Дезинфекційні засоби
Очікувана вартість
176 500,00 UAH
UA-2020-07-06-001055-c 9c3e38b320784f0d80c6e4505fa7a273
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер Кіровоградської обласної ради"
Код ЄДРПОУ: 01994936
Місцезнаходження: 25009, Україна , Кіровоградська обл., Кропивницький, вул. Габдрахманова 18/29
Контактна особа: Сорокіна Олена Петрівна
+380522308948
kiroptd.prozorro@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 06 липня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 12 липня 2020 13:12
Оскарження умов закупівлі: до 18 липня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 22 липня 2020 13:12
Очікувана вартість: 176 500,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


2 лоти

Документація

Тендерна документація

06 липня 2020 13:10
Електронний цифровий підпис
06 липня 2020 13:08
Додаток 8 ДЕЗ лист-згода.doc
06 липня 2020 13:08
Додаток 7 ДЕЗ Довідка про відсутність підстав.doc
06 липня 2020 13:08
Додаток 6 ДЕЗ Відомості учасника.doc
06 липня 2020 13:08
ДОДАТОК 5 ДОГОВІР2020 ДЕЗ.doc
06 липня 2020 13:08
Додаток 4 ДЕЗ 2020.doc
06 липня 2020 13:08
ДОДАТОК 3 ДЕЗ 2020.doc
06 липня 2020 13:08
Додаток 2 ДЕЗ 2020.doc
06 липня 2020 13:08
ДОДАТОК 1 ДЕЗ 2020.doc
06 липня 2020 13:08
ТД ДЕЗ 2020.docx

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-07-06-001055-c.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ПРОМОДЕЗ", Код ЄДРПОУ:41932082
Дата подання: 28 липня 2020 17:24
Вимога!
Згідно Закону України «Про публічні закупівлі», вимагаємо відхилити тендерну пропозицію ТОВ «ТД «Комунальна техніка»!Керуючись статтями 31, 33 Закону України «Про публічні закупівлі», шановний Замовник, вимагаємо відхилити тендерну пропозицію ТОВ «ТД «Комунальна техніка», вимагаємо зазначити інформацію про переваги тендерної пропозиції ТОВ «ТД «Комунальна техніка» порівняно з нашою тендерною пропозицією.
Тендерна пропозиція ТОВ «ТД «Комунальна техніка» не відповідає вимогам ст.ст. 16, 17 Закону України «Про публічні закупівлі», Тендерній документації а саме:

1. ТОВ «ТД «Комунальна техніка» запропоновано в якості еквіваленту засіб дезінфікуючий «ITS WATER DEZ-Е», по якому не надані: ні висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, ні сертифікат якості, ні підтвердження реєстрації в Державному реєстрі дезінфекційних засобів (порушення Додатку 2, Додатку 3 Тендерної документації). Отже, засіб дезінфікуючий «ITS WATER DEZ-Е» не повинен розглядатись Замовником.
ТОВ «ТД «Комунальна техніка» запропоновано в якості еквіваленту товар «ITS WATER DEZ-355», у висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи по якому не зазначена сфера застосування: заклади охорони здоров’я (порушення Додатку 2, Додатку 3 Тендерної документації), отже засіб дезінфікуючий «ITS WATER DEZ-355» не може використовуватись за даною закупівлею та не повинен розглядатись Замовником.
ТОВ «ТД «Комунальна техніка» по всім позиціям запропоновані еквіваленти товару, по яким не надані ні інструкції, ні методичні вказівки на товар, отже відсутня інформація про товар, що не дає змогу проаналізувати можливість використання запропонованих дезінфекційних засобів в якості еквіваленту (порушення Тендерної документації).
Більше того, ТОВ «ТД «Комунальна техніка» запропонований товар, який зареєстровано 09 липня 2020 р. в Державному реєстрі дезінфекційних засобів. Отже, Учасником пропонується товар виробника ТДВ «ПХЗ «Коагулянт», який щойно пройшов реєстрацію та ще не використовувався на ринку, а тому він не перевірений у використанні.
Нами в свою чергу, запропоновано товар, який багато років на ринку, та має позитивний досвід використання замовниками.

2. Пропозиція ТОВ «ТД «Комунальна техніка» не відповідає кваліфікаційним критеріям процедури закупівлі:

З наданих ТОВ «ТД «Комунальна техніка» документів вбачається відсутність видів діяльності (КВЕДІВ), які пов’язані з торгівлею дезінфекційними засобами, що є предметом закупівлі (порушення Тендерної документації). Види діяльності Учасника: основний – оптова торгівля сільськогосподарськими машинами й устаткованням, торгівля автотранспортними засобами, виробництво металевих виробів, технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів, діяльність з прибирання, каналізація, збирання відходів. Більше того, Учасник сам в своїй довідці про наявність обладнання та матеріально-технічної бази вказує, що основний вид діяльності Учасника – торгівля автотранспортними засобами.

З наданих ТОВ «ТД «Комунальна техніка» документів вбачається відсутність складських приміщень. Так, Учасник в своїй довідці про наявність обладнання та матеріально-технічної бази підтверджує відсутність складських приміщень.

В штаті Учасника немає працівників, які мають необхідні знання та досвід в сфері торгівлі дезінфекційними засобами. В штат ТОВ «ТД «Комунальна техніка» входять: директор зі спеціальністю інженера-електрика, менеджери зі збуту зі спеціальністю - менеджер зовнішньоекономічної діяльності, інженер-механік, заступник директора з продажів – військовий технік-механік. Отже, в штаті Учасника взагалі відсутні працівники, які обізнані та мають досвід в сфері торгівлі дезінфекційних засобів. Учасник має досвід у сфері торгівлі автотранспортними, а не дезінфекційними засобами.

3. Учасником не надані Відомості з Єдиного державного реєстру підприємства та організацій України (порушення Додатку 2 Тендерної документації).
4. Учасником надано копії, а не скан-копії з оригіналів сертифікатів якості на товар (порушення Додатку 2 Тендерної документації).
5. Учасником не наданий підписаний Проект Договору купівлі-продажу (порушення Додатку 5 Тендерної документації).

Всі вищенаведені факти є кричущими порушеннями ТОВ «ТД «Комунальна техніка» вимог Тендерної документації та Закону України «Про публічні закупівлі», не дивлячись на які замовник визнає ТОВ «ТД «Комунальна техніка» переможцем. А це вже прояв змови замовника з учасником ТОВ «ТД «Комунальна техніка», прояв корупції!!! ХАБАР!!! Це марнотратство бюджетних коштів!
Згідно Закону України «Про публічні закупівлі», вимагаємо відхилити тендерну пропозицію ТОВ «ТД «Комунальна техніка»!
В іншому випадку ми змушені звернутись до відповідних правоохоронних органів щодо неправомірного використання бюджетних коштів, громадських організацій, Антимонопольного комітету України, для роз’яснення вам принципів проведення публічних закупівель у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі», та перешкоджання корупційної змови, адже саме визначення переможцем підприємства, яке не займається торгівлею агрохімічною продукцією, яке не має матеріально-технічної бази, в штаті якого відсутні працівники, які мають необхідні знання та досвід, яке пропонує еквівалент товару без жодних обґрунтувань його технічних, якісних характеристик, без надання сертифікату якості, висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи, без надання підтвердження реєстрації в Державному реєстрі дезінфекційних засобів, вказує на договірну закупівлю.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
30 липня 2020 12:20
На Ваші Вимоги (скарги) ID: UA-2020-07-06-001055-c.c1 та ID: UA-2020-07-06-001055-c.c2 від 28.07.2020 року тендерний комітет комунального некомерційного підприємства "Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер Кіровоградської обласної ради" повідомляє наступне:
Тендерні процедури, що проводяться нами. відбуваються з суворим дотриманням ст. 5 ЗУ «Про публічні закупівлі» та здійснюються за такими принципами:1) добросовісна конкуренція серед учасників; 2) максимальна економія, ефективність та пропорційність; 3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; 4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них; 5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; 6) запобігання корупційним діям і зловживанням).
1
Вивчивши пропозицію, що була надана Учасником-переможцем, тендерний комітент погодився, що надані документи, та інформація з відкритих джерел, дозволяють зробити висновок про те, що запропоновані дезінфікуючі засоби відповідають вимогам та потребам нашого підприємства. В свою чергу відсутність досвіду застосування засобу при наявності на нього сертифікатів якості або санітарних висновків Законом не заборонено.
2
Згідно ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі», замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю. Як вбачається із наведеного вище переліку КВЕД до кваліфікаційних критеріїв не відноситься.
Згідно п. 1 Додатку 2 до ТД вимагається: Лист в довільній формі, за підписом уповноваженої особи Учасника в якому зазначається наступна інформація щодо наявності обладнання та матеріально-технічної бази. Тобто жодних вимог до наявності складських приміщень не висувалося.
Учасником в довільній формі було надано лист в якому він повідомляє про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
Одночасно з тим для нас залишилося не зрозумілим звідки в ТОВ "ПРОМОДЕЗ" з’явилася інформація про те, що співробітники Учасника – Переможця не мають досвіду в сфері торгівлі дезінфекційними засобами???
3
Відомості з ЄДРПОУ надані Учасником та знаходяться у складі тендерної пропозиції під № 19 Копія витягу з ЄДРПОУ.pdf
Завантажено в ЦБД Prozorro: 21.07.2020 14:16
Версія документу від: 21.07.2020 14:16
Розкрито: 23.07.2020 15:394

Учасником були надані скан-копії оригіналів державної санітарно-епідеміологічної служби та додатково завірені копії сертифікатів якості.

5.
Підписаний проект Договору не вимагався.

Аналізуючи останній абзац вимоги (скарги), можемо повідомити наступне: в умовах складної економічної ситуації в країні та зменшення обсягів фінансування нашого закладу на етапі реформування закладів охорони здоров’я вторинної та третинної ланки, п. 2 ст. 5 ЗУ «Про публічні закупівлі» вважається нами найбільш пріоритетним.
ПЕРЕМОЖЦЯ ВИБРАЛА ЕЛЕКТРОННА СИСТЕМА.
Тому звинувачення в хабарництві, змові, корупції на фоні того, що проводиться закупівля за найменшою запропонованою ціною вважаємо некоректними та образливими. Такий спосіб висловлювання є недопустимим.
Разом з тим, зважаючи на спробу Скаржника очорнити пропозицію Учасника-Переможця, виникає сумнів стосовно дотримання Скаржником п. 1 ст. 5 Закону.
Звернення до контролюючих органів вважаємо Вашим законним правом.
Додатково повідомляємо Вам, що пропозиція Переможця порівняно з Вашою пропозицією економить бюджетні кошти в сумі:
Лот 1 - 70`350.00 - 47`739.00 = 22 611 грн.
Лот 2 - 98`070.00 - 60`134.00 = 37 936 грн.
Всього: 60 547 грн.


Голова тендерного комітету
Олена Сорокіна

095 69 065 29
Номер вимоги: UA-2020-07-06-001055-c.c2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ПРОМОДЕЗ", Код ЄДРПОУ:41932082
Дата подання: 28 липня 2020 17:31
Вимога!
Керуючись статтями 31, 33 Закону України «Про публічні закупівлі», шановний Замовник, вимагаємо відхилити тендерну пропозицію ТОВ «ТД «Комунальна техніка», вимагаємо зазначити інформацію про переваги тендерної пропозиції ТОВ «ТД «Комунальна техніка» порівняно з нашою тендерною пропозицією.
Тендерна пропозиція ТОВ «ТД «Комунальна техніка» не відповідає вимогам ст.ст. 16, 17 Закону України «Про публічні закупівлі», Тендерній документації а саме:

1. ТОВ «ТД «Комунальна техніка» запропоновано в якості еквіваленту засіб дезінфікуючий «ITS WATER DEZ-Е», по якому не надані: ні висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, ні сертифікат якості, ні підтвердження реєстрації в Державному реєстрі дезінфекційних засобів (порушення Додатку 2, Додатку 3 Тендерної документації). Отже, засіб дезінфікуючий «ITS WATER DEZ-Е» не повинен розглядатись Замовником.
ТОВ «ТД «Комунальна техніка» запропоновано в якості еквіваленту товар «ITS WATER DEZ-355», у висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи по якому не зазначена сфера застосування: заклади охорони здоров’я (порушення Додатку 2, Додатку 3 Тендерної документації), отже засіб дезінфікуючий «ITS WATER DEZ-355» не може використовуватись за даною закупівлею та не повинен розглядатись Замовником.
ТОВ «ТД «Комунальна техніка» по всім позиціям запропоновані еквіваленти товару, по яким не надані ні інструкції, ні методичні вказівки на товар, отже відсутня інформація про товар, що не дає змогу проаналізувати можливість використання запропонованих дезінфекційних засобів в якості еквіваленту (порушення Тендерної документації).
Більше того, ТОВ «ТД «Комунальна техніка» запропонований товар, який зареєстровано 09 липня 2020 р. в Державному реєстрі дезінфекційних засобів. Отже, Учасником пропонується товар виробника ТДВ «ПХЗ «Коагулянт», який щойно пройшов реєстрацію та ще не використовувався на ринку, а тому він не перевірений у використанні.
Нами в свою чергу, запропоновано товар, який багато років на ринку, та має позитивний досвід використання замовниками.

2. Пропозиція ТОВ «ТД «Комунальна техніка» не відповідає кваліфікаційним критеріям процедури закупівлі:

З наданих ТОВ «ТД «Комунальна техніка» документів вбачається відсутність видів діяльності (КВЕДІВ), які пов’язані з торгівлею дезінфекційними засобами, що є предметом закупівлі (порушення Тендерної документації). Види діяльності Учасника: основний – оптова торгівля сільськогосподарськими машинами й устаткованням, торгівля автотранспортними засобами, виробництво металевих виробів, технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів, діяльність з прибирання, каналізація, збирання відходів. Більше того, Учасник сам в своїй довідці про наявність обладнання та матеріально-технічної бази вказує, що основний вид діяльності Учасника – торгівля автотранспортними засобами.

З наданих ТОВ «ТД «Комунальна техніка» документів вбачається відсутність складських приміщень. Так, Учасник в своїй довідці про наявність обладнання та матеріально-технічної бази підтверджує відсутність складських приміщень.

В штаті Учасника немає працівників, які мають необхідні знання та досвід в сфері торгівлі дезінфекційними засобами. В штат ТОВ «ТД «Комунальна техніка» входять: директор зі спеціальністю інженера-електрика, менеджери зі збуту зі спеціальністю - менеджер зовнішньоекономічної діяльності, інженер-механік, заступник директора з продажів – військовий технік-механік. Отже, в штаті Учасника взагалі відсутні працівники, які обізнані та мають досвід в сфері торгівлі дезінфекційних засобів. Учасник має досвід у сфері торгівлі автотранспортними, а не дезінфекційними засобами.

3. Учасником не надані Відомості з Єдиного державного реєстру підприємства та організацій України (порушення Додатку 2 Тендерної документації).
4. Учасником надано копії, а не скан-копії з оригіналів сертифікатів якості на товар (порушення Додатку 2 Тендерної документації).
5. Учасником не наданий підписаний Проект Договору купівлі-продажу (порушення Додатку 5 Тендерної документації).

Всі вищенаведені факти є кричущими порушеннями ТОВ «ТД «Комунальна техніка» вимог Тендерної документації та Закону України «Про публічні закупівлі», не дивлячись на які замовник визнає ТОВ «ТД «Комунальна техніка» переможцем. А це вже прояв змови замовника з учасником ТОВ «ТД «Комунальна техніка», прояв корупції!!! ХАБАР!!! Це марнотратство бюджетних коштів!
Згідно Закону України «Про публічні закупівлі», вимагаємо відхилити тендерну пропозицію ТОВ «ТД «Комунальна техніка»!
В іншому випадку ми змушені звернутись до відповідних правоохоронних органів щодо неправомірного використання бюджетних коштів, громадських організацій, Антимонопольного комітету України, для роз’яснення вам принципів проведення публічних закупівель у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі», та перешкоджання корупційної змови, адже саме визначення переможцем підприємства, яке не займається торгівлею агрохімічною продукцією, яке не має матеріально-технічної бази, в штаті якого відсутні працівники, які мають необхідні знання та досвід, яке пропонує еквівалент товару без жодних обґрунтувань його технічних, якісних характеристик, без надання сертифікату якості, висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи, без надання підтвердження реєстрації в Державному реєстрі дезінфекційних засобів, вказує на договірну закупівлю.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
30 липня 2020 13:20
На Ваші Вимоги (скарги) ID: UA-2020-07-06-001055-c.c1 та ID: UA-2020-07-06-001055-c.c2 від 28.07.2020 року тендерний комітет комунального некомерційного підприємства "Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер Кіровоградської обласної ради" повідомляє наступне:
Тендерні процедури, що проводяться нами. відбуваються з суворим дотриманням ст. 5 ЗУ «Про публічні закупівлі» та здійснюються за такими принципами:1) добросовісна конкуренція серед учасників; 2) максимальна економія, ефективність та пропорційність; 3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; 4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них; 5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; 6) запобігання корупційним діям і зловживанням).
1
Вивчивши пропозицію, що була надана Учасником-переможцем, тендерний комітент погодився, що надані документи, та інформація з відкритих джерел, дозволяють зробити висновок про те, що запропоновані дезінфікуючі засоби відповідають вимогам та потребам нашого підприємства. В свою чергу відсутність досвіду застосування засобу при наявності на нього сертифікатів якості або санітарних висновків Законом не заборонено.
2
Згідно ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі», замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю. Як вбачається із наведеного вище переліку КВЕД до кваліфікаційних критеріїв не відноситься.
Згідно п. 1 Додатку 2 до ТД вимагається: Лист в довільній формі, за підписом уповноваженої особи Учасника в якому зазначається наступна інформація щодо наявності обладнання та матеріально-технічної бази. Тобто жодних вимог до наявності складських приміщень не висувалося.
Учасником в довільній формі було надано лист в якому він повідомляє про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
Одночасно з тим для нас залишилося не зрозумілим звідки в ТОВ "ПРОМОДЕЗ" з’явилася інформація про те, що співробітники Учасника – Переможця не мають досвіду в сфері торгівлі дезінфекційними засобами???
3
Відомості з ЄДРПОУ надані Учасником та знаходяться у складі тендерної пропозиції під № 19 Копія витягу з ЄДРПОУ.pdf
Завантажено в ЦБД Prozorro: 21.07.2020 14:16
Версія документу від: 21.07.2020 14:16
Розкрито: 23.07.2020 15:394

Учасником були надані скан-копії оригіналів державної санітарно-епідеміологічної служби та додатково завірені копії сертифікатів якості.

5.
Підписаний проект Договору не вимагався.

Аналізуючи останній абзац вимоги (скарги), можемо повідомити наступне: в умовах складної економічної ситуації в країні та зменшення обсягів фінансування нашого закладу на етапі реформування закладів охорони здоров’я вторинної та третинної ланки, п. 2 ст. 5 ЗУ «Про публічні закупівлі» вважається нами найбільш пріоритетним.
ПЕРЕМОЖЦЯ ВИБРАЛА ЕЛЕКТРОННА СИСТЕМА.
Тому звинувачення в хабарництві, змові, корупції на фоні того, що проводиться закупівля за найменшою запропонованою ціною вважаємо некоректними та образливими. Такий спосіб висловлювання є недопустимим.
Разом з тим, зважаючи на спробу Скаржника очорнити пропозицію Учасника-Переможця, виникає сумнів стосовно дотримання Скаржником п. 1 ст. 5 Закону.
Звернення до контролюючих органів вважаємо Вашим законним правом.
Додатково повідомляємо Вам, що пропозиція Переможця порівняно з Вашою пропозицією економить бюджетні кошти в сумі:
Лот 1 - 70`350.00 - 47`739.00 = 22 611 грн.
Лот 2 - 98`070.00 - 60`134.00 = 37 936 грн.
Всього: 60 547 грн.


Голова тендерного комітету
Олена Сорокіна

095 69 065 29

Документи подані скаржником

28 липня 2020 17:24
Вимога.docx

Документи подані скаржником

28 липня 2020 17:31
Вимога.docx

Документи

30 липня 2020 13:20
Відповідь

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: Лот – 1: ДезТабНью, 1 л; МедіДес, 1 л; СефДез Квік, 1 л; СефДез Хенд, 1 л.
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 73 800,00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 369,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Аукціон

Початок: 23 липня 2020 14:40
Закінчення: 23 липня 2020 15:13
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

150 банк
ДезТабНью, 1 л
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція
Доставка: 25009, Україна, Кіровоградська область, м.Кропивницький, , вул.Габдрахманова 18/29
Дата доставки: 31 грудня 2020
30 флак.
МедіДес, 1 л
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція
Доставка: 25009, Україна, Кіровоградська область, м.Кропивницький, , вул.Габдрахманова 18/29
Дата доставки: 31 грудня 2020
40 флак.
СефДез Квік, 1 л
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція
Доставка: 25009, Україна, Кіровоградська область, м.Кропивницький, , вул.Габдрахманова 18/29
Дата доставки: 31 грудня 2020
40 флак.
СефДез Хенд, 1 л
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція
Доставка: 25009, Україна, Кіровоградська область, м.Кропивницький, , вул.Габдрахманова 18/29
Дата доставки: 31 грудня 2020

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 20 Банківські 100

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Немає

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 23 липня 2020 15:13

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ДЕЗ-2018" 72 050,00
UAH з ПДВ
72 050,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ПРОМОДЕЗ" 70 350,00
UAH з ПДВ
70 350,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ІМЕД" 62 960,00
UAH з ПДВ
47 740,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ТД "Комунальна техніка" 58 265,00
UAH з ПДВ
47 739,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

21 липня 2020 12:40
sign.p7s
21 липня 2020 12:38
ХЛОРЕЛЬ таб.2,7.pdf
21 липня 2020 12:38
МедіДес 1л.pdf
21 липня 2020 12:38
Лагоцид 100.pdf
21 липня 2020 12:38
Деканаль.pdf
21 липня 2020 12:38
БактеріоДез нью ф 1л.pdf
21 липня 2020 12:38
Статут ДЕЗ-2018.pdf
21 липня 2020 12:38
Рішення №1.pdf
21 липня 2020 12:38
Пропозиція.pdf
21 липня 2020 12:38
Проект договору.pdf
21 липня 2020 12:38
Наказ.pdf
21 липня 2020 12:38
Довідка ст 17.pdf
21 липня 2020 12:38
Витяг ДЕЗ-2018 27.06.2019.pdf
21 липня 2020 12:38
image6.jpeg
21 липня 2020 12:38
image5.jpeg
21 липня 2020 12:38
image4.jpeg
21 липня 2020 12:38
image3.jpeg
21 липня 2020 12:38
image2.jpeg
21 липня 2020 12:38
image1.jpeg

Публічні документи

29 липня 2020 15:55
sign.p7s
29 липня 2020 15:54
п.12 ч.1 ст.17.pdf
29 липня 2020 15:54
ч.2 ст.17.pdf
29 липня 2020 15:53
Довідка МВС.pdf
21 липня 2020 14:18
sign.p7s
21 липня 2020 14:16
24 Ст. 17.pdf
21 липня 2020 14:16
07 Копія Статуту.pdf
21 липня 2020 14:16
11 Гарантійний лист.pdf
21 липня 2020 14:16
09 ІПН Барахтянський.pdf
21 липня 2020 14:16
Лист МОЗ Дезакват 9.pdf
21 липня 2020 14:16
СЕЗ Парастерил.pdf
21 липня 2020 14:16
Лист МОЗ DEZ-373-E.pdf
21 липня 2020 14:16
СЕЗ 373-Е.pdf
21 липня 2020 14:16
СЕЗ Дезакват 9.PDF
21 липня 2020 14:16
Лист МОЗ Парастерил.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ТД "Комунальна техніка"
#39588481
Переможець 47 739,00
UAH з ПДВ
27 липня 2020 20:46

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 27 липня 2020 20:46

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ТД "Комунальна техніка"
#39588481
47 739,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
10 серпня 2020 13:12
Договір укладений
10 серпня 2020 13:08
Договір укладений
10 серпня 2020 13:08
Договір укладений
10 серпня 2020 13:08
Договір укладений
10 серпня 2020 13:08
Договір укладений
10 серпня 2020 13:08
Договір укладений
10 серпня 2020 13:08
Договір укладений
10 серпня 2020 13:08

Актуальні тендери

До пошуку