Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. Будівництво мотузкового парку за адресою: парк "Перемоги", вул. Машинобудівників,25 у м. Лозова, Харківської області (коригування)
Очікувана вартість
1 059 250,39 UAH
UA-2020-08-06-007644-a fa60294767664d20b46029f0ff36fe5f
Спрощена/Допорогова закупівля    Спрощена    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Медяник Віктор Олександрович

(05745)22015 uzhkgb_tender@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код ЄДРПОУ: 22682313
Місцезнаходження: 64602, Україна , Харківська обл., Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1, місто Лозова Харківської області
Контактна особа: Медяник Віктор Олександрович
(05745)22015
uzhkgb_tender@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 06 серпня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 11 серпня 2020 16:50
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 14 серпня 2020 18:00
Початок аукціону: 17 серпня 2020 12:45
Очікувана вартість: 1 059 250,39 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 10 592,50 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Закупівля здійснюється відповідно до технічного опису до предмету закупівель
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роб.
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. Будівництво мотузкового парку за адресою: парк "Перемоги", вул. Машинобудівників,25 у м. Лозова, Харківської області (коригування)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 64602, Україна, Харківська область, Лозова, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 13 вересня 2020
ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Дата виставлення рахунку Замовник може передбачати аванс на придбання матеріалів, конструкцій, виробів до 30% від вартості річного обсягу робіт (постанова КМУ від 04.12.2019 р. № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та п. 19 постанови КМУ № 1764 від 27.12.2001 р.). Виконавець зобов’язується використовувати отриманий аванс на придбання та постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів протягом трьох місяців (90 днів) після отримання авансу. Після закінчення тримісячного терміну недовикористані суми авансу повертаються Замовнику, якщо інше не передбачено Законом або іншими нормативними документами. Аванс 90 Календарні 30
Виконання робіт Розрахунки за виконані роботи будуть здійснюватися на підставі акту здачі-приймання виконаних робіт по формі №КБ-2в, довідки про вартість виконаних будівельних робіт по формі №КБ-3 та рахунку на оплату робіт. Пiсляоплата 30 Робочі 70

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Тендер
Дата подання: 07 серпня 2020 08:33
Дата відповіді: 07 серпня 2020 16:29
Шановний Замовник. Ви так поспішаєте провести СВОЕГО учасника "Пєтухову" що дискваліфікували інших учасників. При тому що йде період оскарження, оголошуєте новий тендер при цьому викладаєте документи не читаючи їх. наприклад: Договір П1.2. Строк поставки товарів, Виконання робіт чи Надання послуг: до 13 сересня 2020 року. Терміни Виконання робіт визначаються календарним графіком Виконання робіт, что є невід'ємною частина договором (додаток 2).
Розгорнути Згорнути
Відповідь: «Шановний Учаснику!!! Так дійсно, з метою задоволення потреб населення територіальної громади, а саме дітей, Замовник хоче в найкоротші терміни завершити будівництво мотузкового парку. Хочемо наголосити, що не тільки Замовнику необхідно читати документи оприлюдненні в електронній системі, а й Учасникам, котрі з метою отримання бюджетних коштів готові без працівників відповідної кваліфікації та без необхідної техніки (вручну) виконувати роботи по будівництву. З приводу помилки в Проєкті договору, а саме в п. 1.2., хочемо повідомити, що відповідно до абз. 2 п. 3 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року № 1082 «У разі якщо інформація, розміщена в електронній системі закупівель шляхом завантаження документів, містить відомості, що відрізняються від тих, які розміщені шляхом заповнення електронних полів, автентичною вважається інформація, розміщена шляхом заповнення електронних полів». Також хочемо наголосити, що Замовник не намагається провести свого учасника, так як документація до оголошення не містить дискримінаційних вимоги до учасників та попереджаємо ВСІХ учасників, що вразі повторних звернень до Замовника з пропозиціями в отриманні неправомірної винагороди за невідхилення його пропозиції, про дані факти будуть повідомлені правоохоронні органи та прокуратура». Дякуємо.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-08-06-007644-a.a1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЕТРОВ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, Код ЄДРПОУ:3258109355
Дата подання: 19 серпня 2020 13:39
Неправомірне визначення переможця
За закупівлею «ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. Будівництво мотузкового парку за адресою: парк "Перемоги", вул. Машинобудівників,25 у м. Лозова, Харківської області (коригування)» Закупівля: UA-2020-08-06-007644-a протоколом №31/2-с від 18.08.2020 р. було визнано переможцем ФОП Петухову І.А.
Вважаємо дане рішення неправомірним та прийнятим з порушеннями законодавства оскільки тендерна пропозиція ФОП Петухової І.А. не відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», тендерної документації замовника та кваліфікаційним критеріям встановленим Замовником, а саме:

1. Відповідно до додатку №3 до оголошення Замовника на підтвердження кваліфікаційним критеріям згідно ст..16 Закону про публічні закупівлі учасниками надається «Довідка довільної форми (згідно зразка) про наявність обладнання та матеріально-технічної бази необхідних для виконання умов даної закупівлі (в довідці повинна бути зазначена інформація про найменування, кількість, стан зазначеного обладнання та матеріально-технічної бази). В довідці про наявність обладнання ФОП Петуховой І.А. не зазначено інформацію про стан зазначеного обладнання та матеріально-технічної бази. Це суперечить вимогам додатку 3 до оголошення, а таким чином учасником не виконано кваліфікаційні вимоги замовника відповідно до ст.16 Закону.
2. Також за позиціями обладнання під номерами 1-9 зазначено «Приватна власність», але не зазначено чия це приватна власність та, якщо це не приватна власність ФОП Петуховой І.А. , на яких підставах ФОП Петухова І.А. використовує зазначене майно (оренда, лізинг договір послуг тощо), що вимагається замовником в оголошенні. Відповідно до законодавства приватна власність може використовуватись на різних підставах¸ але замовник в оголошенні вимагав зазначити саме не тип власності (приватна, державна, комунальна тощо), а підстави користування нею. Це суперечить вимогам додатку 3 до оголошення, а таким чином учасником не виконано кваліфікаційні вимоги замовника відповідно до ст.16 Закону.
3. Також за позиціями обладнання під номерами 10-19 ФОП Петухова І.А. в своїй довідці повідомляє, що цим обладнанням вона користується на умовах оренди, але на підтвердження зазначеного нею надаються договори про надання послуг технікою, які фактично не є договором оренди. Таким чином ФОП Петухова І.А. повідомила в своїй тендерній документації недостовірну інформацію, як є суттєвою оскільки ідеться про наявність у учасника відповідної техніки та його спроможність виконати роботи за закупівлею, а відтак про відповідність учасника кваліфікаційним критеріям згідно ст.16 Закону про публічні закупівлі. Відповідно до ст.. 31 Закону про публічні закупівлі Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо учасник зазначив у тендерній пропозиції недостовірну інформацію, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, яку замовником виявлено згідно з частиною п’ятнадцятою статті 29 цього Закону;
4. В ціновій пропозиції відповідно до додатку 1 до оголошення про закупівлю в таблиці в графі 9 необхідно зазначити «Контактна особа (ПІБ, посада, телефон)», але ФОП Петухова І.А. в ціновій пропозиції (довідка №12/08-08 від 12.08.2020 р) в складі документів своєї тендерної пропозиції не надала інформацію про ПІБ та посаду контактної особи, що є порушенням вимог оголошення замовника. Також не зазначено фактичну адресу.
На підставі вищезазначеного вважаємо рішення тендерного комітету про визнання переможцем закупівлі ФОП Петухову І.А. неправомірним та прийнятим з грубим порушенням законодавства оскільки тендерна пропозиція ФОП Петухової І.А. не відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», тендерної документації замовника та кваліфікаційним критеріям встановленим Замовником та вимагаємо:
1. Скасувати рішення про визнання переможцем закупівлі ФОП Петухової І.А. (протокол №31/2-с від 18.08.2020 р.);
2. Визнати тендерну пропозицію ФОП Петухової І.А. такою, що не відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», тендерної документації замовника та кваліфікаційним критеріям встановленим Замовником;
3. Продовжити розгляд пропозицій Учасників за закупівлею відповідно до вимог Закону України про публічні закупівлі та іншого законодавства.
У випадку незадоволення даної вимоги ми будемо звертатись до органу оскарження , а також до правоохоронних органів та органів фінансового контролю відповідно до діючого законодавства.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
20 серпня 2020 10:25
Уповноважена особа замовника розглянула вимогу UA-2020-08-06-007644-a.a1 учасника Фізичної особи-підприємця Петрова Андрія Олександровича від 19.08.2020 року за закупівлею: ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. Будівництво мотузкового парку за адресою: парк "Перемоги", вул. Машинобудівників,25 у м. Лозова, Харківської області (коригування)» ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт, щодо:
1. Скасування рішення про визначення переможцем закупівлі ФОП Петухової І.А. (протокол 31/2-с від 18.08.2020 року);
2. Визнання тендерної пропозиції ФОП Петухової І.А. такою що не відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», тендерної документації замовника та кваліфікаційним критеріям встановленим замовником;
3. Продовження розгляду пропозицій Учасників за закупівлею відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та іншого законодавства.
ВИРІШИЛА:
1. Відхилити Вимогу UA-2020-08-06-007644-a.a1 учасника Фізичної особи-підприємця Петрова Андрія Олександровича від 19.08.2020 року, з наступних причин:
- ФОП Петухова І.А. в складі цінової пропозиції надано Довідку про наявність обладнання та матеріально-технічної бази для виконання робіт за Договором про закупівлю вих. №12/08-1 від 12 серпня 2020 року яка відповідає зразку, наведеному у п. 1 додатку 3 до оголошення (наявна інформація про найменування механізмів, обладнання, транспортних засобів, устаткування, кількість та інформація про право власності на техніку яка буде залучена до виконання робіт). Оголошення про проведення спрощеної закупівлі не містить окремих вимог, щодо документального підтвердження вказаного обладнання та матеріально-технічної бази, а тому надана ФОП Петуховою І.А. довідка відповідає умовам визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі;
- Оголошення про проведення спрощеної закупівлі містить Форму цінової пропозиції (Додаток № 1 до оголошення), але не містить окремих вимог, щодо чіткого дотримання вказаної форми учасниками. Цінова пропозиція ФОП Петухової І.А. містить всю необхідну інформацію, а тому відповідає умовам визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі.
Також, Фізичною особою-підприємцем Петровим Андрієм Олександровичем, подано ряд вимог та посилань, що не відповідають вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», а саме:
1) Вимога щодо визнання тендерної пропозиції ФОП Петухової І.А. такою що не відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», тендерної документації замовника та кваліфікаційним критеріям встановленим замовником, але п. 1 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» та оголошення про проведення спрощеної закупівлі передбачено відхилення пропозиції в разі, якщо: пропозиція учасника не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі.
2) Посилання:
- на рішення тендерного комітету, тендерну пропозицію, тендерну документацію, довідку № 12/08-08 від 12.08.2020 р. в цінової пропозиції, які відсутні в даній закупівлі;
- замовником та Законом України «Про публічні закупівлі» не передбачено встановлення кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 Закону, на які посилається Фізична особа-підприємець Петров Андрій Олександрович, але замовником можуть встановлюватись вимоги до учасників.
Крім того відповідно до абз. 2 п. 14 ст. 14 Закону передбачено що Учасник, пропозиція якого відхилена, може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову аргументацію щодо причин невідповідності його пропозиції умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі. Не пізніше ніж через три робочих дні з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель замовник зобов’язаний надати йому відповідь.
З метою захисту своїх прав та охоронюваних законом інтересів учасник спрощеної закупівлі може на будь-якому етапі процедури звернутися до замовника та/або до органу, що здійснює контроль над замовником, або до суду, але так як Замовником цінова пропозиція Фізичної особи-підприємця Петрова Андрія Олександровича не розглядалася, тому його права та інтереси не порушено.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 17 серпня 2020 13:06

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП "ПЕТУХОВА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА" 939 996,90
UAH з ПДВ
906 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЕТРОВ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 940 512,00
UAH з ПДВ
907 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

14 серпня 2020 16:12
sign.p7s
14 серпня 2020 16:05
проєкт договору.pdf
14 серпня 2020 16:05
Цінова пропозиція.pdf
14 серпня 2020 16:05
листи пояснення згоди.pdf
14 серпня 2020 16:05
договори механізми.pdf
14 серпня 2020 16:05
договір досвід.pdf
14 серпня 2020 16:05
довідки.pdf
14 серпня 2020 16:05
Документи Петухова.pdf

Публічні документи

14 серпня 2020 16:31
sign.p7s
14 серпня 2020 16:22
Довідки_петров.pdf
14 серпня 2020 16:20
Кошторис.pdf
14 серпня 2020 16:20
Аналогічні договори.pdf
14 серпня 2020 16:20
Документы_ФОП_парк.pdf
14 серпня 2020 16:20
Кошторис.pdf.p7s
14 серпня 2020 16:20
Довідки_петров.pdf.p7s
14 серпня 2020 16:20
Документы_ФОП_парк.pdf.p7s
14 серпня 2020 16:20
Аналогічні договори.pdf.p7s

Відповіді учасника на умови учаті у закупівлі

ФОП "ПЕТУХОВА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА"

ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЕТРОВ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП "ПЕТУХОВА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА"
#2250613027
Переможець 906 000,00
UAH з ПДВ
18 серпня 2020 10:53

Документи

18 серпня 2020 10:53
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 18 серпня 2020 10:53

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП "ПЕТУХОВА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА"
#2250613027
906 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

18 серпня 2020 10:53
sign.p7s

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Договір Мотузковий.pdf укладений
28 серпня 2020 14:05
sign.p7s укладений
31 грудня 2020 09:32
sign.p7s зміни до договору
30 грудня 2020 08:23
додаткова угода 5 до договору 374 (1).pdf зміни до договору
30 грудня 2020 08:22
sign.p7s зміни до договору
09 грудня 2020 10:12
Додаткова угода 4 до договору 374 (1).pdf зміни до договору
09 грудня 2020 10:07
sign.p7s зміни до договору
24 вересня 2020 11:00
Додаткова угода 3 Мотузковий (1).pdf зміни до договору
24 вересня 2020 11:00
sign.p7s зміни до договору
03 вересня 2020 14:46
Додаткова угода 2 Мотузковий (1).pdf зміни до договору
03 вересня 2020 14:46
sign.p7s зміни до договору
02 вересня 2020 14:52
Додаткова угода Мотузковий (1).pdf зміни до договору
02 вересня 2020 14:52
sign.p7s укладений
02 вересня 2020 14:50

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
02 вересня 2020
Дата публікації змін до договору:
02 вересня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Доповнити п. 17.1. Розділу 17. Договірна документація новим додатком: 3) додаток 3 «План фінансування робіт» (додається);
Номер договору про закупівлю: 374
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
03 вересня 2020
Дата публікації змін до договору:
03 вересня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Пункт 4.1. Розділу «4. Порядок здійснення оплати» викласти в новій редакції: «4.1. Розрахунки проводяться шляхом оплати Замовником на підставі норм постанови КМУ № 1070 від 04.12.2019 р. «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та п. 19 постанови КМУ № 1764 від 27.12.2001 р. попередньої оплати (авансу) на придбання матеріалів, конструкцій, виробів у розмірі 30 (тридцяти)% від вартості робіт, що становить 271 800,00 грн. (двісті сімдесят одна тисяча вісімсот грн. нуль коп.) в тому числі ПДВ – 0,00 грн. (нуль гривень нуль коп. ) на строк не більше 90 календарних днів, не пізніше 13 вересня 2020 року.
Номер договору про закупівлю: 374
Договір:
Номер додаткової угоди: 2
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
24 вересня 2020
Дата публікації змін до договору:
24 вересня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): 1.1. Пункт 1.2. Розділу 1. Предмет Договору викласти в новій редакції: «1.2. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 13 жовтня 2020 року. Терміни виконання Робіт визначаються календарним графіком виконання Робіт, що є невід’ємною частиною договору (додаток 2). 1.2. Пункт 6.2. Розділу 6. Стороки виконання робіт викласти в новій редакції: «6.2. Підрядник розпочинає виконання робіт протягом 3 (трьох) календарних днів з дня виконання Замовником зобов'язань щодо передачі проектно-кошторисної та дозвільної документації, і зобов’язується завершити виконання робіт - не пізніше 13 жовтня 2020 року; 1.3. У пункті п. 17.1. Розділу 17. Договірна документація викласти у новій редакції: - додаток 2 «Календарний графік виконання Робіт» (додається);
Номер договору про закупівлю: 374
Договір:
Номер додаткової угоди: 3
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
08 грудня 2020
Дата публікації змін до договору:
09 грудня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
  • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): 1.1. Пункт 3.1. Розділу 3. Ціна Договору викласти в новій редакції: «3.1. Ціна Робіт (сума Договору) розрахована на підставі проектно-кошторисної документації та становить 884343,14 грн. (вісімсот вісімдесят чотири тисячі гривень триста сорок три грн. 14 коп.), в тому числі ПДВ – 0,00 грн. (нуль гривень нуль коп.). 1.2. Пункти 4.1. та 4.2. Розділу «4. Порядок здійснення оплати» викласти в новій редакції: «4.1. Розрахунки проводяться шляхом оплати Замовником на підставі норм постанови КМУ № 1070 від 04.12.2019 р. «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та п. 19 постанови КМУ № 1764 від 27.12.2001 р. попередньої оплати (авансу) на придбання матеріалів, конструкцій, виробів у розмірі не менше 30 (тридцяти)% від вартості робіт, що становить 271800,00 грн. (двісті сімдесят одна тисяча вісімсот грн. нуль коп.) в тому числі ПДВ – 0,00 грн. (нуль гривень нуль коп.) на строк не більше 90 календарних днів, не пізніше 13 вересня 2020 року.» «4.2. Порядок оплати здійснюється шляхом перерахування грошових коштів у сумі 271800,00 грн. (двісті сімдесят одна тисяча вісімсот грн. нуль коп.) в тому числі ПДВ – 0,00 грн. (нуль гривень нуль коп.) на розрахунковий рахунок UA578201720355389117020709620 в Державній казначейській службі України у м. Київ, МФО 820172 та грошових коштів у сумі 612543,14 грн. (шістсот дванадцять тисяч п’ятсот сорок три гривень 14 коп.), в тому числі ПДВ – 0,00 грн. (нуль гривень нуль коп.) на розрахунковий рахунок UA123515330000026002052256937 в ГРУ ПАТ КБ «ПриватБанк» м. Харків, МФО 351533.» 1.3. У пункті п. 17.1. Розділу 17. Договірна документація викласти у новій редакції: - додаток 1 «Договірна ціна» (додається); - додаток 2 «Календарний графік виконання Робіт» (додається); - додаток 3 «План фінансування Робіт» (додається);
Номер договору про закупівлю: 374
Договір:
Номер додаткової угоди: 4
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
28 грудня 2020
Дата публікації змін до договору:
30 грудня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): У розділі 18. Місце знаходження та банківські реквізити сторін викласти реквізити Замовника в новій редакції. У пункті п. 17.1. Розділу 17. Договірна документація викласти у новій редакції
Номер договору про закупівлю: 374
Договір:
Номер додаткової угоди: 5
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: не вказанa — 31 грудня 2020
Сума оплати за договором: 884 343,14
UAH (в тому числі ПДВ 147 390,52 UAH)

Актуальні тендери

До пошуку