Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

послуги з доступу до системи електронна школа для учнів закладів загальної середньої освіти Суворовського району м. Одеси та надання консультаційних послуг щодо використання системи
Очікувана вартість
3 884 900,00 UAH
UA-2020-06-11-001636-a 9ea5eb618d934a058a2ae1a4626889e3
Відкриті торги    Торги не відбулися
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Павленко Світлана Станіславівна

+380482340480 nkholodniak@gmail.com

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: КУ Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Суворовського району м. Одеси
Код ЄДРПОУ: 40703235
Місцезнаходження: 65003, Україна , Одеська обл., Одеса, вул. Отамана Головатого, 99
Контактна особа: Павленко Світлана Станіславівна
+380482340480
nkholodniak@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 11 червня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 29 червня 2020 17:00
Оскарження умов закупівлі: до 05 липня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 09 липня 2020 17:00
Очікувана вартість: 3 884 900,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 19 424,50 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:72260000-5: Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
31 послуга
послуги з доступу до системи електронна школа для учнів закладів загальної середньої освіти Суворовського району м. Одеси та надання консультаційних послуг щодо використання системи
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 65000, Україна, Одеська область, м.Одеса, заклади освіти Суворовського району м.Одеси
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 серпня 2020
ДК 021:2015: 72260000-5 — Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Оплата здійснюється за фактично поставлений товар згідно накладних (або видаткових накладних) на протязі 10 банківських днів після надходження відповідних бюджетних коштів на рахунки Замовника. Пiсляоплата 10 Банківські 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-06-11-001636-a.b1
Статус:
Вирішена
Учасник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЗЮБІНА АННА ВОЛОДИМИРІВНА, Код ЄДРПОУ:3595004204
Дата подання: 20 червня 2020 14:26
Вимога на умови закупівлі
Під час ознайомлення з Тендерною документацією по закупівлі UA-2020-06-11-001636-a «ДК 021:2015 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (надання послуг з доступу до системи електронна школа для учнів закладів загальної середньої освіти Суворовського району м. Одеси та надання консультаційних послуг щодо використання системи)» було з’ясовано, що тендерна документація містить деякі невідповідності та сформульовані вимоги щодо надання документів спотворюють закупівлю та створюють дискримінаційні наслідки.
Так,
- Розділ 1 п.6 містить посилання на товар при здійсненні закупівлі послуг, а саме
«Розрахунки за поставлений товар здійснюватимуться у національній валюті України згідно з договором про закупівлю.
Учасник визначає ціни на товари які він пропонує поставити, надати, виконати за Договором про закупівлю, з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, про що учасник має надати гарантійний лист у складі тендерної пропозиції.».
- Додаток 1 до тендерної документації містить інформацію про необхідність наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід не зрозуміло за якою формою, а саме, «……. Учасник надає інформаційну довідку, складену в довільній формі.» або «Довідка подається у нижченаведеній формі, завірена власним підписом та печаткою за наявністю».
- Додаток 5 до тендерної документації містить вимогу щодо надання у складі тендерної пропозиції Учасник погодження на використання електронних інтерактивних підручників у загальноосвітніх навчальних закладах від Міністерства освіти і науки України (лист або Свідоцтво), але предметом закупівлі є послуги з доступу до системи електронна школа для учнів закладів загальної середньої освіти Суворовського району м. Одеси та надання консультаційних послуг щодо використання системи.
З технічної точки зору, послуги з доступу до системи електронна школа для учнів закладів загальної середньої освіти Суворовського району м. Одеси та надання консультаційних послуг щодо використання системи кардинально відрізняється від послуг пов’язаних з використанням електронних інтерактивних підручників.
Отже, вимоги тендерної документації містять дискримінаційні наслідки в технічних вимогах закупівлі.
Проект договору містить інформацію про інший предмет закупівлі, а саме, замість «ДК 021:2015 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (надання послуг з доступу до системи електронна школа для учнів закладів загальної середньої освіти Суворовського району м. Одеси та надання консультаційних послуг щодо використання системи)» п. 1.1. проекту договору зазначає «…….ДК 021:2015 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (надання послуг з доступу до системи електронних інтерактивних підручників для учнів закладів загальної середньої освіти Суворовського району м. Одеси та надання консультаційних послуг щодо використання системи)».
На підставі вищезазначеного просимо внести зміни до тендерної документації та правильно сформувати тип закупівлі в тендерній документації, визначити чіткий спосіб надання довідки про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід та виключити з тендерної документації дискримінаційні наслідки в технічних вимогах.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
24 червня 2020 12:48
Шановний Учасник! Тендерним комітетом була уважно розглянута Ваша вимога UA-2020-06-11-001636-a.b1 та за результатами розгляду повідомляємо наступне.
1. Стосовно посилання у тендерній документації на товар замість послуги – тендерним комітетом будуть внесені зміни до тендерної документації. Також щодо зазначення «Розрахунки за поставлений товар здійснюватимуться у національній валюті України згідно з договором про закупівлю.
Учасник визначає ціни на товари які він пропонує поставити, надати, виконати за Договором про закупівлю, з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, про що учасник має надати гарантійний лист у складі тендерної пропозиції» повідомляємо наступне.
Відповідно до ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» у тендерній документації зазначається валюта, у якій повинна бути зазначена ціна тендерної пропозиції. Тендерна документація може містити правила зазначення в договорі про закупівлю грошового еквівалента в національній чи іноземній валюті за офіційним курсом, установленим Національним банком України станом на дату проведення електронного аукціону.
У пункті 6 тендерної документації чітко визначено «Валютою тендерної пропозиції є гривня.
Розрахунки за поставлений товар здійснюватимуться у національній валюті України згідно з договором про закупівлю.
Учасник визначає ціни на товари які він пропонує поставити, надати, виконати за Договором про закупівлю, з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, про що учасник має надати гарантійний лист у складі тендерної пропозиції. У разі якщо учасником процедури закупівлі є нерезидент, такий учасник має зазначити ціну тендерної пропозиції у національній валюті України (гривня)». Також очікувана вартість предмета закупівлі зазначена Замовником із врахуванням всіх податків та зборів.
Статтею 5 ЗУ «Про публічні закупівлі» зазначено, що одним із принципів здійснення закупівлі є максимальна економія, ефективність та пропорційність.
Враховуючи вищевикладене, вважаємо, що ствердження стосовно того, що дані пункти є дискримінаційними є невірним та учасником не надано посилання на норми законів України для спростування даних пунктів.

2. Стосовно довідки про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід повідомляємо наступне.
На підтвердження відповідності встановленому критерію Учасник надає інформаційну довідку, складену в довільній формі із зазначенням відомостей, або у наведеній у тендерній документації формі. У разі надання довідки у довільній формі, у такій довідці повинні міститись відомості, зазначені у формі Додатку 1. Довідка у довільній формі або у встановленій Замовником формі повинна бути завірена власним підписом Учасника та печаткою за наявністю.
3. Як вбачається з умов тендерної документації, система електронна школа, окрім функціонування у системі електронних сервісів: електронного розкладу, електронного щоденника, електронного журналу тощо, містить в себе таку складову, як можливість користування електронними підручниками.
В зв’язку з цим та у відповідності до нормативних документів МОН України щодо електронного підручника, до тендерної документації внесена вимога щодо погодження на використання електронних інтерактивних підручників у загальноосвітніх навчальних закладах від Міністерства освіти і науки (лист або Свідоцтво).
Вважаємо, що вимога не дискримінаційна та такою, що відповідає чинному законодавству.
Тендерним комітетом будуть внесені зміни (додаток № 6 тендерної документації) проекту договору п. 1.1.

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2020-06-11-001636-a.a2
Статус:
Скасовано
Скаржник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЗЮБІНА АННА ВОЛОДИМИРІВНА, Код ЄДРПОУ:3595004204
Вимога щодо тендерної документації
Під час ознайомлення з Тендерною документацією по закупівлі UA-2020-06-11-001636-a «ДК 021:2015 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (надання послуг з доступу до системи електронна школа для учнів закладів загальної середньої освіти Суворовського району м. Одеси та надання консультаційних послуг щодо використання системи)» було з’ясовано, що тендерна документація містить невідповідності сформованих технічних вимог, а саме: У додатку 5 Тендерної документації міститься наступне – «У складі тендерної пропозиції Учасник надає погодження на використання електронних інтерактивних підручників у загальноосвітніх навчальних закладах від Міністерства освіти і науки України (лист або Свідоцтво).» та «Наявність не менше 500 підручників, відповідно переліку підручників, які використовуються Закладами (Додаток 7).» Отже, за інформацією Інституту модернізації змісту освіти, який надає грифи (свідоцтва) щодо використання у освітньому просторі України електронних підручників зазначено наступне: - Гриф МОН України має 23 електронних підручника - Ці підручники проходять апробацію в 100 навчальних закладах України у рамках дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня - У вільному доступі цих електронних підручників нема. Таким чином, виконання вищезазначених вимог тендерної документації неможливо жодним з учасників. Вимагаємо Вас звернути на цей факт увагу та внести відповідні зміни до Тендерної документації.
Розгорнути Згорнути
Документи
Причина: Період оскарження закінчився

Документи подані скаржником

26 червня 2020 13:55
Вимога .pdf

Інформація про відміну

Дата відміни
09 липня 2020 17:00
Причина відміни
Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій