Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Проектор, інтерактивна дошка, мультимедійний комплекс, документ – камера, телевізор; код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Очікувана вартість
183 511,00 UAH
UA-2020-09-11-009513-b d5236af7dfc14b32a8efbc336fdc4e04
Спрощена/Допорогова закупівля    Спрощена    Завершена    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Наталія Бутрим

+380665558219 vbulatec@ukr.net

Знайшли порушення?

Зверніться до Держаудитслужби

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Вищебулатецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Засульської сільської ради Полтавської області
Код ЄДРПОУ: 23547178
Місцезнаходження: 37544, Україна , Полтавська обл., с. Вищий Булатець, вул. Халявицького, буд. 12
Контактна особа: Наталія Бутрим
+380665558219
vbulatec@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 11 вересня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 18 вересня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 23 вересня 2020 00:00
Очікувана вартість: 183 511,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 917,56 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
14 штуки
Проектор, інтерактивна дошка, мультимедійний комплекс, документ – камера, телевізор
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 37544, Україна, Полтавська область, с. Вищий Булатець, вул. Халявицького, буд. 12
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 30 вересня 2020
ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 10 Робочі 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Про аналоги та еквіваленти предмета закупівлі
Дата подання: 15 вересня 2020 08:00
Дата відповіді: 15 вересня 2020 16:38
Шановний Замовник! 1)Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»? Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі. 2)Чи розглядатиме Ви Системні блоки на базі процесора AMD? Дякуємо за відповідь!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний Учасник!

Можливість запропонувати аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі відповідно до вимог Додатку 1 до оголошення про спрощену закупівлю «ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА ІНШІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ». До участі в закупівлі допускаються учасники, які запропонували товар, що відповідає (або має вищі/кращі) технічним, якісним та кількісним характеристикам до предмету закупівлі (та його частин), визначеним в Додатку 1 до оголошення про спрощену закупівлю «ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА ІНШІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ».


Уповноважена особа Н. БУТРИМ
Рекомендація
Дата подання: 17 вересня 2020 17:44
Шановний Замовнику! Висловлюємо Вам свою повагу! Ми, Учасник, який має намір взяти участь у Вашій закупівлі. Детально проаналізувавши Вашу тендерну документацію, виявили, що для того, щоб забезпечити Ваш заклад більш якіснішим та сучаснішим обладнанням, а також виконання своїх зобовʼязань учасником-переможцем на професіональному рівні, Вам потрібно розширити вимоги в документації, а саме технічній частині. Повідомляємо Вам, що відповідно до ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник має право вносити зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимог до предмета закупівлі. Виходячи с вищепереліченого, рекомендуємо Вам внести зміни до технічної частини, а саме додати вимогу про надання учасниками наступних документів: 1. Авторизаційний лист від виробника або його офіційного представника на території України, з зазначенням найменування учасника, номера торгів, назви товару на інтерактивну дошку та програмне забезпечення до інтерактивної дошки. Обгрунтування: даний документ, підтверджує, що запропоноване обладнання буде закуповуватись у офіційних представників і допоможе Вам уникнути постачання нелегально завезеного на територію України товару. 2. Свідоцтво про визнання відповідності педагогічним вимогам, видане МОН України на інтерактивні дошки та базове програмне забезпечення. Обгрунтування: даний документ, дає Вам можливість бути впевненим в тому що, інтерактивні дошки дійсно відповідають наказам МОН та рекомендовані для використання в навчальних закладах. 3. Свідоцтво на знак для товарів і послуг (на торгівельну марку інтерактивних дошок), що підтверджує право власності та реестрацію торгівельної марки в Україні. Свідоцтво України на знак для товарів і послуг є офіційним охоронним документом, який повинен бути виданий від імені держави уповноваженим на це органом – Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (Мінекономіки). Обгрунтування: дане свідоцтво підтверджує надійність постачальника та гарантію того, що постачальник виконає свої гарантійні зобов’язання (протягом 3-х років!) та не зупинить ввіз продукції на територію України під торгівельною маркою, що не зареєстрована на території України. Дане свідоцтво є надійним підтвердженням гарантійного строку та зобов'язань. 4. Допуск з електробезпеки для осіб (особи), які (яка) будуть виконувати монтаж обладнання (Обов’язкова надати копію Посвідчення Спеціаліста з установки інтерактивного обладнання у складі тендерної пропозиції). Обгрунтування: вказаний документ забезпечить безпечність здійснення робіт щодо встановлення обладнання, гарантуватиме якість і надійність таких робіт, а також здійснення їх кваліфікованими спеціалістами. Вищезазначені рекомендації ніяк не дискримінують учасників, а лише звільнять Вас від ризику закупівлі неякісного або нелегального обладнання.
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-09-11-009513-b.a1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ", Код ЄДРПОУ:41602230
Дата подання: 17 вересня 2020 17:14
Видалення дискримінаційних вимог
Шановний Замовнику!
У Додатку 1 до тендерної документації в частині опису всього обладнання Ви вказуєте, що Учасником в складі пропозиція повинно бути надано:
- "інструкція використання проектора українською мовою"
- "інструкція використання інтерактивної дошки українською мовою"
- "інструкція використання на мультимедійний комплекс або на його складові (інтерактивна дошка, проектор, персональний комп’ютер) українською мовою"
- "інструкція використання документ-камери українською мовою"
- "інструкція використання документ-камери українською мовою"
- "інструкція використання документ-камери українською мовою"
Звертаємо Вашу увагу, що всі вказані інструкції використання йдуть у комплекті разом з товаром, їх немає в електронному вигляді та вони НЕ надаються виробниками чи офіційними представниками для їх поширення у вільному доступі. Отже, така вимога є дискримінаційною та суперечить принципам здійснення державних закупівель, що передбачені Законом України "Про публічні закупівлі"
Шановний Замовнику, наполягаємо на внесенні змін та видаленні вказаних дискримінаційних вимог.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
18 вересня 2020 16:24
Шановнй Учасник! Звертаємо Вашу увагу, що всі вказані інструкції використання надаються виробниками чи офіційними представниками для їх поширення у вільному доступі, оскільки йдуть у комплекті разом з товаром. Електронний вигляд всім вказаним інструкціям використання ви можете надати шляхом їх сканування, оскільки вони йдуть у комплекті разом з товаром, який ви, як учасник та продавець, маєте намір нам запропонувати.
Номер вимоги: UA-2020-09-11-009513-b.c2
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ", Код ЄДРПОУ:41602230
Дата подання: 17 вересня 2020 17:55
Видалення дискримінаційної вимоги
Шановний Замовнику!
Серед вимог до Учасників в Оголошенні Ви зазначаєте, що потрібно надати авторизаційні листи на весь товар. Але Ви також вказуєте конкретну марку телевізорам і їх детальні характеристики.
Звертаємо Вашу увагу, що вказаним моделям НЕможливо підібірати аналоги. Також повідомляємо Вам, що Авторизаційний лист видається лише одному учаснику.
Отже, така вимога є дискримінаційною та повністю обмежує коло учасників.
Наполягаємо на видаленні такої вимоги або заміні технічних характеристик телевізора для надання можливості підібрати аналоги та еквіваленти.
Шановний Замовнику, не порушуйте чинне законодавство та надайте можливість всім потенційним учасникам взяти участь у Вашій закупівлі!
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
18 вересня 2020 15:02
Шановний Учасник ! Відповідно до вимог пункту 1.9. Оголошення ро спрощену закупівлю "Якщо учасник не є виробником, то надаються авторизаційні листи від виробників (або їх офіційних представників (диллерів, дистрибюторів) в Україні) проекторів, інтерактивної дошки, мультимедійного комплексу або на його складових (інтерактивна дошка, проектор, персональний комп’ютер) з вказанням посилання на дану закупівлю з зазначенням її номеру та замовника, щодо права поставки та продажу запропонованої техніки, з підтвердженням гарантійних зобов’язань"

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 23 вересня 2020 00:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "С.М.Б. СИСТЕМ" 172 987,62
UAH з ПДВ
172 987,62
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

22 вересня 2020 17:21
sign.p7s
22 вересня 2020 16:58
sign.p7s
22 вересня 2020 16:45
Model-S1000A3-1.pdf
22 вересня 2020 16:45
Epson EB-E05 инструкція.pdf
22 вересня 2020 16:45
manual_INTECH.pdf
22 вересня 2020 16:45
TV_Manual Vinga 43D1S-32D1S.pdf
22 вересня 2020 16:45
TV_manual_VINGA_55B1U_65C2U_75C2U.pdf
22 вересня 2020 16:22
СЕС телевизоры2.jpg
22 вересня 2020 16:22
СЕС телевизоры.jpg
22 вересня 2020 16:22
S43FHD20B (2) (1) ТВ.pdf
22 вересня 2020 16:22
S43FHD20B (1) ТВ.pdf
22 вересня 2020 16:22
E55UHD20B S65UHD20B S75UHD20G тв.pdf
22 вересня 2020 16:22
Проекторы Epson сэс.pdf
22 вересня 2020 16:22
Epson EB-E05.pdf
22 вересня 2020 12:05
ISO14001 Intech.pdf
22 вересня 2020 12:05
ISO9001 Intech.pdf
22 вересня 2020 12:05
СЕС_на_проектор.pdf
22 вересня 2020 12:05
Кредиты 05,08.pdf
22 вересня 2020 12:05
Счет 05,08.pdf
22 вересня 2020 12:05
Баланс.pdf
22 вересня 2020 12:05
довідка про ЄДРПОУ.pdf
22 вересня 2020 12:05
к балансу СМБ квитанция.pdf
22 вересня 2020 12:05
Витяг 11062020.rtf.pdf
22 вересня 2020 12:05
Новий опис статуту.pdf
22 вересня 2020 12:05
Нова стат 17-2020.pdf
22 вересня 2020 12:05
правильные сертификаты.rar
22 вересня 2020 12:05
7176061 авторизация Intech.pdf
22 вересня 2020 12:05
7176061 epson.pdf
22 вересня 2020 12:05
7176061 авторизация.pdf
22 вересня 2020 12:05
7176061 ПД.pdf
22 вересня 2020 12:05
7176061 гар.pdf
22 вересня 2020 12:05
7176061 ценовая.pdf
22 вересня 2020 12:05
7176061 гар2.pdf
22 вересня 2020 12:05
7176061 cw.pdf
22 вересня 2020 12:05
7176061 поставка.pdf
22 вересня 2020 12:05
7176061 санк.pdf
22 вересня 2020 12:05
7176061 тех.pdf
22 вересня 2020 12:05
7176061 пор.pdf
22 вересня 2020 12:05
7176061 гар3.pdf
22 вересня 2020 12:05
7176061 гар4.pdf
22 вересня 2020 12:05
7176061 гар5.pdf
22 вересня 2020 12:05
7176061 договор.pdf
22 вересня 2020 12:05
7176061 дог.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "С.М.Б. СИСТЕМ"
#41206217
Переможець 172 987,62
UAH з ПДВ
25 вересня 2020 12:21

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 25 вересня 2020 12:21

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "С.М.Б. СИСТЕМ"
#41206217
172 987,62
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
01 жовтня 2020 15:38
договір151.pdf укладений
01 жовтня 2020 15:36

Актуальні тендери

До пошуку