Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Сирні продукти (сир кисломолочний жирністю 9%,сир тостерний)
Очікувана вартість
68 150,00 UAH
UA-2020-09-09-004801-b 7a5d04ee6ca54221af9077355663b1c9
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Сергій Глушак

0997750226
+380997750226
lubint@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Комунальна установа "Любицький психоневрологічний інтернат" Запорізької обласної ради
Код ЄДРПОУ: 03188620
Місцезнаходження: 70153, Україна , Запорізька обл., с.Любицьке, вул.Соціальна,1 Новомиколаївський р-н
Контактна особа: Сергій Глушак
0997750226, +380997750226
lubint@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 09 вересня 2020 12:55
Звернення за роз’ясненнями: до 15 вересня 2020 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 21 вересня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 25 вересня 2020 00:00
Початок аукціону: 25 вересня 2020 15:12
Початок аукціону: 25 вересня 2020 15:12
Очікувана вартість: 68 150,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 340,75 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:15540000-5: Сирні продукти


Сирні продукти (сир кисломолочний жирністю 9%,сир тостерний)

Комунальна установа «Любицький психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради

ЗАТВЕРДЖЕНО
РІШЕННЯМ ТЕНДЕРНОГО
КОМІТЕТУ
ПРОТОКОЛ № 77
від «09 » вересня 2020 року


ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ
для процедури закупівлі
«ВІДКРИТІ ТОРГИ»



Сирні продукти

(код ДК 021:2015 – 15540000-5
Сирні продукти)




с.Любицьке - 2020

№ Розділ 1. Загальні положення
1 2 3
1 Терміни, які вживаються в тендерній документації Тендерну документацію розроблено відповідно до Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель” від 19 вересня 2019 року № 114-IX (далі – Закон). Терміни, які використовуються в цій документації, вживаються у значенні, наведеному в Законі.
2 Інформація про замовника торгів
2.1 повне найменування Комунальна установа «Любицький психоневрологічний
інтернат» Запорізької обласної ради
2.2 місцезнаходження 70153, Україна, Запорізька обл., Новомиколаївський район, с.Любицьке, вул. Соціальна, будинок 1
2.3 прізвище, ім’я та по батькові, посада та електронна адреса однієї чи кількох посадових осіб замовника, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками Глушак Сергій Вікторович – заступник директора, за адресою замовника, тел./факс (06144)-96-3-66
e-mail: lubin @ukr.net
3 Процедура закупівлі відкриті торги
4 Інформація про предмет закупівлі
4.1 назва предмета закупівлі Сирні продукти (ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 15540000 – 5 Сирні продукти)
4.2 опис окремої частини або частин предмета закупівлі (лота), щодо яких можуть бути подані тендерні пропозиції. Закупівля здійснюється щодо предмету закупівлі в цілому.

4.3 кількість товару та місце його поставки
Кількість: Сир кисломолочний жирністю 9%- 650 кг
Сир тостерний- 360кг
Місце поставки товарів: 70153, 70100 Україна, Запорізька обл., Новомиколаївський район, с.Любицьке, вул. Соціальна, будинок 1, с. Михайлівське, вул. Стадіонна, будинок 2.(філіал)


4.4 строки поставки товарів, виконання робіт, надання послуг по 31 грудня 2020 року
5 Недискримінація учасників Учасники (резиденти та нерезиденти) всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах.
6 Валюта, у якій повинна бути зазначена ціна тендерної пропозиції Валютою тендерної пропозиції є гривня. У разі якщо учасником процедури закупівлі є нерезидент, такий Учасник зазначає ціну пропозиції в електронній системі закупівель у валюті – гривня.
7 Мова (мови), якою (якими) повинні бути складені тендерні пропозиції Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування.
Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Замовник не зобов’язаний розглядати документи, які не передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї та які учасник додатково надає на власний розсуд.
Розділ 2. Порядок унесення змін та надання роз’яснень до тендерної документації
1 Процедура надання роз’яснень щодо тендерної документації Фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 Закону. У разі несвоєчасного надання замовником роз’яснень щодо змісту тендерної документації електронна система закупівель автоматично призупиняє перебіг тендеру.
Для поновлення перебігу тендеру замовник повинен розмістити роз’яснення щодо змісту тендерної документації в електронній системі закупівель з одночасним продовженням строку подання тендерних пропозицій не менш як на сім днів.
2 Внесення змін до тендерної документації Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується замовником в електронній системі закупівель таким чином, щоб з моменту внесення змін до тендерної документації до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше семи днів.
Зміни, що вносяться замовником до тендерної документації, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції тендерної документації додатково до початкової редакції тендерної документації. Замовник разом із змінами до тендерної документації в окремому документі оприлюднює перелік змін, що вносяться.
Розділ 3. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції
1 Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), та завантаження файлів з:
 інформацією, що підтверджує відповідність учасника кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям – згідно Додатку 1 до цієї тендерної документації;
 інформацією щодо відсутності підстав, установлених у статті 17 Закону – згідно Додатку 1 до цієї тендерної документації;
 у випадку якщо учасником процедури закупівлі є об’єднання учасників, то на кожного з учасників такого об’єднання надається окрема довідка в довільній формі або за примірною формою наведеною нижче для підтвердження відповідності кожного з учасників такого об’єднання вимогам, визначеним у статті 17 Закону - інформація подається згідно Додатку 1 до цієї тендерної документації;
 підтвердженням відповідності пропозиції Учасника необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, у тому числі відповідній технічній специфікації (у разі потреби – планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) - згідно Додатку 2 до тендерної документації;
 інформацію про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам - згідно Додатку 2 до тендерної документації;
 у разі якщо тендерна пропозиція подається об’єднанням учасників, до неї обов’язково включається документ про створення такого об’єднання;
 форма "ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ" згідно Додатку 3 до тендерної документації;
 іншою інформацією та документами, відповідно до вимог цієї тендерної документації та додатків до неї.
Рекомендується документи у складі пропозиції Учасника надавати у тій послідовності, в якій вони наведені у тендерній документації замовника, а також надавати окремим файлом кожний документ, що іменується відповідно змісту документа.
Переможець у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, подає інформацію (документи, встановлені в Додатку 1 (для переможця) шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель.
У випадку ненадання переможцем документів згідно з Додатком 1 (для переможця) або надання їх з порушенням терміну або вимог, передбачених тендерною документацією, Переможець вважається таким, що не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону.
Опис та приклади формальних несуттєвих помилок:
Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст тендерної пропозиції, а саме - технічні помилки та описки.
До формальних (несуттєвих) помилок Замовника відносяться:
 розміщення інформації не на фірмовому бланку підприємства;
 невірне (неповне) завірення або не завірення учасником документу згідно вимог цієї документації. Наприклад: завірення документу лише підписом уповноваженої особи
 самостійне виправлення помилок та/або описок у поданій пропозиції під час її складання Учасником.
 орфографічні помилки та механічні описки в словах та словосполученнях, що зазначені в документах, що підготовлені безпосередньо учасником та надані у складі пропозиції. Наприклад: зазначення в довідці русизмів, сленгових слів або технічних помилок;
 недодержання встановлених форм згідно Додатків до цієї тендерної документації, але зміст та вся інформація, яка вимагалась Замовником, зазначені у наданому документі/документах;
 зазначення невірної назви документа, що підготовлений безпосередньо учасником, у разі якщо зміст такого документу повністю відповідає вимогам цієї документації. Наприклад: замість вимоги надати довідку в довільній формі учасник надав лист-пояснення;
 відсутність інформації в одних документах, однак наявність цієї інформації в інших документах у складі тендерної пропозиції;
 інші формальні (несуттєві) помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції.

Допущення формальних помилок учасниками не призведе до відхилення їх тендерних пропозицій. Рішення про віднесення помилки до формальної приймається Замовником.
Документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції. Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, у складі тендерної пропозиції, не може бути підставою для її відхилення замовником.
У разі якщо учасник або переможець не повинен складати або відповідно до норм чинного законодавства (у разі подання тендерної пропозиції учасником-нерезидентом / переможцем-нерезидентом відповідно до норм законодавства країни реєстрації) не зобов’язаний складати якийсь зі вказаних в положеннях тендерної документації документ, то він надає лист-роз’яснення в довільній формі в якому зазначає законодавчі підстави ненадання відповідних документів або копію/ії роз`яснення/нь державних органів.
Відповідно до частини третьої статті 12 Закону під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги". Всі документи тендерної пропозиції подаються в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом завантаження сканованих документів або електронних документів в електронну систему закупівель. Документи мають бути належного рівня зображення (чіткими та розбірливими для читання). Учасник повинен накласти електронний цифровий підпис (ЕЦП) або кваліфікований електронний підпис (КЕП) на пропозицію (якщо учасник надає в складі тендерної пропозиції хоча б один сканований документ) або на кожен електронний документ тендерної пропозиції окремо (якщо такі документи надані у формі електронного документа). Якщо пропозиція містить скановані документи і документи в електронній формі, то учасник повинен накласти ЕЦП/КЕП на пропозицію в цілому та на кожен електронний документ окремо.
Документи тендерної пропозиції, які надані не у формі електронного документа (без ЕЦП/КЕП на документі) повинні містити підпис уповноваженої посадової особи учасника закупівлі (із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи), а також відбитки печатки учасника (у разі використання) на кожній сторінці такого документу (окрім документів, виданих іншими підприємствами/ установами/ організаціями).
Замовник не вимагає від учасників засвідчувати документи (матеріали та інформацію), що подаються у складі тендерної пропозиції, печаткою та підписом уповноваженої особи, якщо такі документи (матеріали та інформація) надані у формі електронного документа через електронну систему закупівель із накладанням кваліфікованого електронного підпису.
У якості КЕП учасник може скористатися електронним цифровим підписом (ЕЦП) та відповідним посиленим сертифікатом відкритого ключа, що його підтверджує, що були видані відповідно до вимог Закону України «Про електронний цифровий підпис» до 06.11.2018 включно, за умови, що станом на день подання учасником відповідного документа строк дії посиленого сертифіката відкритого ключа не закінчився.
Замовник перевіряє КЕП/ЕЦП учасника на сайті центрального засвідчувального органу за посиланням https://czo.gov.ua/verify .
Під час перевірки КЕП/ЕЦП повинні відображатися прізвище та ініціали особи, уповноваженої на підписання тендерної пропозиції (власника ключа). У випадку відсутності даної інформації учасник вважається таким, що не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства та його пропозицію буде відхилено на підставі підпункту 2 пункту 1 частини1 статті 31 Закону.
Всі документи тендерної пропозиції подаються в електронному вигляді через електронну систему закупівель (шляхом завантаження сканованих документів або електронних документів в електронну систему закупівель). Документи мають бути належного рівня зображення (чіткими та розбірливими для читання).
Кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію.
2 Забезпечення тендерної пропозиції Не вимагається
3 Строк, протягом якого тендерні пропозиції є дійсними Тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 (дев’яносто ) днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. До закінчення цього строку замовник має право вимагати від учасників процедури закупівлі продовження строку дії тендерних пропозицій.
Учасник процедури закупівлі має право:
 відхилити таку вимогу, не втрачаючи при цьому наданого ним забезпечення тендерної пропозиції;
 погодитися з вимогою та продовжити строк дії поданої ним тендерної пропозиції і наданого забезпечення тендерної пропозиції (у разі якщо таке вимагалося).
4 Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону Замовник установлює один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 Закону. Визначені Замовником згідно з цією статтею кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям, зазначені в Додатку 1 до цієї тендерної документації.
Перелік документів для підтвердження відповідності учасника (у т.ч. учасника-переможця) вимогам, визначеним у статті 17 Закону та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасника критеріям і вимогам згідно із законодавством наведено в Додатку 1 до цієї тендерної документації.
Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель.
5 Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі Вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні та кількісні характеристики) згідно з пунктом третім частиною другою статті 22 Закону зазначено в Додатку 2 до цієї тендерної документації.
6 Унесення змін або відкликання тендерної пропозиції учасником Учасник процедури закупівлі має право внести зміни до своєї тендерної пропозиції або відкликати її до закінчення кінцевого строку її подання без втрати свого забезпечення тендерної пропозиції. Такі зміни або заява про відкликання тендерної пропозиції враховуються, якщо вони отримані електронною системою закупівель до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій.
Учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.
Замовник розглядає подані тендерні пропозиції з урахуванням виправлення або не виправлення учасниками виявлених невідповідностей.




Розділ 4. Подання та розкриття тендерної пропозиції
1 Кінцевий строк подання тендерної пропозиції Кінцевий строк подання тендерних пропозицій –
25 вересня 2020 року
Отримана тендерна пропозиція вноситься автоматично до реєстру отриманих тендерних пропозицій.
Електронна система закупівель автоматично формує та надсилає повідомлення учаснику про отримання його тендерної пропозиції із зазначенням дати та часу.
Тендерні пропозиції після закінчення кінцевого строку їх подання або ціна яких перевищує очікувану вартість предмета закупівлі не приймаються електронною системою закупівель.
2 Дата та час розкриття тендерної пропозиції Дата і час розкриття тендерних пропозицій та дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою закупівель автоматично в день оприлюднення замовником оголошення про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель.
Розділ 5. Оцінка тендерної пропозиції
1 Перелік критеріїв та методика оцінки тендерної пропозиції із зазначенням питомої ваги критерію Критерії та методика оцінки визначаються відповідно до статті 29 Закону.
Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%.
Найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною з урахуванням усіх податків та зборів (в тому числі податку на додану вартість (ПДВ), у разі якщо учасник є платником ПДВ або без ПДВ-у разі, якщо Учасник не є платником ПДВ.
Оцінка здійснюється щодо предмета закупівлі в цілому.
До початку проведення електронного аукціону в електронній системі закупівель автоматично розкривається інформація про ціну та перелік усіх цін тендерних пропозицій, розташованих у порядку від найнижчої до найвищої ціни без зазначення найменувань та інформації про учасників.
Під час проведення електронного аукціону в електронній системі закупівель відображаються значення ціни тендерної пропозиції учасника та приведеної ціни.
Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону – 0,5%
Учасник визначає ціни на товар, що він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів (в тому числі податку на додану вартість (ПДВ), у разі якщо учасник є платником ПДВ), що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат передбачених для товару даного виду.
Після оцінки тендерних пропозицій замовник розглядає на відповідність вимогам тендерної документації тендерну пропозицію, яка визначена найбільш економічно вигідною.
Строк розгляду тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Такий строк може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. У разі продовження строку замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття відповідного рішення.
У разі відхилення тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, замовник розглядає наступну тендерну пропозицію у списку пропозицій, розташованих за результатами їх оцінки, починаючи з найкращої, у порядку та строки, визначені статтею 29 Закону.
Замовник та учасники не можуть ініціювати будь-які переговори з питань внесення змін до змісту або ціни поданої тендерної пропозиції.
Аномально низька ціна тендерної пропозиції (далі - аномально низька ціна) - ціна/приведена ціна найбільш економічно вигідної пропозиції за результатами аукціону, яка є меншою на 40 або більше відсотків від середньоарифметичного значення ціни/приведеної ціни тендерних пропозицій інших учасників на початковому етапі аукціону, та/або є меншою на 30 або більше відсотків від наступної ціни/приведеної ціни тендерної пропозиції за результатами проведеного електронного аукціону. Аномально низька ціна визначається електронною системою закупівель автоматично за умови наявності не менше двох учасників, які подали свої тендерні пропозиції щодо предмета закупівлі або його частини (лота) у разі проведення закупівлі по лотам.
Учасник, який надав найбільш економічно вигідну тендерну пропозицію, що є аномально низькою, повинен надати протягом одного робочого дня з дня визначення найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції обґрунтування в довільній формі щодо цін або вартості відповідних товарів, робіт чи послуг пропозиції.
Замовник може відхилити аномально низьку тендерну пропозицію, у разі якщо учасник не надав належного обґрунтування вказаної у ній ціни або вартості, та відхиляє аномально низьку тендерну пропозицію у разі ненадходження такого обґрунтування протягом строку, визначеного абзацом першим цієї частини.
Обґрунтування аномально низької тендерної пропозиції може містити інформацію про:
1) досягнення економії завдяки застосованому технологічному процесу виробництва товарів, порядку надання послуг чи технології будівництва;
2) сприятливі умови, за яких учасник може поставити товари, надати послуги чи виконати роботи, зокрема спеціальна цінова пропозиція (знижка) учасника;
3) отримання учасником державної допомоги згідно із законодавством.
За результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції замовник визначає переможця процедури закупівлі та приймає рішення про намір укласти договір про закупівлю згідно із Законом.
Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції.
У разі отримання достовірної інформації про невідповідність переможця процедури закупівлі вимогам кваліфікаційних критеріїв, підставам, установленим частиною першою статті 17 цього Закону, або факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника.
У разі якщо учасник стає переможцем декількох або всіх лотів, замовник може укласти один договір про закупівлю з переможцем, об’єднавши лоти.
Якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону та/або на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах:
1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону;
2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю.
Замовник не може розміщувати щодо одного й того ж учасника процедури закупівлі більш ніж один раз повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції, крім випадків, пов’язаних з виконанням рішення органу оскарження.
Учасник, якого не визнано переможцем процедури закупівлі за результатами оцінки та розгляду його тендерної пропозиції, може звернутися через електронну систему закупівель до замовника з вимогою щодо надання інформації про тендерну пропозицію переможця процедури закупівлі, у тому числі щодо зазначення її переваг порівняно з тендерною пропозицією учасника, який надіслав звернення, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення.
2 Інша інформація Вартість тендерної пропозиції та всі інші ціни повинні бути чітко визначені.
Учасник самостійно несе всі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням його тендерної пропозиції. Замовник у будь-якому випадку не є відповідальним за зміст тендерної пропозиції учасника та за витрати учасника на підготовку пропозиції незалежно від результату торгів.
До розрахунку ціни пропозиції не включаються будь-які витрати, понесені учасником у процесі проведення процедури закупівлі та укладення договору про закупівлю, витрати, пов'язані із оформленням забезпечення тендерної пропозиції. Зазначені витрати сплачуються учасником за рахунок його прибутку. Понесені витрати не відшкодовуються (в тому числі у разі відміни торгів чи визнання торгів такими, що не відбулися).
Відсутність будь-яких запитань або уточнень стосовно змісту та викладення вимог тендерної документації з боку учасників процедури закупівлі, які отримали цю документацію у встановленому порядку, означатиме, що учасники процедури закупівлі, що беруть участь в цих торгах, повністю усвідомлюють зміст цієї тендерної документації та вимоги, викладені Замовником при підготовці цієї закупівлі.
За підроблення документів, печаток, штампів та бланків чи використання підроблених документів, печаток, штампів, учасник торгів несе кримінальну відповідальність згідно статті 358 Кримінального Кодексу України.
Інші умови тендерної документації:
1. Учасники відповідають за зміст своїх тендерних пропозицій, та повинні дотримуватись норм чинного законодавства України.
2. У разі якщо учасник або переможець не повинен складати або відповідно до норм чинного законодавства (у разі подання тендерної пропозиції учасником-нерезидентом / переможцем-нерезидентом відповідно до норм законодавства країни реєстрації) не зобов’язаний складати якийсь зі вказаних в положеннях документації документ, то він надає лист-роз’яснення в довільній формі в якому зазначає законодавчі підстави ненадання відповідних документів або копію/ії роз'яснення/нь державних органів.
3. Документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції.
4. Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, у складі тендерної пропозиції не може бути підставою для її відхилення замовником.
5. Учасники торгів нерезиденти для виконання вимог щодо подання документів, передбачених Додатком 1 до тендерної документації, подають у складі своєї пропозиції, документи, передбачені законодавством країн, де вони зареєстровані.
6. Якщо документ, що вимагається замовником, містить інформацію, яка є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, надати лист-роз’яснення, в якому зазначити, де міститься така інформація.
7. Факт подання тендерної пропозиції учасником - фізичною особою чи фізичною особою-підприємцем, яка є суб’єктом персональних даних, вважається безумовною згодою суб’єкта персональних даних щодо обробки її персональних даних у зв’язку з участю в процедурі закупівлі, відповідно до абзацу 4 статті 2 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI.
В усіх інших випадках, факт подання тендерної пропозиції учасником – юридичною особою, що є розпорядником персональних даних, вважається підтвердженням наявності у неї права на обробку персональних даних, а також надання такого права замовнику, як одержувачу зазначених персональних даних від імені суб’єкта (володільця). Таким чином, відповідальність за неправомірну передачу замовнику персональних даних, а також їх обробку, несе виключно учасник процедури закупівлі, що подав тендерну пропозицію.
8. Документи, видані державними органами, повинні відповідати вимогам нормативних актів, відповідно до яких такі документи видані.
9. Учасник надає в довільній формі лист-згоду з проектом договору, викладеним в Додатку 4 до цієї тендерної документації .
10. З метою дотримання вимог частини четвертої статті 41 Закону, уникнення порушення вимог статті 43 Закону, учасник, пропозиція якого визначена найбільш економічно вигідною, повторно надає (завантажує в Систему) протягом 1 (одного) робочого дня з дня проведення Аукціону * тендерну пропозицію за формою, наведеною в Додатку 3 та приведену у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону з метою ознайомлення Замовника з ціною за одиницю товару за результатами Аукціону .
* Примітка: у випадку відхилення тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, та розгляду наступної тендерної пропозиції учасник, пропозиція якого є найбільш економічно вигідною, свою тендерну пропозицію на товар, приведену у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону, надає (завантажує в Систему) протягом 1 (одного) робочого дня з дня оприлюднення інформації про відхилення тендерної пропозиції попереднього учасника. Дана вимога стосується учасників які за результатами проведення аукціону понижували власні цінові пропозиції. Учасники, які не понижували цінові пропозиції під час аукціону, повторно не надають вказані документи.
Не надання Учасником тендерної пропозиції згідно вимог п.10 цього розділу, не вплине на відхилення пропозиції Учасника.

3 Відхилення тендерних пропозицій Замовник відхиляє тендерну пропозицію у випадках передбачених частиною 1 статті 31 Закону.
Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо:
1) учасник процедури закупівлі:
- не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 Закону та/або наявні підстави, встановлені частиною першою статті 17 Закону;
- не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства;
- зазначив у тендерній пропозиції недостовірну інформацію, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, яку замовником виявлено згідно з частиною п’ятнадцятою статті 29 цього Закону;
- не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або забезпечення тендерної пропозиції не відповідає умовам, що визначені замовником у тендерній документації до такого забезпечення тендерної пропозиції;
- не виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей;
- не надав обґрунтування аномально низької ціни тендерної пропозиції протягом строку, визначеного в частині чотирнадцятій статті 29 Закону;
- визначив конфіденційною інформацію, що не може бути визначена як конфіденційна відповідно до вимог частини другої статті 28 Закону;
2) тендерна пропозиція учасника:
- не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації;
- викладена іншою мовою (мовами), аніж мова (мови), що вимагається тендерною документацією;
- є такою, строк дії якої закінчився;
3) переможець процедури закупівлі:
- відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю;
- не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону;
- не надав копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) відповідно до частини другої статті 41 Закону. Не поданням ліцензії або документа дозвільного характеру буде вважатися не подання достовірної інформації про наявність у нього чинної ліцензії або документа дозвільного характеру на провадження виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом.
- не надав забезпечення виконання договору про закупівлю, якщо таке забезпечення вимагалося замовником.
Інформація про відхилення тендерної пропозиції, у тому числі підстави такого відхилення (з посиланням на відповідні норми Закону та умови тендерної документації, яким така тендерна пропозиція та/або учасник не відповідають, із зазначенням, у чому саме полягає така невідповідність), протягом одного дня з дня ухвалення рішення оприлюднюється в електронній системі закупівель та автоматично надсилається учаснику/переможцю процедури закупівлі, тендерна пропозиція якого відхилена, через електронну систему закупівель.
Розділ 6. Результати торгів та укладання договору про закупівлю
1 Відміна тендеру чи визнання тендеру таким, що не відбувся Замовник відміняє тендер у разі:
1) відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг;
2) неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути.
Тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі:
1) подання для участі - менше двох тендерних пропозицій;
2) допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій у процедурі відкритих торгів, у разі якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднено відповідно до частини третьої статті 10 Закону;
3) відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом.
Тендер може бути відмінено частково (за лотом).
Замовник має право визнати тендер таким, що не відбувся, у разі:
1) якщо здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії непереборної сили;
2) скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Замовник має право визнати тендер таким, що не відбувся частково (за лотом).
У разі відміни тендеру замовником або визнання тендеру таким, що не відбувся, замовник протягом одного робочого дня з дня прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття рішення.
У разі якщо тендер відміняється автоматично, відповідно до Закону, інформація про відміну тендеру оприлюднюється електронною системою закупівель автоматично.
2 Строк укладання договору Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем процедури закупівлі, протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі. У випадку обґрунтованої необхідності строк для укладання договору може бути продовжений до 60 днів.
З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
У разі подання скарги до органу оскарження після оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю перебіг строку для укладання договору про закупівлю призупиняється.
3 Проект договору про закупівлю Проект Договору про закупівлю викладено в Додатку 4 до цієї тендерної документації.
Договір про закупівлю укладається відповідно до умов цієї тендерної документації та тендерної пропозиції переможця у письмовій формі у вигляді єдиного документа.
Остаточна редакція договору про закупівлю складається замовником з урахуванням особливостей предмету закупівлі та результатів аукціону на базі проєкту договору про закупівлю, що є Додатком 4 до цієї тендерної документації, та надсилається переможцю у спосіб, обраний замовником. Переможець повинен підписати 2 примірники договору у строки, визначені пунктом 2 «Строк укладення договору» цього розділу та у день підписання передати замовнику один примірник договору. Не підписання переможцем договору та/або не передання одного примірника цього договору у вказаний строк буде розцінено як відмова переможця від укладення договору про закупівлю, що спричиняє наслідки, передбачені пунктом 5 цієї Документації «Дії замовника при відмові переможця торгів підписати договір про закупівлю» цього розділу.
Переможець процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати:
1) інформацію про право підписання договору про закупівлю;
2) достовірну інформацію про наявність у нього чинної ліцензії або документа дозвільного характеру на провадження виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом. У разі якщо переможцем процедури закупівлі є обєднання учасників, копія ліцензії або дозволу надається одним з учасників такого обєднання учасників.
4 Істотні умови, що обов’язково включаються до договору про закупівлю Договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом.
Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі.
5 Дії замовника при відмові переможця торгів підписати договір про закупівлю У разі відмови переможця процедури закупівлі від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації, не укладення договору про закупівлю або ненадання замовнику підписаного договору у строк, визначений Законом, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника, визначає переможця процедури закупівлі, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув, та приймає рішення про намір укласти договір про закупівлю у порядку та на умовах, визначених статтею 33 Закону.
6 Забезпечення виконання договору про закупівлю Забезпечення виконання договору про закупівлю не вимагається.











ДОДАТОК 1
до тендерної документації

Увага!!! Відповідно до частини третьої статті 12 Закону під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги". Всі документи тендерної пропозиції подаються в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом завантаження сканованих документів або електронних документів в електронну систему закупівель. Документи мають бути належного рівня зображення (чіткими та розбірливими для читання). Учасник повинен накласти електронний цифровий підпис (ЕЦП) або кваліфікований електронний підпис (КЕП) на пропозицію (якщо учасник надає в складі тендерної пропозиції хоча б один сканований документ) або на кожен електронний документ тендерної пропозиції окремо (якщо такі документи надані у формі електронного документа). Якщо пропозиція містить скановані документи і документи в електронній формі, то учасник повинен накласти ЕЦП/КЕП на пропозицію в цілому та на кожен електронний документ окремо.
Документи тендерної пропозиції, які надані не у формі електронного документа (без ЕЦП/КЕП на документі) повинні містити підпис уповноваженої посадової особи учасника закупівлі (із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи), а також відбитки печатки учасника (у разі використання) на кожній сторінці такого документу (окрім документів, виданих іншими підприємствами/ установами/ організаціями).
Замовник не вимагає від учасників засвідчувати документи (матеріали та інформацію), що подаються у складі тендерної пропозиції, печаткою та підписом уповноваженої особи, якщо такі документи (матеріали та інформація) надані у формі електронного документа через електронну систему закупівель із накладанням кваліфікованого електронного підпису.

1. Перелік документів та інформації для підтвердження відповідності УЧАСНИКА кваліфікаційним критеріям, визначеним у статті 16 Закону “Про публічні закупівлі”:
№ п/п Кваліфікаційні критерії Документи, які підтверджують відповідність Учасника кваліфікаційним критеріям**
1. Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій 1.1. Довідка в довільній формі, в якій зазначається наступна інформація:
- наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій необхідних для поставки товарів визначених у технічних вимогах, а саме:
наявність складських приміщень для зберігання товару, що є предметом даної закупівлі; наявність автотранспорту, призначеного для перевезення харчового продукту.
1.2. Сканована кольорова копія оригіналів документів на правові підстави щодо складських приміщень, які засвідчують право власності або оренди.
1.3. Сканована кольорова копія оригіналів свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів учасника, якими будуть здійснюватися постачання продукції. В разі, якщо учасник не має власного транспорту, він подає свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів перевізника, з яким у нього укладений договір.
1.4. У разі якщо учасник використовує автомобілі, які йому не належать, для перевезення продукції, надає скановану кольорову копію оригіналу договору про надання транспортних послуг або договір оренди транспорту, в якому зазначений перелік автомобілів, які будуть використані учасником для перевезення продукції, яка є предметом закупівлі.
1.5. Діючий на кінцеву дату подання тендерної пропозиції договір на санітарну обробку автотранспортного (их) засобу (ів) з додаванням Акту/ів виконаних робіт у 2020році на транспортний (і) засіб (засоби), якими планується здійснюватись постачання товару, що є предметом закупівлі.
1.6. У випадку санітарної обробки автотранспортного (их) засобу (ів) власними силами без укладання договору, учасник повинен надати документ (и), що дають правові підстави проведення таких робіт (документ про призначення відповідальної за обробку особи, перелік зареєстрованих дезінфекційних засобів, інструкція, затверджена керівником підприємства про використання дезінфекційних засобів) з додаванням документу про виконані роботи із санітарної обробки автотранспортного (их) засобу (ів) власними силами не більше місячної давнини відносно кінцевого строку подання тендерних пропозицій.
1.7. Достовірна інформація у вигляді довідки довільної формі, в якій вказати посилання на відкриті дані з реєстру потужностей операторів ринку на складські приміщення та транспортні засоби (з урахуванням вимог ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а також пункту 1.1 Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 №39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб'єктам») із зазначенням номеру в даному реєстрі. Якщо Учасник орендує транспортні засоби або користується послугами компанії перевізника та орендує складські приміщення – надати інформацію з реєстру потужностей операторів ринку орендодавця/надавача послуг із зазначенням номеру в даному реєстрі.
2. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) 2.1. Довідка в довільній формі, з інформацією про виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) по реалізації товару, що являється предметом закупівлі, переліку організацій (замовників), з адресами, контактними телефонами, номером(ами) та датою(ами) укладення такого(их) договору(ів), сум(и) договору(ів) та кількість поставленого товару за договором(ами).

Аналогічним договором відповідно до умов цієї Документації є договір, щодо поставки товару, який є предметом закупівлі за код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 15540000– 5
Сирні продукти.
Примітки:
- у випадку, якщо у предметі договору не зазначається код предмету закупівлі , який постачався за договором – учасник обов’язково до копії такого договору долучає додатки ( специфікації, видаткові накладні та інше), з яких Замовник зможе визначити товар, який постачався учасником;
- у випадку, якщо у предметі договору зазначається код предмету закупівлі, учасники мають право подавати копію договору без додатків.
До довідки додається(ються) копія(ї) договору(ів), що є предметом закупівлі, які заявлені Учасником в довідці.

**У разі участі об’єднання учасників підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям здійснюється з урахуванням узагальнених об’єднаних показників кожного учасника такого об’єднання на підставі наданої об’єднанням інформації.
2. Перелік документів та інформації для підтвердження відповідності УЧАСНИКА вимогам, визначеним у статті 17 Закону “Про публічні закупівлі” (далі – Закон).
Інформація, що підтверджує відсутність підстав визначених у частинах першій і другій статті 17 Закону, яка надається УЧАСНИКАМИ у довільній формі або за примірною формою*. Замовник не вимагає від учасників документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 1 і 7 частини першої цієї статті.


Примірна форма
Довідка (інформація)
про відсутність підстав для відмови в участі згідно частини 1 та 2 статті 17
Закону України Закону України "Про публічні закупівлі" (із змінами)
«Ми (зазначити найменування Учасника) цією довідкою засвідчуємо про відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі, передбачених частиною 1 та частиною 2 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (у разі відсутності таких підстав).
*Згідно частини 2 статті 17 Закону замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків - протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Учасник процедури закупівлі, що перебуває в обставинах, зазначених у частині другій цієї статті, має надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі. Для цього учасник (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, учаснику не може бути відмовлено в участі в процедурі закупівлі.
На підтвердження учасник у складі тендерної пропозиції має надати гарантійний лист в довільній формі про те, що учасник гарантує сплату штрафу/ів та/або відшкодування збитків в строк не більше одного місяця після кінцевого строку розкриття тендерних пропозицій або документ, що підтверджує оплату штрафу/ів та/або відшкодування збитків на користь замовника.
** У випадку якщо учасник має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), але здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника, він надає документ про розстрочення і відстрочення такої заборгованості відповідним органом.
У випадку якщо учасником процедури закупівлі є об’єднання учасників, то на кожного з учасників такого об’єднання надається окрема довідка в довільній формі або за примірною формою* для підтвердження відповідності кожного з учасників такого об’єднання вимогам, визначеним у статті 17 Закону.
3. Перелік документів та інформації для підтвердження відповідності ПЕРЕМОЖЦЯ вимогам, визначеним у статті 17 Закону “Про публічні закупівлі”:
3.1. Документи, які надаються ПЕРЕМОЖЦЕМ (юридичною особою):

п/п Вимоги статті 17 Закону
(Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо) Переможець торгів на виконання вимоги статті 17 (підтвердження відсутності підстав) повинен надати таку інформацію:
1 Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.
(пункт 2 частини 1 статті 17 Закону) Замовник самостійно перевіряє інформацію, що міститься у відкритому реєстрі, а також для підтвердження роздруковує її.
Посилання розміщення інформації:
https://corruptinfo.nazk.gov.ua/
2 Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.
(пункт 3 частини 1 статті 17 Закону) Замовник самостійно перевіряє інформацію, що міститься у відкритому реєстрі, а також для підтвердження роздруковує її.
Посилання розміщення інформації:
https://corruptinfo.nazk.gov.ua/
3 Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів (зокрема, пов’язаний з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку.
(пункт 6 частини 1 статті 17 Закону) Довідка у вигляді електронного документу із ЕЦП/КЕП особи, яка уповноважена на підписання такої довідки або сканкопія паперової довідки або сканкопія нотаріально завіреної довідки про те, що службова (посадова) особа переможця процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію, не знятої чи не погашеної судимості не має. Документ повинен бути не більше тридцятиденної давнини від дати подання документа. Додатково замовник може перевірити довідку на офіційному сайті МВС за посиланням http://wanted.mvs.gov.ua/test/.

4 Учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура.
(пункт 8 частини 1 статті 17 Закону) Замовник самостійно перевіряє інформацію, що міститься у відкритому реєстрі, а також для підтвердження роздруковує її.
Посилання розміщення інформації:
https://kap.minjust.gov.ua/services
5 Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми.
(пункт 12 частини 1 статті 17 Закону) 1. Довідка у вигляді електронного документу із ЕЦП/КЕП особи, яка уповноважена на підписання такої довідки або сканкопія паперової довідки або сканкопія нотаріально завіреної довідки про те, що службова (посадова) особа переможця процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію, не знятої чи не погашеної судимості не має. Документ повинен бути не більше тридцятиденної давнини від дати подання документа. Додатково замовник може перевірити довідку на офіційному сайті МВС за посиланням http://wanted.mvs.gov.ua/test/..
2. Довідка в довільній формі, яка містить інформацію про те, що службову (посадову) особу переможця процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми.
6 Учасник процедури закупівлі має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім випадку, якщо такий учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника.
(пункт 13 частини 1 статті 17 Закону)
Замовник самостійно перевіряє інформацію, що є доступною в електронній системі закупівель.
У випадку якщо учасник-переможець має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), але здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника-переможця, він надає документ про розстрочення і відстрочення такої заборгованості відповідним органом.
7 Учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним з замовником договором про закупівлю, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків - протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору.
(частина 2 статті 17 Закону) Довідка в довільній формі, яка містить інформацію про те, що між учасником та замовником раніше не було укладено договорів або про те, що учасник процедури закупівлі виконав свої зобов’язання за раніше укладеним із замовником договором про закупівлю, відповідно підстав, що призвели б до його дострокового розірвання, і до застосування санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків не було або довідка з інформацією про те, що він надав підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі.

3.2. Документи, які надаються ПЕРЕМОЖЦЕМ (фізичною особою чи фізичною особою-підприємцем):

п/п Вимоги статті 17 Закону
(Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо) Переможець торгів на виконання вимоги статті 17 (підтвердження відсутності підстав) повинен надати таку інформацію:
1 Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.
(пункт 3 частини 1 статті 17 Закону) Замовник самостійно перевіряє інформацію, що міститься у відкритому реєстрі, а також для підтвердження роздруковує її.
Посилання розміщення інформації:
https://corruptinfo.nazk.gov.ua/
2 Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за злочин, учинений з корисливих мотивів (зокрема, пов’язаний з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку
(пункт 5 частини 1 статті 17 Закону) Довідка у вигляді електронного документу із ЕЦП/КЕП особи, яка уповноважена на підписання такої довідки або сканкопія паперової довідки або сканкопія нотаріально завіреної довідки про те, що фізична особа, яка підписала тендерну пропозицію, не знятої чи не погашеної судимості не має. Документ повинен бути не більше тридцятиденної давнини від дати подання документа. Додатково замовник може перевірити довідку на офіційному сайті МВС за посиланням http://wanted.mvs.gov.ua/test/.

3 Учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура.
(пункт 8 частини 1 статті 17 Закону) Замовник самостійно перевіряє інформацію, що міститься у відкритому реєстрі, а також для підтвердження роздруковує її.
Посилання розміщення інформації:
https://kap.minjust.gov.ua/services
4 Фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми.
(пункт 12 частини 1 статті 17 Закону) 1. Довідка у вигляді електронного документу із ЕЦП/КЕП особи, яка уповноважена на підписання такої довідки або сканкопія паперової довідки або сканкопія нотаріально завіреної довідки про те, що фізична особа, яка підписала тендерну пропозицію, не знятої чи не погашеної судимості не має. Документ повинен бути не більше тридцятиденної давнини від дати подання документа. Додатково замовник може перевірити довідку на офіційному сайті МВС за посиланням http://wanted.mvs.gov.ua/test/.
2. Довідка в довільній формі, яка містить інформацію, що фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
5 Учасник процедури закупівлі має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім випадку, якщо такий учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника.
(пункт 13 частини 1 статті 17 Закону)
Замовник самостійно перевіряє інформацію, що є доступною в електронній системі закупівель.
У випадку якщо учасник-переможець має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), але здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника-переможця, він надає документ про розстрочення і відстрочення такої заборгованості відповідним органом.
6 Учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним з замовником договором про закупівлю, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків - протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору.
(частина 2 статті 17 Закону) Довідка в довільній формі, яка містить інформацію про те, що між учасником та замовником раніше не було укладено договорів або про те, що учасник процедури закупівлі виконав свої зобов’язання за раніше укладеним з замовником договором про закупівлю, відповідно підстав, що призвели б до його дострокового розірвання, і до застосування санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків не було або довідка з інформацією про те, що він надав підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі..
4. Інша інформація (для УЧАСНИКІВ - юридичних осіб, фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців).
Інші документи від Учасника:
1 -Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду/Картка про присвоєння ідентифікаційного коду, у разі відсутності з релігійних переконань, копію сторінки паспорта з відповідною відміткою або лист-пояснення із зазначенням законодавчих підстав ненадання документу -для фізичних осіб, фізичних осіб- підприємців
та
- паспорту (1-6 сторінки та місце проживання) у випадку, якщо такий паспорт оформлено у вигляді книжечки, завірений належним чином, або копією обох сторін паспорту, якщо такий паспорт оформлено у формі картки, що містить безконтактний електронний носій, або копією іншого документа, передбаченого статтею 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» від 20.11.2012 №5492-VI (із змінами)- для фізичних осіб, фізичних осіб- підприємців.
2 Якщо тендерна пропозиція подається не керівником учасника, зазначеним у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а іншою особою, учасник надає довіреність або доручення на таку особу.
3 Достовірна інформація у вигляді довідки довільної форми в якій зазначити дані про наявність чинної ліцензії або документа дозвільного характеру на провадження виду господарської діяльності (Вказати номер, строк дії ліцензії або документа дозвільного характеру, посилання на ліцензію/дозвільний документ у відкритому доступі, якщо таке посилання наявне. У випадку якщо ліцензія або дозвільний документ видається безстроково, то учасник замість строку дії зазначає про безстроковість ліцензії/дозвільного документу), якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом.
4 Довідка (інформація) про відсутність застосування санкцій, передбачених статтею 236 ГКУ наступного змісту:
“Даним листом підтверджуємо, що у попередніх взаємовідносинах між Учасником (повна назва Учасника) та Замовником господарсько-адміністративну/і санкцію/ії, передбачену/і пунктом 4 частини 1 статті 236 ГКУ, як відмова від встановлення господарських відносин на майбутнє не було застосовано”.
Примітка:
*У разі застосовування зазначеної санкції Замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника як таку, що не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» вимогам до учасника відповідно до законодавства.






ДОДАТОК 2
до тендерної документації
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі - технічні вимоги до предмета закупівлі
( додається Учасником до тендерної пропозиції)

1. Строки постачання: по 31.12.2020 року.
2. При виявленні Замовником дефектів чи будь-чого іншого, що може якимось чином вплинути на якісні характеристики товару, Постачальник повинен замінити товар в асортименті та кількості, вказаній в заявці Замовника в найкоротші терміни. Вразі поставки товару неналежної якості термін заміни товару Учасником становить 2 дні з моменту встановлення, що товар не відповідає встановленим якісним характеристикам.
3. Учасник визначає ціну на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, а також витрат на страхування, транспортування, завантажування, розвантажування та інших витрат, визначених законодавством.
4. Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції Учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановленим Замовником, Учасник повинен надати оригінали або копії декларацій виробника/постачальника (посвідчення про якість або декларація про відповідність) на запропонований товар. У разі надання копій декларацій виробника/постачальника (посвідчення про якість або декларація про відповідність), копії повинні бути завірені печаткою виробника/постачальника .

ДК 021:2015 – 15540000-5 Сирні продукти

№ п/п Найменування товару Технічні, якісні характеристики товару Одиниця виміру Кількість
1 Сир кисломолочний жирністю 9% Смак і запах – кисломолочні, чисті, ніжні, без зайвої кислотності, сторонніх запахів і присмаків. Консистенція і зовнішній вигляд – однорідна маса, без грудочок, несипуча і некрупчата. Колір білий, рівномірний за всією масою і без сторонніх відтінків. З маркуванням на кожній упаковці. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства – виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Без ГМО, що має бути зазначено на упаковці. Жирність, %-9. Вага (об’эм) упаковки, кг-5. Термін придатності – 5 діб. кг 800
2 Сир тостерний
Сир тостерний без домішок рослинних жирів, барвників і ароматизаторів, свіжий.
Основні споживчі властивості:
Поверхня сиру – чиста. Смак та запах – виражений сирний, злегка кислуватий, без побічних присмаків та запахів. Консистенція – ніжна, пластична, однорідна по всій масі. Колір – від легко – жовтого до жовтого, рівномірний по всій масі.
Сир упакований в полімерну плівку з наклеєною етикеткою, яка містить в собі інформацію: назва харчового продукту, назва та адрес підприємства – виробника, вага, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання , дані про харчову та енергетичну цінність. Без ГМО. Доставка товару, та розвантаження здійснюється за рахунок Постачальника кг 1500


Прізвище та ініціали, підпис
уповноваженої особи Учасника
ДОДАТОК 3
до тендерної документації

ФОРМА "ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ"

Ми, __________________________________________(в цьому місці зазначається повне найменування юридичної особи/ПІБ фізичної особи - Учасника) надаємо свою пропозицію щодо участі у відкритих торгах на закупівлю за предметом код ДК 021:2015 – 15540000-5
Сирні продукти. Вивчивши тендерну документацію закупівлі по вказаному предмету закупівлі, на виконання зазначеного вище, ми, уповноважені на підписання Договору, маємо можливість та погоджуємося виконати вимоги Замовника та Договору на умовах, зазначених у тендерній пропозиції, за цінами, вказаними в Таблиці:
Таблиця
№ п/п Конкретна назва товару Виробник Оди-ниця вимі-ру Кіль-кість Ціна за одиницю, грн.,
(без ПДВ)* ПДВ*,
грн. Ціна за
одиницю, грн.,
з ПДВ Загальна
вартість, грн.,
з ПДВ/без ПДВ
(вказати
необхідне)*
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Сир кисломолочний жирністю 9% кг 650
2 Сир тостерний кг 360
Вартість пропозиції ________________________________________________________
______________________________________________________________________________грн.
(цифрами та прописом) з ПДВ або без ПДВ (потрібно чітко вказати)

Вартість товару включає всі витрати, пов‘язані з поставкою товару та всі податки та збори.


1. У разі визначення нас переможцем та прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю, ми візьмемо на себе зобов'язання виконати всі умови, передбачені договором.
2. Ми погоджуємося дотримуватися умов цієї пропозиції протягом 90 календарних днів з дня визначення переможця тендерних пропозицій.
3. Ми погоджуємося з умовами, що ви можете відхилити нашу чи всі тендерні пропозиції згідно з умовами тендерної документації та розуміємо, що Ви не обмежені у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для Вас умовами.
4. Ми розуміємо та погоджуємося, що Ви можете відмінити процедуру закупівлі у разі наявності обставин для цього згідно із Законом.
5. Якщо нас визначено переможцем торгів, ми беремо на себе зобов’язання підписати договір із замовником не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю та не раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
6. Зазначеним нижче підписом ми підтверджуємо повну, безумовну і беззаперечну згоду з усіма умовами проведення процедури закупівлі, визначеними в тендерній документації.

Посада, прізвище, ініціали, підпис уповноваженої особи Учасника, завірені печаткою. _________________________________________________________




Додаток 4
ДОГОВІР № ______ П
про закупівлю товарів за державні кошти

с. Любицьке «____»_________2020р.

Комунальна установа «Любицький психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради, в особі директора Холод Віталія Івановича, що діє на підставі Положення, далі «Замовник», з однієї сторони, та _________________________________________________________________________ в особі __________________________________________________________________________, що діє на підставі ___________________, далі «Постачальник», уклали цей договір про наступне:

1.Предмет договору:
1.1. Постачальник зобов’язується поставити Замовникові сирні продукти за кодом ДК 021:2015 – 15540000-5 Сирні продукти згідно специфікації, а Замовник – прийняти і оплатити товар.
1.2. Обсяги закупівлі товарів можуть бути зменшені або збільшені в залежності від коливання ціни на ринку , що підтверджується документально.
2.Якість товарів:
2.1. Постачальник повинен передати Замовнику продукти харчування, якість яких відповідає умовам ДСТУ, згідно вимог діючого законодавства.
2.2. Відповідність Товару нормативно-правовим актам:
- При постачанні товару обов’язково надаються супровідні документи, що підтверджують його походження, безпечність та якість, відповідність вимогам державних та/або міжнародних стандартів, технічних умов, за умови, що технічні умови на зазначений товар мають показники не нижчі, ніж визначено в державних (національних (регіональних))стандартах.
Товар має постачатися у кількості та асортименті згідно із заявками Замовника. Доставка проводиться транспортом Постачальника з дотриманням санітарно-гігієнічних умов зберігання та перевезення продукції.
Транспортування і зберігання товару здійснюється згідно з ДСТУ .
Замовник має право відмовитися від прийняття Товару,який не відповідає за якістю умовам Договору.
3.Ціна договору:
3.1.Ціни цього договору становить ____________________ грн. (__________________ грн. _______________коп), в тому числі ПДВ (якщо без ПДВ зазначити на підставі якої ст. ПКУ).
3.2. Ціна цього договору може бути змінена на підставі статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» за взаємною згодою Сторін.:
1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника;
2) збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю.

4.Порядок здійснення оплат:
4.1. Оплата за поставлений товар проводиться Замовником після відвантаження товару за адресою Замовника в термін до 30 днів з дня поставки, в залежності від надходження коштів.
4.2. Розрахунки за товар здійснюються в безготівковому порядку.
4.3. Оплата за Товар здійснюється шляхом оплати за фактично отриманий товар згідно накладної. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за товар здійснюються протягом 3-х банківських днів з дня отримання Замовником фінансування на свій реєстраційний рахунок. Протягом всього періоду затримки бюджетного фінансування до Замовника не можуть застосовуватись штрафні санкції за порушення строків оплати за поставлений товар.

5.Поставка товарів:
5.1. Строк поставки товарів протягом 5 робочих днів з дня підписання договору або за домовленістю сторін.
5.2. Місце поставки товарів : вул.Соціальна,1, с.Любицьке, Новомиколаївського р-н, Запорізька обл., та вул. Стадіонна,2, с. Михайлівське, Новомиколаївський р-н, Запорізької обл.(філіал).
5.3. Постачання товару здійснюється за рахунок Постачальника
5.4. Постачальник разом з продукцією надає Замовнику документацію згідно вимог діючого законодавства.
5.5. Перехід ризиків на товар здійснюється в момент передачі товару за накладною.
5.6. Поставка товару здійснюється – за заявкою замовника.

6.Права та обов’язки сторін:
6.1. Замовник зобов’язаний:
6.1.1. Своєчасно та в повному обсязі сплачувати за поставлений товар.
6.1.2.Приймати поставлений товар згідно накладної
6.2. Замовник має право:
6.2.1. Достроково розірвати договір в одностороньому порядку у разі невиконання зобов’язань Постачальником, повідомивши про це його у строк 20 календарних днів.
6.2.2. Контролювати поставку товарів у строки, встановлені цим договором.
6.2.3.Зменшувати обсяг закупівлі товарі та загальну вартість цього договору залежно від реального фінансування видатків. У такому разі Сторони вносять відповідні зміни до цього договору.
6.3. Постачальник зобов’язаний :
6.3.1. Забезпечити поставку товарів у строки, встановлені цим Договором.
6.3.2.Забезпечити поставку товарів, якість яких відповідає умовам, установленим розділом 2 цього договору.
6.4. Постачальник має право:
6.4.1. Своєчасно та в повному обсязі отримувати плату за поставлений товар
6.4.2. На дострокову поставку товарів за письмовим погодженням Замовника
6.4.3. У разі невиконання зобов’язань Замовником Постачальник має право достроково розірвати цей договір, повідомивши про це Замовника у строк 20 календарних днів.


7.Відповідальність сторін:
7.1. У разі невиконання або неналежного виконання своїх зобов’язань за договором Сторони несуть відповідальність передбачену законами та цим договором.
7.2. У разі невиконання або несвоєчасного виконання зобов’язань при закупівлі товарів за бюджетні кошти Постачальник сплачує Замовнику штрафні санкції у розмірі облікової ставки НБУ, крім сплати зазначених штрафних санкцій, повертає Замовнику кошти з урахуванням індексу інфляції.


8.Обставини непереборної сили:
8.1. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за цим договором у разі виникнення обставин непереборної сили, які не існували під час укладання договору та виникли поза волею Сторін (аварія, катастрофа, стихійне лихо, епідемія, епізоотія, війна тощо).
8.2. Сторона, що не може виконувати зобов’язання за цим договором унаслідок дії обставин непереборної сили, повинна не пізніше ніж протягом 3 календарних днів з моменту їх виникнення повідомити про це іншу Сторону у письмовій формі.
8.3. Доказом виникнення обставин непереборної сили та строку їх дії є відповідні документи, які видаються органом, уповноваженим видавати такі документи.
8.4. У разі коли строк дії обставин непереборної сили продовжується більше 20 днів, кожна із Сторін в установленому порядку має право розірвати цей договір. У разі попередньої оплати Постачальник повертає Замовнику кошти протягом трьох днів з дня розірвання цього договору.

9.Вирішення спорів:
9.1. У випадку виникнення спорів або розбіжностей Сторони зобов’язуються вирішувати їх шляхом взаємних переговорів та консультацій.
9.2. У разі недосягнення Сторонами згоди спори вирішуються у судовому порядку

10.Строк дії договору:
10.1. Цей договір набирає чинності з дня підписання і діє до 31 грудня 2020 року та до повного виконання сторонами своїх фінансових зобов’язань.
10.2. Цей договір укладено і підписано у 2-х примірниках, що мають однакову юридичну силу.

11.Інші умови:
11.1. Обидві сторони зобов’язуються без зволікання інформувати одна одну про зміни своїх юридичних адрес та реквізитів.
11.2. Всі зміни та доповнення до даного договору повинні бути виконані в письмовій формі та підписані уповноваженими представниками сторін.


12.Додатки до договору:
12.1. Невід’ємною частиною цього договору є специфікація
13.Місцезнаходження та банківські реквізити

ЗАМОВНИК ПОСТАЧАЛЬНИК

КУ "Любицький психоневрологічний інтернат"ЗОР
с.Любицьке,вул.Соціальна ,1
Запорізька область
Новомиколаївський р-н
Інд.70153
р/р UA 258201720344270001000049206,
UA 688201720344271001300049206
МФО 820172
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 03188620
Тел.(061)4496366

Директор


__________________ В.І.Холод


до договору № від _____________
Специфікація
№ з/п Найменування Код ДК Одиниця виміру Кількість Ціна, грн. Сума, грн.

Сирні продукти
за кодом ДК 021:2015 – 15540000-5 Сирні продукти



1 Сир кисломолочний жирністю 9% кг 650
2 Сир тостерний кг 360
Всього кг 1010
У тому числі ПДВ:

ЗАМОВНИК ПОСТАЧАЛЬНИК

КУ "Любицький психоневрологічний
інтернат"ЗОР
с.Любицьке,вул.Соціальна ,1
Запорізька область
Новомиколаївський р-н
Інд.70153
р/р UA 258201720344270001000049206,
UA 688201720344271001300049206
МФО 820172
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 03188620
Тел.(061)4496366
Директор
__________________ В.І.Холод

Сирні продукти (сир кисломолочний жирністю 9%,сир тостерний)
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
650 кілограми
Сир кисломолочний жирністю 9%
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 70153 70100, Україна, Запорізька область, с.Любицьке с. Михайлівське, вул. Соціальна,1 вул.Стадіонна,2
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 15540000-5 — Сирні продукти
360 кілограми
Сир тостерний
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 70153 70100, Україна, Запорізька область, с.Любицьке с. Михайлівське, вул.Соціальна,1 вул.Стадіонна,2
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 15540000-5 — Сирні продукти

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 30 Календарні 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
09 вересня 2020 13:04
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
09 вересня 2020 13:03
Документи закупівлі сири ТД -20.docx

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 25 вересня 2020 15:33

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "СІМБІ ПЛЮС" 66 057,00
UAH з ПДВ
66 057,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ЧІЗ МІЛК" 67 566,60
UAH з ПДВ
67 566,60
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

29 вересня 2020 17:17
Електронний підпис
29 вересня 2020 17:01
Довідка ч2 ст17 Закону.pdf
29 вересня 2020 17:01
Довідка п12 ч1 ст17 Закону.pdf
29 вересня 2020 17:01
Dovidka_20253527250150707010.pdf.p7s
29 вересня 2020 17:01
Dovidka_20253527250150707010.pdf
23 вересня 2020 16:39
Електронний підпис
23 вересня 2020 16:38
Цінова пропозиція.pdf
23 вересня 2020 16:38
Склад.rar
23 вересня 2020 16:38
Паспорт Н.А. Гавриленко.pdf
23 вересня 2020 16:38
Накладні аналог договір.pdf
23 вересня 2020 16:38
ІНН директора.pdf
23 вересня 2020 16:38
Зразок Декларац сир ВМЗ.pdf
23 вересня 2020 16:38
договір оренди_склад.pdf
23 вересня 2020 16:38
договір оренди авто.pdf
23 вересня 2020 16:38
Довідка стаття 17 Закону.pdf
23 вересня 2020 16:38
довідка про МТБ.pdf
23 вересня 2020 16:38
Довідка про досвід.pdf
23 вересня 2020 16:38
Аналог_договір.pdf

Публічні документи

24 вересня 2020 20:38
Електронний підпис
24 вересня 2020 20:36
Цінова.pdf
24 вересня 2020 20:36
Транспорт.rar
24 вересня 2020 20:36
Тех вимоги.pdf
24 вересня 2020 20:36
Сан.обробка.pdf
24 вересня 2020 20:36
Мат тех база.pdf
24 вересня 2020 20:36
Договор санобработки.pdf
24 вересня 2020 20:36
Договір оренди складу.pdf
24 вересня 2020 20:36
Дог Ортус аренда.pdf
24 вересня 2020 20:36
Довідка ст 17.pdf
24 вересня 2020 20:36
Довідка про потужності.pdf
24 вересня 2020 20:36
Декларац сир тостерний.pdf
24 вересня 2020 20:36
Декларац сир 9%.pdf
24 вересня 2020 20:36
Декларац КОМО.pdf
24 вересня 2020 20:36
Гаран лист склад ЧМ.pdf
24 вересня 2020 20:36
8 витяг з реєстру ПДВ.pdf
24 вересня 2020 20:36
6 витяг ЄДР.pdf
24 вересня 2020 20:36
5 виписка ЄДР.pdf
24 вересня 2020 20:36
4 наказ_директор.pdf
24 вересня 2020 20:36
3 протокол зборів.pdf
24 вересня 2020 20:36
2 СТАТУТ ЧИЗ МИЛК.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ "СІМБІ ПЛЮС"

ТОВ "ЧІЗ МІЛК"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
ТОВ "СІМБІ ПЛЮС"
#37408070
Переможець 66 057,00
UAH з ПДВ
28 вересня 2020 14:17
Учасник знаходиться у зведених
відомостях АМКУ

Учасник знаходиться у зведених відомостях АМКУ

Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник протягом останніх 3 років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Підставою для такого рішення замовника є рішення органу Антимонопольного комітету України про визнання вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Будь ласка, обов'язково перевірте за цим посиланням історію оскарження рішення органу АМКУ – до вищого органу або в судовому порядку. Актуальна інформація міститься в файлі з найпізнішою датою.

ТОВ "СІМБІ ПЛЮС" #37408070

№ рішення у справі

54-/17 -р/к

Дата рішення у справі

04.04.2024

Орган АМКУ, що прийняв рішення

Адмінколегія Південно-східного міжобласного ТВ

№ рішення у справі

54-/18-р/к

Дата рішення у справі

04.04.2024

Орган АМКУ, що прийняв рішення

Адмінколегія Південно-східного міжобласного ТВ

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 28 вересня 2020 14:17

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "СІМБІ ПЛЮС"
#37408070
66 057,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
24 грудня 2020 14:32
Електронний підпис укладений
18 грудня 2020 12:26
Електронний підпис укладений
23 жовтня 2020 09:56
Електронний підпис укладений
15 жовтня 2020 12:35
SCAN_20201015_122403029.jpg укладений
15 жовтня 2020 12:34
SCAN_20201015_122403029_001.jpg укладений
15 жовтня 2020 12:34
SCAN_20201015_122403029_002.jpg укладений
15 жовтня 2020 12:34

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
15 жовтня 2020
Дата публікації змін до договору:
23 жовтня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Пункт 1.3 Договору викласти у новій редакції: Постачальник зобов"язується поставити Замовникові сирні продукти в асортименті обсягом 1010 кг.
Номер договору про закупівлю: 1510П
Договір: не вказано
Номер додаткової угоди: №1 від 23.10.2020р.
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
16 грудня 2020
Дата публікації змін до договору:
18 грудня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Зменшити суму договору на 29690,67 грн. Загальна сума договору 36366,33 грн.
Номер договору про закупівлю: 1510П
Договір: не вказано
Номер додаткової угоди: Додаткова угода до договору № 1510 П від 15.10.2020р
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 15 жовтня 2020 — 31 грудня 2020
Сума оплати за договором: 36 366,33
UAH (в тому числі ПДВ 6 061,05 UAH)