ЄЗС ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Капітальний ремонт водостічної системи адміністративного корпусу комунального некомерційного підприємства «Виноградівська районна лікарня»)
Очікувана вартість
499 419,00 UAH
UA-2020-05-27-007455-b 1d6bb766fd0043de980de3d9248b46f2
Спрощена/Допорогова закупівля    Спрощена    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство "Виноградівська районна лікарня" Виноградівської районної ради Закарпатської області
Код ЄДРПОУ: 01992506
Місцезнаходження: 90300, Україна , Закарпатська обл., м. Виноградів, вул. Лікарняна, 13
Контактна особа: Наталія Бокотей
+380314323663
viktor4461@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 27 травня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 02 червня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 05 червня 2020 00:00
Початок аукціону: 05 червня 2020 11:01
Очікувана вартість: 499 419,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 2 497,10 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Капітальний ремонт водостічної системи адміністративного корпусу комунального некомерційного підприємства «Виноградівська районна лікарня»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 90300, Україна, Закарпатська область, Виноградів , Лікарняна,13
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 30 вересня 2020
ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Пiсляоплата 30 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Просьба
Дата подання: 28 травня 2020 20:07
Дата відповіді: 29 травня 2020 08:54
Улаштування покрівель двосхилих із металочерепиці 100м2 0,562 Т профіль м2 53,06 Просимо переглянути своє подання , щодо даних обємів , тому що ми бачимо що дальше по капельнику , по жолобаг видно , що металопрофелю повинно бути у 10 раз більше, тобто верх покриття поданий на нашу думко з помилкою.А як що конкретніше , то по Вашому подані 56,2м2 покриття не може скільки коштувати. З ПОВАГОЮ.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Дякуємо за Ваше звернення. Технічне завдання сформовано на основі Робочого проекту та Проектно-кошторисної документації, що розроблялися сертифікованими організаціями. Замовник не володіє відповідними знаннями для аналізу зазначених положень ПКД. Водночас Замовник зверне увагу проектної організації та кошторисника на зазначені Вами дані і у випадку коригування ПКД до технічного завдання будуть внесені відповідні зміни.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-05-27-007455-b.b1
Статус:
Не задоволена
Учасник: Кооператив "Будівельник", Код ЄДРПОУ:19399200
Дата подання: 09 червня 2020 20:57
Не правомірне вирішення переможця
Помилки учасника ФОП Цмур Юрій Іванович
1) пропозиція учасника не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі;
1.Не надає - - ДОДАТОК 2
ПРОЕКТ ДОГОВОРУ
- Додаток : Графік виконання робіт (Додаток 2)


МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 13 січня 2009 року N 2
Про оприлюднення Рекомендацій зі складання додатків до договору підряду в капітальному будівництві
Додаток
до наказу Мінрегіонбуду
від 13 січня 2009 р. N 2
СХВАЛЕНО
рішенням науково-технічної ради Міністерства регіонального розвитку та будівництва України
від 25 грудня 2008 р. N 202
Рекомендації
зі складання додатків до договору підряду в капітальному будівництві
Аналіз виконання "Календарного графіка виконання робіт" дає можливість оцінювати сторонам хід будівництва в цілому та виконання окремих робіт, дотримання Підрядником та субпідрядниками визначених у договорі підряду строків будівництва та окремих робіт та своєчасно вживати заходів щодо наявних відхилень. Невиконання Підрядником графіка дає підстави Замовнику реалізувати свої права щодо притягнення до відповідальності
Календарний графік робіт
Підрядника відповідно до умов договору та чинного законодавства.Таблиця 1. Календарний графік виконання робіт
Перелік видів робіт Виконавці робіт Обсяг робіт Обсяг робіт, передбачений до виконання в окремі періоди (кількість/кошторисна вартість)
Одиниця виміру Кількість Кошторисна вартість червень липень серпень вересень. жовтень листопад грудень

А НЕ ТЕ ЩО ПОДАЄ УЧАСНИК . КАЛЕНДАР ПОДАМО ФАЙЛОМ
2. Довідка згода з істотними умовами договору, а втім яка там довіка як не має самого договору…
3. . Лист-згода в довільній формі на виправлення арифметичних помилок у разі їх виявлення.
4. . Довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази (як власного так і орендованого/субпідрядника/співвиконавця) для виконання зазначених робіт згідно поданої форми. Обов’язковими є наявність самоскида та крана. На власну техніку Учасники надають свідоцтва про реєстрацію ТЗ. У випадку залучення техніки по договорах оренди/надання послуг/інший спосіб – копії договорів та свідоцтва про реєстрацію ТЗ.
№з/п Назва, тип машини, механізму, устаткування Модель, Технічний стан, кількість Власна або орендується (у кого) Готовність виконувати роботи
1 2 3 4 5 6
Цю таблицю потрібно було заповнити і вказати в цій таблиці і як власного так і орендованого/субпідрядника/співвиконавця) наявність обладнання та матеріально-технічної бази.
Що саме і не було зроблено --- не виконано так як вимагає замовник.
5. . Довідка в довільній формі про та наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з зазначенням ПІП, посади, освіти працівників (як власних так і субпідрядника/співвиконавця). Обов’язковими є наявність не менше 3 працівників – з вищою освітою в будівельній галузі(надати копії дипломів).
Наявність працівників відповідної кваліфікації В УЧАСНИКА взагалі відсутні працівники як такі , що будуть виконувати роботу ,а вказані працівники субпідрядника/співвиконавця питання вони , що виконують 100% субпідряду, бо в документах видно , що так і ніде про це нічого не вказано.
Тому ми важаємо що дана вимога Замовника взагалі не виконана.
Тепер що саме головне про субпідрядника/співвиконавця , учасник на 5% оподаткуваню , субпідрядник на загальних 20% ПДВ , така співпраця взагалі не можлива , тому що йде двойне оподаткування і ніхто так не працює.

Договір цивільно-правового характеру №1-20
м. Ужгород «0» березня 2020 р. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ КВАДРАТ» (надалі іменується «Замовник»), в особі директора Бочкай Аттіли Аттіловича, що діє на підставі Статуту, з однієї сторони, та ЧЕРНЕЦЬКИЙ ІГОР ЮРІЙОВИЧ (надалі іменується «Виконавець») паспорт серії ВО № 691434, виданий 15.06.2000 р. Ужгородським МВ УМВС України в Закарпатській області, з іншої сторони, уклали цей Договір про наступне:
Так саме «0» березня 2020р строком дії до 31.12 .2021р Договір цивільно-правового характеру не може бути складений згідно чиного законодавства на такий строк , а максимум на один місяць , з дальнішим продовженням .
Ми можемо ще продовжити нарушень яких при розгляді допустився Замовник , но рахуємо , що цього достатньо щоб дискваліфікувати переможця учасника ФОП Цмур Юрій Іванович і перейти до розгляду слідуючого учасника з найбільш економічно вигідною ціною .
На підставі викладеного, відповідно до ст.30 Закону України «Про публічні закупівлі», керуючись ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі»,
Просимо Замовника відреагувати .
З ПОВАГОЮ
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
10 червня 2020 14:43
1. Замовник не вимагав від Учасників надати в складі пропозиції Проект договору.
Згідно п. 19. Додатку №3 Замовник вимагав надати лише Погодження учасника із проектом договору про закупівлю та технічним завданням, згідно з умовами та вимогами оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Таке погодження наявне в складі пропозиції Учасника. В цій частині відсутні підстави для відхилення пропозиції Учасника.
2. Замовник не вимагав від Учасників надання в складі пропозиції "Календарного графіка виконання робіт". В цій частині відсутні підстави для відхилення пропозиції Учасника.
3. Лист-згода в довільній формі на виправлення арифметичних помилок у разі їх виявлення наявний в складі пропозиції: файл «Згода на виправлення помилок». В цій частині відсутні підстави для відхилення пропозиції Учасника.
4. Довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази (як власного так і орендованого/субпідрядника/співвиконавця) надана в складі пропозиції – окремо що до техніки Учасника окремо що до техніки Субпідрядника. В цій частині відсутні підстави для відхилення пропозиції Учасника.
5. Замовник надав можливість надавати інформацію про працівників субпідрядників, що є можливим в новій редакції ЗУ «Про публічні закупівлі». Учасник надав інформацію що вимагалася Замовником. В цій частині відсутні підстави для відхилення пропозиції Учасника.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що зазначена процедура є спрощеною закупівлею і на неї не поширюються норми ст. 18,30 ЗУ «Про публічні закупівлі». Перелік підстав для відхилення пропозиції Учасника та порядок оскарження описані у ст. 14 «Про публічні закупівлі».

На підставі вищевикладеного Замовник відхиляє Вимогу.

Документи подані скаржником

09 червня 2020 20:57
Вимога

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 05 червня 2020 11:34

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП Цмур Юрій Іванович 403 453,00
UAH з ПДВ
381 999,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ Спецбудкомплект-Хуст 407 527,00
UAH з ПДВ
382 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Кооператив "Будівельник" 453 829,47
UAH з ПДВ
385 456,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Закарпатгарантбуд" 425 890,00
UAH з ПДВ
425 890,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

04 червня 2020 19:57
sign.p7s
04 червня 2020 19:52
72_ДЦ_ЛС1_2-1-1.pdf
04 червня 2020 19:52
72_ДЦ_ИВР_1.pdf
04 червня 2020 19:52
Цінова пропозиція.pdf
04 червня 2020 19:52
Технічні вимоги.pdf
04 червня 2020 19:52
розрахунок зарплати.pdf
04 червня 2020 19:52
Аналогічні договори.pdf
04 червня 2020 19:52
Про персональні дані.pdf
04 червня 2020 19:52
Про захист довкілля.pdf
04 червня 2020 19:52
72_ДЦ_Т3-10.pdf
04 червня 2020 19:52
Про банкрутство.pdf
04 червня 2020 19:52
Паспорт.pdf
04 червня 2020 19:52
72_ДЦ_Т2.pdf
04 червня 2020 19:52
Обладнання.pdf
04 червня 2020 19:52
72_ДЦ_ОС_2-1.pdf
04 червня 2020 19:52
72_ДЦ_ОПРЛС_2-1-1.pdf
04 червня 2020 19:52
72_ДЦ_ОПР.pdf
04 червня 2020 19:52
Документ_ЄДР_1006719655.zip
04 червня 2020 19:52
графік виконання0002.pdf
04 червня 2020 19:51
Виписка_USR_1006719655.pdf
04 червня 2020 19:51
Виписка 1.pdf

Публічні документи

03 червня 2020 21:59
sign.p7s
03 червня 2020 21:55
Статут нова редакція.pdf
03 червня 2020 21:55
Пенсійний Фонд.PDF
03 червня 2020 21:55
ліцензія.pdf
03 червня 2020 21:55
кошторис 407527.zip
03 червня 2020 21:55
копія паспорта.pdf
03 червня 2020 21:55
копії дипломів ітп.pdf
03 червня 2020 21:54
довідка з статистики.pdf
03 червня 2020 21:54
Витяг ОДПІ.PDF
03 червня 2020 21:54
витяг від 01. 06.2020 р..pdf

Публічні документи

02 червня 2020 17:14
sign.p7s
02 червня 2020 17:14
49_ДЦ_Т2.rtf
02 червня 2020 17:13
49_ДЦ_ССР_8.rtf
02 червня 2020 17:13
49_ДЦ_ССР_7.rtf
02 червня 2020 17:13
49_ДЦ_ССР_5.rtf
02 червня 2020 17:13
49_ДЦ_ОС_2-1_2.rtf
02 червня 2020 17:13
49_ДЦ_ОС_2-1_1.rtf
02 червня 2020 17:13
49_ДЦ_ОПР.rtf
02 червня 2020 17:13
49_ДЦ_ЛС1_2-1-1.rtf
02 червня 2020 17:13
49_ДЦ_ИВР.rtf
02 червня 2020 17:13
49_ДЦ_ЕНРСМЗ.rtf
02 червня 2020 17:13
49_ДЦ_ДЦ_3.rtf
02 червня 2020 17:13
49_ДЦ_ДЦ_2.rtf
02 червня 2020 17:13
Цінова пропозиція.pdf
02 червня 2020 17:13
Технічне завдання.pdf
02 червня 2020 17:13
Статут.pdf
02 червня 2020 17:13
Проект договору.pdf
02 червня 2020 17:13
Паспорт.pdf
02 червня 2020 17:13
Ліцензія.pdf
02 червня 2020 17:13
Ліцензія додаток.pdf
02 червня 2020 17:13
ІПН.pdf
02 червня 2020 17:13
Договір с. Іза ДНЗ.pdf
02 червня 2020 17:13
Довідка про субпідряд.pdf
02 червня 2020 17:13
Дипломи ІТП.pdf
02 червня 2020 17:13
Витяг платника ПДВ.pdf
02 червня 2020 17:13
Витяг ЄДР.pdf
02 червня 2020 17:13
Виписка.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП Цмур Юрій Іванович
#2797411314
Переможець 381 999,00
UAH з ПДВ
09 червня 2020 17:30

Документи

09 червня 2020 17:30
sign.p7s
09 червня 2020 17:29
Протокол 01.docx

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 09 червня 2020 17:30

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП Цмур Юрій Іванович
#2797411314
381 999,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

09 червня 2020 17:30
sign.p7s
09 червня 2020 17:29
Протокол 01.docx

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
16 червня 2020 12:00
Договір водостічка.pdf укладений
16 червня 2020 11:59

Актуальні тендери

До пошуку