ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Капітальний ремонт системи опалення ЗОШ І-ІІ ступеня по вул. Валентини Терешкової в с. Мар’янівка» (ДК 021:2015: код 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація»)
Очікувана вартість
1 222 088,40 UAH
UA-2020-05-22-005534-c 25aea07635774fb8adfbbb275721cbf9
Спрощена/Допорогова закупівля    Спрощена    Торги відмінено
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Наталія Михайлівна Косогорова

+380667985932 tavr.vidd.osv1@ukr.net

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування: Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області
Код ЄДРПОУ: 41420874
Місцезнаходження: 74862, Україна , Херсонська обл., Каховський район, село Тавричанка, вул. Соборна, 26
Контактна особа: Наталія Михайлівна Косогорова
+380667985932
tavr.vidd.osv1@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 22 травня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 02 червня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 05 червня 2020 00:00
Початок аукціону: 05 червня 2020 14:39
Очікувана вартість: 1 222 088,40 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 6 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 12 220,88 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


ОГОЛОШЕННЯ
про проведення спрощеної закупівлі через електронну систему закупівель PROZORRO
(нова редакція)

1. Найменування замовника: Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області.
2. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»..
3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 41420874.
4. Місцезнаходження замовника: вулиця Соборна, будинок 26, село Тавричанка, Каховський район, Херсонська область, 74862.
5. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Косогорова Наталія Михайлівна, уповноважена особа з питань організації та проведення спрощених процедур закупівель Відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області, 74862, Херсонська область, Каховський район, село Тавричанка, вулиця Соборна, будинок 26, телефон +380667985932, e-mail: tavr.vidd.osv1@ukr.net .
6. Вид предмета закупівлі: роботи.
7. Конкретна назва предмета закупівлі: ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Капітальний ремонт системи опалення ЗОШ І-ІІ ступеня по вул. Валентини Терешкової в с. Мар’янівка».
8. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація» (окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено).
9. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі (технічна специфікація, технічне завдання). Технічні вимоги містять перелік робіт, які Учасник – переможець повинен виконати та здати об’єкт за Договором про закупівлю та застосовується до кожного посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, чи патент, чи конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. Усі посилання в технічному завданні тендерної документації на конкретну торговельну марку чи фірму, чи патент, чи конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент» та застосовується до кожного посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, чи патент, чи конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля, про що учасник в складі тендерної пропозиції надає гарантійний лист.
Пропозиція Учасника повинна відповідати технічному завданню: ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Капітальний ремонт системи опалення ЗОШ І-ІІ ступеня по вул. Валентини Терешкової в с. Мар’янівка» (ДК 021:2015: код 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація»)
Клас наслідків (відповідальності) об'єкту закупівлі – СС2
Технічне завдання
Відомість обсягів робіт
Локальний кошторис на будівельні роботи № 2-1-1 на опалення ЗОШ 1-2 ступеня
Примітки
Посилання в технічних специфікаціях, відомостях робіт, відомостях ресурсів на конкретні торгівельні марки чи фірми, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника передбачає можливість включення Учасником еквівалентів зазначених позицій. Еквівалентом вважається матеріали та/або обладнання, що відповідає технічним та технологічним характеристикам матеріалів та/або обладнання, передбаченого проектом. Ціна пропозиції, за яку Учасник згоден виконати замовлення, розраховується виходячи з обсягів робіт на підставі нормативної потреби в трудових і матеріально-технічних ресурсах, необхідних для здійснення проектних рішень по об`єкту замовлення та поточних цін на них. Технічна специфікація складена з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та проектувальних вимог для врахування потреб усіх категорій користувачів. В ціні пропозиції учасник визначає вартість усіх запропонованих до виконання підрядних робіт з урахуванням послуг, що виконуються субпідрядними організаціями.

10. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 1 робота.
11. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул. Валентини Терешкової, буд. 18, с. Мар’янівка, Каховський район, Херсонська область, 74863.
12. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 01.09.2020 року.
13. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Розрахунки за виконані роботи здійснюються при надходженні коштів з відповідного бюджету на зазначені цілі, в межах наявного фінансового ресурсу на єдиному казначейському рахунку протягом 30 календарних днів та на підставі пред’явлених та підписаних Сторонами форм КБ-3 «Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати», КБ-2в «Акт приймання виконаних будівельних робіт».
14. Очікувана вартість предмета закупівлі: 1 222 088,40 грн. (один мільйон двісті двадцять дві тисячі вісімдесят вісім грн. 40 коп.) з ПДВ.
15. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): не передбачено.
16. Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету.
17. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 12 220,88 грн. (дванадцять тисяч двісті двадцять грн. 88 коп.) – 1 % від очікуваної вартості предмета закупівлі.
18. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Критерії оцінки тендерних пропозицій: ціна (питома вага цінового критерію – 100 %). Оцінка здійснюється щодо предмета закупівлі вцілому. Оцінка тендерних пропозицій/пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених у цій тендерній документації, шляхом застосування електронного аукціону. Електронний аукціон полягає в повторювальному процесі пониження цін або приведених цін, що проводиться у три етапи в інтерактивному режимі реального часу. Приведені ціни визначаються з урахуванням значень інших критеріїв оцінки за математичною формулою, визначеною в методиці оцінки. Для проведення електронного аукціону ціни/приведені ціни всіх тендерних пропозицій/пропозицій розташовуються в електронній системі закупівель у порядку від найвищої до найнижчої без зазначення найменувань учасників. Стартовою ціною визначається найвища ціна/приведена ціна. Перед початком кожного наступного етапу аукціону визначається нова стартова ціна за результатами попереднього етапу аукціону. Найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною з урахуванням усіх податків та зборів (в тому числі податку на додану вартість (ПДВ), у разі якщо учасник є платником ПДВ. Якщо учасники подали тендерні пропозиції/пропозиції з однаковим значенням ціни/приведеної ціни, першим в електронному аукціоні пониження ціни буде здійснювати учасник, який подав свою тендерну пропозицію/пропозицію пізніше, ніж інші учасники з аналогічним значенням ціни тендерної пропозиції/пропозиції. Учасник може протягом одного етапу аукціону один раз понизити ціну/приведену ціну своєї пропозиції не менше ніж на один крок від своєї попередньої ціни/приведеної ціни. Електронна система закупівель автоматично розраховує аномально низькі ціни/приведені ціни тендерних пропозицій на всіх етапах електронного аукціону та інформує про це учасника процедури закупівлі та замовника.
19. Період уточнення інформації про закупівлю: «02» червня 2020 року час 00:00 год.
20. Кінцевий строк подання пропозицій: «05» червня 2020 року час 00:00 год.
21. Розмір забезпечення пропозиції: 6 000‬,00 грн. (шість тисяч грн. 00 коп.).
21. Вид забезпечення пропозиції: Електронна гарантія.
22. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: Тендерна пропозиція учасника обов’язково супроводжується документом, що підтверджує надання забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути подане у виді електронної гарантії (надалі – банківська гарантія) в електронному форматі з накладанням електронного цифрового підпису банка – гаранта. Основні вимоги до банківської гарантії: безвідклична, безумовна, згідно з якими перший зобов’язання несе банк, форма та зміст банківської гаранті оформлюється відповідно до Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземній валютах, затвердженим Постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639. Банківська гарантія повинна свідчити про безумовний обов’язок банку сплатити на користь замовника: Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області (код ЄДРПОУ 41420874), IBAN: UA108201720344291009100007527 МФО: 820172 Державна казначейська служба України, м. Київ, УДКСУ у Каховському районі, суму забезпечення тендерної пропозиції при виникненні обставин, зазначених у тендерній документації, а також містити строк її дії, назву предмета закупівлі, назву учасника та його код за ЄДРПОУ. Крім того, електронна банківська гарантія повинна бути оформлена з грошовим покриттям. На підтвердження наявності грошового покриття надається довідка з банку про залишок коштів на рахунку або інший документ банку. Розмір забезпечення тендерної пропозиції 6 000‬,00 грн. (шість тисяч грн. 00 коп.). Строк дії забезпечення тендерної пропозиції має відповідати строку дії пропозиції. До закінчення встановленого у тендерній документації строку, замовник має право вимагати від учасників продовження строку дії тендерної пропозиції та її забезпечення у формі банківської гарантії (у вигляді електронного документа, скріпленого ЕП (електронним підписом) банка – гаранта) відповідно до строку, на який продовжено тендерну пропозицію Учасника, про що у складі тендерної пропозиції учасник надає довідку довільної форми про погодження продовження строку дії тендерної пропозиції та її забезпечення у формі банківської гарантії у разі отримання відповідної вимоги від замовника. Вид забезпечення: електронна гарантія у вигляді електронної банківської гарантії. Усі витрати пов’язані з поданням забезпечення пропозиції, здійснюються за рахунок коштів учасника. Банківська гарантія повинна бути видана обслуговуючим банком, реквізити якого зазначені у тендерної пропозиції Учасника. Пропозиції, що не супроводжується забезпеченням тендерної пропозиції або форма змісту такого забезпечення не відповідає вимогам тендерної документації, відхиляється замовником. Банк, яким видана гарантія, за офіційними даними НБУ повинен бути платоспроможним та не знаходитись в стадії ліквідації. В складі тендерної пропозиції має міститися лист від банку-гаранта щодо платоспроможність та не знаходження в стадії ліквідації. Усі витрати пов’язані з наданням забезпечення тендерної пропозиції, здійснюється за рахунок коштів Учасника.
23. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається.
24. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі».
25. Дата та час проведення електронного аукціону: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі».

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі сформовано у відповідності до положень статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII (зі змінами та доповненнями).

Додатки до оголошення про проведення спрощеної закупівлі через електронну систему закупівель PROZORRO:
Документація електронних закупівель ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Капітальний ремонт системи опалення ЗОШ І-ІІ ступеня по вул. Валентини Терешкової в с. Мар’янівка» (ДК 021:2015: код 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація») та додатки до неї:
Додаток 1 – Кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям
Додаток 2 – Технічні, якісні, кількісні та інші характеристики предмета закупівлі, технічна специфікація
Додаток 3 – Проект договору про закупівлю
Додаток 4 – Форма „Тендерна пропозиція”
Додаток 5 – Інформація щодо залучення субпідрядних організацій до виконання робіт
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Капітальний ремонт системи опалення ЗОШ І-ІІ ступеня по вул. Валентини Терешкової в с. Мар’янівка»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 74863, Україна, Херсонська область, с. Мар’янівка, Каховський район, вул. Валентини Терешкової, буд. 18
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 вересня 2020
ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Iнша подія Розрахунки за виконані роботи здійснюються при надходженні коштів з відповідного бюджету на зазначені цілі, в межах наявного фінансового ресурсу на єдиному казначейському рахунку протягом 30 календарних днів та на підставі пред’явлених та підписаних Сторонами форм КБ-3 «Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати», КБ-2в «Акт приймання виконаних будівельних робіт». Пiсляоплата 30 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Проектна документація
Дата подання: 27 травня 2020 10:05
Дата відповіді: 27 травня 2020 19:04
Доброго дня . Для правильного складання договірної ціни просимо викласти проект з специфікацією. Визначити розмір та кількість радіаторів з технічного завдання не можливо. А демонтаж існуючої системи опалення не передбачається , чи це нове будівництво?
Відповідь: За результатами розгляду Вашого звернення Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області повідомляє про наступне:
Радіатори металеві панельні 33-90-1400 - 6 шт.
Радіатори металеві панельні 33-70-1400 - 1 шт.
Радіатори металеві панельні 33-70-1200 - 2 шт.
Радіатори металеві панельні 33-70-1100 - 1 шт.
Радіатори металеві панельні 33-50-1600 - 1 шт.
Радіатори металеві панельні 33-50-1200 - 4 шт.
Радіатори металеві панельні 33-50-800 - 2 шт.
Радіатори металеві панельні 33-40-1800 - 12 шт.
Радіатори металеві панельні 33-40-1600 - 4 шт.
Радіатори металеві панельні 33-40-1400 - 3 шт.
Радіатори металеві панельні 33-50-600 - 2 шт.
Радіатори металеві панельні 22-50-2000 - 1 шт.
Радіатори металеві панельні 22-50-1800 - 2 шт.
Радіатори металеві панельні 22-50-1600 - 1 шт.
Радіатори металеві панельні 22-50-1400 - 2 шт.
Радіатори металеві панельні 22-50-1000 - 1 шт.
Радіатори металеві панельні 22-50-900 - 2 шт.
Радіатори металеві панельні 22-50-700 - 1 шт.
Радіатори металеві панельні 22-50-600 - 7 шт.
Радіатори металеві панельні 22-50-500 - 2 шт.
Радіатори металеві панельні 22-50-400 - 1 шт.
Радіатори металеві панельні 22-40-1800 - 21 шт.
Радіатори металеві панельні 22-40-1600 - 4 шт.
Радіатори металеві панельні 22-40-1400 - 1 шт.
Радіатори металеві панельні 22-40-1100 - 1 шт.
Радіатори металеві панельні 22-40-900 - 1 шт.
Радіатори металеві панельні 22-40-800 - 1 шт.
Радіатори металеві панельні 22-40-500 - 6 шт.
Радіатори металеві панельні 22-40-400 - 5 шт.
Радіатори металеві панельні 22-30-1800 - 5 шт.
Радіатори металеві панельні 22-30-1600 - 2 шт.
Радіатори металеві панельні 22-30-1100 - 1 шт.
Радіатори металеві панельні 21-30-1800 - 8 шт.
Радіатори металеві панельні 21-30-1600 - 5 шт.
Радіатори металеві панельні 21-30-1400 - 4 шт.
Радіатори металеві панельні 11-40-1600 - 3 шт.
Радіатори металеві панельні 11-40-600 - 1 шт.
Радіатори металеві панельні 11-40-500 - 1 шт.
Радіатори металеві панельні 10-40-600 - 1 шт.

Демонтаж існуючої системи опалення передбачено основний період реконструкції.
Тендерна документація
Дата подання: 27 травня 2020 10:55
Дата відповіді: 27 травня 2020 19:05
Доброго дня. Вивчаючи тендерну документацію виникли такі питання: 1.Якщо залучається субпідрядник, вартість робіт якого не більше 20% від вартості договору про закупівлю, чи потрібен в такому разі Гарантійний лист щодо погодження субпідрядної організації з Замовником, якщо потрібен, то який зміст має бути цього гарантійного листа? Ця гарантія надається субпідпрядником на фірмовому бланку чи учасником на фірмовому бланку? 2.Кошторисні розрахунки за тенд.документ. мають бути прикріплені в Exel або Word одним архівом без накладання підпису ЕЦП? 3.Чи потрібно накладати підпис ЕЦП учасника на електронну гарантію підписану банком? 4.Копії балансу за останніх 2 періоди мають бути, (враховуючи, що в 2020р звітність ще не подавалась) за 12 міс 2019р та 9 міс 2019р або звіти за 12 міс 19р та 12 міс 18р.? 5.В тенд.документ. потрібно надати Копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів АБО копії талонів АБО копію договору оренди. Потрібно надати якийсь Один із перелічених документів? А якщо машини взяті в оренду чи надання послуг, то достатньо тільки договору з додатками (якщо такі є) інші документи на підтвердження не потрібні? 6.В проекті договору при поданні тенд.документ. заповнювати п 3 пп 3.1договірну ціну чи цей пунк заповнюється при складанні договору після визначення учасника -переможця? В п. 2 пп 21.2 прописано, що Додаток 2 є невід'ємною частиною договору, а в п 21 пп 21.2 прописано, що Додаток 2 "надається в складі кваліфікаційної частини тенд.пропозиції, то Додатки до договору (21.1, 21.2, 21.3 )надати в скадлі тендерної документації чи до Договору? 7.Які саме роботи (перелік робіт) локальними кошторисами, що викладені в Додатку №2 до докумекнтації, передбачені на виконання робіт по Ліцензії, що видана Державним департаментом пожежної безпеки МНС України? Дякую за увагу і за відповідь заздалегіть.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: За результатами розгляду Вашого звернення Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області повідомляє про наступне:
1. Шановний учасник процедури закупівлі! Просимо Вас звернути увагу на зміст формулювання вимог додатку №5 до документації електронних закупівель до оголошення про проведення спрощеної закупівлі через електронну систему закупівель PROZORRO (надалі - документації). Гарантійний лист щодо погодження субпідрядної організації з Замовником надається учасником процедури закупівлі у відповідності до вимог документації.
2. Просимо Вас звернути увагу зміст формулювання вимог пункту 1 розділу 3 документації.
3. Просимо Вас звернути увагу зміст формулювання вимог пункту 2 розділу 3 документації.
4. Відповідно до вимог п. 1 розділу 3 документації учасник закупівлі повинен надати у складі тендерної пропозиції копії балансу, звіту про фінансові результати, звіту про рух грошових коштів за два останніх звітних періоди з квитанціями (або відміткою) про їх прийняття державним уповноваженим на те органом (для юридичних осіб), податкову декларацію (для фізичних осіб - підприємців) за два останніх звітних періоди з квитанціями (або відміткою) про їх прийняття державним уповноваженим на те органом. Якщо учасник є новоствореною особою, і ще не складав та не подавав до органів державної фіскальної служби (державної податкової інспекції) звітність відповідно до положень Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, яка вимагається Замовником для підтвердження наявності фінансової спроможності, то він у складі пропозиції надає лист-пояснення (в довільній формі), за підписом уповноваженої особи Учасника, в якому зазначає законодавчі підстави ненадання вищезазначених документів та надає копії витребуваних документів бухгалтерського обліку та фінансової звітності за наявні в такого учасника останні звітні періоди, які передують розкриттю тендерних пропозицій. Враховуючи викладене, рекомендуємо Вам зміст формулювання вимог пункту 1 розділу 3 документації в цій частині.
5. Просимо Вас звернути увагу зміст формулювання Додатку 1 до документації в цій частині, а саме: учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції завірені учасником копії свідоцтв про реєстрацію транспортного (-их) засобу (-ів) на автотранспорт та спецтехніку або копії талонів тимчасового обліку машин (транспортного засобу або спецтехніку), або копію (-ії) договору(ів) оренди (надання послуг, тощо) з усіма додатками, передбаченими договором(ами) на кожну одиницю вказану учасником у вищенаведеній довідці, за підписом уповноваженої особи Учасника, завірена печаткою (у разі її використання).
6. Відповідно до вимог Додатку 3 до документації договірна ціна надається в складі технічної частини тендерної пропозиції, додатково звертаємо Вашу увагу на формулювання вимог п. 1 та п. 6 розділу 3 документації в частині надання договірної ціни. Відповідно до п. 1 розділу 3 документації учасник повинен надати проект договору про закупівлю із зазначенням порядку змін його умов (згідно з Додатком 3 до цієї тендерної документації та іншими розділами тендерної документації), в свою чергу звертаємо Вашу увагу, що Додаток 1 - Договірна ціна (надається в складі технічної частини тендерної пропозиції); Додаток 2 - Календарний графік виконання робіт (помісячний) (надається в складі кваліфікаційної частини тендерної пропозиції); Додаток 3 - План фінансування робіт (помісячний) (надається в складі кваліфікаційної частини тендерної пропозиції).
7. Змістом вимог Додатку 1 до тендерної документації встановлено, що учасник повинен надати копія діючої(-их) ліцензії(-й) учасника або субпідрядника(-ів) (у разі залучення) на роботи, передбачені локальними кошторисами, які викладені в додатку №2 до документації, що буде виконувати учасник або субпідрядник, видана(-і) Державним департаментом пожежної безпеки МНС України або Державною інспекцією техногенної безпеки України, або Державною службою України з надзвичайних ситуацій або іншим уповноваженим державним органом України на роботи, передбачені Додатком №2 до документації.**. Слід зазначити, що у разі якщо учасник або переможець не повинен складати або відповідно до норм чинного законодавства (у разі подання тендерної пропозиції учасником-нерезидентом/переможцем-нерезидентом відповідно до норм законодавства країни реєстрації) не зобов’язаний складати якийсь зі вказаних в положеннях документації документ, то він надає лист-роз’яснення в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника/переможця/переможця-нерезидента й завірений печаткою (у разі використання), в якому зазначає законодавчі підстави ненадання відповідних документів.
Локальний кошторис
Дата подання: 27 травня 2020 17:08
Дата відповіді: 27 травня 2020 19:08
Згідно тендерної документації додатку 1 п4.5 учасник повинен надати діючу ліцензію МНС України на роботи передбачені локальними кошторисами, які викладені у додатку 2 до документації, але окрім технічного завдання більше нічого не має
Відповідь: За результатами розгляду Вашого звернення Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області повідомляє про наступне: найближчим часом Замовником буде оприлюднено додаткову інформацію про технічні та якісні характеристики предмету закупівлі та доповнено зміст додатку 2 до документації.
тендерна документація
Дата подання: 27 травня 2020 17:29
Дата відповіді: 27 травня 2020 19:08
згідно змін ДСТУ до ліцензування організацій 2010р.на види робіт передбачені додатком 2, ліцензія не потрібна. Чи доцільний пунк 4.5 в тендерній документації???
Відповідь: За результатами розгляду Вашого звернення Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області повідомляє про наступне: найближчим часом Замовником буде оприлюднено додаткову інформацію про технічні та якісні характеристики предмету закупівлі та доповнено зміст додатку 2 до документації.
Відповідь без поз'яснення
Дата подання: 27 травня 2020 19:47
Дата відповіді: 27 травня 2020 20:09
27.05.20 10:55 ми звернулися з запитаннями по тенлерній дукументації з вмістом якої ознайомилися. Дякуємо за відповідь, але роз'яснень ми там не прочитали. Так, як ви скинули ту саму інформацію скопійовану з тендерної документації за якою й було прохання роз'яснити. Будьте так люб'язні надати конкретні роз'яснення на запитання. Дякуємо.
Відповідь: Шановний учаснику! Відповідь на Ваше звернення від 27.05.20р. о 10:55 год. було надано замовником торгів 27.05.20р. о 19:04 год. Рекомендуємо Вам більш уважніше ознайомитися зі змістом зазначеної відповіді та вимогами оголошення про проведення спрощеної закупівлі через електронну систему закупівель PROZORRO та документації електронних закупівель ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Капітальний ремонт системи опалення ЗОШ І-ІІ ступеня по вул. Валентини Терешкової в с. Мар’янівка» (ДК 021:2015: код 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація») та додатками до неї.
помилка технічного завдання
Дата подання: 31 травня 2020 14:21
Дата відповіді: 01 червня 2020 19:34
Згідно технічного завдання та локального кошториса, який було викладенно є нестиковка обємів та робіт. В локальному кошторисі з п. 273 - Перехіник/зовнішня різьба/.... до п. 286 це обладнення яке не може бути без роботи.
Відповідь: Шановний учаснику! За результатами розгляду Вашого звернення тендерний комітет Відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області повідомляє про наступне: Локальний кошторис у складі Зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва був складений і підписаний генеральним проектувальником ФОП Шевченко Л.Г., пройшов експертизу, про що свідчить відповідний експертний звіт. Тому з питання нестиковки обємів та робіт радимо Вам звернутися до відповідних установ. Дякуємо за увагу до нашої закупівлі!
лицензии
Дата подання: 31 травня 2020 15:20
Дата відповіді: 01 червня 2020 19:36
Здравствуйте. Уточните пожалуйста по требованию ТД "Змістом вимог Додатку 1 до тендерної документації встановлено, що учасник повинен надати копія діючої(-их) ліцензії(-й) учасника або субпідрядника(-ів) (у разі залучення) на роботи, передбачені локальними кошторисами, які викладені в додатку №2 до документації, що буде виконувати учасник або субпідрядник, видана(-і) Державним департаментом пожежної безпеки МНС України або Державною інспекцією техногенної безпеки України, або Державною службою України з надзвичайних ситуацій або іншим уповноваженим державним органом України на роботи, передбачені Додатком №2 до документації" лицензию которую вы требуетена что, на какие виды работ, что в ней должно быть прописано...? (как я понимаю на работы согласно Дод №2 достаточно строительной лицензии) на какие именно работы нужны лицензии Дод №1 п 4.5?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний учаснику! За результатами розгляду Вашого звернення тендерний комітет Відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області повідомляє про наступне: Змістом вимог Додатку 1 до тендерної документації встановлено, що учасник повинен надати копія діючої(-их) ліцензії(-й) учасника або субпідрядника(-ів) (у разі залучення) на роботи, передбачені локальними кошторисами, які викладені в додатку №2 до документації, що буде виконувати учасник або субпідрядник, видана(-і) Державним департаментом пожежної безпеки МНС України або Державною інспекцією техногенної безпеки України, або Державною службою України з надзвичайних ситуацій або іншим уповноваженим державним органом України на роботи, передбачені Додатком №2 до документації. Слід зазначити, що у разі якщо учасник або переможець не повинен складати або відповідно до норм чинного законодавства (у разі подання тендерної пропозиції учасником-нерезидентом/переможцем-нерезидентом відповідно до норм законодавства країни реєстрації) не зобов’язаний складати якийсь зі вказаних в положеннях документації документ, то він надає лист-роз’яснення в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника/переможця/переможця-нерезидента й завірений печаткою (у разі використання), в якому зазначає законодавчі підстави ненадання відповідних документів. Дякуємо за увагу до нашої закупівлі!
Лицензия
Дата подання: 01 червня 2020 19:46
Дата відповіді: 01 червня 2020 19:51
Вопрос не состоит в том, что подавать какой-то документ или не подавать (в данном случае лицензии) вопрос был в том, какие работы на ваше требование, должны выполняться по данным лицензиями??
Відповідь: Шановний учаснику! Будь-ласка повторно та більш уважніше ознайомтесь зі змістом формулювання вимоги Додатку 1 до документації в цій частині. У разі якщо технічним завданням передбачено надання зазначеного документу - ліцензія надається у складі пропозиції, у разі якщо не передбачено - надається пояснення щодо підстав ненадання документу.
Лицензия
Дата подання: 01 червня 2020 19:58
Дата відповіді: 01 червня 2020 23:59
Дорогой заказчик! Вы подписываете требование ТД предоставить лицензии. Ответьте на какие работы согласно дод 2 нужны эти лицензии. Зачем требовать лицензию, если может быть она не нужна и нужно писать дополнительное обьяснительное письмо? Вам не кажется это дискриминацией участников? Еще такой вопрос, вы требуете подпись у.о. на каждой странице, как это сделать, если, например трудовой книги требуете сканированый оригинал?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний учаснику! Замовником було надано відповідь стосовно зазначеного питання. Прохання повторно ознайомитися зі змістом вимог оголошення та документації. Додатково повідомляємо, що вимога щодо засвідчення підписом уповноваженої особи стосується саме копій та документів, що створюються учасником, зокрема: усі сторінки (що містять текст) тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі повинні містити підпис уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі (із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи). Документи тендерної пропозиції учасника, які готуються безпосередньо учасником, викладаються ним на бланку (у разі наявності), обов’язково повинні мати вказівку на дату складання, вихідний номер, адресата, якому подається документ, підпис та печатку (у разі наявності) на кожній сторінці. Копії документів тендерної пропозиції оформлюються учасником згідно чинного законодавства України, "Інструкції з діловодства", затвердженою Кабінетом Міністрів України та вимог ДСТУ 4163-2003 "Вимоги до оформлення документів". Учасник в складі пропозиції надає лист про використання чи невикористання у своїй діяльності печатки. (у разі якщо учасником через електронну систему закупівель надано у складі тендерної пропозиції документи (матеріали та інформація) у формі електронного документа із накладанням кваліфікованого електронного підпису - вимога засвідчувати такі документи (матеріали та інформацію), печаткою та підписом уповноваженої особи не застосовується.)
Розгорнути всі запитання: 9 Згорнути запитання

Інформація про відміну

Виконано
Дата відміни: 03 червня 2020 18:40
Причина відміни: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Коментар щодо відміни: Відмінити (скасувати) торги згідно оголошення про проведення спрощеної закупівлі на закупівлю: ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Капітальний ремонт систем опалення ЗОШ І-ІІ ступеня по вул. Валентини Терешкової в с. Мар’янівка» (ДК 021:2015: код 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація» Ідентифікатор закупівлі UA-2020-05-22-005534-cп. 2 ч. 17 ст. 14 Закону, а саме: Замовник відміняє спрощену закупівлю в разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівел
Документи:
03 червня 2020 18:40
Електронний цифровий підпис
03 червня 2020 18:07
ПРОТОКОЛ_СКАСУВАННЯ_ПРОЦЕДУРИ.pdf

Актуальні тендери

До пошуку