Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Будівництво фонтану в парку культури та відпочинку "Юність" в м.Конотоп Сумської області
Очікувана вартість
3 750 000,00 UAH
UA-2020-07-07-005519-c a19d984682614b898a4be87704c3f127
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Світлана Миколаївна Луцик

+380679312654
+380544725158
ugkg_kon@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Сумської області
Код ЄДРПОУ: 23045927
Місцезнаходження: 41600, Україна , Сумська обл., м. Конотоп, проспект Миру, 8
Контактна особа: Світлана Миколаївна Луцик
+380679312654,+380544725158
ugkg_kon@ukr.net
Категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 07 липня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 13 липня 2020 18:00
Оскарження умов закупівлі: до 19 липня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 23 липня 2020 18:00
Початок аукціону: 24 липня 2020 15:36
Очікувана вартість: 3 750 000,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 18 750,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою.
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Будівництво фонтану в парку культури та відпочинку "Юність" в м.Конотоп Сумської області
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 41600, Україна, Сумська область, м.Конотоп, парк культури та відпочинку "Юність"
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт розрахунки за фактично виконані роботи проводяться після підписання актів виконаних робіт Пiсляоплата 30 Календарні 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
07 липня 2020 19:26
Електронний підпис
07 липня 2020 19:22
ПРОЕКТ ДОГОВОРУ.docx
07 липня 2020 19:22
ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ.docx

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-07-07-005519-c.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРМОНІЯ ВОДИ", Код ЄДРПОУ:42074918
Дата подання: 03 серпня 2020 17:52
ТОВ «Гармонія води» не згодне з рішенням тендерного комітету щодо відхилення переможця процедури закупівлі зазначеного в Протоколі засідання тендерного комітету управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Сумської області від 31.07.2020 №63/03.
ТОВ «Гармонія води» не згодне з рішенням тендерного комітету щодо відхилення переможця процедури закупівлі зазначеного в Протоколі засідання тендерного комітету управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Сумської області від 31.07.2020 №63/03.
Головним критерієм оцінки за умовами тендерної документації є ЦІНА.

Замовник обґрунтовує своє рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Гармонія води», в протоколі від 31.07.2020 №63/03, на порушення вимог пункту 1 розділу 3 тендерної документації на закупівлю Робіт, так при поданні тендерної пропозиції учасником не завантажено повного розрахунку вартості пропозиції (за статтями витрат), що не відповідає вимогам тендерної документації.
На вищевказане рішення зазначаємо:
ТОВ «Гармонія води» надало у складі своєї тендерної пропозиції повний розрахунок вартості з ЦІНАМИ ЗА СТАТЯМИ витрат, назва документу згідно тендерної пропозиції: «Кошторис за статтями витрат», що повністю відповідає Додатку 4 Тендерної документації - Технічній специфікації. АЛЕ НАЖАЛЬ ТЕНДЕРНИЙ КОМІТЕТ ЦЕ НЕ ПОМІТИВ. Також наголошуємо, що в тендерній документації не було конкретизовано в якому вигляді Замовник хоче бачити (необхідно надати) повний розрахунок вартості пропозиції (за статтями витрат) – відсутня чітка конкретизація щодо локальних кошторисів АВК тощо.
ТОВ «Гармонія води» вважає таке рішенням тендерного комітету необгрунтованим і НЕЗАКОННИМ.

Замовник обґрунтовує своє рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Гармонія води», в протоколі від 31.07.2020 №63/03, не відповідностю умовам Технічної специфікації (Додаток 4 тендерної документації), що подана учасником у складі тендерної пропозиції без зазначення сум за статтями витрат та підсумкової вартості робіт.
На вищевказане рішення зазначаємо:
ТОВ «Гармонія води» надало у складі своєї тендерної пропозиції підтвердження відповідності пропозиції учасника необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, у тому числі відповідній технічній специфікації (у разі потреби – планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) – згідно Додатку №4 до цієї тендерної документації. Крім того зазначаємо, що КОТОРИС ЗА СТАТТЯМИ ВИТРАТ, поданий у складі тендерної пропозиції цілком і повністю відповідає Додатку 4 Тендерної документації тобто ідентичний з Додатком 4 Тендерної документації.
ТОВ «Гармонія води» вважає таке рішенням тендерного комітету необгрунтованим.

Замовник обґрунтовує своє рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Гармонія води», в протоколі від 31.07.2020 №63/03, невідповідністю матеріально-технічної бази та технологій в частині ненадання документального підтвердження в повному обсязі на наявну необхідну матеріально-технічну базу та технології.
На вищевказане рішення зазначаємо:
ТОВ «Гармонія води» надало у складі своєї тендерної пропозиції підтвердження відповідності пропозиції учасника усім кваліфікаційним вимогам у тому числі п. 1 Додатку 1 до Тендерної документації, а саме Довідку в довільній формі за підписом уповноваженої посадової особи Учасника з інформацією щодо наявної необхідної матеріально-технічної бази та технологій необхідних для виконання робіт зазначених у Додатку №4 (Технічна специфікація), і підтверджуючі документи щодо наявних діючих договорів оренди та договорів про надання послуг.
ТОВ «Гармонія води» вважає таке рішенням тендерного комітету необгрунтованим і НЕЗАКОННИМ.

З огляду на вищенаведене повідомляємо:

ТОВ «Гармонія води» не згодне з рішенням тендерного комітету щодо відхилення переможця процедури закупівлі згідно Протоколу засідання тендерного комітету управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Сумської області від №63/03 31.07.2020 та ВИМАГАЄМО скасувати рішення тендерного комітету про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Гармонія води».

Крім того, ТОВ «Гармонія води» бачить в діях замовника ДИСКРИМІНАЦІЙНІ ознаки, лобіювання інтересів інших учасників процедури закупівлі та не бажання економії Державних коштів.
А також паралельно звертаємо Вашу увагу, що Скаргу буде направлено до Антимонопольного комітету та правоохоронних органів про не законність дій замовника.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
07 серпня 2020 16:08
На вимогу учасника повідомляємо:
Завантажена учасником у складі тендерної пропозиції технічна специфікація, яка підписана директором підприємства, передбачає, що підрядник повинен виконати роботи по об’єкту у відповідності до проектної документації та керуючись переліченими відповідними нормами і правилами. Крім того, передбачено, що розрахунок визначення вартості будівництва об’єкту здійснюється у відповідності до ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 (зі змінами).
Зокрема, ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 (зі змінами) установлює основні правила з визначення вартості нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення будинків, будівель і споруд будь-якого призначення, їх комплексів, лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, та ін. Цей стандарт носить обов’язковий характер при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються за рахунок бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.
Форма технічної специфікації (Додаток №4 до тендерної документації) передбачає стовпчик 4 «Сума», а також останній рядок «Всього з урахуванням ПДВ1», що в свою чергу передбачає необхідність їх заповнення.
Згідно вимог пункту 1 Додатку №1 до тендерної документації Учасник повинен надати довідку з інформацією щодо наявної необхідної матеріально-технічної бази та технологій необхідних для виконання робіт зазначених у Додатку №4 (Технічна специфікація), і підтверджуючі документи щодо права власності на неї або наявних діючих договорів оренди, договорів про надання послуг, договорів лізингу. Зокрема, підтвердженням власного обладнання можуть бути видаткові накладні, оборотна відомість основних засобів, інвентарні картки.
Відповідно до пункту 2 Розділу 5. Оцінка тендерної документації, відсутність будь-яких запитань або уточнень стосовно змісту та викладення вимог тендерної документації з боку учасників процедури закупівлі, які отримали цю документацію у встановленому порядку, означатиме, що учасники процедури закупівлі, що беруть участь в цих торгах, повністю усвідомлюють зміст цієї тендерної документації та вимоги, викладені Замовником при підготовці цієї закупівлі.
Так, у складі тендерної пропозиції міститься лист-погодження за №15 від 22.07.2020, яким учасник повідомляє про погодження з усіма умовами тендерної документації, крім того, запитань щодо уточнення змісту та викладення вимог тендерної документації з боку учасників процедури закупівлі не надходило.
Враховуючи вищевикладене, Замовник вважає підстави відхилення Вашої тендерної пропозиції законними та обґрунтованими, тому Ваша Вимога не підлягає задоволенню замовником.
Номер вимоги: UA-2020-07-07-005519-c.a2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "СПЕЦ БУД ДЕВЕЛОПМЕНТ", Код ЄДРПОУ:42561447
Дата подання: 21 серпня 2020 17:10
Роз’яснити щодо відхилення пропозиції
Вимагаємо надати роз’яснення в якому пункті та розділі тендерної документації Замовником зазначено, що Учасник зобовязаний надати заповнений Додаток №4? Відповідь не може містити припущення Замовника та мають бути посилання на тендерну документацію та законодавчу базу.
Також вся інформація яка передбачена технічним завданням міститься в інших поданих документах Учасника.
Чому учаснику не надано строк на усунення недоліків по ст. 16 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме не надано строк на виправлення довідки про наявність працівників відповідної кваліфікації та цим порушено наші законні права?
Згідно практики антимонопольного комітету України передбачено, якщо потрібна інформація міститься в інших документах то Замовник не може відхилиляти пропозицію учасника. Тому вимагаємо надати відповіді та переглянути рішення, щодо відхилення пропозиції ТОВ "Спец Буд Девелопмент".
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
31 серпня 2020 16:41
На вимогу учасника повідомляємо:

Згідно вимог пункту 1 Розділу 3.Інструкція з підготовки тендерної пропозиції, тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), та завантаження файлів з: підтвердженням відповідності пропозиції Учасника необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, у тому числі відповідній технічній специфікації (у разі потреби – планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) – згідно Додатку №4 до цієї тендерної документації.
Форма технічної специфікації (Додаток №4 до тендерної документації) містить таблицю з переліком необхідних робіт та передбачає стовпчик 4 «Сума», а також останній рядок «Всього з урахуванням ПДВ1», що в свою чергу передбачає необхідність їх заповнення.
Відповідно до пункту 2 Розділу 5. Оцінка тендерної документації, відсутність будь-яких запитань або уточнень стосовно змісту та викладення вимог тендерної документації з боку учасників процедури закупівлі, які отримали цю документацію у встановленому порядку, означатиме, що учасники процедури закупівлі, що беруть участь в цих торгах, повністю усвідомлюють зміст цієї тендерної документації та вимоги, викладені Замовником при підготовці цієї закупівлі.
Так, у складі тендерної пропозиції міститься лист-погодження за №192 від 20.07.2020, яким учасник повідомляє про погодження з усіма умовами тендерної документації, крім того, запитань щодо уточнення змісту та викладення вимог тендерної документації з боку учасників процедури закупівлі не надходило.
Крім того, частиною 16 статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлений конкретний перелік виявлених невідповідностей в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції. Так, виправлення Додатку №4 до тендерної документації, виправленню не підлягає.
Враховуючи вищевикладене, Замовник вважає підстави відхилення Вашої тендерної пропозиції законними та обґрунтованими, тому Ваша Вимога не підлягає задоволенню замовником.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 24 липня 2020 16:15

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРМОНІЯ ВОДИ" 3 615 737,77
UAH з ПДВ
2 295 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП ПАТРОНАТ 3 643 563,43
UAH з ПДВ
2 570 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НІКОМЕТІНВЕСТ ЛТД" 3 604 901,85
UAH з ПДВ
2 600 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "СПЕЦ БУД ДЕВЕЛОПМЕНТ" 3 350 005,09
UAH з ПДВ
2 625 000,01
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ ДІОН УКРАЇНА 3 490 428,26
UAH з ПДВ
2 950 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

23 липня 2020 15:13
Додаток 8.pdf
23 липня 2020 15:13
Квитанція _2 1ДФ 2кв2020.pdf
23 липня 2020 15:13
Document_USR_1006940593.rtf
23 липня 2020 14:24
Додаток _3.pdf
23 липня 2020 14:24
Додаток _4.pdf
23 липня 2020 14:12
копія ліцензії.pdf
23 липня 2020 14:12
Додаток _7.pdf
23 липня 2020 14:12
Додаток _6.pdf
23 липня 2020 14:12
Наказ_повноваж.pdf
23 липня 2020 14:12
Доаток _2.pdf
23 липня 2020 14:12
Митна_Пл доруч 2993.pdf
23 липня 2020 14:12
Митна_Пл доруч 258.pdf
23 липня 2020 14:12
Митна_Пл доруч 110.pdf
23 липня 2020 14:12
Статут.pdf
23 липня 2020 14:12
Митна_лист-пояснення.pdf
23 липня 2020 14:12
Митна КБ-2_ К-3.pdf
23 липня 2020 14:12
Дог_ціна_Митна_2.pdf
23 липня 2020 14:12
Дог_ціна_Митна_1.pdf
23 липня 2020 14:12
Відгук Митна.pdf
23 липня 2020 14:12
Дог_Митна_4.jpg
23 липня 2020 14:12
Дог_Митна_7.jpg
23 липня 2020 14:12
Дог_Митна_6.jpg
23 липня 2020 14:12
Дог_Митна_5.jpg
23 липня 2020 14:12
Дог_Митна_3.jpg
23 липня 2020 14:12
Дог_Митна_2.jpg
23 липня 2020 14:12
Дог_Митна_1.jpg
23 липня 2020 14:12
Дод.угода_Двірцева.pdf
23 липня 2020 14:12
Договір Двірцева.pdf
23 липня 2020 14:12
Двірцева КБ-2_КБ-3.pdf
23 липня 2020 14:12
Луцьк_аналог_договір.pdf
23 липня 2020 14:12
Додаток _1.pdf
23 липня 2020 13:53
WV LT.pdf
23 липня 2020 13:53
Sprinter.pdf
23 липня 2020 13:53
Skoda.pdf
23 липня 2020 13:53
pajero.pdf
23 липня 2020 13:53
Caddy.pdf
23 липня 2020 13:53
Додаток _1.pdf

Публічні документи

23 липня 2020 17:46
Електронний підпис
23 липня 2020 17:46
Додаток 6.pdf
23 липня 2020 17:46
Довідка з банку.pdf
23 липня 2020 17:09
Електронний підпис
23 липня 2020 16:25
Електронний підпис
23 липня 2020 16:25
Тендерна_пропозицiя.pdf
23 липня 2020 16:25
Пояснювал_на_записка.pdf
23 липня 2020 16:25
Договiрна_цiна.pdf

Публічні документи

23 липня 2020 16:12
Електронний підпис
23 липня 2020 16:11
Тендерна пропозиція.pdf
23 липня 2020 16:11
рішення.pdf
23 липня 2020 16:11
Рішення на керівника.pdf
23 липня 2020 16:11
Проект договору.pdf
23 липня 2020 16:11
Наказ на директора.pdf
23 липня 2020 16:11
Копія Статуту.pdf
23 липня 2020 16:11
Договір оренди МТБ.pdf
23 липня 2020 16:11
Довідка ст 17.pdf
23 липня 2020 16:11
Довідка про санкції.pdf
23 липня 2020 16:11
Довідка МТБ.pdf
23 липня 2020 16:11
Витяг з реєстру ПДВ.pdf
23 липня 2020 16:11
Виписка з ЄДР.pdf
23 липня 2020 16:11
Довiдка (кредити).pdf
23 липня 2020 16:11
Довiдка (вiдкритi рах.).pdf
23 липня 2020 16:11
Обєктний кошторис.pdf
23 липня 2020 16:11
Локальні кошториси.pdf

Публічні документи

10 вересня 2020 13:48
Електронний підпис
10 вересня 2020 13:46
Лист-пояснення ліцензія
09 вересня 2020 16:51
Електронний підпис
09 вересня 2020 16:45
Рішення учасника згода
09 вересня 2020 16:45
Описова інф Ліцензія
09 вересня 2020 16:45
Довідки ст.17 переможець
09 вересня 2020 16:44
Довідка про несудимість
28 серпня 2020 15:31
Електронний підпис
23 липня 2020 17:33
Електронний підпис
23 липня 2020 17:30
Лист-згода ПД.pdf
23 липня 2020 17:30
Договірна ціна.rar
23 липня 2020 17:30
Довідки ст. 17.pdf
23 липня 2020 17:30
Довідка субпідряд.pdf
23 липня 2020 17:30
Довідка Статут.pdf
23 липня 2020 17:30
Довідка працівники.pdf
23 липня 2020 17:30
Довідка печатка.pdf
23 липня 2020 17:30
Довідка МТБ.pdf
23 липня 2020 17:30
Тендерна пропозиція.pdf
23 липня 2020 17:30
Проект Договору.pdf
23 липня 2020 17:30
document новый счет.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРМОНІЯ ВОДИ"

ПП ПАТРОНАТ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НІКОМЕТІНВЕСТ ЛТД"

ТОВ "СПЕЦ БУД ДЕВЕЛОПМЕНТ"

ТОВ ДІОН УКРАЇНА

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРМОНІЯ ВОДИ"
#42074918
Відхилено 2 295 000,00
UAH з ПДВ
31 липня 2020 13:31
ПП ПАТРОНАТ
#23967667
Відхилено 2 570 000,00
UAH з ПДВ
07 серпня 2020 16:16
Вимога про усунення невідповідностей
до 06 серпня 2020 17:34
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НІКОМЕТІНВЕСТ ЛТД"
#38309665
Відхилено 2 600 000,00
UAH з ПДВ
14 серпня 2020 15:24
ТОВ "СПЕЦ БУД ДЕВЕЛОПМЕНТ"
#42561447
Відхилено 2 625 000,01
UAH з ПДВ
21 серпня 2020 15:43
ТОВ ДІОН УКРАЇНА
#33548284
Переможець 2 950 000,00
UAH з ПДВ
31 серпня 2020 16:47
Вимога про усунення невідповідностей
до 28 серпня 2020 16:31

Документи

31 липня 2020 13:31
Електронний підпис
31 липня 2020 13:29
Протокол.FR12.pdf

Вимога про усунення невідповідностей

1. Відповідно до частини третьої статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги". Відповідно до пункту 1 Розділу 3 тендерної документації Учасник повинен накласти електронний цифровий підпис (ЕЦП) або кваліфікований електронний підпис (КЕП) на пропозицію (якщо учасник надає в складі тендерної пропозиції хоча б один сканований документ) або на кожен електронний документ тендерної пропозиції окремо (якщо такі документи надані у формі електронного документа). Даним учасником була подана тендерна пропозиція без урахування вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», що не відповідає вимогам пункту 1 розділу 3 тендерної документації на закупівлю Робіт. Тому, учаснику необхідно накласти електронний цифровий підпис (ЕЦП) або кваліфікований електронний підпис (КЕП) на тендерну пропозицію. 2. Учасником у складі тендерної пропозиції завантажено довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, яка частково відповідає вимогам Додатку №1 до тендерної документації (Перелік документів та інформації для підтвердження відповідності УЧАСНИКА кваліфікаційним критеріям, визначеним у статті 16 Закону «Про публічні закупівлі»). А саме: замість загального стажу роботи в даній галузі відповідно до пункту 2 Додатку №1 до тендерної документації в завантаженій довідці вказано – загальний стаж роботи на посаді. Враховуючи вищевикладене, учаснику необхідно в довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід вказати загальний стаж роботи працівників в даній галузі. 3. Згідно вимог пункту 1 Додатку №1 до тендерної документації Учасник повинен надати довідку з інформацією щодо наявної необхідної матеріально-технічної бази та технологій необхідних для виконання робіт зазначених у Додатку №4 (Технічна специфікація), і підтверджуючі документи щодо права власності на неї або наявних діючих договорів оренди, договорів про надання послуг, договорів лізингу. На підтвердження наявної необхідної матеріально-технічної бази та технологій даним учасником не в повному обсязі завантажено підтверджуючі документи на наявну необхідну матеріально-технічну базу та технології, що є не відповідність поданої пропозиції на закупівлю Робіт кваліфікаційним критеріям установленим статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі». Враховуючи вищевикладене, учаснику необхідно завантажити документи на право власності на власне обладнання (видаткові накладні, оборотна відомість основних засобів, інвентарні картки).

Документи

07 серпня 2020 16:16
Електронний підпис
07 серпня 2020 16:14
Протокол 2.FR12.pdf

Документи

14 серпня 2020 15:24
Електронний підпис
14 серпня 2020 15:22
Протокол 3.FR12.pdf

Документи

21 серпня 2020 15:43
Електронний підпис
21 серпня 2020 15:39
Протокол 4.FR12.pdf

Вимога про усунення невідповідностей

1. Відповідно до частини третьої статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги". Відповідно до пункту 1 Розділу 3 тендерної документації Учасник повинен накласти електронний цифровий підпис (ЕЦП) або кваліфікований електронний підпис (КЕП) на пропозицію (якщо учасник надає в складі тендерної пропозиції хоча б один сканований документ) або на кожен електронний документ тендерної пропозиції окремо (якщо такі документи надані у формі електронного документа). Електронний цифровий підпис (ЕЦП) або кваліфікований електронний підпис (КЕП) накладений на тендерну пропозицію містить відомості щодо найменування іншої організації. Тому, учаснику на підтвердження права підпису тендерної пропозиції необхідно накласти електронний цифровий підпис (ЕЦП) або кваліфікований електронний підпис (КЕП) на тендерну пропозицію, який буде містити дійсні відомості про організацію учасника закупівлі. 2. Згідно вимог пункту 3 Додатку №1 до тендерної документації Учасник повинен надати довідку в довільній формі, з інформацією про виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) (не менше одного договору). Аналогічним вважається договір з виконання робіт зазначених у Додатку №4 (Технічна специфікація). На підтвердження досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Учасник має надати: - не менше 1 копії договору, зазначеного у довідці у повному обсязі (з усіма укладеними додатковими угодами, додатками та специфікаціями до договору). Учасником завантажено договір будівельного підряду №07/02-2020-2 від 07.02.2020 з додатками, які є невід’ємною частиною договору, а також додаткову угоду №1 до даного договору від 31.03.2020 з додатком №1, який є невід’ємною частиною даної додаткової угоди, додаток №2 до даної додаткової угоди не завантажений, що є невід’ємною частиною додаткової угоди №1 від 31.03.2020. Враховуючи вищевикладене, учаснику необхідно завантажити додаток №2 до додаткової угоди №1 від 31.03.2020 до договору будівельного підряду №07/02-2020-2 від 07.02.2020.

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 31 серпня 2020 16:47

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ ДІОН УКРАЇНА
#33548284
2 950 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
16 вересня 2020 11:10
Будівництво фонтану в парку культури та відпочинку Юність.FR12.pdf укладений
16 вересня 2020 11:07
Електронний підпис зміни до договору
06 січня 2021 11:52
Електронний підпис зміни до договору
29 грудня 2020 17:01
Додаток №2 до договору.FR12.pdf зміни до договору
29 грудня 2020 16:57
Електронний підпис зміни до договору
24 грудня 2020 14:37
Додатки до договору.FR12.pdf зміни до договору
24 грудня 2020 14:29
Додаткова угода №1.FR12.pdf зміни до договору
24 грудня 2020 14:29

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
24 грудня 2020
Дата публікації змін до договору:
24 грудня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер договору про закупівлю: 350/09
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
24 грудня 2020
Дата публікації змін до договору:
29 грудня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Виправлення технічної помилки у визначенні одиниці виміру вартості робіт, а саме: з "грн." на " тис.грн.".
Номер договору про закупівлю: 350/09
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 15 вересня 2020 — 31 грудня 2020
Сума оплати за договором: 2 775 924,03
UAH (в тому числі ПДВ 462 654,00 UAH)