НК 024:2019: 60709 - Пелюшка вбирає; 35817 Прокладки для нетримання
National Classification of Medical Devices 024:2019: 60709 - Draping incontinence liner; 35817 Incontinence pants liner
Очікувана вартість
36 399 487,60 UAH
UA-2020-06-01-008698-b 5e5bdc4b2153478ebcf348dd536baf5b
Відкриті торги з публікацією англійською мовою    Подання пропозицій    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Tender notice
Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Purchasing Body
Найменування: ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Код ЄДРПОУ: 37441694
Вебсайт: http://dsp.kievcity.gov.ua/
Місцезнаходження: 03165, Україна , Київська область обл., Київ, проспект Любомира Гузара, 7
Контактна особа: Слизько Михайло Володимирович
380444040112
zak_dsp@kievcity.gov.ua
Категорія: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Official name: Department of Social Policy of Executive Body of Kyiv City Council (Kyiv City State Administration)
National ID: 37441694
Contact point: Slyz'ko Mykhaylo Volodymyrovych
380444040112
zak_dsp@kievcity.gov.ua

Інформація про процедуру

Milestones
Дата оприлюднення: 01 червня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 04 липня 2020 20:00
Оскарження умов закупівлі: до 10 липня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 14 липня 2020 20:00
Очікувана вартість: 36 399 487,60 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 1 091 984,63 UAH
Publication date: 01 червня 2020 22:10
Enquiries until: 04 липня 2020 20:00
Complaints submission until: до 10 липня 2020 00:00
Time limit for receipt of tenders: 14 липня 2020 20:00

Information

Estimated total value: 36 399 488 UAH including VAT

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Scope of the procurement
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції:  Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені Учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою. Проектна, технічна документація, яка викладена в оригіналі російською мовою, не потребує перекладу українською мовою. Не перекладаються документи, текст яких викладено іноземною мовою з одночасним його викладенням українською (російською) мовою та інші друковані джерела літературної інформації, наприклад, буклети, паспорти на обладнання, інструкції з експлуатації обладнання тощо.
Розгорнути Згорнути
Terms of payment of the contract (order of settlements):
The Customer is obliged to pay for the goods within 7 banking days from the date of signing by the parties of the act (acts) of acceptance and transfer of goods, and in terms of advance payment - in accordance with regulations (for Participants - residents). The Goods are paid by the Customer by transfer of funds within 7 banking days from the date of delivery, subject to a duly executed customs declaration, and in terms of advance payment - in accordance with applicable law (for Participants - non-residents). The Customer has the right to provide the Supplier with an advance in the amounts and in the manner prescribed by current legislation of Ukraine. The supplier uses the advance in the manner prescribed by current legislation of Ukraine on the use of budget funds. In case of delay in budget financing, the payment for the delivered goods is made within seven banking days from the date of receipt by the Customer of the budget purpose to finance the purchase to its registration account.

Language in which tenders must be prepared:  Tender proposals prepared by Resident Participants of Ukraine are presented in Ukrainian.
Tender proposals prepared by non-resident Bidders of Ukraine may be presented in another language, and must have a certified translation into Ukrainian.
Design, technical documentation, which is presented in the original in Russian, does not require translation into Ukrainian.
Documents whose text is presented in a foreign language with its simultaneous presentation in Ukrainian (Russian) and other printed sources of literary information, such as booklets, equipment passports, equipment operating instructions, etc., are not translated.
Розгорнути Згорнути

Документація

Тендерна документація

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

технічні характеристики пелюшок
Дата подання: 09 червня 2020 12:27
Дата відповіді: 12 червня 2020 11:52
Доброго дня. Просимо надати роз'яснення стосовно якісних характеристик пелюшок- що мається на увазі під поглинаючою серцевиною двух або трьохшаровою, усі пелюшки що є на ринку України мають один поглинаючий шар. Просимо правильно вказати технічні вимоги до пелюшок
Відповідь: Доброго дня. Наразі тендерним комітетом проводиться робота щодо доопрацювання технічних вимог до предмета закупівлі за результатами якої до тендерної документації будуть внесені відповідні зміни.
Щодо маркування упаковки
Дата подання: 19 червня 2020 16:19
Дата відповіді: 24 червня 2020 16:53
Доброго дня. Якщо учасник купує товар за кордоном самостійно, і цей товар не виготовлений заздалегідь для нашої країни, відповідно на упаковці немає нанесеної заводської інформації про те, де виготовлений, ким, і т.д. Взамін на це, в Україні самостійно наклеєний стікер на упаковці (пачці пеленок/підгузників) з цією інформацією. Чи не стане це причиною для дискваліфікації? Дякуємо
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня. Тендерним комітетом розглянуто вищезазначене питання та внесено відповідні зміни в тендерну документацію
Тендерні вимоги
Дата подання: 04 липня 2020 12:51
Згідно вимог тендерної документації, а саме п.8 Додатку 2 потрібно було надати «8. Копія декларації виробника на товар, завірена підписом та печаткою виробника.» Але звертаємо Вашу увагу, що виробник продукції не повинен готувати Декларацію на товар. Згідно українського законодавства Декларацію про відповідність повинен готувати уповноважений представник виробника, тобто суб’єкт господарської діяльності, який реалізує товар на території України. Згідно вимог тендерної документації, а саме п.8 Додатку 2 потрібно було надати «9. Декларація постачальника про відповідність, складену відповідно до вимог в ДСТУ ISO/IEC 17050-1:2006. Якщо термін дії документу про відповідність продукції закінчується до кінця року постачання продукції, учасник повинен надати гарантійний лист, що новий документ про відповідність буде наданий не пізніше закінчення терміну дії чинного.» Але інформація про надання Декларації про відповідність вже було вказано у п.3 Додатку 2 тендерної документації. Тому ми вимагаємо видалити пункти 8 та 9 з тендерної документації у зв’язку з їх недоцільністю.
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня
Питання щодо декларації постачальника
Дата подання: 04 липня 2020 12:52
Тендерна документація містить вимогу наступного змісту: «Учасник у складі пропозиції, на підтвердження характеристик Товару, а також інших вимог Замовника, повинен надати нижчезазначені документи: декларацію постачальника про відповідність, складену відповідно до вимог в ДСТУ ISO/IEC 17050-1:2006.» Питання: Враховуючи, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про перелік медичних виробів» та Наказу МОЗ України від 01.02.2012 р. «Національний перелік основних лікарських засобів і виробів медичного призначення» підгузки та пелюшки не входять до переліку виробів медичного призначення, а тому є неможливим підтвердження відповідності, шляхом звернення до відповідного органу оцінки відповідності, чи має бути складена декларація постачальника самим учасником, з дотриманням вимог в ДСТУ ISO/IEC 17050-1:2006?
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня
Питання щодо декларації про відповідність та/або Сертифікату відповідності Технічному регламенту щодо медичних виробів
Дата подання: 04 липня 2020 12:53
Тендерна документація містить вимогу наступного змісту: «Учасник у складі пропозиції, на підтвердження характеристик Товару, а також інших вимог Замовника, повинен надати нижчезазначені документи: копію декларації про відповідність та/або Сертифікату відповідності Технічному регламенту щодо медичних виробів або надати гарантійний лист, що Учасник зобов’язується надати відповідні документи (декларації відповідності та/або сертифікат відповідності) при постачанні.» Питання: враховуючи, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про перелік медичних виробів» та Наказу МОЗ України від 01.02.2012 р. «Національний перелік основних лікарських засобів і виробів медичного призначення» підгузки та пелюшки не входять до переліку виробів медичного призначення, чи буде підставою для відхилення замовником тендерної пропозиції неподання учасником декларації про відповідність Технічному регламенту щодо медичних виробів?
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня
Питання по зразкам документів виробника на товар
Дата подання: 04 липня 2020 12:54
Тендерна документація містить вимогу наступного змісту: «Учасник у складі пропозиції, на підтвердження характеристик Товару, а також інших вимог Замовника, повинен надати нижчезазначені документи: скановані зразки документів виробника на товар, що підтверджують якість та походження продукції, запропонованої до постачання (паспорт та/або сертифікат якості, тощо). Зразки документів виробника рекомендовано надавати з позначкою «Зразок». Питання: чи вимагається в даному випадку дотримання певної визначеної форми складання зразків документів виробника на товар, що підтверджують якість та походження продукції, запропонованої до постачання або форма таких документів самостійно визначається виробником? Які відомості повинні міститись в складання зразків документів виробника на товар, що підтверджують якість та походження продукції, запропонованої до постачання? Чи можуть такі документи подаватися, викладеними англійською мовою, разом з завіреним перекладом українською мовою, у випадку, якщо учасник не є виробником товару, а виробник є іноземною юридичною особою-нерезидентом України?
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня
Питання по представнику виробника
Дата подання: 04 липня 2020 12:55
Тендерна документація містить вимогу наступного змісту: « Якщо учасник не є виробником продукції, надати скановані копії документів, які підтверджують стосунки із виробником: а) договір з виробником; або б) інший документ (документи), що підтверджує зв’язки учасника з виробником продукції, підписаний зі сторони виробника або виробником та учасником. Зазначені документи повинні бути дійсними на весь термін постачання продукції та обов’язково містити гарантії виробника щодо якості продукції. Якщо в документі зазначено термін дії до кінця року постачання з автоматичною пролонгацією, надати документальне підтвердження пролонгації цього документу від виробника». Питання: учасник, який не є виробником, має безпосередні зв’язки не з виробником товару (іноземною юридичною особою-нерезидентом України), а з юридичною особою – ТОВ, яке зареєстровано та діє за законодавством України, та призначене дистриб'ютором виробника і має дозвіл на дистрибуцію, поставку та продаж товару на території України. Чи достатньо буде учаснику для виконання наведених вимог тендерної документації надати документ, що підтверджує його зв’язки з дистриб’ютором виробника – українською мовою, в сукупності з документом щодо підтвердження повноважень такого дистриб’ютора на дистрибуцію, поставку та продаж товару на території України – англійською мовою разом з завіреним перекладом українською мовою?
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня
Питання щодо сертифікату системи управління якістю
Дата подання: 04 липня 2020 12:56
Тендерна документація містить вимогу наступного змісту: «Учасник у складі пропозиції, на підтвердження характеристик Товару, а також інших вимог Замовника, повинен надати нижчезазначені документи: сертифікати системи управління якістю ISO 9001 та/або ISO 13485 виданих виробнику запропонованого товару.» Крім того, тендерна документація містить вимогу наступного змісту: « Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені Учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою. Не перекладаються документи, текст яких викладено іноземною мовою з одночасним його викладенням українською мовою та інші друковані джерела літературної інформації, наприклад, буклети, паспорти на обладнання, інструкції з експлуатації обладнання тощо.» Питання: у випадку коли учасник є постачальником, але не виробником продукції, а виробник є іноземною юридичною особою – нерезидентом України, чи достатньо буде такому учаснику подати сертифікати системи управління якістю та іншу документацію на підтвердження характеристик товару, а також інших вимог Замовника, складені англійською мовою разом з завіреним перекладом українською мовою? Ким має бути завірений такий переклад?
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня
Питання щодо документу виданого Центральним депозитарієм або депозитарною установою
Дата подання: 04 липня 2020 12:56
Тендерна документація містить вимогу наступного змісту: «Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, та завантаження файлів з документом виданим Центральним депозитарієм або депозитарною установою (у формі інформаційної довідки, або у формі виписки чи довідки з рахунку в цінних паперах), який містить інформацію про акціонерів, які володіють більш ніж 25% акцій учасника.» Питання: чи розповсюджується дана вимога на учасника, який не є акціонерним товариством, натомість є товариством з обмеженою відповідальністю? Чи потрібно/достатньо буде учаснику – товариству з обмеженою відповідальністю на виконання вказаної вимоги подати у складі тендерної пропозиції довідку у довільній формі із зазначенням причин ненадання документу виданого Центральним депозитарієм або депозитарною установою?
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня
Розгорнути всі запитання: 9 Згорнути запитання

Лоти

Інформація про лот

Information about lots
Предмет закупівлі: Лот №1. НК 024:2019: 60709 - Пелюшка вбирає
Статус: Активний
Очікувана вартість: 32 050 450,60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 160 252,25 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 961 513,52 UAH


Title: Lot №1. National Classification of Medical Devices 024:2019: 60709 - Draping incontinence liner
Current status: Active
Estimated total value: 32 050 450,60 UAH including VAT
Minimal lowering step: 160 252,25 UAH including VAT
Type of tender guarantee: Electronic guarantee
Sum of tender guarantee: 961 513,52 UAH

Аукціон

Початок: 19 серпня 2020 12:11
Auction planned date: 19 серпня 2020 12:11

Позиції

2621168 шт.
НК 024:2019: 60709 - Пелюшка вбирає
ДК 021:2015: 33770000-8 — Папір санітарно-гігієнічного призначення
НК 024:2019: 60709 — Пелюшка вбирає
Доставка: Україна, Відповідно до документації,
Дата доставки: 15 грудня 2020

National Classification of Medical Devices 024:2019: 60709 - Draping incontinence liner
CPV: 33770000-8

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Iнша подія Замовник зобов’язаний оплатити товар протягом 7 банківських днів з моменту підписання сторонами акту (актів) приймання-передачі товару, а в частині сплати авансу – згідно з нормативно-правовими актами чинного законодавства (для Учасників – резидентів). Товар оплачується Замовником шляхом переказу коштів протягом 7 банківських днів з моменту поставки, за умови належним чином оформленої митної декларації, а в частині сплати авансу – згідно з нормативно-правовими актами чинного законодавства (для Учасників – нерезидентів). Замовник має право надати Постачальнику аванс в обсягах та порядку, передбаченому чинним законодавством України. Постачальник використовує аванс у порядку, передбаченому чинним законодавством України з питань використання бюджетних коштів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом семи банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок. Пiсляоплата 7 Банківські 100

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Немає

Актуальні тендери

До пошуку