«Реконструкція філії «Старотаразька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» опорного закладу Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради за адресою: вул. Шкільна, 2 с.Старий Тараж Кременецького району Тернопільської області Коригування»
Очікувана вартість
9 234 630,00 UAH
UA-2020-05-25-007403-b df9e2000b15f41dca1173d6bf23f0e2c
Відкриті торги    Пропозиції розглянуті    Наявні скарги без рішення
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування: Управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації
Код ЄДРПОУ: 04014074
Місцезнаходження: 46021, Україна , Тернопільська обл., Тернопіль, Грушевського, 8
Контактна особа: Копанська Любов Русланівна
380352520076
ukb_ternopil@ukb.te.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 25 травня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 31 травня 2020 18:00
Оскарження умов закупівлі: до 06 червня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 10 червня 2020 18:00
Початок аукціону: 11 червня 2020 12:40
Очікувана вартість: 9 234 630,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 45 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 46 173,15 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
«Реконструкція філії «Старотаразька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» опорного закладу Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради за адресою: вул. Шкільна, 2 с.Старий Тараж Кременецького району Тернопільської області Коригування»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 46000, Україна, Тернопільська область, Кременецький район, село Старий Тараж, вулиця Шкільна, 2
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2020
ДК 021:2015: 45454000-4 — Реконструкція

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт Замовник має право при наявності бюджетного фінансування, перерахувати Підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт (надання послуг) матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30% вартості робіт. Аванс 90 Календарні 30
Виконання робіт Розрахунки Замовником проводяться тільки за фактично виконані роботи (надані послуги) у термін на протязі 30-ти (тридцяти) календарних днів з моменту підписання Замовником представлених Підрядником належно оформлених актів виконаних робіт (Форма КБ-2в) та довідки (Форма КБ-3), рахунку на оплату, та тільки в межах бюджетних призначень. Пiсляоплата 30 Календарні 70

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Відомість ресурсів
Дата подання: 27 травня 2020 13:52
Дата відповіді: 01 червня 2020 10:09
Доброго дня! Шановний Замовнику! Згідно п. 6.2.2 ДСТУ Б Д.1.1-1: 2013 «Правила визначення вартості будівництва», замовник надає підряднику відомість обсягів робіт, що закуповуються замовником, відомість ресурсів до неї, з відповідними кошторисними цінами або без цін, або затверджену проектну документацію. Просимо доповнити тендерну документацію відомісттю ресурсів необхідних для виконання капітального ремонту.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Технічне завдання до тендерної документації містить достатньо інформації в тому числі види робіт і обсяги робіт, кількість та види матеріальних ресурсів для коректного складання кошторису на виконання робіт та визначення їх вартості.
загальні запитання по ТД
Дата подання: 27 травня 2020 13:55
Дата відповіді: 01 червня 2020 10:05
Доброго дня! Прошу надати відповіді на наступні запитання: 1. Роз'ясніть, будь ласка, у якій формі слід подати забезпечення тендерної пропозиції? Вкажіть, будь ласка, реквізити для оформлення забезпечення тендерної пропозиції: повне найменування і місцезнаходження, банківські реквізити для Оформлення забезпечення. Чи потрібно накладати на забезпечення ЕЦП? 2. Поясніть яким чином підтвердити повноваження ФОПа ? Конструкція п.п. 6 П. 24 Інші документи, що... ТД містить вимоги до підтвердження повноважень учасника-юридичної особи. Для діяльності ФОПа таких документів не передбачено. Чи буде достатньо подати Виписку/ Витяг про державну реєстрацію в ЄДР? 3. Уточніть яким чином заповнювати форму "відомості про учасника" ФОП? Конструкція документу сформована для юридичної особи! Як ФОПу заповнювати графу "відомості про документ, яким затверджено Статут", "Статут учасника", повне і скорочене найменування учасника ? 4. Вимоги до працівників є дискримінаційними!!! На ринку зараз поширена практика, коли за договором обладнання передається в користування разом з послугами його оператора (машиніст, водій). В такому випадку ці оператори мають змогу виконувати роботи, що є предметом закупівлі, але не є працівниками учасника/його субпідрядника, як вказано у ТД. Відповідна вимога ТД є дискримінаційною до учасників, які працюють за таким принципом. Просимо усунунути недоліки п. 2 додатка 1 ТД доповнивши його такими положеннями: "якщо учасник планує залучати обладнання та його операторів ( машиніст, водій...) за договором, то подається скан-копія з оригіналу такого договору і листа-підтвердження контрагента із зазначенням замовника закупівлі, її предмету, ПІБ осіб, що залучаються до виконання робіт". 5. Підкажіть, яким чином визначаєть можливість здійснити авансовий платіж за договором? Чи впливає на це суб'єкт-переможець? Закупівля має значну оголошену вартість, для виконання робіт потрібно закупити великий об'єм товару, залучити працівників і виплачувати їм зарплату, а впевненості у тому, що авансовий платіж буде сприяти виконавцеві виходячи з договору немає. Вказана вимога ставить виконавця у дуже незручне становище, оскільки невідомо чи Замовник забажає скористатися своїм правом сплатити аванс! Водночас, обидві сторони зацікавлені у якісному виконанні робіт та ефективній співпраці. Просимо вказати у договорі обов'язком учасника сплатити аванс для його використання з метою виконання договору. Дякуємо.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: 1. «Повідомляємо, що в оголошені про проведення даної закупівлі зазначено: «Вид тендерного забезпечення – електронна гарантія». Електронна гарантія це – електронний документ. У відповідності до чинного законодавства електронні документи обов’язково засвідчуються електронним підписом. Таким чином, учасники повинні надати тендерне забезпечення у формі електронної гарантії, засвідченої електронним підписом. Реквізити для оформлення забезпечення тендерної пропозиції зазначені у частині 2 та 9 тендерної документації, а саме: повне найменування: Управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації; місцезнаходження (адреса) - вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46021; банківські реквізити для оформлення забезпечення – р/р №UA548201720355289009000013696, Код за ЄДРПОУ 04014074.»
2. Умовами тендерної документації, а саме: пунктом 3 частини 25 встановлено, що документи та інформація, які вимагаються замовником відповідно до вимог цієї тендерної документації у складі тендерної пропозиції, але не передбачені чинним законодавством України для учасників або законодавством країн учасників-нерезидентів для таких учасників, не подаються останніми в складі своєї тендерної пропозиції. При цьому, такий учасник повинен у складі тендерної пропозиції надати або аналог документу (при наявності) з відповідним поясненням подання аналогу документу або пояснювальну записку з обґрунтуванням та причинами неподання документів та інформації, у т.ч. аналогів документу/інформації.
3. Умовами тендерної документації, а саме: пунктом 3 частини 25 встановлено, що документи та інформація, які вимагаються замовником відповідно до вимог цієї тендерної документації у складі тендерної пропозиції, але не передбачені чинним законодавством України для учасників або законодавством країн учасників-нерезидентів для таких учасників, не подаються останніми в складі своєї тендерної пропозиції. При цьому, такий учасник повинен у складі тендерної пропозиції надати або аналог документу (при наявності) з відповідним поясненням подання аналогу документу або пояснювальну записку з обґрунтуванням та причинами неподання документів та інформації, у т.ч. аналогів документу/інформації.
Таким чином, Учасник ФОП надає у складі тендерної документації документ «Відомості про учасника» без інформації, що не передбачена чинним законодавством України для ФОП із відповідним поясненням (з обґрунтуванням та причинами неподання такої інформації).
4. Статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) встановлено:
«1. Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.
2. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
Якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців.»
Умови тендерної документації, щодо підтвердження наявності в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід відповідають вищезазначеним вимогам Закону. Замовником не має права встановлювати інші умови до даного кваліфікаційного критерію, крім тих, що визначені Законом.
5. У пункті 4.1. Розділу 4. «Порядок здійснення оплати» Додатку 3 до тендерної документації «Проект договору» зазначено: «4.1. Замовник має право при наявності бюджетного фінансування, перерахувати Підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30% вартості робіт. Підрядник зобов’язується виконати роботи по отриманому авансу протягом 90 календарних днів з дня його отримання. По закінченні вказаного терміну Підрядник повертає невикористані суми авансу на розрахунковий рахунок Замовника. Порядок надання авансу здійснюється у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 №1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та Постанови КМУ № 1764 від 27 грудня 2001 р. «Про затвердження порядку державного фінансування капітального будівництва».»
Пунктом 4, Постанови КМУ від 04.12.2019 №1070 встановлено:
«4. Розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів не здійснювати платежі з попередньої оплати виконавцям робіт, постачальникам товарів і надавачам послуг, якими порушено умови договорів щодо попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, укладених із розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів у мережі безпосереднього головного розпорядника бюджетних коштів.»
Отже, замовник буде приймати рішення щодо перерахування авансу Підряднику, керуючись вимогами зазначеної постанови.

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2020-05-25-007403-b.c1
Статус:
Прийнято до розгляду
Скаржник: ТОВ Укртехнобез, Код ЄДРПОУ:39299695
Дата подання: 06 липня 2020 12:38
Скарга на дії замовника
Неправомірно відхиливши Пропозицію Суб’єкта Оскарження з підстав, наведених у протоколі розгляду тендерних пропозицій від 26.06.2020, Замовник порушив вимоги Закону України "Про публічні закупівлі", та, як наслідок, неправомірно визначивши переможця Процедури закупівлі, Замовник порушив право Скаржника на об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі, що є порушенням вимог статті 5 Закону.
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення органу оскарження: Очікується
Прийнято до розгляду: 09 липня 2020 21:00
Рішення від 09.07.2020 № 13331.pdf
Дата публікації: 09 липня 2020 20:59

Документи подані скаржником

06 липня 2020 11:43
Скарга до АМКУ

Документи Органу Оскарження

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 11 червня 2020 13:37

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРНОПІЛЬ-ВМП" 7 219 954,00
UAH з ПДВ
7 173 754,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ЛЮКСБУДКВАРТАЛ" 8 126 452,80
UAH з ПДВ
7 199 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Тернопільське управління механізації" 9 234 000,00
UAH з ПДВ
7 200 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "ІВАНОВ СЕМЕН АРКАДІЙОВИЧ" 8 350 000,00
UAH з ПДВ
7 999 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ Укртехнобез 8 198 961,60
UAH з ПДВ
8 124 900,00
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "АВАКС ПРОФ" 8 478 000,00
UAH з ПДВ
8 340 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Компанія Барбакан" 8 399 019,52
UAH з ПДВ
8 399 019,52
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЛОБАЛ БІЛД ІНЖИНІРИНГ" 8 934 633,30
UAH з ПДВ
8 934 633,30
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

09 червня 2020 20:24
sign.p7s
09 червня 2020 20:24
sign.p7s
09 червня 2020 20:23
Кошторисні розрахунки.pdf
09 червня 2020 20:23
Договірна ціна.pdf
09 червня 2020 20:23
Технічне завдання.pdf
09 червня 2020 20:23
Довідка працівники (тд.pdf
09 червня 2020 20:23
Дипломи.pdf
09 червня 2020 20:23
Кран XCMG.bmp
09 червня 2020 20:23
Техпаспорти Боляк О.В..pdf
09 червня 2020 20:23
ТОВ Укртехзахист.pdf
09 червня 2020 20:23
Техпаспорт Кран RDK 160-30.pdf
09 червня 2020 20:23
ШАКМАН СИНІЙ.pdf
09 червня 2020 20:23
Техпаспорти.pdf
09 червня 2020 20:23
Техпаспорт.pdf
09 червня 2020 20:23
Екскаватор KOMATSU 180 - СБТ.jpg
09 червня 2020 20:23
Реєстр.pdf
09 червня 2020 20:23
DAF жовтий - СБТ.jpg
09 червня 2020 20:23
Посвідчення.pdf
09 червня 2020 20:23
Грейдер 140М.jpg
09 червня 2020 20:23
витяк з протоколу.pdf
09 червня 2020 20:23
Довідка 1-ПВ.pdf
09 червня 2020 20:23
Проект договору.pdf
09 червня 2020 20:23
Статут.pdf
09 червня 2020 20:23
Копія паспорта.pdf
09 червня 2020 20:23
Сертифікати.pdf
09 червня 2020 20:22
протокол.pdf
09 червня 2020 20:22
Копія індиф.код.pdf
09 червня 2020 20:22
Реєстр.pdf
09 червня 2020 20:22
Протокол ..pdf
09 червня 2020 20:22
Лист(довкілля).pdf
09 червня 2020 20:22
Лист-розяснення.pdf
09 червня 2020 20:22
КК Ліцензія з додатком.pdf
09 червня 2020 20:22
Довідки згідно умов ТД.pdf
09 червня 2020 20:22
Наказ.pdf
09 червня 2020 20:22
Опис.pdf
09 червня 2020 20:22
Квитан фін.звіту 2019.pdf
09 червня 2020 20:22
Довіреність.pdf
09 червня 2020 20:22
Витяг з ЄДРПОУ.pdf
09 червня 2020 20:22
витяк з протоколу.pdf
09 червня 2020 20:22
Довідка Банк.pdf
09 червня 2020 20:22
Довідка МВСУ.pdf
09 червня 2020 20:22
Довідка ДЕРЖСТАТ.pdf

Публічні документи

10 червня 2020 15:53
sign.p7s
10 червня 2020 15:53
реєстр документів.pdf
10 червня 2020 15:48
п.16 -дозвіл.pdf
10 червня 2020 15:48
ч.12 - фін. звітність.pdf
10 червня 2020 15:48
Кошторис 5(ВОР, ДФ).pdf
10 червня 2020 15:47
Кошторис 4 (ВРЛС).pdf
10 червня 2020 15:47
кошторис 3(ПВР).pdf
10 червня 2020 15:47
Кошторис 2(локальні).pdf
10 червня 2020 15:47
п.24.9 -лист від учасника.pdf
10 червня 2020 15:47
п.24.10 - заходи довкілля.pdf
10 червня 2020 15:47
додаток 2- ТЗ.pdf

Публічні документи

10 червня 2020 17:12
sign.p7s
10 червня 2020 17:11
Реєстр документів.pdf
10 червня 2020 17:11
Проект договору.pdf
10 червня 2020 17:11
Технічне завдання.pdf
10 червня 2020 17:11
Цінова пропозиція.pdf
10 червня 2020 17:10
Техпаспорта.pdf
10 червня 2020 17:10
Фінансова звітність.pdf
10 червня 2020 17:10
Штатний розпис.pdf
10 червня 2020 17:10
Копії дипломів -2.pdf
10 червня 2020 17:10
Копії дипломів -1 pdf.pdf
10 червня 2020 17:10
Статут ч.2.pdf
10 червня 2020 17:10
Статут.pdf
10 червня 2020 17:10
Опис документів.pdf
10 червня 2020 17:09
Ліцензія.zip
10 червня 2020 17:09
Рейтинг (2020).zip
10 червня 2020 17:09
Гарантия_3671.zip

Публічні документи

10 червня 2020 17:56
Свідоцтво ПДВ (1).jpg
10 червня 2020 17:56
Свідоцтво на КАМАЗ.jpg
10 червня 2020 17:56
Свідоцтво на ГАЗ (1).jpg
10 червня 2020 17:56
Паспорт Іванов (2).pdf
10 червня 2020 17:56
Ліцензія (2) Солар ПРО.pdf
10 червня 2020 17:56
КАЛЕНДАРНИЙ ГРАФІК (2).pdf
10 червня 2020 17:56
довідка про санкції (1).pdf
10 червня 2020 17:56
довідка по статті_17.pdf
10 червня 2020 17:56
Диплом Флюнт.jpg
10 червня 2020 17:56
Диплом Іванов.jpg
10 червня 2020 17:56
Віброплита (1).pdf
10 червня 2020 17:56
Віброплита Солар ПРО.pdf
10 червня 2020 17:56
Витяг ПДВ (3)Солар ПРО.pdf
10 червня 2020 17:56
Бетономішалка паспорт.pdf
10 червня 2020 17:56
Банківська ліцензія.pdf
10 червня 2020 17:56
Банківськ гарантія.pdf
10 червня 2020 17:56
11.1. ДОзвіл.pdf

Публічні документи

10 червня 2020 12:55
sign.p7s
10 червня 2020 12:52
36. проект договору.PDF
10 червня 2020 12:52
35. ліцензія ДСНС .pdf
10 червня 2020 12:52
34. ліцензія ДАБІ.pdf
10 червня 2020 12:51
24. опис до статуту.pdf
10 червня 2020 12:51
23. статут.pdf
10 червня 2020 12:51
2. Довідка МТБ.PDF

Публічні документи

09 липня 2020 18:06
sign.p7s
09 липня 2020 18:05
ВПВ 17 Старий Тараж.pdf
09 липня 2020 18:05
Довідка МВС.pdf
09 липня 2020 18:05
Довідка ДФСУ.pdf
09 липня 2020 18:05
Довідка ДФСУ.p7s
09 червня 2020 11:09
sign.p7s
09 червня 2020 11:07
3.imd
09 червня 2020 11:06
КК Штатний розпис.pdf
09 червня 2020 11:05
ІД Статут.PDF
09 червня 2020 11:05
ІД banking_licence_ПУМБ.pdf.p7s.p7s
09 червня 2020 11:05
ІД Опис до Статуту.PDF
09 червня 2020 11:05
ВПВ 17, пояснення.pdf
09 червня 2020 11:05
ІД Чинні дозвола.pdf
09 червня 2020 11:05
ІД banking_licence_ПУМБ.pdf
09 червня 2020 11:05
ІД Ліцензія з додатком.PDF
09 червня 2020 11:04
ІД Довідка субпідряд.pdf
09 червня 2020 11:04
ІД Гарантія_45 000,00 грн..pdf
09 червня 2020 11:04
ІД Витяг ПДВ.pdf

Публічні документи

10 червня 2020 15:54
sign.p7s
10 червня 2020 15:51
Реєстр.pdf
10 червня 2020 15:50
обєкти здача.pdf
10 червня 2020 15:50
лист-підтвердження.pdf
10 червня 2020 15:50
кошториси ч1.pdf
10 червня 2020 15:50
Субпідрядник.pdf
10 червня 2020 15:50
Субпідряд.pdf
10 червня 2020 15:50
кваліфікація Тараж.pdf
10 червня 2020 15:50
статут_ опис.pdf
10 червня 2020 15:50
рішення.pdf
10 червня 2020 15:50
довідка на балансі.pdf
10 червня 2020 15:50
довідка мтб.pdf
10 червня 2020 15:50
витяг ЄДРПОУ.pdf
10 червня 2020 15:50
баланс та звіт 2019.pdf
10 червня 2020 15:49
182.zip
10 червня 2020 15:49
12 Виписка ЄДРПОУ.pdf
10 червня 2020 15:49
10 директор.pdf
10 червня 2020 15:49
08 паспорт директора.PDF
10 червня 2020 15:49
07 витяг пдв.PDF
10 червня 2020 15:49
06 ліцензія.PDF
10 червня 2020 15:49
06 декларація КБ.PDF
10 червня 2020 15:49
04 КК ДАБІ СЕМИДУБИ.PDF
10 червня 2020 15:49
04 КК ДАБІ Плоске.pdf
10 червня 2020 15:49
04 КК ВІДГУК СЕМИДУБИ.PDF
10 червня 2020 15:49
04 КК ВІДГУК ПЛОСКЕ.pdf

Публічні документи

10 червня 2020 12:13
sign.p7s
10 червня 2020 12:09
50. Цінова пропозиція.pdf
10 червня 2020 12:08
21. Проект договору.pdf
10 червня 2020 12:08
4. Копія статуту.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРНОПІЛЬ-ВМП"
#41681223
Відхилено 7 173 754,00
UAH з ПДВ
17 червня 2020 10:39
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ЛЮКСБУДКВАРТАЛ"
#43388183
Відхилено 7 199 000,00
UAH з ПДВ
19 червня 2020 14:27
Товариство з обмеженою відповідальністю "Тернопільське управління механізації"
#43144514
Відхилено 7 200 000,00
UAH з ПДВ
23 червня 2020 16:31
ФОП "ІВАНОВ СЕМЕН АРКАДІЙОВИЧ"
#2114902313
Відхилено 7 999 000,00
UAH з ПДВ
25 червня 2020 10:26
ТОВ Укртехнобез
#39299695
Відхилено 8 124 900,00
UAH з ПДВ
26 червня 2020 14:38
Товариство з обмеженою відповідальністю "АВАКС ПРОФ"
#37306789
Переможець 8 340 000,00
UAH з ПДВ
30 червня 2020 12:39

Документи

17 червня 2020 10:33
sign.p7s

Документи

19 червня 2020 14:25
sign.p7s

Документи

23 червня 2020 16:28
sign.p7s

Документи

25 червня 2020 10:22
sign.p7s

Документи

26 червня 2020 14:34
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 30 червня 2020 12:39

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "АВАКС ПРОФ"
#37306789
8 340 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Актуальні тендери

До пошуку