Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
ДК 021:2015: 14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок річковий)
Очікувана вартість
624 000,00 UAH
UA-2020-09-18-000605-b b3440bd0b69c4aaca4220b5a67e14939
Відкриті торги    Пропозиції розглянуті    Наявні скарги без рішення
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Деркач Олександр Миколайович

380630370323 vmshey@ukr.net

Знайшли порушення?

Зверніться до Держаудитслужби

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ" М. КИЄВА
Код ЄДРПОУ: 31868786
Місцезнаходження: 04107, Україна , м. Київ обл., м. Київ, вулиця Багговутівська, будинок 30
Контактна особа: Деркач Олександр Миколайович
380630370323
vmshey@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 18 вересня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 25 вересня 2020 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 01 жовтня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 05 жовтня 2020 17:00
Початок аукціону: 06 жовтня 2020 14:34
Очікувана вартість: 624 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 6 240,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:14210000-6: Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
3000 тони
Пісок річковий
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 00000, Україна, м. Київ, м. Київ, на виробничу базу Замовника в м. Києві (вул. Бакинська,35) або на об’єкти Замовника в Шевченківському районі м. Києва
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Оплата товару проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету та власних коштів підприємства. Пiсляоплата 20 Банківські 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-09-18-000605-b.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ПрАТ КИЇВПОРТ, Код ЄДРПОУ:03150071
Дата подання: 08 жовтня 2020 12:19
ВИМОГА про відхилення тендерної пропозиції Учасника ТОВ «СОБІ»
Відповідно до інформації розміщеної в електронній системі закупівель РrоZоrrо, КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ" М. КИЄВА (далі – Замовник) було оприлюднено оголошення UA-2020-09-18-000605-b про проведення відкритих торгів на закупівлю за предметом ДК 021:2015: 14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок річковий).
ПрАТ «Київпорт» прийняло участь та подало свою тендерну пропозицію відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі».
Після проведення аукціону за вказаною закупівлею були розкриті Тендерні пропозиції учасників, зокрема Тендерна пропозиція ТОВ «СОБІ», яке на даний час очікує рішення Тендерного комітету з визначення переможця.
За результатами аналізу Тендерної пропозиції ТОВ «СОБІ», вважаємо що остання підлягає відхиленню за таких обставин:

Відповідно до п.5 розділу 3 Тендерної документації (далі – ТД), для участі у процедурі закупівлі учасник повинен відповідати наступним кваліфікаційним критеріям, та надати документи, що підтверджують таку відповідність: учасник повинен підтвердити можливість проведення зважування кожної партії поставляємого товару на сертифікованому обладнанні.
У складі Тендерної пропозиції ТОВ «СОБІ» не надало такого підтвердження, зокрема відсутні будь які документи, сертифікати на це обладнання.

Відповідно до п.5 розділу 3 Тендерної документації (далі – ТД), для участі у процедурі закупівлі учасник повинен відповідати наступним кваліфікаційним критеріям, та надати документи, що підтверджують таку відповідність: учасник повинен підтвердити наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору: надати довідку у довільній формі з інформацією про виконання за період 2018-2019 р.р. аналогічного договору, який безпосередньо стосувався предмета закупівлі.
У складі Тендерної пропозиції ТОВ «СОБІ» не надало документального підтвердження досвіду виконання аналогічного договору. Зокрема відсутні будь які договори, та видаткові накладі або інші документи, що вказують на те що договір було виконано.

Відповідно до п.5 розділу 3 Тендерної документації (далі – ТД), для участі у процедурі закупівлі учасник повинен відповідати наступним кваліфікаційним критеріям, та надати документи, що підтверджують таку відповідність: документів на право користування земельною ділянкою на якій розташоване місце складування чи зберігання піску.
У складі Тендерної пропозиції ТОВ «СОБІ» не надало документального підтвердження користування земельною ділянкою на якій розташоване місце складування чи зберігання піску. Договір про надання послуг №0209/2019-НП від 02 вересня 2019 року, який надав учасник, не є за свою правовою природою договором користування земельною ділянкою.
Право користування землею закріплено у Главі 15 Земельного кодексу України. Відповідно до вказаної глави, виділяють такі види користування землею:
- Право постійного користування земельною ділянкою;
- Право оренди земельної ділянки;
- Право приватного партнера, зокрема концесіонера, на земельну ділянку.
За нормою ст. 13 Закону України "Про оренду землі" договір оренди землі - це договір, за яким орендодавець зобов'язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов'язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства.
Натомість, за нормою ст. 901 ЦК України за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов'язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов'язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором. Тобто договір послуги не є договором, який дає право на користування земельною ділянкою.

Відповідно до абз. 1 п.1 ч. 1 ст. 31 ЗУ «Про публічні закупівлі», замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо учасник процедури закупівлі не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону та/або наявні підстави, встановлені частиною першою статті 17 цього Закону.

Крім того, інший Учасник закупівлі, ТОВ «Альянс будівельників України» надало у складі своєї Тендерної пропозиції сертифікат відповідності, паспорт радіаційної якості, та інші документи, у якоих зазначено, що виробником продукції є ТОВ «СОБІ».
Вищенаведене свідчить про те, що ТОВ «СОБІ» може мати вплив на діяльність ТОВ «Альянс будівельників України», а також про те, що між вказаними товариствами можуть існувати зв’язки.
У відповідності до статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються, зокрема, за принципом добросовісної конкуренції серед учасників.
Слід зазначити, що змагальність продавців – учасників конкурентних процедур закупівель, ґрунтується на непевності щодо інших учасників та їх поведінки і зумовлює необхідність кожним з учасників пропонування кращих умов за найнижчими цінами. У випадку, коли учасники тендерів (торгів) домовляються між собою щодо умов своїх тендерних пропозицій – усувається непевність, а відтак усувається конкуренція між ними.
Оскільки замовник обмежений у ході здійснення процедури публічної закупівлі лише тими пропозиціями, які подані, то у разі якщо учасники замінять конкуренцію між собою на координацію, замовник не отримує той результат, який би він мав в умовах справжньої конкуренції, тобто вибір переможця закупівлі на принципах прозорої конкурентної процедури.
Таким чином, узгодження учасниками тендерів (торгів) своїх тендерних пропозицій усуває конкуренцію та змагальність між учасниками, а отже спростовує результат, тобто об’єктивно кращу пропозицію, порушує тим самим право замовника на отримання найбільш ефективного для нього результату, який досягається у зв’язку з наявністю лише справжньої конкуренції.
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про захист економічної конкуренції» узгодженими діями є, зокрема, укладення суб’єктами господарювання угод в будь-якій формі, а також будь-яка інша погоджена конкурентна поведінка (діяльність, бездіяльність) суб’єктів господарювання.
Відповідно до частини 1 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» антиконкурентними узгодженими діями є узгоджені дії, які призвели чи можуть призвести до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції.
Вчинення антиконкурентних узгоджених дій забороняється і тягне за собою відповідальність згідно з законом.


Враховуючи викладене, просимо розглянути питання щодо відхилення тендерної пропозиції Учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОБІ».
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
09 жовтня 2020 10:24
Шановний учасник, Ваша вимога подана не у відповідності до вимог Закону України "Про публічні закупівлі" так як Замовник не наділений повноваженнями перегляду власних рішень. Крім того рішення про визначення переможця ТОВ "СОБІ", Замовником прийняте у відповідності вимог Закону, обставини на які ви посилаєтесь не відповідають дійсності так як вимоги про надання скан-копії сертифікату на ваговий комплекс тендерна документація не містить, також Замовником не визначалось в який спосіб чи яким саме документом потрібно підтвердити кваліфікаційний критерій відповідно п. 5 розділу ІІІ " Учасник повинен підтвердити можливість проведення зважування кожної партії поставленого товару на сертифікованому обладнанні" та " надання " документів на право користування земельною ділянкою на якій розташоване місце складування чи зберігання піску". Учасником ТОВ "СОБІ" дані критерії підтверджено шляхом надання скан копії договору № 0209/2019-НП від 02 вересня 2019 року.

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2020-09-18-000605-b.b2
Статус:
Прийнято до розгляду
Скаржник: ПрАТ КИЇВПОРТ, Код ЄДРПОУ:03150071
Дата подання: 16 жовтня 2020 12:02
СКАРГА на порушення Замовником процедури закупівлі
Відповідно до інформації розміщеної в електронній системі закупівель РrоZоrrо, КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ" М. КИЄВА (далі – Замовник) було оприлюднено оголошення UA-2020-09-18-000605-b про проведення відкритих торгів на закупівлю за предметом ДК 021:2015: 14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок річковий). ПрАТ «Київпорт» прийняло участь та подало свою тендерну пропозицію відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі». Після проведення аукціону за вказаною закупівлею було визначено переможця закупівлі. Згідно з Протоколом засідання тендерного комітету КП ШЕУ Шевченківського району №122/2 від 08.10.2020, переможцем визначено ТОВ «СОБІ» (код згідно з ЄДРПОУ 16476986). Вважаємо прийняте рішення таким, що не відповідає умовам тендерної документації, в т. ч. кваліфікаційним критеріям, встановленим у відповідності до ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» а тендерну пропозицію ТОВ «СОБІ» такою, що підлягає відхиленню з підстав, що викладені у Скарзі.
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення органу оскарження: Очікується
Прийнято до розгляду: 20 жовтня 2020 22:29
рішення від 20.10.2020 №19552.pdf
Дата публікації: 20 жовтня 2020 22:28

Документи подані скаржником

16 жовтня 2020 16:05
Протокол ТК
16 жовтня 2020 16:10
Сарга
16 жовтня 2020 16:16
Скарга

Документи Органу Оскарження

20 жовтня 2020 22:28
рішення від 20.10.2020 №19552.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 06 жовтня 2020 15:07

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОБІ" 525 000,00
UAH з ПДВ
525 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ 554 400,00
UAH з ПДВ
548 160,00
UAH з ПДВ
Документи
ПрАТ КИЇВПОРТ 600 000,00
UAH з ПДВ
553 700,00
UAH з ПДВ
Документи
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ПОГРЕБИ" 564 000,00
UAH з ПДВ
564 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

15 жовтня 2020 16:36
sign.p7s
15 жовтня 2020 16:36
Dovidka_20280406190220450936.pdf.p7s
15 жовтня 2020 16:36
Dovidka_20280406190220450936.pdf
15 жовтня 2020 16:36
ДФСУ.pdf
15 жовтня 2020 16:35
Довідка п.2,3,8.PDF
15 жовтня 2020 16:35
Довідка .PDF
02 жовтня 2020 15:50
sign.p7s
02 жовтня 2020 15:48
sign.p7s
02 жовтня 2020 15:42
Статут.pdf
02 жовтня 2020 15:42
Свідоцтво ПДВ.PDF
02 жовтня 2020 15:42
Проект закупівлі.PDF
02 жовтня 2020 15:42
Лист-погодження .PDF
02 жовтня 2020 15:42
Лист гарантія Стаття17.PDF
02 жовтня 2020 15:42
Договір Майданчик.PDF
02 жовтня 2020 15:42
Довідка податкова.PDF
02 жовтня 2020 15:42
Довідка МТБ.PDF
02 жовтня 2020 15:42
Технічні вимоги.PDF
02 жовтня 2020 15:42
Пропозиція.PDF

Публічні документи

05 жовтня 2020 16:46
sign.p7s
05 жовтня 2020 16:45
Статут 2020 копія.pdf
05 жовтня 2020 16:45
Спеціальний дозвіл.pdf
05 жовтня 2020 16:45
Свідоцтво ПДВ_копія.pdf
05 жовтня 2020 16:45
Договір ТРИТРЕЙД.pdf
05 жовтня 2020 16:45
4. Тендерна пропозиція.pdf
05 жовтня 2020 16:45
11. Технічні вимоги.pdf

Публічні документи

05 жовтня 2020 16:11
sign.p7s
05 жовтня 2020 15:44
висновок експертизи.pdf
05 жовтня 2020 15:44
наказ Підлужна.pdf
05 жовтня 2020 15:44
СТАТУТ 2019_compressed.pdf
05 жовтня 2020 15:44
ПРОТОКОЛ ПІДЛУЖНА.pdf
05 жовтня 2020 15:43
ПДВ.pdf
05 жовтня 2020 15:43
ВИПИСКА ПІДЛУЖНА.pdf
05 жовтня 2020 15:43
Спец. дозвіл.pdf
05 жовтня 2020 15:43
Договір аналог.pdf
05 жовтня 2020 15:43
Радіація Паспорт.pdf
05 жовтня 2020 15:43
бух довідка МАЗИ.pdf
05 жовтня 2020 15:43
лист роз_яснення.pdf
05 жовтня 2020 15:43
Додаток 2.pdf
05 жовтня 2020 15:43
гарантійний лист ст 17.pdf
05 жовтня 2020 15:43
довідка працівники.pdf
05 жовтня 2020 15:43
довідка мат тех база.pdf
05 жовтня 2020 15:43
Пропозиція (додаток 3).pdf
05 жовтня 2020 15:43
Витяг з ДЗК.pdf
05 жовтня 2020 15:43
Акт на землю.pdf
05 жовтня 2020 15:43
свідоцтво ваги.pdf

Публічні документи

05 жовтня 2020 14:29
sign.p7s
05 жовтня 2020 13:42
sign.p7s
05 жовтня 2020 13:28
Довідка про персонал.pdf
05 жовтня 2020 13:28
Лист про санкції.pdf
05 жовтня 2020 13:28
Лист_згода.pdf
05 жовтня 2020 13:28
Інформація по ст. 17.pdf
05 жовтня 2020 13:28
Тендерна Пропозиція.pdf
05 жовтня 2020 13:28
Відгук ІБК.pdf
05 жовтня 2020 13:28
Договор ИБК_аналогіч.pdf
05 жовтня 2020 13:28
Договор ПСК_аналогіч.pdf
05 жовтня 2020 13:28
Опис.pdf
05 жовтня 2020 13:28
СТАТУТ ФГ ПОГРЕБИ.pdf
05 жовтня 2020 13:28
Протокол власника.pdf
05 жовтня 2020 13:28
Витяг з кадастру.pdf
05 жовтня 2020 13:28
Свідоцтво ПДВ.pdf
05 жовтня 2020 13:28
4-ОПП.pdf
05 жовтня 2020 13:28
Довідка ЄДРПОУ_нова.pdf
05 жовтня 2020 13:28
Витяг ФГ Погреби.pdf
05 жовтня 2020 13:28
Сертификати на пісок.pdf
05 жовтня 2020 13:28
Договір БУДІНДУСТРІЯ.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОБІ"
#16476986
Переможець 525 000,00
UAH з ПДВ
08 жовтня 2020 12:04

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 08 жовтня 2020 12:04

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОБІ"
#16476986
525 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Актуальні тендери

До пошуку