"Щебінь, відсів" - 2 лоти (Лот № 1– Щебінь гранітний;Лот № 2 – Відсів гранітний)
Очікувана вартість
3 800 000,00 UAH
UA-2020-06-05-007227-b 81f054d1348b4bc6b8195aad8970c315
Відкриті торги    Пропозиції розглянуті    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування: КП "Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство"
Код ЄДРПОУ: 03357562
Місцезнаходження: 58029, Україна , Чернівецька обл., м.Чернівці, вул. КОШОВОГО, 41 А
Контактна особа: Валентина Андроник
+380951018620
mkpshep2@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 05 червня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 12 червня 2020 10:00
Оскарження умов закупівлі: до 18 червня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 22 червня 2020 10:00
Очікувана вартість: 3 800 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 93 125,00 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Документація

Тендерна документація

05 червня 2020 17:51
Електронний цифровий підпис
05 червня 2020 17:49
ТД -20 ЩЕБЕНЬ.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Обмеження конкуренції
Дата подання: 09 червня 2020 18:09
Дата відповіді: 12 червня 2020 18:50
Доброго дня шановний Замовнику. Абзацами 3,4,5 п.п.1.1.1. пункту 1.1 Додатку 1 до тендерної документації передбачено: -навантажувачі сипучих матеріалів –не менше 2(двох) одиниць; -наявність в учасника майданчика для складування та зберігання товару, що є предметом закупівлі, на території Чернівецької області. -наявність в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика). Наявність навантажувачів, майданчика та підїздної колії в Чернівецькій області є обмеженням конкуренції, оскільки п.п.1.2 п.1 Розділу 5 Тендерної документації передбачено: Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Наше підприємство здійснює поставки автомобілями самоскидами напряму з карєрів виробників гранітної продукції і потреби у складуванні, залізнодорожній гілці та навантажувачах у Чернівецькій області - ми не маємо. Вимагаємо усунути вищезгадані обмеження, оскільки вони суперечать вимогам п.4 ст.5 Закону України "Про публічні закупівлі".
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Дякую за запитання! Розглянувши Ваше запитання повідомляємо наступне, що враховуючи правові та економічні засади проведення публічних закупівель Замовником оголошена публічна закупівля UA-2020-06-05-007227-b Відкриті торги на предмет закупівлі: «Щебінь, відсів » - 2 лоти(Лот № 1–Щебінь гранітний; Лот № 2 – Відсів гранітний) Код 021: 2015 - 14210000-6 «Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі»
У відповідності до ст.24 Закону України «Про публічні закупівлі» повідомляємо, що ТД по закупівлі «Щебінь, відсів » - 2 лоти(Лот № 1–Щебінь гранітний; Лот № 2 – Відсів гранітний) була розроблена відповідно до ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» та з дотриманням всіх вимог ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі».
Також під час формування Тендерної документації з урахуванням предмету закупівлі, керуючись ч. 3 ст. 22 Закону Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Звертаємо увагу, що згідно п.1 та п.2 ст. 16 Закону передбачено загальну вимогу щодо наявності учасника процедури закупівлі обладнання та матеріально-технічної бази, тобто Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям та установлює один або декілька кваліфікаційних критеріїв:
На підставі викладеного, Замовник керуючись ч. 3 ст. 22 Закону доповнено уточнення до кваліфікаційний вимог, які учасники закупівлі повинні виконати під час формування та подання документів у складі пропозицій.
Згідно п. 1.1. Додатку 1 до Тендерної документації встановлена вимога, про документи, які повинен надати учасник у складі тендерної пропозиції, для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям встановленим замовником відповідно ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: Довідку у довільній формі за підписом керівника або уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою (у разі її наявності та використання),про наявність обладнання та матеріально-технічної бази необхідної для забезпечення постачання товару, що є предметом закупівлі та виконання умов договору -вантажні транспортні засоби вантажопідьємністтю –не менше 15 тон – не менше 6 (шести) одиниць; -навантажувачі сипучих матеріалів –не менше 2(двох) одиниць; -наявність в учасника майданчика для складування та зберігання товару, що є предметом закупівлі, на території Чернівецької області;
- наявність в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика).
У разі використання обладнання та матеріально-технічної бази механізмів, техніки на правах користування або згідно послуг будівельної техніки, надаються копії документів про право користування або про надання послуг техніки.
Зазначена вимога, передбачає надання підтвердження спроможності постачальника якісно та у найкоротші строки виконувати умови договору з постачання предмету закупівлі.
Зазначеною вимогою Замовник ні в якому разі не встановлює дискримінаційні вимоги до учасників, щодо обмеження кола потенційних учасників, зазначена вимога встановлена з урахуванням необхідності оперативно отримувати предмет закупівлі (щебінь та відсів), який потребується для здійснення постійного виробничого процесу Замовника. Крім того, для безперебійного виробничого процесу Замовником сплановано отримання предмету закупівлі враховуючі відповідну матеріальну технічну базу, зокрема залізничну колію.
Замовник має попередній досвід коли учасники після підписання договору з метою економії власних коштів, спрощення обов’язків щодо виконання умов договору, ігноруючи вимоги дотримання технічного завдання, здійснюють постачання предмету закупівлі автомобільним вантажним транспортом на свій розсуд недотримуючись обсягів та графіку виробничого процесу, переслідуючи тільки одну мету отримання більшої суми доходу.
Звертаємо увагу, що Замовником не встановлені більш конкретні вимоги до майданчика для складування та зберігання товару, як наприклад (за розміром,оснащенням,кількістю)що могло безпосередньо обмежувати коло потенційних учасників,а лише наявність (чи у власності чи в інший спосіб користування) що дасть змогу Постачальнику складувати мінімальну кількість товару,а Замовнику безперебійно отримувати товар.
Вимоги викладені в ТД по закупівлі не є надмірними чи деталізованими,а реалізують надане Законом право Замовника в своїй господарській діяльності закупити товар керуючись принципами здійснення закупівель згідно Закону України «Про публічні закупівлі» та самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, встановити вимоги ТД та перелік документів ,якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам. Зауважуюємо також, що згідно п.3 ст. 29 Закону «Ціна» є лише одним із критеріїв оцінки.
На підставі викладеного, Замовник не погоджується зі змістом вимоги, щодо встановлення дискримінаційних вимог до учасників та немає аргументованих підстав для внесення змін до Тендерної документації.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-06-05-007227-b.a1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ Коллаба, Код ЄДРПОУ:41737637
Дата подання: 07 липня 2020 10:38
Скарга на рішення Замовника, що прийняте після розгляду тендерних пропозицій учасників на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначення відповідності учасників кваліфікаційним критеріям.
КП "Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство" (далі – Замовник) було розпочато проведення процедури відкритих торгів про проведення закупівлі щодо закупівлі предмету за кодом CPV «ДК 021:2015 (14210000-6 – гравій, пісок, щебінь і наповнювачі («Щебінь, відсів » - 2 лоти (Лот № 1–Щебінь гранітний; Лот № 2 – Відсів гранітний) – ідентифікатор закупівлі – UA-2020-06-05-007227-b.
В рамках строку на подання тендерних пропозицій товариством з обмеженою відповідальністю «КОЛЛАБА» (далі ТОВ «КОЛЛАБА», Скаржник) було подано документи для участі в оголошеній Замовником процедурі закупівлі.
За результатами електронного аукціону, що відбувся 23 червня 2020 року найбільш економічно вигідною стала пропозиція ТОВ «Коллаба» в розмірі:
• Лот № 1–Щебінь гранітний 1870500,00 грн
• Лот № 2 – Відсів гранітний 1394400, 00 грн
30 червня 2020 року Протокольним рішенням № 53 уповноваженої особи Замовника про визначення переможця:
відхилено тендерну пропозицію ТОВ "Коллаба" по двох лотах;
визнано переможцем ТОВ "Скорпіон-15" по двох лотах та прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю з ТОВ "Скорпіон-15".
Скаржник категорично не погоджується з рішенням, яке було прийнято Замовником, стосовно своєї дискваліфікації та акцепту тендерної пропозиції ТОВ "Скорпіон-15", оскільки при проведенні розгляду тендерної пропозиції даного Учасника було допущено порушення процедури, яка передбачена Законом, а також порушено один з принципів, регламентованих нормами ст..3 Закону, а саме принцип об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій. Зазначене вище підтверджується відомостями, які містяться в публічному доступі на веб-порталі Уповноваженого органу.
Дискваліфікація Скаржника обумовлена Замовником відсутністю в тендерній пропозиції:
1. Довідки у довільній формі за підписом керівника або уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою (у разі її наявності та використання), про наявність обладнання та матеріально-технічної бази необхідної для забезпечення постачання товару, що є предметом закупівлі та виконання умов договору -вантажні транспортні засоби вантажопідьємністтю –не менше 15 тон – не менше 6 (шести) одиниць; -навантажувачі сипучих матеріалів –не менше 2(двох) одиниць;
2. Наявності в учасника майданчика для складування та зберігання товару, що є предметом закупівлі, на території Чернівецької області;
3. Наявності в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика).

Вказаний висновок Замовника по пунктам 1 та 2 є хибним та не відповідає реальним обставинам справи та спростовується документами, доданими Скаржником до тендерної документації. Згідно п. 1.1. Додатку 1 до Тендерної документації встановлена вимога, про документи, які повинен надати учасник у складі тендерної пропозиції, для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям встановленим замовником відповідно ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: У разі використання обладнання та матеріально-технічної бази механізмів, техніки на правах користування або згідно послуг будівельної техніки, надаються копії документів про право користування або про надання послуг техніки, тому Скаржником в складі тендерної документації додано наступні файли:
"1.1 мтб.PDF" (Довідка у довільній формі за підписом керівника та завірена печаткою про наявність обладнання та матеріально-технічної бази необхідної для забезпечення постачання товару, що є предметом закупівлі та виконання умов договору);
"Договір оренди ТЗ.pdf" (засвідчення факту наявності вантажних транспортних засобів вантажопідємністтю –не менше 15 тон –6 (шести) одиниць; - навантажувачів сипучих матеріалів –2(двох) одиниць;
"Договір оренди площадки.pdf" (засвідчення факту Наявності в учасника майданчика для складування та зберігання товару, що є предметом закупівлі, на території Чернівецької області).
Що стосується п. 3 мотивації дисквалівфікації, а саме: Наявності в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика).
Зазначаю, що дана вимога Замовника встановлює дискримінаційні вимоги до учасників, щодо обмеження кола потенційних учасників, оскільки п.п.1.2 п.1 Розділу 5 Тендерної документації передбачено: Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Наше підприємство займається поставкою сипучих будівельних інертних матеріалів залізничним транспортом в межах всієї України - від Сумщини до Закарпаття (дивись файли "Досвід.pdf" та "1.3 Довідка про досвід виконання аналогічного договору. pdf.pdf") та чітко усвідомлює, що наявність/відсутність договору оренди колії жодним чином не впливає на оперативність отримування предмету закупівлі (щебінь та відсів), який потребується для здійснення постійного виробничого процесу Замовника. Постачання предмету закупівлі Скаржником завжди здійснюється з дотриманням обсягів та графіку виробничого процесу Замовника в рамках договірних відносин, що також підтверджено перерахованими вище документами, доданими до тендерної пропозиції.


Скаржником було проведено детальний аналіз тендерної пропозиції ТОВ «Скорпіон-15» - Учасника, тендерна пропозиція, якого згідно рішення Замовника була акцептована та було виявлено у ній невідповідність вимогам Замовника встановленим у тендерній документації.
Тендерна пропозиція ТОВ "Скорпіон-15" взагалі не стосується предмету закупівлі: щебінь та відсів ГРАНІТНИЙ, та не відповідає вимогам пп. 1.3, 2.9-2.11 Додатку 1 до тендерної документації. Весь перелік документів: підтвердження досвіду, договори з виробником, сертифікати, протоколи, видаткові накладні, довідки про наявність товару не мають жодного відношення до предмету закупівлі, оскільки ТОВ "Бурдяківський спецкарєр" займається добуванням будівельного каменю, а не ГРАНІТУ.

Прийнявши рішення та визнавши тендерну пропозицію ТОВ «Скорпіон-15», Замовник порушив один з головних принципів здійснення закупівель: а саме: «Об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій».

Як видно з нашого аналізу пропозиція ТОВ «Скорпіон-15» не відповідає вимогам тендерної документації Замовника, а тому повинна бути відхилена.

Вимагаємо від тендерного комітету КП "Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство" усунути порушення, а саме:
1. дискваліфікацію пропозиції ТОВ "Коллаба" відмінити;
2. пропозицію ТОВ «Скоріон-15» - дискваліфікавути;
3. визнати ТОВ "Коллаба" переможцем тендерної закупівлі - ідентифікатор UA-2020-06-05-007227-b.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
09 липня 2020 15:19
За результатами розгляду Вашої вимоги (скарги) за лотом № 1 та лотом № 2 відкритих торгів ID UA-2020-06-05-007227-b на прийняте рішення Замовника щодо кваліфікації та оцінки пропозицій учасників процедури закупівлі, а також оголошення наміру про укладання договору, повідомляємо, що Замовником кваліфікація Учасників була проведена керуючись принципами здійснення закупівель з чітким дотриманням вимог та норм Закону України «Про публічні закупівлі» та не погоджуємось з наведеними Вами ствердженнями та інформацією у скарзі, зокрема:
Звертаємо Вашу увагу, що під час попереднього розгляду та кваліфікації пропозиції учасника ТОВ Коллаба, встановлено невідповідність кваліфікаційним критеріям передбаченим ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та вимогам п. 1.1. Додатку 1 (Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій). Однак з метою дотримання принципів здійснення публічних закупівель та вимог діючого законодавства, керуючись положенням ч. 16 ст. 29 Закону Замовником в системі розміщено повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону.
Таким чином керуючись ч.16 ст.29 Закону з метою усунення виявлених невідповідностей, Вам, як учаснику надано можливість протягом 24 годин з моменту оприлюднення в електронній системі закупівель цього повідомлення надати виправлені (уточнені) документи на виконання встановлених невідповідностей згідно ст. 16 Закону. Інформацію необхідно надати шляхом оприлюднення в електронній системі..
На підставі чого, в електронній системі 25 червня 2020 року у 19:47 завантажено документи згідно зазначеного повідомлення не в повному обсязі, Учасник виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності до п.1.3 Додатку 1 Тендерної документації по предмету закупівлі(відповідні документи надані), та не виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності до п.1.1 Додатку 1 Тендерної документації по предмету закупівлі що подані ним у своїй тендерній пропозиції, а саме
-не була подана Довідка в довільній формі про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій необхідних для забезпечення постачання товару та виконання умов договору,з інформацією -вантажні транспортні засоби вантажопідьємністтю –не менше 15 тон – не менше 6 (шести) одиниць; -навантажувачі сипучих матеріалів –не менше 2(двох) одиниць, -наявність в учасника майданчика для складування та зберігання товару, що є предметом закупівлі, на території Чернівецької області,-наявність в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика.
-не надані документи, щодо наявності в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика) протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей), тобто невідповідності не були усунуті в повному обсязі Вимоги.
Наголошуємо, що під час кваліфікації та оцінки пропозиції учасників закупівлі Замовник повинен здійснити розгляд наданих учасником документів на відповідність вимогам та умовам Тендерної документації, враховуючи наявність вищезазначених вимог згідно ст. 16 Закону до матеріально-технічної бази, виникли підстави для відхилення пропозиції учасника керуючись ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі», в результаті чого Замовник зобов’язаний прийняти рішення про відхилення пропозиції учасника ТОВ Коллаба та керуючись ст. 29 здійснити розгляд наступного за результатами аукціону учасника ТОВ "СКОРПІОН-15".
Вищезазначений зміст дій та прийнятих рішень Замовника зазначено у протокольному рішенні Уповноваженої особи № 52 від 30 червня 2020 року.
Стосовно розгляду та кваліфікації учасника ТОВ "СКОРПІОН-15", повідомляємо, що Замовником на виконання ст. 29 Закону здійснено вивчення та аналіз наданих документів у складі пропозиції вищезазначеного учасника. Під час перевірки яких встановлено, що учасником 20 червня 2020 року завантажено договори № 33 від 02.01.2020 року та 49 від 26.02.2019 укладені між учасником ТОВ "СКОРПІОН-15" та ТОВ «Бурдяківський спецкар’єр», договір укладений між учасником ТОВ "СКОРПІОН-15" та ТОВ «Ліс» №16/09/2019 від 16.08.2019, а також видаткові накладні за вищезазначеними договорами.
Особливо звертаємо Вашу увагу на видаткові накладні від 20.02.2020 року №35; від 22 лютого № 36; від 27 лютого 2020 року № 65 від постачальника ТОВ «Ліс», які присутні в складі тендерної пропозиції учасника ТОВ "СКОРПІОН-15" де вказано придбання та наявність в Учасника - ЩЕБЕНЬ ГРАНІТНИЙ та ВІДСІВ ГРАНІТНИЙ - що відповідає предмету закупівлі.
Крім того на виконання умов тендерної документації учасником надано Гарантійні листи щодо наявності в учасника товару на майданчику та Гарантійний лист-підтвердження відповідності товару технічним, якісним та кількісним вимогам до предмету закупівлі.
За результатами вивчення якісних документів, встановлено дотримання вимог технічного завдання щодо фракційності та відповідності ДСТУ Б В.2.7-75-98 «Щебінь і гравій щільні природні для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій та робіт».
Таким чином Замовник не має законної підстави для відхилення пропозиції учасника згідно ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі».
З огляду на вищевикладене Ваша Вимога не може бути задоволена та підлягає відхиленню.
Номер вимоги: UA-2020-06-05-007227-b.c5
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: ТОВ Коллаба, Код ЄДРПОУ:41737637
Дата подання: 10 липня 2020 19:28
повторна скарга на рішення замовника
Скарга
на рішення Замовника,


КП "Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство" (далі – Замовник) було розпочато проведення процедури відкритих торгів про проведення закупівлі щодо закупівлі предмету за кодом CPV «ДК 021:2015 (14210000-6 – гравій, пісок, щебінь і наповнювачі («Щебінь, відсів » - 2 лоти (Лот № 1–Щебінь гранітний; Лот № 2 – Відсів гранітний) – ідентифікатор закупівлі – UA-2020-06-05-007227-b.
відхилено тендерну пропозицію ТОВ "Коллаба" по двох лотах;
визнано переможцем ТОВ "Скорпіон-15" по двох лотах та прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю з ТОВ "Скорпіон-15".
відхілено скаргу ТОВ "Коллаба" на незаконне рішення ЗАМОВНИКА.
Скаржник категорично не погоджується з рішенням, яке було прийнято Замовником, стосовно своєї дискваліфікації та акцепту тендерної пропозиції ТОВ "Скорпіон-15", оскільки при проведенні розгляду тендерної пропозиції даного Учасника було допущено порушення процедури, яка передбачена Законом, а також порушено один з принципів, регламентованих нормами ст..3 Закону, а саме принцип об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій. Зазначене вище підтверджується відомостями, які містяться в публічному доступі на веб-порталі Уповноваженого органу.
Нами надано вичерпний перелік документів відповідно до вимог тендерної документації, де відображено наявність у нас 6 транспортних засобів, двох навантажувачів, відкритої площадки на території Чернівецької області, надані договори з виробниками ГРАНІТНОЇ продукції, сертифікати та паспорти на ГРАНІТНУ продукцію, видатковими накладними підтверджено факт придбання у ВИРОБНИКІВ (ТОВ "Селищанський гранітний карєр", ТОВ "Гніванський гранітний карєр", ТОВ "Вирівський карєр") ГРАНІТНОЇ продукції щебню Гранітного всіх фракцій, які є предметом закупівлі, залізнично-транспортними накладними підтверджено досвід поставки Гранітного щебню і відсіву залізничними партіями 5-25 вагонів.
ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ ТОВ "КОЛЛАБА" ЕКОНОМІЧНО ВИГІДНІША ЗА ЛОТОМ №1 НА 220 000, 00 ГРН, ЗА ЛОТОМ № 2 НА 223 100, 00 ГРН
Не дивлячись на викладене, Уповноважена особа Замовника вперто продовжує лобіювати Інтереси ТОВ "Скорпіон-15" та не помічати всі недоліки його заявки, а саме:
в файлі "Договір оренди території" міститься договір оренди нежитлового приміщення
в файлі "Договір оренди залізнодорожньої колії" міститься документ без підпису директора ТОВ "Скорпіон-15", тоб то недійсний договір
Отже ТОВ "Скорпіон-15" в порушення п. 1.1 Додатк 1 до тендерної документації не підтвердив належним чином факт наявності у нього відкритої площадки для складування сипучих матеріалів та факт оренди залізничної колії.

Щодо відповідності пропозиції ТОВ "Скорпіон-15" вимогам Замовника про придбання ГРАНІТНОЇ продукції. Замовник в своїй відповіді на мою скаргу зокрема зазначає: договір укладений між учасником ТОВ "СКОРПІОН-15" та ТОВ «Ліс» №16/09/2019 від 16.08.2019, а також видаткові накладні за вищезазначеними договорами. Особливо звертаємо Вашу увагу на видаткові накладні від 20.02.2020 року №35; від 22 лютого № 36; від 27 лютого 2020 року № 65 від постачальника ТОВ «Ліс», які присутні в складі тендерної пропозиції учасника ТОВ "СКОРПІОН-15" де вказано придбання та наявність в Учасника - ЩЕБЕНЬ ГРАНІТНИЙ та ВІДСІВ ГРАНІТНИЙ - що відповідає предмету закупівлі. Крім того на виконання умов тендерної документації учасником надано Гарантійні листи щодо наявності в учасника товару на майданчику та Гарантійний лист-підтвердження відповідності товару технічним, якісним та кількісним вимогам до предмету закупівлі.За результатами вивчення якісних документів, встановлено дотримання вимог технічного завдання щодо фракційності та відповідності ДСТУ Б В.2.7-75-98 «Щебінь і гравій щільні природні для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій та робіт».
Така позиція представника Замовника є незаконною, упередженою і не відповідає вимогам тендерної документації та реальним обставинам справи:
1. ТОВ "ЛІС", код ЄДРПОУ 19407655, 08132, Київська обл., Києво-Святошинський район, місто Вишневе, ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА, будинок 15 відповідно до Даних органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік - Код КВЕД 47.73 Роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах.
2. За юридичною адресою ТОВ "Ліс" і взагалі на території Києво-Святошинського району Київщини відсутні будь-які поклади гранітів;
3. Уважно переглянувши кожен документ пропозиції ТОВ "Скорпіон-15" я не виявив видаткові накладні за лютий 2020 року, на які посилається представник замовника
4. Гарантійні листи і твердження представника Замовника що до того, що вони щось підтверджують є фікцією.
4.1 Гарантійний лист, яким повідомляється про наявність на складі 50% товару - фікція. Складу немає. Товару немає. Договори і видаткові не надані.
4.2 Гарантійний лист про відповідність пропозиції Учасника технічним вимогам, викладеним в Додатку №2 - фікція, оскільки учасником пропонується до реалізації камінь дорожний, а не щебінь і відсів гранітний.
4.3 Гарантійний лист про відповідність ДСТУ. ДСТУ встановлює поділ на фракції, використання щебнів в різних галузях народного господарства і жодним чином не описує родовище, як те вимагає Замовник, який оголосив закупівлю саме гранітного, а не природнього каменю.
4.4 Гарантійний лист-підтвердження відповідності товара та умов вимогам до предмету закупівлі - фікція, оскільки Учасником не надано жодних документів, на підтвердження бажання поставки гранітної продукції.
4.5 Довідка про походження товару - зокрема твердженням, що учасник має системну співпрацю та договірні відносини з виробником предмета закупівлі - ТОВ "Бурдяківський спецкарєр" учасник вкотре демонструє нерозуміння потреби Замовника саме в Гранітній продукції.
Підсумовуючи викладене, отримуєм:
ТОВ Скорпіон-15 в складі тендерної документації не надав:
1. Договір з виробником гранітної продукції
2. Сертифікат, протоколи, паспорти на гранітну продукцію
3. Не підтвердив належним чином факт наявності у нього на складах 20% товару, що є предметом закупівлі.
4. не надав жодного документу ттн чи ЗТН, який би засвідчив факт переміщення товару від виробника на склад учасника
5. всією сукупністю поданих документів продемонстрував нерозуміння предмету закупівлі.
Прийнявши рішення та визнавши тендерну пропозицію ТОВ «Скорпіон-15», Замовник порушив один з головних принципів здійснення закупівель: а саме: «Об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій».

Як видно з нашого аналізу пропозиція ТОВ «Скорпіон-15» не відповідає вимогам тендерної документації Замовника, а тому повинна бути відхилена.

Вимагаємо від тендерного комітету КП "Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство" усунути порушення, а саме:
1. дискваліфікацію пропозиції ТОВ "Коллаба" відмінити;
2. пропозицію ТОВ «Скоріон-15» - дискваліфікавути;
3. визнати ТОВ "Коллаба" переможцем тендерної закупівлі - ідентифікатор UA-2020-06-05-007227-b.З повагою,

Директор
ТОВ «КОЛЛАБА» С. С. Нестеренко
Розгорнути Згорнути
)
Рішення замовника: Очікується
Номер вимоги: UA-2020-06-05-007227-b.c2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ Коллаба, Код ЄДРПОУ:41737637
Дата подання: 07 липня 2020 10:40
про зміну рішення замовника стосовно визначення переможця
КП "Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство" (далі – Замовник) було розпочато проведення процедури відкритих торгів про проведення закупівлі щодо закупівлі предмету за кодом CPV «ДК 021:2015 (14210000-6 – гравій, пісок, щебінь і наповнювачі («Щебінь, відсів » - 2 лоти (Лот № 1–Щебінь гранітний; Лот № 2 – Відсів гранітний) – ідентифікатор закупівлі – UA-2020-06-05-007227-b.
В рамках строку на подання тендерних пропозицій товариством з обмеженою відповідальністю «КОЛЛАБА» (далі ТОВ «КОЛЛАБА», Скаржник) було подано документи для участі в оголошеній Замовником процедурі закупівлі.
За результатами електронного аукціону, що відбувся 23 червня 2020 року найбільш економічно вигідною стала пропозиція ТОВ «Коллаба» в розмірі:
• Лот № 1–Щебінь гранітний 1870500,00 грн
• Лот № 2 – Відсів гранітний 1394400, 00 грн
30 червня 2020 року Протокольним рішенням № 53 уповноваженої особи Замовника про визначення переможця:
відхилено тендерну пропозицію ТОВ "Коллаба" по двох лотах;
визнано переможцем ТОВ "Скорпіон-15" по двох лотах та прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю з ТОВ "Скорпіон-15".
Скаржник категорично не погоджується з рішенням, яке було прийнято Замовником, стосовно своєї дискваліфікації та акцепту тендерної пропозиції ТОВ "Скорпіон-15", оскільки при проведенні розгляду тендерної пропозиції даного Учасника було допущено порушення процедури, яка передбачена Законом, а також порушено один з принципів, регламентованих нормами ст..3 Закону, а саме принцип об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій. Зазначене вище підтверджується відомостями, які містяться в публічному доступі на веб-порталі Уповноваженого органу.
Дискваліфікація Скаржника обумовлена Замовником відсутністю в тендерній пропозиції:
1. Довідки у довільній формі за підписом керівника або уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою (у разі її наявності та використання), про наявність обладнання та матеріально-технічної бази необхідної для забезпечення постачання товару, що є предметом закупівлі та виконання умов договору -вантажні транспортні засоби вантажопідьємністтю –не менше 15 тон – не менше 6 (шести) одиниць; -навантажувачі сипучих матеріалів –не менше 2(двох) одиниць;
2. Наявності в учасника майданчика для складування та зберігання товару, що є предметом закупівлі, на території Чернівецької області;
3. Наявності в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика).

Вказаний висновок Замовника по пунктам 1 та 2 є хибним та не відповідає реальним обставинам справи та спростовується документами, доданими Скаржником до тендерної документації. Згідно п. 1.1. Додатку 1 до Тендерної документації встановлена вимога, про документи, які повинен надати учасник у складі тендерної пропозиції, для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям встановленим замовником відповідно ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: У разі використання обладнання та матеріально-технічної бази механізмів, техніки на правах користування або згідно послуг будівельної техніки, надаються копії документів про право користування або про надання послуг техніки, тому Скаржником в складі тендерної документації додано наступні файли:
"1.1 мтб.PDF" (Довідка у довільній формі за підписом керівника та завірена печаткою про наявність обладнання та матеріально-технічної бази необхідної для забезпечення постачання товару, що є предметом закупівлі та виконання умов договору);
"Договір оренди ТЗ.pdf" (засвідчення факту наявності вантажних транспортних засобів вантажопідємністтю –не менше 15 тон –6 (шести) одиниць; - навантажувачів сипучих матеріалів –2(двох) одиниць;
"Договір оренди площадки.pdf" (засвідчення факту Наявності в учасника майданчика для складування та зберігання товару, що є предметом закупівлі, на території Чернівецької області).
Що стосується п. 3 мотивації дисквалівфікації, а саме: Наявності в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика).
Зазначаю, що дана вимога Замовника встановлює дискримінаційні вимоги до учасників, щодо обмеження кола потенційних учасників, оскільки п.п.1.2 п.1 Розділу 5 Тендерної документації передбачено: Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Наше підприємство займається поставкою сипучих будівельних інертних матеріалів залізничним транспортом в межах всієї України - від Сумщини до Закарпаття (дивись файли "Досвід.pdf" та "1.3 Довідка про досвід виконання аналогічного договору. pdf.pdf") та чітко усвідомлює, що наявність/відсутність договору оренди колії жодним чином не впливає на оперативність отримування предмету закупівлі (щебінь та відсів), який потребується для здійснення постійного виробничого процесу Замовника. Постачання предмету закупівлі Скаржником завжди здійснюється з дотриманням обсягів та графіку виробничого процесу Замовника в рамках договірних відносин, що також підтверджено перерахованими вище документами, доданими до тендерної пропозиції.


Скаржником було проведено детальний аналіз тендерної пропозиції ТОВ «Скорпіон-15» - Учасника, тендерна пропозиція, якого згідно рішення Замовника була акцептована та було виявлено у ній невідповідність вимогам Замовника встановленим у тендерній документації.
Тендерна пропозиція ТОВ "Скорпіон-15" взагалі не стосується предмету закупівлі: щебінь та відсів ГРАНІТНИЙ, та не відповідає вимогам пп. 1.3, 2.9-2.11 Додатку 1 до тендерної документації. Весь перелік документів: підтвердження досвіду, договори з виробником, сертифікати, протоколи, видаткові накладні, довідки про наявність товару не мають жодного відношення до предмету закупівлі, оскільки ТОВ "Бурдяківський спецкарєр" займається добуванням будівельного каменю, а не ГРАНІТУ.

Прийнявши рішення та визнавши тендерну пропозицію ТОВ «Скорпіон-15», Замовник порушив один з головних принципів здійснення закупівель: а саме: «Об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій».

Як видно з нашого аналізу пропозиція ТОВ «Скорпіон-15» не відповідає вимогам тендерної документації Замовника, а тому повинна бути відхилена.

Вимагаємо від тендерного комітету КП "Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство" усунути порушення, а саме:
1. дискваліфікацію пропозиції ТОВ "Коллаба" відмінити;
2. пропозицію ТОВ «Скоріон-15» - дискваліфікавути;
3. визнати ТОВ "Коллаба" переможцем тендерної закупівлі - ідентифікатор UA-2020-06-05-007227-b.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
09 липня 2020 15:18
За результатами розгляду Вашої вимоги (скарги) за лотом № 1 та лотом № 2 відкритих торгів ID UA-2020-06-05-007227-b на прийняте рішення Замовника щодо кваліфікації та оцінки пропозицій учасників процедури закупівлі, а також оголошення наміру про укладання договору, повідомляємо, що Замовником кваліфікація Учасників була проведена керуючись принципами здійснення закупівель з чітким дотриманням вимог та норм Закону України «Про публічні закупівлі» та не погоджуємось з наведеними Вами ствердженнями та інформацією у скарзі, зокрема:
Звертаємо Вашу увагу, що під час попереднього розгляду та кваліфікації пропозиції учасника ТОВ Коллаба, встановлено невідповідність кваліфікаційним критеріям передбаченим ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та вимогам п. 1.1. Додатку 1 (Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій). Однак з метою дотримання принципів здійснення публічних закупівель та вимог діючого законодавства, керуючись положенням ч. 16 ст. 29 Закону Замовником в системі розміщено повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону.
Таким чином керуючись ч.16 ст.29 Закону з метою усунення виявлених невідповідностей, Вам, як учаснику надано можливість протягом 24 годин з моменту оприлюднення в електронній системі закупівель цього повідомлення надати виправлені (уточнені) документи на виконання встановлених невідповідностей згідно ст. 16 Закону. Інформацію необхідно надати шляхом оприлюднення в електронній системі..
На підставі чого, в електронній системі 25 червня 2020 року у 19:47 завантажено документи згідно зазначеного повідомлення не в повному обсязі, Учасник виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності до п.1.3 Додатку 1 Тендерної документації по предмету закупівлі(відповідні документи надані), та не виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності до п.1.1 Додатку 1 Тендерної документації по предмету закупівлі що подані ним у своїй тендерній пропозиції, а саме
-не була подана Довідка в довільній формі про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій необхідних для забезпечення постачання товару та виконання умов договору,з інформацією -вантажні транспортні засоби вантажопідьємністтю –не менше 15 тон – не менше 6 (шести) одиниць; -навантажувачі сипучих матеріалів –не менше 2(двох) одиниць, -наявність в учасника майданчика для складування та зберігання товару, що є предметом закупівлі, на території Чернівецької області,-наявність в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика.
-не надані документи, щодо наявності в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика) протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей), тобто невідповідності не були усунуті в повному обсязі Вимоги.
Наголошуємо, що під час кваліфікації та оцінки пропозиції учасників закупівлі Замовник повинен здійснити розгляд наданих учасником документів на відповідність вимогам та умовам Тендерної документації, враховуючи наявність вищезазначених вимог згідно ст. 16 Закону до матеріально-технічної бази, виникли підстави для відхилення пропозиції учасника керуючись ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі», в результаті чого Замовник зобов’язаний прийняти рішення про відхилення пропозиції учасника ТОВ Коллаба та керуючись ст. 29 здійснити розгляд наступного за результатами аукціону учасника ТОВ "СКОРПІОН-15".
Вищезазначений зміст дій та прийнятих рішень Замовника зазначено у протокольному рішенні Уповноваженої особи № 52 від 30 червня 2020 року.
Стосовно розгляду та кваліфікації учасника ТОВ "СКОРПІОН-15", повідомляємо, що Замовником на виконання ст. 29 Закону здійснено вивчення та аналіз наданих документів у складі пропозиції вищезазначеного учасника. Під час перевірки яких встановлено, що учасником 20 червня 2020 року завантажено договори № 33 від 02.01.2020 року та 49 від 26.02.2019 укладені між учасником ТОВ "СКОРПІОН-15" та ТОВ «Бурдяківський спецкар’єр», договір укладений між учасником ТОВ "СКОРПІОН-15" та ТОВ «Ліс» №16/09/2019 від 16.08.2019, а також видаткові накладні за вищезазначеними договорами.
Особливо звертаємо Вашу увагу на видаткові накладні від 20.02.2020 року №35; від 22 лютого № 36; від 27 лютого 2020 року № 65 від постачальника ТОВ «Ліс», які присутні в складі тендерної пропозиції учасника ТОВ "СКОРПІОН-15" де вказано придбання та наявність в Учасника - ЩЕБЕНЬ ГРАНІТНИЙ та ВІДСІВ ГРАНІТНИЙ - що відповідає предмету закупівлі.
Крім того на виконання умов тендерної документації учасником надано Гарантійні листи щодо наявності в учасника товару на майданчику та Гарантійний лист-підтвердження відповідності товару технічним, якісним та кількісним вимогам до предмету закупівлі.
За результатами вивчення якісних документів, встановлено дотримання вимог технічного завдання щодо фракційності та відповідності ДСТУ Б В.2.7-75-98 «Щебінь і гравій щільні природні для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій та робіт».
Таким чином Замовник не має законної підстави для відхилення пропозиції учасника згідно ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі».
З огляду на вищевикладене Ваша Вимога не може бути задоволена та підлягає відхиленню.
Номер вимоги: UA-2020-06-05-007227-b.c6
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: ТОВ Коллаба, Код ЄДРПОУ:41737637
Дата подання: 10 липня 2020 19:38
повторна скарга на рішення замовника
Скарга
на рішення Замовника,


КП "Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство" (далі – Замовник) було розпочато проведення процедури відкритих торгів про проведення закупівлі щодо закупівлі предмету за кодом CPV «ДК 021:2015 (14210000-6 – гравій, пісок, щебінь і наповнювачі («Щебінь, відсів » - 2 лоти (Лот № 1–Щебінь гранітний; Лот № 2 – Відсів гранітний) – ідентифікатор закупівлі – UA-2020-06-05-007227-b.
відхилено тендерну пропозицію ТОВ "Коллаба" по двох лотах;
визнано переможцем ТОВ "Скорпіон-15" по двох лотах та прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю з ТОВ "Скорпіон-15".
відхілено скаргу ТОВ "Коллаба" на незаконне рішення ЗАМОВНИКА.
Скаржник категорично не погоджується з рішенням, яке було прийнято Замовником, стосовно своєї дискваліфікації та акцепту тендерної пропозиції ТОВ "Скорпіон-15", оскільки при проведенні розгляду тендерної пропозиції даного Учасника було допущено порушення процедури, яка передбачена Законом, а також порушено один з принципів, регламентованих нормами ст..3 Закону, а саме принцип об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій. Зазначене вище підтверджується відомостями, які містяться в публічному доступі на веб-порталі Уповноваженого органу.
Нами надано вичерпний перелік документів відповідно до вимог тендерної документації, де відображено наявність у нас 6 транспортних засобів, двох навантажувачів, відкритої площадки на території Чернівецької області, надані договори з виробниками ГРАНІТНОЇ продукції, сертифікати та паспорти на ГРАНІТНУ продукцію, видатковими накладними підтверджено факт придбання у ВИРОБНИКІВ (ТОВ "Селищанський гранітний карєр", ТОВ "Гніванський гранітний карєр", ТОВ "Вирівський карєр") ГРАНІТНОЇ продукції щебню Гранітного всіх фракцій, які є предметом закупівлі, залізнично-транспортними накладними підтверджено досвід поставки Гранітного щебню і відсіву залізничними партіями 5-25 вагонів.
ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ ТОВ "КОЛЛАБА" ЕКОНОМІЧНО ВИГІДНІША ЗА ЛОТОМ №1 НА 220 000, 00 ГРН, ЗА ЛОТОМ № 2 НА 223 100, 00 ГРН
Не дивлячись на викладене, Уповноважена особа Замовника вперто продовжує лобіювати Інтереси ТОВ "Скорпіон-15" та не помічати всі недоліки його заявки, а саме:
в файлі "Договір оренди території" міститься договір оренди нежитлового приміщення
в файлі "Договір оренди залізнодорожньої колії" міститься документ без підпису директора ТОВ "Скорпіон-15", тоб то недійсний договір
Отже ТОВ "Скорпіон-15" в порушення п. 1.1 Додатк 1 до тендерної документації не підтвердив належним чином факт наявності у нього відкритої площадки для складування сипучих матеріалів та факт оренди залізничної колії.

Щодо відповідності пропозиції ТОВ "Скорпіон-15" вимогам Замовника про придбання ГРАНІТНОЇ продукції. Замовник в своїй відповіді на мою скаргу зокрема зазначає: договір укладений між учасником ТОВ "СКОРПІОН-15" та ТОВ «Ліс» №16/09/2019 від 16.08.2019, а також видаткові накладні за вищезазначеними договорами. Особливо звертаємо Вашу увагу на видаткові накладні від 20.02.2020 року №35; від 22 лютого № 36; від 27 лютого 2020 року № 65 від постачальника ТОВ «Ліс», які присутні в складі тендерної пропозиції учасника ТОВ "СКОРПІОН-15" де вказано придбання та наявність в Учасника - ЩЕБЕНЬ ГРАНІТНИЙ та ВІДСІВ ГРАНІТНИЙ - що відповідає предмету закупівлі. Крім того на виконання умов тендерної документації учасником надано Гарантійні листи щодо наявності в учасника товару на майданчику та Гарантійний лист-підтвердження відповідності товару технічним, якісним та кількісним вимогам до предмету закупівлі.За результатами вивчення якісних документів, встановлено дотримання вимог технічного завдання щодо фракційності та відповідності ДСТУ Б В.2.7-75-98 «Щебінь і гравій щільні природні для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій та робіт».
Така позиція представника Замовника є незаконною, упередженою і не відповідає вимогам тендерної документації та реальним обставинам справи:
1. ТОВ "ЛІС", код ЄДРПОУ 19407655, 08132, Київська обл., Києво-Святошинський район, місто Вишневе, ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА, будинок 15 відповідно до Даних органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік - Код КВЕД 47.73 Роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах.
2. За юридичною адресою ТОВ "Ліс" і взагалі на території Києво-Святошинського району Київщини відсутні будь-які поклади гранітів;
3. Уважно переглянувши кожен документ пропозиції ТОВ "Скорпіон-15" я не виявив видаткові накладні за лютий 2020 року, на які посилається представник замовника
4. Гарантійні листи і твердження представника Замовника що до того, що вони щось підтверджують є фікцією.
4.1 Гарантійний лист, яким повідомляється про наявність на складі 50% товару - фікція. Складу немає. Товару немає. Договори і видаткові не надані.
4.2 Гарантійний лист про відповідність пропозиції Учасника технічним вимогам, викладеним в Додатку №2 - фікція, оскільки учасником пропонується до реалізації камінь дорожний, а не щебінь і відсів гранітний.
4.3 Гарантійний лист про відповідність ДСТУ. ДСТУ встановлює поділ на фракції, використання щебнів в різних галузях народного господарства і жодним чином не описує родовище, як те вимагає Замовник, який оголосив закупівлю саме гранітного, а не природнього каменю.
4.4 Гарантійний лист-підтвердження відповідності товара та умов вимогам до предмету закупівлі - фікція, оскільки Учасником не надано жодних документів, на підтвердження бажання поставки гранітної продукції.
4.5 Довідка про походження товару - зокрема твердженням, що учасник має системну співпрацю та договірні відносини з виробником предмета закупівлі - ТОВ "Бурдяківський спецкарєр" учасник вкотре демонструє нерозуміння потреби Замовника саме в Гранітній продукції.
Підсумовуючи викладене, отримуєм:
ТОВ Скорпіон-15 в складі тендерної документації не надав:
1. Договір з виробником гранітної продукції
2. Сертифікат, протоколи, паспорти на гранітну продукцію
3. Не підтвердив належним чином факт наявності у нього на складах 20% товару, що є предметом закупівлі.
4. не надав жодного документу ттн чи ЗТН, який би засвідчив факт переміщення товару від виробника на склад учасника
5. всією сукупністю поданих документів продемонстрував нерозуміння предмету закупівлі.
Прийнявши рішення та визнавши тендерну пропозицію ТОВ «Скорпіон-15», Замовник порушив один з головних принципів здійснення закупівель: а саме: «Об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій».

Як видно з нашого аналізу пропозиція ТОВ «Скорпіон-15» не відповідає вимогам тендерної документації Замовника, а тому повинна бути відхилена.

Вимагаємо від тендерного комітету КП "Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство" усунути порушення, а саме:
1. дискваліфікацію пропозиції ТОВ "Коллаба" відмінити;
2. пропозицію ТОВ «Скоріон-15» - дискваліфікавути;
3. визнати ТОВ "Коллаба" переможцем тендерної закупівлі - ідентифікатор UA-2020-06-05-007227-b.З повагою,

Директор
ТОВ «КОЛЛАБА» С. С. Нестеренко
Розгорнути Згорнути
)
Рішення замовника: Очікується
Номер вимоги: UA-2020-06-05-007227-b.c3
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ Коллаба, Код ЄДРПОУ:41737637
Дата подання: 07 липня 2020 10:43
скарга на рішення замовника щодо визначення переможця
КП "Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство" (далі – Замовник) було розпочато проведення процедури відкритих торгів про проведення закупівлі щодо закупівлі предмету за кодом CPV «ДК 021:2015 (14210000-6 – гравій, пісок, щебінь і наповнювачі («Щебінь, відсів » - 2 лоти (Лот № 1–Щебінь гранітний; Лот № 2 – Відсів гранітний) – ідентифікатор закупівлі – UA-2020-06-05-007227-b.
В рамках строку на подання тендерних пропозицій товариством з обмеженою відповідальністю «КОЛЛАБА» (далі ТОВ «КОЛЛАБА», Скаржник) було подано документи для участі в оголошеній Замовником процедурі закупівлі.
За результатами електронного аукціону, що відбувся 23 червня 2020 року найбільш економічно вигідною стала пропозиція ТОВ «Коллаба» в розмірі:
• Лот № 1–Щебінь гранітний 1870500,00 грн
• Лот № 2 – Відсів гранітний 1394400, 00 грн
30 червня 2020 року Протокольним рішенням № 53 уповноваженої особи Замовника про визначення переможця:
відхилено тендерну пропозицію ТОВ "Коллаба" по двох лотах;
визнано переможцем ТОВ "Скорпіон-15" по двох лотах та прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю з ТОВ "Скорпіон-15".
Скаржник категорично не погоджується з рішенням, яке було прийнято Замовником, стосовно своєї дискваліфікації та акцепту тендерної пропозиції ТОВ "Скорпіон-15", оскільки при проведенні розгляду тендерної пропозиції даного Учасника було допущено порушення процедури, яка передбачена Законом, а також порушено один з принципів, регламентованих нормами ст..3 Закону, а саме принцип об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій. Зазначене вище підтверджується відомостями, які містяться в публічному доступі на веб-порталі Уповноваженого органу.
Дискваліфікація Скаржника обумовлена Замовником відсутністю в тендерній пропозиції:
1. Довідки у довільній формі за підписом керівника або уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою (у разі її наявності та використання), про наявність обладнання та матеріально-технічної бази необхідної для забезпечення постачання товару, що є предметом закупівлі та виконання умов договору -вантажні транспортні засоби вантажопідьємністтю –не менше 15 тон – не менше 6 (шести) одиниць; -навантажувачі сипучих матеріалів –не менше 2(двох) одиниць;
2. Наявності в учасника майданчика для складування та зберігання товару, що є предметом закупівлі, на території Чернівецької області;
3. Наявності в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика).

Вказаний висновок Замовника по пунктам 1 та 2 є хибним та не відповідає реальним обставинам справи та спростовується документами, доданими Скаржником до тендерної документації. Згідно п. 1.1. Додатку 1 до Тендерної документації встановлена вимога, про документи, які повинен надати учасник у складі тендерної пропозиції, для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям встановленим замовником відповідно ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: У разі використання обладнання та матеріально-технічної бази механізмів, техніки на правах користування або згідно послуг будівельної техніки, надаються копії документів про право користування або про надання послуг техніки, тому Скаржником в складі тендерної документації додано наступні файли:
"1.1 мтб.PDF" (Довідка у довільній формі за підписом керівника та завірена печаткою про наявність обладнання та матеріально-технічної бази необхідної для забезпечення постачання товару, що є предметом закупівлі та виконання умов договору);
"Договір оренди ТЗ.pdf" (засвідчення факту наявності вантажних транспортних засобів вантажопідємністтю –не менше 15 тон –6 (шести) одиниць; - навантажувачів сипучих матеріалів –2(двох) одиниць;
"Договір оренди площадки.pdf" (засвідчення факту Наявності в учасника майданчика для складування та зберігання товару, що є предметом закупівлі, на території Чернівецької області).
Що стосується п. 3 мотивації дисквалівфікації, а саме: Наявності в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика).
Зазначаю, що дана вимога Замовника встановлює дискримінаційні вимоги до учасників, щодо обмеження кола потенційних учасників, оскільки п.п.1.2 п.1 Розділу 5 Тендерної документації передбачено: Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Наше підприємство займається поставкою сипучих будівельних інертних матеріалів залізничним транспортом в межах всієї України - від Сумщини до Закарпаття (дивись файли "Досвід.pdf" та "1.3 Довідка про досвід виконання аналогічного договору. pdf.pdf") та чітко усвідомлює, що наявність/відсутність договору оренди колії жодним чином не впливає на оперативність отримування предмету закупівлі (щебінь та відсів), який потребується для здійснення постійного виробничого процесу Замовника. Постачання предмету закупівлі Скаржником завжди здійснюється з дотриманням обсягів та графіку виробничого процесу Замовника в рамках договірних відносин, що також підтверджено перерахованими вище документами, доданими до тендерної пропозиції.


Скаржником було проведено детальний аналіз тендерної пропозиції ТОВ «Скорпіон-15» - Учасника, тендерна пропозиція, якого згідно рішення Замовника була акцептована та було виявлено у ній невідповідність вимогам Замовника встановленим у тендерній документації.
Тендерна пропозиція ТОВ "Скорпіон-15" взагалі не стосується предмету закупівлі: щебінь та відсів ГРАНІТНИЙ, та не відповідає вимогам пп. 1.3, 2.9-2.11 Додатку 1 до тендерної документації. Весь перелік документів: підтвердження досвіду, договори з виробником, сертифікати, протоколи, видаткові накладні, довідки про наявність товару не мають жодного відношення до предмету закупівлі, оскільки ТОВ "Бурдяківський спецкарєр" займається добуванням будівельного каменю, а не ГРАНІТУ.

Прийнявши рішення та визнавши тендерну пропозицію ТОВ «Скорпіон-15», Замовник порушив один з головних принципів здійснення закупівель: а саме: «Об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій».

Як видно з нашого аналізу пропозиція ТОВ «Скорпіон-15» не відповідає вимогам тендерної документації Замовника, а тому повинна бути відхилена.

Вимагаємо від тендерного комітету КП "Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство" усунути порушення, а саме:
1. дискваліфікацію пропозиції ТОВ "Коллаба" відмінити;
2. пропозицію ТОВ «Скоріон-15» - дискваліфікавути;
3. визнати ТОВ "Коллаба" переможцем тендерної закупівлі - ідентифікатор UA-2020-06-05-007227-b.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
09 липня 2020 15:20
За результатами розгляду Вашої вимоги (скарги) за лотом № 1 та лотом № 2 відкритих торгів ID UA-2020-06-05-007227-b на прийняте рішення Замовника щодо кваліфікації та оцінки пропозицій учасників процедури закупівлі, а також оголошення наміру про укладання договору, повідомляємо, що Замовником кваліфікація Учасників була проведена керуючись принципами здійснення закупівель з чітким дотриманням вимог та норм Закону України «Про публічні закупівлі» та не погоджуємось з наведеними Вами ствердженнями та інформацією у скарзі, зокрема:
Звертаємо Вашу увагу, що під час попереднього розгляду та кваліфікації пропозиції учасника ТОВ Коллаба, встановлено невідповідність кваліфікаційним критеріям передбаченим ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та вимогам п. 1.1. Додатку 1 (Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій). Однак з метою дотримання принципів здійснення публічних закупівель та вимог діючого законодавства, керуючись положенням ч. 16 ст. 29 Закону Замовником в системі розміщено повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону.
Таким чином керуючись ч.16 ст.29 Закону з метою усунення виявлених невідповідностей, Вам, як учаснику надано можливість протягом 24 годин з моменту оприлюднення в електронній системі закупівель цього повідомлення надати виправлені (уточнені) документи на виконання встановлених невідповідностей згідно ст. 16 Закону. Інформацію необхідно надати шляхом оприлюднення в електронній системі..
На підставі чого, в електронній системі 25 червня 2020 року у 19:47 завантажено документи згідно зазначеного повідомлення не в повному обсязі, Учасник виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності до п.1.3 Додатку 1 Тендерної документації по предмету закупівлі(відповідні документи надані), та не виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності до п.1.1 Додатку 1 Тендерної документації по предмету закупівлі що подані ним у своїй тендерній пропозиції, а саме
-не була подана Довідка в довільній формі про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій необхідних для забезпечення постачання товару та виконання умов договору,з інформацією -вантажні транспортні засоби вантажопідьємністтю –не менше 15 тон – не менше 6 (шести) одиниць; -навантажувачі сипучих матеріалів –не менше 2(двох) одиниць, -наявність в учасника майданчика для складування та зберігання товару, що є предметом закупівлі, на території Чернівецької області,-наявність в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика.
-не надані документи, щодо наявності в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика) протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей), тобто невідповідності не були усунуті в повному обсязі Вимоги.
Наголошуємо, що під час кваліфікації та оцінки пропозиції учасників закупівлі Замовник повинен здійснити розгляд наданих учасником документів на відповідність вимогам та умовам Тендерної документації, враховуючи наявність вищезазначених вимог згідно ст. 16 Закону до матеріально-технічної бази, виникли підстави для відхилення пропозиції учасника керуючись ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі», в результаті чого Замовник зобов’язаний прийняти рішення про відхилення пропозиції учасника ТОВ Коллаба та керуючись ст. 29 здійснити розгляд наступного за результатами аукціону учасника ТОВ "СКОРПІОН-15".
Вищезазначений зміст дій та прийнятих рішень Замовника зазначено у протокольному рішенні Уповноваженої особи № 52 від 30 червня 2020 року.
Стосовно розгляду та кваліфікації учасника ТОВ "СКОРПІОН-15", повідомляємо, що Замовником на виконання ст. 29 Закону здійснено вивчення та аналіз наданих документів у складі пропозиції вищезазначеного учасника. Під час перевірки яких встановлено, що учасником 20 червня 2020 року завантажено договори № 33 від 02.01.2020 року та 49 від 26.02.2019 укладені між учасником ТОВ "СКОРПІОН-15" та ТОВ «Бурдяківський спецкар’єр», договір укладений між учасником ТОВ "СКОРПІОН-15" та ТОВ «Ліс» №16/09/2019 від 16.08.2019, а також видаткові накладні за вищезазначеними договорами.
Особливо звертаємо Вашу увагу на видаткові накладні від 20.02.2020 року №35; від 22 лютого № 36; від 27 лютого 2020 року № 65 від постачальника ТОВ «Ліс», які присутні в складі тендерної пропозиції учасника ТОВ "СКОРПІОН-15" де вказано придбання та наявність в Учасника - ЩЕБЕНЬ ГРАНІТНИЙ та ВІДСІВ ГРАНІТНИЙ - що відповідає предмету закупівлі.
Крім того на виконання умов тендерної документації учасником надано Гарантійні листи щодо наявності в учасника товару на майданчику та Гарантійний лист-підтвердження відповідності товару технічним, якісним та кількісним вимогам до предмету закупівлі.
За результатами вивчення якісних документів, встановлено дотримання вимог технічного завдання щодо фракційності та відповідності ДСТУ Б В.2.7-75-98 «Щебінь і гравій щільні природні для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій та робіт».
Таким чином Замовник не має законної підстави для відхилення пропозиції учасника згідно ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі».
З огляду на вищевикладене Ваша Вимога не може бути задоволена та підлягає відхиленню.
Номер вимоги: UA-2020-06-05-007227-b.a7
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: ТОВ Коллаба, Код ЄДРПОУ:41737637
Дата подання: 10 липня 2020 19:50
повторна скарга на рішення замовника
Скарга
на рішення Замовника,


КП "Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство" (далі – Замовник) було розпочато проведення процедури відкритих торгів про проведення закупівлі щодо закупівлі предмету за кодом CPV «ДК 021:2015 (14210000-6 – гравій, пісок, щебінь і наповнювачі («Щебінь, відсів » - 2 лоти (Лот № 1–Щебінь гранітний; Лот № 2 – Відсів гранітний) – ідентифікатор закупівлі – UA-2020-06-05-007227-b.
відхилено тендерну пропозицію ТОВ "Коллаба" по двох лотах;
визнано переможцем ТОВ "Скорпіон-15" по двох лотах та прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю з ТОВ "Скорпіон-15".
відхілено скаргу ТОВ "Коллаба" на незаконне рішення ЗАМОВНИКА.
Скаржник категорично не погоджується з рішенням, яке було прийнято Замовником, стосовно своєї дискваліфікації та акцепту тендерної пропозиції ТОВ "Скорпіон-15", оскільки при проведенні розгляду тендерної пропозиції даного Учасника було допущено порушення процедури, яка передбачена Законом, а також порушено один з принципів, регламентованих нормами ст..3 Закону, а саме принцип об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій. Зазначене вище підтверджується відомостями, які містяться в публічному доступі на веб-порталі Уповноваженого органу.
Нами надано вичерпний перелік документів відповідно до вимог тендерної документації, де відображено наявність у нас 6 транспортних засобів, двох навантажувачів, відкритої площадки на території Чернівецької області, надані договори з виробниками ГРАНІТНОЇ продукції, сертифікати та паспорти на ГРАНІТНУ продукцію, видатковими накладними підтверджено факт придбання у ВИРОБНИКІВ (ТОВ "Селищанський гранітний карєр", ТОВ "Гніванський гранітний карєр", ТОВ "Вирівський карєр") ГРАНІТНОЇ продукції щебню Гранітного всіх фракцій, які є предметом закупівлі, залізнично-транспортними накладними підтверджено досвід поставки Гранітного щебню і відсіву залізничними партіями 5-25 вагонів.
ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ ТОВ "КОЛЛАБА" ЕКОНОМІЧНО ВИГІДНІША ЗА ЛОТОМ №1 НА 220 000, 00 ГРН, ЗА ЛОТОМ № 2 НА 223 100, 00 ГРН
Не дивлячись на викладене, Уповноважена особа Замовника вперто продовжує лобіювати Інтереси ТОВ "Скорпіон-15" та не помічати всі недоліки його заявки, а саме:
в файлі "Договір оренди території" міститься договір оренди нежитлового приміщення
в файлі "Договір оренди залізнодорожньої колії" міститься документ без підпису директора ТОВ "Скорпіон-15", тоб то недійсний договір
Отже ТОВ "Скорпіон-15" в порушення п. 1.1 Додатк 1 до тендерної документації не підтвердив належним чином факт наявності у нього відкритої площадки для складування сипучих матеріалів та факт оренди залізничної колії.

Щодо відповідності пропозиції ТОВ "Скорпіон-15" вимогам Замовника про придбання ГРАНІТНОЇ продукції. Замовник в своїй відповіді на мою скаргу зокрема зазначає: договір укладений між учасником ТОВ "СКОРПІОН-15" та ТОВ «Ліс» №16/09/2019 від 16.08.2019, а також видаткові накладні за вищезазначеними договорами. Особливо звертаємо Вашу увагу на видаткові накладні від 20.02.2020 року №35; від 22 лютого № 36; від 27 лютого 2020 року № 65 від постачальника ТОВ «Ліс», які присутні в складі тендерної пропозиції учасника ТОВ "СКОРПІОН-15" де вказано придбання та наявність в Учасника - ЩЕБЕНЬ ГРАНІТНИЙ та ВІДСІВ ГРАНІТНИЙ - що відповідає предмету закупівлі. Крім того на виконання умов тендерної документації учасником надано Гарантійні листи щодо наявності в учасника товару на майданчику та Гарантійний лист-підтвердження відповідності товару технічним, якісним та кількісним вимогам до предмету закупівлі.За результатами вивчення якісних документів, встановлено дотримання вимог технічного завдання щодо фракційності та відповідності ДСТУ Б В.2.7-75-98 «Щебінь і гравій щільні природні для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій та робіт».
Така позиція представника Замовника є незаконною, упередженою і не відповідає вимогам тендерної документації та реальним обставинам справи:
1. ТОВ "ЛІС", код ЄДРПОУ 19407655, 08132, Київська обл., Києво-Святошинський район, місто Вишневе, ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА, будинок 15 відповідно до Даних органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік - Код КВЕД 47.73 Роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах.
2. За юридичною адресою ТОВ "Ліс" і взагалі на території Києво-Святошинського району Київщини відсутні будь-які поклади гранітів;
3. Уважно переглянувши кожен документ пропозиції ТОВ "Скорпіон-15" я не виявив видаткові накладні за лютий 2020 року, на які посилається представник замовника
4. Гарантійні листи і твердження представника Замовника що до того, що вони щось підтверджують є фікцією.
4.1 Гарантійний лист, яким повідомляється про наявність на складі 50% товару - фікція. Складу немає. Товару немає. Договори і видаткові не надані.
4.2 Гарантійний лист про відповідність пропозиції Учасника технічним вимогам, викладеним в Додатку №2 - фікція, оскільки учасником пропонується до реалізації камінь дорожний, а не щебінь і відсів гранітний.
4.3 Гарантійний лист про відповідність ДСТУ. ДСТУ встановлює поділ на фракції, використання щебнів в різних галузях народного господарства і жодним чином не описує родовище, як те вимагає Замовник, який оголосив закупівлю саме гранітного, а не природнього каменю.
4.4 Гарантійний лист-підтвердження відповідності товара та умов вимогам до предмету закупівлі - фікція, оскільки Учасником не надано жодних документів, на підтвердження бажання поставки гранітної продукції.
4.5 Довідка про походження товару - зокрема твердженням, що учасник має системну співпрацю та договірні відносини з виробником предмета закупівлі - ТОВ "Бурдяківський спецкарєр" учасник вкотре демонструє нерозуміння потреби Замовника саме в Гранітній продукції.
Підсумовуючи викладене, отримуєм:
ТОВ Скорпіон-15 в складі тендерної документації не надав:
1. Договір з виробником гранітної продукції
2. Сертифікат, протоколи, паспорти на гранітну продукцію
3. Не підтвердив належним чином факт наявності у нього на складах 20% товару, що є предметом закупівлі.
4. не надав жодного документу ттн чи ЗТН, який би засвідчив факт переміщення товару від виробника на склад учасника
5. всією сукупністю поданих документів продемонстрував нерозуміння предмету закупівлі.
Прийнявши рішення та визнавши тендерну пропозицію ТОВ «Скорпіон-15», Замовник порушив один з головних принципів здійснення закупівель: а саме: «Об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій».

Як видно з нашого аналізу пропозиція ТОВ «Скорпіон-15» не відповідає вимогам тендерної документації Замовника, а тому повинна бути відхилена.

Вимагаємо від тендерного комітету КП "Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство" усунути порушення, а саме:
1. дискваліфікацію пропозиції ТОВ "Коллаба" відмінити;
2. пропозицію ТОВ «Скоріон-15» - дискваліфікавути;
3. визнати ТОВ "Коллаба" переможцем тендерної закупівлі - ідентифікатор UA-2020-06-05-007227-b.З повагою,

Директор
ТОВ «КОЛЛАБА» С. С. Нестеренко
Розгорнути Згорнути
)
Рішення замовника: Очікується
Номер вимоги: UA-2020-06-05-007227-b.a4
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ Коллаба, Код ЄДРПОУ:41737637
Дата подання: 07 липня 2020 10:44
Скарга на рішення Замовника, що прийняте після розгляду тендерних пропозицій учасників на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначення відповідності учасників кваліфікаційним критеріям
КП "Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство" (далі – Замовник) було розпочато проведення процедури відкритих торгів про проведення закупівлі щодо закупівлі предмету за кодом CPV «ДК 021:2015 (14210000-6 – гравій, пісок, щебінь і наповнювачі («Щебінь, відсів » - 2 лоти (Лот № 1–Щебінь гранітний; Лот № 2 – Відсів гранітний) – ідентифікатор закупівлі – UA-2020-06-05-007227-b.
В рамках строку на подання тендерних пропозицій товариством з обмеженою відповідальністю «КОЛЛАБА» (далі ТОВ «КОЛЛАБА», Скаржник) було подано документи для участі в оголошеній Замовником процедурі закупівлі.
За результатами електронного аукціону, що відбувся 23 червня 2020 року найбільш економічно вигідною стала пропозиція ТОВ «Коллаба» в розмірі:
• Лот № 1–Щебінь гранітний 1870500,00 грн
• Лот № 2 – Відсів гранітний 1394400, 00 грн
30 червня 2020 року Протокольним рішенням № 53 уповноваженої особи Замовника про визначення переможця:
відхилено тендерну пропозицію ТОВ "Коллаба" по двох лотах;
визнано переможцем ТОВ "Скорпіон-15" по двох лотах та прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю з ТОВ "Скорпіон-15".
Скаржник категорично не погоджується з рішенням, яке було прийнято Замовником, стосовно своєї дискваліфікації та акцепту тендерної пропозиції ТОВ "Скорпіон-15", оскільки при проведенні розгляду тендерної пропозиції даного Учасника було допущено порушення процедури, яка передбачена Законом, а також порушено один з принципів, регламентованих нормами ст..3 Закону, а саме принцип об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій. Зазначене вище підтверджується відомостями, які містяться в публічному доступі на веб-порталі Уповноваженого органу.
Дискваліфікація Скаржника обумовлена Замовником відсутністю в тендерній пропозиції:
1. Довідки у довільній формі за підписом керівника або уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою (у разі її наявності та використання), про наявність обладнання та матеріально-технічної бази необхідної для забезпечення постачання товару, що є предметом закупівлі та виконання умов договору -вантажні транспортні засоби вантажопідьємністтю –не менше 15 тон – не менше 6 (шести) одиниць; -навантажувачі сипучих матеріалів –не менше 2(двох) одиниць;
2. Наявності в учасника майданчика для складування та зберігання товару, що є предметом закупівлі, на території Чернівецької області;
3. Наявності в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика).

Вказаний висновок Замовника по пунктам 1 та 2 є хибним та не відповідає реальним обставинам справи та спростовується документами, доданими Скаржником до тендерної документації. Згідно п. 1.1. Додатку 1 до Тендерної документації встановлена вимога, про документи, які повинен надати учасник у складі тендерної пропозиції, для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям встановленим замовником відповідно ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: У разі використання обладнання та матеріально-технічної бази механізмів, техніки на правах користування або згідно послуг будівельної техніки, надаються копії документів про право користування або про надання послуг техніки, тому Скаржником в складі тендерної документації додано наступні файли:
"1.1 мтб.PDF" (Довідка у довільній формі за підписом керівника та завірена печаткою про наявність обладнання та матеріально-технічної бази необхідної для забезпечення постачання товару, що є предметом закупівлі та виконання умов договору);
"Договір оренди ТЗ.pdf" (засвідчення факту наявності вантажних транспортних засобів вантажопідємністтю –не менше 15 тон –6 (шести) одиниць; - навантажувачів сипучих матеріалів –2(двох) одиниць;
"Договір оренди площадки.pdf" (засвідчення факту Наявності в учасника майданчика для складування та зберігання товару, що є предметом закупівлі, на території Чернівецької області).
Що стосується п. 3 мотивації дисквалівфікації, а саме: Наявності в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика).
Зазначаю, що дана вимога Замовника встановлює дискримінаційні вимоги до учасників, щодо обмеження кола потенційних учасників, оскільки п.п.1.2 п.1 Розділу 5 Тендерної документації передбачено: Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Наше підприємство займається поставкою сипучих будівельних інертних матеріалів залізничним транспортом в межах всієї України - від Сумщини до Закарпаття (дивись файли "Досвід.pdf" та "1.3 Довідка про досвід виконання аналогічного договору. pdf.pdf") та чітко усвідомлює, що наявність/відсутність договору оренди колії жодним чином не впливає на оперативність отримування предмету закупівлі (щебінь та відсів), який потребується для здійснення постійного виробничого процесу Замовника. Постачання предмету закупівлі Скаржником завжди здійснюється з дотриманням обсягів та графіку виробничого процесу Замовника в рамках договірних відносин, що також підтверджено перерахованими вище документами, доданими до тендерної пропозиції.


Скаржником було проведено детальний аналіз тендерної пропозиції ТОВ «Скорпіон-15» - Учасника, тендерна пропозиція, якого згідно рішення Замовника була акцептована та було виявлено у ній невідповідність вимогам Замовника встановленим у тендерній документації.
Тендерна пропозиція ТОВ "Скорпіон-15" взагалі не стосується предмету закупівлі: щебінь та відсів ГРАНІТНИЙ, та не відповідає вимогам пп. 1.3, 2.9-2.11 Додатку 1 до тендерної документації. Весь перелік документів: підтвердження досвіду, договори з виробником, сертифікати, протоколи, видаткові накладні, довідки про наявність товару не мають жодного відношення до предмету закупівлі, оскільки ТОВ "Бурдяківський спецкарєр" займається добуванням будівельного каменю, а не ГРАНІТУ.

Прийнявши рішення та визнавши тендерну пропозицію ТОВ «Скорпіон-15», Замовник порушив один з головних принципів здійснення закупівель: а саме: «Об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій».

Як видно з нашого аналізу пропозиція ТОВ «Скорпіон-15» не відповідає вимогам тендерної документації Замовника, а тому повинна бути відхилена.

Вимагаємо від тендерного комітету КП "Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство" усунути порушення, а саме:
1. дискваліфікацію пропозиції ТОВ "Коллаба" відмінити;
2. пропозицію ТОВ «Скоріон-15» - дискваліфікавути;
3. визнати ТОВ "Коллаба" переможцем тендерної закупівлі - ідентифікатор UA-2020-06-05-007227-b.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
09 липня 2020 15:20
За результатами розгляду Вашої вимоги (скарги) за лотом № 1 та лотом № 2 відкритих торгів ID UA-2020-06-05-007227-b на прийняте рішення Замовника щодо кваліфікації та оцінки пропозицій учасників процедури закупівлі, а також оголошення наміру про укладання договору, повідомляємо, що Замовником кваліфікація Учасників була проведена керуючись принципами здійснення закупівель з чітким дотриманням вимог та норм Закону України «Про публічні закупівлі» та не погоджуємось з наведеними Вами ствердженнями та інформацією у скарзі, зокрема:
Звертаємо Вашу увагу, що під час попереднього розгляду та кваліфікації пропозиції учасника ТОВ Коллаба, встановлено невідповідність кваліфікаційним критеріям передбаченим ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та вимогам п. 1.1. Додатку 1 (Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій). Однак з метою дотримання принципів здійснення публічних закупівель та вимог діючого законодавства, керуючись положенням ч. 16 ст. 29 Закону Замовником в системі розміщено повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону.
Таким чином керуючись ч.16 ст.29 Закону з метою усунення виявлених невідповідностей, Вам, як учаснику надано можливість протягом 24 годин з моменту оприлюднення в електронній системі закупівель цього повідомлення надати виправлені (уточнені) документи на виконання встановлених невідповідностей згідно ст. 16 Закону. Інформацію необхідно надати шляхом оприлюднення в електронній системі..
На підставі чого, в електронній системі 25 червня 2020 року у 19:47 завантажено документи згідно зазначеного повідомлення не в повному обсязі, Учасник виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності до п.1.3 Додатку 1 Тендерної документації по предмету закупівлі(відповідні документи надані), та не виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності до п.1.1 Додатку 1 Тендерної документації по предмету закупівлі що подані ним у своїй тендерній пропозиції, а саме
-не була подана Довідка в довільній формі про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій необхідних для забезпечення постачання товару та виконання умов договору,з інформацією -вантажні транспортні засоби вантажопідьємністтю –не менше 15 тон – не менше 6 (шести) одиниць; -навантажувачі сипучих матеріалів –не менше 2(двох) одиниць, -наявність в учасника майданчика для складування та зберігання товару, що є предметом закупівлі, на території Чернівецької області,-наявність в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика.
-не надані документи, щодо наявності в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика) протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей), тобто невідповідності не були усунуті в повному обсязі Вимоги.
Наголошуємо, що під час кваліфікації та оцінки пропозиції учасників закупівлі Замовник повинен здійснити розгляд наданих учасником документів на відповідність вимогам та умовам Тендерної документації, враховуючи наявність вищезазначених вимог згідно ст. 16 Закону до матеріально-технічної бази, виникли підстави для відхилення пропозиції учасника керуючись ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі», в результаті чого Замовник зобов’язаний прийняти рішення про відхилення пропозиції учасника ТОВ Коллаба та керуючись ст. 29 здійснити розгляд наступного за результатами аукціону учасника ТОВ "СКОРПІОН-15".
Вищезазначений зміст дій та прийнятих рішень Замовника зазначено у протокольному рішенні Уповноваженої особи № 52 від 30 червня 2020 року.
Стосовно розгляду та кваліфікації учасника ТОВ "СКОРПІОН-15", повідомляємо, що Замовником на виконання ст. 29 Закону здійснено вивчення та аналіз наданих документів у складі пропозиції вищезазначеного учасника. Під час перевірки яких встановлено, що учасником 20 червня 2020 року завантажено договори № 33 від 02.01.2020 року та 49 від 26.02.2019 укладені між учасником ТОВ "СКОРПІОН-15" та ТОВ «Бурдяківський спецкар’єр», договір укладений між учасником ТОВ "СКОРПІОН-15" та ТОВ «Ліс» №16/09/2019 від 16.08.2019, а також видаткові накладні за вищезазначеними договорами.
Особливо звертаємо Вашу увагу на видаткові накладні від 20.02.2020 року №35; від 22 лютого № 36; від 27 лютого 2020 року № 65 від постачальника ТОВ «Ліс», які присутні в складі тендерної пропозиції учасника ТОВ "СКОРПІОН-15" де вказано придбання та наявність в Учасника - ЩЕБЕНЬ ГРАНІТНИЙ та ВІДСІВ ГРАНІТНИЙ - що відповідає предмету закупівлі.
Крім того на виконання умов тендерної документації учасником надано Гарантійні листи щодо наявності в учасника товару на майданчику та Гарантійний лист-підтвердження відповідності товару технічним, якісним та кількісним вимогам до предмету закупівлі.
За результатами вивчення якісних документів, встановлено дотримання вимог технічного завдання щодо фракційності та відповідності ДСТУ Б В.2.7-75-98 «Щебінь і гравій щільні природні для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій та робіт».
Таким чином Замовник не має законної підстави для відхилення пропозиції учасника згідно ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі».
З огляду на вищевикладене Ваша Вимога не може бути задоволена та підлягає відхиленню.

Документи подані скаржником

07 липня 2020 10:38
скарга

Документи подані скаржником

10 липня 2020 19:28
скарга 2 чернівці.pdf

Документи подані скаржником

07 липня 2020 10:40
скарга.pdf

Документи подані скаржником

10 липня 2020 19:38
скарга 2 чернівці.pdf

Документи подані скаржником

07 липня 2020 10:43
скарга.pdf

Документи подані скаржником

10 липня 2020 19:50
скарга 2 чернівці.pdf

Документи подані скаржником

07 липня 2020 10:44
скарга.pdf

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: Щебінь гранітний
Статус: Активний
Очікувана вартість: 2 100 000,00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 21 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 52 500,00 UAH

Аукціон

Початок: 23 червня 2020 15:20
Закінчення: 23 червня 2020 15:48

Позиції

500 т.
Щебінь гранітний фракція 2-5 мм
ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Доставка: Україна, Відповідно до документації,
Дата доставки: 31 грудня 2020
1250 т.
Щебінь гранітний фракція 5-10 мм
ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Доставка: Україна, Відповідно до документації,
Дата доставки: 31 грудня 2020
500 т.
Щебінь гранітний фракція 10-20 мм
ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Доставка: Україна, Відповідно до документації,
Дата доставки: 31 грудня 2020
500 т.
Щебінь гранітний фракція 20-40 мм
ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Доставка: Україна, Відповідно до документації,
Дата доставки: 31 грудня 2020
250 т.
Щебінь гранітний фракція 40-70 мм
ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Доставка: Україна, Відповідно до документації,
Дата доставки: 31 грудня 2020

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 120 Календарні 100

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

05 червня 2020 17:49
ТД -20 ЩЕБЕНЬ.doc

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 23 червня 2020 15:48

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП "ПЕНТЕЛЕЙЧУК ГЕОРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ" 2 094 000,00
UAH з ПДВ
2 094 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "СКОРПІОН-15" 2 090 500,00
UAH з ПДВ
2 090 500,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ Коллаба 1 870 500,00
UAH з ПДВ
1 870 500,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

21 червня 2020 21:47
Цінова щебінь.pdf
21 червня 2020 21:47
Техпаспорт на ЗІЛ.pdf
21 червня 2020 21:47
Техпаспорт на ДАФ.pdf
21 червня 2020 21:47
Техпаспорт на Велтон.pdf
21 червня 2020 21:47
паспорт код.pdf
21 червня 2020 21:47
лист_істотні умови.pdf
21 червня 2020 21:47
лист тех вимоги.pdf
21 червня 2020 21:47
лист субпідряд.pdf
21 червня 2020 21:47
лист ст 17 Закону.pdf
21 червня 2020 21:47
лист захист довкілля.pdf
21 червня 2020 21:47
лист державні сакції.pdf
21 червня 2020 21:47
Лист витрати.pdf
21 червня 2020 21:47
Істотні умови.pdf
21 червня 2020 21:47
Договір.pdf
21 червня 2020 21:47
Довідка МТБ.pdf
21 червня 2020 21:47
довідка довкілля.pdf
21 червня 2020 21:47
відомості.pdf
21 червня 2020 21:47
Витяг єдиного податку.pdf
21 червня 2020 21:47
Виписка з реєстру (1).pdf
21 червня 2020 21:47
Акт на землю.pdf

Публічні документи

09 липня 2020 12:45
sign.p7s
09 липня 2020 12:39
Довідка 8 шт..pdf
09 липня 2020 12:39
Довідка ч 2 ст 17.pdf
09 липня 2020 12:39
Довідка п 12 ст 17.pdf
09 липня 2020 08:27
sign.p7s
09 липня 2020 08:22
Пропозиція лот 2.pdf
09 липня 2020 08:22
Пропозиція лот 1.pdf
09 липня 2020 08:22
Довідка податкова.pdf
09 липня 2020 08:22
довідка мвс.pdf
20 червня 2020 14:29
sign.p7s
20 червня 2020 14:25
технічне завдання лот2.pdf
20 червня 2020 14:25
Статут.pdf
20 червня 2020 14:25
Сертифікат.pdf
20 червня 2020 14:25
Радіаційний паспорт.pdf
20 червня 2020 14:25
протоколи .pdf
20 червня 2020 14:25
Пропозиція лот 2.pdf
20 червня 2020 14:25
Пропозиція лот 1.pdf
20 червня 2020 14:25
Паспорт директора.pdf
20 червня 2020 14:25
паспорт Буженица А.С..pdf
20 червня 2020 14:25
Лист захист довкілля.pdf
20 червня 2020 14:25
Довідка працівників.pdf
20 червня 2020 14:25
гарнт.лист додаток5.pdf
20 червня 2020 14:25
Гарантія про санкції.pdf
20 червня 2020 14:25
Гарантія про зразки.pdf
20 червня 2020 14:25
гарантія майданчика.pdf
20 червня 2020 14:25
Відомості ЄДР.pdf
20 червня 2020 14:25
Витяг ПДВ.pdf
20 червня 2020 14:25
Витяг з ЄДРПОУ.pdf
20 червня 2020 14:25
Витяг ЄДР 2020.pdf

Публічні документи

25 червня 2020 20:22
sign.p7s
25 червня 2020 19:27
Досвід.pdf
25 червня 2020 19:27
Договір оренди ТЗ.pdf
22 червня 2020 09:10
sign.p7s
21 червня 2020 16:34
Гарантія (8).zip
21 червня 2020 16:34
2.19 пропозиція щебінь.PDF
21 червня 2020 16:34
2.17 лист.PDF
21 червня 2020 16:34
2.16 істотні вимоги.PDF
21 червня 2020 16:34
2.15 умови договору.PDF
21 червня 2020 16:34
2.14 Лист-згода.PDF
21 червня 2020 16:34
2.13 про санкції.PDF
21 червня 2020 16:33
2.12 довкілля.PDF
21 червня 2020 16:33
2.11 наявність товару.PDF
21 червня 2020 16:33
2.10.1 Сертифікати.pdf
21 червня 2020 16:33
2.9 походження товару.PDF
21 червня 2020 16:33
2.8 гарантійний щебінь.PDF
21 червня 2020 16:33
2.6.1 паспорт нсс.pdf
21 червня 2020 16:33
2.6 рішення засновника.PDF
21 червня 2020 16:33
2.4 Витяг з ЄДРПОУ.PDF
21 червня 2020 16:33
2.3 Витяг платника пдв.PDF
21 червня 2020 16:33
2.1 Статутні документи.PDF
21 червня 2020 16:33
1.1 мтб.PDF

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
ТОВ Коллаба
#41737637
Відхилено 1 870 500,00
UAH з ПДВ
30 червня 2020 12:26
Вимога про усунення невідповідностей
до 26 червня 2020 09:36
ТОВ "СКОРПІОН-15"
#39556568
Переможець 2 090 500,00
UAH з ПДВ
30 червня 2020 12:29

Вимога про усунення невідповідностей

Повідомлення з вимогою про усунення виявлених невідповідностей в інформації(документах )учасника. 1.В ході вивчення документів тендерної пропозиції Замовник встановив невідповідності в інформації про підтвердження кваліфікації учасника, а саме в складі пропозиції учасника ТОВ Коллаба, встановлено невідповідність кваліфікаційним критеріям, а саме: 1.1 Учасником надано аналогічні договори які виконані у 2020 році, що суперечить п. 3.1 згідно якої учасник повинен надати інформацію та документальне підтвердження про раніше виконані аналогічні договори за 2018 чи 2019 роки, із зазначенням предметів договорів, назви контрагента, з яким було укладено договір, його номером телефону щодо виконання договору (не менше двох договорів). 1.2 Учасником надано довідку про наявність обладнання та матеріально-технічної бази необхідної для забезпечення постачання товару, в якій відсутня інформація -вантажні транспортні засоби вантажопідьємністтю –не менше 15 тон – не менше 6 (шести) одиниць; -навантажувачі сипучих матеріалів –не менше 2(двох) одиниць, -наявність в учасника майданчика для складування та зберігання товару, що є предметом закупівлі, на території Чернівецької області, -наявність в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика) 2.Тому на підставі ч.16.ст.29 Закону України «про публічні закупівлі» та з метою усунення виявлених невідповідностей, пропонуємо у термін протягом 24 годин з моменту оприлюднення в електронній системі закупівель цього повідомлення надати виправлені(уточнені)документи щодо наявності в учасника 2.1- аналогічних договорів за 2018 чи 2019 роки, із зазначенням предметів договорів, назви контрагента, з яким було укладено договір, його номером телефону щодо виконання договору (не менше двох договорів),Копії аналогічних договорів за 2018 чи 2019 роки, зазначених у інформаційній довідці 1.3. (крім інформації, що становить комерційну таємницю); та документи, які підтверджують постачання товару по аналогічному договору зазначеному у інформаційній довідці 1.3.1- копії (видаткової/-их накладної/-их та/або акту/-ів приймання-передачі товару/) (крім інформації, яка становить комерційну таємницю), 2.2-інформацію про наявність обладнання та матеріально-технічної бази необхідної для постачання товару -вантажні транспортні засоби вантажопідьємністтю –не менше 15 тон – не менше 6 (шести) одиниць; -навантажувачі сипучих матеріалів –не менше 2(двох) одиниць, -наявність в учасника майданчика для складування та зберігання товару, що є предметом закупівлі, на території Чернівецької області, -наявність в учасника під’їзної гілки залізничної колії до майданчика для складування та зберігання товару (на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від майданчика).Інформацію необхідно надати шляхом оприлюднення в електронній системі.

Документи

30 червня 2020 12:26
sign.p7s
30 червня 2020 12:25
IMG_0006.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 30 червня 2020 12:29

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "СКОРПІОН-15"
#39556568
2 090 500,00
UAH з ПДВ
Документи

Актуальні тендери

До пошуку