Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Роботи з розроблення проектної документації по об’єкту «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя на ділянці км 244+853 – км 272+849, Дніпропетровська область» (71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги)
Очікувана вартість
10 964 568,00 UAH
UA-2020-09-28-004875-c 4e279a52c0ee4739a211fec2db79bdce
Відкриті торги    Пропозиції розглянуті
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Свізінська Ганна Анатоліївна

380567445263
svyzynskaia@sad.gov.ua

Знайшли порушення?

Зверніться до Держаудитслужби

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
Код ЄДРПОУ: 25843931
Місцезнаходження: 49600, Україна , Дніпропетровська обл., Дніпро, Воскресенська, 24
Контактна особа: Свізінська Ганна Анатоліївна
380567445263,
svyzynskaia@sad.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 28 вересня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 11 жовтня 2020 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 17 жовтня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 21 жовтня 2020 17:00
Початок аукціону: 22 жовтня 2020 14:31
Очікувана вартість: 10 964 568,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 54 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 54 822,84 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Усі документи тендерної пропозиції, що підготовлені безпосередньо Учасником повинні бути складені українською мовою. Допускається наявність у складі тендерної пропозиції Учасника та не потребують перекладу українською мовою документи на російській мові, складені Учасником в минулих періодах, або надані сторонніми підприємствами, організаціями чи установами, зокрема, але не виключно: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо.
Також, виняток складають стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування; інформація коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).
У разі неможливості подання учасниками документів до складу тендерної пропозиції українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою. При цьому документи, які складені іноземною мовою беспосередньо учасником - довідкі, гарантійні листи, листи у довільній формі або інше, обовязково надаються з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача.
Щодо подання учасниками до складу тендерної пропозиції офіційних документів, які складені іноземною мовою:
Для підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів учасника, з метою використання їх на території України, документи повинні бути легалізовані у встановленому порядку або засвідчені спеціальним штампом «Apostille» (апостиль), якщо країна, в якій цей учасник зареєстрований, підписала відповідну конвенцію, крім випадку, якщо існують угоди між двома або декількома державами, які відміняють або спрощують зазначену процедуру або звільняють сам документ від легалізації.
Документи легалізуються учасниками торгів –іноземними суб’єктами господарювання наступним чином:
а) за спрощеною процедурою проставлення Апостиля (Apostille) відповідно до статей 3 та 4 Гаазької Конвенції від 05.10.1961 року
або
б) за процедурою консульської легалізації відповідно до Віденської Конвенції «Про консульські зносини» 1963 року
або
в) завірений(-і) нотаріально відповідно до глави 11 Закону України «Про нотаріат» (в разі, якщо документ не потребує легалізації згідно з міжнародною угодою (конвенцією тощо) між Україною та країною-учасника торгів ) та в такому випадку надається лист-роз‘яснення, складений в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою (за наявності), з посиланням на відповідну міжнародну угоду (конвенцію тощо) між Україною та країною-учасника торгів, згідно з якою документ не потребує легалізації.
Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі електронної банківської гаранті (далі - банківська гарантія) з накладеним електронно-цифровим підписом/кваліфікованого електронного підпису гаранту (далі-банк-гарант) відповідно до вимог діючого законодавства.
Електронна гарантія обов’язково повинна містити посилання на реквізити закупівлі, її назву та номер на веб-порталі Уповноваженого органу.
Електронна гарантія надається у складі тендерної пропозиції у форматі, що дає можливість перевірити електронний цифровий підпис/кваліфікований електронний підпис банку-гаранта за допомогою ресурсу офіційного веб-сайту Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України. У разі відсутності або не підтвердження ЕЦП/КЕП банківської гарантії, подана учасником тендерна пропозиція відхиляється Замовником.
Банківська гарантія надана банком-резидентом України має бути оформлена відповідно до вимог постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах».
Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням ЕЦП/КЕП гаранта (у випадку, якщо підписантом не є голова правління).
Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає 0,5 % очікуваної вартості закупівлі, а саме 54 000,00 грн. (п’ятдесят чотири тисячі гривень 00 коп.)
Строк дії забезпечення тендерної пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 120 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, яка вказана в оголошенні на веб-порталі Уповноваженого органу. Гарантія має набувати чинності з дня її надання.
У разі, якщо Учасник бере участь в одному тендері Замовника, проте за певними лотами, то на кожен лот він надає окрему гарантвю.
Гарантія має передбачати лише можливість сплати всієї суми, на яку вона видана (часткові сплати-заборонені).
В тексті гарантії обов’язково повинно бути зазначено:
- Зобов’язання Банку-гаранта сплатити Замовнику гарантійну суму єдиним платежем протягом 5-ти банківських днів з дня отримання вимог Замовника без подання будь-яких інших документів або виконання будь-яких інших умов;
- Умови гарантії не можуть бути змінені і вона не може бути припинена Банком-гарантом, в тому числі згідно із заявою Учасника, без згоди та погодження з Замовником, після її передавання / надсилання Замовнику.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності грошового покриття, надається довідка з банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії відповідної гарантії та виписка з Банку по рахунку покриття, яка підтверджує зачислення грошового покриття на рахунок покриття , видані Банком- гарантом, завірені печаткою Банка-гаранта та підписом уповноваженої особи від Банку-гаранта.
Грошове покриття прередбачає списання (перерахування) грошових коштів із поточного рахунку Учасника (Принципала) на рахунок покриття за банківською гарантією. Забороняється надання гарантій, на умовах перерахування грошових коштів на депозитний рахунок. Грошове покриття не може виступати забезпеченням за будь-якими іншими фінансовими зобов’язаннями.
Тендерна пропозиція, у складі якої буде банківська гарантія, що не відповідає умовам тендерної документації, буде відхилена Замовником.
Реквізити Замовника для оформлення банківської гарантії:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
код ЄДРПОУ:25843931
ПАТ КБ «Приватбанк» р/р UA773052990000026009050020830
Забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції в разі:
1) закінчення строку дії тендерної пропозиції та забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації;
2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем процедури закупівлі;
3) відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання;
4) закінчення тендеру в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції.
Забезпечення тендерної пропозиції не повертається в разі:
1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними;
2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;
3) ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону;
4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.
За зверненням учасника, яким було надано забезпечення тендерної пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав повернення забезпечення тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Роботи з розроблення проектної документації по об’єкту «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя на ділянці км 244+853 – км 272+849, Дніпропетровська область»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 00000, Україна, Дніпропетровська область, автомобільна дорога загального користування державного значення значення Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя на ділянці км 244+853 – км 272+849, -----
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 30 вересня 2021
ДК 021:2015: 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Оплата робіт проводиться в межах виділеного фінансування по фактично виконаних обсягах робіт, затверджених актом, шляхом поетапної оплати протягом 30 календарних днів у разі надходження відповідних коштів на рахунок Замовника Пiсляоплата 30 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 22 жовтня 2020 15:10

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ «ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР «ІНЖЕНЕРНІ СПОРУДИ» 7 346 260,00
UAH з ПДВ
7 291 430,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Проектдормісттехнологія" 9 210 000,00
UAH з ПДВ
7 340 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "НВО "ТРАНСІНЖИНІРИНГ" 8 552 360,00
UAH з ПДВ
7 894 900,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ Технодар-Днепр 8 760 000,00
UAH з ПДВ
7 895 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ДП "ДПІ "КРИВБАСПРОЕКТ" 9 117 000,00
UAH з ПДВ
7 940 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

23 жовтня 2020 11:57
sign.p7s
23 жовтня 2020 11:51
2020.10.23_Пояснення.pdf
21 жовтня 2020 16:42
sign.p7s
21 жовтня 2020 16:37
Проєкт договору.pdf
21 жовтня 2020 16:37
Накази працівників.pdf
21 жовтня 2020 16:37
Ліцензія.zip
21 жовтня 2020 16:36
Листи-згоди.pdf
21 жовтня 2020 16:36
Експертний звіт.pdf
21 жовтня 2020 16:36
Договір об_єкту _2.pdf
21 жовтня 2020 16:36
Договір об_єкту _1.pdf
21 жовтня 2020 16:36
Довідка ст.17.pdf
21 жовтня 2020 16:36
Довідка код доступу.pdf
21 жовтня 2020 16:36
Дипломи.pdf
21 жовтня 2020 16:36
Гарантия км244_853-км272_849.zip
21 жовтня 2020 16:36
Відгук об_єкта _2.pdf
21 жовтня 2020 16:36
Відгук об_єкта _1.pdf
21 жовтня 2020 16:36
Виписки км244_853-км272_849.pdf

Публічні документи

21 жовтня 2020 16:25
sign.p7s
21 жовтня 2020 16:24
9 Договір оренди.pdf
21 жовтня 2020 16:24
8 Довідка приміщення.pdf
21 жовтня 2020 16:24
7 Довідка бенефіціари.pdf
21 жовтня 2020 16:24
6 Довідка ст.17.pdf
21 жовтня 2020 16:24
5 Інформація ст.17.pdf
21 жовтня 2020 16:24
26 Лист-згода.pdf
21 жовтня 2020 16:24
22 Довідка код доступу.pdf
21 жовтня 2020 16:24
21 Статут.PDF
21 жовтня 2020 16:24
17 Дипломи працівників.pdf
21 жовтня 2020 16:24
15 Накази працівники.pdf
21 жовтня 2020 16:24
14 Довідка працівники.pdf
21 жовтня 2020 16:24
12 Оренда обладнання.pdf
21 жовтня 2020 16:24
11 Довідка обладнання.pdf
21 жовтня 2020 16:24
1 Проект договору.pdf

Публічні документи

20 жовтня 2020 13:34
sign.p7s
20 жовтня 2020 13:33
20. Модельний статут.PDF
20 жовтня 2020 13:33
34. Лист розяснення.PDF
20 жовтня 2020 13:33
10. Накази.rar
20 жовтня 2020 13:33
банківська гарантія.rar
20 жовтня 2020 13:33
19. Проект договору.PDF
20 жовтня 2020 13:33
22. Протокол.pdf
20 жовтня 2020 13:33
35. Лист розяснення.PDF
20 жовтня 2020 13:33
31. Протокол 39.PDF
20 жовтня 2020 13:33
26. Гарантійний лист.PDF
20 жовтня 2020 13:33
1. Довідка ст.17.PDF
20 жовтня 2020 13:33
18. ТЗ.PDF
20 жовтня 2020 13:33
18.1 Інформ довідка.PDF
20 жовтня 2020 13:33
6. Договір IndorCad.PDF
20 жовтня 2020 13:33
12. Копії дипломів.rar
20 жовтня 2020 13:33
11. Копії сертифікатів.rar
20 жовтня 2020 13:33
15. Копія акт Н-31 194-216.PDF
20 жовтня 2020 13:33
5. Скан договір АВК 2020.PDF
20 жовтня 2020 13:33
14. Аналог договір194-216.pdf
20 жовтня 2020 13:33
6. Ліцензія indorCAD.pdf
20 жовтня 2020 13:33
4.1. Лист пояснення.PDF

Публічні документи

21 жовтня 2020 16:29
sign.p7s
21 жовтня 2020 16:27
Підписаний_G1020-4916-GL_tender.pdf
21 жовтня 2020 16:27
4. Проект договору .pdf

Публічні документи

21 жовтня 2020 16:11
sign.p7s
21 жовтня 2020 16:10
Виписка.pdf
21 жовтня 2020 16:10
6-Субпідряд.pdf
21 жовтня 2020 16:10
5.5-Гарантійний лист.pdf
21 жовтня 2020 16:10
5.3-Бенефіціар.pdf
21 жовтня 2020 16:10
5.1Статут.pdf
21 жовтня 2020 16:10
4-Проект договору.pdf
21 жовтня 2020 16:10
3-ТЗ.pdf
21 жовтня 2020 16:10
2.2 Спеціалісти.pdf
21 жовтня 2020 16:10
2.1 Тех.обл. ліцензії.pdf
21 жовтня 2020 16:10
2 Адмін. приміщення.pdf
21 жовтня 2020 16:10
1-Стаття 17.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
ТОВ «ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР «ІНЖЕНЕРНІ СПОРУДИ»
#42595481
Переможець 7 291 430,00
UAH з ПДВ
28 жовтня 2020 17:10
Вимога про усунення невідповідностей
до 23 жовтня 2020 17:48

Вимога про усунення невідповідностей

В процесі розгляду ТОВ «ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР «ІНЖЕНЕРНІ СПОРУДИ» виявлені наступні недоліки та невідповідності щодо кваліфікаційної відповідності вимогам згідно ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі»: Учасник ТОВ «ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР «ІНЖЕНЕРНІ СПОРУДИ» -учасник не долучив скан копії дійсних ліцензій або скан копії діючих сертифікатів на відповідне програмне забезпечення на програмне забезпечення зазначене у довідці,а саме: -АВК-5 -Будстандарт -Програмна продукція Кредо -будівельні технології Смета ПИР 2) посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності. Згідно додатку 2. до тендерної пропозиції п 1.3Учасник має надати документальне підтвердження наявності сучасного програмного та інформаційного забезпечення процесу розроблення проектної документації, оперативного внесення змін та доповнень до проектної документації, нормативних умов обліку та збереження проектної документації, ефективного контролю, який забезпечує повноту та комплектність проектної документації, можливість взаємодії з електронними базами даних та реєстрами. Обов’язковою є наявність у учасника наступного програмного забезпечення: - АВК-5 - AutoCAD або еквівалент - БУДСТАНДАРТ або еквівалент або будь який інший спосіб підтвердження використання в роботі Учасником діючої нормативної бази. - Програмний комплекс Кредо або еквівалент Наявність програмного забезпечення підтверджується наступними документами (надаються Учасником у складі пропозиції): Скан копією дійсної ліцензії або скан копією діючого сертифікату на відповідне програмне забезпечення та скан копією договору на право користування. Згідно додатку 2. до тендерної пропозиції для підтвердження інформації, що зазначена у довідці, Учасник надає наступні документи : Скан копією дійсної ліцензії або скан копією діючого сертифікату на відповідне програмне забезпечення Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах: 1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону; 2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 28 жовтня 2020 17:10

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ «ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР «ІНЖЕНЕРНІ СПОРУДИ»
#42595481
7 291 430,00
UAH з ПДВ
Документи

Актуальні тендери

До пошуку