Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи Капітальний ремонт елементів благоустрою спортивного майданчику Запорізького ліцею № 34 Запорізької міської ради, вул. Богдана Завади, 8, м. Запоріжжя (футбольне поле з огорожею)
Очікувана вартість
1 849 983,60 UAH
UA-2020-08-10-005738-a 87c4201fb56f4c209fbffb08d5fff29d
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Ірина Сидорук

+380612862324
+380660457694
sidorukirina7@gmail.com

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Територіальний відділ освіти Шевченківського району департаменту освіти і науки Запорізької міськради
Код ЄДРПОУ: 37611438
Вебсайт: http://shevchtvo.ucoz.ru
Місцезнаходження: 69071, Україна , Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 145-А
Контактна особа: Ірина Сидорук
+380612862324,+380660457694
sidorukirina7@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 10 серпня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 16 серпня 2020 17:00
Оскарження умов закупівлі: до 22 серпня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 26 серпня 2020 17:00
Початок аукціону: 27 серпня 2020 14:38
Очікувана вартість: 1 849 983,60 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 18 499,84 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 69120, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Богдана Завади, 8
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 вересня 2020  —  18 грудня 2020
ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Пiсляоплата 90 Банківські 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Щодо документів, подання яких передбачено тендерною документацією
Дата подання: 11 серпня 2020 11:27
Дата відповіді: 12 серпня 2020 09:43
Чи можна в якості підтвердження наявності обладнання надати договори на надання послуг?
Відповідь: Доброго дня! Тендерною документацією передбачено надання довідки про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, в якій зазначається інформація про наявність основного обладнання учасника для виконання зазначених видів робіт, за формою. Крім того, у разі використання обладнання субпідрядної організації, потрібно надати попередній договір на виконання робіт на об’єкті «Капітальний ремонт елементів благоустрою спортивного майданчику Запорізького ліцею № 34 Запорізької міської ради, вул. Богдана Завади, 8, м. Запоріжжя (футбольне поле з огорожею)» (за кодом ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи) з наданням документів, що підтверджують право власності субпідрядної організації на зазначене обладнання. Надання інших документів в якості підтвердження наявності обладнання тендерною документацією не передбачено.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-08-10-005738-a.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "СПІВДРУЖНІСТЬ АВІА БУД", Код ЄДРПОУ:34535784
Дата подання: 04 вересня 2020 15:34
Оскарження рішення Замовника
Територіальний відділ освіти Шевченківського району департаменту освіти і науки Запорізької міськради (надалі – Замовник) оголошено тендер на закупівлю 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи Капітальний ремонт елементів благоустрою спортивного майданчику Запорізького ліцею № 34 Запорізької міської ради, вул. Богдана Завади, 8, м. Запоріжжя (футбольне поле з огорожею), Ідентифікатор закупівлі UA-2020-08-10-005738-a.
У закупівлі прийняли участь три учасники:
1. ТОВ "ІОЛІТ-ПЛЮС".
2. ТОВ "СПІВДРУЖНІСТЬ АВІА БУД" (надалі – Скаржник).
3. ТОВ "ДІЛАЙН ІНЖИНІРИНГ".
За результатами аукціону пропозицію ТОВ "ІОЛІТ-ПЛЮС" (надалі – Учасник) визначено найбільш економічно вигідною та Замовником прийнято рішення про визначення його переможцем.

Скаржник категорично не погоджується з вказаним рішенням з таких підстав:
1. Щодо підтвердження наявності приміщення.
Згідно з вимогами Тендерної документації учасник мав надати: "документи, що підтверджують право власності на наявну матеріально-технічну базу (офіси, складські приміщення, гаражі, майстерні та інше), або договір (и) оренди приміщень (документи повинні бути строком дії не менше ніж до 31.12.2020) разом з документами, що підтверджують право власності орендодавця на зазначене приміщення".
У складі пропозиції Учасником наданий договір оренди від 03 січня 2020 року (Файл «1.4 Догов. оренди офісу.pdf»), у якому стороною договору, а саме орендодавцем, є Солдатенко Олена Миколаївна.
На виконання вимог Тендерної документації Учасником надано документ, що підтверджує право власності орендодавця на зазначене приміщення, а саме Копії Договору дарування квартири та паспорту власника (Файл «1.5 Право власн. офіс.pdf»), у яких стороною договору та особою, яка є власницею паспорту, є Солдатенко Олена Василівна.
Отже, договір оренди приміщення є недійсним, оскільки його стороною не є власниця предмету оренди, що свідчить про те, що Учасником у складі пропозиції не надано договір оренди приміщень і його пропозиція підлягає відхиленню, як така, що не відповідає вимогам Тендерної документації.
2. Щодо відсутності підтвердження наявності обладнання.
Відповідно до вимог Тендерної документації: "У переліку обов’язкова наявність наступного обладнання та механізми:
– Автомобілі бортові – не менше 1 од.;
– Екскаватори – не менше 1 од.;
– Катки дорожні – не менше 1 од.;
Для підтвердження наявності зазначеного у довідці обладнання (а саме: транспортні засоби, машини, механізми) необхідно надати наступні документи:
- інвентарні картки обліку основних засобів або договір (и) оренди обладнання з документами, що свідчать про користування обладнанням (документи повинні бути строком дії не менше ніж до 31.12.2020) разом з документами, що підтверджують право власності орендодавця на зазначене обладнання, або договір лізингу разом з документами, що підтверджують право власності лізингодавця, або інші документи, які підтверджують право власності на обладнання (видаткові накладні, копії актів прийому-передачі тощо);".
Учасником у складі надано довідку про наявність обладнання (Файл 1. Дов. МТБ 34.pdf), у якій було зазначено такі автотранспортні засоби:

Також, Учасником у складі пропозиції надано Попередній договір субпідряда №20/08-2 від 20 серпня 2020 року (Файл «1.3 Попер. догов 34.pdf»).
По-перше, у вказаному договорі не вказано, що при виконанні робіт будуть використані саме вказані у довідці про наявність обладнання транспортні засоби, що свідчить про відсутність підтвердження обов’язкової наявності такого обладнання.
По-друге, Тендерною документацію визначено вичерпний перелік документів, що можуть підтвердити наявность зазначеного у довідці обладнання, а саме: інвентарні картки обліку основних засобів, або договір (и) оренди обладнання, або договір лізингу.
Так як, Учасником надано «попередній договір субпідряду», а не «інвентарні картки обліку основних засобів, або договір (и) оренди обладнання, або договір лізингу» його пропозиція підлягає відхиленню, як така що жодним чином не відповідає вимогам Тендерної документації.
3. Щодо підтвердження досвіду виконання аналогічного договору.
Згідно з вимогами Тендерної документації: "Для підтвердження наявності досвіду виконання аналогічного (их)* договору (ів) до довідки додаються (документи надаються стосовно всіх договорів зазначених у довідці):
- договір(и) зазначені у довідки з усіма невід’ємними частинами (договірна ціна тощо) та усіма додатковими угодами;".
Учасником у складі пропозиції надано аналогічний договір (Файл «3.1 Аналог договор.pdf»), у пункті 5.1. якого зазначено, що «Строк виконання робіт визначається графіком виконання робіт (Додаток №2)».
Отже, Учасником було надано аналогічний договір не в повному обсязі та без усіх невід’ємних частин, що суперечить вимогам Тендерної документації, що свідчить про необхідність відхилення пропозиції Учасника.
4. Щодо погодження з технічними умовами.
Відповідно до умов Тендерної документації учасник мав надати: "Гарантійний лист за підписом уповноваженої особи учасника на погодження учасника з необхідними технічними, якісними та кількісними характеристиками предмета закупівлі, визначеними замовником у Додатку 1 до тендерної документації".
Учасник в складі пропозиції надав Гарантійний лист (Файл «1. Гар. лист тех завд.34.pdf») у якому зазначив, що «гарантує виконання всіх технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі», а не «на погодження учасника з необхідними технічними, якісними та кількісними характеристиками предмета закупівлі», як того вимагала Тендерна документація.
Вказана обставина свідчить про невідповідність пропозиції Учасника вимогам Тендерної документації та має бути відхилена Замовником.
5. Щодо відсутності переліку заходів із захисту довкілля.
Згідно з вимогами Тендерної документації учасник мав надати: "Гарантійний лист за підписом уповноваженої особи учасника у довільній формі із зазначенням заходів із захисту довкілля під час виконання робіт, що є предметом закупівлі.".
Учасник у складі пропозиції надав Гарантійний лист (Файл «6. Довкілля.pdf») у якому не зазначив заходи із захисту довкілля, що категорично суперечить вимогам Тендерної документації та свідчить про не відповідність пропозиції Учасника її умовам.

Враховуючи усе зазначене вище, можна дійти висновку, що Замовник порушив принцип здійснення закупівель встановлений ч. 1 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон): об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів.

ПРОСИМО:
1. Прийняти вимогу до розгляду.
2. Прийняти рішення про встановлення порушень процедури 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи Капітальний ремонт елементів благоустрою спортивного майданчику Запорізького ліцею № 34 Запорізької міської ради, вул. Богдана Завади, 8, м. Запоріжжя (футбольне поле з огорожею), Ідентифікатор закупівлі UA-2020-08-10-005738-a.
3. Скасувати своє рішення про визначення переможцем процедури закупівлі 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи Капітальний ремонт елементів благоустрою спортивного майданчику Запорізького ліцею № 34 Запорізької міської ради, вул. Богдана Завади, 8, м. Запоріжжя (футбольне поле з огорожею), Ідентифікатор закупівлі UA-2020-08-10-005738-a, учасника ТОВ "ІОЛІТ-ПЛЮС" та перейти до розгляду наступної найбільш економічно вигідної пропозиції.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
11 вересня 2020 11:54
Територіальний відділ освіти Шевченківського району департаменту освіти і науки Запорізької міськради не наділений відповідними законними повноваженнями для розгляду по суті скарг, поданих учасниками, на результати проведення процедури закупівлі.

Документи

11 вересня 2020 11:54
відповідь.pdf

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2020-08-10-005738-a.b2
Статус:
Порушення усунуто
Скаржник: ТОВ "СПІВДРУЖНІСТЬ АВІА БУД", Код ЄДРПОУ:34535784
Дата подання: 11 вересня 2020 12:35
Скарга на дії замовника
Постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45 телефон: (044) 251-62-62 факс: (044) 520-03-25 http://www.amc.gov.ua e-mail: slg@amcu.gov.ua Суб’єкт оскарження: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПІВДРУЖНІСТЬ АВІА БУД" Україна, 69068, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ОФІЦЕРСЬКА, будинок 32 ЄДРПОУ 34535784 Телефон 1: 0617204383 Адреса електронної пошти: sodraviastroj@ukr.net Замовник, рішення, дії або бездіяльність якого оскаржуються: Територіальний відділ освіти Шевченківського району департаменту освіти і науки Запорізької міськради 69071, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 145-А ЄДРПОУ 37611438 Телефон: +380612862324,+380660457694 e-mail: sidorukirina7@gmail.com Інформація про закупівлю: 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи Капітальний ремонт елементів благоустрою спортивного майданчику Запорізького ліцею № 34 Запорізької міської ради, вул. Богдана Завади, 8, м. Запоріжжя (футбольне поле з огорожею) Ідентифікатор закупівлі UA-2020-08-10-005738-a СКАРГА Територіальний відділ освіти Шевченківського району департаменту освіти і науки Запорізької міськради (надалі – Замовник) оголошено тендер на закупівлю 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи Капітальний ремонт елементів благоустрою спортивного майданчику Запорізького ліцею № 34 Запорізької міської ради, вул. Богдана Завади, 8, м. Запоріжжя (футбольне поле з огорожею), Ідентифікатор закупівлі UA-2020-08-10-005738-a. У закупівлі прийняли участь три учасники: 1. ТОВ "ІОЛІТ-ПЛЮС". 2. ТОВ "СПІВДРУЖНІСТЬ АВІА БУД" (надалі – Скаржник). 3. ТОВ "ДІЛАЙН ІНЖИНІРИНГ". За результатами аукціону пропозицію ТОВ "ІОЛІТ-ПЛЮС" (надалі – Учасник) визначено найбільш економічно вигідною та Замовником прийнято рішення про визначення його переможцем. Скаржник категорично не погоджується з вказаним рішенням з таких підстав: 1. Щодо підтвердження наявності приміщення. Згідно з вимогами Тендерної документації учасник мав надати: "документи, що підтверджують право власності на наявну матеріально-технічну базу (офіси, складські приміщення, гаражі, майстерні та інше), або договір (и) оренди приміщень (документи повинні бути строком дії не менше ніж до 31.12.2020) разом з документами, що підтверджують право власності орендодавця на зазначене приміщення". У складі пропозиції Учасником наданий договір оренди від 03 січня 2020 року (Файл «1.4 Догов. оренди офісу.pdf»), у якому стороною договору, а саме орендодавцем, є Солдатенко Олена Миколаївна. На виконання вимог Тендерної документації Учасником надано документ, що підтверджує право власності орендодавця на зазначене приміщення, а саме Копії Договору дарування квартири та паспорту власника (Файл «1.5 Право власн. офіс.pdf»), у яких стороною договору та особою, яка є власницею паспорту, є Солдатенко Олена Василівна. Отже, договір оренди приміщення є недійсним, оскільки його стороною не є власниця предмету оренди, що свідчить про те, що Учасником у складі пропозиції не надано договір оренди приміщень і його пропозиція підлягає відхиленню, як така, що не відповідає вимогам Тендерної документації. 2. Щодо відсутності підтвердження наявності обладнання. Відповідно до вимог Тендерної документації: "У переліку обов’язкова наявність наступного обладнання та механізми: – Автомобілі бортові – не менше 1 од.; – Екскаватори – не менше 1 од.; – Катки дорожні – не менше 1 од.; Для підтвердження наявності зазначеного у довідці обладнання (а саме: транспортні засоби, машини, механізми) необхідно надати наступні документи: - інвентарні картки обліку основних засобів або договір (и) оренди обладнання з документами, що свідчать про користування обладнанням (документи повинні бути строком дії не менше ніж до 31.12.2020) разом з документами, що підтверджують право власності орендодавця на зазначене обладнання, або договір лізингу разом з документами, що підтверджують право власності лізингодавця, або інші документи, які підтверджують право власності на обладнання (видаткові накладні, копії актів прийому-передачі тощо);". Учасником у складі надано довідку про наявність обладнання (Файл 1. Дов. МТБ 34.pdf), у якій було зазначено такі автотранспортні засоби: Також, Учасником у складі пропозиції надано Попередній договір субпідряда №20/08-2 від 20 серпня 2020 року (Файл «1.3 Попер. догов 34.pdf»). По-перше, у вказаному договорі не вказано, що при виконанні робіт будуть використані саме вказані у довідці про наявність обладнання транспортні засоби, що свідчить про відсутність підтвердження обов’язкової наявності такого обладнання. По-друге, Тендерною документацію визначено вичерпний перелік документів, що можуть підтвердити наявность зазначеного у довідці обладнання, а саме: інвентарні картки обліку основних засобів, або договір (и) оренди обладнання, або договір лізингу. Так як, Учасником надано «попередній договір субпідряду», а не «інвентарні картки обліку основних засобів, або договір (и) оренди обладнання, або договір лізингу» його пропозиція підлягає відхиленню, як така що жодним чином не відповідає вимогам Тендерної документації. 3. Щодо підтвердження досвіду виконання аналогічного договору. Згідно з вимогами Тендерної документації: "Для підтвердження наявності досвіду виконання аналогічного (их)* договору (ів) до довідки додаються (документи надаються стосовно всіх договорів зазначених у довідці): - договір(и) зазначені у довідки з усіма невід’ємними частинами (договірна ціна тощо) та усіма додатковими угодами;". Учасником у складі пропозиції надано аналогічний договір (Файл «3.1 Аналог договор.pdf»), у пункті 5.1. якого зазначено, що «Строк виконання робіт визначається графіком виконання робіт (Додаток №2)». Отже, Учасником було надано аналогічний договір не в повному обсязі та без усіх невід’ємних частин, що суперечить вимогам Тендерної документації, що свідчить про необхідність відхилення пропозиції Учасника. 4. Щодо погодження з технічними умовами. Відповідно до умов Тендерної документації учасник мав надати: "Гарантійний лист за підписом уповноваженої особи учасника на погодження учасника з необхідними технічними, якісними та кількісними характеристиками предмета закупівлі, визначеними замовником у Додатку 1 до тендерної документації". Учасник в складі пропозиції надав Гарантійний лист (Файл «1. Гар. лист тех завд.34.pdf») у якому зазначив, що «гарантує виконання всіх технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі», а не «на погодження учасника з необхідними технічними, якісними та кількісними характеристиками предмета закупівлі», як того вимагала Тендерна документація. Вказана обставина свідчить про невідповідність пропозиції Учасника вимогам Тендерної документації та має бути відхилена Замовником. 5. Щодо відсутності переліку заходів із захисту довкілля. Згідно з вимогами Тендерної документації учасник мав надати: "Гарантійний лист за підписом уповноваженої особи учасника у довільній формі із зазначенням заходів із захисту довкілля під час виконання робіт, що є предметом закупівлі.". Учасник у складі пропозиції надав Гарантійний лист (Файл «6. Довкілля.pdf») у якому не зазначив заходи із захисту довкілля, що категорично суперечить вимогам Тендерної документації та свідчить про не відповідність пропозиції Учасника її умовам. Враховуючи усе зазначене вище, можна дійти висновку, що Замовник порушив принцип здійснення закупівель встановлений ч. 1 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон): об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів. В ст. 18 Закону наведено вичерпний перелік підстав, за яких скарга Учасника може бути залишена без розгляду, а саме: «суб’єкт оскарження подає скаргу щодо того самого порушення, у тій самій процедурі закупівлі та з тих самих підстав, що вже були предметом розгляду органу оскарження і щодо яких органом оскарження було прийнято відповідне рішення; скарга не відповідає вимогам частини першої або другої цієї статті; суб’єктом оскарження не внесено плату, передбачену частиною першою цієї статті; замовником відповідно до цього Закону усунено порушення, зазначені в скарзі». На виконання ч.1 ст. 18 Закону, скарга ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПІВДРУЖНІСТЬ АВІА БУД" містить «найменування замовника рішення, дії або бездіяльність якого оскаржуються; ім’я (найменування), місце проживання (місцезнаходження) суб’єкта оскарження; підстави подання скарги, посилання на порушення процедури закупівлі або прийняті рішення, дії або бездіяльність замовника, фактичні обставини, що це можуть підтверджувати; обґрунтування наявності порушених прав та охоронюваних законом інтересів з приводу рішення, дії чи бездіяльності замовника, що суперечать законодавству у сфері публічних закупівель і внаслідок яких порушено право чи законні інтереси такої особи; вимоги суб’єкта оскарження та їх обґрунтування». Скарга подана з дотриманням строку, встановленого електронною системою закупівель. Так, Скаржник, виконав всі вимоги, необхідні для прийняття даної скарги до розгляду. Відповідно до ст. 8, 18 Закону України «Про публічні закупівлі» та ст.7 Закону України «Про антимонопольний комітет України», ПРОСИМО: 1. Прийняти скаргу до розгляду. 2. Прийняти рішення про встановлення порушень процедури 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи Капітальний ремонт елементів благоустрою спортивного майданчику Запорізького ліцею № 34 Запорізької міської ради, вул. Богдана Завади, 8, м. Запоріжжя (футбольне поле з огорожею), Ідентифікатор закупівлі UA-2020-08-10-005738-a. 3. Зобов’язати Замовника скасувати своє рішення про визначення переможцем процедури закупівлі 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи Капітальний ремонт елементів благоустрою спортивного майданчику Запорізького ліцею № 34 Запорізької міської ради, вул. Богдана Завади, 8, м. Запоріжжя (футбольне поле з огорожею), Ідентифікатор закупівлі UA-2020-08-10-005738-a, учасника ТОВ "ІОЛІТ-ПЛЮС" та перейти до розгляду наступної найбільш економічно вигідної пропозиції. Додатки: 1. оригінал квитанції, що підтверджує плату за подання скарги, яка зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України.
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволено
Прийнято до розгляду: 15 вересня 2020 21:04
рішення від 15.09.2020 № 17307.pdf
Дата публікації: 15 вересня 2020 21:02
Інформація про перенесення розгляду скарги № 15078.pdf
Дата публікації: 25 вересня 2020 11:29
рішення від 29.09.2020№18281.pdf
Дата публікації: 02 жовтня 2020 20:01
Коментар замовника щодо усунення порушення: Постанову Постійно діючої адміністративної колегії від 29.09.2020 р антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 18281-р/пк-пз виконано.
Дата виконання рішення замовником: 07 жовтня 2020 10:36

Документи подані скаржником

11 вересня 2020 10:11
Скарга-110920-001-34.pdf

Документи подані замовником

18 вересня 2020 12:07
Відповідь на скаргу.doc
18 вересня 2020 12:07
відповідь на скаргу.pdf
07 жовтня 2020 10:36
протокол 145 від 7.10.2020.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 27 серпня 2020 15:05

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ІОЛІТ-ПЛЮС" 1 670 940,00
UAH з ПДВ
1 615 440,48
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "СПІВДРУЖНІСТЬ АВІА БУД" 1 693 222,80
UAH з ПДВ
1 620 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ДІЛАЙН ІНЖИНІРИНГ" 1 831 461,25
UAH з ПДВ
1 812 961,41
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

16 жовтня 2020 16:46
Електронний підпис
16 жовтня 2020 15:03
Електронний підпис
16 жовтня 2020 14:59
Рішення учасників.pdf
16 жовтня 2020 14:59
МВС Солдатенко.pdf
16 жовтня 2020 14:59
Довідки.pdf
16 жовтня 2020 14:59
Довідка ДФС.pdf
08 жовтня 2020 10:16
Електронний підпис
08 жовтня 2020 09:09
Електронний підпис
08 жовтня 2020 09:07
Виправлення помилок.zip
04 вересня 2020 14:47
Електронний підпис
04 вересня 2020 14:46
Рішення учасників.pdf
04 вересня 2020 14:46
МВС Солдатенко.pdf
25 серпня 2020 14:31
Електронний підпис
24 серпня 2020 12:41
Гимназ. №34 ДЦ=1 670 940 (1).rar
24 серпня 2020 12:41
34 техн 2.7z
24 серпня 2020 12:41
34 техн 1.7z
24 серпня 2020 12:41
34 квал 3.7z
24 серпня 2020 12:41
34 квал 2.7z
24 серпня 2020 12:41
34 квал 1.7z
24 серпня 2020 12:41
34 Інші 2.7z
24 серпня 2020 12:41
34 Інші 1.7z

Публічні документи

26 серпня 2020 10:53
Електронний підпис
26 серпня 2020 09:53
Технічна частина.rar
26 серпня 2020 09:53
Інші документи.part2.rar
26 серпня 2020 09:53
Інші документи.part1.rar

Публічні документи

26 серпня 2020 09:27
Електронний підпис
26 серпня 2020 09:25
Електронний підпис
26 серпня 2020 09:24
Технічна частина.rar
26 серпня 2020 09:24
Інші документи.rar

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ "ІОЛІТ-ПЛЮС"

ТОВ "СПІВДРУЖНІСТЬ АВІА БУД"

ТОВ "ДІЛАЙН ІНЖИНІРИНГ"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
ТОВ "ІОЛІТ-ПЛЮС"
#39633516
Рішення скасоване 1 615 440,48
UAH з ПДВ
07 жовтня 2020 10:29
ТОВ "ІОЛІТ-ПЛЮС"
#39633516
Переможець 1 615 440,48
UAH з ПДВ
08 жовтня 2020 13:57
Вимога про усунення невідповідностей
до 08 жовтня 2020 10:44

Вимога про усунення невідповідностей

На підставі Постанови № 18281-р/пк-пз Постійно діючої адміністративної колегії від 29.09.2020 р антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель рішення про визнання Вас переможцем скасовано. Згідно з ч. 9 ст. 26 Закону протягом 24 годин просимо додати до тендерної пропозиції документ, що підтверджує право власності орендодавця на приміщення яке було зазначено у Договорі оренди від 03.01.2020

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 08 жовтня 2020 13:57

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ІОЛІТ-ПЛЮС"
#39633516
1 615 440,48
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
20 жовтня 2020 14:15
Дог_309_20_10_2020_1615440,48_ІОЛІТ ПЛЮС_Капремонт спортмайд._34ліцейy.pdf укладений
20 жовтня 2020 14:12
Електронний підпис зміни до договору
30 грудня 2020 14:23

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 20 жовтня 2020 — 31 грудня 2020
Сума оплати за договором: 1 615 440,48
UAH (в тому числі ПДВ 269 240,08 UAH)