Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Послуги у сфері професійної підготовки (Послуги з підготовки керівних кадрів)
Очікувана вартість
3 195 648,33 UAH
UA-2020-09-17-006328-b 95fd70cfa8e8408c9d396345bd82965c
Відкриті торги    Торги відмінено
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Філоненко Сергій Леонідович

380442397759 FILONENKO-SL@TSOUA.COM

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Код ЄДРПОУ: 42795490
Вебсайт: https://tsoua.com/
Місцезнаходження: 01010, Україна , Київська обл., Київ, 01010, м.Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 7, ПОВЕРХ 16
Контактна особа: Філоненко Сергій Леонідович
380442397759
FILONENKO-SL@TSOUA.COM
Категорія: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 17 вересня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 25 вересня 2020 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 01 жовтня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 05 жовтня 2020 17:30
Початок аукціону: 06 жовтня 2020 13:57
Очікувана вартість: 3 195 648,33 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 31 956,48 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:80530000-8: Послуги у сфері професійної підготовки


Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2020-09-04-001786-c, згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Послуги з підготовки керівних кадрів». Джерело фінансування: Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 посл.
Послуги з підготовки керівних кадрів (80532000-2)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2022
ДК 021:2015: 80530000-8 — Послуги у сфері професійної підготовки

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Iнша подія Підписання актів про надані послуги у повному обсязі за відповідний період Пiсляоплата 10 Банківські 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Уточнення вимог та характеристик предмета закупівлі
Дата подання: 23 вересня 2020 16:03
Дата відповіді: 28 вересня 2020 14:11
Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ)», який намір подати пропозиції для участі у тендері на закупівлю «Послуги у сфері професійної підготовки (Послуги з підготовки керівних кадрів) від Товариства з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України»», просить дати роз’яснення(уточнити) щодо предмета закупівлі, а саме: які послуги з навчання Товариство з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» планує закуповувати відповідно до закону України «Про освіту» (від 05.09.2017 № 2145-VIII) 1) за видом здобуття освіти: формальна або неформальна освіта 2) за рівнем освіти: професійна, вища освіта або освіта дорослих 3) чи передбачає програма навчання: присудження визнаних державою освітніх кваліфікацій та видачу документу зразка, що встановлений державою(диплому), або мають бути видані власні сертифікати відповідного зразка 4) чи передбачає програма навчання: індивідуальна роботу учасників над дипломними проектами або індивідуальна роботу учасників над випускними проектами 5) за кодом ДК 021:2015: послуги з підготовки керівних кадрів (80532000-2) чи послуги у сфері професійної підготовки (80530000-8) 6) за ціною тендерної пропозиці: вартість програми становить 3 195 648,33 грн. (три мільйони сто дев’яносто п’ять тисяч шістсот сорок вісім гривень 33 коп.) без ПДВ або з ПДВ 7) за наявністю спільних програм та навчальних проектів з міжнародною бізнес-школою(ами): співпраця з європейською бізнес-школою INSEAD ( фр. L'Institut européen d'administration des affaires, Європейський інститут управління бізнесом) наведено як приклад про співпрацю чи є обов’язковою умовою для участі у тендері співпраця саме з бізнес-школою INSEAD Просимо також уточнити, яким чином передбачається зміна складу учасників(слухачів) програми, які повинні бути зараховані на навчання, та на якому етапі.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня! Надаємо інформацію щодо відповідей на ваші запитання:
1. за видом здобуття освіти: формальна або неформальна освіта
Відповідь: Відповідно до визначення неформальної освіти, як діяльності з підвищення власних знань та вмінь, яка провадиться за освітніми програмами та не передбачає присудження визнаних державою освітніх кваліфікацій за рівнями освіти, але може завершуватися присвоєнням професійних та/або присудженням часткових освітніх кваліфікацій, Товариство з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» планує закуповувати послуги з навчання за видом здобуття освіти – неформальна освіта.
2. за рівнем освіти: професійна, вища освіта або освіта дорослих
Відповідь: Відповідно до тлумачення терміну освіта дорослих – як освіти, яку доросла особа здобуває з метою особистісного та професійного розвитку, адаптації до соціальних, економічних та інших змін в суспільстві, Товариство з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» планує закуповувати послуги з навчання за рівнем освіти – освіта дорослих.
3. чи передбачає програма навчання: присудження визнаних державою освітніх кваліфікацій та видачу документу зразка, що встановлений державою(диплому), або мають бути видані власні сертифікати відповідного зразка
Відповідь: Згідно Додатку 1 до тендерної документації «Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» в якому зазначено, що після завершення модульної програми навчання учасникам програми мають бути видані сертифікати бізнес-школи відповідного зразка. Вимоги до присудження визнаних державою освітніх кваліфікацій та видачу документу зразка, що встановлений державою (диплому) відсутні.
4. чи передбачає програма навчання: індивідуальна роботу учасників над дипломними проектами або індивідуальна роботу учасників над випускними проектами
Відповідь: Відповідно до визначення дипломного проекта, як роботи, що призначена для об'єктивного контролю ступеня сформованості умінь та знань розв'язувати типові завдання діяльності що відносяться до сфери як формальної, так і неформальної освіти, та виконується на завершальному етапі навчання. А також передбачають: систематизацію, закріплення, розширення теоретичних і практичних знань, а також розвиток навичок самостійної роботи й оволодіння методикою дослідження та експерименту, пов'язаних з темою проекту (роботи). Враховуючи вищевказане, програма навчання передбачає індивідуальну роботу учасників над дипломними або випускними проектами, кінцевою метою є закріплення, систематизація та контроль засвоєних знань та вмінь учасниками програми.
5. за кодом ДК 021:2015: послуги з підготовки керівних кадрів (80532000-2) чи послуги у сфері професійної підготовки (80530000-8)
Відповідь: Відповідно до наказу №708 від 15.04.2020р. Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України про «Порядок визначення предмета закупівлі» Замовником визначено предмет закупівлі за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 80530000-8 — Послуги у сфері професійної підготовки.
6. за ціною тендерної пропозиці: вартість програми становить 3 195 648,33 грн. (три мільйони сто дев’яносто п’ять тисяч шістсот сорок вісім гривень 33 коп.) без ПДВ або з ПДВ
Відповідь: З метою забезпечення рівних умов щодо оцінки для всіх учасників, учасник, незалежно від його форми оподаткування, вносить в електронну систему закупівель, інформацію про ціну його пропозиції без врахування ПДВ. При укладанні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до діючого законодавства України. Інформація про очікувану вартість предмета закупівлі зазначена в п.4.6. Розділу І тендерної документації.
7. за наявністю спільних програм та навчальних проектів з міжнародною бізнес-школою(ами): співпраця з європейською бізнес-школою INSEAD ( фр. L'Institut européen d'administration des affaires, Європейський інститут управління бізнесом) наведено як приклад про співпрацю чи є обов’язковою умовою для участі у тендері співпраця саме з бізнес-школою INSEAD Просимо також уточнити, яким чином передбачається зміна складу учасників(слухачів) програми, які повинні бути зараховані на навчання, та на якому етапі.
Відповідь: Відповідно до Додатку 1.1. до тендерної документації «Гарантійний лист» від учасника вимагається надати або підтвердження міжнародної акредитації (EFMD (European Foundation for Management Development) та/або (AACSB International (Association to Advance Collegiate Schools of Business) та/або AMBA (Association of MBAs) та/або CEEMAN IQA (Central and East European Management Development Association), або надати інформацію про членство учасника зазначається відповідна назва організації (CEEMAN (Central and East European Management Development Association) та наявність документа(ів), який(і) підтверджує(ють) співпрацю зі європейською бізнес-школою INSEAD ( фр. L'Institut européen d'administration des affaires, Європейський інститут управління бізнесом) в частині бізнес-освіти (сумісні програми, навчальні проекти)). Виходячи з вищевказаного, обов’язковою є одна з умов для участі у тендері. Зміна складу учасників може відбуватись відповідно до умов Додатку 4 «Проект договору» тендерної документації, не збільшуючи визначену проектом договору кількість учасників. Зміна складу може відбуватись на будь-якому етапі в залежності від обставин (наприклад, звільнення працівника та т.п.).

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 06 жовтня 2020 14:24

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АКАДЕМІЯ ДТЕК" 3 195 648,33
UAH
800 000,00
UAH
Документи
ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ (МІМ-КИЇВ)" 2 535 746,00
UAH
2 295 000,00
UAH
Документи
ТОВ "КИЇВСЬКА ШКОЛА ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ" 2 899 999,00
UAH
2 300 000,00
UAH
Документи

Публічні документи

01 жовтня 2020 15:54
sign.p7s
01 жовтня 2020 15:54
sign.p7s
01 жовтня 2020 15:23
Додаток 2.1.2. (1 із 3).pdf.p7s
01 жовтня 2020 15:23
Додаток 2.1.2. (1 із 3).pdf
01 жовтня 2020 15:23
Додаток 2.1.2. (2 із 3).pdf.p7s
01 жовтня 2020 15:23
Додаток 2.1.2. (2 із 3).pdf
01 жовтня 2020 15:23
Додаток 2.1.2. (3 із 3).pdf.p7s
01 жовтня 2020 15:23
Додаток 2.1.2. (3 із 3).pdf
01 жовтня 2020 15:23
Додаток 4 Договір.pdf.p7s
01 жовтня 2020 15:23
Додаток 4 Договір.pdf

Конфіденційні документи

01 жовтня 2020 15:23
Додаток 1-В Програма з підготовки керівних кадрів ТОВ ОГТСУ.pdf

Обґрунтування конфіденційності

Інтелектуальна власність учасника тендеру.

Відповіді учасника на умови учаті у закупівлі

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АКАДЕМІЯ ДТЕК"

Бізнес-школа МІМ

ТОВ "КИЇВСЬКА ШКОЛА ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АКАДЕМІЯ ДТЕК"
#43255250
Очікує рішення
800 000,00
UAH
06 жовтня 2020 14:24
Обґрунтування аномально низької ціни
до 08 жовтня 2020 00:00

Обґрунтування аномально низької ціни

найбільш економічно вигідна пропозиція є меншою на 40 або більше відсотків від середньоарифметичного значення ціни/приведеної ціни тендерних пропозицій інших учасників на початковому етапі аукціону / найбільш економічно вигідна пропозиція є меншою на 30 або більше відсотків від наступної ціни/приведеної ціни тендерної пропозиції за результатами проведеного електронного аукціону

Документи

09 жовтня 2020 15:46
sign.p7s
09 жовтня 2020 15:46
20_1053_п-пр_Філоненко.pdf

Інформація про відміну

Виконано
Дата оприлюднення: 28 жовтня 2020 14:27
Кінець періоду оскарження: 08 листопада 2020 00:00
Дата відміни: 08 листопада 2020 00:02
Причина відміни: відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Коментар щодо відміни: Відмінити торги за предметом закупівлі “Послуги у сфері професійної підготовки (Послуги з підготовки керівних кадрів)” на підставі пункту 1 частини 1 статті 32 Закону України № 922-VIІI “Про публічні закупівлі” (зі змінами та доповненнями) – відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Документи:
28 жовтня 2020 14:27
Електронний цифровий підпис
28 жовтня 2020 14:26
20_1053_п-в_Протокол відміни.pdf