Комп’ютеризовані робочі станції для відстеження GPS/GSM трекерів
Очікувана вартість
82 000,00 UAH
UA-2020-06-04-000876-a 0180bc95f2194776971c5982246987ac
Відкриті торги    Торги не відбулися
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Бєляєва Марина Володимирівна

281-79-52 m.bieliaieva@kbp.aero

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Код ЄДРПОУ: 20572069
Вебсайт: http://www.kbp.kiev.ua
Місцезнаходження: 08300, Україна , Київська обл., с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
Контактна особа: Бєляєва Марина Володимирівна
281-79-52
m.bieliaieva@kbp.aero
Категорія: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 04 червня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 13 червня 2020 12:00
Оскарження умов закупівлі: до 19 червня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 23 червня 2020 12:00
Очікувана вартість: 82 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 410,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Детальний опис наведено в Тендерній документації (додається)
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
2 комплект
Комп’ютеризовані робочі станції для відстеження GPS/GSM трекерів
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспіль-7, Бориспільський район
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Замовник протягом 30 (тридцяти) календарних днів після фактичної поставки Товару та підписання Сторонами видаткової накладної на поставлений Товар перераховує на поточний рахунок Постачальника 100% ціни фактично поставленого Товару. Інші умови оголошення: Усі документи, що готуються учасником (що є частиною тендерної пропозиції), складаються українською мовою у 1-му примірнику. В разі наявності в тендерній пропозиції документів, складених на іншій мові, обов’язково повинен бути переклад на українську мову. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Пiсляоплата 30 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

заміст виразу «з вимогами не менше» або «не менше» Учасник в тендерній пропозиції (технічній частині) зазначає конкретний показник запропонованого товару або запропоновану модель відповідно до вимог наведених в Технічній специфікації.
Дата подання: 04 червня 2020 14:56
Дата відповіді: 09 червня 2020 15:25
Шановний замовник. Відповідно до примітки Додатку 1 ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, а саме: "заміст виразу «з вимогами не менше» або «не менше» Учасник в тендерній пропозиції (технічній частині) зазначає конкретний показник запропонованого товару або запропоновану модель відповідно до вимог наведених в Технічній специфікації." Просимо надати роз'яснення - за якими саме показниками вимог (переліком вимог), наприклад позиції "Монітор - з вимогами не менше Acer EB490QK", учасник повинен зазначити конкретний показник (перелік) відповідності запропонованого товару або запропонованої моделі. Це питання стосується всіх вимог, де зазаначено "з вимогами не менше".
Розгорнути Згорнути
Відповідь: З метою врахування при наданні відповіді на звернення учасника в тендерній пропозиції на сайті Публічних закупівель „Prozorro” інформуємо, що першочерговою вимогою до предмета закупівлі є здатність комп’ютеризованих робочих станцій максимально ефективно і оперативно опрацьовувати дані з GPS/GSM трекерів в режимі онлайн та їх виведенням на монітор, який за своїми технічними характеристиками та відповідним форматом по співвідношенню довжини до ширини здатний якісно і детально відображати картографічні дані великої ділянки території (зокрема, територія ДП МА „Бориспіль” з урахування віддалених структурних підрозділів – склад ПММ, маяки навігації тощо) та можливістю кріплення до стіни.
Враховуючи викладене, з метою виконання зазначеними станціями наведених вище функцій, вирази в Додатку 1 „Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі” – „з вимогами не менше” або „не менше” передбачають необхідність наявності у запропонованому товарі усіх показників технічних можливостей (розмір та роздільна здатність екрану; співвідношення сторін; час відгуку; яскравість; кут огляду; інтерфейси; крок між пікселами; максимальна кількість кольорів; порти та роз’єми; кріплення тощо) не менше ніж у наведеному як приклад товарі (зокрема моніторі Acer EB490QK).
За аналогічним принципом ставляться вимоги і до інших складових (окремих позицій технічної специфікації) комп’ютеризованих робочих станцій.
У випадку, якщо пропонується еквівалент - Учасник повинен зазначити в тендерній пропозиції (технічній частині) конкретну запропоновану модель еквівалентного Товару, не зазначаючи при цьому вираз «не менше».
В листі повинно бути надане роз’яснення, за яких підстав учасник вважає запропонований Товар, або його складові еквівалентним/еквівалентними.
Кількість обладнання.
Дата подання: 11 червня 2020 10:52
Дата відповіді: 15 червня 2020 17:46
Шановний замовник. Просимо уточнити яка кількість обладнання фактично закуповується і внести зміни по кількості у документацію. У технічній документації ДОДАТОК 1, п.1 написано що закупляється два комплекти і розписан склад комплекта який складаеться з двох одиниць кожного найменування. у зв'язку з чим просимо уточнити, наприклад Комп’ютер у складі, потрібно буде постачати 4 одиниці чи 2? Наприклад 2 комплекти по 2 Комп’ютер у складі дорівнює 4 одиниці чи 2 комплекти по 2 Комп’ютер у складі дорівнює 2 одиниці.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: За результатами розгляду звернення учасника на сайті Публічних закупівель „Prozorro” інформуємо, що предметом закупівлі «код ДК 021:2015 - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Комп’ютеризовані робочі станції для відстеження GPS/GSM трекерів)» є дві комп’ютеризовані робочі станції для відстеження GPS/GSM трекерів, кожна з яких складається з однієї одиниці кожного найменування комплектуючих товару (наприклад: до одного комплекту комп’ютеризованої робочої станції входить: комп‘ютер – один, монітор – один і т.д. по кожному найменуванню комплектуючих).
Оскільки, до закупівлі належить два комплекти комп’ютеризованої робочої станції, то відповідно загальна кількість (по двом комп’ютеризованим робочим станціям) кожного найменування комплектуючих – по дві одиниці, про що зазначено в Технічній специфікації Розділу 1 Додатку 1 Тендерної документації від 11.06.2020 № 15-03-127 на закупівлю «код ДК 021:2015 - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Комп’ютеризовані робочі станції для відстеження GPS/GSM трекерів)» (далі – Тендерна документація).
Вважаємо, що зазначені в Тендерній документації відомості про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі є достатніми для підготовки Учасниками тендерної пропозиції у відповідності до вимог Документації.
З огляду на викладене, Замовник не вбачає необхідності внесення змін до Тендерної документації.

Інформація про відміну

Дата відміни
23 червня 2020 12:00
Причина відміни
Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій

Актуальні тендери

До пошуку