Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Електрична енергія
Очікувана вартість
434 000,00 UAH
UA-2020-09-17-001154-c 3d36ca2129eb4fda8561e1d3acf853ed
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Сорока Лариса Петрівна

+380459561523 Larisa73.Soroka@gmail.com

Знайшли порушення?

Зверніться до Держаудитслужби

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ")
Код ЄДРПОУ: 01994132
Місцезнаходження: 08300, Україна , Київська обл., Бориспіль, вул.Котляревського,1
Контактна особа: Сорока Лариса Петрівна
+380459561523
Larisa73.Soroka@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 17 вересня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 23 вересня 2020 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 29 вересня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 03 жовтня 2020 10:59
Початок аукціону: 05 жовтня 2020 14:47
Очікувана вартість: 434 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 4 340,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:09310000-5: Електрична енергія


Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
198173 кВт*год
Електрична енергія
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 08301, Україна, Київська область, м.Бориспіль, вул.Котляревського,1
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Замовник протягом 5 банківських днів з моменту отримання рахунку на оплату та Акту прийому-передачі електричної енергії здійснює оплату вартості обсягу електричної енергії за розрахунковий період Пiсляоплата 5 Банківські 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

ЩОДО РОЗПОДІЛУ
Дата подання: 18 вересня 2020 09:29
Дата відповіді: 18 вересня 2020 11:13
В ціну враховується тариф з розподілу електричної енергії
Відповідь: Доброго дня. У відповідь на Ваше запитання повідомляю наступне: В ціну не врахований тариф з розподілу електричної енергії.Відповідно до додатку 1 тендерної документації пункт 4.Послуги з розподілу електричної енергії надаються оператором системи розподілу ПАТ «Київобленерго»,
проект договору
Дата подання: 21 вересня 2020 11:05
Дата відповіді: 22 вересня 2020 09:58
Шановний Замовник! Ви вимагаєте надати у складі тендерної пропозиції заповнений проєкт договору. Питання1: в пункті 3.3 ЩО САМЕ необхідно зазначити учасником у строках під назвою "бюджет" _______ грн, та у строчці "Відшкодування витрат орендерів стновить ___________ грн" ?. Питання 2: В ДОДАТКУ №1 до Проекту договору вказувати початок постачання 3 "01" жовтня 2020 року чи не запонювати вказану інформацію (тому що точна дата постачання буде відома на момент підписання договору)?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня. У відповідь на Ваше запитання повідомляю наступне:
1. Пункт 3.3. буде заповняться при заключенні договора. Сума договору буде та яка буде зазначена в тендерній пропозиції. В казначействі буде реєструватись договір за мінусом відшкодування орендарів це і буде бюджет, після того коли надійдуть нам відшкодування від орендарів ми будем добавлять в договір юридичними зобов’язаннями і вийдемо на суму договора.
2.Початок постачання заповнювати не потрібно це дійсно буде дата відома на момент підписання договору.
Порядок зміни ціни
Дата подання: 21 вересня 2020 13:58
Дата відповіді: 22 вересня 2020 09:59
Доброго дня. В інших умовах Договору прописаний порядок зміни ціни: 2) збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії. У разі коливання ціни товару на ринку в межах до 10 % від ціни за одиницю товару, Постачальник письмово звертається до Замовника (Споживача) щодо зміни ціни за одиницю товару. Наявність факту коливання ціни товару на ринку підтверджується довідкою(ми) або листом(ми) (завіреними копіями цих довідки(ок) або листа(ів)) відповідних органів, установ, організацій, які уповноважені надавати відповідну інформацію щодо коливання ціни товару на ринку. До розрахунку ціни за одиницю товару приймається ціна щодо розміру ціни на товар на момент укладання Договору (з урахуванням внесених раніше змін до Договору про закупівлю) та на момент звернення до вказаних органів, установ, організацій, що підтверджує коливання (зміни) цін на ринку товару, що є предметом закупівлі за цим Договором. Згідно норм діючого законодавства та розяснення МЕРТу для документального підтвердження факту коливання ціни електричної енергії на ринку сторони можуть використовувати інформацію з офіційного сайту ДП "Оператор ринку", чим і керуються більшість постачальникв на ринку постачання електричної енергії. Чи ваші умови передбачають застосування інформації з даного сайту для підтердження коливання ціни?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня. У відповідь на Ваше запитання повідомляю наступне: Да, наші умови передбачають застосування інформації з офіційного сайту ДП «Оператор ринку» для підтвердження коливання ціни.
Щодо договору
Дата подання: 21 вересня 2020 15:59
Дата відповіді: 22 вересня 2020 10:01
Шановний Замовнику! У додатку №2 "План-Графік" До проекту Договору вказана група "А" та група "Б". Для того, щоб заповнити Договір та Додатки до нього, просимо надати роз'яснення до якої групи віднесені точки обліку електроенергії Замовника (група "А" - реалізовано погодинне зчитування споживання електричної енергії, група "Б" - відсутня можливість погодинної вичитки споживання електричної енергії у Замовника)? 2. Просимо надати щодобовий погодинний графік споживання електричної енергії Замовником точками обліку групи "А" (за наявності) за зимовий та літній календарні місяці. 3. У разі наявності точок розподілу і гр.«А», і гр.«Б», просимо надати інформацію щодо середньомісячного обсягу споживання електроенергії точками обліку групи «А» та «Б». 4.У разі якщо у Вас, не має групи "А", то просимо внести зміни.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня. У відповідь на Ваше запитання повідомляю наступне: Замовником не встановлювалися лічильники погодинного комерційного обліку електричної енергії та лічильники погодинного або багатозонного (багатотарифного) комерційного обліку електричної енергії із гарантованим щодобовим зчитуванням даних, а також не було визначено оператора автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії, КНП «ББЛІЛ» є споживачем, який належить до площадки вимірювання групи «б». Щодо надання погодинного графіка споживання електричної енергії: такий графік відсутній та не складається Замовником.
Відповідно до пункту 5.1. «Тимчасового порядку визначення обсягів купівлі електричної енергії на ринку електричної енергії електропостачальниками та операторами систем розподілу на перехідний період», що затверджений Національною комісією, що здійснює 2118 від 28.12.2018 року державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 2118 від 28.12.2018 року (зі змінами) добовий погодинний графік для площадок вимірювань групи "б" споживачів розраховується ОСР/НЕК по кожному електропостачальнику на підставі залишкового графіка та частки електропостачальника, визначеної із застосуванням обсягів фактичного споживання електричної енергії у М-2 відповідних площадок вимірювань споживачів групи "б" електропостачальника (з урахуванням зміни електропостачальника споживачем та/або зміни групи "а"/"б" станом на 25 число М-1). Таким чином, обов’язок щодо подання добових (погодинних) графіків споживання електричної енергії клієнтами Постачальника окремо за групами «А» та «Б» (по території ліцензованої діяльності Оператора системи) належить Оператору системи розподілу.
Коливання ціни 10%
Дата подання: 22 вересня 2020 10:32
Дата відповіді: 23 вересня 2020 16:09
Шановний Замовнику, оскільки у своїй відповіді Ви зазначили, що ваші умови передбачають застосування інформації з офіційного сайту ДП «Оператор ринку» для підтвердження коливання ціни, просимо внести відповідні зміни в підпункт 4 п. 4.4 Додатку 4 до Тендерної документації та підпункт 2 п. 10.1 Проекту договору, доповнивши їх наступною інформацією: «Згідно з ч.6, 9 ст.67 Закону України «Про ринок електричної енергії», з урахуванням листа Мінекономрозвитку України від 14.08.2019 р. № 3304-04/33869-06 «Щодо зміни ціни у договорах постачання електричної енергії», Сторони також можуть використовувати інформацію з вебсайту ДП «Оператор ринку» (https://www.oree.com.ua) для документального підтвердження факту коливання ціни електричної енергії на ринку».
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня. Будуть внесені відповідні зміни в тендерну документацію.
Щодо договору
Дата подання: 22 вересня 2020 11:38
Дата відповіді: 23 вересня 2020 16:15
Шановний Замовнику! Чи потрібно заповнювати додаток №1, додаток №2 до Договору?
Відповідь: Доброго дня. Потрібно заповнити реквізити , все інше буде заповнятись при укладанні договору.
Розгорнути всі запитання: 6 Згорнути запитання

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-09-17-001154-c.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП", Код ЄДРПОУ:36716332
Дата подання: 19 жовтня 2020 15:33
ВИМОГА ПРО УСУНЕННЯ ПОРУШЕНЬ
Шановний Замовник за результатами оцінки тендерних пропозицій по закупівлі Електрична енергія (ДК 021: 2015: 09310000-5 – Електрична енергія) (UA-2020-09-17-001154-c), наразі, переможцем, відповідно до Протоколу засідання тендерного комітету, Вами обрано ТОВ «ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС».
ТОВ «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП» не погоджується з рішенням тендерного комітету Замовника, та вважає його передчасним, необґрунтованим та таким, що не відповідає дійсності, а Тендерна пропозиція ТОВ «ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС» підлягає відхиленню на підставі абз.2 п.1 ч.1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» з огляду на наступне:
Відповідно до Додатку 3 до Тендерної документації Замовника, учасникам необхідно було подати тендерну пропозицію за формою встановленого зразку, відступати від якої учасники не має права.
Звертаємо увагу Замовника, що у Тендерній пропозиції ТОВ «ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС» наявний файл «Тендерна пропозиція-объединены.pdf» в якому міститься інформація щодо ціни пропозиції, але дана форма не відповідає вимогам Замовника так як в ній не заповнені відомості щодо:
1. Строк поставки товару (постачання електричної енергії);
2. Умови розрахунків;
3. Умови поставки товару (постачання електричної енергії).
Не зазначення вказаних відомостей суттєво впливає на зміст пропозиції ТОВ «ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС» та така пропозиція не відповідає вимогам форми Додатку 3 до Тендерної документації.
Також вимогами Додатку 4 до Тендерної документації встановлено, що Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати заповнений проект договору.
ТОВ «ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС» в складі своєї пропозиції надав підписаний проект договору, але заповнений частково, тобто вимоги Додатку 4 виконані не повністю.
Так, ТОВ «ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС» не заповнив відомості про Постачальника в частині Сторін договору та в Додатку №2 (План-графік постачання електричної енергії споживачу), а також не заповнені реквізити Постачальника в Додатку №2 (План-графік постачання електричної енергії споживачу).
Не дотримання умов Тендерної документації Замовника, робить пропозицію ТОВ «ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС» такою, що не відповідає вимогам Замовника. Згідно ст.31 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник відхиляє тендерну пропозицію, зокрема, в разі якщо тендерна пропозиція не відповідає вимогам та інформації, які замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Враховуючи вищенаведене та той факт, що рішення про відхилення тендерної пропозиції має ґрунтуватися на її невідповідності таким вимогам, які були прямо встановлені тендерною документацією, пропозиція ТОВ «ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС» підлягає відхиленню. Просимо переглянути рішення з урахуванням вищенаведеного.
У раз ігнорування даної вимоги, ми, як учасник даної закупівлі, використаємо надане нам право, згідно статті 18 Закону, звернутися з відповідною скаргою до постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України про порушення принципів здійснення публічних закупівель. Звертаємо увагу, що за порушення вимог, установлених Законом України «Про публічні закупівлі», в частині прийнятих рішень, проведення кваліфікації Учасників –несуть члени тендерного комітету.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
22 жовтня 2020 16:34
Шановний Учасник!
Комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" у відповідь на Вимогу (Скаргу) 19.10.2020, 15:33. ID: UA-2020-09-17-001154-c. с1 повідомляє, що діє в рамках Закону України «Про публічні закупівлі» і дотримується норм чинного законодавства.
05.10.2020 року через електронну систему публічних закупівель «ProZorro» відбулися відкриті торги на закупівлю: Електрична енергія (ДК 021: 2015: 09310000-5 – Електрична енергія) оголошення № UA-2020-09-17-001154-c.
Протокольним рішенням (протокол) уповноваженої особи Комунального некомерційного підприємства Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» № ПР20/114 від 12.10.2020 прийнято рішення про визначення переможцем закупівлі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС» цінова пропозиція є найбільш економічно вигідною.
Щодо аргументів про невідповідність тендерної пропозиції ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС» вимогам тендерної документації .
Ви робите висновок про те, що :
1.У складі Тендерної пропозиції ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС» відповідно до Додатку 3 до Тендерної документації Замовника, учасникам необхідно було подати тендерну пропозицію за формою встановленого зразку, відступати від якої учасники не має права.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП» звертає увагу на те що у Тендерній пропозиції ТОВ «ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС» наявний файл «Тендерна пропозиція-объединены.pdf» в якому міститься інформація щодо ціни пропозиції, але дана форма не відповідає вимогам Замовника так як в ній не заповнені відомості щодо:
1. Строк поставки товару (постачання електричної енергії);
2.Умови розрахунків;
3. Умови поставки товару (постачання електричної енергії).
Це ні як не впливає на ціну тендерної пропозиції учасника процедури закупівель та не призводить до ії спотворення та/або не стосується характеристики предмета закупівлі, кваліфікаційних критеріїв до учасника процедури закупівлі.
ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» «ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС» надано гарантійний лист № 01/10/20-707-Т від 01.10.2020 року в якому зазначено:
1.Строк поставки товару: цілодобово, орієнтовно з 01.10.2020 року по 31.12.2020 року відповідно до отриманої письмової заяви-приєднання до договору про постачання електричної енергії споживачу;
2.Порядок оплати за електричну енергію: два планових платежу в розрахунковому місяці за остаточний розрахунок за спожиту електричну енергію в розрахунковому місяці не пізніше 10 числа місяця наступного місяця за розрахунковий місяць.
3. Умови поставки товару (постачання електричної енергії): Відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310, параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення». Для забезпечення безперервного надання послуг з постачання електричної енергії споживачу постачальник зобов'язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах, що за належних умов забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії споживачем. Постачальник зобов’язується дотримуватись якості надання послуг електропостачальника та згідно вимог постанови НКРЕКП від 12.06.2018 № 375 «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання». В тому числі постачальник зобов'язується забезпечити комерційну якість послуг, які надаються споживачу за договором про постачання електричної енергії споживачу, що передбачає вчасне та повне інформування споживача про умови постачання електричної енергії, ціни на електричну енергію та вартість послуг, що надаються, надання роз’яснень положень актів чинного законодавства, якими регулюються відносини Сторін, ведення точних та прозорих розрахунків із Споживачем, а також можливість вирішення спірних питань шляхом досудового врегулювання.
2 .ТОВ «ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС» в складі своєї пропозиції надав підписаний проект договору, але заповнений частково, тобто вимоги Додатку 4 виконані не повністю.
Так, ТОВ «ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС» не заповнив відомості про Постачальника в частині Сторін договору та в Додатку №2 (План-графік постачання електричної енергії споживачу), а також не заповнені реквізити Постачальника в Додатку №2 (План-графік постачання електричної енергії споживачу).
Частково заповнений проект договору не впливає на ціну тендерної пропозиції учасника процедури закупівель та не призводить до ії спотворення та/або не стосується характеристики предмета закупівлі, кваліфікаційних критеріїв до учасника процедури закупівлі.
Враховуюче вище наведене, Комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" повідомляє, що тендерна пропозиція Учасника ТОВ «ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС» розглянуто з дотриманням принципів відкритості, прозорості, недискримінації учасників, об'єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 05 жовтня 2020 15:44

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС 346 195,55
UAH з ПДВ
346 195,55
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП" 380 492,16
UAH з ПДВ
371 812,16
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ОВІС ТРЕЙД" 416 163,30
UAH з ПДВ
372 188,70
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ" 408 236,38
UAH з ПДВ
376 151,98
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРІСТАР ЕНЕРГІЯ" 410 000,00
UAH з ПДВ
376 152,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ТОРГОВА ЕЛЕКТРИЧНА КОМПАНІЯ" 416 163,30
UAH з ПДВ
411 823,30
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ" 428 053,68
UAH з ПДВ
428 053,68
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК" 432 864,53
UAH з ПДВ
428 524,52
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

15 жовтня 2020 14:58
sign.p7s
15 жовтня 2020 14:12
Постанова ліцензія
15 жовтня 2020 14:12
Довідка коррупція
15 жовтня 2020 14:12
Довідка ст 17 п 12 ч 1
15 жовтня 2020 14:12
Довідка ст 17 п 3 ч 1
02 жовтня 2020 15:17
sign.p7s
02 жовтня 2020 15:15
Договір 222
02 жовтня 2020 15:14
Технічні вимоги.pdf
02 жовтня 2020 15:14
Статут Новий.pdf
02 жовтня 2020 15:14
Рішення _ 9.pdf
02 жовтня 2020 15:14
Наказ _3.pdf
02 жовтня 2020 15:14
Ліцензія.pdf
02 жовтня 2020 15:14
Код доступу.pdf
02 жовтня 2020 15:14
Довідка щодо санкції.pdf
02 жовтня 2020 15:14
Довідка щодо санкцій.pdf
02 жовтня 2020 15:14
Довідка щодо підпису.pdf
02 жовтня 2020 15:14
Довідка щодо ліцензії.pdf
02 жовтня 2020 15:14
Довідка договір з ОСР.pdf
02 жовтня 2020 15:14
Витяг з ЄДР від 02.07.2020.pdf
02 жовтня 2020 15:14
Виписка з ЕДР.pdf

Публічні документи

01 жовтня 2020 10:43
sign.p7s
01 жовтня 2020 10:07
Технічні вимоги.pdf
01 жовтня 2020 10:07
Статут з описом.pdf
01 жовтня 2020 10:07
Пропозиція.pdf
01 жовтня 2020 10:07
Проект договору.pdf
01 жовтня 2020 10:07
Лист-згода.pdf
01 жовтня 2020 10:07
Інформаційна довідка.pdf
01 жовтня 2020 10:07
Довідка щодо ліцензії.pdf
01 жовтня 2020 10:07
Витяг з ПДВ.pdf
01 жовтня 2020 10:07
Витяг ЄДРПОУ .pdf
01 жовтня 2020 10:07
Аналогічний договір.pdf

Публічні документи

25 вересня 2020 14:32
sign.p7s
25 вересня 2020 14:26
14 Проект договору.PDF.p7s
25 вересня 2020 14:26
13 Пропозиція.PDF.p7s
25 вересня 2020 14:26
9 Довідка щодо санкцій.PDF.p7s
25 вересня 2020 14:26
14 Проект договору.PDF
25 вересня 2020 14:26
13 Пропозиція.PDF
25 вересня 2020 14:26
9 Довідка щодо санкцій.PDF
25 вересня 2020 14:26
5 Довідка щодо ліцензії.PDF
25 вересня 2020 14:26
4 Лист щодо довіреності.PDF
25 вересня 2020 14:26
3 Лист щодо дов фіз осіб.PDF

Публічні документи

01 жовтня 2020 14:46
sign.p7s
01 жовтня 2020 14:45
7. Копія Статуту+код.pdf
01 жовтня 2020 14:45
3. Проект договору.pdf
01 жовтня 2020 14:45
22. Довідка Ощад_27.08.20.pdf
01 жовтня 2020 14:45
2. Технічні вимоги.pdf
01 жовтня 2020 14:45
18. Витяг ЄДРПОУ_27_08_20.pdf
01 жовтня 2020 14:45
17. Довідки ст.17.pdf
01 жовтня 2020 14:45
11. Довідка санкції.pdf
01 жовтня 2020 14:45
1. Тендерна пропозиція.pdf

Публічні документи

01 жовтня 2020 16:47
sign.p7s

Публічні документи

02 жовтня 2020 14:26
sign.p7s
02 жовтня 2020 14:23
Наказ про призначення.pdf
02 жовтня 2020 14:23
Довідка (спецрахунок).pdf
02 жовтня 2020 14:23
Витяг з реєстру ПДВ.pdf
02 жовтня 2020 14:23
Аналог. договір + акти.pdf

Публічні документи

03 жовтня 2020 02:25
sign.p7s
03 жовтня 2020 02:18
sign.p7s
03 жовтня 2020 02:15
Проект договору.pdf
03 жовтня 2020 02:15
Паспорт+код копія.pdf
03 жовтня 2020 02:15
Додаток 6.pdf
03 жовтня 2020 02:15
Додаток 4.pdf
03 жовтня 2020 02:15
Додаток 3.pdf
03 жовтня 2020 02:15
Додаток 1.pdf
03 жовтня 2020 02:15
ДОВІДКА ЩОДО САНКЦІЙ.pdf
03 жовтня 2020 02:15
18. Довідка довкілля.pdf
03 жовтня 2020 02:15
10. Виписка.pdf
03 жовтня 2020 02:15
9 Реєстр НКРЕКП.pdf
03 жовтня 2020 02:15
4. витяг платників ПДВ.pdf
03 жовтня 2020 02:15
3. Відомості ЄДРПОУ.pdf
03 жовтня 2020 02:15
2 Витяг ЄДР.pdf
03 жовтня 2020 02:15
1. Статут+опис.pdf

Публічні документи

29 вересня 2020 16:42
sign.p7s
29 вересня 2020 13:03
Укренерго.pdf
29 вересня 2020 13:03
РДН та ВДР.pdf
29 вересня 2020 13:03
ОСР ПрАТ Київобленерго.pdf
29 вересня 2020 13:03
Паспорт.pdf
29 вересня 2020 13:03
ІПН.pdf
29 вересня 2020 13:03
Статут.pdf
29 вересня 2020 13:03
Правочин.pdf
29 вересня 2020 13:03
Опис до нового Статуту.pdf
29 вересня 2020 13:03
Витяг ПДВ.PDF
29 вересня 2020 13:03
Витяг ЄДРПОУ.pdf
29 вересня 2020 13:03
Виписка з ЄДРПОУ.pdf
29 вересня 2020 13:03
Технічні вимоги.pdf
29 вересня 2020 13:03
ст. 17 Закону.pdf
29 вересня 2020 13:03
Лист-згода з договором.pdf
29 вересня 2020 13:03
Лист-гарантія санкції.pdf
29 вересня 2020 13:03
Довідка зах. довкілля.pdf
29 вересня 2020 13:03
Відомості про учасника.pdf
29 вересня 2020 13:03
ТП.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС
#42002754
Рішення скасоване 346 195,55
UAH з ПДВ
12 жовтня 2020 13:54
ТОВ ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС
#42002754
Переможець 346 195,55
UAH з ПДВ
12 жовтня 2020 14:10

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 12 жовтня 2020 14:10

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС
#42002754
346 195,55
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
23 жовтня 2020 11:29
Договір укладений
23 жовтня 2020 11:25

Актуальні тендери

До пошуку