Інженерні та будівельні роботи (на розробку проектно-кошторисної документації на: «Нове будівництво глибоководної свердловини по пров. Квітковому в м. Зміїв Харківської області»)
Очікувана вартість
200 000,00 UAH
UA-2020-07-30-001209-b f592b19cc6b245ad809627427e908eb1
Спрощена/Допорогова закупівля    Спрощена    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: КП Зміїв-сервіс
Код ЄДРПОУ: 37083454
Місцезнаходження: 63404, Україна , Харківська обл., місто Зміїв, вулиця Покровська, будинок 24
Контактна особа: Ятлова Ірина Олександрівна
+380574733321
zmiiv-service@meta.ua
Категорія: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 30 липня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 05 серпня 2020 00:05
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 13 серпня 2020 15:00
Початок аукціону: 14 серпня 2020 14:34
Очікувана вартість: 200 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 1 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роб
Інженерні та будівельні роботи (на розробку проектно-кошторисної документації на: «Нове будівництво глибоководної свердловини по пров. Квітковому в м. Зміїв Харківської області»)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 63404, Україна, Харківська область, м. Зміїв, вул. Покровська, буд. 24
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 30 вересня 2020
ДК 021:2015: 45220000-5 — Інженерні та будівельні роботи

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Пiсляоплата 365 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Кваліфікаційні вимоги
Дата подання: 04 серпня 2020 10:44
Дата відповіді: 04 серпня 2020 16:34
Відповідно до Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі «Завдання на розробку проектно-кошторисної документації на: «Нове будівництво глибоководної свердловини по пров. Квітковому в м. Зміїв Харківської області» відсутня вимога щодо здійснення технічного нагляду. Водночас в Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі «Вимоги до учасників та спосіб їх підтвердження, а також інші документи, що вимагаються Замовником» п. 3 зазначено, що учасник повинен документально підтвердити у складі пропозиції своє місцезнаходження у місті Харкові або Харківській області для здійснення своєчасного технічного нагляду протягом строку дії договору. У протилежному випадку пропозиція учасника буде відхилена.» Відповідно до вказаного вище технічний нагляд не входить до складу робіт, які передбачені завданням на розробку проектно-кошторисної документації, а вказана вище вимога до учасника не узгоджується завданням на розробку. З огляду на вказане, просимо внести зміни до тендерної документації або надати роз’яснення щодо даної вимоги до учасника закупівлі.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: На Ваше звернення від 04 серпня 2020 року 10:44 КП «Зміїв – сервіс», зазначає, що 30 липня 2020 року була оголошена спрощена закупівля на розробку проектно-кошторисної документації по об’єкту «Нове будівництво глибоководної свердловини по пров. Квітковому в м. Зміїв Харківської області» (UA -2020-07-30-001209-b).
Завданням на розробку проектно-кошторисної документації по об’єкту «Нове будівництво глибоководної свердловини по пров. Квітковому в м. Зміїв Харківської області» (Додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі) здійснення технічного нагляду не передбачено, а пунктом 22 Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (Завдання на розробку проектно-кошторисної документації на: «Нове будівництво глибоководної свердловини по пров. Квітковому в м. Зміїв Харківської області») було передбачено лише те, що кошторисна документація повинна містити витрати в тому числі кошти на здійснення технічного нагляду.
Врахувавши Ваше зауваження, були внесені зміни до Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, а саме - виключений абзац другий п. 3 Вимог до учасників та спосіб їх підтвердження, а також інші документи, що вимагаються Замовником.
Відповідно до абз. 4 ч.7 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі внесення змін до оголошення про проведення спрощеної закупівлі строк для подання пропозицій продовжується замовником в електронній системі закупівель не менше ніж на два робочі дні.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-07-30-001209-b.a1
Статус:
Відхилено
Учасник: ТОВ "УКРБУРВОДПРОЕКТ", Код ЄДРПОУ:34645197
Дата подання: 20 серпня 2020 18:50
Вимога про усунення порушення у процесі проведення закупівлі
Доброго дня, шановний Замовнику, звертаємо Вашу увагу, що прийняте Замовником рішення про визначення ТОВ «ТЕХНОЛОГІЯ» переможцем процедури є незаконним, неправомірним та таким, що порушує Закон України «Про публічні закупівлі» з наступних підстав.
Відповідно до підпункту 6 пункту 1 Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі учасник повинен надати у складі пропозиції копію балансу підприємства за останній звітний період з відміткою про прийняття відповідного органу та копію звіту про фінансові результати за останній звітний період з відміткою про прийняття відповідного органу (Форма Ф-1, Ф-2), копію звіту про рух грошових коштів (за наявності).
Відповідно до частини 1 статті 13 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» звітним періодом для складання фінансової звітності є календарний рік. Проміжна фінансова звітність складається за результатами першого кварталу, першого півріччя, дев’яти місяців.
Враховуючи вищезазначені положення статті 13 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», останнім звітним періодом відносно кінцевої дати подання пропозицій є перше півріччя 2020 року.
На виконання підпункту 6 пункту 1 Додатку № 1 до оголошення, ТОВ «ТЕХНОЛОГІЯ» у складі пропозиції надано фінансову звітність малого підприємства за 2019 рік. Фінансову звітність малого підприємства за перше півріччя 2020 року, ТОВ «ТЕХНОЛОГІЯ» у складі пропозиції не надано, що свідчить про те, що ТОВ «ТЕХНОЛОГІЯ» не надано копію балансу підприємства за останній звітний період з відміткою про прийняття відповідного органу та копію звіту про фінансові результати за останній звітний період з відміткою про прийняття відповідного орган, чим порушено підпункт 6 пункту 1 Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Вищезазначене свідчить, що пропозиції ТОВ «ТЕХНОЛОГІЯ» не відповідає підпункту 6 пункту 1 Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, а тому підлягає відхиленню, як така, що не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі на підставі пункту 1 частини 1 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі».
Також, відповідно до підпункту 10 пункту 1 Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі учасник повинен надати у складі пропозиції довідку про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, а саме: ліцензійного програмного забезпечення для виконання проектно-конструкторської документації (AutoCAD та/абоArchiCAD, та/або та інші) у кількості не менш, ніж 2-х робочих місць. У якості документального підтвердження наявності відповідного ліцензійного програмного забезпечення надати скан-копії сертифікатів Учасника - ліцензійного користувача програмного забезпечення, скан-копії договорів та видаткових накладних або актів приймання/передавання на придбання відповідного ліцензійного програмного забезпечення зі строком дії на весь період виконання робіт за результатами торгів.
Відповідно до пункту 6.1. ДСТУ 3321-96 «Система конструкторської документації. Терміни та визначення основних понять» проектна (конструкторська) документація – це сукупність конструкторських документів, виконаних на різних стадіях проектування згідно з технічним завданням до розробляння робочої конструкторської документації. Проектна конструкторська документація містить технічну пропозицію, ескізний і технічний проекти.
На виконання вищезазначеного, ТОВ «ТЕХНОЛОГІЯ» у складі пропозиції надано Довідку № 09-08-20 від 09.08.2020 року, яка підтверджує наявність ліцензійного програмного забезпечення АВК-5 ««Автоматизований випуск кошторисно-ресурсної документації» , Ліцензію на послуги з питань визначення вартості будівельних робіт при застосування ПК АВК-5 «Автоматизований випуск кошторисно-ресурсної документації» та Договір про надання послуг № 8/0711-2020 від 17.06.2020 року з питань визначення вартості будівельних робіт при застосування ПК АВК-5 «Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації».
Програмний комплекс АВК-5 призначений для автоматизованого визначення вартості будівництва, що здійснюється в Україні. Він орієнтований на реалізацію положень ДБН Д.1.1-1-2000 «Правила визначення вартості будівництва» при складанні інвесторських кошторисів, договірної ціни, звітної виробничої документації.
Вищезазначене свідчить, що ТОВ «ТЕХНОЛОГІЯ» у складі пропозиції документально підтверджено щодо наявності програмного забезпечення для визначення вартості будівництва шляхом складання проектно-кошторисної документації, проте не надано жодного документу щодо підтвердження наявності належного програмного забезпечення для виконання проектно-конструкторської документації.
Вищезазначене свідчить, що пропозиції ТОВ «ТЕХНОЛОГІЯ» не відповідає підпункту 10 пункту 1 Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, а тому підлягає відхиленню, як така, що не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі на підставі пункту 1 частини 1 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідно до відповідно до підпункту 22 пункту 1 Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі учасник під час подання пропозиції одночасно надає забезпечення пропозиції. Вид надання забезпечення пропозиції: гарантія фінансової компанії. В гарантії обов’язково зазначається що учасник (принципал) ознайомлений з умовами гарантії.
На виконання вищезазначеної вимоги оголошення, ТОВ «ТЕХНОЛОГІЯ» у складі пропозиції надано гарантію забезпечення пропозиції № UA-2020-07-30-001209-b від 03.08.2020 року, яка всупереч вищезазначених положень не містить інформації щодо ознайомлення учасника (принципала) з умовами гарантії.
Вищезазначене свідчить, що пропозиції ТОВ «ТЕХНОЛОГІЯ» не відповідає підпункту 22 пункту 1 Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, а тому підлягає відхиленню, як така, що не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі на підставі пункту 1 частини 1 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі».
Також, відповідно до підпункту 17 пункту 1 Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі учасник у складі пропозиції повинен надати лист-згоду на обробку персональних даних (підписаний особами стосовно яких надаються такі дані). Відповідно до статті 2 Закону України «Про захист персональних даних» персональні дані - відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.
Водночас, відповідно до підпункту 22 пункту 1 Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі до супутніх документів пропозиції учасника додаються скановані копії (засвічена гарантом) свідоцтва про реєстрацію фінансової компанії в Державному реєстрі фінансових установ, документу, що підтверджує наявність у гаранта ліцензії на надання гарантій, документу, що підтверджує правомочність особи гаранта, яка підписала гарантію.
На виконання вищезазначеного, ТОВ «ТЕХНОЛОГІЯ» у складі тендерної пропозиції надано документ, що підтверджує правомочність особи гаранта, яка підписала гарантію, а саме Рішення № 01/2019 єдиного засновника Товариства з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ЕКСПРЕС-ФІНАНС» від 01 жовтня 2019 року, яке містить персональні дані Худякова Владислава Леонідовича, а саме номер паспорта, РНОКПП та місце проживання, на підставі яких фізична особа може бути конкретно ідентифікована.
Проте, у складі пропозиції ТОВ «ТЕХНОЛОГІЯ» не надано лист-згоду на обробку персональних даних від Худякова Владислава Леонідовича, чим порушено підпункт 17 пункту 1 Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Вищезазначене свідчить, що пропозиції ТОВ «ТЕХНОЛОГІЯ» не відповідає підпункту 17 пункту 1 Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, а тому підлягає відхиленню, як така, що не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі на підставі пункту 1 частини 1 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі».
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до статті 164-14 КУпАП невідхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону тягнуть за собою накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб замовника від тисячі п’ятсот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Для уникнення відповідальності, за результатами розгляду даної вимоги, просимо Вас вжити заходи щодо усунення виявлених порушень, а саме скасувати рішення про визначення переможцем ТОВ «ТЕХНОЛОГІЯ».
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
25 серпня 2020 12:06
Розглянувши вимогу ТОВ«УКРБУРВОДПРОЕКТ» про усунення порушення у процесі проведення закупівлі від 20 серпня 2020 року 18:50 КП «Зміїв – сервіс», повідомляє про наступне: закупівля інженерних та будівельних робіт (на розробку проектно-кошторисної документації на: «Нове будівництво глибоководної свердловини по пров. Квітковому в м. Зміїв Харківської області») UA-2020-07-30-001209-b здійснюється Замовником у чіткій відповідності до норм Закону України «Про публічні закупівлі» та інших законних та підзаконних нормативних актів.
Замовником у підпункті 6 пункту 1 Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі була встановлена вимога надання копії балансу підприємства за останній звітний період з відміткою про прийняття відповідного органу та копії звіту про фінансові результати за останній звітний період з відміткою про прийняття відповідного органу (Форма Ф-1, Ф-2). Відповідно до частини 1 статті 13 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» звітним періодом для складання фінансової звітності є календарний рік. Враховуючи вищенаведене, визначеним учасником-переможцем виконано вимоги документації згідно з нормами діючого законодавства. Таким чином, підстав для відхилення пропозиції в цій частині у замовника не має.
Відповідно до п. 10 Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі Замовником був наданий не вичерпний перелік програмного забезпечення для виконання проектно – кошторисної документації. Замовником не висувалися вимоги до ліцензійного програмного забезпечення в частині відповідності п.6.1 ДСТУ 3321-96 «Система конструкторської документації. Терміни та визначення основних понять», тому підстав для відхилення пропозиції в цій частині не має.
Учасник ТОВ «Технологія» у складі пропозиції надав фінансову гарантію, яка містить у реченні другому передостаннього абзацу гарантії положення про те що «Принципал ознайомлений з умовами гарантії», відповідно до підпункту 17 пункту 22 Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Згідно з пунктом 6 статті 6 Закону України "Про зaхист пеpсoнaльних даних" неприпустимим є оброблення даних про фізичну особу, які є конфіденційною інформацією, без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Відповідно до рішення Конституційного Суду України від 20.01.2012 № 2-рп/2012 персональні дані про особу – це будь-які відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована, а саме: дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров’я, матеріальний стан, а також адреса, дата і місце народження, місце проживання та перебування тощо, дані про особисті майнові та немайнові відносини цієї особи з іншими особами, зокрема членами сім’ї, а також відомості про події та явища, що відбувалися або відбуваються у побутовому, інтимному, товариському, професійному діловому та інших сферах життя особи, за винятком даних стосовно виконання повноважень особою, яка обіймає посаду, пов’язану зі здійсненням функцій держави або органів місцевого самоврядування.
Враховуючи вищенаведене, а також те, що інформація про фінансову установу міститься у відкритих реєстрах, а також те, що ТОВ «УКРБУРВОДПРОЕКТ» не довів та документально не підтвердив, що вищезазначені дані є персональними даними, в розумінні Закону України "Про захист персональних даних" підстав для відхилення пропозицій визначеного учасника переможця в цій частині не має.
Зазначаємо, що відповідно до абзацу другого частини чотирнадцятої статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» учасник, пропозиція якого відхилена, може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову аргументацію щодо причин невідповідності його пропозиції умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі. Не пізніше ніж через три робочих дні з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель замовник зобов’язаний надати йому відповідь.
Стосовно невідповідності пропозиції ТОВ «УКРБУРВОДПРОЕКТ» умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі, додатково вказуємо, що у складі тендерної пропозиції ТОВ «УКРБУРВОДПРОЕКТ» не було надано:
— фінансову звітність за перше півріччя 2020 року;
— лист-згоди на обробку персональних даних від директора ТОВ «ІЗІ ФІНАНС» Борозенця М.В.

Документи

25 серпня 2020 12:06
№06/09

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 14 серпня 2020 14:55

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "УКРБУРВОДПРОЕКТ" 195 580,00
UAH з ПДВ
165 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ТЕХНОЛОГІЯ" 180 000,00
UAH з ПДВ
177 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

13 серпня 2020 14:52
sign.p7s
13 серпня 2020 14:50
ECC_LicenseCertificate_95034.pdf
13 серпня 2020 14:50
Автокад.rar
13 серпня 2020 14:50
ТГ-200812-1.rar
13 серпня 2020 14:50
Свідоцтво.rar
13 серпня 2020 14:50
Наказ директор.rar
13 серпня 2020 14:50
Ліцензія.rar
13 серпня 2020 14:50
Ліцензія Витяг.rar
13 серпня 2020 14:50
Лист Ліцензія.rar
13 серпня 2020 14:50
Документи ІЗІ ФІНАНС.pdf
13 серпня 2020 14:50
Витяг.rar
13 серпня 2020 14:50
Проект договору Зміїв.pdf
13 серпня 2020 14:50
Якісні кількісні.pdf
13 серпня 2020 14:50
Фін звіт УБВП 2018-2019.pdf
13 серпня 2020 14:50
Субпідрядники.pdf
13 серпня 2020 14:50
Статистика 2 2020.pdf
13 серпня 2020 14:50
Статистика 1 2020.pdf
13 серпня 2020 14:50
Сертифікати Антоненко.pdf
13 серпня 2020 14:50
Пропозиція.pdf
13 серпня 2020 14:50
Працівники.pdf
13 серпня 2020 14:50
Погодження з змістом.pdf
13 серпня 2020 14:50
Обладнання.pdf
13 серпня 2020 14:50
Ненадані документи.pdf
13 серпня 2020 14:50
Накладна уКРнді.pdf
13 серпня 2020 14:50
Накладна Ірпінь.pdf
13 серпня 2020 14:50
Наказ Лисенко.pdf
13 серпня 2020 14:50
МВС Антоненко.pdf
13 серпня 2020 14:50
Лист згода на супровід.pdf
13 серпня 2020 14:50
Згоди.pdf
13 серпня 2020 14:50
Договір Ірпінь.pdf
13 серпня 2020 14:50
Довідка ст 17.pdf
13 серпня 2020 14:50
Довідка ДФС УБВП.pdf
13 серпня 2020 14:50
Відгук УкрНДі.pdf
13 серпня 2020 14:50
Відгук Ірпінь ВК.pdf
13 серпня 2020 14:50
Безкоштовний витяг.pdf
13 серпня 2020 14:50
Акт УкрНді.pdf
13 серпня 2020 14:50
vupuska z EDRPOU_2.pdf
13 серпня 2020 14:50
vupuska z EDRPOU_1.pdf
13 серпня 2020 14:50
4 Витяг ПДВ УБВП.pdf
13 серпня 2020 14:50
2. Копія статуту.pdf
13 серпня 2020 14:50
1.3 Рішення.pdf
13 серпня 2020 14:50
1.2 Довіреність.pdf

Публічні документи

13 серпня 2020 11:49
sign.p7s
13 серпня 2020 11:43
Гарантія.zip
13 серпня 2020 11:43
Ц-П Договір_Синиця.pdf
13 серпня 2020 11:43
Ц-П Договір_Бондаренко.pdf
13 серпня 2020 11:43
супутні документи.rar
13 серпня 2020 11:43
Пропозиція.pdf
13 серпня 2020 11:43
МВС.pdf
13 серпня 2020 11:43
Ліцензія АВК.pdf
13 серпня 2020 11:43
Договір+акт АВК.pdf
13 серпня 2020 11:43
Відомості ЄДР.pdf
13 серпня 2020 11:43
Витяг ЄДР.pdf
13 серпня 2020 11:43
Баланс ф1,2 кв2.PDF
13 серпня 2020 11:43
public_doc.pdf
13 серпня 2020 11:43
public_doc.p7s

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "УКРБУРВОДПРОЕКТ"
#34645197
Відхилено 165 000,00
UAH з ПДВ
19 серпня 2020 13:27
ТОВ "ТЕХНОЛОГІЯ"
#21238651
Переможець 177 000,00
UAH з ПДВ
20 серпня 2020 08:37

Документи

19 серпня 2020 13:27
sign.p7s
19 серпня 2020 13:20
№ 04/20

Документи

20 серпня 2020 08:36
sign.p7s
20 серпня 2020 08:35
№ 05/20

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 20 серпня 2020 08:37

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ТЕХНОЛОГІЯ"
#21238651
177 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

20 серпня 2020 08:36
sign.p7s
20 серпня 2020 08:35
№ 05/20

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
25 серпня 2020 15:01
№107 укладений
25 серпня 2020 14:55

Актуальні тендери

До пошуку