Автомобільні шини
Очікувана вартість
98 000,00 UAH
UA-2020-05-22-000324-a e6a7bf8bdf5c44ecb22193aa2a80f9db
Відкриті торги    Пропозиції розглянуті
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Код ЄДРПОУ: 08588642
Місцезнаходження: 87533, Україна , Донецька обл., Маріуполь, ВУЛИЦЯ ФЛОТСЬКА, будинок 66
Контактна особа: Мавроді Олена Олександрівна
0679369152
ARZSP.PROZORO.WEB@DN.DSNS.GOV.UA
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 22 травня 2020
Звернення за роз’ясненнями: до 31 травня 2020 12:00
Оскарження умов закупівлі: до 06 червня 2020 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 10 червня 2020 12:00
Початок аукціону: 11 червня 2020 12:45
Очікувана вартість: 98 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 490,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини 1 статті 2 Закону України від 19.09.2019 року № 114-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» (далі - Закон).
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою.
Контактна особа (особи), уповноважена (уповноважені) здійснювати зв'язок з учасниками:
- секретар тендерного комітету – фахівець 1 категорії відділення матеріально-технічного забезпечення Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області Мавроді Олена Олександрівна +380679369152, Е-mail: arzsp.prozoro.web@dn.dsns.gov.ua. вул. Флотська, буд. 66, м. Маріуполь, Донецька область, 87533.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
56 од.
Автомобільні шини
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 87533, Україна, Донецька область, Маріуполь, Флотська, 66
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 15 грудня 2020
ДК 021:2015: 34350000-5 — Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Замовник здійснює оплату по факту отримання Товару і після перевірки відповідності Товару заявленим параметрам, а також наявності всіх необхідних документів протягом 30 календарних днів в безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Пiсляоплата 30 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-05-22-000324-a.a1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ Авторинок на Кільцевій, Код ЄДРПОУ:37141713
Дата подання: 17 червня 2020 14:38
Вимога скасувати рішення про відхилення
Відповідно до протоколу засідання тендерного комітету №38-Т/2020 від 17 червня 2020 року пропозицію ТОВ «Авторинок на Кільцевій» було відхилено у зв’язку із невідповідністю вимогам тендерної документації за двома пунктами:
- Ненадання гарантійного листа про те, що учасник самостійно несе всі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням його тендерної пропозиції.
- Надання довідки про матеріально-технічну базу не в повному обсязі
Вимагаємо скасувати рішення щодо відхилення пропозиції ТОВ «Авторинок на Кільцевій» з наступних причин:
1. Відповідно до Додатку 2 Замовником вимагалася «Довідка в довільній формі за підписом уповноваженої посадової особи Учасника, в якій повинно бути зазначено інформацію щодо наявної матеріально-технічної бази, обладнання та технологій необхідних для здійснення постачання предмета закупівлі.»
Зазначена довідка міститься у поданому файлі «Загальне.pdf» на сторінці 9 (вих.№ 02 від 09 червня 2020 року). Дана довідка містить все необхідне для виконання договору поставки автомобільних шин, а саме: інформацію про наявність складу, транспорту та укомплектованого офісу.
Оскільки перелік необхідних даних Замовником не вимагався – вважаємо відхилення за цим пунктом незаконним та прямим порушенням наших прав та принципів здійснення публічних закупівель.
2. щодо ненадання гарантійного листа про те, що учасник самостійно несе всі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням його тендерної пропозиції:
Відповідно до розділу V «Оцінка тендерної пропозиції» тендерної документації:
«Після оцінки тендерних пропозицій замовник розглядає на відповідність вимогам тендерної документації тендерну пропозицію, яка визначена найбільш економічно вигідною.
Учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.
Замовник розглядає подані тендерні пропозиції з урахуванням виправлення або невиправлення учасниками виявлених невідповідностей.»

Замовником у свою чергу НЕ БУЛО РОЗМІЩЕНО жодного повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей!
Вважаємо відхилення за цим пунктом незаконним та прямим порушенням наших прав та принципів здійснення публічних закупівель.
Вимагаємо:
1. Скасувати рішення про відхилення пропозиції ТОВ «Авторинок на Кільцевій»
2. Повернути пропозицію ТОВ «Авторинок на Кільцевій» на стадію розгляду пропозицій
3. Дотримуючись вимог чинного законодавства та принципів здійснення публічних закупівель – розмістити вимогу про усунення невідповідностей пропозиції ТОВ «Авторинок на Кільцевій» за всіма пунктами відхилення.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
18 червня 2020 09:16
Тендерний комітет Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області (далі – Тендерний комітет) уважно розглянув Вимогу щодо скасування рішення про відхилення учасника ТОВ «Авторинок на Кільцевій» (ЄДРПОУ 37141713).
При проведенні закупівлі за ДК 021:2015 код 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини) № UA-2020-05-22-000324-a, Тендерний комітет керується Законом України “Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель” від 19 вересня 2019 року № 114-IX (далі — Закон), а також іншими нормативно-правовими актами, що регулюють здійснення закупівель в Україні.
Зауваження, щодо результатів розгляду тендерної пропозиції Учасника ТОВ «Авторинок на Кільцевій» (ЄДРПОУ 37141713) та її відхилення, викладені у Вимозі є безпідставними та необґрунтованими, а саме:
Щодо причини 1 повідомляємо, що довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, обладнання та технологій необхідних для здійснення постачання предмета закупівлі № 02 від 09 червня 2020 року надана не у повному обсязі, з порушення вимог пункту 1. “Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій” додатку 2 до тендерної документації “Кваліфікаційні критерії до учасника відповідно до статті 16 Закону та спосіб їх документального підтвердження”, а саме: відсутня інформація щодо застосування технологій, необхідних для здійснення постачання предмета закупівлі.
Щодо причини 2 доводимо до Вашого відома, що згідно частини 16 статті 29 Закону, якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах:
1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону;
2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю.
Отже, Законом встановлено вичерпний перелік інформації та/або документів, що подані у тендерній пропозиції, щодо яких можливо усунення невідповідностей учасниками протягом 24 годин з моменту розміщення замовникам в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.
Таким чином, ненадання гарантійного листа про те, що учасник самостійно несе всі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням його тендерної пропозиції не відноситься до вказаного вище переліку.
Зважаючи на вищевикладене, Тендерний комітет вимушений відмовити Учаснику ТОВ «Авторинок на Кільцевій» (ЄДРПОУ 37141713) у задоволенні Вимоги щодо скасування рішення про відхилення від 17 червня 2020 року № UA-2020-05-22-000324-a.a1 щодо скасування Протоколу засідання Тендерного комітету від 17 червня 2020 № 38-Т/2020 та перейти до розгляду пропозиції наступного учасника.
Крім того, повідомляємо, що Тендерний комітет під час здійснення процедур закупівель, діє на засадах колегіальності та неупередженості та керується принципами: добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, а також запобігання корупційним діям і зловживанням.
Номер вимоги: UA-2020-05-22-000324-a.b2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ Авторинок на Кільцевій, Код ЄДРПОУ:37141713
Дата подання: 24 червня 2020 15:58
Вимога скасувати визнання переможця
Відповідно до розгляду пропозицій - Пропозицію ТОВ "Авторинок на Кільцевій" було відхилено з причини, що довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, обладнання та технологій необхідних для здійснення постачання предмета закупівлі № 02 від 09 червня 2020 року надана не у повному обсязі, з порушення вимог пункту 1. “Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій” додатку 2 до тендерної документації “Кваліфікаційні критерії до учасника відповідно до статті 16 Закону та спосіб їх документального підтвердження”, а саме: відсутня інформація щодо застосування технологій, необхідних для здійснення постачання предмета закупівлі.

Вами було визначено переможцем закупівлі ТОВ "ТК ТРЕЙДСІТІСЕРВІС", однак довідка про матеріально-технічну базу "переможця" також не містить інформацію щодо застосування технологій, необхідних для здійснення постачання предмета закупівлі.
Враховуючи зазначене - розцінюємо такі дії як необ'єктивне ставлення та надання переваги конкретному учаснику.
Вимагаємо скасувати рішення про визнання переможця закупівлі.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
25 червня 2020 10:46
Тендерний комітет Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області (далі – Тендерний комітет) уважно розглянув Вимогу щодо скасування рішення про визначення переможця ТОВ «ТК ТРЕЙДСІТІСЕРВІС» (ЄДРПОУ 42945354) (далі – Вимога).
При проведенні закупівлі за ДК 021:2015 код 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини) UA-2020-05-22-000324-a, Тендерний комітет керується Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19 вересня 2019 року № 114-IX (далі — Закон), а також іншими нормативно-правовими актами, що регулюють здійснення закупівель в Україні.
Зауваження щодо визначення переможцем ТОВ «ТК ТРЕЙДСІТІСЕРВІС» (ЄДРПОУ 42945354), викладені у Вимозі є безпідставними та необґрунтованими.
Звертаємо Вашу увагу на те, що крім довідки про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, обладнання та технологій необхідних для здійснення постачання предмета закупівлі № 02 від 09 червня 2020 року, наданої Вами не у повному обсязі, з порушення вимог пункту 1. «Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» додатку 2 до тендерної документації «Кваліфікаційні критерії до учасника відповідно до статті 16 Закону та спосіб їх документального підтвердження» у складі Вашої тендерної пропозиції не було надано лист-гарантію, про те, що учасник ТОВ «Авторинок на Кільцевій» (ЄДРПОУ 37141713) самостійно несе всі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням його тендерної пропозиції.
У відповідь на Вашу попередню Вимогу від 17 червня 2020 року № UA-2020-05-22-000324-a.a1 Тендерний комітет повідомив про те, що ненадання гарантійного листа про те, що учасник самостійно несе всі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням його тендерної пропозиції не відноситься до вичерпного переліку інформації та/або документів, що подані у тендерній пропозиції, щодо яких можливо усунення невідповідностей учасниками протягом 24 годин з моменту розміщення замовникам в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей (частина 16 статті 29 Закону).
На жаль, виправлення Вами невідповідностей в довідці про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, обладнання та технологій необхідних для здійснення постачання предмета закупівлі № 02 від 09 червня 2020 року, не вплинуло б на прийняття рішення про визначення переможцем ТОВ «Авторинок на Кільцевій» (ЄДРПОУ 37141713) оскільки тендерна пропозиція ТОВ «Авторинок на Кільцевій» (ЄДРПОУ 37141713) не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства, на підставі чого відхилена згідно з абз. 3 п. 1 ч. 1 ст. 31 Закону.
Зважаючи на вищевикладене, Тендерний комітет вимушений відмовити Учаснику ТОВ «Авторинок на Кільцевій» (ЄДРПОУ 37141713) у задоволенні Вимоги щодо скасування рішення про визнання переможцем ТОВ «ТК ТРЕЙДСІТІСЕРВІС» (ЄДРПОУ 42945354) від 24 червня 2020 року № UA-2020-05-22-000324-a.b2 та скасування Протоколу засідання Тендерного комітету від 24 червня 2020 № 43-Т/2020.
Крім того, повідомляємо, що Тендерний комітет під час здійснення процедур закупівель, діє на засадах колегіальності та неупередженості та керується принципами: добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, а також запобігання корупційним діям і зловживанням.
Номер вимоги: UA-2020-05-22-000324-a.c3
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ Авторинок на Кільцевій, Код ЄДРПОУ:37141713
Дата подання: 25 червня 2020 11:37
Вимога щодо скасування визначення переможця
Відповідаючи на попередню вимоги Вами зазнчено, що ТОВ "Авторинок на Кільцевій" відмовленно з двох причин, з чим ми погоджуємося, але!
одна з причин відповідно протоколу - невідповідність довідки про матеріально-технічну базу, а саме відсутність інформації про технології, необхідні для виконання договору.
Оскільки відсутність такої інформації було зазначено як одну з причин відхилення пропозиції - прийняття довідок без цієї інформації від інших учасників є неможливим, оскільки, як Ви самі зазначили у протоколі відхилення - невідповідає вимогам тендерної документації.
Наполягаємо на скасуванні рішення про визначення Переможця, оскільки інформація про технології у довідці про матеріально-технічну базу відсутні у учасника, що визначений переможцем.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
26 червня 2020 15:53
Тендерний комітет Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області (далі – Тендерний комітет) уважно розглянув Вимогу щодо скасування рішення про визначення переможця ТОВ «ТК ТРЕЙДСІТІСЕРВІС» (ЄДРПОУ 42945354) (далі – Вимога).
При проведенні закупівлі за ДК 021:2015 код 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини) № UA-2020-05-22-000324-a, Тендерний комітет керується Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19 вересня 2019 року № 114-IX (далі — Закон), а також іншими нормативно-правовими актами, що регулюють здійснення закупівель в Україні.
Зауваження, щодо визначення переможцем ТОВ «ТК ТРЕЙДСІТІСЕРВІС» (ЄДРПОУ 42945354), викладені у Вимозі є безпідставними та необґрунтованими.
Учасником ТОВ «ТК ТРЕЙДСІТІСЕРВІС» (ЄДРПОУ 42945354) дійсно було надано довідку №08/0004 від 08.06.2020 року «Про наявність в учасника обладнання та матеріально технічної бази» не у повному обсязі, з порушенням вимог пункту 1. «Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» додатку 2 до тендерної документації «Кваліфікаційні критерії до учасника відповідно до статті 16 Закону та спосіб їх документального підтвердження», а саме: була відсутня інформація щодо застосування технологій, необхідних для здійснення постачання предмета закупівлі.
Однак, згідно п. 1 ч. 16 ст. 29 Закону, рішенням Протоколу засідання Тендерного комітету від 22 червня 2020 № 42-Т/2020 учаснику ТОВ «ТК ТРЕЙДСІТІСЕРВІС» (ЄДРПОУ 42945354) була надана можливість виправити невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.
22.06.2020 року об 11:02 годині учасник ТОВ «ТК ТРЕЙДСІТІСЕРВІС» (ЄДРПОУ 42945354) виправив невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції та завантажив в електронній системі закупівель уточнену довідку вих. №22/0004 від 22.06.2020 року «Довідка про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.
Як і вимагалось Замовником, відповідно до вимог пункту 1. «Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» додатку 2 до тендерної документації «Кваліфікаційні критерії до учасника відповідно до статті 16 Закону та спосіб їх документального підтвердження» учасником ТОВ «ТК ТРЕЙДСІТІСЕРВІС» (ЄДРПОУ 42945354) була надана уточнена довідка в довільній формі, в якій зазначено інформацію щодо наявної матеріально-технічної бази, обладнання та технологій необхідних для здійснення постачання предмета закупівлі (вих. №22/0004 від 22.06.2020 року).
Зважаючи на вищевикладене, Тендерний комітет вимушений відмовити Учаснику ТОВ «Авторинок на Кільцевій» (ЄДРПОУ 37141713) у задоволенні Вимоги щодо скасування рішення про визнання переможцем ТОВ «ТК ТРЕЙДСІТІСЕРВІС» (ЄДРПОУ 42945354) від 25 червня 2020 року № UA-2020-05-22-000324-a.c3 та скасування Протоколу засідання Тендерного комітету від 24 червня 2020 № 43-Т/2020.
Крім того, повідомляємо, що Тендерний комітет під час здійснення процедур закупівель, діє на засадах колегіальності та неупередженості та керується принципами: добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, а також запобігання корупційним діям і зловживанням.

Документи

Документи

Документи

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 11 червня 2020 13:36

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Авторинок на Кільцевій 77 588,40
UAH з ПДВ
77 588,40
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІТАКО" 93 216,00
UAH з ПДВ
93 216,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ТК ТРЕЙДСІТІСЕРВІС" 96 072,00
UAH з ПДВ
95 280,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Центр-Шина Груп" 96 784,00
UAH з ПДВ
95 300,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП "Талисман" 96 863,91
UAH з ПДВ
96 863,91
UAH з ПДВ
Документи
ФОП ГРУЗДА ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ 97 900,00
UAH з ПДВ
97 400,00
UAH з ПДВ
Документи
ФЛП Прохода Максим Сергеевич 97 980,00
UAH з ПДВ
97 450,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

09 червня 2020 15:32
sign.p7s
09 червня 2020 15:31
Загальне.pdf
09 червня 2020 15:30
10.Код Шевченко.pdf
09 червня 2020 15:30
8.Асвіо 29.10.19.pdf
09 червня 2020 15:30
5.Протокол 50_.pdf
09 червня 2020 15:30
4.Статут з описом 2019.pdf
09 червня 2020 15:30
3.Витяг ПДВ 2018.pdf
09 червня 2020 15:30
2.МТБ.pdf
09 червня 2020 15:30
1.Аналогічний договр.pdf

Публічні документи

09 червня 2020 13:16
sign.p7s
09 червня 2020 13:16
sign.p7s
09 червня 2020 12:22
Выписка Ситако.JPG
09 червня 2020 12:22
выписка Ситако2.JPG
09 червня 2020 12:22
Опись Ситако начальн.JPG
09 червня 2020 12:22
Опись Ситако 28.09 нов.JPG
09 червня 2020 12:15
Ситако Фин отч 2019Кв.JPG
09 червня 2020 12:15
Ситако Фин отч 2019-2.JPG
09 червня 2020 12:15
Ситако Фин отч 2019.JPG
09 червня 2020 12:15
д-ка щодо ліцензування.jpg
09 червня 2020 12:15
лист-згода.jpg
09 червня 2020 12:15
код ИН.jpg
09 червня 2020 12:15
паспорт 2-3стр.JPG
09 червня 2020 12:15
паспорт.JPG
09 червня 2020 12:15
паспорт 6-7стр.JPG
09 червня 2020 12:15
паспорт 4-5стр.JPG
09 червня 2020 12:15
паспорт 12-13стр проп.JPG
09 червня 2020 12:15
Справка банка.JPG
09 червня 2020 12:15
проект договру стр.5.jpg
09 червня 2020 12:15
проект договору стр.4.jpg
09 червня 2020 12:15
проект договору стр.3.jpg
09 червня 2020 12:15
проект договору стр.2.jpg
09 червня 2020 12:15
проект договору стр.1.jpg
09 червня 2020 12:15
приказ дир. Ситако.JPG
09 червня 2020 12:15
протокол директор.JPG
09 червня 2020 12:15
вытяг НДС.JPG
09 червня 2020 12:15
счет карав.JPG
09 червня 2020 12:15
дог. карав0001.JPG
09 червня 2020 12:15
дог. карав.JPG
09 червня 2020 12:15
счет волч.JPG
09 червня 2020 12:15
дог. вовч накладная.JPG
09 червня 2020 12:15
дог. вовч0001.JPG
09 червня 2020 12:15
дог. вовч.JPG
09 червня 2020 12:15
дог. аренды офиса0002.JPG
09 червня 2020 12:15
аренда (офис)1.pdf.JPG
09 червня 2020 12:15
аренда 189 (склад).pdf

Публічні документи

26 червня 2020 14:43
sign.p7s
26 червня 2020 14:42
Проект Договору ТСС МД.pdf
25 червня 2020 00:17
sign.p7s
25 червня 2020 00:17
public_doc.pdf
25 червня 2020 00:17
public_doc.p7s
25 червня 2020 00:17
Dovidka_20164376940990129454.pdf
25 червня 2020 00:17
Dovidka_20164376940990129454.pdf.p7s
22 червня 2020 11:03
sign.p7s
10 червня 2020 11:29
sign.p7s
10 червня 2020 11:28
10. Банк ПУМБ 28.05.2020.pdf
10 червня 2020 11:28
10. Банк ПУМБ 22.04.2020.pdf
10 червня 2020 11:28
10. Баланс ТСС 2019 копія.pdf
10 червня 2020 11:28
8. Витяг з ПДВ.pdf
10 червня 2020 11:28
8. Витяг з ПДВ копія.pdf
10 червня 2020 11:28
7. Наказ.pdf
10 червня 2020 11:28
7. Наказ копія.pdf
10 червня 2020 11:28
5. Статут.pdf
10 червня 2020 11:28
5. Статут копія.pdf
10 червня 2020 11:28
5. Опис.pdf
10 червня 2020 11:28
5. Опис копія н..pdf
10 червня 2020 11:28
5. Відомості з ЄДРПОУ.pdf
10 червня 2020 11:28
5. Витяг ТСС ЄДР 01.06.2020.pdf
10 червня 2020 11:28
2. Технічна пропозиція.pdf
10 червня 2020 11:28
2. Тендерна пропозиція.pdf
10 червня 2020 11:28
2. Проект договору тсс.pdf

Публічні документи

10 червня 2020 10:10
sign.p7s
09 червня 2020 15:40
sign.p7s
09 червня 2020 15:38
BC_(БЦ)-объединены.pdf
09 червня 2020 15:38
Сертифікат.pdf
09 червня 2020 15:38
ПДВ витяг.pdf
09 червня 2020 15:38
Довідки.pdf
09 червня 2020 15:38
Детальний опис.pdf
09 червня 2020 15:37
Д.3 Довідка ст.17.pdf
09 червня 2020 15:37
Д.3 Довідка ст.17 ч.1, ч.2.pdf
09 червня 2020 15:37
Д.2 Довідка МТБ.pdf
09 червня 2020 15:37
Гарант. лист на товар.pdf
09 червня 2020 15:37
Виписка ЄДР + Витяг.pdf
09 червня 2020 15:37
2576_200609115807_001.pdf

Публічні документи

09 червня 2020 14:23
sign.p7s
09 червня 2020 14:22
Довідка ст. 17.pdf
09 червня 2020 14:15
sign.p7s
09 червня 2020 14:13
Фінансова звітність.pdf
09 червня 2020 14:13
Технічна специфікація.pdf
09 червня 2020 14:13
Тендерна пропозиція.pdf
09 червня 2020 14:13
Проект договору.pdf
09 червня 2020 14:13
Згода на обробку ПД.pdf
09 червня 2020 14:13
Довідка щодо печатки.pdf

Публічні документи

09 червня 2020 14:28
sign.p7s
09 червня 2020 14:26
Проект договору.pdf
09 червня 2020 14:26
Код Грузда.pdf
09 червня 2020 14:26
Детальний опис.pdf
09 червня 2020 14:26
Виписка Грузда 2.pdf
09 червня 2020 14:26
Технічні вимоги.pdf
09 червня 2020 14:26
Листи довідки.pdf
09 червня 2020 14:26
МТБ.pdf
09 червня 2020 14:26
Стаття 17.pdf
09 червня 2020 14:26
Пропозиція.pdf
09 червня 2020 14:26
Виписка Грузда 1.pdf
09 червня 2020 14:26
Досвід.pdf

Публічні документи

09 червня 2020 14:45
sign.p7s
09 червня 2020 14:44
ТП.pdf
09 червня 2020 14:44
Вимоги.pdf
09 червня 2020 14:44
Свідотство.pdf
09 червня 2020 14:44
4-5.pdf
09 червня 2020 14:44
Виписка2.pdf
09 червня 2020 14:44
2-3.pdf
09 червня 2020 14:44
Опис.pdf
09 червня 2020 14:44
Витяг.pdf
09 червня 2020 14:44
6-7.pdf
09 червня 2020 14:44
12-13.pdf
09 червня 2020 14:44
Витяг2.pdf
09 червня 2020 14:44
Виписка.pdf
09 червня 2020 14:44
8-9.pdf
09 червня 2020 14:44
10-11.pdf
09 червня 2020 14:44
16.pdf
09 червня 2020 14:44
1+инн.pdf
09 червня 2020 14:44
Довідки.pdf
09 червня 2020 14:44
Витяг 2.PDF
09 червня 2020 14:44
14-15.pdf
09 червня 2020 14:44
Договір.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
ТОВ Авторинок на Кільцевій
#37141713
Відхилено 77 588,40
UAH з ПДВ
17 червня 2020 13:28
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІТАКО"
#42420414
Відхилено 93 216,00
UAH з ПДВ
18 червня 2020 16:05
ТОВ "ТК ТРЕЙДСІТІСЕРВІС"
#42945354
Переможець 95 280,00
UAH з ПДВ
24 червня 2020 15:06
Вимога про усунення невідповідностей
до 23 червня 2020 09:35

Документи

17 червня 2020 13:28
sign.p7s
17 червня 2020 13:27
Протокол 38.pdf

Документи

18 червня 2020 16:05
sign.p7s
18 червня 2020 16:04
Протокол 40.pdf

Вимога про усунення невідповідностей

ПОВІДОМЛЕННЯ з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах Учасника ТОВ «ТК ТРЕЙДСІТІСЕРВІС» (ЄДРПОУ 42945354), згідно п. 1 ч. 16 ст. 29 Закону України “Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель” від 19 вересня 2019 року № 114-IX (далі — Закон) 22.06.2020 року 1. Перелік виявлених невідповідностей: в порушення вимог пункту 1. “Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій” додатку 2 до тендерної документації “Кваліфікаційні критерії до учасника відповідно до статті 16 Закону та спосіб їх документального підтвердження” Учасником ТОВ «ТК ТРЕЙДСІТІСЕРВІС» (ЄДРПОУ 42945354) у складі тендерної пропозиції надано довідку в довільній формі за підписом уповноваженої посадової особи Учасника щодо наявної матеріально-технічної бази, обладнання та технологій необхідних для здійснення постачання предмета закупівлі не у повному обсязі, а саме: відсутня інформація щодо застосування технологій, необхідних для здійснення постачання предмета закупівлі. 2. Посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності: пункт 1. “Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій” додатку 2 до тендерної документації “Кваліфікаційні критерії до учасника відповідно до статті 16 Закону та спосіб їх документального підтвердження”. 3. Перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей: доповнити довідку №08/0004 від 08.06.2020 року «Про наявність в учасника обладнання та матеріально технічної бази» інформацією щодо застосування технологій, необхідних для здійснення постачання предмета закупівлі, а також змінити її назву на: «Довідка про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій”. Примітки: учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Замовник розглядає подані тендерні пропозиції з урахуванням виправлення або невиправлення учасниками виявлених невідповідностей. (ч.9 ст. 26 Закону). Голова Тендерного комітету Олена ПОЛДИШЕВА

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 24 червня 2020 15:06

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ТК ТРЕЙДСІТІСЕРВІС"
#42945354
95 280,00
UAH з ПДВ
Документи

Актуальні тендери

До пошуку