Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Капітальний ремонт зовнішнього освітлення пр. Т.Г. Шевченка, м. Вараш, Рівненської області
Очікувана вартість
2 432 904,00 UAH
UA-2020-09-22-013490-b a219e69b2f5840dbbfba09adf3974f10
Відкриті торги    Пропозиції розглянуті    Наявні скарги без рішення
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Кедич Надія Миколаївна

+380363624813 nadysha_kedych@ukr.net

Знайшли порушення?

Зверніться до Держаудитслужби

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
Код ЄДРПОУ: 41200388
Місцезнаходження: 34400, Україна , Рівненська обл., Вараш, майдан Незалежності, будинок 2
Контактна особа: Кедич Надія Миколаївна
+380363624813
nadysha_kedych@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 22 вересня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 29 вересня 2020 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 05 жовтня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 09 жовтня 2020 17:06
Початок аукціону: 12 жовтня 2020 15:16
Очікувана вартість: 2 432 904,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 11 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 12 165,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Згідно ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. Тендерні пропозиції учасників викладаються українською мовою. Вид забезпечення тендерної пропозиції - електронна банківська гарантія.
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роб
Капітальний ремонт зовнішнього освітлення пр. Т.Г. Шевченка, м. Вараш, Рівненської області
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 34400, Україна, Рівненська область, Вараш, проспект Т.Г.Шевченка
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Капітальний ремонт зовнішнього освітлення пр. Т.Г. Шевченка, м. Вараш, Рівненської області Аванс 7 Робочі 30
Виконання робіт Капітальний ремонт зовнішнього освітлення пр. Т.Г. Шевченка, м. Вараш, Рівненської області Пiсляоплата 7 Робочі 70

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

22 вересня 2020 17:03
Електронний цифровий підпис
22 вересня 2020 17:02
ТД освітлення пр. Т.Г. Шевченка (2).doc
22 вересня 2020 17:02
Робочий проект пр.Шевченка освітлення (1).pdf

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-09-22-013490-b.a1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ СК ДП БУД, Код ЄДРПОУ:40847845
Дата подання: 27 жовтня 2020 17:42
Вимога Замовнику щодо неправомірної кваліфікації переможця закупівлі
Замовником торгів «Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради» 23.10.2020 року, оголошено переможцем закупівлі
– ДК 021:2015 - 45310000-3 — ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ ("Капітальний ремонт зовнішнього освітлення пр. Т.Г. Шевченка, м. Вараш, Рівненської області”), UA – 2020-09-22-013490-b, ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО БУД».
З таким рішенням Замовника, учасник торгів ТОВ СК «ДП БУД» не згодне з наступних підстав.
Відповідно до умов Додатку 2 до тендерної документації та п.6 Р.3 тендерної документації, усі матеріали, обладнання тощо, що будуть використовуватись Учасником під час виконання робіт мають відповідати матеріалам, обладнанню тощо, що передбачені робочим проєктом та Додатком 2. У разі якщо Учасником під час виконання робіт використовуватиметься еквівалент матеріалів, обладнання тощо, передбачених робочим проєктом та Додатком 2, учасник має надати порівняльну таблицю (марка, модель, виробник, технічні характеристики проектованого об'єкта, технічні характеристики світильника тощо), при цьому еквівалент матеріалів, обладнання тощо за своїми технічними показниками має бути не гіршим за матеріали, обладнання тощо, що передбачені робочим проєктом та Додатком 2. У разі якщо Учасником під час виконання робіт будуть використовуватись матеріал, обладнання тощо передбачені робочим проєктом надається гарантійний лист з підтвердженням зазначеного.
Відповідно робочим проєктом на дану закупівлю, передбачені світильники "ALUM SIDE PLATINUM electric, 150Вт" та "SAFE PARK LIGHT PLATINUM electric, 40Вт, виробником, яких є ТОВ «КОМПАНІЯ ПЛАТІНУМ».
Згідно п.7. Р.3 тендерної документації учасником надається чинний сертифікат ДСТУ ІSO 9001:2015 – «Системи управління якістю. Вимоги.» на виробництво світильників, які будуть використовуватися при виконанні робіт.

Учасник закупівлі ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО БУД» у складі своєї тендерної пропозиції надає пояснення, що додається гарантійний лист про використання ним матеріалів, обладнання тощо, які передбачені робочим проєктом, при цьому гарантійний лист такого змісту не надає, також надає пояснення, що не надає порівняльну таблицю так, як буде використовувати матеріали, обладнання тощо передбачені робочим проєктом, при цьому надає сертифікат системи управління якістю від ТОВ «ТЕХМІК», який не є виробником світильників передбачених робочим проєктом і наданий сертифікат за змістом не підтверджує систему управління якістю на виробництво, також при цьому ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» надає технічні характеристики світильників ТОВ «ШРЕДЕР».
ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» не надало, у складі своєї тендерної пропозиції, порівняльну таблицю у разі використання еквіваленту матеріалів, обладнання, у разі ж використання матеріалів, обладнання передбачених робочим проєктом, не надало сертифікат на систему управління якістю на виробництво світильників, які будуть використовуватися при виконанні робіт.
Таким чином тендерна пропозиція ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» не відповідає вимогам тендерної документації Замовника.

Відповідно до п. 3 Р. 6 тендерної документації, Переможець торгів у строк, що не перевищує 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір надає Замовнику на погодження договірну ціну сформовану відповідно до вимог цієї тендерної документації.
Договірна ціна повинна бути узгоджена не пізніше ніж через двадцять днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю.
Ненадання договірної ціни Переможцем у строки передбачені цим пунктом тендерної документації, а також ненадання договірної ціни сформованої у відповідності до вимог замовника цієї тендерної документації є відмовою Переможця від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації, про що учасник надає письмову згоду під час подання тендерної пропозиції.
У складі тендерної пропозиції ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» відсутня письмова згода із вказаним змістом.
Таким чином тендерна пропозиція ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» не відповідає вимогам тендерної документації Замовника.

Згідно п.6 Р. 3 тендерної документації, договірна ціна тендерної пропозиції, за яку учасник згоден виконати замовлення, розраховується виходячи з видів та обсягів робіт на підставі нормативної потреби в трудових і матеріально-технічних ресурсах, необхідних для здійснення проектних рішень по об’єкту замовлення та поточних цін на них. В договірній ціні тендерної пропозиції учасник визначає вартість усіх запропонованих до виконання підрядних робіт з урахуванням матеріалів та обладнання, а також робіт, що планується виконувати субпідрядними організаціями.
ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» надає договірну ціну та додатки до неї, в т.ч.
- витрати на перевезення робітників, на відрядження робітників, на перебазування підрядної організації та інші;
- детальний графік виконання робіт.
Згідно наданого учасником графіку виконання робіт, строк виконання робіт складає 55 робочих днів. Згідно вимог тендерної документації строк виконання робіт до 15.12.2020 р.
У наданому ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» розрахунку №П-929 (кошти на відрядження працівників будівельних організацій на об’єкт будівництва) кількість робочих днів у період будівництва складає 230 днів, термін будівництва об’єкту 11 міс. Відповідно цей розрахунок не відповідає вимогам тендерної документації стосовно строків виконання робіт, а також витрати на відрядження працівників враховані не правильно та значно завищені.
Таким чином тендерна пропозиція ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» не відповідає вимогам тендерної документації Замовника.

Відповідно до п. 4 Р. 5 тендерної документації, неспроможність подати всю інформацію, що потребує документація, або подання пропозиції, яка не відповідає всім вимогам тендерної документації, буде віднесена на ризик учасника та спричинить за собою відхилення такої пропозиції.
На підставі п. 4 Р. 5 тендерної документації та ст. 31 Закону тендерна пропозиція ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 цього Закону вимогам та підлягає відхиленню, а Замовник має приступити до розгляду пропозиції наступного учасника, а саме ТОВ СК «ДП БУД».
Оголосивши переможцем закупівлі «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення пр. Т.Г. Шевченка, м. Вараш, Рівненської області» учасника ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД», тендерна пропозиція якого не відповідає вимогам тендерної документації, Замовник порушив принципи здійснення публічних закупівель відповідно ст. 5 Закону, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі, тим самим порушив право учасника ТОВ СК «ДП БУД» на розгляд його тендерної пропозиції та визначення його переможцем закупівлі.
На підставі вищевикладеного вимагаємо дискваліфікувати тендерну пропозицію ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД», як таку, що не відповідає вимогам тендерної документації Замовника та Закону та перейти до розгляду тендерної пропозиції ТОВ СК «ДП БУД».
У разі залишення вимоги без задоволення будемо звертатися зі скаргою до Антимонопольного комітету України, Державної аудиторської служби України та до представників Громадського контролю з метою запобігання порушення законодавства України у сфері публічних закупівель.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
29 жовтня 2020 14:46
1. Щодо Вашого зауваження про відсутність гарантійного листа про використання матеріалів, обладнання тощо передбачених робочим проектом в тендерній пропозиції переможця повідомляємо, що не згідні з вашим зауваженням. В тендерній пропозиції переможця присутній такий гарантійний лист № 194 від 08.10.2020 року.

2. Замовник не погоджується з Вашим зауваженням щодо відсутності сертифікату ISO 9001 на світильники та відсутності порівняльної таблиці у разі використання еквіваленту в тендерній пропозиції переможця.
Відповідно до п.3 ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Тобто основними важілями у вимогах є документи, що передбачені законодавством. Тендерна документація може містити вимоги щодо наявності певних сертифікаційних документів в якості кваліфікаційного критерію. Однак відсутність таких документів у складі тендерної пропозиції з тих підстав, що отримання їх не є обов`язковим, не може мати наслідком відхилення її замовником. Тобто ненадання учасником у складі тендерної пропозиції копії сертифікату відповідності, отримання якого не є обов`язковим, не є порушенням умов Тендерної документації.
Організація ISO не сертифікує компанії на відповідність стандартами і відповідно до своїх повноважень не може зобов`язати сертифікувати у обов`язковому порядку ні певну компанію, ні певну галузь. Ці рішення приймаються виключно на рівні кожної окремої держави. Що стосується України, то в нас діє принцип добровільної сертифікації. Тобто, ніхто не може зобов’язати бізнес в примусовому порядку сертифікувати товар. Тобто Законодавче не встановлено обов'язково проходити сертифікацію своєї діяльності згідно ДСТУ ОНSАS 18001; ДСТУ ISO 9001, 14000, 18001.
Відхилення тендерної пропозиції учасника проводиться відповідно до ст.31
Переможець надав в своїй тендерній пропозиції лист-роз’яснення № 219 від 08.10.2020 року про те, що не буде використовувати еквівалент матеріалів. Також, в кошторисній документації переможець включив матеріали відповідно до Додатку 2 до тендерної документації. Отже подавати порівняльну таблицю в даному випадку непотрібно.

3. Замовник не погоджується з Вашим зауваженням щодо відсутності письмової згоди переможця на вимогу п.3 Розділу 6 тендерної документації замовника.
Відповідно до п.2 Розділу 5 тендерної документації відсутність визначеної замовником інформації (її окремих фрагментів) у змісті певного документу, подання якого вимагається згідно тендерної документації, та за умови наявності такої інформації в повному об’ємі у змісті іншого документу, наданого у складі тендерної пропозиції відноситься до несуттєвих помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх тендерних пропозицій. Переможцем надано лист-згода за
№ 189 від 08.10.2020 року в змісті якого йдеться про те, що учасник погоджується з усіма мовами та вимогами тендерної документації замовника.

4. Замовник не погоджується з Вашим зауваженням щодо графіку виконання робіт та невідповідності додаткових витрат в розрахунках учасника.
Переможцем в складі тендерної пропозиції було надано лист-погодження з основними та істотними умовами проекту договору за № 199 від 08.10.2020 року та завірену Форму «Тендерної пропозиції» Додаток 1 до тендерної документації замовника. Це означає, що даними документами переможець надає свою згоду з термінами виконання робіт зазначеними в проекті договору та Додатку 1, тобто виконати роботи по даній закупівлі в термін до 15.12. 2020 року. В графіку виконання робіт поданому переможцем в тендерній пропозиції вказано кількість днів на виконання кожних видів робіт. Враховуючи, що деякі роботи виконуються одночасно в один і той же період то фактичний термін виконання робіт є меншим ніж 55 днів.
Щодо розрахунків, то першочергові розрахунки учасники готують за початковими сумами подання пропозицій, які є вищими від суми після проведення аукціону. Після завершення аукціону переможець обов’язково коригує всі розрахунки та приводить у відповідність до вимог замовника та відповідно остаточної вартості визначеної після завершення аукціону. Після чого у 10-ти денний термін направляє на погодження замовнику. Першочергові розрахунки значно будуть відрізнятись від розрахунків скорегованих після проведення аукціону.

5. На Вашу вимогу, щодо відхилення пропозиції переможця замовником та розгляду Вашої пропозиції повідомляємо:
Згідно п. 3 ч. 1 ст. 31 Закону № 114-ІХ замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі, якщо переможець процедури закупівлі:
- відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю;
- не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону;
- не надав копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) відповідно до ч.2 ст. 41 цього Закону;
- не надав забезпечення виконання договору про закупівлю, якщо таке забезпечення вимагалося замовником.
Отже, лише в тому випадку, якщо вибраний замовником переможець не дотримається вищезазначених вимог, то замовник має підстави відхилити тендерну пропозицію цього переможця та розпочати розгляд тендерної пропозиції наступного учасника.
З огляду на вищевикладене, замовник не вбачає в своїх діях ознак порушення Закону України «Про публічні закупівлі» та спричинення дискримінаційних обставин щодо учасників даної закупівлі.

Документи

29 жовтня 2020 14:45
Протокол УО

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2020-09-22-013490-b.c2
Статус:
Очікує розгляду
Скаржник: ТОВ СК ДП БУД, Код ЄДРПОУ:40847845
Дата подання: 30 жовтня 2020 15:04
Скарга до АМКУ
Постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель Замовник: Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради, ЄДРПОУ: 41200388; 34400, Україна, Рівненська обл., Вараш, майдан Незалежності, будинок 2 Скаржник: ТОВ СК «ДП БУД», м. Дніпро, вул Володі Дубініна, 8, офіс 16, код ЄДРПОУ: 40847845 Процедура закупівлі: Капітальний ремонт зовнішнього освітлення пр. Т.Г. Шевченка, м. Вараш, Рівненської області, № UA-2020-09-22-013490-b СКАРГА (згідно статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі») на неправомірні дії Замовника про визначення ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» переможцем процедури закупівлі «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення пр. Т.Г. Шевченка, м. Вараш, Рівненської області» № UA-2020-09-22-013490-b ТОВ СК «ДП БУД» взяло участь у процедурі закупівлі «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення пр. Т.Г. Шевченка, м. Вараш, Рівненської області», за оголошенням на веб-порталі уповноваженого органу № UA-2020-09-22-013490-b. ТОВ СК «ДП БУД» було підготовлено свою тендерну пропозицію у повній відповідності з вимогами тендерної документації. 23.10.2020 Замовником було оприлюднено рішення про визначення переможцем процедури закупівлі ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД». При цьому, ТОВ СК «ДП БУД» не може погодитись із таким рішенням Замовника, оскільки тендерна пропозиція ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» складена із порушеннями вимог документації та має бути відхилена. Переможцем процедури закупівлі має бути визначено ТОВ СК «ДП БУД». 1. Згідно з пунктом 2 розділу ІІІ тендерної документації тендерна пропозиція обов'язково супроводжується документом, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції. Вид забезпечення тендерної пропозиції: електронна банківська гарантія. Банківська гарантія оформляється відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України (далі – НБУ) від 15.12.2004 № 639 (зі змінами) «Положення про порядок здійснення банками операцій з гарантіями в національній та іноземних валютах» із зобов’язанням банку у разі виникнення обставин, передбачених п. 3 цього розділу тендерної документації, відшкодувати замовнику. Гарантія має містити: - безвідкличне зобов'язання банку-гаранта протягом п’яти банківських днів, з дати отримання банком-гарантом першої письмової вимоги від бенефіціара (замовника), сплатити бенефіціару повну суму грошових коштів, що дорівнює сумі забезпечення тендерної пропозиції, без необхідності для бенефіціара обґрунтовувати свою вимогу, за умови, що в тексті вимоги буде зазначено, що сума, яка вимагається, повинна бути сплачена у зв'язку з виникненням обставин, за яких бенефіціару надається право вимагати платіж, визначених частиною 3 статті 25 Закону України «Про публічні закупівлі». ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» у складі тендерної пропозиції надано банківську гарантію № 440, видану АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ», у тексті якої зазначено: На цій підставі ми, АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ», цим надаємо безвідкличну та безумовну гарантію виконання зобов’язань за тендерною пропозицією (надалі - Гарантія) і цим беремо на себе безвідкличні, непередавані та без можливості переуступлення зобов’язання протягом 5 (П’яти) банківських днів сплатити Вам за Вашою першою письмовою вимогою суму у розмірі 11 000.00 грн. (Одинадцять тисяч гривень 00 копiйок), валюта гарантії – гривня, валюта платежу – гривня, код валюти (UAH) – 980, у разі якщо Учасник не виконав своїх зобов’язань, що передбачаються його пропозицією. При цьому, зазначена гарантія не містить безвідкличне зобов'язання банку-гаранта протягом п’яти банківських днів, з дати отримання банком-гарантом першої письмової вимоги від бенефіціара (замовника), сплатити бенефіціару повну суму грошових коштів, що дорівнює сумі забезпечення тендерної пропозиції, саме без необхідності для бенефіціара обґрунтовувати свою вимогу, за умови, що в тексті вимоги буде зазначено, що сума, яка вимагається, повинна бути сплачена у зв'язку з виникненням обставин, за яких бенефіціару надається право вимагати платіж, визначених частиною 3 статті 25 Закону України “Про публічні закупівлі”. Таким чином, ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» не дотримано вимоги тендерної документації в цій частині, у зв’язку з чим, його пропозиція має бути відхилена на підставі вимог статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі». 2. Згідно з пунктом 7 розділу ІІІ тендерної документації у складі тендерної пропозиції Учасники надають наступні документи: чинний сертифікат ДСТУ ІSO 9001:2015 – «Системи управління якістю. Вимоги.» на виробництво світильників, які будуть використовуватися при виконанні робіт. ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» у складі тендерної пропозиції надано сертифікат на систему менеджменту якості ДСТУ ІSO 9001:2015, сфера застосування: «апаратура електронна, побутова, устатковання вимірювальне, випробувальне та навігаційне, годинники всіх видів, двигуни, генератори, трансформатори електричні, апаратура розподільча та керувальна електрична, устатковання освітлювальне електричне, устатковання електричне інше, машини та устатковання загальної призначеності, інші Н.В.І.У. ремонтування електронного й оптичного устатковання. Ремонтування електричного устатковання. Ремонтування іншого устатковання. Монтуваня промислових машин і устатковання. Роботи електромонтажні, оптова торгівля електричним устаткованням, оптова торгівля іншими машинами й устаткованням. Оптова торгівля годинниками та ювелірними виробами, послуги комерційні допоміжні, інші». При цьому, у складі тендерної пропозиції ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» відсутній чинний сертифікат ДСТУ ІSO 9001:2015 саме на виробництво світильників. Таким чином, ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» не дотримано вимоги тендерної документації в цій частині, у зв’язку з чим, його пропозиція має бути відхилена на підставі статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі». 3. Відповідно до умов Додатку 2 до тендерної документації та п.6 Р.3 тендерної документації, усі матеріали, обладнання тощо, що будуть використовуватись Учасником під час виконання робіт мають відповідати матеріалам, обладнанню тощо, що передбачені робочим проєктом та Додатком 2. У разі якщо Учасником під час виконання робіт використовуватиметься еквівалент матеріалів, обладнання тощо, передбачених робочим проєктом та Додатком 2, учасник має надати порівняльну таблицю (марка, модель, виробник, технічні характеристики проектованого об'єкта, технічні характеристики світильника тощо), при цьому еквівалент матеріалів, обладнання тощо за своїми технічними показниками має бути не гіршим за матеріали, обладнання тощо, що передбачені робочим проєктом та Додатком 2. У разі якщо Учасником під час виконання робіт будуть використовуватись матеріал, обладнання тощо передбачені робочим проєктом надається гарантійний лист з підтвердженням зазначеного. Відповідно робочим проєктом на дану закупівлю, передбачені світильники "ALUM SIDE PLATINUM electric, 150Вт" та "SAFE PARK LIGHT PLATINUM electric, 40Вт, виробником, яких є ТОВ «КОМПАНІЯ ПЛАТІНУМ». Згідно п.7. Р.3 тендерної документації учасником надається чинний сертифікат ДСТУ ІSO 9001:2015 – «Системи управління якістю. Вимоги.» на виробництво світильників, які будуть використовуватися при виконанні робіт. Учасник закупівлі ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО БУД» у складі своєї тендерної пропозиції надає пояснення, що додається гарантійний лист про використання ним матеріалів, обладнання тощо, які передбачені робочим проєктом, при цьому гарантійний лист такого змісту не надає, також надає пояснення, що не надає порівняльну таблицю так, як буде використовувати матеріали, обладнання тощо передбачені робочим проєктом, при цьому надає сертифікат системи управління якістю від ТОВ «ТЕХМІК», який не є виробником світильників передбачених робочим проєктом і наданий сертифікат за змістом не підтверджує систему управління якістю на виробництво, також при цьому ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» надає технічні характеристики світильників ТОВ «ШРЕДЕР», які не передбачені робочим проєктом, в такому разі мало надати порівняльну таблицю еквіваленту матеріалів. ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» не надало, у складі своєї тендерної пропозиції, порівняльну таблицю у разі використання еквіваленту матеріалів, обладнання, у разі ж використання матеріалів, обладнання передбачених робочим проєктом, не надало сертифікат на систему управління якістю на виробництво світильників, які будуть використовуватися при виконанні робіт. Таким чином, ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» не відповідає вимогам тендерної документації Замовника в цій частині, у зв’язку з чим, його пропозиція має бути відхилена на підставі статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі». 4. У відповідності з пунктом 5 розділу ІІІ тендерної документації Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, а саме: наявність фінансової спроможності підтверджується наступними документами: - копія «Балансу», копія «Звіту про фінансові результати» (для юридичних осіб) або «Фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва» (для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб та юридичних осіб – суб’єктів малого підприємництва) та копія «Звіту про рух грошових коштів» за 2019 рік та за останній звітний період з документом (чи реквізитом), що підтверджує його реєстрацію у податковому органі, при цьому обсяг чистого річного доходу від реалізації продукції за останній звітний період, має бути не меншим ніж очікувана вартість предмета закупівлі, про що Учасником надається довідка у довільній формі. У відповідності зі статтею 13 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» звітним періодом для складання фінансової звітності є календарний рік. ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» у складі тендерної пропозиції надано фінансову звітність за 2019 у відповідності до якої чистий дохід від реалізації продукції за звітний період склав 599,7 тис. грн. Разом з тим, очікувана вартість процедури закупівлі складає 2 432 904,00 млн грн. Тобто, обсяг чистого річного доходу від реалізації продукції ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» за останній звітний період, є меншим ніж очікувана вартість предмета закупівлі. Крім цього, ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» надано довідку від 08.10.2020 у відповідності з якою ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» повідомляє, що обсяг чистого річного доходу від реалізації продукції за останній звітний період не менше ніж очікувана вартість процедури закупівлі, що не відповідає дійсності. Таким чином, ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» надано недостовірну інформацію в цій частині. Отже, ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» не відповідає кваліфікаційному критерію в цій частині, а також надано недостовірну інформацію у складі тендерної пропозиції у зв’язку з чим, його пропозиція має бути відхилена на підставі статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі». 5. Відповідно до п. 3 Р. 6 тендерної документації, Переможець торгів у строк, що не перевищує 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір надає Замовнику на погодження договірну ціну сформовану відповідно до вимог цієї тендерної документації. Договірна ціна повинна бути узгоджена не пізніше ніж через двадцять днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю. Ненадання договірної ціни Переможцем у строки передбачені цим пунктом тендерної документації, а також ненадання договірної ціни сформованої у відповідності до вимог замовника цієї тендерної документації є відмовою Переможця від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації, про що учасник надає письмову згоду під час подання тендерної пропозиції. У складі тендерної пропозиції ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» відсутня письмова згода із вказаним змістом. Таким чином, ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» не відповідає вимогам тендерної документації Замовника в цій частині, у зв’язку з чим, його пропозиція має бути відхилена на підставі статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі». 6. Згідно п.6 Р. 3 тендерної документації, договірна ціна тендерної пропозиції, за яку учасник згоден виконати замовлення, розраховується виходячи з видів та обсягів робіт на підставі нормативної потреби в трудових і матеріально-технічних ресурсах, необхідних для здійснення проектних рішень по об’єкту замовлення та поточних цін на них. В договірній ціні тендерної пропозиції учасник визначає вартість усіх запропонованих до виконання підрядних робіт з урахуванням матеріалів та обладнання, а також робіт, що планується виконувати субпідрядними організаціями, у тому числі в разі необхідності: витрати на перевезення робітників, на відрядження робітників, на перебазування підрядної організації та інші. ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» надає договірну ціну та додатки до неї, в т.ч. - витрати на перевезення робітників, на відрядження робітників, на перебазування підрядної організації та інші; - детальний графік виконання робіт. Згідно наданого учасником графіку виконання робіт, строк виконання робіт складає 55 робочих днів. Згідно вимог тендерної документації строк виконання робіт до 15.12.2020 р. У наданому ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» розрахунку №П-929 (кошти на відрядження працівників будівельних організацій на об’єкт будівництва) кількість робочих днів у період будівництва складає 230 днів, термін будівництва об’єкту 11 міс. Відповідно цей розрахунок не відповідає вимогам тендерної документації стосовно строків виконання робіт, а також витрати на відрядження працівників враховані не правильно та значно завищені, так як строк виконання робіт заявлений у графіку виконання робіт ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» не відповідає строку виконання робіт у розрахунку на відрядження (№П-929). Таким чином, ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» не відповідає вимогам тендерної документації Замовника в цій частині, у зв’язку з чим, його пропозиція має бути відхилена на підставі статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі». Відповідно до п. 4 Р. 5 тендерної документації, неспроможність подати всю інформацію, що потребує документація, або подання пропозиції, яка не відповідає всім вимогам тендерної документації, буде віднесена на ризик учасника та спричинить за собою відхилення такої пропозиції. На підставі п. 4 Р. 5 тендерної документації та ст. 31 Закону тендерна пропозиція ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 цього Закону вимогам та підлягає відхиленню, а Замовник має приступити до розгляду пропозиції наступного учасника, а саме ТОВ СК «ДП БУД». Оголосивши переможцем закупівлі «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення пр. Т.Г. Шевченка, м. Вараш, Рівненської області» учасника ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД», тендерна пропозиція якого не відповідає вимогам тендерної документації, Замовник порушив принципи здійснення публічних закупівель відповідно ст. 5 Закону, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі, внаслідок чого порушив право та законні інтереси учасника закупівлі ТОВ СК «ДП БУД» - Скаржника, на розгляд його тендерної пропозиції та визначення його переможцем закупівлі. Права та законні інтереси ТОВ СК «ДП БУД» мають бути захищені шляхом скасування незаконного рішення Замовника про визначення ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» переможцем процедури закупівлі. На підставі вищевикладеного ТОВ СК «ДП БУД» просить: 1. Прийняти скаргу до розгляду; 2. Встановити наявність порушень при проведенні процедури закупівлі; 3. Зобов’язати Замовника скасувати рішення про визначення ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД» переможцем процедури закупівлі. «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення пр. Т.Г. Шевченка, м. Вараш, Рівненської області» № UA-2020-09-22-013490-b. Додаються документи на, які є посилання у скарзі: 1. Банківська гарантія (надана ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД») . 2. Сертифікат ISO (надана ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД») . 3. Характеристики світильників ТОВ «ШРЕДЕР» у 3-ох файлах (надані ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД») . 4. Довідка про досвід чистого доходу (надана ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД») . 5. Фінансова звітність за 2019 р. (надана ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД») . 6. Графік виконання робіт (надана ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД») . 7. Кошторисний розрахунок кошти на відрядження (надана ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД») . 8. Тендерна документація на закупівлю (Замовника).
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Очікується

Документи подані скаржником

30 жовтня 2020 12:57
Скарга до АМКУ
30 жовтня 2020 12:57
Гарантія 11 000_00 грн(2).zip
30 жовтня 2020 12:57
56_Сертифікат ISO.pdf
30 жовтня 2020 12:57
56_Ампера_ProductSheet_UA.pdf
30 жовтня 2020 12:57
56_Аксія_3_ProductSheet_UA_0.pdf
30 жовтня 2020 12:57
56_Авенто_ProductSheet_UA.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 12 жовтня 2020 15:55

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕСТ-ВЕКТОР" 1 341 879,23
UAH з ПДВ
1 341 879,23
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Будівельник - V" 2 432 120,16
UAH з ПДВ
1 500 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" 1 946 089,20
UAH з ПДВ
1 946 089,20
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД" 2 429 840,66
UAH з ПДВ
2 029 840,60
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ СК ДП БУД 2 200 000,00
UAH з ПДВ
2 200 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

13 жовтня 2020 13:34
sign.p7s
09 жовтня 2020 14:39
sign.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Schreder_IZYLUM_частина 2.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Schreder_IZYLUM_частина 2.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Schreder_IZYLUM_частина 1.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Schreder_IZYLUM_частина 1.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Pricelist LED 2020 from 130720_updated.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Никончук 1.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Никончук 1.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Невраховані витрати.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Невраховані витрати.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Ліцензії.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Ліцензії.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Лист відгук.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Лист відгук.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Лист -відгук ВИШНІВ.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Лист -відгук ВИШНІВ.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Кошторис доповнений.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Кошторис доповнений.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Захист Довкілля.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Захист Довкілля.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Договір Вишнівська ср.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Дмитрук, Бородюк.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Дмитрук, Бородюк.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Дмитрук 1.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Дмитрук 1.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Декларацiя_2020.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Декларацiя_2020.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Відсутність скарг.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Відсутність скарг.pdf
09 жовтня 2020 14:38
витяг пдв.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
витяг пдв.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Витяг ВЕСТ-ВЕКТОР.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Витяг ВЕСТ-ВЕКТОР.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Бородюк 1.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Бородюк 1.pdf
09 жовтня 2020 14:38
130.imd.p7s
09 жовтня 2020 14:38
130.imd
09 жовтня 2020 14:38
Скиданюк Тракторист.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Скиданюк Тракторист.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Сизоненко Тарас.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Сизоненко Тарас.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Сертифiкат_2020_р..pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Сертифiкат_2020_р..pdf
09 жовтня 2020 14:38
розш витяг.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
розш витяг.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Протокол від 14.06.2017.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Протокол від 14.06.2017.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Проект договору.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Проект договору.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Про санкції.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Про санкції.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Підвищеної небезпеки.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Персональні дані.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Персональні дані.pdf
09 жовтня 2020 14:38
ПАспорт Директора.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
ПАспорт Директора.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Тракторист.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Тракторист.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Тендерна пропозиція.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Тендерна пропозиція.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Субпідряд.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Субпідряд.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Статут частина 2.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Статут частина 2.pdf
09 жовтня 2020 14:38
Статут частина 1.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
Статут частина 1.pdf
09 жовтня 2020 14:38
ст.17.pdf.p7s
09 жовтня 2020 14:38
ст.17.pdf

Публічні документи

07 жовтня 2020 17:57
sign.p7s
07 жовтня 2020 16:49
Кошторис.pdf
07 жовтня 2020 16:49
Статут.pdf
07 жовтня 2020 16:49
Рішення 1.pdf
07 жовтня 2020 16:49
Проект договору.pdf
07 жовтня 2020 16:49
опис.pdf
07 жовтня 2020 16:49
Наказ 1.pdf
07 жовтня 2020 16:49
Довідки.pdf
07 жовтня 2020 16:49
Витяг ПДВ.pdf
07 жовтня 2020 16:49
Виписка.pdf
07 жовтня 2020 16:49
Тендерна пропозиція.pdf

Публічні документи

09 жовтня 2020 17:05
sign.p7s
09 жовтня 2020 17:05
Накази.pdf
09 жовтня 2020 17:00
sign.p7s
09 жовтня 2020 16:51
Рішення.pdf
09 жовтня 2020 16:51
Тудові книжки 2.pdf
09 жовтня 2020 16:51
Трудові книжки 1.pdf
09 жовтня 2020 16:08
63478053637969.pdf
09 жовтня 2020 16:08
63478047294863.pdf
09 жовтня 2020 16:08
Баланс 2019 рік.pdf
09 жовтня 2020 16:08
Витяг ПДВ.pdf
09 жовтня 2020 16:08
Витяг з ЄДР.pdf
09 жовтня 2020 16:08
Копія статуту.pdf
09 жовтня 2020 16:08
Копія ліцензії.pdf
09 жовтня 2020 16:08
Розрахунок прибутку.pdf
09 жовтня 2020 16:08
Локальний кошторис.pdf
09 жовтня 2020 16:08
Пояснювальна записка.pdf
09 жовтня 2020 16:08
Договірна ціна.pdf
09 жовтня 2020 16:08
Підписаний_витяг.pdf
09 жовтня 2020 16:08
6347805065280X.pdf
09 жовтня 2020 16:08
0000001954181100.1.0.pdf
09 жовтня 2020 16:08
Ліцензія_копия.pdf
09 жовтня 2020 16:08
G1020-4325-GL_tender.pdf
09 жовтня 2020 16:08
Довідки п.5,6,12,13,ч.2 ст.17.pdf
09 жовтня 2020 16:08
Тендерна пропозиція.pdf

Публічні документи

30 жовтня 2020 11:46
sign.p7s
30 жовтня 2020 10:54
договірна ціна.pdf
30 жовтня 2020 10:54
графік вараш.pdf
30 жовтня 2020 10:54
77.imd
29 жовтня 2020 14:53
4_Декларації.pdf
29 жовтня 2020 14:53
3_Ліцензія.pdf
29 жовтня 2020 14:04
ст. 17ЗУ.pdf
29 жовтня 2020 14:04
Протокол засновників.pdf
29 жовтня 2020 14:04
перелік видів робіт.pdf
29 жовтня 2020 14:04
ліцензія.pdf
29 жовтня 2020 14:03
договірна ціна.pdf
29 жовтня 2020 14:03
довідка ч.2 ст.17.pdf
29 жовтня 2020 14:03
довідка п.12 ч.1 ст.17.pdf
29 жовтня 2020 14:03
декларація.pdf
29 жовтня 2020 14:03
декларація 2.pdf
29 жовтня 2020 14:03
77.imd
09 жовтня 2020 10:38
sign.p7s
09 жовтня 2020 10:10
Гарантія 11 000,00 грн.zip
09 жовтня 2020 10:10
60 щодо субпідрядників.pdf
09 жовтня 2020 10:10
59 щодо субпідрядника.pdf
09 жовтня 2020 10:10
56_Сертифікат ISO.pdf
09 жовтня 2020 10:10
56_Ампера_ProductSheet_UA.pdf
09 жовтня 2020 10:10
56_Аксія_3_ProductSheet_UA_0.pdf
09 жовтня 2020 10:10
56_Авенто_ProductSheet_UA.pdf
09 жовтня 2020 10:10
55 посилання на сайт.pdf
09 жовтня 2020 10:10
52 щодо договірної ціни.pdf
09 жовтня 2020 10:10
50 довідка ст.17.pdf
09 жовтня 2020 10:10
49_Довідка з банку.pdf
09 жовтня 2020 10:10
47_Фінансова звітність.pdf
09 жовтня 2020 10:10
45_відгуки.pdf
09 жовтня 2020 10:10
23_витяг.pdf
09 жовтня 2020 10:10
21_Паспорт_код.pdf
09 жовтня 2020 10:10
20 Повноваження.pdf
09 жовтня 2020 10:10
17 проект договору.pdf
09 жовтня 2020 10:10
13_опис.pdf
09 жовтня 2020 10:10
12_копія статуту.pdf
09 жовтня 2020 10:10
7_11_зведений кошторис.pdf
09 жовтня 2020 10:10
7_2_локальний кошторис.pdf
09 жовтня 2020 10:10
7_1_договірна ціна.pdf
09 жовтня 2020 10:10
4 тендерна пропозиція.pdf

Публічні документи

09 жовтня 2020 11:38
sign.p7s
09 жовтня 2020 11:32
Протокол НР.7Z
09 жовтня 2020 11:32
Наказ Фролова Ю.М.7Z
09 жовтня 2020 11:32
Лист для клієнті1.7z
09 жовтня 2020 11:32
Гарантія 9324-20.7z
09 жовтня 2020 11:32
Витяг із Статуту.7z
09 жовтня 2020 11:32
Банківська ліцензі1.7z
09 жовтня 2020 11:32
пояснювальна записка.pdf
09 жовтня 2020 11:32
об_єктний кошторис.pdf
09 жовтня 2020 11:32
договірна ціна.pdf
09 жовтня 2020 11:32
Копія Дозволу.pdf
09 жовтня 2020 11:32
Копія витягу ПДВ.pdf
09 жовтня 2020 11:32
Довідка з банку.pdf
09 жовтня 2020 11:32
36 Дов зведена ст 17.pdf
09 жовтня 2020 11:32
35 Згода про забезп дог.pdf
09 жовтня 2020 11:32
33 Дов щодо ст 17.pdf
09 жовтня 2020 11:31
32.7 Відгук Новоселівка.pdf
09 жовтня 2020 11:31
32.6 Відгук Новолатовка.pdf
09 жовтня 2020 11:31
31 Гарантійний лист.pdf
09 жовтня 2020 11:31
29 Інформаційний лист.pdf
09 жовтня 2020 11:31
28 Гарантійний лист.pdf
09 жовтня 2020 11:31
27.1 ISO 9001.pdf
09 жовтня 2020 11:31
23.1 Фін звіт за 2019 рік.pdf
09 жовтня 2020 11:31
22.1 Трудові та накази.pdf
09 жовтня 2020 11:31
20 Довідка про 120 к.д..pdf
09 жовтня 2020 11:31
19 Довідка про юр особу.pdf
09 жовтня 2020 11:31
12.2 Рішення засновника.pdf
09 жовтня 2020 11:31
12.1 Наказ 1.pdf
09 жовтня 2020 11:31
12 Дов про повноваження.pdf
09 жовтня 2020 11:30
11 Дов про санк Дод 8.pdf
09 жовтня 2020 11:30
10 Проект Договору Дод 4.pdf
09 жовтня 2020 11:30
9.2 Копія ОПИС.pdf
09 жовтня 2020 11:30
9.1 Копія Статуту.pdf
09 жовтня 2020 11:30
6 Технічна спец Дод 2.pdf
09 жовтня 2020 11:30
5 ст . 17 Дод 3.pdf
09 жовтня 2020 11:30
4 Тендерна пропозиція.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕСТ-ВЕКТОР"
#33166311
Відхилено
1 341 879,23
UAH з ПДВ
16 жовтня 2020 14:54
Обґрунтування аномально низької ціни
до 14 жовтня 2020 00:00
ТОВ "Будівельник - V"
#43073145
Відхилено 1 500 000,00
UAH з ПДВ
20 жовтня 2020 08:08
ТОВ "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ"
#40490301
Відхилено 1 946 089,20
UAH з ПДВ
22 жовтня 2020 09:54
ТОВ "КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД"
#43219275
Переможець 2 029 840,60
UAH з ПДВ
23 жовтня 2020 14:42

Обґрунтування аномально низької ціни

найбільш економічно вигідна пропозиція є меншою на 40 або більше відсотків від середньоарифметичного значення ціни/приведеної ціни тендерних пропозицій інших учасників на початковому етапі аукціону

Документи

16 жовтня 2020 14:40
sign.p7s
16 жовтня 2020 14:22
Протокол УО

Документи

20 жовтня 2020 08:08
sign.p7s
19 жовтня 2020 16:56
Протокол УО

Документи

22 жовтня 2020 09:54
sign.p7s
22 жовтня 2020 09:52
Протокол УО

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 23 жовтня 2020 14:42

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "КОМПАНІЯ ЕНЕРГО-БУД"
#43219275
2 029 840,60
UAH з ПДВ
Документи

Актуальні тендери

До пошуку