Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
електрична енергія
Очікувана вартість
775 000,00 UAH
UA-2020-09-18-007152-b 940c7ecf4a8e4d66a11d17559fee9e11
Відкриті торги    Пропозиції розглянуті    Наявні скарги без рішення
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Єфімова Алла Іванівна

+380948632826 ALLABALYANDRA@UKR.NET

Знайшли порушення?

Зверніться до Держаудитслужби

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Служба автомобільних доріг в Одеській області
Код ЄДРПОУ: 25829550
Місцезнаходження: 65031, Україна , Одеська обл., Одеса, вул. М. Грушевського, 49
Контактна особа: Єфімова Алла Іванівна
+380948632826
ALLABALYANDRA@UKR.NET
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 18 вересня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 25 вересня 2020 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 01 жовтня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 05 жовтня 2020 10:00
Початок аукціону: 06 жовтня 2020 12:34
Очікувана вартість: 775 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 7 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 7 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,90 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:09310000-5: Електрична енергія


Мова (мови),якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедур закупівель всі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно усі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. У випадках, передбачених частиною четвертою статті 10 Закону, документи замовника щодо процедури закупівлі, передбачені Законом, викладаються українською та англійською мовами. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та розроблені безпосередньо учасником виключно для участі у вказаній процедурі закупівлі повинні бути складені українською мовою. Всі інші документи, що мають відношення до тендерної пропозиції (зокрема копії та дублікати наказів по підприємству учасника, договорів оренди, лізингу, надання послуг тощо) можуть бути складені українською або російською мовами. 7.3. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений на іншій, ніж передбачено пунктом 7.2. цього розділу мові, учасник надає переклад цього документу та переклад (або справжність підпису перекладача) мають бути засвідчені нотаріально або легалізовані у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
251500 кВт⋅год
код 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія) (джерело фінансування - власні кошти)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2021
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару детально викладено в проекті договору Пiсляоплата 5 Робочі 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

18 вересня 2020 18:43
Електронний цифровий підпис
18 вересня 2020 18:43
ТД.docx
18 вересня 2020 18:43
Проект договору (1).docx

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

ЩОДО ТАРИФУ НА РОЗПОДІЛ
Дата подання: 22 вересня 2020 17:20
Дата відповіді: 23 вересня 2020 07:56
В ціну враховується тариф з розподілу?
Відповідь: Так, враховується.
щодо документації
Дата подання: 24 вересня 2020 16:20
Дата відповіді: 29 вересня 2020 16:27
Шановний Замовнику! В тенедерній документації р. ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції п.5 Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону п.п.5.2.Відповідно до статті 16 Закону Замовник встановлює до Учасників такі кваліфікаційні критерії: - наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). В ДОДАТКУ 3 І. КВАЛІФІКАЦІЙНІ КРИТЕРІЇ вимагається надати довідку про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів): в довідці зазначається інформація про договір (договори), виконання якого (яких) відбувалося не раніше 2019 року Аналогічним вважається договір про постачання електричної енергії. Також для підтвердження досвіду виконання аналогічного договору (аналогічних договорів) до пропозиції Учасника мають бути долучені: - Копію виконаного аналогічних (ого) договорів (у) (з додатками та додатковими угодами, що є невід’ємними частинами) разом із підтверджуючими документами виконання договору у повному обсязі (акт/акти прийому-передачі електричної енергії споживачу або іншій); - Лист – відгук від контрагента (копію договорів (у) якого надається у складі пропозиції) з зазначенням номеру та дати договору. Вважаємо, що дана вимога суперечить принципам, які покладені в природу процедури закупівлі, зокрема, принципам встановленим у ст. 5 Закону України «Про публічну закупівлю», - добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія, ефективність та пропорційність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням. Так, наявність даної вимоги – пряма дискримінація учасників. Дискримінаційними вважаються вимоги, яким можуть відповідати лише один або декілька учасників. Таким чином, у інших Постачальників виникає необґрунтована перевага над одним з конкурентів. Вдаючись до таких критеріїв Ви безпосередньо порушуєте Закон України «Про публічні закупівлі». Просимо необмежувати потенційне коло учасників та передбачити для новостворених підприємств без досвіду виконання аналогічних договорів, які мають ліцензію на постачання електричної енергії на території України можливість участі у даній закупівлі шляхом надання листа-пояснення (в довільній формі), за підписом уповноваженої особи Учасника та завірений печаткою, в якому зазначає, що на сьогодні не має виконаних аналогічних договорів щодо постачання електричної енергії, але має ліцензію на постачання електричної енергії на території України.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний Учаснику!
Відповідно до ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник має право встановлювати один або декілька кваліфікаційних критеріїв. Так в п. 1.1. розділу 1 КВАЛІФІКАЦІЙНІ КРИТЕРІЇ Додатку 3 тендерної документації прописано вимогу щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). Оскільки виконання може бути здійснено і неналежним шляхом, наприклад, з простроченням строків і сплатою штрафних санкцій, документи, які подають учасники в якості доказів виконання договору мають свідчити про відсутність порушень наданого Учасником договору. Таким чином, з метою підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів учасник має подати не лише договір, але й документи, які підтверджують факт його виконання належним чином. Тому дана вимога дає змогу пересвідчитись, що Учасник вже постачав електричну енергію, робив це якісно і сумлінно, а значить, збільшується вірогідність того, що потенційний Постачальник надійний, і виконає взяті на себе зобов'язання. Зазначені вимоги тендерної документації не є такими, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, оскільки не суперечать Закону України «Про публічні закупівлі», а надають Замовнику можливість обрати надійного Постачальника, який має підтверджений досвід виконання аналогічних договорів, постачання електричної енергії за якими виконано якісно і з дотриманням вимог чинного законодавства.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-09-18-007152-b.b1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ "ОВІС ТРЕЙД", Код ЄДРПОУ:34392042
Дата подання: 23 вересня 2020 13:01
Дискваліфікаційні умови тендерної документації
Шановний Замовник! У Додатку 3, Розділ ІІІ "Інші документи" ви вимагаєте надати Довідку від Адміністратора розрахунків (НЕК "Укренерго"), що учасник не перебував в статусі "дефолтний". Дана вимога не відповідає Закону України "Про публічні закупівлі", а саме - пункту 5 ст.17: "Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель". Дана інформація розміщена на сайті НЕК "Укренерго" у розділі "Списки преддефолтних та дефолтних". Тому вимагаємо внести зміни до тендерної документації та виключити цю довідку зі списку необхідних документів.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
28 вересня 2020 14:26
Шановний Учасник!
Після набуття електропостачальником статусу «Дефолтний» постачання електричної енергії споживачам такого учасника ринку здійснюється постачальником «останньої надії» відповідно до Правил роздрібного ринку. Однак Учасник ринку може втратити статус «Дефолтний» після припинення дії договору про врегулювання небалансів електричної енергії, що укладений між ним та оператором системи передачі (далі ОСП).
Таким чином, Учасник ринку після урегулювання своїх небалансів з ОСП може укласти новий договір про врегулювання небалансів електричної енергії та втратити статус «Дефолтний».
Так Адміністратор розрахунків – НЕК «Укренерго» публікує інформацію на офіційному сайті ua.energy щодо учасників ринку, яким надано статус преддефолтний/дефолтний згідно з п.1.7.4 та п.1.7.1 Правил ринку, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 307 тільки на поточну дату, що унеможливлює перевірити надійність постачальника електричної енергії шляхом перевірки відомостей про те, що учасник ринку не перебував у статусі «Дефолтний» раніше.
З метою забезпечення гарантованого та безперебійного постачання електричної енергії Замовнику у визначений тендерною документацією строк, Замовник зацікавлений в закупівлі електричної енергії виключно у надійного Учасника (постачальника електричної енергії), який в процесі своєї діяльності сумлінно виконує свої зобов’язання відповідно до «Правил ринку», затверджених Постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 307. Вимога надання довідки згідно з п. 3.11. Розділу ІІІ «Інші документи» Додатку 3 тендерної документації не суперечить правам Замовника визначено у абз. 1 ч. 3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», яким визначено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Запитувана Замовником інформація шляхом надання довідки НЕК «Укренерго» про те, що Учасник не перебував раніше у статусі «Дефолтний» відсутня у публічному доступі у жодній формі, отже Ваше посилання на порушення вимог п.5 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» є безпідставними.
Номер вимоги: UA-2020-09-18-007152-b.a2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ", Код ЄДРПОУ:34933742
Дата подання: 13 жовтня 2020 11:09
Неправомірне рішення щодо відхилення тендерної пропозиції ТОВ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ", як такої, що не відповідає вимогам тендерної документації
Порушення принципів здійснення публічних закупівель та дискримінації учасників відповідно до статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі».
Рішення замовника: Вимога відхилена
16 жовтня 2020 17:40
У відповідь на Вашу вимогу необхідно зазначити, що маржа, згідно формули указаної в п.п.1.3.п.1 частини 5 «Оцінка тендерної пропозиції» розділу ІІІ. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації (далі –ТД) порахована Замовником вірно. Та становить від’ємне значення, а саме М= -1,5.
Крім того Учасник надав гарантійний лист згідно додатку 2 в якому вказується, що учасник постачатиме електричну енергію за кінцеву ціну, що буде подана ним на електронному аукціоні. А саме 747 433,61 грн. з ПДВ, а не за 754 433,61 грн. з ПДВ. Тому вимога щодо скасування рішення про відхилення ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ" являється безпідставною.

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2020-09-18-007152-b.a3
Статус:
Очікує розгляду
Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ", Код ЄДРПОУ:34933742
Дата подання: 22 жовтня 2020 14:33
СКАРГА про порушення законодавства в сфері публічних закупівель
Відповідно до статті 5 «Принципи здійснення закупівель» Закону України «Про публічні закупівлі, а саме «добросовісна конкуренція серед учасників», «відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель», «недискримінація учасників та рівне ставлення до них» та «об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі» та керуючись ч.8 ст.18 Закону України «Про публічні закупівлі», скарги, що стосуються прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника, які відбулися після розгляду тендерних пропозицій на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначення відповідності учасників кваліфікаційним критеріям, подаються протягом п'яти днiв з дня оприлюднення на веб-порталi Уповноваженого органу протоколу розгляду тендерних пропозицiй; Скарги, що стосуються прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки тендерних пропозицій учасників, подаються протягом десяти днів з дня, коли суб’єкт оскарження дізнався або повинен був дізнатися про порушення своїх прав унаслідок рішення, дії чи бездіяльності замовника, але до дня укладення договору про закупівлю Ч. 18 ст.18 Закону встановлено, що результатами розгляду скарги орган оскарження має право: прийняти рішення про встановлення або вiдсутнiсть порушень процедури закупiвлi (у тому числi порушення порядку оприлюднення або не оприлюднення iнформації про закупiвлi, передбаченою цим Законом) та про заходи, що повиннi вживатися для ix усунення, зокрема зобов'язати замовника повнiстю або частково скасувати своє рiшення, надати необхiднi документи, роз'яснення, усунути будь – якiдискримiнацiйнi умови (у тому числiтi, що зазначені в технiчнiйспецифiкацiї, яка с складовою частиною тендерної документацii), привести тендерну документацiю у вiдповiднiстьiз вимогами законодавства, або за неможливостi виправити допущенi порушення, вiдмiнити процедуру закупiвлi.
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Очікується

Документи подані скаржником

22 жовтня 2020 13:49
скарга АМКУ.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 06 жовтня 2020 13:07

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ" 749 470,00
UAH з ПДВ
741 925,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ" 754 433,61
UAH з ПДВ
747 433,61
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ" 770 892,56
UAH з ПДВ
754 433,60
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія" (ТОВ "ООЕК") 774 770,35
UAH з ПДВ
774 770,35
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

02 жовтня 2020 17:37
sign.p7s
02 жовтня 2020 17:25
Справка.pdf
02 жовтня 2020 17:25
Виписка.pdf
02 жовтня 2020 17:25
_ліцензія Банку.pdf
02 жовтня 2020 17:25
_довіреність Мороз.pdf
02 жовтня 2020 17:25
_витяг з наказу Мороз.pdf
28 вересня 2020 13:38
sign.p7s
28 вересня 2020 13:37
Рішення РНБО ЕН.pdf
28 вересня 2020 13:37
Проект договору.pdf
28 вересня 2020 13:37
Паспорт+код копія.pdf
28 вересня 2020 13:37
Додаток 5.pdf
28 вересня 2020 13:37
Довідка УКРЕНЕРГО.pdf
28 вересня 2020 13:37
довідка про вебсайт.pdf
28 вересня 2020 13:37
Відповідність додатку 5.pdf
28 вересня 2020 13:37
14. Гарантійний лист ДСТУ.pdf
28 вересня 2020 13:37
13. Уповноважена Особа.pdf
28 вересня 2020 13:37
12. Відповідність ч.2 ст.17.pdf
28 вересня 2020 13:37
10. Виписка.pdf
28 вересня 2020 13:37
8. Постанова 1726 від 23.08.19.pdf
28 вересня 2020 13:37
7. Реєстр НКРЕКП.pdf
28 вересня 2020 13:37
5. Копія наказу.pdf
28 вересня 2020 13:37
4. витяг платників ПДВ.pdf
28 вересня 2020 13:37
3. Відомості ЄДРПОУ.pdf
28 вересня 2020 13:37
2. Витяг ЄДР.pdf
28 вересня 2020 13:37
1. Статут+опис ЕН.pdf

Публічні документи

01 жовтня 2020 08:46
sign.p7s
30 вересня 2020 17:32
61. Банківська гарантія.zip
30 вересня 2020 17:32
60. Протокол НР.7Z
30 вересня 2020 17:32
59. Наказ Фролова Ю.М.7Z
30 вересня 2020 17:32
58. Лист для клієнті1.7z
30 вересня 2020 17:32
57. Гарантія 9021-20.7z
30 вересня 2020 17:32
56. Витяг із Статуту.7z
30 вересня 2020 17:32
55. Банківська ліцензі1.7z
30 вересня 2020 17:32
53. Додаок 3 ст 16.pdf
22 вересня 2020 16:02
sign.p7s
22 вересня 2020 10:43
52. ГЛ особистий кабінет.pdf
22 вересня 2020 10:43
51. Довідка кол центр.pdf
22 вересня 2020 10:43
48. Довідка сайт.pdf
22 вересня 2020 10:43
47. Лист поясн ліцензія.pdf
22 вересня 2020 10:42
44. Довідка дефолт.pdf
22 вересня 2020 10:42
42. Копія Паспорт.pdf
22 вересня 2020 10:42
40. Довідка санкції.pdf
22 вересня 2020 10:42
38. Квитанція ПДВ.pdf
22 вересня 2020 10:42
37. ПДВ.pdf
22 вересня 2020 10:42
36. Витяг ПДВ.pdf
22 вересня 2020 10:42
35. Вимоги до ст 17.pdf
22 вересня 2020 10:42
29. Додаток 3.pdf
22 вересня 2020 10:42
28. Додаток 2.pdf
22 вересня 2020 10:42
18 Статут та Опис 30.06.2020.pdf
22 вересня 2020 10:42
17. Нот копія Протокол.pdf
22 вересня 2020 10:42
15. Копія Статуту 30.06.2020.pdf
22 вересня 2020 10:42
12. Довідка уповноважена.pdf
22 вересня 2020 10:42
11. ГЛ довкілля.pdf
22 вересня 2020 10:42
10. ГЛ щодо якості.pdf
22 вересня 2020 10:42
09. Довідка довіреність.pdf
22 вересня 2020 10:42
08. Довідка об'єднання.pdf
22 вересня 2020 10:42
07. Довідка ч1 ч2 ст 17.pdf
22 вересня 2020 10:42
06. Довідка ст 17.pdf
22 вересня 2020 10:42
04. Договір БСТ копія.pdf
22 вересня 2020 10:42
03. Довідка договір.pdf

Публічні документи

21 жовтня 2020 14:02
sign.p7s
21 жовтня 2020 14:00
Довідка ДПСУ (EIP do 24.10.20).pdf
19 жовтня 2020 15:49
sign.p7s
04 жовтня 2020 22:15
sign.p7s
04 жовтня 2020 21:36
7.1. Витяг ПДВ (ЕІП).pdf

Публічні документи

02 жовтня 2020 15:08
sign.p7s
02 жовтня 2020 15:06
43. Довідка про санкції.pdf
02 жовтня 2020 15:06
41. Лист-згода строк.pdf
02 жовтня 2020 15:06
53. Банківська гарантія.zip
02 жовтня 2020 15:06
52. Інф. ст. 17.pdf
02 жовтня 2020 15:06
35. Довідка ст. 17.pdf
02 жовтня 2020 15:05
3. Копія витягу з ЄДР.pdf
02 жовтня 2020 15:05
2. Копія Витягу ПДВ.pdf
02 жовтня 2020 15:05
1. Витяг ПДВ.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
ТОВ "ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ"
#42949165
Відхилено 741 925,00
UAH з ПДВ
12 жовтня 2020 16:13
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
#34933742
Відхилено 747 433,61
UAH з ПДВ
12 жовтня 2020 16:44
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ"
#34633789
Переможець 754 433,60
UAH з ПДВ
20 жовтня 2020 15:54
Вимога про усунення невідповідностей
до 20 жовтня 2020 10:12

Документи

12 жовтня 2020 16:13
sign.p7s

Документи

12 жовтня 2020 16:44
sign.p7s

Вимога про усунення невідповідностей

1) перелік виявлених невідповідностей: в довідці про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) вказана сума виконання 2 519 100,00 грн. з ПДВ, тоді як в підтвердження надано акти сума по яким складає 2 519 095,34 грн. з ПДВ.У відгуці зазначена також сума 2 519 100,00 грн. з ПДВ, яка не відповідає сумі сумарно вказаній в актах. 2) посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: згідно п.1.1. Розділ 1 «Кваліфікаційні критерії» Додатку 3 тендерної документації (далі ТД) для підтвердження досвіду виконання аналогічного договору (аналогічних договорів) до пропозиції Учасника мають бути долучені: - Копію виконаного аналогічних (ого) договорів (у) (з додатками та додатковими угодами, що є невід’ємними частинами) разом із підтверджуючими документами виконання договору у повному обсязі (акт/акти прийому-передачі електричної енергії споживачу або іншій); - Лист – відгук від контрагента (копію договорів (у) якого надається у складі пропозиції) з зазначенням номеру та дати договору. 3) перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей: привести у відповідність Довідку про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) та лист відгук від КП ЕЗО «Херсонміськсвітло», зазначивши вірне виконання договору.

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 20 жовтня 2020 15:54

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ"
#34633789
754 433,60
UAH з ПДВ
Документи

Актуальні тендери

До пошуку