Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Контейнери для роздільного збору твердих побутових відходів
Очікувана вартість
104 550,00 UAH
UA-2020-07-29-001241-c ad986cdf0c634b1d9ab9b05681a808a3
Спрощена/Допорогова закупівля    Спрощена    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Катерина Бабич

+380964012412 babuch2007@i.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Виконавчий комітет Мліївської сільської ради
Код ЄДРПОУ: 04408465
Вебсайт: http://mliivska.gromada.org.ua
Місцезнаходження: 19511, Україна , Черкаська обл., c. Мліїв, вул. Данила Кушніра, 67
Контактна особа: Катерина Бабич
+380964012412
babuch2007@i.ua
Категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 29 липня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 04 серпня 2020 10:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 12 серпня 2020 00:00
Початок аукціону: 13 серпня 2020 14:17
Очікувана вартість: 104 550,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 045,50 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00%

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:34920000-2: Дорожнє обладнання


Оголошенні про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі). Кількість (одиниці) найменувань зазначено в Додатку 1 до Оголошенні про проведення спрощеної закупівлі «Технічна специфікація».
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
12 штуки
Контейнери для роздільного збору твердих побутових відходів
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: ВУЛИЦЯ ДАНИЛА КУШНІРА, будинок 67, Городищенський район, село Мліїв, Черкаська область, 19511, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 34920000-2 — Дорожнє обладнання

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Розрахунки за Товар здійснюються на підставі видаткової накладної Постачальника, який виписується у відповідності до заявки Покупця та специфікації. Покупець здійснює оплату за одержаний Товар шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 15 календарних днів з моменту отримання Товару. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за поставлений Товар здійснюється протягом 15 банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій розрахунковий рахунок. Місцезнаходження замовника - 19511, Україна, Черкаська обл., c. Мліїв, вул. Данила Кушніра, 67. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%). Код та назва номенклатурних позицій предмента закупівлі: Контейнери для роздільного збору твердих побутових відходів (34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміття) Пiсляоплата 15 Банківські 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Просимо роз’яснити вимогу
Дата подання: 31 липня 2020 16:52
Дата відповіді: 03 серпня 2020 15:41
Просимо Замовника пояснити, що він має на увазі під вимогою « копії не менше одного аналогічного договору, які мають бути надані від підприємства, установи, організації, щодо якої надавалась інформація у довідці про досвід виконання аналогічних договорів»?
Відповідь: Пунктом 14.2. Вимоги до учасника Документації передбачено З метою підтвердження відповідності пропозиції вимогам замовника, у складі пропозиції учасник надає в тому числі наступні документи:
- довідку, складену Учасником у довільній формі, про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів із зазначенням найменування, адреси, телефону замовників згідно таких договорів. Аналогічним договором в розумінні цієї документації є договір поставки (купівлі-продажу, тощо) контейнерів для збору твердих побутових відходів;
- копії не менше одного аналогічного договору, які мають бути надані від підприємства, установи, організації, щодо якої надавалась інформація у довідці про досвід виконання аналогічних договорів. Разом із копією аналогічного договору на підтвердження його виконання учасники зобов’язані надати копію накладних на поставку товару (або акту приймання-передачі товару, чи іншого документу, що підтверджує фактичне постачання товару за договорами у власність контрагента учасника).
Кількість обичайок
Дата подання: 31 липня 2020 16:53
Дата відповіді: 03 серпня 2020 15:42
Просимо Замовника вказати, яку кількість металічних пластин (обичайок) повинен мати контейнер який планує закупити Замовник?
Відповідь: Згідно Додатку 1 до Документації контейнер повинен мати одну металеву пластину (обичайку).
Довжина обичайки
Дата подання: 31 липня 2020 16:53
Дата відповіді: 03 серпня 2020 16:02
Просимо Замовника зазначити, якою повинна бути довжина металічної пластини(обичайки ) у пропонованому контейнері?
Відповідь: Згідно Додатку 1 до Тендерної документації контейнер повинен мати одну металеву пластину (обичайку). Вимоги, щодо конкретної довжини обичайки Замовником не встановлюються, тобто Учасник може встановити довжину обичайки самостійно, але таку, щоб забезпечувалося підсилення дна контейнера.
Підсилення дна контейнера
Дата подання: 31 липня 2020 16:54
Дата відповіді: 03 серпня 2020 15:49
Вимога щодо того, що «додаткове підсилення дна 2 мм» є дискримінаційною вимогою. Пояснюємо, що стандарт ДСТУ 8476:2015 не зазначає вимоги щодо товщини. Крім того вказуємо, що товщина деталі не впливає на її міцність, а товщини підсилення у 1,25 мм. достатньо для того щоб деталь виконувала ті функції які на неї покладено. Тому з метою усунення дискримінації просимо виключити дану вимогу з тендерної документації.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Визначення потреби, технічних та якісних характеристик до предмету закупівлі є виключним правом Замовника. Замовник не вважає вимогу щодо «Для підсилення дна ящика додатково використовується металічна пластина (обичайка) товщиною 2 мм та шириною 200 мм.» до тендерної документації дискримінаційною. Ця технічна вимога запобігає пошкодженню та деформації контейнера під час завантажувально-розвантажувальних послуг. Законодавством України у сфері публічних закупівель не визначено поняття дискримінації та її форм. Однак, міжнародним правом в цій сфері закріплено чіткі засадничі рамки, якими держави повинні керуватися на національному рівні. Європейський суд з прав людини дав роз'яснення визначенню дискримінація: «Відмінність у поводженні є дискримінаційною, якщо вона «не має об'єктивного і розумного виправдання», тобто якщо вона не переслідує «законної мети» або відсутня «розумна відповідність використовуваних засобів і переслідуваної мети». Отже, дискримінацію можна охарактеризувати, як протилежність рівності, що являє собою різне ставлення одних осіб до інших через наявність або відсутність у них певних ознак. Разом з тим, не завжди різне ставлення являє собою дискримінацію. Якщо підставою для різного ставлення є об'єктивно виправдані ознаки або ті, які мають раціональне обґрунтування, то дискримінація відсутня. Виходячи з наведеного можна зробити висновок, що для кваліфікації дискримінації необхідно встановити: чи мало місце різне ставлення до осіб (розрізнення), чи призвело воно до обмеження або позбавлення прав особи, за якою ознакою здійснювалось розрізнення, та чи була ознака об'єктивно виправданою або чи мала вона раціональне обґрунтування. Тобто, «дискримінація» у застосуванні до процедур закупівель - це суб'єктивне ставлення замовника торгів до учасників, що має метою чи наслідком обмеження, позбавлення передбачених законом прав, надання переваг на підставі ознак, які не мають раціонального обґрунтування або не є об'єктивно виправданими. Отже, на підставі вище викладеного, звертаємо Вашу увагу, що вимоги тендерної документації стосуються всіх Учасників, які мають намір прийняти участь у даній закупівлі і не є дискримінаційними.
Кріплення обичайки болтовим з’єднанням
Дата подання: 31 липня 2020 16:54
Дата відповіді: 03 серпня 2020 15:52
Просимо Замовника пояснити чому він вимагає кріплення металічної пластини (обичайки) за допомогою болтового з’єднання, чому Учасник не може використати зварне з’єднання?
Відповідь: Доброго дня. У відповідь на Ваш запит тендерний комітет відповідно до частини першої статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі» надає роз`яснення на звернення та повідомляє про наступне: відповідно до частини першої статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» Технічне завдання щодо закупівлі Підгузок для дорослих було розроблене Замовником. Метою розроблення технічного завдання є вибір товару, який би ідеально відповідали вимогам Замовника. Саме такі вимоги відображені замовником у тендерній документації. Визначення потреби, технічних та якісних характеристик до предмету закупівлі є виключним правом Замовника. Замовник вважає, що таке з’єднання є більш надійним.
Щодо товщини металу з якого виготовлений кожух
Дата подання: 31 липня 2020 16:55
Дата відповіді: 03 серпня 2020 15:55
Зазначення, що «Пружинний механізм відкривання /закривання кришки контейнера має бути захищений кожухом товщиною металу не менше 3 мм» призводить до обмеження конкуренції між потенційними Учасниками. Стандарт ДСТУ 8476:2015 не містить вимоги щодо товщини металу з якого виготовлений кожух. Крім того товщина деталі не впливає на її якість. Виробники використовують метал такої товщини, якої достатньо для того, щоб деталь виконувала функції які на неї покладені. Тому товщина може бути і меншою за 3 мм. Зважаючи на зазначене просимо виключити дану дискримінаційну вимогу із тендерної документації.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня. У відповідь на Ваш запит тендерний комітет відповідно до частини першої статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі» надає роз`яснення на звернення та повідомляє про наступне: відповідно до частини першої статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» Технічне завдання щодо закупівлі Контейнерів було розроблене Замовником. Метою розроблення технічного завдання є вибір товару, який би ідеально відповідали вимогам Замовника. Замовник не вважає вимогу, що «Пружинний механізм відкривання /закривання кришки контейнера має бути захищений кожухом товщиною металу не менше 3 мм.» до документації дискримінаційною. Виходячи з попереднього досвіду закупівель даної продукції та моніторингу ринку перед даною закупівлею, було встановлено ряд компаній, які мають можливість і можуть пропонувати продукцію саме з такими технічними характеристиками.
Щодо кріплення пружинного механізму
Дата подання: 31 липня 2020 16:55
Дата відповіді: 03 серпня 2020 16:01
Зазначення, що пружинний механізм кріпиться болтовим з’єднанням є дискримінаційною вимогою тендерної документації. Пояснюємо, що болтове з’єднання не впливає на якість. Крім того повідомляємо, що з’єднання за допомогою зварювання є кращим від болтового та при належній експлуатації не потребує заміни. Зазначення конкретного типу з’єднання є дискримінаційною умовою для тих Учасників які використовують інший тип з’єднання ніж зазначено, тому просимо виключити дану вимогу з тендерної документації.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня. У відповідь на Ваш запит тендерний комітет відповідно до частини першої статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі» надає роз`яснення на звернення та повідомляє про наступне: відповідно до частини першої статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» Технічне завдання щодо закупівлі Контейнерів було розроблене Замовником. Метою розроблення технічного завдання є вибір товару, який би ідеально відповідали вимогам Замовника. Визначення потреби, технічних та якісних характеристик до предмету закупівлі є виключним правом Замовника. Замовник не посилається у закупівлі на конструкцію конкретного виробника та планує закупити контейнер з технічними, якісними та кількісними характеристиками предмета закупівлі згідно Додатку 1 документації. Ця технічна вимога до контейнеру надає можливість при необхідності швидко забезпечити ремонт контейнера без порушення захисного цинкового шару та з найменшими трудовитратами ніж з іншим видом з'єднання.
Законодавством України у сфері публічних закупівель не визначено поняття дискримінації та її форм. Однак, міжнародним правом в цій сфері закріплено чіткі засадничі рамки, якими держави повинні керуватися на національному рівні. Європейський суд з прав людини дав роз'яснення визначенню дискримінація: «Відмінність у поводженні є дискримінаційною, якщо вона «не має об'єктивного і розумного виправдання», тобто якщо вона не переслідує «законної мети» або відсутня «розумна відповідність використовуваних засобів і переслідуваної мети». Отже, дискримінацію можна охарактеризувати, як протилежність рівності, що являє собою різне ставлення одних осіб до інших через наявність або відсутність у них певних ознак. Разом з тим, не завжди різне ставлення являє собою дискримінацію. Якщо підставою для різного ставлення є об'єктивно виправдані ознаки або ті, які мають раціональне обґрунтування, то дискримінація відсутня. Виходячи з наведеного можна зробити висновок, що для кваліфікації дискримінації необхідно встановити: чи мало місце різне ставлення до осіб (розрізнення), чи призвело воно до обмеження або позбавлення прав особи, за якою ознакою здійснювалось розрізнення, та чи була ознака об'єктивно виправданою або чи мала вона раціональне обґрунтування. Тобто, «дискримінація» у застосуванні до процедур закупівель - це суб'єктивне ставлення замовника торгів до учасників, що має метою чи наслідком обмеження, позбавлення передбачених законом прав, надання переваг на підставі ознак, які не мають раціонального обґрунтування або не є об'єктивно виправданими. Отже, на підставі вище викладеного, звертаємо Вашу увагу, що вимоги тендерної документації стосуються всіх Учасників, які мають намір прийняти участь у даній закупівлі і не є дискримінаційними.
Товщина металу важеля кріплення кришки
Дата подання: 31 липня 2020 16:55
Дата відповіді: 03 серпня 2020 16:03
Умова, що важелі кріплення кришки повинні виготовленні шляхом штампування, з металу товщиною не менше 2 мм – є такою, що обмежує конкуренцію між Учасниками та порушує норми ст. 5 ЗУ Про публічні закупівлі. Повідомляємо, що товщина деталі не впливає на її якість. Зазначаємо, що товщина металу може бути і 1,5 мм. головне щоб дана деталь виконувала функції які на неї покладені. А передбачаючи, що товщина металу повинна бути не менше 2 мм. Замовник обмежує участь тих Учасників які виготовляють контейнери із важелем з товщиною металу меншою ніж зазначено. Тому просимо усунути дану дискримінаційну вимогу.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня. У відповідь на Ваш запит тендерний комітет відповідно до частини першої статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі» надає роз`яснення на звернення та повідомляє про наступне: відповідно до частини першої статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» Технічне завдання щодо закупівлі Контейнерів було розроблене Замовником. Метою розроблення технічного завдання є вибір товару, який би ідеально відповідали вимогам Замовника. Замовник не вважає вимогу, що важелі кріплення кришки повинні виготовлятись шляхом штампування, з металу товщиною не менше 2 мм. Ця технічна вимога до контейнеру вимагається для зниження ударного навантаження і збільшення терміну експлуатації контейнера. Контейнери з важелями кріплененя кришки товщиною 1,5 мм можуть виконувати таку ж функцію, але їхня стійкість до ударів та термін експлуатації значно нижчий. Виходячи вже з попереднього досвіду закупівель даної продукції та моніторингу ринку перед закупівлею, було встановлено ряд компаній які можуть пропонувати контейнери саме з такими технічними характеристиками.
Дискримінаційна вимога щодо з’єднання кронштейну для утримання коліс.
Дата подання: 31 липня 2020 16:56
Дата відповіді: 03 серпня 2020 16:23
Вимога щодо того, що «Кронштейни для утримання коліс, а також механізми відкривання /закривання кришки кріпляться до корпуса контейнера методом болтового з’єднання з метою надійності та довготривалості експлуатації.» є дискримінаційною та такою, що порушує норми ст. 5 ЗУ Про публічні закупівлі. Зазначаємо, що оскільки стандарти згідно яких виготовляються контейнери не передбачають за допомогою якого з’єднання повинні кріпитися кронштейни для утримання коліс, то виробники мають змогу на власний розсуд визначити вид з’єднання. Зазначаючи вимогу щодо болтового з’єднання Замовник обмежує Учасників які використовують зварне з’єднання. Зважаючи на вказане просимо виключити дискримінаційну вимогу з тендерної документації.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: У відповідь на Ваш запит тендерний комітет відповідно до частини сьомої статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» надає роз`яснення на звернення та повідомляє про наступне: Замовник не вважає, що вимога: «Кронштейни для утримання коліс, а також механізми відкривання /закривання кришки кріпляться до корпуса контейнера методом болтового з’єднання з метою надійності та довготривалості експлуатації.» до документації дискримінаційною. Така вимога обґрунтовується тим що контейнери з такою конструкцією мають значно більший термін служби, за рахунок того що є ремонтопридатними, в порівнянні з приварними з’єднаннями. При болтовому з’єднанні можна замінити кронштейн без порушення цинкованого шару. На ринку України є ряд компаній які пропонують контейнери з такою конструкцією.
Законодавством України у сфері публічних закупівель не визначено поняття дискримінації та її форм. Однак, міжнародним правом в цій сфері закріплено чіткі засадничі рамки, якими держави повинні керуватися на національному рівні. Європейський суд з прав людини дав роз'яснення визначенню дискримінація: «Відмінність у поводженні є дискримінаційною, якщо вона «не має об'єктивного і розумного виправдання», тобто якщо вона не переслідує «законної мети» або відсутня «розумна відповідність використовуваних засобів і переслідуваної мети». Отже, дискримінацію можна охарактеризувати, як протилежність рівності, що являє собою різне ставлення одних осіб до інших через наявність або відсутність у них певних ознак. Разом з тим, не завжди різне ставлення являє собою дискримінацію. Якщо підставою для різного ставлення є об'єктивно виправдані ознаки або ті, які мають раціональне обґрунтування, то дискримінація відсутня. Виходячи з наведеного можна зробити висновок, що для кваліфікації дискримінації необхідно встановити: чи мало місце різне ставлення до осіб (розрізнення), чи призвело воно до обмеження або позбавлення прав особи, за якою ознакою здійснювалось розрізнення, та чи була ознака об'єктивно виправданою або чи мала вона раціональне обґрунтування. Тобто, «дискримінація» у застосуванні до процедур закупівель - це суб'єктивне ставлення замовника торгів до учасників, що має метою чи наслідком обмеження, позбавлення передбачених законом прав, надання переваг на підставі ознак, які не мають раціонального обґрунтування або не є об'єктивно виправданими. Отже, на підставі вище викладеного, звертаємо Вашу увагу, що вимоги окументації стосуються всіх Учасників, які мають намір прийняти участь у даній закупівлі і не є дискримінаційними.
Де еквівалент
Дата подання: 31 липня 2020 16:56
Дата відповіді: 03 серпня 2020 16:18
Тендерна документація розміщена Замовником не містить умови щодо можливості запропонувати «еквівалент», що є порушенням норм чинного законодавства. З метою уникнення порушень норм просимо Замовника передбачити у тендерній документації можливість запропонувати «еквівалент».
Відповідь: Доброго дня. У відповідь на Ваш запит тендерний комітет відповідно до частини сьомої статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» надає роз`яснення на звернення та повідомляє про наступне: відповідно до частини першої статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» Технічне завдання щодо закупівлі Контейнерів було розроблене Замовником. Метою розроблення технічного завдання є вибір товару, який би ідеально відповідали вимогам Замовника. Технічна специфікація не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. Також повідомляємо що умови проведення Спрощеної закупівлі передбачені ст. 14 Закону про публічні закупівлі, та зазначаємо що нормами чинного законодавства не встановлено передбачати еквівалент у спрощеній закупівлі.
Щодо розвантаження товару
Дата подання: 31 липня 2020 16:57
Дата відповіді: 03 серпня 2020 16:21
Просимо Замовника вказати, яка сторона здійснює розвантаження товару Покупець чи Постачальник
Відповідь: У відповідь на Ваш запит тендерний комітет відповідно до частини сьомої статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» надає роз`яснення на звернення та повідомляє про наступне: відповідно до частини першої статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» Додатком 1 до Документації передбачено, що Учасник визначає ціни на товар з урахуванням витрат на транспортування та проведення навантажувально-розвантажувальних послуг. Поставка контейнерів може здійснюватися партіями.
Розгорнути всі запитання: 11 Згорнути запитання

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-07-29-001241-c.a1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ "АЛЬТА ЛОГІСТІК УКРАЇНА", Код ЄДРПОУ:40654230
Дата подання: 20 серпня 2020 15:18
Заперечення щодо визначення переможцем вказаної процедури закупівлі
Товариство з обмеженою відповідальністю «АЛЬТА ЛОГІСТІК УКРАЇНА» заперечує щодо визначення переможцем вказаної процедури закупівлі, а саме UA-2020-07-29-001241-c ТОВ "Запоріжкомунсталь" та вимагає скасувати відповідне рішення згідно протоколу уповноваженої особи від 18.08.2020 р.
Технічні параметри контейнерів для роздільного збору твердих побутових відходів у виробника ТОВ «Запоріжкомунсталь» не співпадають із вимогами Додатку 1 до документації (Технічна специфікація).
Так, у Додатку 1 вказано:
Для підсилення дна ящика додатково використовується металічна пластина (обичайка) товщиною 2 мм та шириною 200 мм, що кріпиться болтовим з’єднанням та забезпечує повне цинкування усіх деталей та збільшує термін використання.
У технічному паспорті ТОВ «Запоріжкомунсталь» відсутня ця характеристика (тобто не доведена учасником!!!).
Також Замовник зазначив у Додатку 1 чітку умову щодо наявності саме болтового з’єднання:
Пружинний механізм відкривання /закривання кришки кріпиться до ящика болтовим з’єднанням для можливості ремонту, заміни без порушення цинкового шару.
Але на фото товару та кресленні у виробника ТОВ «Запоріжкомунсталь» відсутнє болтове з’єднання, а чітко видно зварне з’єднання (тобто, знову, не доведена учасником!!!).
Крім того, у Додатку 1 вказано:
Кронштейни для утримання коліс…… кріпляться до корпуса контейнера методом болтового з’єднання з метою надійності та довготривалості експлуатації.
На фото та на кресленні від ТОВ «Запоріжкомунсталь» відсутнє болтове з’єднання, а чітко видно зварне з’єднання (тобто, знову, не доведена учасником!!!).
На сайті ТОВ «Запоріжкомунсталь» (http://metalbox.in.ua/konteyneryi/) в розділі «Контейнеры (Евро контейнеры типа MGB емкостью 1,1 м.куб. предназначенные для раздельного сбора бытовых отходов, окрашенные)» в описі «Габаритные размеры» вказані наступні розміри: «1370х1005х1420» (що не відповідає поданим технічним характеристикам замовника). Паспорт, наданий ТОВ «Запоріжкомунсталь» ( файл "18 Технічний паспорт.pdf" ) має інші розміри, а саме ті, що прописані Замовником в Додатку 1: 1370х1115х1470 як вимоги до габаритних розмірів предмету закупівлі.
На підставі вказаного чітко вбачається не доведення учасником (ТОВ «Запоріжкомунсталь») відповідності пропонованого ним товару технічним та якісним характеристикам викладеним Замовника викладених в ДОДАТКУ 2 ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, а отже ставиться під сумнів «ПРОЗОРІСТЬ» проведення даної закупівлі та законність обрання переможцем саме ТОВ «Запоріжкомунсталь».

Враховуючи викладене, вимагаємо:
1. Скасувати Протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 18.08.2020р. №1 про визнання переможцем ТОВ «Запоріжкомунсталь» в даній закупівлі.
2. Завершити розгляд пропозицій Учасників у відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
21 серпня 2020 22:42
Вітаємо!
Шановний Учаснику! У відповідь на Ваше звернення тендерний комітет Замовника надає наступну інформацію:
Відповідно до абзацу 4 частини 14 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» Учасник, пропозиція якого відхилена, може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову аргументацію щодо причин невідповідності його пропозиції умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі. Не пізніше ніж через три робочих дні з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель замовник зобов’язаний надати йому відповідь.
Додатоком (Технічна специфікація) до оголошення про проведення спрощеної закупівлі затвердженого рішенням уповноваженої особи від 29.07.2020 року
Учасник повинен представити у складі пропозиції:
- технічну специфікацію у вигляді інформації у довільній формі згідно із Додатком 1 “ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ” до цієї документації у формі порівняльної таблиці з технічними вимогами Замовника, що наведені у вказаному Додатку, яка повинна підтверджувати відповідність запропонованих учасником товарів щодо всіх технічних, якісних та кількісних вимог, передбачених Додатком 1 (обов‘язково зазначається виробник для можливості перевірки запропонованого обладнання технічним вимогам Замовника.
- Фотографії пропонованого Товару (повинні бути належного рівня якості), які повно і чітко відображають: загальний вид зі всіх боків та детальні фото корпусу контейнера, вигляд контейнера з середини, кришок контейнера.
- Паспорт на контейнер за підписом виробника;
- Креслення (габаритних розмірів) пропонованого товару.
А відповідно наданий учасником у складі пропозиції документ «16 Додаток 1 Технічна специфікація» який Замовник вимагав повністю підтверджує відповідність пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником. Щодо решти документів, вони вимагалися у складі пропозиції учасника, проте документацією не передбачено що вони подаються для підтвердження відповідності вимогам Замовника А також всі документи передбачені даним Додатком 1 надано у складі пропозиції, а тому підстав для відхилення пропозиції Учасника у Замовника немає.
Також повідомляємо, що згідно ч. 11 ст 14 Закону 11. Замовник розглядає на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі пропозицію учасника, яка за результатами електронного аукціону (у разі його проведення) визначена найбільш економічно вигідною. А отже, замовник не може перевіряти та брати до уваги інформацію відображену на сайтах.
Стосовно Вашого звернення, повідомляємо наступне, строки на його розгляд не визначені Законом, крім того звертаємо Вашу увагу, що дана вимога не стосується недостатньої аргументації відхилення Вашої тендерної пропозиції, а так само не стосується інформації щодо зазначення переваг пропозиції учасника, якого визнано переможцем торгів.
Додатково повідомляємо, що з метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Так, відповідно частини 20 статті 14 Закону з метою захисту своїх прав та охоронюваних законом інтересів учасник спрощеної закупівлі може звернутися до замовника та/або до органу, що здійснює контроль над замовником, або до суду. Рішення та дії замовника можуть бути оскаржені учасником спрощеної закупівлі у судовому порядку.
Дякуємо за звернення!

Документи подані скаржником

20 серпня 2020 15:18
Вимога.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 13 серпня 2020 14:44

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "Запоріжкомунсталь" 93 540,00
UAH з ПДВ
93 540,00
UAH з ПДВ
Документи
ПрАТ "Барський машинобудівний завод" 100 200,00
UAH з ПДВ
100 200,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "АЛЬТА ЛОГІСТІК УКРАЇНА" 104 400,00
UAH з ПДВ
104 400,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

06 серпня 2020 11:01
Електронний підпис
06 серпня 2020 11:01
29 Цінова пропозиція.pdf.p7s
06 серпня 2020 11:01
28 Атестат 24.04.2018.pdf.p7s
06 серпня 2020 11:01
27 10231_Атестат 20.01.2020.pdf.p7s
06 серпня 2020 11:01
24 Висновок СЕС.pdf.p7s
06 серпня 2020 11:01
7 Свідоцтво ПДВ.pdf (1).p7s
06 серпня 2020 11:01
3 Відгук ЕкоВін.pdf.p7s
06 серпня 2020 11:01
29 Цінова пропозиція.pdf
06 серпня 2020 11:01
28 Атестат 24.04.2018.pdf
06 серпня 2020 11:01
27 10231_Атестат 20.01.2020.pdf
06 серпня 2020 11:01
24 Висновок СЕС.pdf
06 серпня 2020 11:01
18 Технічний паспорт.pdf
06 серпня 2020 11:01
14 Довідка щодо підпису.pdf
06 серпня 2020 11:01
7 Свідоцтво ПДВ.pdf
06 серпня 2020 11:01
3 Відгук ЕкоВін.pdf

Публічні документи

07 серпня 2020 10:08
Електронний підпис
07 серпня 2020 10:06
персон.дані Лотоцький.pdf
07 серпня 2020 10:06
креслення.pdf
07 серпня 2020 10:06
згода персон.даних Лук.pdf
07 серпня 2020 10:06
договір.pdf
07 серпня 2020 10:06
довідка право підпису.pdf
07 серпня 2020 10:06
18фото.pdf
07 серпня 2020 10:06
6Технiчний паспорт.pdf
07 серпня 2020 10:06
1._Протокол_2020_compressed.pdf
07 серпня 2020 10:06
_Паспорт_пiдписанта.pdf

Публічні документи

10 серпня 2020 17:59
Електронний підпис
10 серпня 2020 17:32
Фото товару.pdf
10 серпня 2020 17:32
Техпаспорт на бак.pdf
10 серпня 2020 17:32
Статут.pdf
10 серпня 2020 17:32
Сертифiкати.pdf
10 серпня 2020 17:32
Рішення правочин.pdf
10 серпня 2020 17:32
Проект договору.pdf
10 серпня 2020 17:32
Креслення бака.pdf
10 серпня 2020 17:32
Гарантія на товар.pdf
10 серпня 2020 17:32
ВИТЯГ_ЄДР.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ "Запоріжкомунсталь"

ПрАТ "Барський машинобудівний завод"

ТОВ "АЛЬТА ЛОГІСТІК УКРАЇНА"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "Запоріжкомунсталь"
#38626199
Переможець 93 540,00
UAH з ПДВ
18 серпня 2020 17:27

Документи

18 серпня 2020 17:27
Електронний підпис
18 серпня 2020 17:26
протокол1.PDF

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 18 серпня 2020 17:27

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "Запоріжкомунсталь"
#38626199
93 540,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

18 серпня 2020 17:27
Електронний підпис
18 серпня 2020 17:26
протокол1.PDF

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
07 вересня 2020 16:17
Договір контейнери.PDF укладений
07 вересня 2020 16:13
Електронний підпис зміни до договору
02 січня 2021 09:35

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 07 вересня 2020 — 31 грудня 2020
Сума оплати за договором: 93 540,00
UAH (в тому числі ПДВ 15 590,00 UAH)