Для узгодження і затвердження проектів ГДС речовин від підприємства-водокористувача подаються такі матеріали, отримані від розробника ГДС:
- обґрунтовуючі матеріали (пояснювальна записка), які містять вихідні дані, правове та методичне обґрунтування, розрахункові умови, розрахунок ГДС речовин, визначення ТПС речовин, розробку пропозицій щодо водоохоронних заходів;
- проекти ГДС і ТПС речовин, плану заходів щодо досягнення ГДС (див. додаток N 2).
При відсутності обґрунтовуючих матеріалів проекти величин ГДС і ТПС речовин не розглядаються.
Відповідно до п. 2.31. Подані документи мають бути розглянуті та узгоджені органами Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) України протягом двох тижнів, розглянуті та затверджені органами Мінприроди України - за місяць. У випадку відмовлення органів МОЗ України від розгляду або при необґрунтованому відхиленні поданих матеріалів органи Мінприроди України мають право прийняти з питання затвердження ГДС і плану заходів щодо їх досягнення самостійне рішення.
Відповідно до п. 2.32. Перегляд ГДС речовин виконується не рідше одного разу на п'ять років. Органи Мінприроди України мають право зобов'язати водокористувача внести корективи у затверджені ГДС речовин, якщо змінилась категорія водокористування водоприймача або його розрахункові характеристики чи характеристики скиду зворотних вод (більше ніж на 20 %), введені нові очисні споруди чи споруди доочищення, які забезпечують кращий рівень очищення зворотних вод, ніж передбачений встановленими допустимими концентраціями речовин в діючих ГДС і т. ін.
За місяць до закінчення строку дії встановлених ГДС речовин, підприємство-водокористувач повинно звернутися до місцевого органу Мінприроди України з клопотанням про перегляд ГДС з представленням нового розрахунку чи уточнення проекту діючих ГДС речовин.
Якщо після закінчення строку дії ГДС речовин підприємство-водокористувач не подає клопотання про його перегляд або продовження, то орган Мінприроди України повинен скасувати дозвіл на спецводокористування і ліміти скидів забруднюючих речовин встановлювати на рівні ГДК.
Відповідно до п. 2.33. Без затверджених ГДС речовин дозволи на спеціальне водокористування видаватись не будуть.
ДП «ФІНІНПРО», як Замовник комплексу послуг з розробки обґрунтування необхідності спеціального водокористування та отримання дозволу на спеціальне водокористування за об’єктом «Будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту Дніпропетровськ»», вважає, що для надання вищезазначеного комплексу послуг достатньо 80 (вісімдесяти) днів.
Очисні споруди
Дата подання: 03 жовтня 2020 14:27
Дата відповіді: 05 жовтня 2020 13:54
Дякую за можливість ознайомиться з проектною документацією. Прошу повідомити, чи вже закінчені будівельно-монтажні роботи на очисних спорудах зливової каналізації.
Відповідь: Шановний учаснику! Станом на 05.10.2020 будівельно-монтажні роботи на очисних спорудах зливової каналізації не завершені

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-09-29-000584-a.c1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕГІОНАЛЬНИЙ ПУСКО-НАЛАГОДЖУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР", Код ЄДРПОУ:30442602
Дата подання: 03 жовтня 2020 14:49
Невідповідність тендерної документації вимогам законодавства України
Додатком 2 до тендерної документації передбачено "Погодження та затвердження проекту ГДС нормованих речовин із скидами стічних вод об’єкту в контролюючих організаціях". Пункти "Інструкції..." на які тендерний комітет послався в своїй відповіді втратили сенс тому, 1)що вони протиречать вимогам Водного кодексу, та тому, 2)що їх просто неможливо виконати. Вимагаю видалити вище зазначену фразу з тендерної документації. Додаю лист-роз'яснення Мінприроди.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
05 жовтня 2020 13:55
Шановний учаснику! При наданні комплексу послуг з розробки обґрунтування необхідності спеціального водокористування та отримання дозволу на спеціальне водокористування за об’єктом «Будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту Дніпропетровськ»», Замовник буде вимагати погодження та затвердження проекту ГДС нормованих речовин із скидами стічних вод об’єкту відповідно до чинного законодавства.
Документ на який посилається ДП «ФІНІНПРО», а саме наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 15.12.1994 № 116 «Про затвердження Інструкції про порядок розробки та затвердження гранично допустимих скидів (ГДС) речовин у водні об'єкти із зворотними водами» на момент проведення закупівлі є чинним.
На підставі вищенаведеного, зміни до оголошення вноситись не будуть

Документи подані скаржником

03 жовтня 2020 14:45
Разъяснение по ПДС.PDF

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 15 жовтня 2020 12:48

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ СПЕЦЕНЕРГОКОМПЛЕКС 68 976,00
UAH з ПДВ
48 864,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА КОМПАНІЯ "ЕКОС ГРУП" 80 000,00
UAH з ПДВ
48 865,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "ТЕХНОЕКОС" 84 000,00
UAH з ПДВ
60 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КАЗАЧАНСЬКА ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА 94 500,00
UAH з ПДВ
94 500,00
UAH з ПДВ
Документи
НАУКОВО-ДОСЛІДНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО - ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ЕКОЛОГІЧНИХ ПРОБЛЕМ" 95 800,00
UAH з ПДВ
95 800,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

13 жовтня 2020 02:46
Електронний підпис
13 жовтня 2020 02:46
Статут.pdf
13 жовтня 2020 02:46
Договор Аква.pdf
13 жовтня 2020 02:46
Гарантійний лист.pdf
13 жовтня 2020 02:46
Виписка з ЄДР.pdf

Публічні документи

12 жовтня 2020 22:25
10. Витяг.pdf
12 жовтня 2020 22:25
9. Технічне завдання.pdf
12 жовтня 2020 22:25
8. Гарантійний лист.pdf
12 жовтня 2020 22:25
3. Копія виписки ЄДРПОУ.pdf
12 жовтня 2020 22:25
1. Рішення.pdf

Публічні документи

08 жовтня 2020 14:54
Електронний підпис
08 жовтня 2020 14:49
Гарантійний лист.pdf
08 жовтня 2020 14:49
Цінова пропозиція.pdf
08 жовтня 2020 14:49
Статут.pdf
08 жовтня 2020 14:49
Св-во ПДВ.pdf
08 жовтня 2020 14:49
Рішення власника.pdf
08 жовтня 2020 14:49
Наказ директора.pdf
08 жовтня 2020 14:49
Лист-пояснення.pdf
08 жовтня 2020 14:49
Виписка 2019.pdf

Публічні документи

13 жовтня 2020 08:36
Електронний підпис
13 жовтня 2020 08:35
Технічне завдання.pdf
13 жовтня 2020 08:35
гарант письмо.pdf
13 жовтня 2020 08:35
Проект договору.pdf
13 жовтня 2020 08:35
ФОП.pdf

Публічні документи

12 жовтня 2020 19:09
Електронний підпис
12 жовтня 2020 19:08
4Документи.pdf
12 жовтня 2020 19:08
3Документи.pdf
12 жовтня 2020 19:08
2Документи.pdf
12 жовтня 2020 19:08
1Документи.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ СПЕЦЕНЕРГОКОМПЛЕКС

ТОВ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА КОМПАНІЯ "ЕКОС ГРУП"

ПП "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "ТЕХНОЕКОС"

ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КАЗАЧАНСЬКА ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА

НАУКОВО-ДОСЛІДНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО - ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ЕКОЛОГІЧНИХ ПРОБЛЕМ"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ СПЕЦЕНЕРГОКОМПЛЕКС
#37617639
Переможець 48 864,00
UAH з ПДВ
16 жовтня 2020 13:37

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 16 жовтня 2020 13:37

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ СПЕЦЕНЕРГОКОМПЛЕКС
#37617639
48 864,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
21 жовтня 2020 16:47
ДН-28-10-20.pdf укладений
21 жовтня 2020 16:46
Електронний підпис зміни до договору
29 січня 2021 15:03

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 21 жовтня 2020 — 21 грудня 2020
Сума оплати за договором: 0,01
UAH (в тому числі ПДВ 0,00 UAH)