ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Капітальний ремонт покрівлі Комунального закладу «Новогригорівська Перша ЗШ І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» по вул. 30-річчя Перемоги, 64 в с. Новогригорівка Перша Долинського району Кіровоградської області» (ДК 021:2015: код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)
Очікувана вартість
560 149,40 UAH
UA-2020-08-03-002150-c 4cf97a6a8d0e4f81939f4f26f0965788
Спрощена/Допорогова закупівля    Спрощена    Торги відмінено    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Марина Леонідівна Буслінська

+380523420092 dolin_vo@ukr.net

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код ЄДРПОУ: 38500907
Місцезнаходження: 28500, Україна , Кіровоградська обл., Долинський р-н, м. Долинська , вул. Центральна, буд. 139
Контактна особа: Марина Леонідівна Буслінська
+380523420092
dolin_vo@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 03 серпня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 07 серпня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 12 серпня 2020 00:00
Початок аукціону: 12 серпня 2020 15:20
Очікувана вартість: 560 149,40 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 5 601,49 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


ОГОЛОШЕННЯ
про проведення спрощеної закупівлі*

1. Найменування замовника: Відділ освіти Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області.
2. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 38500907.
4. Місцезнаходження замовника: вул. Центральна, буд. 139, м. Долинська, Кіровоградська обл., 28500.
5. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Буслінська Марина Леонідівна, уповноважена особа з питань організації та проведення спрощених процедур закупівель Відділу освіти Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області, e-mail: dolin_vo@ukr.net, тел. +380523420092.
6. Вид предмета закупівлі: роботи.
7. Конкретна назва предмета закупівлі: ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Капітальний ремонт покрівлі Комунального закладу «Новогригорівська Перша ЗШ І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» по вул. 30-річчя Перемоги, 64 в с. Новогригорівка Перша Долинського району Кіровоградської області».
8. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено).
9. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі (технічна специфікація, технічне завдання). Усі посилання в технічному завданні тендерної документації на конкретну торговельну марку чи фірму, чи патент, чи конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент» та застосовується до кожного посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, чи патент, чи конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля, про що учасник в складі тендерної пропозиції надає гарантійний лист.
Пропозиція Учасника повинна відповідати технічному завданню: ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Капітальний ремонт покрівлі Комунального закладу «Новогригорівська Перша ЗШ І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» по вул. 30-річчя Перемоги, 64 в с. Новогригорівка Перша Долинського району Кіровоградської області» (ДК 021:2015: код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)
Клас наслідків (відповідальності) об'єкту закупівлі - СС1
Технічне завдання
Дефектний акт на капітальний ремонт покрівлі Комунального закладу «Новогригорівська Перша ЗШ І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» по вул. 30-річчя Перемоги, 64 в с. Новогригорівка Перша Долинського району Кіровоградської області
Примітки
Посилання в технічних специфікаціях, відомостях робіт, відомостях ресурсів на конкретні торгівельні марки чи фірми, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника передбачає можливість включення Учасником еквівалентів зазначених позицій. Еквівалентом вважається матеріали та/або обладнання, що відповідає технічним та технологічним характеристикам матеріалів та/або обладнання, передбаченого проектом. Ціна пропозиції, за яку Учасник згоден виконати замовлення, розраховується виходячи з обсягів робіт на підставі нормативної потреби в трудових і матеріально-технічних ресурсах, необхідних для здійснення проектних рішень по об`єкту замовлення та поточних цін на них. Технічна специфікація складена з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та проектувальних вимог для врахування потреб усіх категорій користувачів. В ціні пропозиції учасник визначає вартість усіх запропонованих до виконання підрядних робіт з урахуванням послуг, що виконуються субпідрядними організаціями.
10. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 1 робота.
11. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул. 30-річчя Перемоги, буд. 64, с. Новогригорівка Перша, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28522 (Комунальний заклад «Новогригорівська Перша ЗШ І-ІІІ ступенів Долинської районної ради»).
12. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 01.10.2020 року.
13. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Розрахунки за виконані роботи здійснюються при надходженні коштів з відповідного бюджету на зазначені цілі, в межах наявного фінансового ресурсу на єдиному казначейському рахунку протягом 30 календарних днів та на підставі пред’явлених та підписаних Сторонами форм КБ-3 «Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати», КБ-2в «Акт приймання виконаних будівельних робіт».
14. Очікувана вартість предмета закупівлі: 560 149,40 грн. (п’ятсот шістдесят тисяч сто сорок дев’ять грн. 40 коп.) з ПДВ.
15. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): не передбачено.
16. Джерело фінансування закупівлі: кошти районного бюджету.
17. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 5 601,49 грн. (п’ять тисяч шістсот одна грн. 49 коп.) – 1 % від очікуваної вартості предмета закупівлі.
18. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Критерії оцінки тендерних пропозицій: ціна (питома вага цінового критерію – 100 %). Оцінка здійснюється щодо предмета закупівлі вцілому. Оцінка тендерних пропозицій/пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених у цій тендерній документації, шляхом застосування електронного аукціону. Електронний аукціон полягає в повторювальному процесі пониження цін або приведених цін, що проводиться у три етапи в інтерактивному режимі реального часу. Приведені ціни визначаються з урахуванням значень інших критеріїв оцінки за математичною формулою, визначеною в методиці оцінки. Для проведення електронного аукціону ціни/приведені ціни всіх тендерних пропозицій/пропозицій розташовуються в електронній системі закупівель у порядку від найвищої до найнижчої без зазначення найменувань учасників. Стартовою ціною визначається найвища ціна/приведена ціна. Перед початком кожного наступного етапу аукціону визначається нова стартова ціна за результатами попереднього етапу аукціону. Найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною з урахуванням усіх податків та зборів (в тому числі податку на додану вартість (ПДВ), у разі якщо учасник є платником ПДВ. Якщо учасники подали тендерні пропозиції/пропозиції з однаковим значенням ціни/приведеної ціни, першим в електронному аукціоні пониження ціни буде здійснювати учасник, який подав свою тендерну пропозицію/пропозицію пізніше, ніж інші учасники з аналогічним значенням ціни тендерної пропозиції/пропозиції. Учасник може протягом одного етапу аукціону один раз понизити ціну/приведену ціну своєї пропозиції не менше ніж на один крок від своєї попередньої ціни/приведеної ціни. Електронна система закупівель автоматично розраховує аномально низькі ціни/приведені ціни тендерних пропозицій на всіх етапах електронного аукціону та інформує про це учасника процедури закупівлі та замовника.
19. Період уточнення інформації про закупівлю: «07» серпня 2020 року час 0000 год.
20. Кінцевий строк подання пропозицій: «12» серпня 2020 року час 0000 год.
21. Розмір забезпечення пропозиції: Не вимагається.
21. Вид забезпечення пропозиції: Не вимагається.
22. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції не вимагається.
23. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається.

*Оголошення про проведення спрощеної закупівлі сформовано у відповідності до положень статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII (зі змінами та доповненнями).

Додатки до оголошення про проведення спрощеної закупівлі через електронну систему закупівель PROZORRO:
Документація електронних закупівель ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Капітальний ремонт покрівлі Комунального закладу «Новогригорівська Перша ЗШ І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» по вул. 30-річчя Перемоги, 64 в с. Новогригорівка Перша Долинського району Кіровоградської області» (ДК 021:2015: код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи») та додатки до неї:
Додаток 1 – Технічна специфікація (вимоги) предмета закупівлі
Додаток 2 – Проект договору про закупівлю
Додаток 3 – Перелік документів, які вимагаються для підтвердження відповідності пропозиції учасника вимогам замовника
Додаток 4 – Інформаційна довідка, що містить відомості про Учасника
Додаток 5 – Пропозиція
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Капітальний ремонт покрівлі Комунального закладу «Новогригорівська Перша ЗШ І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» по вул. 30-річчя Перемоги, 64 в с. Новогригорівка Перша Долинського району Кіровоградської області»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 28522, Україна, Кіровоградська область, с. Новогригорівка Перша, Долинський р-н, вул. 30-річчя Перемоги, буд. 64 (Комунальний заклад «Новогригорівська Перша ЗШ І-ІІІ ступенів Долинської районної ради»)
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 жовтня 2020
ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Iнша подія Розрахунки за виконані роботи здійснюються при надходженні коштів з відповідного бюджету на зазначені цілі, в межах наявного фінансового ресурсу на єдиному казначейському рахунку протягом 30 календарних днів та на підставі пред’явлених та підписаних Сторонами форм КБ-3 «Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати», КБ-2в «Акт приймання виконаних будівельних робіт». Пiсляоплата 30 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Звернення за роз'ясненням
Дата подання: 06 серпня 2020 10:05
В додатку 3 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі в п. 4.4 вимагається надання "Копію (-ї) діючий(-і) дозвіл(-оли) учасника та/або субпідрядника(-ів) (у разі залучення) на виконання робіт підвищеної небезпеки,виданий(-і) Державною службою України з питань праці або її територіальними органами, або Держгірпромнаглядом або його територіальними органами, або іншими уповноваженими державними органами або копія (-ї) декларація(-ї) учасника та субпідрядника (у разі залучення) відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки на право виконувати роботи, передбачені технічним завданням Замовника, які викладені в додатку №2 до документації.**", але в додатку №2 відсутнє технічне завдання Замовника. Просимо роз'яснити яке саме технічне завдання мається на увазі.
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня
Запитання до спрощеної закупівлі
Дата подання: 06 серпня 2020 16:52
В додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі в розділі 21 пунктом 21.3 передбачено: Додаток 3 - План фінансування робіт (помісячний) (надається в складі кваліфікаційної частини тендерної пропозиції). План фінансування робіт складається Замовником на основі бюджетних призначень. Просимо Вас надати план фінансування робіт для подання в складі кваліфікаційної частини тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня

Інформація про відміну

Виконано
Дата відміни: 10 серпня 2020 14:34
Причина відміни: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Коментар щодо відміни: У зв’язку із закінченням строку уточнень та початку перебігу строку подання пропозиції відсутня технічна можливість надати (оприлюднити) відповіді на питання до процедури закупівлі та внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (зокрема до документації та її додатків, що є додатками до оголошення – вимоги до предмета закупівлі) з метою виправлення технічної (механічної) помилки, допущеної під час зазначення інформації у документах до процедури закупівлі.
Документи:
10 серпня 2020 14:34
Електронний цифровий підпис
10 серпня 2020 14:33
Протокол рішення № 164.pdf

Актуальні тендери

До пошуку