Електрична енергія по універсальній послузі
Очікувана вартість
434 498,00 UAH
UA-2020-05-28-001717-c 8cfc83bb38564760a2f036ee3281b3f9
Відкриті торги    Торги не відбулися
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування: Комунальне підприємство "Жмеринкакомунсервіс"
Код ЄДРПОУ: 33322943
Місцезнаходження: 23100, Україна , Вінницька обл., м Жмеринка, вул Соборна 10
Контактна особа: Галунко Наталя Вікторівна
+380433221225
Nadezhda76ds@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 28 травня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 02 червня 2020 17:04
Оскарження умов закупівлі: до 08 червня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 12 червня 2020 17:04
Очікувана вартість: 434 498,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 2 172,49 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


для освітлення місць загального користування в житлових будинках
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
238410 кВт*год
Електрична енергія по універсальній послузі
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 23100, Україна, Вінницька область, Жмеринка, Вул. Соборна, 10, м. Жмеринка
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Електрична енергія Пiсляоплата 5 Робочі 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

щодо розподілу, наявності АСКОЕ
Дата подання: 29 травня 2020 10:24
Дата відповіді: 29 травня 2020 11:28
Шановний Замовник, просимо Вас повідомити до якої групи площадок вимірювання належить Замовник (Група "а" (з АСКОЕ) чи група "б" (без АСКОЕ). Якщо до групи "А" - прохання надати орієнтований погодинний графік споживання електричної енергії за місяць. Чи врахована в очікуваної вартості предмету закупівлі вартість розподілу ОСР (а саме: оплата за послугу з розподілу здійснюється Замовником безпосередньо оператору системи розподілу або через Постачальника)?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний учаснику, КП "Жмеринкакомунсервіс" належить до "Б" (без АСКОЕ) групи площадок вимірювання. Електрична енергія закуповується для місць загального користування у житлових будинках. Відповідно до постанови національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг "Про затвердження порядку формування цін на універсальні послуги" № 1177 від 05.10.2018 КП "Жмеринкакомунсервіс" є побутовим споживачем - юридичною особою, що об'єднує фізичних осіб, які використовують електричну енергію для власних потреб (ОСББ, житлово-експлуатаційні організації, садові товариства, гуртожитки тощо), розраховуються з електропостачальником за загальним розрахунковим засобом обліку по тарифу 1.68 (Згідно постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 220 від 26.02.2015 р. "Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню") - що включає в себе витрати на постачання та розподіл електричної енергії. Саме тому, повідомляємо, що КП "Жмеринкакомунсервіс" закуповує електричну енергію по ціні, що включає в себе розподіл та оплачується через Постачальника.
питання щодо мови в оголошенні
Дата подання: 02 червня 2020 16:01
Дата відповіді: 03 червня 2020 09:47
Шановний Замовнику! Відповідно до ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі» оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити обов’язкову інформацію, у т.ч. про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції. Стосовно мови повідомляємо, що інформацію необхідно надати безпосередньо в оголошенні про проведення відкритих торгів. Не надання інформації про мову в оголошенні про закупівлю вважається порушенням, що може привести до проведення моніторингу закупівлі Держаудитслужбою та відміни процедури закупівлі. Просимо внести зміни у відповідності до діючого законодавства України, а саме ст. 21. Додатково повідомляємо, що відповіді на вимоги та питання необхідно надавати вчасно, без порушення строків, що також являється автоматичним індикатором ризиків.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний Учаснику, обов'язкова інформація про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції, згідно ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі» оприлюднено в оголошенні про закупівлі, шляхом довантаження Оголошення з інформацією про мову якою повинні готуватись тендерні пропозиції.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-05-28-001717-c.c1
Статус:
Відхилено
Учасник: ТОВ АС, Код ЄДРПОУ:31915956
Дата подання: 02 червня 2020 15:58
вимога щодо "універсальної послуги"
Вами оголошена закупівля відриті торги «Електрична енергія по універсальній послузі». Однак, дана закупівля «Електрична енергія по універсальній послузі» виключає наявність конкуренції на ринку в Вашому регіоні, саме тому, що на закріпленій території може бути лише один постачальник універсальної послуги. Враховуючи інформацію згідно реєстру суб’єктів природних монополій, що розміщений на веб-сайті Антимонопольного комітету України, а також постанову НКРЕКП, за якою на території Ваших об’єктів споживання діє лише один постачальник універсальних послуг, який проводить господарську діяльність у сфері енергетики, а саме: АТ «Вінницяобленерго», здійснення закупівлі електричної енергії на умовах універсальної послуги є незаконним та дискримінаційним. Наше підприємство має намір прийняти участь у закупівлі та має усі необхідні дозвільні документи (ліцензію) на провадження господарської діяльності у сфері постачання електричної енергії, однак, обмеження, що Вами встановлені у вигляді «універсальної послуги», позбавляють права прийняти участь в оголошеній закупівлі. Частиною 4 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено: «Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.». З огляду на це, вимагаємо внести зміни до тендерної документації, виключивши умову здійснення закупівлі електричної енергії саме з урахуванням «універсальної послуги». А також й в Додатку 3 «ДОГОВІР про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг» виключити умову здійснення закупівлі електричної енергії саме з урахуванням «універсальної послуги». В протилежному випадку змушені будемо оскаржити зазначені умови в порядку статті 18 Закону до Органу оскарження.
Додатково хочемо повідомити, що зазначена у вимозі позиція, також підтверджується рішенням АМКУ по закупівлі UA-2019-07-11-001036-b.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
03 червня 2020 10:01
Відповідно до Закону «Про ринок електричної енергії» ринок електричної енергії функціонує на конкурентних засадах, крім діяльності суб'єктів природних монополій, з обмеженнями, встановленими Законом. Постачання електричної енергії у розумінні Закону не належить до сфери природних монополій, та є конкурентним видом діяльності.
Згідно статті 3 Закону «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням.
Підприємства, установи, організації, які проводять закупівлю товарів і послуг у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі», мають вчиняти дії з проведення тендерів для закупівля електроенергії.
Мінекономрозвитку в листі від 13.12.2018 р. № 3304-04/54502-07 звертає увагу на конкурентність ринку електроенергії і наявність всіх інструментів для відбору постачальника шляхом відкритих торгів.
Крім того, підтвердженням зазначеної позиції є Висновок на офіційному сайті https://prozorro.gov.ua/tender/ UA-2019-12-23-000785-b, оприлюднений Державно аудиторською службою України Північного офісу Держаудитслужби управління північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій обл. Даним висновком, встановлено:
Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» ринок електричної енергії функціонує на конкурентних засадах, крім діяльності суб’єктів природних монополій, з обмеженнями, встановленими цим законом. Постачання електричної енергії у розумінні цього закону не належить до сфери природних монополій та є конкурентним видом діяльності. Відповідно до Ліцензійного реєстру Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, станом на 31 грудня 2019 року видано суб’єктам господарювання близько 700 ліцензій на постачання електричної енергії споживачу.
З огляду на зазначене, здійснення закупівель електричної енергії споживачами, які є замовниками у розумінні Закону, має здійснюватися за основною процедурою закупівлі – відкриті торги. При цьому, Товариство з обмеженою відповідальністю «Енера Вінниця», відсутнє у переліку природних монополій Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, які проводять діяльність у сфері енергетики, станом на 31 грудня 2019 року. Перелік доступний на сайті регулятора за посиланням http://www.nerc.gov.ua та Антимонопольного комітету України за посиланням http://www.amc.gov.ua.
Відповідно до Постанови національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про затвердження порядку формування цін на універсальні послуги» № 1177 від 05.10.2018, КП «Жмеринкакомунсервіс» є побутовим споживачем - юридичною особою, що об’єднує фізичних осіб, які використовують електричну енергію для власних побутових потреб(ОСББ, житлово-експлуатаційні організації, садові товариства, гуртожитки тощо), та розраховуються з електропостачальником за загальним розрахунковим засобом обліку по тарифу 1.68. Тобто для комунального підприємства встановлено тариф на електричну енергію з розрахунку оплати за розподіл -1,09 грн., та постачання - 0, 89 грн. з ПДВ. (Згідно постанови НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ №220 від 26.02.2015 «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню») –що включає в себе витрати на постачання та розподіл електричної енергії .

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 12 червня 2020 17:04

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРА Вінниця" 433 906,20
UAH з ПДВ
433 906,20
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

12 червня 2020 15:32
sign.p7s
12 червня 2020 15:31
Витяг з Реєстру ПДВ .pdf
12 червня 2020 15:31
Гарантійний лист.pdf
12 червня 2020 15:31
Дод. 3 Проект договору.pdf
12 червня 2020 15:31
Витяг з ЄДРЮО.pdf
12 червня 2020 15:31
Статут.pdf
12 червня 2020 15:30
Довідка - екологія.pdf
12 червня 2020 15:30
Лист-відгук.pdf

Інформація про відміну

Дата відміни
12 червня 2020 17:04
Причина відміни
Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій

Актуальні тендери

До пошуку